V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 13.12.

Transformace / Leden 2016 (2.díl)

20. ledna 2016 v 15:54 | Alue K. Loskotová |  Transformace
Transformační okénko pro Leden 2016 (2.DÍL)

20.ledna 2016
Dnešní energie je o 9 890% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 95% z levelu 191!

Takto vypadá aktuální růst energií Bovis v googolplexech:

Posledních pár dnů jsem strašně hladová, jak kobylka. Bývaly doby kdy jsem se na večeři musela i přemáhat a většinou jsem necítila hlad, tak jsem si dávala malé jídlo, většinou zbyteček od oběda... Dneska si musím k obědu uvařit tak, aby mi stejná porce vyšla i na tu půl osmou a potřebuju se pořádně najíst, protože než zalehnu, tak mě jinak přepadne další hlad a kroutím se kvůli němu pak jak žížala a nemůžu spát. - Dřív jsem si uvařila jednu porci a z té mi zbyla ještě třetina a tu jsem pak dojela na večeři, teď tu porci sním celou a na večeři ještě celou. A to jsem přitom v procesu postupné lehké redukce váhy, protože beru detoxikační preparáty, nakopávám to Yerba maté a ještě dělám každý den 20 sklapovaček, abych líp aktivovala svaly na těle a rozhýbala víc lymfu... Protože při chození a tahání dřeva jsou to hlavně nohy a záda, kdo maká. - Takže jím poslední 4 dny jak hladovej Hektor a přesto vidím že úspěšně ztrácím váhu/vodu.Mimochodem to maté je tak výborný nápoj, udělala jsem o něm článek co brzy vyjde, snad se vám bude líbit. Je to na detoxikaci, na hubnutí, na rychlejší metabolismus, na povzbuzení... Prostě parádní věc na ráno, místo kafe, s takřka stejným účinkem jako zelený čaj. Piju to teď místo čaje a je to moje nová droga, nežloutnou po tom zuby a když si je pak po maté ještě přejedu pořádně kurkumou, tak si fakt udržím odstín. Parádní věc... Já tomu po prvním doušku úplně propadla, kdežto dva lidé na kterých jsem to zkoušela a dala jsem jim ochutnat, se moc netvářili. A to přitom zelený čaj pijí. Takže je to asi bylina která nesedne každému, asi podle toho jak ji tělo zrovna potřebuje. A moje tělo se na to úplně třepe. Jednou o půlnoci jsem nemohla usnout, protože jsem se strašně těšila až si ráno dám maté a bojovala jsem s chutí jít si ho udělat hned, protože to bych pak neusnula vůbec :D
Možná je to dané náročnějším týdnem kdy jsem blbě jedla a skoro nespala, tak tělo dobíjí baterky a víc jí, víc spí, nebo... bovis?
- Jste taky hladovější? Já teď v poslední době zaznamenala že spíš jíte méně. Pořád to platí?

Dost jste mě překvapili, když jste psali že vás taky chytají bolesti kotníků a kolen. Shodneme se i na tom, že to byla dočasná věc pouze na rozmezí několika dnů? Protože už to teď nemám. Ani ty bodavé bolesti do žeber, které byly před pár týdny už nemám.

21.ledna 2016
Dnešní energie je o 3 520% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 10% z levelu 192!

22.ledna 2016
Dnešní energie je o 114 286% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 70% z levelu 192!

23.ledna 2016
Dnešní energie je o 249 028% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 20% z levelu 193!

24.ledna 2016
Dnešní energie je o 8,E+24% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 193!

25.ledna 2016
Dnešní energie je o 1,E+50% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 50% z levelu 193!

Čtenáři píší, že dnes moc nespali. Potvrzuji, budila jsem se každou půlhodinu a pak jsem ráno nemohla vůbec vstát. Navíc celou noc pršelo, takže špunty do uší, pak jsem si je během spánku vytáhla, pak mě probudil déšť, než jsem je našla kde jsou, než jsem je nacpala zpátky, to se opakovalo tak 3x a do toho bovisácké buzení. Achjo :)

Prvopodstata zveřejnila fotografie včerejšího vyškovského sněhu, kde vidíme abnormálně velké vločky, kde chybí přirozený reliéf. Škoda, že jsou snímky tak malé, ale podivné vločky jsou i tak velmi zřetelné:

vločka 3
vločka 4

Pravděpodobně se jedná o umělý sníh (takové vločky příroda přirozeně nevytváří). Dejte si na něj pozor, nedotýkejte se ho a řekněte to i dětem, které občas sníh strkají do pusy. Mohou v tom být nanotechnologie a chemtraily, působí i při styku s holou kůží. Po styku s ním umyjte ruce teplou vodou a mýdlem, pokud máte stříbro, postříkejte stříbrem.
Loni byl zase sníh co netál a pod plamenem se neroztékal, nýbrž černal a smrděl jako pálící se pneumatika. Taky jsem takový sníh loni měla, taky jsem to zkoušela... Vypadá to, že doby kdy jsme jako děcka jedli sníh a prali se o to kdo sní největší rampouch, jsou ty tam. Dnes už je to hazard se zdravím.

Takto vypadá aktuálně růst energie Bovis v jednotkách Googolplexplexplex (Googolplexy už jsme překonali)

Takto vypadá procentuální růst energie Bovis v porovnání s předchozími dny. Mezi 24. a 25. probíhá úplná smršť:


Neustále se zde opakuje jeden a ten samý dotaz: ,,KOLIK TĚCH LEVELŮ JE CELKEM?"
V předchozích transformačních okénkách jsem to vysvětlovala, vysvětloval to i messteam. Levely jsou pouze ZPŮSOB ZNAČENÍ. Jako se dá energie zakreslit procentuálním růstem, v jednotkách googolplex, tak se dají i stanovit levely, přitom jeden level pouze udává určitý počet jednotek.
Lapidárně řečeno: Máte koláček, to je 100%, pro vás 1. level.... Koláček se zduplikuje na dva, tak máte 200% a řeknete si že to je druhý level.

Je to pouze zjednodušený způsob měření, který pomáhá člověku lépe chápat, jaký ten růst vlastně je, protože se pohybujeme v tak šílených číslech, které bychom neuměli ani přečíst.
Tuším že jeden level udává 1 googolplex, ale nejsem si tím jistá, už je to tak dva roky co jsem překládala vysvětlení od messteamu o levelech a blog.cz má úplně nefunkční hledání, nikdy tam nenajdu co hledám.. na novém webu už bych to dohledala hned. Tak vás nechci mystifikovat a taky nevím, jestli mezitím neproběhla nějaká změna, když už měříme v Googolplexplexplexech.

Každopádně i Messteam vydal krátký přehledný text, kde snadno a stručně vysvětluje svá měření a co co znamená. Je k nalezení tady jako .pdf: http://www.praxis-umeria.de/get_file.php?id=29701658&vnr=151090
Komplet je to v němčině. Mohla bych to zvládnout přeložit, ale vzhledem k tomu že jsem středně pokročilá, byla by to pro mně práce na dlouho a navíc poslední kapitola na konci týkající se levelů zatím chybí a měla by být teprve dopsána. Takže zkusím počkat, až bude čerstvý překlad vypsaný, mohu ho pro vás přeložit.
Ale mezitím bych uvítala, kdyby se nějaký expert na němčinu utrhnul, investoval čas a přeložil to celé i když ta poslední kapitola zatím chybí, protože to vysvětlení by se nám velice hodilo, zejména nově příchozí by za to byli jistě velmi vděční.

Takže stručná odpověď na tu otázku kolik je levelů: Žádný konkrétní počet levelů neexistuje, je to jenom zjednodušený způsob značení, aby to lidé líp chápali.
Příklad: Než vysvětlovat že dneska to bylo 1 456 236 789 254 2563 Googolplexů+BE na entou plus kabriolet, je snažší říct že jsme na levelu 15.

26.ledna 2016
Dnešní energie je o 2155% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 193!

27.ledna 2016
Dnešní energie je o 4641% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 70% z levelu 193!

28.ledna 2016
Dnešní energie je o 3139% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 80% z levelu 193!

29.ledna 2016
Dnešní energie je o 3532% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 90% z levelu 193!

30.ledna 2016
Dnešní energie je o 23 052% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 5% z levelu 1934!

31.ledna 2016
Dnešní energie je o 133 686% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 25% z levelu 194!

Posledních pár dnů výborně spím. Kolem jedenácté na mě padne šílená únava. Pokud v noci neštěkají psi, neprší a nebuší vítr do střechy, tak spím jako zabitá, vzbudím se v 9 a do desíti ještě dospávám. Luxus!! Jsem za to tak ráda, doufám že mi to vydrží!! - Mám to od té doby co se mi stalo speciální setkání, o kterém jsem sepsala článek a ten vyjde na webu 1.2. - zítra. Možná to má nějakou souvislost a možná jsou to Bovisy.

Co nového se mezitím děje ve světě?

V Kolumbii se otevřela země. Prasklina je už několik kilometrů dlouhá
V kolumbijské oblasti Nariňo i nadále roste abnormální trhlina v zemi, která se tu poprvé objevila začátkem loňského roku. Dlouhá je již několik kilometrů, široká místy až dva metry. Nad jejím vznikem si nelámou hlavy jen místní obyvatelé, ale i odborníci.

Někteří vědci se domnívají, že se jedná o přirozený důsledek silného zemětřesení v roce 2013, který oblast zasáhl. Objevily se však i teorie, že tento jev je jen předzvěstí daleko větší katastrofy. "Tyto praskliny se objevují stále na více místech světa. Země se na nás hněvá," jsou přesvědčeni místní lidé.

Desítky obyvatel byly již nuceny kvůli prasklině opustit své domovy… (zdroj)

Pod tím mě zaujal následující komentář:

Podle "uznávaných" věštců se má Země ocitnout na kraji zkázy. Údajně to začně "zadrátováním" planety (zřejmě bylo myšleno elektrifikace). Dalším bodem je vymírání lidstva hladomorem a ještě novými a zatím neznámými nemocemi. Což již ve středověku taktéž proběhlo - mor. Dalším tématem byly katastrofy. Člověk se naučí létat a jen kousíček se zastaví pod hvězdami. Hm, i to tu již bylo, další věcí jsou války - člověk v bezměré hladovosti, sobectví, nepochopení a touze po moci vyvolá spousty válek, které budou mít vliv na několik desítek generací :D Opět splněno. Další a skoro poslední předpovědí před "zkázou": Člověk, ničitel, se bude chtít snažit o přežití, proto válka v podobně použití ničivých zbraní nejen pro lidstvo, ale zejména pro celou tuto planetu se neuskuteční. Přímo proti sobě nebudou válčit ani dvě největší mocnosti světa. Válka která se uskuteční bude "hadí" a "červí" válkou. (Takže na prahu této války se právě v současnosti nalézáme a bohužel vše nasvědčuje tomu, že něco se stane). A v poslední fázi, částečně i vinou člověka vzniknou nové kontinenty a na planetě nastane chaos. Technika nebude k ničemu. A až lidé začnou "vymírat" objeví se z nebes "Spasitel". A začne "Nový věk" s novým přístupem lidské rasy k vnímání nejen života ale zejména všeho okolo něj. Takové a podobné předpovědi máme od Sibyly i jiných známých věštců - co myslíte, mýlili se nebo ne?

Když opominu tu příšernou češtinu (kterou jsem za pochodu co nejvíc opravila nemohla jsem se na to koukat), je to celkem pěkné shrnutí slavných věšteb pro aktuální dobu.- Jak si ji představujete vy?Další pokračování transformačního okénka je naplánováno na 2.2. 2016, Únor.
 


Komentáře

Zobrazit vše (138)
Zobrazit starší komentáře

101 Veronika Veronika | 28. ledna 2016 v 18:29 | Reagovat

Rozhodovala jsem se, zda reagovat a přesto, že jsem se rozhodla, že ne, už mi to nedá. Reagovala jsem jen na příspěvek Zimniku, který to správně pochopil. To, že jsem si nevšimla, že má v příspěvku mail, je asi stejné nedopatření jako že sis ty nevšiml, že raguji na Zimniku. Ne každý musí svoje postřehy a dojmy řešit veřejně. Pokud mám co říct do diskuze, udělám to. Ovšem hodně lidí má nutkání komentovat i to, co se jich nedotýká. Nu což, i tací jsou mezi námi. V.

102 Veronika Veronika | 28. ledna 2016 v 19:36 | Reagovat

[99]: Ač jsem si jistá, že jsem dala reagovat na tvůj příspěvek, nepovedlo se. Tak píši raději předem, že reakce číslo 101 byla myšlena na komentář 99 moai, než se toho zase někdo chytne a bude mít potřebu to komentovat. A k těm mailům u příspěvku, objeví se jen při aktivním outlooku, který ne každý používá. V.

103 Alue Alue | 28. ledna 2016 v 19:47 | Reagovat

[102]: ukážeš na odkaz šipkou, vlevo dole v prohlížeči se ti mail ukáže vypsaný... funguje to myslím v každém prohlížeči stejně.

104 moai moai | 28. ledna 2016 v 21:45 | Reagovat

[102]: To že jsi reagovala na zimniku jsem si skutečně nevšiml. Za to se omlouvám. Chtěl jsem v podstatě jen říct, že mám raději lidi, kteří zde diskutují než lidi, kteří jen čtou a svoje poznatky si nechávají pro sebe. Zdá se mi to trošku sobecké. Jen brát info a žádné nedávat. Vždyť zde a i kdekoliv jinde se přece tímto učíme. Interakcí. Bez interakce není poznání (ani správné pochopení). A tahle komunita lidí si své postřehy sděluje. Dozvěděl jsem se tu spoustu nového, a to si myslím, že nejsem v tomto oboru "žádný amatér" :-)
Tím sobeckým nemyslím teď tebe, ale obecně.
To je tak nějak vše.

105 Přemek Přemek | 29. ledna 2016 v 1:53 | Reagovat

[97]: Ne každý dokáže být otevřený hned a veřejně. Často se člověk otevírá nejdříve jen někomu, v soukromí. Jde to lépe, snadněji se navozuje důvěra atd.

106 Přemek Přemek | 29. ledna 2016 v 1:56 | Reagovat

[100]: Divné? No, každý jsme nějaký. v dnešní době se nedivím už skoro ničemu.

Tvůj původní příspěvek jsem pochopil jako výtku a já se dam obvykle zastávám bez ohledu na to, zda mají či nemají pravdu atp. :-)

107 Přemek Přemek | 29. ledna 2016 v 2:01 | Reagovat

[104]: Napadlo Tě někdy, že některý introvert může mít dokonce až úzkost z toho, že by se měl veřejně prezentovat? Je velmi sobecké po lidech něco takového chtít.

108 BE BE | 29. ledna 2016 v 10:11 | Reagovat

Nejak sa dá i stratiť medzi tými čísielkami. - Nie vždy, ale občas i ja si pomôžem tým, že oslovím toho človeka keď reagujem  práve na jeho príspevok. Čo myslíte  pomohlo by to? A keď to myslím všeobecne, tak nebudem oslovovať. - Mne záleží na názoroch druhých. Asi tak...

109 Alue Alue | 29. ledna 2016 v 10:33 | Reagovat

[107]: To mi připomíná tu zábavnou situaci, kdy někomu musím vysvětlit, že není moje povinnost dávat vše veřejně, že vše záleží na mé svobodné vůli :D To je to stejné jako když se někdo ,,uráží" v podstatě co sis to dovolil chtít si s někým povídat soukromě :D Já žasnu :)

110 moai moai | 29. ledna 2016 v 11:22 | Reagovat

[109]: Pro mě je zase nepomoci a neporadit když mohu nemorální. Howgh

111 Alue Alue | 29. ledna 2016 v 11:30 | Reagovat

[110]:  Pleteš pomoc lidem a soukromí dohromady, ale jsou to zcela odlišné věci.
S tebou se asi moc dobře nevychází, když máš dojem že když si někdo něco chce nechat pro sebe tak tě tím o něco obírá, nebo ti něco upírá. aj aj aj....

112 zimniku zimniku | E-mail | 30. ledna 2016 v 8:55 | Reagovat

Ale, že se temná strana dokáže manifestovat. Jeden si myslí, jak je ve světle. Až zjistí, že sloužil temnu, bude asi překvapen. Pokud si myslím, že by ostatní měli činit podle mého, není to světlo. Světlo je láska, pochopení, tolerance, radost, empatie, pochopení, že každý se manifestuje individuálně. To je velkolepé. Jsme manifestaci, obrazem nevyššího vědomí, tak si to užívejte.

113 Namasteen Namasteen | 30. ledna 2016 v 9:48 | Reagovat

Já měla v úterý krásný sen! Bylo mi tedy blbě, měla jsem nějakou teplotu a náladu nic moc, tak jsem se i trochu divila, kde se vzal. Ale zdálo se mi, že jsem byla někde u lesa, byla noc, byl tam bazén, a přímo přede mnou stál bílý kůň!! Začala jsem ho v duchu prosit, jestli by mi nepomohl rozhýbat moje energie a hrozně zuřivě jsem si to vizualizovala. Teď, jak to píšu, tak mi modře blesklo před očima :) Kůň stál, koukal přímo na mě a nehnul ani brvou. Měl takovou tu trochu zastrčenou bradičku, když se někdo podiví :D Když v tom mi došlo, že bych ty svoje energie taky mohla třeba zkusit rozhýbat sama, že. A kůň se najednou rozeběhl, já za ním, a oběhli jsem asi dvakrát bazén směrem doprava :) Pak tam přišla moje milovaná babička, že mi dá napít ze svojí flaštičky s živou vodou :) A bylo mi řečeno, ať příští den nejdu do práce a zůstanu doma. Můj pitomej pocit zodpovědnosti by mě asi nakonec ráno do tý práce vykopal, ale bílého koně jsem přece nemohla neposlechnout! :) A dobře jsem si odpočinula ;)

114 BE BE | 30. ledna 2016 v 11:42 | Reagovat

Žiadna temná strana a svetlo nie sú.  Tieto dva "protipóly" sú večne omielaná výhovorka človeka, pp programovaná. Skutočná je naša vibrácia.
Používanie obidvoch veličin, rovnováha v tejto "3D" realite sa prezentuje ako normál. Je aj niečo iné. Pýtame sa kedy budeme v 5D ? Vtedy keď navýšime osobné vibrácie do jej úrovne. Je to veľmi jednoduché. Vybrať si konečne čomu veríte a čo chcete. To je kvantový SKOK osobný, širšie celospoločenský, vo vesmírnom programe celovesmírny.
Žiadalo by sa pri zámere niečo urobiť vykonať, sa najpr pýtať komu to pomôže ?
Ak je odpoveď "mne" je to málo, ak spoločnosti, niekomu druhému je to správny krok.

115 Atrej Ystma 776 Atrej Ystma 776 | E-mail | 30. ledna 2016 v 13:15 | Reagovat

"...o 1,E+50% vyšší..." Den kdy už nerozumím ani procentům :P

116 Milan Milan | 30. ledna 2016 v 17:22 | Reagovat

[114]: Již jsem doznal jak žádné 5D neexistuje ba ani 4D či prostě jiné dimenze, již jsem pochopil co je to energetické informační pole které je skryto přímo ve hmotě, docela důmám, jak to sepsat či jinak vhodně zaznamenat aby se tato problematika dala pochopit. Celkem mi tato teorie sedí na víceméně hodně věcí (téměř vše) a pak se také dá dobře vyznat i v takzvaných paranormálních jevech.
Zkrátka není hmota bez energie a není myšlenka či informace bez energie tedy jistá souvislost s takzvaným skoro již věčně omýlaným Metrixem tu je ačkoliv je v pozadí ouplně jinak fungující závislost energie-hmota - myšlenka-realita... nutno však pochopit co je energie, co je myšlenka, co je hmota a antihmota...

Všímám si jak se po celé planetě a i mimo planetu prudce dochází ke změnám, rozhodně nejde pouze o práci člověka, jde o více jevů naráz, bovisy jen přispívají z atím z malé části, brzo naopak bude této vesmírné energii zapotřebí právě k rozpojení energie-hmota a ke změně myšlenky informačního pole...
jinak změny nastávají docela rychle, dnes mne téměř vyděsil pohled na pučící kočičky, přitom pupeny stromů mají ještě minimálně měsíc spát hlubokým spánkem...

117 moai moai | 31. ledna 2016 v 7:53 | Reagovat

[112]: Temná strana také dokáže manipulovat se slovy. Třeba místo prostého "poradit" dosazuje "že by ostatní měli činti podle mého". Tyhle manipulace jsou skutečně nebezpečné.

118 moai moai | 31. ledna 2016 v 9:03 | Reagovat

[111]: Tak jsem si dal práci s vypsáním příspěvků. Můžete porovnat. Mimochodem ty jsi mne Alue zklamala nejvíc. Celé moje sdělení bylo, že je dobré sdílet svoje zkušenosti. Protože tak se učíme.
--------
moai
[78]:: Veroniko nemáš pocit, že kdo zareaguje bude si připadat trošku jako úchyl? Však choď sem a můžeš se vypsat dolibosti ne?
Pokud si chceš s někým psát, pak dej mail konkrétnímu nicku.
Myslím ale, že stačí psát zde. Víc hlav víc ví...:-)

[94]:: Nic. Přesně to jsem jí radil. Aby poslala mail konkrétnímu nicku ne?

[94]:: A ještě jedna věc. Často sem píšou třeba desetiletí,nebo naopak staří, kteří neví. Nepřijde ti divné, že na věc s mailem nepřišla sama? A psal jsem to hlavně proto, že na příspěvek zde, může mít víc reakcí. A to různorodých. Opakuji víc hlav víc ví.
Ovšem pravidlem to být nemusí :-)

[102]:: To že jsi reagovala na zimniku jsem si skutečně nevšiml. Za to se omlouvám. Chtěl jsem v podstatě jen říct, že mám raději lidi, kteří zde diskutují než lidi, kteří jen čtou a svoje poznatky si nechávají pro sebe. Zdá se mi to trošku sobecké. Jen brát info a žádné nedávat. Vždyť zde a i kdekoliv jinde se přece tímto učíme. Interakcí. Bez interakce není poznání (ani správné pochopení). A tahle komunita lidí si své postřehy sděluje. Dozvěděl jsem se tu spoustu nového, a to si myslím, že nejsem v tomto oboru "žádný amatér" :-)
Tím sobeckým nemyslím teď tebe, ale obecně.
To je tak nějak vše.

[109]:: Pro mě je zase nepomoci a neporadit když mohu nemorální. Howgh
---------
ostatní
Přemek
[79]::, [84]::
Co máte vy dva proti tomu, aby si tu lidé vyměnili kontakty a komunikovali spolu více soukromě? Plést se druhým do takových věcí...

Veronika
Rozhodovala jsem se, zda reagovat a přesto, že jsem se rozhodla, že ne, už mi to nedá. Reagovala jsem jen na příspěvek Zimniku, který to správně pochopil. To, že jsem si nevšimla, že má v příspěvku mail, je asi stejné nedopatření jako že sis ty nevšiml, že raguji na Zimniku. Ne každý musí svoje postřehy a dojmy řešit veřejně. Pokud mám co říct do diskuze, udělám to. Ovšem hodně lidí má nutkání komentovat i to, co se jich nedotýká. Nu což, i tací jsou mezi námi. V.

Přemek
[97]:: Ne každý dokáže být otevřený hned a veřejně. Často se člověk otevírá nejdříve jen někomu, v soukromí. Jde to lépe, snadněji se navozuje důvěra atd.

Přemek
[104]:: Napadlo Tě někdy, že některý introvert může mít dokonce až úzkost z toho, že by se měl veřejně prezentovat? Je velmi sobecké po lidech něco takového chtít.

Alue
[107]:: To mi připomíná tu zábavnou situaci, kdy někomu musím vysvětlit, že není moje povinnost dávat vše veřejně, že vše záleží na mé svobodné vůli :D To je to stejné jako když se někdo ,,uráží" v podstatě co sis to dovolil chtít si s někým povídat soukromě :D Já žasnu :)

Alue
[110]::  Pleteš pomoc lidem a soukromí dohromady, ale jsou to zcela odlišné věci.
S tebou se asi moc dobře nevychází, když máš dojem že když si někdo něco chce nechat pro sebe tak tě tím o něco obírá, nebo ti něco upírá. aj aj aj....

zimniku
Ale, že se temná strana dokáže manifestovat. Jeden si myslí, jak je ve světle. Až zjistí, že sloužil temnu, bude asi překvapen. Pokud si myslím, že by ostatní měli činit podle mého, není to světlo. Světlo je láska, pochopení, tolerance, radost, empatie, pochopení, že každý se manifestuje individuálně. To je velkolepé. Jsme manifestaci, obrazem nevyššího vědomí, tak si to užívejte.
------------

119 Dominik 22 Dominik 22 | E-mail | 31. ledna 2016 v 10:14 | Reagovat

aktuálne správičky..

Únor 2016 - Z časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel :)

Víra

Lidé Země, přichází důležitý zlom ve vašich životech. Nový rok přináší mnohé změny, které se týkají nejen vás, ale i vaší společnosti.Jste tím výrazně ovlivněni, neboť zde existuje spojení. Vy tvoříte společnost, vy tvoříte váš stát. Dějí se změny na mnoha úrovních.

Stále více se projevuje váš nesouhlas s tím, co se děje kolem vás. Nejste slabí, vaše síla je nezměrná.

Pamatujte si, že jste schopni dosáhnout jakékoli změny, pokud si budete stát za svým, pokud budete schopni a ochotni spolupracovat.

Zasaďte se o to, abyste mohli stále být svobodní a svobodně se projevovat, svobodně tvořit. Odpovědi, které hledáte, k vám proudí ze všech směrů.

Budete nuceni se stále více spoléhat pouze sami na sebe, na svou intuici. Jste vedeni, abyste se takto zaměřovali, je to důležité pro váš vlastní rozvoj.

Jsou zde mnohé informace, které budou odtajněny. Budete velice překvapeni. Najednou budete moci porozumět mnoha věcem, se kterými jste si dosud nevěděli rady.

Budete však nuceni obrátit se nejen dovnitř sebe samých, avšak stále více z vás se začne obracet k vyšší moci.

Posílí se vaše víra. Víra ve spravedlnost, víra v sílu energie, ve vaší ochranu. Víra ve stvořitele. Také se zesílí vaše spojení. Stane se tak pod vlivem vnějších událostí, které budete prožívat.

Budete postaveni před důležitá rozhodnutí. Budete se muset rozhodnout, zda si vyberete pravdu, která však nebude zadarmo anebo pohodlnou lež, díky které však vaše vědomí zůstane zablokováno.

Je potřeba být připraveni na možné i nemožné. Mnohé události naberou spád.

Také však se v mnohém projeví vaše předchozí činy, budete sklízet úspěchy a nebo budete nuceni opakovat stále stejné, avšak mnohem drsnější verze toho, co jste v minulosti nezvládli.

Lidé Země, uvědomte si, že to, jaké budou vaše životy, závisí hlavně na tom, jak budete ochotni přijímat to, co přichází a jak na tyto situace budete nahlížet.

Můžete si vybrat, zda vše přijmete s odporem, s nedůvěrou a nechutí anebo s nadhledem a vizí možnosti svého růstu. Lidé Země, dny míjejí a již nikdy se nebude opakovat nic z toho, co prožíváte.

Tlaky na vás jsou veliké, ale vy nabíráte sílu každým dnem. Chraňte svou víru, chraňte své děti a chraňte sami sebe.

Žádejte o možné i nemožné a děkujte za vše, co je součástí vašich životů. Posílí vás to. Milujeme vás a žehnáme vám. Jste silní, jste my.

A pamatujte…

Láska je síla, která otevírá srdce, otevírá portály. Nakonec se všichni v lásce spojí, ať jsou si přítelem nebo nepřítelem.

Spadne závoj zapomnění a všechny duše pochopí, poznají sami sebe, poznají své partnery, uvidí minulost a budoucnost.

Čas nerozlišuje, neboť je též iluzí. Role, které hrajete v této realitě, jsou režírovány vámi samými. Proto pouze vy je můžete měnit a zasahovat do nich.

Most, který vede do světla, je odpojen proto, abyste si byli jisti sami sebou, až ho najdete.

http://zlata.dusicka.sweb.cz/new_page_4.htm

http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/news/vyslanec-z-pekingu-rika-ze-vsechny-americke-dolary-budou-mit-do-roku-2018-cinskou-znacku/

Posvátný význam celistvé ženské sexuální přirozenosti
http://bod-zlomu.blogspot.cz/2016/01/posvatny-vyznam-celistve-zenske_30.html

Planeta X
http://bod-zlomu.blogspot.cz/2016/01/planeta-x.html

pekný deň :)

120 zimniku zimniku | E-mail | 31. ledna 2016 v 19:06 | Reagovat

Možná by nebylo od věci, si pár věcí uvědomit.
Velmi zjednodušeně.
-pobyt v těle je omezený (úmrtí přirozené, autohavárie, spuštění urychlovače částic v CERN, invaze mimozemšťanů, neotevřený padák, atd.)
-není čas (vše se recykluje, ze starého je opět nové)
-neurčujeme děje odehrávající se v těle, ovládáme jej myšlenkou, k tomu, co chceme. Jsme jeho řidiči. Určujeme kam se má pohnout, co má vykonat.
Tělo je dokonalé, samo se dokáže opravit, výkonná cokoli po něm jeho řidič požaduje. Úžasné chemicko-biologické procesy. (pohybujte rukou, sledujte ji a vnímejte tu dokonalost, a to vše pouhou vaší myšlenkou)
- vnímáme velmi omezené spektrum vibrací energií a toto spektrum je ve snaze ještě zmenšit
Říkáme tomu „realita“
-realita je energie různě vibrující, "chvějící se". Tyto vibrace programově rozpoznáváme jako "konkrétní" okolnost. Je to jako obrovský orchestr. Každý nástroj má svůj zvuk a dohromady nástroje vytvoří melodii. Jednotlivé vibrace, dohromady vytvoří, to čemu říkáme realita.
Realita může být zcela odlišná od té, kterou máme. (jiné energetické vibrace)
Realita je program. Pujdemeli do nitra naší reality, "do hmoty", tak se nám rozplyne.
Jediná věc nás může ohrozit! Naše myšlení! Je nezbytné a přímo nutné, myslet, uvědomovat, a vědět, správně.  Jinak se stane, že se budeme honit za vlastním ocasem i několik "životů".

121 moai moai | 31. ledna 2016 v 23:25 | Reagovat

[120]: Možná by nebylo od věci, si pár věcí skutečně uvědomit.
Žádné tělo není a nikdy nebylo. Žádný CERN nikdy nebyl. Žádné reinkarnace neexistují.Žádné vibrace neexistují. Žádná energie neexistuje.

Vše jsme jen já bůh. Já který tvořím vše a jsem součástí všeho a součast všeho jsem já.

A tohle je potřeba si uvědomit...lidé

122 Petr Petr | E-mail | 1. února 2016 v 2:28 | Reagovat

Mazec, už třetí den nemohu usnout..
Tak jsem se teď díval jaké byly hodnoty a je to teda pěkný fičák :)

Jinak je fajn, že zdejší diskuze je stále živá, ale připomíná mi to dřívější du(c)hovní komentáře ;)

Ale i takové čtení je důležité.
Vše co sdílíme ukazuje kdo jsme, nebo také i "kde jsme".
Nic není špatně a nic není dobře, vše je v naprosté rovnováze(no ještě jsme se tomu nenaučili, neumíme ji vidět natož vytvořit, ale máme k tomu již hodně nakročeno).
Každý má svou jedinečnou pravdu, pohled, názor..
Ale pravda je taková, že existuje jen jediná pravda a to je Jednota.

Dualita nemůže dál fungovat v zajetých destruktivních kolejích.
Tenhle vlak brzo vykolejí, protože energie se mění/sílí každý den.
Pokřivené se opět musí narovnat, není jiné cesty.

Všem Nám držím palce a moc některým děkuju za to co zde vkládáte, je mi to přínosem.
Mějte požehnaný Únor 💗

123 Iruš Iruš | E-mail | 1. února 2016 v 10:26 | Reagovat

Cely mesic jsem spala vyborne...a na dnesek asi jen hodinu,silene mi v noci lital tlak,buseni srdce.Dneska jsem jak matoha.Mel nekdo podobny nezapomenutelny zazitek?

124 Mára Mára | E-mail | 1. února 2016 v 11:58 | Reagovat

Ahojky, mám postřeh ohledně kofoly. Nepřipadá Vám že do ní poslední dobou začaly přímíchávat něco "zlýho"? Mě stačí se jí trochu napít a začnu být podrážděnej a takovej dost nervní, prostě nesvůj. Nevím jestli se u mě tímto způsobem projevuje nějaká alergie na kofein či co, nebo do ní fakt začaly něco míchat, protože nikdy předtím mi to nedělalo, vyzkouším ještě Colu a big shock a uvidíme no.

125 Alue Alue | 1. února 2016 v 12:04 | Reagovat

[124]:  dřív jsem ji pila teď si radši dám pivo... asi intuice :) - big shock lij rovnou do kanálu a ne do sebe, je v tom aspartam!!!

126 moai moai | 1. února 2016 v 16:17 | Reagovat

[124]:Kofolu raději moc nepij o kole vůbec nemluvím. Za komančů se dělával experiment. Dáš do kofoly starej hliníkovej desetník a za týden má poloviční tloušťku. Když to sežere hliník...
Ale ve všem platí "všeho s mírou"

127 Milena Milena | E-mail | 1. února 2016 v 17:51 | Reagovat

[123]: Posledni dve noci taky spim - nespim. Jsem na to enormne citliva, vzdy pak je narust bovisu. Vsichni kolem mne hlasi od vcera unavu. Tlak lita, to je pravda.

[124]: Coca colu nedam do pusy. Ani Pepsi a jine napoje jako je Carnitin a dalsi povzbuzovadla. Je mi z toho spatne uz od pohledu. Mam to tak jiz radu let. Zrovna tak nejim nic od Mc Donalda. Piji jen vodu, pivo a  dobre vino. Zkuste se vzdy na to dane piti ci jidlo napojit, nacitit, telo si rekne.
Ten neklid muze zpusobovat klidne aspartam. Mne i me dceri vyvolaval podobne situace pred lety glutamat v jidle. Toho se je take nutne vyvarovat.

128 renata renata | 1. února 2016 v 22:06 | Reagovat

[123]:tiez to v nedelu vecer u mna zcalo,take busenie,akoby arytmia,nemohko to prestat,som myslela,ze to bude z chrbtice,lebo som mala bolesti a zatuhlu spazmu,ale vidim,ze aj u teba rovnako,dnes je klud,akurat asi 4.den total bez energie.

129 Přemek Přemek | 2. února 2016 v 1:23 | Reagovat

[125]: Hurá, Aluška se přidává mezi pivotariány!!! :-D

Ještě chvíli a možná Tě i přijmeme mezi vládnou kastu dnešního světa, Pivomináty.

130 Přemek Přemek | 2. února 2016 v 1:35 | Reagovat

[121]: K (ne)existenci je jasná odpověď: https://www.youtube.com/watch?v=skOqZAYymoc

131 Mára Mára | E-mail | 2. února 2016 v 5:13 | Reagovat

[127]: Neklid mi občas taky způsobuje "látka zvýrazňující chuť a vůni" ale jen v některých jídlech.

132 Veronika Veronika | 2. února 2016 v 7:38 | Reagovat

Tak hlásím, že jsem už 3.den bez energie, ráno se nemůžu vykopat z postele, spíše nechuť k jídlu a jako bych ani nebyla ve vlastním těle, motání hlavy.

133 Iruš Iruš | E-mail | 2. února 2016 v 9:38 | Reagovat

[128]:Presne tak.A rano me zacalo bolet mezi lopatkami a boli i dneska.Asi nejaky blok,ktery je potreba vyresit.Totalni unava.Na dnesek spanek v mezich normy.

134 Iruš Iruš | E-mail | 2. února 2016 v 9:52 | Reagovat

[127]:Coca colu bych nezavrhovala.Je vyborna na zaludecni nevolnosti.Mala sklenka a pekne vychlazena.

135 Dominik 22 Dominik 22 | E-mail | 2. února 2016 v 13:03 | Reagovat

Ahojte ja pijem skor čajíky tieto sú dobré.. :)

PU-ERH

Urýchľuje odbúravanie alkoholu v krvi, posilňuje imunitný systém, prečisťuje krv, pečeň a čistí organizmus od toxínov a chráni pred infekčnými chorobami.

Neobsahuje takmer žiadny kofeín. Pôsobí účinne na celé tráviace ústrojenstvo, ochorenia dýchacích ciest, pôsobí antidepresívne a podporuje vykašliavanie.

Navyše obsahuje množstvo vitamínov a minerálov. Pri mentálnej práci vám pu-erh tiež príde vhod - zlepšuje sústredenie a dokonca pôsobí ako mierne antidepresívum.

http://www.tee.sk/tee/eshop/2-1-PU-ERH

Bílý kořen / Klidná mysl

Bylinná směs zlepšuje duševní stav, zvyšuje odolnost vůči stresu a depresím. Navrací a posiluje vitalitu po nemoci a lécích, pomáhá při psychickém vyčerpání, neurózách a nespavosti, tonizuje nervový systém.

Dále k zachování dobrého zraku a sluchu, k udržení pevnosti kostí a svalů a při nespavosti.

http://www.lecive-byliny.eu/d/bily-koren-klidna-mysl-1000017/

O působení alkoholu z hlediska duchovní vědy - Petr Stránský

http://karelfunk.bloger.cz/Zdravi-dusevni-a-telesne/O-pusobeni-alkoholu-z-hlediska-duchovni-vedy-Petr-Stransky

ešte si rád zaspievam Hare Krishnu..♥

https://www.youtube.com/watch?v=q3y6x_4QJ04

https://www.youtube.com/watch?v=PHIEvuR1bzg

pekný deň :)

136 BE BE | 2. února 2016 v 14:21 | Reagovat

Moje želanie, aby tu ľudia hovorili o pozitívnyh výsledkoch ich napredovaní v transformácie sa nenaplnilo. :-/
Pribúda sťažovaní, kde koho čo pichá a bolí, kto čo kde prečítal aký bomba film  videl, ale nepribúdajú výpovedi o vhľadu do seba. Aj keď sú tu chválabohu aj také.
Budem sa opakovať : sme zodpovední za to, čo vynesieme zo seba a ponúkneme druhým ! Máme na to byť tvorcovia reality. Novej reality.

137 moai moai | 2. února 2016 v 23:05 | Reagovat

[136]: Souhlasím
No já se cítím divně. Jakobych žil jinýma životama. Každý den jiným. Nedá se to dost dobře popsat. Jakobych si pamatoval (podvědomě) něco jiného než co jsem prožil doteď. Vlastně to co si pamatuji  je asi něco jiného než žiju teď. Divné, nerozumím tomu, ale asi chápu o co jde. A nejsou to minulé životy. Každý den je takový...divný

138 BE BE | 3. února 2016 v 11:05 | Reagovat

[137]: To vyzerá na rýchle "naberanie" vedomia /spomínanie, akási "bezmantinelovosť", neukotvenosť./  
Mala som dlhší kontakt s človekom, ktorý si pomohol umelým DMT - tj.tzv. molekula duša. Moc chcel vedieť viac.   Rýchle rozšírenie vedomia na cca 30 percent ho tak rozhasilo, že skákal z jednej reality do druhej. A my sme pozerali ako cvoci. Zastav sa, stíš príjem vonkajších informácií, buď viac v prírode, boso choď. Mne nerobí tento nával "bovisov" až také problémy, lebo som si tým prešla dávnejšie už v r.2012 a skôr. Ešte sa nechyrovalo o nejakej vlne X, a kdesi som vyčítala jednoduché mentálne cvičenie, predstavivosti. Beriem si energiu zo stredu Zeme, ako červenú, ťahám cez prvú čakru hore a v oblasti brucha ju vypúšťam opäť von. A potom beriem si energiu zhora,biele svetlo,  len dvihnem ruky akoby ju ťahám cez hlavu, chrbát a opäť v oblasti cca brucha ju vypúšťam von. Dostanem, dám. ĎAKUJEM ! - Keď tu ľudia vypisujú ako im je zle, všetko porovnávajú s informáciami od druhých , seba vlastne blokujú. Ale nevysvetlíš im :-D  
Rob to, čo Ti prináša radosť ! Hodne menej to, čo musíš. - Každý stav je prechodný, urovná sa, vyrovnáš.  
Ja s určitosťou viem, že vzťah muž-žena je inde úplne iný. Hľadala som ho tu, na Zemi, nenašla, ale nevadí, porozumela som. Budem ho hľadať nabudúce inde :-) alebo zostanem na zadku tam odkiaľ som. :-) Ahoj...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama