V e-shopu Alue.cz jsou nové Brazilské křišťály. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 14.11.

Zapovězená země Agartha a tajná společnost Thule

21. ledna 2016 v 0:45 | Alue K. Loskotová |  Dutá země
Po menší přestávce přináším pokračování předchozího článku na téma dutá země, který se dále odkazoval na následující článek: (nejdůležitější fakta z článku jsem pro vás zvýraznila)

V roce 1943 admirál německého námořnictva Karl Dönitz uvedl, že německá ponorková flotila "zbudovala pro Vůdce nedobytnou pevnost na druhém konci světa", v Zemi královny Maude, Antarktidě, později přejmenované na Nové Švábsko (Neuschwabenland).

Podle německých námořních archivů, dva měsíce poté, co se Německo vzdalo spojencům v dubnu 1945, německá ponorka U-530 opustila přístav Kiel a směřovala k Antarktidě.
Jakmile ponorka dorazila na Jižní pól, 16 členů posádky bylo pověřeno stavbou ledové jeskyně v regionu Nové Švábsko. Německá ponorka poté připlula do argentinského přístavu Mar-del-Plata a vzdala se úřadům.
V srpnu 1945, jeden měsíc a sedm dní po kapitulaci U-530, připlula ponorka U-977 do vod Mar-del-Plata a vzdala se úřadům.

01 Antarctica - Lake
V roce 1946 byla zahájena operace Highjump jako součást námořního antarktického rozvojového projektu USA, jež organizoval ministr námořnictva James Forrestal.
Pracovní skupina se skládala z více než 40 lodí, včetně dvou torpédoborců a letadlové lodi USS Philippine Sea, několika letadel vybavených trimetriconem (tajnou špionážní kamerou), magnetometrem (zaznamenávajícím magnetické anomálie) a nedávno vyvinutými proudovými pomocnými vzletovými lahvemi (JATO), které pomáhaly se startem na krátké přistávací dráze letadlové lodi, nebo pro vzlety na pevném ledu.

Výzkumníci si dlouho mysleli, že historka o námořním mapování není nic víc než krytí reálné operace.
Hledali podzemní nacistickou základnu (Base-211), kde skladovali německé Vrily, létající talíře známé jako flugscheiben a rtutí poháněné kosmické lodě známé jako jenseitsflugmaschines.02 Antarctica - Nazi
V roce 1947 admirál Richard Byrd řekl:
"Projekt byl nutný pro USA, aby zajistil obranné akce proti nepřátelským bojovníkům, kteří pocházejí z polárních oblastí."
Byl to potenciální odkaz na sovětská letadla nebo nacistické Luftwaffe útočící na Spojené státy z Antarktidy? Nikdy to neobjasnil.

Krátce po tiskové konferenci admirála Byrda, uvedl sovětský námořní časopis Red Fleet:
"Opatření USA v Antarktidě dosvědčují, že americké vojenské kruhy se snaží podrobit si polární oblasti a vytvořit trvalé základny pro jejich ozbrojené síly."

V dalším podivném zvratu vlády Nového Zélandu, Austrálie a Chile požádaly, aby se jejich armády mohly připojit k Operaci Highjump, ale účast jim byla odepřena.

V roce 1948 byla druhá pracovní skupina s názvem Operace Windmill poslána vyfotit Nové Švábsko, opět za údajným účelem mapování. Ačkoli zřejmě ve svém úkolu uspěli, vláda dosud tyto fotografie nezveřejnila a nikdy nebyl udán důvod, proč k tomu nedošlo.
04 black-sun-antarctica -- ufo mystery solved - nazi

Někteří se domnívají, že důvodem, proč fotky nebyly zveřejněny je to, že tato vojenská operace byla ve skutečnosti průzkumem a obnovení mise.
V roce 1949 ministr obrany James Forrestal, blízký přítel admirála Byrda, byl poslán do Námořní nemocnice Bethesda.
S personálem nemocnice začal mluvit o operaci Highjump, vášnivě mluvil o UFO, Atlantidě a podzemních městech nacistů. Byly mu odepřeny návštěvy včetně jeho manželky a krátce nato "vypadl" z okna nemocnice a zemřel.

VRIL Nazi UFO CompleteAktuální fotografie létajícíh talířů Vril

Oficiální zpráva říká, že spáchal sebevraždu, ale vytrvale se šušká, že byl zavražděn vládními agenty, aby dále nemluvil o tom, co bylo skutečně nalezeno na pláních Antarktidy během operace Highjump.
Celá pravda nemůže nikdy vyjít na světlo, ale to, co je známo je, že mnoho amerického vojenského personálu překvapivě přišlo o život během Operace Highjump; během předpokládané operace mapování, která by měla být zcela bezpečná.
Také několik letadel bylo během operace sestřeleno, včetně George One, který podle dokumentů prostě záhadně "vybuchl" nad ledem při počátečním letu nad Antarktidou.
Díky britské zpravodajské službě víme, že vyspělé stealth Foo Fightery a létající talíře Vril byly vyvinuty a testovány v Německém institutu pro letecký rozvoj.

03 Vril_7_uber_Neu_Schwabenland_by_Madguten

Další motiv spojený s účastí nacistů v Antarktidě je, že se říkalo, že je vstupem do ztracené árijské vlasti Thule. Zatímco byla Antarktida spojena se ztraceným kontinentem Atlantidou, vazba na Thule byla méně patrná.

Thule (také známé jako Thula, Thyle, Thila, Tila, Tyle nebo Tylen) poprvé popsal řecký průzkumník Pytheas při svých cestách mezi lety 330 - 320 před naším letopočtem.

V roce 150 n.l., řecký spisovatel Antonius Diogenes napsal The Wonders Beyond Thule. Ačkoli literárně zajímavé, jen málo toto dílo odhalilo o tajemství Thule.

Ve středověkém zeměpisu se o Thule hovořilo jako o vzdáleném místě nacházejícím se mimo "hranice známého světa".

Okultní mystici věří v historické Thule (označované také jako Hyperborea) jako místo odkud pochází árijské rasy.

Co dělala americká armáda v Antarktidě v letech 1946 a 1947? Byli na rutinní misi mapování nebo se snažili sblížit se zbytkem nacistů s pokročilou alternativní technologií?
Skutečně nacisté vybudovali v Antarktidě vojenskou základnu nebo tam ukryli obrovské množství zlata v naději, že budou moci v budoucnu financovat vzkříšení Čtvrté říše? Nebo se jim, jak někteří tvrdí, podařilo objevit ztracenou zemi Atlantidu nebo Thule?
Možná to určitě nebudeme vědět nikdy, ale v roce 2001 americká národní zpravodajská služba geoprostoru a podprůrný úřad pro Aero-geofyzikální výzkum potvrdili existenci magnetických anomálií na východním břehu jezera Vostok v Antarktidě, odpovídající uměle vytvořené struktuře.
Nedávno, v říjnu 2006, oceánografický institut Scripps uvedl, že objevil několik dosud neznámých jezer pod ledovým příkrovem Antarktidy. Tato jezera leží pod 701 metry stlačeného sněhu a ledu.
Mohla by tato anomálie být součástí podzemní nacistické základny, kterou agenti USA hledali během operace Highjump? Něco v Antarktidě bylo skutečně objeveno. Jedna z otázek, která si žádá odpověď je, zda to nacisté, ať už to bylo cokoliv, našli první?

Kniha vydaná v roce 1978 s názvem Tajné nacistické polární expedice (Secret Nazi Polar Expeditions), vypráví o tom, jak Němci vzali na loď malé letadlo, které vypustili z lodi po dosažení ledů poblíž Antarktidy.
Přeletělo ledové pláně Antarktidy, pravděpodobně při průzkumném letu, a pak se vrátilo zpět na loď. Ale kniha neříká nic o tom, co bylo údajně nalezeno nebo co nacisté věřili, že je vstupem do vnitřní (duté) země.

Zajímavý dokument, který se nedávno objevil, získal Joe Watson z Talkeetna, Aljaška.
Pan Watson tvrdí, že je to kopie dopisu napsaného 2. března 1985 v němčině z německé ponorky členem posádky, který byl na palubě. Je v něm uvedena jistá souřadnice pro jejich misi, která zřejmě vedla na cestu do středu Země.
Jejich ponorka byla označena U-209 pod velením kapitána Heinricha Brodda. Na obrázku níže je kopie původně ručně psaného dopisu od Karla Ungera, člena posádky U-209, stejně jako anglický překlad.
V něm Karl potvrdil, že Země je skutečně dutá a že úspěšně navštívili vnitřní obydlenou Zemi německou ponorkou U-209 po 2. světové válce, kdy bylo zničeno Německo.

05 german letter - antarctica base - ufo

Dopis byl odeslán jeho příteli na povrchu světa, který dal jednu kopii panu Woodardovi, který dal kopii Joe Watsonovi. Karel poslal dopis z duté Země přes německou kolonii v Brazílii, která nalezla jeskyni, jež sahá až na druhou stranu duté Země již mnoho let předtím.
Tato německá kolonie je zdokumentována v Genezis pro Nový Věk, která údajně objevila vchod do jeskyně již v letech 1500. Když člověk hledá v německých archivech informace o zmizelé ponorce U-209, ukáže se, že tato ponorka byla skutečně prohlášena za zmizelou.
Dne 5. července 1943 byla poslední hlášená pozice mezi Grónském a Islandem na souřadnicích 52° 00′ severní šířky 38° 00′ západní délky. Ve zprávě se uvádí, že velitelem ponorky byl Heindrich Brodda.
Krom toho, dokumenty získané od sovětů na konci 2. světové války, které se objevily v poslední době ukazují mapy z roku 1944 z Třetí říše popisující nejen přímý průchod, který využívaly německé ponorky pro přístup do této podzemní domény, ale také kompletní mapy obou hemisfér vnitřní říše Agarthy, mýtického obydleného podzemního světa.

Snímek obrazovky 2015-12-15 v 16.54.50

Pokud se to zdá až příliš neuvěřitelné, porovnejte mapy s mapou, kterou připravil slavný tyroslký kartograf a umělec Heinrich C. Berann pro Národní geografickou společnost roku 1966.
Následující mapa jasně ukazuje kontinent Antarktidy bez ledového pokryvu:

01 antarctica without ice - map
Fascinujícím detailem je, že podvodní průchody probíhají po celé délce kontinentu a zdá se, že se sbíhají v přesném místě označeném jako otvor do hlubin vnitřní nebo podzemní Země.
Níže přísně tajné pokyny pro nacistické ponorky pro plavbu do vnitřního království Agarthy.

U-Boat Agartha Hollow Earth - Thule Nazi

V průkopnickém bestselleru Mapa starověkých králů moře (Map of the Ancient Sea Kings) Charlese Hapgooda (1904 - 1982), profesor historie na Springfield College v Massachusetts, vyslovil prvně teorii, že Atlantida se nacházela v Antarktidě a zanikla vysídlením
Ve svém bestselleru Když spadla obloha: Hledání Atlantidy (When the sky fell: In search of Atlantis), Rand podpořil myšlenku, že pod ledem Antarktidy existují pozůstatky Atlantidy. Mohli by mít pravdu?

Překlad: sora
korektura: Alue
 


Komentáře

1 BE BE | 21. ledna 2016 v 9:41 | Reagovat

Keď som prvýkrát čítala o Dutej Zemi, pomyslela som si : "achjaj, to som asi prišla odtam". Lebo som ako dieťa zaliezala do skrýší, dier, lesa, nemala rada slnko, bola biela, plavá, modrooká tenká. - Navyše mama mi hovorila :"keby mi ťa zobrali, nájdem ťa vždy podľa týchto znamení". mám nejaké netypické na sebe. - Nejako to dáva zmyseľ s tým, že Nemci pásli po árijských typoch detí. Iste, mali projekty.

2 Erik Erik | E-mail | Web | 21. ledna 2016 v 10:32 | Reagovat

Tak to je hustýýýýý :-)
Díky za převzaté informace. Také dutozem tvrdí Jiří Maria Mašek, což jsem považoval za bláznovinu asi hlavně z toho důvodu, že jsem to pochopil opačně - totiž že my jsme uvnitř a nad námi je svět vnějšího pláště (a proto že prý se nedalo dostat na Měsíc a hvězdy, že jsou pouze obřím zrcadlem zrcadleny z vnějšího prostoru skrze průnikový otvor).Takto to dává mnohem větší smysl než mé první pochopení tvrzení o dutozemi.Ani nevím jak to Jiří myslel, obávám se, že přesně obráceně než tento článek o našem světě, jakožto vnějším a o Agarthě jako vnitřní.
  Toto převzaté vysvětlení se mnnou souzní.Ano ne vše na Hitlerovi bylo špatně, spousta věcí se dá použít v prospěch lidstva. http://www.osud.cz/duta-zeme-nesmi-lide-znat-pravdu

3 Alue Alue | 21. ledna 2016 v 10:44 | Reagovat

[2]:  My jsme uvnitř, oni venku. Staré dokumenty to říkají naopak, protože to lidé nevěděli a prostě měli dojem že jdou dovnitř, tak to tam tak napsali. Člověk si to musí umět přeložit.

4 armag armag | 21. ledna 2016 v 11:31 | Reagovat

My možná skutečně jsme uvnitř, jenže ne tak, jak předopkládáš.
Já si totiž myslím, že to co je nazýváno vesmírem a hvězdami, je v podstatě vnitřní část další koule, která je nad námi a ty hvězdy jsou v podstatě jen průniky světel skrze ty díry v té další slupce.

5 Arwen Arwen | 21. ledna 2016 v 14:57 | Reagovat

https://www.youtube.com/watch?v=ejgT6WxGNsc Něco víme, něco se dozvíme později a něco víme a stejně to děláme takto dál.

6 fluttershine fluttershine | 21. ledna 2016 v 16:06 | Reagovat

[4]: To mě taky napadlo, ačkoliv mi připadá, že spíš ne.
Každopádně je to zajímavý článek, něco o dutozemi jsem si už přečetla, dává mi to úplně stejný smysl jako to, co se učíme, a přijde mi, že ve výsledku je jedno, jestli jsme v kouli, na kouli, a kdoví co ještě.  Prostě tady jsme a nemusí nám to dělat starost.
V jedné knížce, kterou máme doma, je taky zmínka o dutozemi - nevím, jak je to tam přesně zmíněno, ale je plná takových teorií o spoustě věcí. Nacistům se věnuje taky. Tak si říkám, že se po ní podívám.

7 Marlen Marlen | 21. ledna 2016 v 19:10 | Reagovat

Aluš, já jsem s tou dutou Zemí a námi lidmi zmatená. Před jistou dobou jsem si u Tebe přečetla pěkný článek o duté Zemi, kde bylo zmíněno, že jsme uvnitř. Tak tak jsem k tomu přistupovala a věřila donedávna. Na Prvopodstatě.com jsem narazila na článek: Dutá Zem: Agartha 1/5 a 2/5, kde tvrdí písající, že jsme mi lidé na povrchu a uvnitř žijí jiní. Prosím Tě, jak si to vysvětlovat? Logicky bych si to vysvětlovala tak jak jsi sama napsala, lidé si mysleli, že žijí na povrchu a vstupují do nitra. Nevím čemu věřit...

8 sibi sibi | 21. ledna 2016 v 23:03 | Reagovat

Oaza na antartide nazyvana "Rajsky sad" o rozlohe cca 5000 km2 velmi zaujimave citanie :)
http://www.tartaria.sk/hadanie-pravdy/hadanie/zaklada-v-antarktide

9 BE BE | 23. ledna 2016 v 15:57 | Reagovat

Tiež v tom nemám jasno - ale myslím si, Agharta je v zemskej kruste, my sme vnútri telesa Zem, a na povrchu žijú potomkovia Védov.

10 Arwen Arwen | 23. ledna 2016 v 19:31 | Reagovat

[7]: My žijeme na povrchu, vyspělá civilizace žije uvnitř. Rozhodně ne naopak. :-) V mnohých zdrojích je to chybně uváděno.

11 Alue Alue | 24. ledna 2016 v 12:52 | Reagovat

[10]:  Ne, my žijeme uvnitř.

12 Arwen Arwen | 24. ledna 2016 v 14:20 | Reagovat

[11]: Viděla jsem na pólech otvory, které se musí čistit dlouhými tyčemi, aby to v podzemí fungovalo. Podle mě, nejsme to my, kteří žijí v podzemí. V podzemí žijí staré mnohem  vyspělejší civilizace, než je ta naše.

13 Alue Alue | 24. ledna 2016 v 14:40 | Reagovat

[12]:  Víš, jak jsou otvory v polech obrovské??? Takovou tyč nemáš ani nevyrobíš!

To je jako tvrdit, že vysušíš rybník hadrou na podlahu co máš v kýblu v kuchyni.

14 Myšák Myšák | 26. ledna 2016 v 10:15 | Reagovat

[13]: Mysleme svobodně, nepapouškujme :-)

15 Gabby Gabby | E-mail | 27. března 2016 v 21:33 | Reagovat

Chci si strasne koupit a přečíst knihu od Julese Verna: Cesta do středu Země, nebudou to zbytečně vyhozene penize??

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama