V e-shopu Alue.cz jsou nové Brazilské křišťály. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 17.11.

Komentáře

1 aneta aneta | 3. února 2016 v 0:58 | Reagovat

hahaha Alue tak teď jsem se fakt zasmála po tom přiznání :DDD jsem čekala větší hrůzu :D jinak to chápu, já se před kamerou cítím úplně stejně.  Je fakt, že se chováš jinak, předtím jsem se na tvé videa nedívala, protože mě tam "cosi" vadilo a teď působíš hodně příjemně :) takže klobouk dolů, že ses s tím vyrovnala :)

2 micka micka | 3. února 2016 v 1:06 | Reagovat

Mám pocit, že jsi mě přes video zhypnotizovala. koukala jsem Ti na obličej a nemohla se odtrhnout, poslouchala jsem slova, ale slyšela jsem je vědomím a ne myslí. asi jsi mi pomohla něco vyřešit.

ve videu o morčatech vypadáš dost uvolněná a tak jako...dospěle. střízlivost Ti svědčí:-)

3 Přemek Přemek | 3. února 2016 v 1:13 | Reagovat

Nelekl jsem se, ale vzbudilo to zvědavost, to přiznávám zase já. :-)

4 michaela kratka michaela kratka | 3. února 2016 v 5:40 | Reagovat

Tak mě ani tak nenapadlo.že by ses přiznávala přímo ty...ale někdo..vláda nebo tak😁

5 Ani Ani | E-mail | 3. února 2016 v 7:39 | Reagovat

Milá Alue, jsem jeden z těch čtenářů co navštěvují pravidelně Tvoje stránky už prakticky od začátku – sakra práce to už je doba - ale málokdy něco napíšou do diskuze. Tvé video mě ale nakoplo a musím Ti za něj moc a moc poděkovat. Tohle video je přesně ten důvod proč jsem už tolik let tvůj čtenář. Je to proto že tě mám rád jaká jsi,  jak sdílíš s námi svoje pocity, zážitky a rady do života. Opravdu nemusíš dělat líznutá opičky před kamerou i když i to Ti jde. :)

Já jsem těžkej introvert a to dokonce takovej že když jsem při setkání s Tebou prosil o podpis do Tvé knihy, byl jsem tak nervozní že jsem ani nevyužil příležitosti se tě na něco zeptat. Případně jen poděkoval za tvoji práci a za to že jsi. A to jsem přibližně stejně starej jako Ty.      

Jinak první na co jsem pomyslel když jsem četl nadpis „přiznání“ bylo že řekneš něco jako že ve skutečnosti nepíšeš svůj blog sama ale jste dvě holky třeba sestry. Třeba dvojčata co si jsou velmi podobné. Prostě že to nepíše jedna osoba ale dvě…  šílený co :D

6 Hanka Hanka | Web | 3. února 2016 v 7:52 | Reagovat

Čekala jsem něco jako:
"Jsem robot, kterého ovládají ještěři."
"Jsem ještěr, kterého ovládají roboti."
"Jsem morče."
To by mě šokovalo víc. Bacha, možná se vyskytneš na prvních stránkách bulvárních časopisů... :DD

7 Aďuša Aďuša | 3. února 2016 v 9:10 | Reagovat

Ahoj Alue. Nevyjadrím sa k slovám, ale k obrazu. Po dlhšej dobe som si pozrela tvoje video a musím povedať, že krásne dozrievaš, krásne ti žiaria oči, svietia zúbky, tvoja pôvodná farba vlasov ti veľmi sekne. meníš sa ... krásne.... hľadela som na teba, ako keby si bola z iného sveta...😉 vzápätí som si spomenula na tvoj sen, no a myslím, že by si sa do ich, horného, sveta, náramne hodila...

Už dlho som sa nepozastavila nad niekým tak ako teraz pri tebe... len tak ďalej...😊😊 prajem veľa šťastíčka!!! 🍀🍀🍀

Ešte možno otázočka... kurkuma na zuby evidentne funguje, chcela by som sa opýtať, či tá žltá farba kurkumy zíde zo zubov hneď pri oplachovaní... raz som to skúšala. Kefka žltá, nastálo, prsty žlté, aspoň deň, a keď som videla moje zuby, tak po pár sekundách som ich opláchla v strachu, že budú také hrozné aspoň pár dní...
Mohla by si sa prosím podeliť o tvoje umývanie? Rada by som mala opäť krásne zuby ako máš ty... 😊😊

Ďakujem.

8 Al One Al One | 3. února 2016 v 10:08 | Reagovat

Dost dobrá práce na sobě👏🏻, pití je shit.Už jako malý dítě jsem jasně viděl, že opilí lidé se chovají divně a rozhodl jsem se, že pít nebudu. A držím to dodnes. Změna je vidět na tvém videu, působíš jasněji než dřív. Alkohol sice odbourává zábrany ale zarověň i zakaluje vědomí. Ať se daří✨

9 Alue Alue | 3. února 2016 v 10:22 | Reagovat

[7]:  Já do svých zubů loni hodně investovala, a kurkuma je denní pomůcka, jak zabránit jejich dalšímu zažloutnutí.
Dáš na zubní kartáček oblíbený hrášek pasty, namočíš a pak s tím rejpneš do kurkumy. Já mám kurkumu v mističce v koupelně nachystanou hned v zrcadle, tak na to nezapomenu.
Předtím určitě velice doporučuji zajít si na zubní hygienu a nechat si vypískovat zubní kámen. Pokud máš kamene hodně, tak se to čistí ultrazvukem. Je to proto, že pod kamenem jsou kyselinky co nahlodávají zub a ten se potom víc demineralizuje a kazí, ale hlavně co se týče té kurkumy, tak ona se chytá na nečistoty na zubech. Když si je špatně vyčistíš, zůstane ti na zbylém plaku kurkuma a na kameni také a to leze dolů dost pomalu. Není to trvalá věc, ale jde to vidět, podle toho jak moc kamene máš. A pak až bych dělala kurkumou.... Prsty od kurkumy nemám, čistím tak že to ze mě neteče všude ani na ruce, ale vím že každý se čistí jinak. - Doporučuji čistit pomalu a v klidu, to je pak okolo i menší bordel a navíc účinky kurkumy jsou silnější. Já se stopovala, čistím si zuby obvykle 5 minut a více.

A jinak všem moc děkuji za nádherné komentáře!!! :)

10 Lovely Lovely | 3. února 2016 v 10:38 | Reagovat

Mohu se zeptat, jak máš na začátku to logo Aluška a pod tím "Esoterika mladé generace" místo nynějšího "Věděním ke svobodě", je to účelně? :D
-Nerýpám, jen se ptám :D

11 Alue Alue | 3. února 2016 v 11:04 | Reagovat

[10]:  jj :D sáhla jsem do archivu a spletla si obrázek a dala tam 4 roky starý slogan :D ale zpracovávám v HD ať se na to dá koukat a to se ukládá celý den, tak už se mi to pak nechtělo spravovat kvůli jednomu debilnímu obrázku.

12 Eileen Eileen | 3. února 2016 v 12:15 | Reagovat

Ahoj Alue, s tou stydlivostí jsem měla asi stejně velký problém od dětství jako ty. Naštěstí se mi to během několika let podařilo překonat, kolikrát to šlo i samo od sebe a opravdu to bylo velmi osvobozující. A nebylo to tancem :) Jen prostě tím, že jsem si řekla 'to dáš', není z čeho mít strach a šla jsem do toho, třeba někoho oslovit. A pak jsem i cítila, že jsem to víc já, zároveň jako obrovský příliv energie :)
Akorát mi to zůstalo, když mám ve škole mluvit před třídou, například když prezentuju nějakou seminárku. Jsem najednou nevěřitelně nervózní, ani vlastně nevím proč, protože ty lidi znám. Mám úplně v prázdno v hlavě a zapomínám, co jsem chtěla říct, tak někdy začnu plácat páté přes deváté a hlavně mluvím moc rychle, abych to měla za sebou. Nyní na tomto bloku začnu aktivně pracovat a pokusím se zjistit, jak jej odstranit - k tomu mě hodně nakoplo tvoje video. :) Tímto bych ti za něj chtěla moc poděkovat!
Poslední dobou už na tvé stránky nechodím tak často (i když je sleduju od roku 2011), jelikož tu nejsou témata, která by mne zaujala či mi dala něco nového, ale tohle je eso :) Mockrát díky!
P.S. K tomu vegatariánství - jsem vegetarián rok, přecházím na veganství, protože mi to prostě víc sedí, jak na sobě pozoruju. Je pravda, že od té doby, co nejím maso, se mi jaksi víc daří. Více funguje přitahování si věcí myšlenkama, komunikace s anděly, jsem pozitivnější a asi i klidnější. Tohle jsem si ale opět uvědomila díky tvému videu, protože jsem to zatím nijak do souvislostí nedávala :D Ještě potřetí díky! A měj se krásně :)

13 M. M. | 3. února 2016 v 12:59 | Reagovat

Chápu (taky introvertka:-D).

A po tomhle přiznání tě mám ještě radši.

14 Irčulie Irčulie | 3. února 2016 v 15:03 | Reagovat

Já čekala přiznání typu: ,,vše, co jsem na tyhle stránky psala není pravda" .. Ještě, že jsem se spletla. :-D

15 Amálka Amálka | Web | 3. února 2016 v 16:35 | Reagovat

[6]: "Jsem morče" :-D
Čekala jsem také nějaké šílenější přiznání! Na jednu stranu super, že jsi to překonala, ale na druhou ty "piclá videa" byly krapet veselejší (hlavně ty přeřeky na konci :) Kdyby tedy vyšla další večerka pod názvem "Přiznání II. aneb začala jsem zase pít" nezlobila bych se :))

16 Ayeri Ayeri | 3. února 2016 v 16:47 | Reagovat

Pár nápadů po přečtení nadpisu:(počkej, to se lekneš :D
-že jsi lesba
-že končíš s blogem
-že nic na tvých stránkách není pravda
-že čekáš dítě
... A to by stačilo, než ti moje nápady způsobí psychickou újmu :D Jinak tvoji stydlivost naprosto chápu, jsem na tom podobně. Nechce se mi povídat si s cizími lidmi ve vlaku, nejsem schopná jít na diskotéku... Ale tanec miluju, do tanečních jsem chodila minulý podzim, takže tancovat umím a hrozně mě to baví :) Od té doby jsem to sice nevyužila, protože tady není kam chodit, ale teď začínají maturiťáky, tak uvidím :) S mluvením na kameru mám taky problém, vždycky zapomenu, co jsem chtěla říct. Když sedím sama u sebe v pokoji a povídám si s foťákem, tak si prostě připadám jako absolutní idiot, co trpí samomluvou a mluvím čím dál potišeji až nakonec mlčím :) Na videu jsi mi střízlivá moc sympatická, ale ta opilá videa měla taky něco do sebe, bylo to vtipný :D Natočíš ještě někdy nějakou večerku? Prosííím :D

17 sladkymesic sladkymesic | 3. února 2016 v 17:07 | Reagovat

Nedá mi to, musím říct, že jsem se celé video doslova kochala tvým vzhledem. Krásné vlasy, pleť, zuby, a ty zářivé modré oči, z těch jsem nemohla spustit zrak. Prostě nádhera :D A nejen vzhledově, i tvoje povídání a chování ve videu na mě působí velice harmonicky, klidně, krásně.
Obsah videa velice dobře chápu, sama jsem měla takové problémy a ještě mnohem horší, teď už se to naštěstí zlepšuje, právě během tohoto období na tom pak nějak pracuji a jde to už mnohem líp. (Jen tak mimochodem, poslední dobou mě až zaráží posloupnost věcí, jak spolu všechno krásně souvisí a zapadá do sebe, i tvoje video přišlo přesně v ten pravý čas :) ) Moc ti za video děkuji, i já jsem si všimla u předchozího dílu u morčatech, jak přirozeně a vyrovnaně působíš, jak to máš pěkně srovnané a proti dřívějším videím střih skoro žádný. Jsem moc ráda, že se ti toto povedlo, přehnaný stud je opravdu zabiják :)
Ačkoliv to nebylo myšleno jako zábavné nebo naopak smutné video, střídaly se u mě během jeho sledování slzy v očích a výbuchy smíchu. Zapůsobilo na mě možná i nejvíc ze všech, které jsi natočila, zkrátka je mi velmi blízké svým tématem, které jsi moc hezky popsala.  
Ještě jednou ti děkuji a  ať se ti daří :)

18 lenka f lenka f | E-mail | 3. února 2016 v 17:21 | Reagovat

Je fakt, že každý tu závažnou nemoc, co měla tvoje maminka prožívá jinak, snáší jinak (já to znám taky z vlastní zkušenosti), ale moje děti to dodnes nevědí (12, 10) a nikdy jim to neřeknu, právě proto, že jsem jim nikdy nechtěla tímto prohlášením tak ublížit nebo je nějak zablokovat. Je fakt, že jsem chemoterapii neměla, takže jsem nikdy nezvracela a sotva se před nimi s obtížemi nepohybovala. Jsem toho názoru, že takovéto věci by se malým dětem měly říct až když fakt není zbytí a blíží se konec. Jinak je to věc rodiče a dítě se do toho nemá tahat.

19 Gabby Gabby | E-mail | 3. února 2016 v 17:24 | Reagovat

Wow to mě překvapilo :D Aluška a chlast? :DDDDD
Aluško mohla bych tvůj blog propagovat na mém blogu? :) vždy bych dala odkaz na tvůj web nebo odkaz na nějaký článek, jestli s tvým souhlasem mohu :)

20 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 3. února 2016 v 19:11 | Reagovat

To já zas čekala něco v tom smyslu, že čekáš dítě a budeš se vdávat. :-DD
Jinak já mám taky takový blog. Teď to docela jde, ale kdysi jsem se taky bála mluvit s lidma. Třeba když jsem si chtěla koupit lístek na autobus na jiné místo, než na jaké jsem jezdila obvykle, tak jsem se strašně bála. Ani nevím čeho. Asi toho, aby si o mě nikdo nemyslel, že jsem rebel, který najednou jede jinam...
A ve škole jsem se bála přihlásit. Dokonce i když jsem věděla odpověď na otázku. Což byla většina. Kdyby se mě rovnou zeptala, tak bych odpověděla. Před tabulí jsem se nikdy nebála. Jen jsem měla hrůzu z toho se sama přihlásit. Opět nevím přesný důvod. A bála bych se i dneska.
Ano, když jdu na nějaký úřad, jsem tam celou dobu nervózní, jako bych měla absolvovat premiéru nějaké slavné opery. A i po úspěšném absolvování návštěvy úřadu jsem se pak venku na lavičce musela rozbrečet. A přitom mi tam nikdy moc neublížili. Hlavně z úřadu práce jsem byla takhle rozrušená. Měla jsem pocit, že na mě mluví pohrdavým tónem v hlase a že se proti nim nemůžu bránit.
Jinak taky se stydím před kamerou. Jednou se mi ale podařilo něco natočit od začátku až do konce. Ale pak jsem přišla nato, že mám hnusný hlas a že prostě natáčet viděla nemůžu. A přitom mi všichni známí říkají, že mám hlas normální. Tak nevím, co slyším za bludy. Že bych to přece jenom zkusila ještě jednou?
Ale jak říkám, dřív to bývalo horší. Dnes se aspoň nebojím promluvit se svými spolupracovníky v práci. Ve škole člověk nemá moc důvodů komunikovat se svými spolužáky. Mluvit ale na kolegy v práci se musí naučit. PO roce jsem se zlepšila. I když práce není záživná, zdokonaluju se v komunikačních dovednostech

21 BE BE | 3. února 2016 v 20:20 | Reagovat

Nič som nečakala - rýchlo som nabehla na videjko :-) Až potom mi došlo, že kedysi si spomenula párkrát vínečko a tak...
Krútila som trošku vtedy hlavou, ale viem, že i ja som bola mladá, a párkrát som dopadla ťažko /i pod stôl/ :-D
Potom som dlhé roky nemohla akohol ani cítiť a som z toho vonku. - A ešte : mám Ťa rada Alue, a aj keby si priznala neviem čo, pochopím. Sama akosi priznávam aj svoje poklesky, nech vedia okolo ... aká som ja potvora :-D

22 Auri Auri | Web | 3. února 2016 v 20:55 | Reagovat

[14]: Jo, taky jsem čekala buď tohle, nebo oznámení o těhotenství. =))

23 Aneta Aneta | 3. února 2016 v 21:56 | Reagovat

Aluško, nějaká kila dolů by ti vůbec neuškodila. I toto je výrazný rozdíl oproti dřívějším videům. Z vlastní zkušenosti vím, že není úplně jednoduchý vyřadit maso a nenabírat - být "štíhlým vegetariánem" je potřeba se naučit - chce to zařadit víc luštěnin a zeleniny, méně mléčných výrobků a "přílohových" pokrmů, naučit se vařit.. Asi se to nečte úplně snadno, ale nemohla jsem si pomoci :-/

24 mariankosnac mariankosnac | 3. února 2016 v 22:08 | Reagovat

Pod video niekto napísal že "tanec leci", tak som čakal priznanie typu: "začínala som ako tanečnica a postupne som sa prepracovala tam kde som" :D

25 Jana Jana | E-mail | 3. února 2016 v 22:30 | Reagovat

Ahoj Aluško,pak,že náhody neexistují. Já jsem si dnes zcela vajímečně po hodně dlouhém čase, kdy mám večer volno zapálila svíčky a načala vínečko( alokohol málokdy) Vůbec nevím proč jsem měla potřebu pustit si tvoje stránky.
( mimochodem tak dva roky mi to nenapadlo), před dvěma léty jsem tě psala email, že si šikovná holka a, že tě moc fandím (myslím, že si mohu dovoloit. tě říkat " holka " jsi určitě mladší než můj syn a dcera.)Dokoukala jsem tvoje video - přiznání-  a jsi skvělá. Jen jsem tě chtěla nabídnout ( o lecos se zajímáš), že tyto bloky jdou odstranit během jednoho max. dvou sezení pomocí motedy EFT. Tuto metodu jako terapeut používám už přes sedm let. Když jsem měla mít svou první přednášku, tak jsem měla hrozný strach, jestli nebudu trapná, budou na mě všichni koukat, zeptají se na něco a totálně selžu..... apod. Technikou EFT jsem si během pul hodiny odťukala všechny emoční bloky (nevyřešený trapas na dět. maškarní z dětství, když jsem měla říkat básničku)....no a když se mi do sálu nahrnulo 25 lidí a já pořád čekala, kde ten strach je a kdy jako přijde??? a ono nic.....i bez alkoholu to jde! Tak kdyby si se zajímala o tuto metodu, tak se s tebou docela ráda seznámím a věnuji ti terapii zdarma. Měj se krásně a stáke tě fandím -ahojky Jana Grohmanová   http://studiodaja.cz/node/8

26 Alue Alue | 3. února 2016 v 23:15 | Reagovat

[15]:  čím jsem starší, tím mi ty opičky jdou hůř a na sílu se nepřekonám... :-/

27 Alue Alue | 3. února 2016 v 23:18 | Reagovat

[16]:  :D No myslím že asi nejhorší je ,,že co jsem psala není pravda". To by byl mega nás*r po devíti a půl letech publikování, nemyslíš? :D

A dítě... no při mém věku a příjmu by to průšvih nebyl, ale s tím bych určitě na web nešla, protože věci osobní intimní partnerské rodinné atd. pokud možno nijak na net neventiluji, pouze pokud to nějak zásadně souvisí s tématem, ale i tak to filtruju dost.  Prakticky ani teď nikdo nemůže vědět, jestli už děti nemám, protože bych to na net fakt nedala.

28 Alue Alue | 3. února 2016 v 23:22 | Reagovat

[18]:  No tam to bylo těžké, protože máti měla chemo 14x nebo 17x (už nevim kolik ale strašně moc, tehdy bylo slabší než dneska, neumíralo se po první dávce), přežila silou vůle a opravdu měla hned několik zážitků blízké smrti, kdy se jí hlasy ptaly jestli odejde a ona se bránila řekla NE já mám malé děti... proto vlastně přežila. A když máš mámu pořád v nemocnici s holou hlavou, bez prsa atd., to je věc kterou už neututláš.

29 Alue Alue | 3. února 2016 v 23:23 | Reagovat

[19]:  No když se domluvíme na nějakém článku, tak ano, napiš případně do mailu o jaký obsah máš zájem. Na převzaté se ptát ani nemusíš, cizí články nejsou moje.

30 Alue Alue | 3. února 2016 v 23:28 | Reagovat

[23]::  jj na podzim jsem začala být hrozně unavená a zadržovat vodu kvůli problémům se spaním a vyčerpání... tak dík že jsi citlivá a že jsi mi to tak hezky jemně řeka, víš já bych si toho totiž sama vůbec nevšimla a určitě s tím ani nic nedělám... ale kus na tom udělá úhel pohledu na kameru, podle váhy a míry ten příbytek rozhodně není bůhvíjak markatní (moje okolí si nevšímá) a jsem pořád v normální váze.

31 Mára Mára | E-mail | 5. února 2016 v 7:13 | Reagovat

Čekal jsem že řekneš že sis to všechno vymyslela :D Jinak mě se taky víc líbí ty videa kde děláš kraviny, ale všechny Tvý videa jsou hezký :) Ten Morčecí seriál je bezva.

[6]: Že je Reptoška mě nenapadlo :D

32 Aria Keboke Aria Keboke | 5. února 2016 v 10:48 | Reagovat

Ahoj, děkuji za inspirativní video. Sama řeším přesně takový problém, co popisuješ, ačkoli já netočím videa. :) Dřív jsem měla problém se na cokoli zeptat i třeba v obchodě atd. Taky jsem velký introvert, mám problém se sebevědomím a stydím se. Dokonce tak, že ten komentář připnu raději na blog než na youtube. :D Mě teda hodně posunulo studium ošetřovatelství, kde vlastně musím neustále komunikovat s pacienty. Praxi máme několikrát týdně už od prvního semestru a mě to dělalo na začátku neskutečný problém, časem jsem se ale nějak otrkala a teď už mi to celkem jde. Je to asi jako, když se ocitnete na nějaký čas v zahraničí a ten cizí jazyk se prostě naučit musíte. A ono se to fakt přeneslo i do běžného života. Když něco potřebuju a nejde to, tak přepnu do "sestra módu". :) I když to pořád ještě není ideální a musím na tom pořádně zapracovat. Postupuju takovými pidi krůčky, kéž by to šlo změnit lusknutím prstu... Tobě moc gratuluju, že se ti to povedlo, umím si představit, jak moc se ti ulevilo. Fakt, když musíš pořád přemýšlet, co si o tobě, kdo myslí, a bojíš se pořádně něco říct a projevit se nebo se zeptat, jestli neprodávají marmeládu, je to pěkně otravné.
A taky jsem ti chtěla napsat, že ta původní barva vlasů ti sekne, i když je tmavší, prostě se k tobě hodí, patří k tobě. A taky zastávám názor, že nemusíš ve videích nutně vtipkovat nebo tak, tahle střízlivá přirozená videa se mi asi líbí daleko víc. :)

33 A. A. | 6. února 2016 v 16:32 | Reagovat

[23]: Heh pro mě osobně je tedy překrásná přesně taková jaká je.. kdybych byla chlap, hubnout bych jí zakázala :))

34 Alue Alue | 6. února 2016 v 16:43 | Reagovat

[33]:  Děkuji :)  Každopádně jsem opravdu v zotavovací fázi, půl roku nespavosti se na člověku podepíše a pracuju na tom. Ale špeky nemám, je to zavodnění... Teď mě například ještě čeká jaterka.

35 Přemek Přemek | 7. února 2016 v 2:09 | Reagovat

[23]: Tak to prrr! Žádná kila dolů. Aluška konečně vypadá jako žena a ne tintítko. Správná česká holka. Teda moravská.

36 Mina Mina | 7. února 2016 v 5:36 | Reagovat

Alue, nic ve zlém, ale pojem vegetariánství docela rozsekáváš. Stravuj se v pohodě, jak chceš a jak ti vyhovuje, ale je minimálně zvláštní, když o svém vegetariánství mluví někdo, kdo stále konzumuje ryby, když jsou tu i lidé, kteří se masa  (a i třeba vedlejších produktů, jako např. želatinových tobolek) vzdali na 100%. Což je přeci jen podstatný a důležitý rozdíl. Jeden pojem užitý na stále odlišné skupiny. Je to na jednu stranu zbytečné škatulkování, ale když už se používá, mělo se by se používat správně, ať je to fér.

37 Alue Alue | 7. února 2016 v 9:52 | Reagovat

[36]:  Říkala jsem to už od začátku jaký je můj plán, že jednou za čas dám rybu. Svůj plán držím, vyhovuje mi a proto aby nedošlo k mýlce to občas připomenu, že ryby jím. Takových polovegetariánů je hodně, není to nic neobvyklého. - Dělám to proto, že nejsem výživový poradce a řadu věcí co mají vegetariáni jíst do sebe nedostanu, typu soja, ořechy a pohanka.

38 Alice Alice | 8. února 2016 v 8:47 | Reagovat

Aluško, bude také ke koupi ten veliký krystal co máš na krku? Vlastním ten normální co prodáváš a nesundám ho z krku:-) Líbil by se mi časem i ten silnější. Děkuji.

39 Alue Alue | 8. února 2016 v 9:14 | Reagovat

[38]: Ahoj, díky za pochvalu. Zatím to není v plánu, tento velký byl dělaný speciálně pro mě, takže existuje jenom jeden kus... ale možná časem, uvidíme. Taky je otázka, jestli by tohle vůbec někdo zaplatil, ona to není žádná sranda připravit i ty normální.

Taky ten svůj sundávám jenom na koupání. Je opravdu neuvěřitelné jak moc pomáhá.

40 Peter Peter | 8. února 2016 v 20:46 | Reagovat

Úpřimné...za sebe bych ale ještě, že není alkohol jako alkohol (a ani víno jako víno, já jsem poznal vína které ve mě vzbuzovali až nasranost/agresi-dobrý se jim vyhýbat). Také pak často maskuju svou agresi/prázdnotu vtipností (spíš pseudo, ztrácím citlivost)-za opila, -ale i střízliva. A pak mě to mrzí a jsem staženej nejdřív vědomě, pak i nevědomě a cyklus začíná nanovo. Jseš dobrá žes to takhle zvládla a asi jsi vyhmátla i to jak si vyvolat ten uvolněný stav i bez alkoholu úplně..(a s tancem je nejtěžší začít, pak už to jde, ale odhodlat se...to mi nejde).
Mě alkohol trochu připomíná jízdu na sjetých letních gumách na čistém ledu, jistěže to v principu jde, ale stačí mi nepatrná chybička (trapas), a z Ferrari je vmžiku vrak ve škarpě...
Hezká zpověď..můj dík a zkusím se taky nějak inspirovat..

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.