V e-shopu Alue.cz jsou nové Brazilské křišťály. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 14.11.

Proč vybuchují sopky

30. dubna 2016 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Dutá země
V poslední době se dějí velké změny. Bovisy už rostou ze dne na den klidně o miliony levelů, přitom ještě donedávna jsme na jeden level čekali měsíc, nebo dva... Lidé prochází mnoha změnami, fyzicky či psychicky, vnímají to hlavně jako očistu. Avšak nejsou v tom sami, i planeta Země se rozhodla v tomto období zregenerovat.
V poslední době lidé zaznamenali mnoho sopečné činnosti po celé planetě. (Zde se můžete podívat na mapku aktuální sopečné činnosti)
18.dubna 2016 vyvřel i Popocatépetl. To je sopka v centrální části Mexika. Je aktivní, od roku 2000 je proto zakázán výstup na ni.

ESPECTACULAR ERUPCION VOLCAN POPOCATEPETL 18 04 2016
https://www.youtube.com/watch?v=NoEc5DeS9DE

K čemu vlastně v přírodě jsou vulkány?
Inu je to způsob ozdravění planety Země, protože právě při sopečné činnosti vznikají v podzemí nerostná bohatství. Ta ale nevznikají proto, aby lidé měli co těžit a aby si měli co vystavit doma na poličku! Nerostná bohatství jsou obrovské energetické rezonátory, jsou to vnitřní orgány matičky Země!Pokud se ve velkém těží, energetický potenciál Země a tudíž i rovnováha v přírodě je narušena. Proto existují sopky, díky kterým si Země vytváří nová energetická centra. Je to podobné jako když jsme my oslabení a projdeme horečkou, abychom se zase uzdravili... Planeta Země tedy aktuálně prochází intenzivním samoozdravným a regeneračním procesem.

Hezky o tom nedávno psala prvopodstata, kde najdete i vysvětlení z pohledu teorie dutozemě: (komentář přebírám s úpravami)

,,Příroda rovnováhu ctí, jako každá pravidla vesmíru, do "posledního puntíku". Zeptali jste se sami sebe nebo jen tak v myšlenkách, proč právě poslední dobou vybuchuje tolik sopek? Odpověď je jednoduchá: Příroda ctí vesmír a jedním z pravidel je systém rovnováhy.

Musíme tedy začít od prvopodstaty věci. Nesmyslné školské vysvětlování planety Země jako plné koule, která má horké magmatické jádro a občas díky přetlakování ve středu (v jádru) zemském to vyrazí na povrch a někde "pšoukne" sopka, je naprosto směšné. Zkuste uzavřít papinův hrnec a neupouštět páru, nebo jenom občas, tak jak to dělají sopky, budete asi hodně překvapeni. Papiňák Vám exploduje. To stejné by se stalo i s planetou Zemí.
Aby se magma dostala jen jednou za pár let či desítek let napovrch planety Země, je naprosto nedostačující. VěTci si ale nikdy nedělali s tím problémy. Bylo to tak přece řečeno ve škole, musí to tedy být pravda.

Pravda je ale někde jinde. Lidé díky technice a rozvíjícím se technologiím neustále čím dál tím více rabují nerostné bohatství a suroviny. Planeta Země se snaží dostat do rovnováhy.
Ptáte se co je tím myšleno? Vyrabované nerostné bohatství se díky nedostatečné rezonanci určitých "odcizených" prvků lidmi dostává do stavu "nouze". Příroda si snaží zase nastolit rovnováhu.

V přírodě v podzemí díky určitým druhům rezonance nastane studená fúze. Díky studené fúzi, při které se vytvářejí pravotočivé neutrony (léčivé) si příroda za vzniku ohromného tepla a tlaku začíná vytvářet pomocí serpentinu, kterého je v přírodě přes 90%, vyrabované suroviny. Má zájem se opět dostat do rovnováhy.

Bylo dokázáno v laboratorních podmínkách, že pomocí studené fúze v autoklávu, který vytvářel malý jaderný reaktor pravotočivých neutronů, se podařilo vytvořit ze serpentinu jakékoliv prvky z Mendělejevovy tabulky prvků... Všechny přírodní prvky.

Na vaše dotazy odpovídám dopředu: Ano z obyčejného serpentinu si můžete studenou fúzí pod tlakem asi 200 barů vytvořit kolik zlata chcete. Průkopníkem v umělé tvorbě prvků a objevitelem studené fúze byl ruský profesor Kalinin, který měl kdysi dokonce jednu přednášku v Praze.
Zúčastnil jsem se jeho několika přednášek ve Švýcarsku a ve Francii. Neměly chybu.

Příroda si nyní vytýčila hlavní úkol. Tím je vyčistit planetu Zemi a nastolit rovnováhu. Právě sopky jsou uvedeny do činnosti studenou fúzí, která může způsobit megavýbuchy v jednotlivých sopkách po staletí nebo obrovskými ničivými výbuchy se zemětřesením.

Právě před takovou dobou lidstvo stojí. Je nutné zaplati účet za vyrabované pokladny planety Země…..
tm"

Na závěr bych ráda znova připomenula, že supervulkán pod Yellowstonským parkem je pořád natlakovaný, je spíše otázka času než exploduje a pak budeme mít hodně velký problém... Ale co jiného bychom měli očekávat, když neustále drancujeme přírodní bohatství? Příroda prostě není nafukovací.

.... Ale jinak se přece vůbec nic neděje.
 


Komentáře

1 Depe Depe | 30. dubna 2016 v 10:51 | Reagovat

Alu,dekuji za clanek a pěkný zaver,ze se preci nic nedeje a je to tak.:-)

Vim,ze to sem nepatri, ale veskere spusteni prvopodstaty me presmeruje na "vyherni" stranku a nejsem schopna si tam precist ani jeden clanek. Natoz napsat adminum, co se mi deje. :-( Nejaka rada ci kontakt na reseni? Dekuji

2 mariankosnac mariankosnac | 30. dubna 2016 v 11:40 | Reagovat

[1]: Niekto asi nechce aby prvopodstatu ľudia čítali a tak zrušil mobilnú verziu, z mobilu ani tabletu sa tam kvôli viru nedá dostať, jedine z počítača. Alebo ak ťa zaujme nejaký článok tak si ho rýchlo otvor a keď sa ako tak načíta odpoj sa od internetu kým ťa to nevyhodí. Už to tu zbytočne neriešte vie sa o tom a nikto s tým asi nič nespraví.

3 mariankosnac mariankosnac | 30. dubna 2016 v 11:45 | Reagovat

Čo je serpentin?

4 Kojot Kojot | 30. dubna 2016 v 12:57 | Reagovat

Rezonátory , súhlasím. Nedávno na prednáške DIOCHI, sme mohli využiť meranie rezonancie našich orgánov, a následne "merič" odporučil produkt z ponuky firmy, eventuálne dal radu čo ďalej. Mal virgulu, ktorou nasmeroval nad hlavu a druhý kovový predmet,tyčku, na ktorej boli naznačené vibračné hodnoty. Prenos z jednej do druhej zóny. Tak mi napadá, že Horný merač, Boh,Univerzum, Vševedomie, Prvopodstata vie čo má so Zemou robiť, tu pridať pnutie, tu vypustiť paru, ...
"nothing really maters". Každý je na správnom mieste. - Škoda, že prvopodstata nefunguje..., článok Alue je dobrý, bol tu potrebný. Dík.

5 Linda Linda | 30. dubna 2016 v 14:41 | Reagovat

Takže nás jako ten vulkán za pár let všechny zabije?

6 Alue Alue | 30. dubna 2016 v 15:32 | Reagovat

[5]:  Někteří vědci si to myslí, údajně by se mohl popílek dostat všude a zůstat dlouho ve vzduchu.

8 armag armag | 30. dubna 2016 v 18:02 | Reagovat

[5]:Na to si ještě počkáme. Sopky by měly začít hromadně vybuchovat po celém světě. Ale prý to bude až tak za 40-50 let.

9 Petra Petra | 30. dubna 2016 v 21:39 | Reagovat

[1]: Mam ten samy problem, nemohu si z prvopodstaty nic precit a porad mi tam blika, ze jsem vyherce produktu od applu. Tohle neni nahoda prece.

10 adonajpetr adonajpetr | 30. dubna 2016 v 23:30 | Reagovat

[5]: Nezabije nás vulkán(doufejme),ale co vim, je dohlíženo na to, aby ztráty na životech lidí byly v teto době tlaků co nejnižší.  Naděje přetrvává. Uvidíme nikdo přesně neví jakou silou přijde to jakesi vyrovnání s lidstvem, ale jedno je jisté.  Není jediného člověka,  který by nevěděl,  co se to vlastně v tomto desetiletí děje a v tom je skryta veliká síla.   Meze jsou překračovány (na prirode i zivotu)a to samozrejme nebude bez nejakych mensich následků(menších z hlediska lidstva). Lidstvo jako celek je teď ,,zvysene citlive'' na kolektivní ztráty na životech, proto budou případné ztráty na životech jako dosud zmírňovány(energeticky zabránění šíření vln z nasilné smrti- jak to zákony nezasahovani dovolit no).  Lidstvo bude muset zrekapitulovat svou tzv. 2000ciletou na inteligenci zalozenoz historii, která není zdaleka celá (budou postupně odhalena prastara tajemství,  která už nebudou tak snadno přehlednutelna okem ani rozumem), bude tedy docházet k nové rekapitulaci a přehodnocení lidského byti a života jako takového.dukazy o civilizacich před naší civilizaci (i mimozemskych)se začínají u nekterych lidi co intenzivne hledaji hromadit. Je proto doufam otázkou času,  kdy to vyjde na povrch. Vesmír u toho bude nápomocen jinak by tyto staré důkazy nebyly lidské mysli uz odhaleny a byly by i nadále přehlíženy. Tak to vidim(pouze můj pohled a nazor). Rikam to, protože na tom ve svém volnem čase pomalu pracuju a mam slusne objevy.Snad to dokončím v příštích pěti letech. Pěkný den.

11 Petule Petule | E-mail | 1. května 2016 v 2:24 | Reagovat

Bezva obrázek, mluví sám za sebe. Hned jsem si predstavila Yellowstone.

12 VS VS | 1. května 2016 v 10:46 | Reagovat

[1]:Máte zavirováno marwelem, budete muset úplně smazat prohlížeč i s historii a vyčistit antivirem, měl jsem to samé, nic jiného nepomůže.

13 V@V V@V | 1. května 2016 v 16:57 | Reagovat

8/Ano tan nějak.Je mě 40 a my to prý nezažijem.Naše děti by to zažít neměli,ale vnuci prý už ano.Při podrobnějších otázkách nám bylo řečeno,že budoucnost nás nemusí zajímat.Máme se soustředit na přítomnost.Je zde ještě jedno nebezpečí o kterém se nesmí mluvit,tak předpokládám že o tom Alue ví".

14 Michaela Michaela | 2. května 2016 v 9:24 | Reagovat

Me to prvopodstata taky dela.. ale jen ona, zadbe jine stranky - a dela mi to z libovolneho zarizeni (pc, tablet).. problem bude asi primo na webu.

15 Pavel Pavel | 2. května 2016 v 13:38 | Reagovat

Nainstalujte si (do PC nebo telefonu s androidem)program Malwarebytes na odstranění nežádoucí havěti. Nechat zkontrolovat, vše co najde odstranit a pak to můžete odinstalovat.
A Prvopodstata vám zase pojede.

16 BE BE | 2. května 2016 v 21:21 | Reagovat

Už dlhšie sa vyvolávajú zemetrasenia aj umelo. Práve tie plytké, lebo hlbšie by to nevedeli spúšťať. A práve tie plytké sú horšie. - Vanuatu, Indonézia, Filipíny, - www.benjamin.fulford.cz

17 adolf adolf | E-mail | 25. prosince 2016 v 22:52 | Reagovat

[10]:Ahoj.Rad bych se s Tebou poznal blize.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama