V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 13.12.

Transformace / Duben 2016

1. dubna 2016 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Transformace
Transformační okénko pro Duben 2016


31. března 2016
(Transformační okénko pro minulý měsíc bylo malé (přestože jsem tentokrát zacházela s prostorem úsporně) a 31. den se do něj už nevešel.)
Dnešní energie je o 71 548,94 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 0% z levelu 714!
To je růst o 39 levelů za 24 hodin.

1.dubna 2016
Dnešní energie je o 912950880503776000,00% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 0% z levelu 775!
To je růst o 61 levelů za 24 hodin.

Takto vypadá aktuální skok energie Bovis v jednotkách Googolplexplexplex:


2.dubna 2016
Dnešní energie je o 1,00E+68 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 0% z levelu 867!
Růst je neuvěřitelný, ale já se cítím dobře. Jsem večer unavená už po deváté hodině a spím jako zabitá, ale myslím že to spíše souvisí s cvičením, než s Bovisy. Vůbec to se mnou nelomcuje, i když je pravda že před cca pěti dny jsem dvě noci po sobě zažila zvláštní chvíle. To jsem se najednou probudila úplně čilá uprostřed noci - počítám že asi kolem 4. ráno - úplně studená a mokrá, jakoby na mě někdo vylil kýbl vody. Což bylo dost nepříjemné, na člověka se lepí košile jako žvýkačka, krk taky mokrý, takže je mu zima, prostěradlo mokré, brrrr.... Takže se pak i dost dlouho a špatně usínalo. Přitom jsem nebyla nemocná, ani žádné noční můry, nic. Nevím co to bylo, ale už to nemám.
Moje morčátka jsou dneska jako z divokých vajec. Nevím jestli je nakopávají Bovisy, nebo jestli je to tím, že už je třetí den krmím jarní trávou a lomcují s nimi vitamíny. Kulí oči, baští jako pominuté a pak večer lítají po domečku jako závodničky, pořád bručí a všechno převracejí. Je s nimi sranda, jde vidět že jsou ve výborném rozmaru. Takže u nás dobrý :)

3.dubna 2016
Dnešní energie je o 363 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 0% z levelu 1170!
To je pokrok o 303 levelů za jediný den.
Dneska v noci jsem se zase probudila pěkně mokrá. Něco mě probralo, až jsem nadskočila v posteli a začala jsem se potit tím studeným potem, co mě předtím vždycky probudil, až když bylo všude mokro. Přitom mi trochu bušilo srdce, ale nebylo mi nijak extra zle. I ráno mi bylo dobře, krásně jsem zvládla dopoledne sedět dvě a půl hodiny nad knihou. Pohodička... ale to studené pocení je opravdu divné. Má to někdo také?

4.dubna 2016
Dnešní energie je o 123 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 0% z levelu 1272!

5.dubna 2016
Dnešní energie je o 639 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 0% z levelu 1963!

6.dubna 2016
Dnešní energie je o 2 271 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 0% z levelu 2970!
To je růst o 1007 levelů za jediný den. Musím se smát, když si vzpomenu, jak jsme čekali celé měsíce na level 144. :D

Růst energie Bovis v jednotkách Googolplexplexplex vypadá následovně:

Pobavil mě obrázek na zdrojové stránce Messteamu, kde je přeškrtnutý alkohol, cigarety a nějaké nezdravé ládování... Protože v rámci redukce jsem od února úplný abstinent, ani jsem si necucla, předevčírem jsem vylifrovala z domu 7 flašek a ještě další z domu půjdou, těším se na to. Připadá mi to jako docela zajímavá synchronicita... Ani jsem si od té doby nedala kafe a ani jedno mi vůbec nechybí :)
Poslední cca týden jím veganské obědy, zelenina na pánev a rýže s kurkumou. A strašně moc mi to chutná, jenom mě to tak napadlo a najednou jsem si to udělala 4x po sobě, nechápu. Možná to také souvisí s růstem energií... ale mám v potravě málo bílkovin, což mě štve. Dneska jsem si objednala rostlinné proteiny Sunwarrior, tak jsem zvědavá, jak mi pomůžou. Takhle se to snažím dohánět vajíčky, zítra bude ryba, ale stejně je těch bílkovin málo, do toho transformační chutě na veganská jídla, takže se snažím najít v tom nějakou rovnováhu a neodrbávat se na živinách.
Dneska jsem byla unavená, ale to bude včerejškem, cvičila jsem trochu víc než normálně. Zato jsem ale dost duševně unavená, mám problém se soustředit a do ničeho se mi moc nechce, to už od Bovisů určitě bude. Do toho zatažená obloha, to bývám vždycky utahaná... Už v devět mám chuť jít spát. Díky tomu jsem toho dopoledne na knize moc neudělala, alespoň jsem tu kapitolu dopsala a zítra bych měla zkontrolovat 14 stran, tak doufám že už nebudu jak praštěná pytlem po hlavě, že ty Bovisy trošku zmírní.
Jinak jsem dneska v noci spala jako miminko, to divné pocení už vůbec nemám, ale zdál se mi ráno nepříjemný sen o nebezpečné mimozemské entitě, kterou jsme chtěli my lidé zneškodnit a nevěděli jsme jak. Nakonec se ustanovila nějaká akce na její zneškodnění, já si běžela ,,domů" pro věci, protože jsem se rozhodla přespat v lese, daleko od města kde měla probíhat přes noc ta akce... Najednou byla ale noc, čas vypršel, já ještě neměla ani pobraný spacák. A ta bytost tam najednou přišla, přitom měla být někde úplně jinde. Schovala jsem se na poslední chvíli za roh, takže mě neviděla. Ale na konci toho snu se ta bytost v kuchyni omylem setkala s klukem který mě následoval a spálila ho ve vteřině na popel.
Tak jsem se lekla, že jsem se probudila a normálně jsem měla ještě výčitky, že jsem toho kluka neuhlídala. Nevím, kde chodím na tak strašně pitomé sny, z televize to určitě nemám. Ale vůbec jsem z toho neměla dobrý pocit, od té doby co spím s krystaly, už zlé sny nemám a navíc si to pamatuju, takže v tom byl význam.
Poslední cca 3 dny vnímám před spaním známé cukání svalů, opět změny v energiích. Ale stačí mi vzít si do ruky přírodní brazilský křišťál, nebo si vezmu na krk svůj energetický krystal abych se zharmonizovala a prakticky okamžitě mi to zabere. Takže usínám úplně v pohodě, stačí si vzít na chvilku jedno, nebo to druhé... Na těch energetických krystalech mě baví jedna věc. Já je původně začala dělat, abych pomohla lidem, no nakonec s nimi řeším úplně všechno a už si bez krystalu neumím představit svůj život. Vůbec jsem nevěděla, že vlastně vyvíjím produkt pro sebe :D ... a dokonce i na transformaci. Ono je to logické, že to na to bude, když to harmonizuje a dobíjí, čili je to širokospektrální věc. Ale stejně jsem fakt šťastná, že to tak úžasně pomáhá. Někdy mi brazilský křišťál totiž nezabere, ale energetický krystal mi zabral úplně pokaždé. A na ty energetické dysbalance je to fakt nejlepší věc, jakou mám.

7.dubna 2016
Dnešní energie je o 848 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 100% z levelu 8100!
To je růst o 5130 levelů za jediný den. o_O

8.dubna 2016
Dnešní energie je o 227 161 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 0% z levelu 19 300!
To je růst o 11 200 levelů za jediný den.

Za mě dneska dobrý. Spánek v noci výborný, sice mi pršelo do střešního okna tak jsem šaškovala se špunty abych se vyspala, ale jinak jsem byla totálně tuhá. Dneska se cítím dobře, určitě mám i víc energie než za poslední dva dny.

9.dubna 2016
Dnešní energie je o 10 000 000 000 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 0% z levelu 36 000!
To není překlep...

Něco hezkého pro zpříjemnění dnešního dne :)
Celtic Ballad - Riversong
https://www.youtube.com/watch?v=TgVngfs_5lU&list=FLN5OvJFRI-JqTDCzL21tnYA&index=11&nohtml5=False

10.dubna 2016
Dnešní energie je o 100 000 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 0% z levelu 48 000!

11.dubna 2016
Dnešní energie je o 135 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně máme level 92 000!

12.dubna 2016
Dnešní energie je o 152 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně máme level 110 800!

13.dubna 2016
Dnešní energie je o 156 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně máme level 163 000!

Takže nepřevibrováváme ani na levelu 144, ani na 144 000, ba ani na 163 000... Tak možná až tam bude o nulu navíc, nebo zkrátka byl ten tehdejší odhad blbě :)

Každopádně já se mám velmi dobře a nevím jestli to taky máte, ale teď třeba jak dopisuju knížku, tak jsem se v závěru asi 3x zarazila, ne že bych nevěděla co napsat, ale od čeho začít, jak to poskládat za sebe, jak to přesně formulovat. Tak se pomodlím, poprosím o vedení, nechám to jeden den uležet a druhý den ráno se vzbudím a přesně vím a píšu a jedu jako fretka. Dneska jsem ten stav měla potřetí a ještě jsem nakopnutá, ještě není ta kapitola dopsaná, takže na to povalím i zítra... A fakt třikrát po sobě to stačilo uležet jeden den a na druhý už se mi to v hlavě seskládalo. Já se tedy modlím před každým psaním za tu knihu, takže vedení je, ale tohle je fakt super, že nemusím sumírovat moc dlouho.
Prostě je to fajn, nemůžu si stěžovat. Včera jsem byla hoďku běhat podél potoka v nádherné přírodě a tak krásně tam bylo, že jsem sundala pecky z uší a radši poslouchala přírodu. Miluju to místo, kam jsem se přestěhovala, líp snad nikde v Česku není. A jsou tu úžasné trasy po rovince podél vody.

Ale trochu jsem se lekla pár dnů zpátky, bylo myslím 11., dopoledne u nás vypadl proud, šla jsem uklízet a udělalo se mi mdlo a špatně, jakobych jela vzadu v autě a měla kinetozu, nebo jakobych měla závratě. A přitom jsem ráno vypila litr slazeného čaje... Tak si říkám co mi je, že zničehonic taková slabost a žaludek na vodě... Jestli třeba nepřevibrovávám? :D :D :D
Tak jsem lehla na gauč, nalila půlllitr vody a pomalu ho popíjela. Ukázalo se, že to byla jenom dehydratace, ale je to divné, protože den předtím jsem vypila 3 litry, na spaní další 2 deci, ráno litr čaje a v 11 dop. jsem dehydrovaná???
Včera jsem byla dokonce tak žíznivá, že jsem vypila 3,4 litrů tekutin, většina z toho čistá voda, jenom 1,4 byla s příměsí a ještě bych pila, ale radši už ne, abych nepřetížila ledviny. Myslím si, že tělo potřebuje víc vodu kvůli rostoucím bovisům, že jak se mění tak hodně vody i vyzáří... Ale je to jenom domněnka. - Máte to někdo taky tak?

14.dubna 2016
Dnešní energie je o 1,00E +034 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně máme level 189 000!

15.dubna 2016
Dnešní energie je o 1,00E +017 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně máme splněn level 238 000!

16.dubna 2016
Dnešní energie je o 298 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně máme level 730 000!

17.dubna 2016
Dnešní energie je o 665 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně máme level 1 143 000!
Není to překlep.

Takto vypadá aktuální Schumannova frekvence:

Modrý graf ukazuje rychlost denního růstu energie Bovis po levelech:
(Není to značení aktuálního levelu, ale o kolik jsme se za daný den pohnuli.)


18.dubna 2016
Dnešní energie je o 1636 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně máme level 6 000 000!

19.dubna 2016
Dnešní energie je o 4653 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně máme level 12 000 000!

20.dubna 2016
Dnešní energie je o 10 507 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně máme level 96 000 000!

21.dubna 2016
Dnešní energie je o 1020 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně máme level 172 000 000!

22.dubna 2016
Dnešní energie je o 6359 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně máme level 1 080 000 000!

23.dubna 2016
Dnešní energie je o 9 632 224 168 % vyšší oproti včerejšku. Aktuálně máme level 4 800 000 000!

24.dubna 2016
Aktuálně máme level 18 400 000 000!!

25.dubna 2016
Aktuálně máme level 41 000 000 000!

Růst energie Bovis po levelech:


26.dubna 2016
Aktuálně máme level 202 000 000 000!

27.dubna 2016
Aktuálně máme level 2 269 200 000 000!

Takto vypadá růst energie Bovis po levelech:

Předevčírem se mi stalo, že jsem večer byla u sebe v pracovně, byla jsem u morčat a udělala od nich tři kroky na druhou stranu místnosti. A najednou mi pod nohou křuplo a pak to šlo jako cestička křupání k vnější zdi, pak ve střeše a nakonec nejvíc zakřupal dům v rohu a ozval se hlasitý vibrující dutý zvuk železa.
Takže jsem se lekla, že se pode mnou boří barák, že prdla kari síť a že mi ten lagric spadne na hlavu. A ztuhla jsem... A nic se pak už nedělo, takže jsem to nějak rozchodila.
Říkala jsem to včera příteli, který mi potvrdil, že ten den 25. dubna bylo v Brně zeměstřesení, takže se to ke mně mohlo večer dostat...
Takže jsem pohledala a FAKT je to pravda, akorát že epicentrum bylo v Rakousku, ale zatřásli jsme se taky.

Zemětřesení s epicentrem u rakouského města Alland pocítili také Češi. Země se otřásala také na jihu Moravy a na jihu Čech. Otřesy byly cítit na Hodonínsku, Mikulovsku a dokonce i v Brně. Otřesy byly naštěstí mírné a nezpůsobily žádná zranění a zřejmě ani žádné materiální škody.
Epicentrum zemětřesení bylo zhruba 20 km od Vídně u města Alland. Podle globální seismologické sítě GEOFON se země otřásla silou 4,1 stupně Richterovy škály. Zemětřesení bylo pozorovatelné také na jihu Moravy.
"Dnes po 12. hodině bylo cítit slabé zemětřesení. Sama jsem to cítila v Hustopečích. Sedačka se se mnou třásla a chvěla 3 sekundy," uvedla čtenářka TN.cz. "Tak se nám zatřásla půda pod nohama. Sice nevím, jak silný otřes to byl, ale cítit to bylo, hlásil z Moravského Krumlova jiný čtenář.

30. dubna tady vyjde článek související s transformací, o aktuální zvýšené sopečné činnosti...

28.dubna 2016
Aktuálně máme level 17 969 200 000 001!

29.dubna 2016
Aktuálně máme level 72 969 200 000 002!

30.dubna 2016
Aktuálně máme level 311 000 000 000 000!

Takto vypadá růst energie Bovis po levelech. Nové květnové pokračování transformačního okénka vyjde zítra.

 


Komentáře

Zobrazit vše (220)
Zobrazit starší komentáře

201 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 27. dubna 2016 v 19:23 | Reagovat

Zemětřesení na jihu Moravy a na jihu Čech? Já jsem nic necítila. I když je pravda, že my už jsme skoro západ Čech. Pokud vím, ta se nám v práci jen přehřály pojistky. Poslední dobou vůbec máme potíže s elektřinou.
A dneska. taťkovi zazvonil mobil. Jen na jednu sekundu a hned to přešlo. Psalo se tam pak "nepřijatý hovor". A když pak jsme spolu hledali, kdo mohl volat, tak to nešlo dohledat. Nic tam nabylo, jako by nikdo nevolal. Zvláštní. A to to nebyl žádný vrtošivý dotykáč, ale pořádná a bytelná Nokia.

202 zimniku zimniku | E-mail | 27. dubna 2016 v 23:05 | Reagovat

Je, jedna pravda, jeden zákon, jedna realita. "Smekám" před tím, jak je vše tvořeno. Může se to zdát divné, ale na současném stavu si můžeme uvědomovat.
Energie zvládám vcelku dobře. Mám stavy emocionalnich výkyvů, jsem citlivější. Zrušil jsem alkohol před rokem a půl, nedokázal jsem si to předtím představit a je to naprosto super. Nepiji absolutně, zatím, hlavně nevím proč bych měl. V mém okolí velmi mnoho nových životů, doslova baby boom. Vidím v tom, velkou naději.

203 Vlasta Vlasta | E-mail | 28. dubna 2016 v 14:07 | Reagovat

[201]:
To procinknutí se občas děje, je to funkce ústředny na call centru, která tím ověřuje aktivnost čísla. Dělají to často marketingové společnosti, teré chtějí ověřit číslo pro případné budoucí volání. Ústředna by měla číslo krátce "procinknout" tak, aby nedošlo k vyzvánění, ale někdy se to nepovede:-)

204 Kojot Kojot | 28. dubna 2016 v 16:32 | Reagovat

... alebo príde prázdna sms, alebo odíde prázdna sms, aj keď sme ju nikomu neposielali.

205 Janča Janča | 28. dubna 2016 v 18:46 | Reagovat

[202]:Ano, i v mém okolí víc těhotných žen, než dřív... většinou neplánovaná těhotenství... Má to nějaký zvláštní důvod?

206 Zina Zina | 28. dubna 2016 v 21:05 | Reagovat

Nevím proč, ale už několik dnů mám příšerný hlad. Najím se a za chvíli zase hlad. Není to chuť, ale faktický hlad, prázdno v žaludku, kručení v břiše. Ale na váze nepřibývám. Ani se nehýbu více než před těmi stavy hladu, takže zvýšenou fyzickou aktivitou to být nemůže. Je možné, že si tělo žádá více příjmu energie na transformaci?

207 mariankosnac mariankosnac | 28. dubna 2016 v 22:31 | Reagovat

[206]: Presne ako píšeš to mám aj ja.

208 Alue Alue | 29. dubna 2016 v 8:33 | Reagovat

[206]:  Tento hlad jsem měla tak 4-2 týdny nazpět. Po jídle byl ještě hlad. Řešila jsem to hodně pojídáním vitamínů, koření a jiných superpotravin a hlad jsem zajídala malou svačinkou, jogurt+chia+ovoce+datlový sirup a vždycky to po něm přešlo.

209 7Lily7 7Lily7 | 29. dubna 2016 v 9:18 | Reagovat

to ja zase posledne dni jenom spim :D a praveze moc nejim, spis hodne vody si telo žiada. Inak co je s prvopodstatou :( prej error 606 to neni nahoda...

210 Jana Jana | E-mail | 29. dubna 2016 v 9:55 | Reagovat

[206]: .......muž má to samé. Jí jak bezedný, stále není syt, já ani ne. Ale spali bychom oba. Jinak se cítíme dobře, už ani zuby nebolí :)

211 Jana Jana | E-mail | 29. dubna 2016 v 9:58 | Reagovat

[205]: ...... v našem okolí to samé. Spousty těhotných a dá se říct, že neplánované. Jedno dokonce "zázrak přírody", protože dle doktorů ta žena neměla mít nikdy děti a dokonce teď čeká druhé :) :) :)

212 Emma Emma | 30. dubna 2016 v 16:05 | Reagovat

Včera som cestovala, sedela som v autobuse a naraz mnou prešlo čosi, zhora nadol, ako blesková smrť, ochrnutie, najprv to bolo tŕpnutie, potom som sa nemohla pohnúť a za pár minút to prešlo. Celý deň som bola nejaká motavičná. Večer som musela na pohotovosť s vysokým tlakom...   Zažili ste niekto v týchto dňoch niečo podobné ?

213 zimniku zimniku | E-mail | 30. dubna 2016 v 16:41 | Reagovat

[212]: Cítím se tak dnes , jakoby ve snu. Je to zajimavé. Odcházíme?

214 renata renata | 30. dubna 2016 v 20:43 | Reagovat

[213]:priserna vycerpanost psychicka,uzkost,telo ako v krci a to som bola cely den vonku medzi ludmi...

215 DaveP DaveP | 30. dubna 2016 v 21:15 | Reagovat

Je to jak pisete, vykyvy tlaku, zepu, bolest hlavy, dutin, za ocima, citlivost koncetin. Jakoby hodne svetla. Dnesek se mi zdal lepsi, jako bych se uz adaptoval na vyssi levely Bovisu.

216 Depe Depe | 30. dubna 2016 v 21:32 | Reagovat

[212]: vysoky tlak nekolikrat vydesil mamu.jednou skoncila v nemocnici,vysmali se ji,udelali z ni tydyta....od ty doby uz to neresi,kdyz ji cas od casu vylitne tlak ci busi srdce. Jinak je v poradku.

217 Emma Emma | 1. května 2016 v 14:34 | Reagovat

Nápodobne, mňa sa doktorka pri tlaku 200/100 spýtala načo som prišla, vysmiala sa mi, na mňa nepozrela a napísala do papierov - všetko v poriadku, akože ma vyšetrila... Vraj sa mám nadopovať liekmi na nervy a spať, ak nezaspím, tak ich mám zobrať toľko aby som zaspala, možno tým myslela naveky !

218 Alue Alue | 1. května 2016 v 16:19 | Reagovat

[217]:  To bych točila na skrytou kameru a dala na youtube... mrcha jedna.

219 Paskalina Paskalina | E-mail | 2. května 2016 v 1:12 | Reagovat

to já měla něco podobného včera odpoledne....

220 Alue Alue | 18. září 2016 v 20:32 | Reagovat

[80]:  Tak oprava, ten z Fichemy už není dobrý, ale špatný. Nebrat.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama