V e-shopu Alue.cz jsou nové Brazilské křišťály. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 17.11.

Agenti Matrixu jsou všude

31. května 2016 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Ze světa
Nedávno vyšel na Prvopodstatě zajímavý postřeh ohledně billboardů, které se nedávno začaly objevovat v ČR. Někteří již dávno víte, že právě prostřednictvím billboardů je lidem podprahově sdělována spousta věcí. Protože co má člověk nejvíc na očích, to nevidí. Ale to, že jsme si něčeho nevšimli, nás neomlouvá a tudíž pak nemůžeme říct, že nám to nikdo neprozradil...

TM (jeden z autorů vystupující na prvopodstata.com) obdržel e-mailem následující fotografii a ptá se svých čtenářů, jestli vědí, o co jde. Vysvětlení publikoval dodatečně, najdete ho po rozbalení celého článku.
Je zajímavé, jak všechno dávají lidem najevo. Pamatujte si? Nic se nedělá a neděje náhodou a vše má svůj cíl. Jsou lidé v současné době ovlivňováni podprahovými daty? - Odpověď zníANO….

Hlavně mladí lidé, malé děti a studenti se neumějí odpoutat od mobilních telefonů, počítačů, počítačových her a mnoha jiných zařízení elektroniky. Nechodí vůbec do přírody. Jsou podprahově různými hrami popřípadě vzkazy ve filmech nabádáni, aby do přírody nechodili a jejich přírodou je právě mobil a počítač. Ne nevymýšlím si, bylo to v různých výzkumech potvrzeno.

Stačí, když se dnes podíváte kolem sebe na Vaše známé a hlavně na děti Vaše či Vašich známých. Neumějí přežít pomalu několik desítek minut bez mobilu a nebudeme vůbec hovořit o celém dni.

Celý den by byl pro takovéto "závisláky" naprostým traumatem a možná i šokem. Několik dětí tohoto typu znám.
Zeptám se Vás: Jaký je rozdíl mezi alkoholikem notorikem a počítačovým notorikem? - Říkáte že velký...
Já říkám velký omyl! Žádný!
Oba typy lidí jsou pro běžný život naprosto nemožní a nepotřební.
Koho vychovávají tímto postavením k mobilům, počítačům, hrám atd?
Nejsou to náhodou spící vojáci?

Nechci Vás strašit, ale může to být právě tento záměr, veškeré mladé generace s tímto zblbnout a zbytek života trávit ve virtualitě. Další generace dětí nebudou muset dělat spojením muže a ženy. Budou prostě ze zkumavky. Nevěříte? Zítra ráno zveřejním právě článek o vědcích, kteří do budoucna budou vyrábět v laboratořích budoucí generace lidí, které oni sami určí. Je to naprosté odpoutání od lidství. Nebudou to lidé, ale bioroboti. MATRIX běží na plné obrátky ještě více, než byste byli schopni přijmout.

A nyní k obrázku z billboardu. Co pro Vás znamená?Jste už dávno špióni pro CIA a jiné organizace, které díky chytrým mobilům z lidí udělala doslova otroky. Vše co vykládáte a kam namíříte Vaše nové chytré mobily android a jim podobné, vše se zvukově a obrazově nahrává a zaznamenává 24 hodin denně a přeposílá do celosvětového počítače BESTIE, KTERÝ MÁ TAKÉ NÁZEV 666. Bestie má sídlo v Bruselu.
Děje se to dokonce i když máte mobil vyplý a baterie nejsou v mobilu... V podstatě jsou všichni dávno agenty a špióny, aniž by to věděli. Další podprahová data jsou pro Vás připravena.

Mimo jiné, technologie počítačů a mobilů nebyla vyvinuta na planetě Zemi. Jsou to ANDROIDÉ, ANIMUSÁCI, kterým technologie patří a jimi, "vynikajícími roboty" byla vyvinuta a propůjčena za určitým účelem lidské rase. Proto také název nové generace mobilů ANDROID. NEZAPOMEŇTE, ČIP POD KŮŽI UŽ LIDÉ SKORO NEPOTŘEBUJÍ. Nosí ho dobrovolně neustále u sebe…..

Všude kam nasměřujete mobil, děláte expozice dobrovolně či nedobrovolně. Jak tedy vidíte, špióny už dávno jste. Nemusíte se jimi stávat. Ve dvojité dualitě jsou možné i takovéto billboardy, které hovoří i jinou řečí…..
Stačí si přečíst články na prvopodstatě o JEMENU. Je tam řečeno vše, co nás asi čeká a nemine….

Dokonce i vynikající pan malíř Leonardo da Vinci lidstvo zavčas varoval:


Nyní vidíte, kam všechno míří…..
tm

použité zdroje:
 


Komentáře

1 Pavel Pavel | 31. května 2016 v 7:40 | Reagovat

Nevím jak Vám, ale mě Prvopodstata od včerejška nejede - kód 403 - Přístup odmítnut

2 Mona Mona | E-mail | 31. května 2016 v 8:11 | Reagovat

Už druhý den se nemohu dostat na "prvopodstatu"....?

3 mirino mirino | E-mail | 31. května 2016 v 8:32 | Reagovat

ahoj,hezky to zapadá k rozhovoru s Topolánkem.....akce vyvolala reakci? nebo se pp stěhuje jinam? mirino

4 Irčulie Irčulie | 31. května 2016 v 8:37 | Reagovat

Nevím proč, ale ten obrázek od da Vinciho se mi nezobrazuje. :(

5 Jana Jana | 31. května 2016 v 8:59 | Reagovat

Prvopodstata zasa nejde.

6 ifka :-) ifka :-) | 31. května 2016 v 9:44 | Reagovat

Tak jsem se chtěla podívat na obrázek Leonardo da Vinci ,ale vidět není..a když jsem šla na Prvopodstatu,tak tam se nedá ani dostat.. Ale je pravda,co se zde píše..mnoho lidí z okolí to ale neví,nebo nechtějí slyšet..

7 Alue Alue | 31. května 2016 v 9:46 | Reagovat

[4]:  opraveno.

8 BE BE | 31. května 2016 v 10:53 | Reagovat

Nevidím okolo seba decká s mobilmi v takom hrozitánskom počte. Dokonca ani moje vnúčatá žijúce v USA vek 14,11,6, ešte mobil nemajú. Ani ďalšie v Španielsku nie.
Z toho usudzujem -  v českej kotline žijú ovčania, ktorí ženú hopem svoje ovečky... najdražše čo majú, deti. Njn, komu není zhúry dáno, v apatyce nekoupí.

9 Karel Novotný Karel Novotný | E-mail | 31. května 2016 v 10:58 | Reagovat

[1]:Mně také nejde, nevím proč. To zase budou psát, že něco porušil? Hlavně nám píše o věcech, o kterých nechtějí, abychom věděli.

10 Anna Anna | E-mail | 31. května 2016 v 11:38 | Reagovat

Ahoj, mě prvopodstata také nejde otevřít: "Forbidden You don't have permission to access /2016/05/17/rozlusteni-symboliky-z-dnesniho-odpoledne/ on this server."

?

11 Gray Gray | 31. května 2016 v 12:24 | Reagovat

Já se tomu nedivím, spousta lidí bude dobrovolně žít ve vytouženém virtuálním světě než se potýkat s drsnou realitou.

Co se týče závislosti i na takové obyčejné věci, jako je mobil, je neuvěřitelná. Já si ho musela znovu zprovoznit, když jsem sháněla práci a kolikrát do inzerátu prostě nešlo nevyplnit povinnou položku telefonní kontakt. Je to taková nepsaná povinnost, kterou se pomalu stává i FB profil. Kdo dnes nemá FB obrazně řečeno nežije, a kolikrát si vás na něm dokonce i ti zaměstnavatelé vyhledávají aby o vás nasbírali údaje.

Ale tak jistě, proč se učit lucidně snít, astrálně cestovat, komunikovat telepaticky, a tak dále, když spolu přece můžeme být v kontaktu přes telefon a internet. :D

12 Kojot Kojot | 31. května 2016 v 12:46 | Reagovat

Dobre, že si neprijala ponuku TM , už by  možno Al nebola...bolo by forbiden... Go by your own way..

13 Milena Milena | E-mail | 31. května 2016 v 13:52 | Reagovat

Presne jako je ten jester na obrazku, tak se mi dostal do snu. Byl modrosedy, leskly, s ocasem jako jesterka,byl dost velky a vzprimeny. Sledovali nas lidi na kazdem kroku. Jak jsme se vzdalili nekam kam jme nesmeli, tak nas sbirali jako boruvky. Hruza, des az jsem se z toho probudila. Nekoukam  na scifi a nevenuji se cteni tohoto druhu. Az kdyz jsem to videla ve snu, zacala jsem hledat. Kam ja na to chodim fakt nevim.

14 Hmm Hmm | 31. května 2016 v 17:40 | Reagovat

Akosi som už vyrástol z toho hľadať vo všetko nejaké zlo a toto mi príde vyslovene mega paranoidné a takýmito vecami sa zaoberajú zväčša buď nešťastní ľudia alebo ľudia čo sa tým živia. Ten bilboard techmania predpokladám, že ide o nejakú akciu v súvislosti s technikou a technológiami a preto chceli jednoducho zaujať, reklama je hlavne o tom, že sa autori musia pokúsiť zaujať a upútať ľudí, keďže sú ňou už ľudia presýtení.
Neviem na čo by niekto potreboval zbierať údaje z mobilu 24 h denne, koho už len zaujíma to čo robia ľudia, ešte dokonca aj keby robí niekto niečo protizákonné nemožno to ako nezákonný dôkaz použiť. Jedine na čo rôzne spoločnosti ako google a facebook zbierajú dáta je kvôli cielenej reklame a na to im stačia tie ktoré získajú využívaním svojich služieb zákazníkmi a aj proti tej cielenej reklame sa dá v celku jednoducho brániť, stačí pár programov a človek nepozná čo je to v priestore internetu reklama. Pokiaľ neopzerá TV tak sa k nej prakticky okrem bilboardov nedostane. Samozrejme spoločnsoť a systém ako taký chce podporovať rast HDP a konzum a preto je všade reklama a podporovanie spotreby, avšak nič viac by som za tým nevidel. Každý sa môže slobodne rozhodnúť ako bude žiť a či bude žiť konzumne alebo nie. Nejaký počítač v Bruseli čo zbiera všetky dáta, samozrejme ovládaní zlými ľuďmi je fakt na smiech a pre veľmi naivné povahy resp. nevyrovnané povahy, ktoré hľadajú za všetkým senzáciu, bohužiaľ však pre nich v tom 2012 nastal prd bačoví a tí čo neviem čo všetko predpovedali, zarábali a namotávali takých poslabších jedincov by mali byť skôr terčom posmechu ako uznania a žrania ďalších báchoriek (tým nemyslím Alue, ale rôznych ľudí čo si aj z roku 2012 spravili super biznis, hlavne rôznych kontaktérov, channelingov, ezoterikov a pod.)

15 mariankosnac mariankosnac | 31. května 2016 v 17:45 | Reagovat

,,Hlavně mladí lidé, malé děti a studenti se neumějí odpoutat od mobilních telefonů, počítačů, počítačových her a mnoha jiných zařízení elektroniky. Nechodí vůbec do přírody. Jsou podprahově různými hrami popřípadě vzkazy ve filmech nabádáni, aby do přírody nechodili'' - no je pravda že odkedy mám smartfón do prírody chodím oveľa menej než keď som mal len starý ,,hlúpy'' mobil. Neviem či je to tým smartfónom alebo som proste zlenivel, asi oboje. Hry nehrávam, týždeň som hral Angry Birds a mal som z toho nočné mory.

O tých v článku spomenutých rasách ANDROIDÉ, ANIMUSÁCI niesu žiadne informácie, asi to budú zas reptiliáni a šediváci, neviem. Nedávno sa mi snívalo o reptiliánoch ale boli dobrí, žilli osamote hlboko v lesoch a boli to najmúdrejšie bytosti na planéte, ľudia za nimi chodili po rady. Prečo sa mi to snívalo, žeby podprahovky?

16 BE BE | 31. května 2016 v 17:55 | Reagovat

[13]:Stačí, že si to videla raz, alebo počula o tom, mohlo byť aj v minulom živote. Možno tiež, že niekto v tvojom okolí je z rodu drakoniáncov. Známa videla takto niektorých ľudí. Sú v našich telách, ľudských,správajú sa inak ako ľudia, isté znaky existujú. Múdri hovoria, že aj oni toho už majú dosť, sú takisto otrokmi... sápu sa teda ku svetlu, ku tomu kto svieti.

17 Jara Jara | E-mail | 31. května 2016 v 18:24 | Reagovat

Dobrý článek.Kdysi vyvedli z Egypta jeden národ a školili ho v poušti.Izolovali a zpracovávali.Stali se z nich ,,poslušní vojáci" roboti pro rozkazy.Dnes jsou mobily,hry na počítači a propaganda.Změnila se jen taktika,prostředky.Avšak ůčel systému zůstal.

18 Sigil Sigil | E-mail | 31. května 2016 v 19:04 | Reagovat

Trochu v tomto článku tápu...
" Nechodí vůbec do přírody. Jsou podprahově různými hrami popřípadě vzkazy ve filmech nabádáni, aby do přírody nechodili a jejich přírodou je právě mobil a počítač. Ne nevymýšlím si, bylo to v různých výzkumech potvrzeno." - ve výzkumech bylo potvrzeno co?
a) podprahové vzkazy ve hrách a filmech aby nechodili do přírody
nebo
b) ...že jejich přírodou je mobil a PC
?? Pokud to první, rád bych si o tom přečetl neboť mám pocit, že to bylo v šedesátých či sedmdesátých letech, kdy se to provalilo reklamou v kinech, zakázané a mám zato, že podprahové vsuvky nikdo od té doby nepovolil. Minimálně v USA. Rád bych se dozvěděl víc.
Druhá věc je toto: "...BESTIE, KTERÝ MÁ TAKÉ NÁZEV 666...". Ve svých článcích odsuzujete křesťanství, kříž a "uctívání mrtvoly" spolu s křížky na čelo jako požehnání ale vycházíte z "Janova evangelia" o konci světa a druhém příchodu Krista na svět. Respektive mrtvoly. Tedy Janovo evangelium a jeho výklad včetně zúčastněného Krista Vám nevadí ani to, že je v té samé Bibli ve které se píše nepravda? Nehledě k tomu, že systém přepočtu na 666, který používáte na spoustu jiných věcí ve Vašich článcích,  pochází z Kabaly. Prosím, vysvětlete mi i toto. Přijde mi to zvláštní a moc tomu, v těchto souvislostech, nerozumím. Díky.

19 mariankosnac mariankosnac | 31. května 2016 v 19:59 | Reagovat

Tu je ešte ten obraz Leonarda da Vinci, ten reptilián či čo to je je v obraze skrytý metódou zrkadlenia.
http://fizrazvitie.ru/2012/06/reptoidy-leonardo-da-vinci.html?m=1

20 mariankosnac mariankosnac | 31. května 2016 v 21:00 | Reagovat

[18]: ,,mám pocit, že to bylo v šedesátých či sedmdesátých letech, kdy se to provalilo reklamou v kinech, zakázané a mám zato, že podprahové vsuvky nikdo od té doby nepovolil."

Tie podprahovky ktoré myslíš spočívali v tom že sa do filmového pásu pridalo nejaké políčko s reklamou trebars na zubnú pastu, počas premietania to na stotinu sekundy prebliklo takže ludia to nezaregistrovali ale ich mozog áno, tak toto bolo časom odhalené a samozrejme zakázané (i keď ktovie či sa niečo také ešte nepoužíva, kontroluje to niekto?).
Za tú dobu sa podprahová manipulácia zdokonalila, už to niesu iba primitívne reklamy na zubnú pastu, už ich nejde tak jednoducho odhaliť, teda ani zakázať.

21 eva eva | 31. května 2016 v 21:43 | Reagovat

Prvopodstata nejde - přituhuje, cenzura internetu se rozjela. Papaláši schválili zákon, tak je vidět, že pracují. Začíná to být vážný.

22 Jara Jara | E-mail | 31. května 2016 v 21:57 | Reagovat

Pro Sigil. Příroda je mnohem dokonalejší,než momil a počítač.Původně byla Bohem stvořená jakon dokonalá i s Člověkem( Ráj)Boj s přírodou a proti přírodě je naprostým nesmyslem masmédií a prvkem ovládání lidí.Jedině v přírodě a ve spojení s Ní( a následně i Bohem)se člověku vrací jeho dokonalé schopnosti nejen myslet samostatně,používat intujici,být zdravým a tvořivým(nikoli destrukčním).Toto dobře znali králové(do jejich zahrad neměl nikdo jiný přístup),mniši,někteří presidenti....Není na tom nic nepochopitelného.Nechápe ten,co je dokonale ovládán a převeden klamem do protistrany ůskoků a klamu.Nenechat se hanit a pohaňovat,tisíc let stačilo,ne?Už je jiná doba,lidé se probouzí čím dál více.

23 Aneska Aneska | 31. května 2016 v 22:00 | Reagovat

Jen tak pro zajímavost, doporučuji shlédnout tento klip od Tool, je toho v něm ukázáno dost. https://www.youtube.com/watch?v=fj-10lIrboM

24 mariankosnac mariankosnac | 31. května 2016 v 22:35 | Reagovat

[21]: Prvopodstata bola zcenzurovaná nemenovanou bankou, bolo tam publikované niečo čo nechcú... takže zatim to dúfam neni celková cenzura internetu papalášmi, len bankári :)

25 Lu-Aquarius Lu-Aquarius | E-mail | 31. května 2016 v 23:19 | Reagovat

Cenzura internetu může přinést i to, že se lidé vrátí k vlastní tvořivosti.

26 Sigil Sigil | E-mail | 1. června 2016 v 1:03 | Reagovat

[20]: [22]:  Omlouvám se ale v mém postu se ptám na něco jiného. Jak to bylo s podprahovou reklamou vím. A to druhé mi přijde trochu od věci - Vaše odpověď už vůbec nesouvisí s mým dotazem.

Prosím - přečtěte si můj post ještě jednou.

27 m0n4 m0n4 | 1. června 2016 v 7:27 | Reagovat

Ahoj Alu nemáš nějaké info od Tomáše Marného proč nejde prvopodstata a jestli ještě někdy vůbec půjde..?

28 Alue Alue | 1. června 2016 v 10:40 | Reagovat

[27]:  Včera o tom bylo v zápisníčku

29 Triss Triss | 3. června 2016 v 15:06 | Reagovat

Až na to, že ten billboard je reklama na výstavu v technickém muzeu a vědeckém centru v Plzni, konkrétně na expozici o špionech:)

30 mariankosnac mariankosnac | 4. června 2016 v 12:46 | Reagovat

[29]: Každý billboard je reklama, trik je v tom že tam (a kdekoľvek, trebars na plagáte z kaledára) môžu byť skryté podprahové informácie. Čo asi pochopí len tých pár  znalých symboliky.

31 Triss Triss | 4. června 2016 v 19:20 | Reagovat

[30]: A jak se tam dostanou? Dají je tam ti grafici, co je vytvářejí? A jak to napadne je? Matrix jim to našeptá do ucha nebo to dělají vědomě?

32 mariankosnac mariankosnac | 4. června 2016 v 22:30 | Reagovat

[31]: U tohto billboardu neviem, tipol by som že im to našeptal Matrix :)

Inak symboliku a podprahovky dávajú samozrejme aj vedome.

Napríklad tento erotický kalendár z roku 2010, síce to vyzerá ako sranda, ale nepôsobí to dobre, tie texty o poslednom roku ľudstva... A na konci tá 666 zo ženských pozadí, choreograf tohoto kalendára sa v symbolike vyznal.

http://prvopodstata.blog.cz/1101/2010-kalendar-posledniho-roku-lidstva

33 Luz Luz | 5. června 2016 v 15:28 | Reagovat

[11]: To mi taky vadi, ze spolecnost vytvari takove podminky, ze je vseobecna zavislost na telefonech, internetu, kvuli zamestani musis mit mobil, jinak uz to ani nejde...
S Fb to ale neni tak horke. Myslim, ze uz neni tak popularni jako pred par lety. Vim o hodne lidech, co ho nemaji, anebo prakticky uz prestali pouzivat - spousta mych fb pratel tam uz roky nema zadnou aktivitu, takze zrejme ten boom uz presel, lidi to omrzelo a nasli si treba nejake jine stranky, kam chodi misto toho. A ze by me tam nekdo napr. z potencialnich zamestnavatelu spehoval, to nehrozi, protoze 1. moje jmeno i prijmeni je hodne obvykle v CR, spousta lidi se jmenuje stejne, 2. na Fb profilu nemam cele jmeno ale zkratku, takze nejsem tak snadno vyhledatelna, 3. Na koho se nevztahuje pripad 1 a nechce si uzivatelske jmeno upravit, porad jeste si muze upravit nastaveni treba i tak, ze cizi lidi tam neuvidi vubec zadne informace krome jmena a obrazku.

34 Morell Morell | Web | 6. června 2016 v 17:18 | Reagovat

Myslím, že to tak hrozné nebude, mocní bohové Země podle mně nedovolí, aby bylo lidstvo dále zotročováno.
Otrokáři byli vyrování před zneužítím počítačů přes míru a to tím, že byl vytvořen Linux, který je zadarmo. Kdyby zablokovali internet, tak pos větě je mnoho vývojářů hobby, kteří by dokázali vytvořit efektivnější, než mají oni. Linux sice vznikl, ale nyní je spolupracovníkem Windows. Zatímco Windows dominuje na osobních počítačích, efektivnější Linux bývá operačním systémem webových serverů.
Na bilbordy je lepší se nedívat a reklamu v internetovém prohlížeči tvrdě blokovat a povotil jen když chci web odměnit nějakou tou korunou od těch korporací, které si na něm reklamu platí.
Jinak je pravda, že počítače jsou technologie, která přišla z kosmu, ale je to nástroj a i když může být zneužit ke zlému, dělá mnoho dobrého a vidí věci, které by lidé bez něj ani nikdy neviděli, ani neslyšeli, ani tyhle webovky by nemohly vzniknout a pomoct tolika lidem.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama