Kniha Anděl strážný: Je v prodeji na Alue.cz ZDE!
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 24.5.

Aluška.org dnes slaví 10 let!

9. srpna 2016 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Aluška.org: web a novinky
Přesně tak, stránky Aluška.org dnes slaví své první kulatiny!
Tehdy před deseti lety, když mi bylo 13, jsem neměla ani tušení, kam až ty stránky dotáhnu. Neměla jsem takový cíl, ani plán, ani sen, prostě mě to vůbec nenapadlo. Byla jsem tehdy malá, hodně sama a chtěla jsem místo, kam si budu dávat věci které mě zajímají a kam budu moct napsat cokoliv budu chtít, protože jsem si předtím hodně vedla deníčky a zapisovala jsem si všechno zajímavé. Tak jsem se chtěla přesunout ze šuplíku do blogu a možná občas získat nějakou tu zpětnou vazbu, možná občas slyšet, že nejsem sama s nějakou stejnou myšlenkou, nebo zkušeností.
Jak postupem času přicházeli čtenáři, tak jsem si uvědomila, že je na tom webu něco jiného, co ho odlišuje od zbytku a po pár letech začal dost přitahovat pozornost... Někdy to bylo hezké, někdy to bylo hrozné, ale každou překážku beru v životě jako zkušenost, každý problém jako zkoušku, zkrátka jako příležitost, jak osobnostně dál vyrůst, jak se něco naučit a jak se zocelit.

Za deset let jsem se toho hodně naučila, stránky mi toho hodně daly. Ono to vypadá, že člověk pořád jenom dává, ale jde to i zpátky, vznikají zkušenosti s lidmi, zkušenosti v komunikaci s lidmi, zlepšuje a piluje se čeština, vyměňují se názory, neustále přicházejí nové nápady a podněty od čtenářů. Člověk si tak rozšiřuje obzory, přehled, učí se co dělat a co nedělat... Je zkrátka úžasné, jakým vývojem stránky prošly za deset let, a s nimi pochopitelně i já. Dnes jsem už dávno někdo úplně jiný než tehdy, stránky se jinak jmenují, změnil se obsah, vše šlo prostě přirozeně dopředu...

Možná by se hodilo trošku stručně zazvzpomínat na některé zajímavé životní kapitolky, spjaté s těmito stránkami:


Na podzim roku 2010 přešly tyto stránky na doménu Aluška.org, kterou mají dodnes a kterou budou mít i do budoucna. Jak asi víte, nový hosting a nový web se řeší, název však od roku 2010 zůstává a zůstane stejný.

V zimě roku 2011 jsem vydala svoji první knihu Svět za oponou. Zajímavé je, že jsem ji začala psát když mi bylo 16, dokončila jsem ji když mi bylo 18. A předem jsem to neplánovala. Nápad napsat knihu mi přišel zeshora, několik dnů jsem se tomu urputně bránila, protože jsem to považovala za NEMOŽNÉ. Neměla jsem vůbec nic, co by mi umožnilo realizaci. Ale když jsem se rozhodla a začala psát, najednou úplně všechno potřebné přišlo, včetně solidního spolehlivého nakladatele, který je opravdu výborný a se kterým spolupracuji dodnes.
Svět za oponou už dnes existuje jako druhé vydání a dodneška se hezky prodává a lidé ho stále chválí. Má určité kouzlo, které mu asi svým způsobem vdechl i můj nízký věk. Je to moje srdcovka, na kterou budu vždycky pyšná a vždycky budu šťastná, že jsem se tehdy rozhodla ji napsat.

Určitě je to i bronzový bludný balvan, který jsem dostala, když mi bylo 19, v roce 2012. Měla jsem z toho tehdy smíšené pocity, ale od lidí mi ve velkém chodily gratulace a když jsem si všimla, že jsem byla hozena do stejného pytle ,,alternativních bludařů" jako celá řada významných českých vědců, vynálezců, myslitelů a dalších lidí s pokrokovým myšlením, byla jsem naopak hrdá. Myslím, že nikdo šutr v takto nízkém věku ještě nedostal. Tak to vlastně byla svým způsobem čest, i přes špinivou prezentaci onoho spolku, jak jsem si ale všimla, je to u nich běžná praxe, pošpinit, poplivat a manipulovat. Od toho jsou placeni, od toho přece rozdávají balvany.

V srpnu roku 2012 o mně vyšla celá dvoustránka rozhovoru v časopise MAXIM. To setkání bylo hezké, příjemné, veselé a vtipné, hodně jsme se tehdy zasmáli a ani se mi nechtělo s vyslanci z časopisu loučit. I jsme spolu vyhandlovali výměnou za rozhovor propagaci mojí první knihy, což časopis dodržel. Jejich jednání bylo velice solidní. Tehdy mě to překvapilo a výsledný článek byl moje obrovská radost. Dodneška to můžete najít na webu oskenované... V té době o mně psaly i jiné noviny, trochu se to tehdy sešlo, ale to pro mě nebylo tak zajímavé a kolikrát ani tak příjemné.

Na podzim 2013 jsem vydala svoji druhou knihu Svítání, která se týká osobnostního rozvoje. Pomáhá řešit vnitřní problémy, deprese, pocity a komplexy méněcennosti. Na knihu dodneška dostávám krásné reakce a lidé mi píší dopisy, jak jim kniha velice pomohla a otevřela oči, stejně tak jako ta první. Dodneška se prodává a je o ni stále zájem...
Nedávno jsem si vyslechla moc hezký názor, který mi utkvěl v paměti a na který myslím pokaždé, když beru svoje knihy do ruky, nebo když píšu další. Že jsou moje knihy ,,jiné" a v knihovně jakoby září... Mají jinou energii.
Těžko říct, jestli existuje lepší pochvala, ale velice mě to potěšilo. Je krásné slyšet, že na to někdo přišel takhle sám. Každý autor chce slyšet, co si o jeho tvorbě myslí ostatní a nakolik je jim prospěšná. Ta radost, když zjistí že je to výborné a že to má konstruktivní efekt, se dá dost těžko popsat, ale je to něco, co vás změní, začnete se i na sebe dívat jinak.

V roce 2013 jsem také založila svůj první e-shop, byl tehdy na serveru kramky.cz, který fungoval dobře, ale nenabízel skoro žádné možnosti a nastavení mailů nebo vzhledu, tak jsem se loni na podzim přestěhovala po dvou letech na webnode, který sice možnosti má, ale je chybový. Doufám, že za další rok už budu mít shop na svém hostingu u svého nového webu, snad se to podaří a seženu správného člověka, držte mi palce.

V zimě 2014 jsem se dostala k určitým datům, určité technologii a rozhodla jsem se ji zpřístupnit pro lidi, i za cenu určitého risku. Takže přišly na svět Energetické krystaly. Dostávám na ně velmi dobré reakce a i mně samotné dost pomáhají, hlavně když nemůžu spát, nebo se potřebuju před někým/něčím speciálně chránit.
Dobrá zpráva pro ty z vás kteří s nimi máte zkušenosti a tudíž víte o co se jedná je, že je v rukávu další produkt na podobné bázi, ale s jiným využitím, jiným efektem a mnohem větším polem dosahu, počítáno na metry. Takže se máte ještě na co těšit :)

Už pěkně dlouho se stránky pravidelně umisťujií v anketě Zlatá myš, kde autory nominují čtenáři a pořádá to velký portál cez-okno.net. Poprvé jsem to zaregistrovala v roce 2010, ale v roce 2014 jsem poprvé dostala první místo v kategorii Nejlepší blog a vyhrála jsem tak propagační bannery na tomto portálu, což bylo moc hezké a tehdy to i nakopávalo návštěvnost.

Těch zajímavých momentů bylo určitě o hodně víc, ale tohle jsou ty, které mi tak nejvíc utkvěly v paměti, nebo na mě měly největší vliv.

Jaké jsou plány do budoucna?

Jak už jsem naznačila, pracuji na přestěhování webu. I přesto, že už se celý rok potýkám s obrovskou smůlou a ne a ne sehnat programátora který by fungoval, jsem přesvědčená o tom, že to jednou s někým zvládneme a že se to jednou povede. A upřímně doufám, že to bude v průběhu roku 2017. Do roka bych velice ráda zprovoznila i nový shop a upřímně doufám, že už nebudu muset být třetí rok na webnode, protože tam hodně věcí nefunguje a je to hodně drahé v poměru cena/výkon...

Avšak ten největší, nejdůležitější a nejbližší plán je vydání mé třetí knihy. Kterou už mám skoro celou napsanou a brzo zkontrolovanou. Aktuálně je tam asi 15 kapitol, ale budu do knihy ještě něco připisovat, úpravy nejsou hotové a budu dodělávat její závěr. A možná ještě pár hezkých obrázků. Pak to zanesu nakladateli, dáme se do dalšího kola oprav, navrhnu si obálku a pak už to půjde rychle. Kniha by měla vyjít letos na podzim, držte mi palečky, aby všechno probíhalo hladce jako vždy a aby se vše povedlo co nejlépe. Vím, že je a bude skvělá, zase o krok dál, protože člověk se neustále vyvíjí, i jeho znalosti. Na tu se v této chvíli soustředím nejvíc.

Když jsou to tedy ty kulatiny, asi by se slušelo něco popřát... - Těžko přát svým vlastním stránkám, protože tím přeju sama sobě, ale základem úspěchu je si ten úspěch umět přát a dopřát. - Takže: Ať se stránky dále rozvíjí stejným tempem a stejným konstruktivním směrem jako doposud. Přeji si, aby dál pomáhaly lidem jako doposud a aby se dařilo.
Dokud tady budu já, budou tady moje stránky. Určtě si uvědomuji zodpovědnost a poselství které tento úkol a projekt nese a zodpovědně k tomu také přistupuji.
Snažím se všechno v životě dělat na 100%, jak nejlépe umím, podle svého nejlepšího vědomí a svědomí a i když si uvědomuji, že jsem v minulosti párkrát udělala nějakou chybu při vedení svých stránek, byla to pro mě lekce, na základě které jsem se poučila, kterou jsem potřebovala, abych dospěla a dozrála. Dokonalí lidé z nebe sami nepadají. A takto se snažím být rok od roku lepší. Nemyslím být známější, ale být lepší člověk. Moudřejší, chápavější, mírnější.


Tyto stránky a zkušenosti které mi poskytly, mě naučily poměrně dost věcí, které jsem vždycky pro život potřebovala...
Nereagovat tak emočně, plamenně, nenechat si emoce přerůstat přes hlavu.
Přistupovat ke všemu s klidem, s rozvahou, dvakrát měř, jednou řež.
Nebrat názory nebo plivance lidí až tak smrtelně vážně, naučit se tím probrat a vybrat si, co si k srdci pustím a co ne, co je toho hodno a co ne, co mě podpoří a nakopne k další práci a co naopak vypustit.
Naučila jsem se zvládat sama sebe a své myšlení, což je krásné a tyto stránky mi k tomu rozhodně pomohly, i když přes cestu stovek a tisíců imaginárních facek.

Naučila jsem se důvěřovat své intuici a svému vnitřnímu hlasu. Postupem let jsem se naučila podle písma poznat lidi a intuitivně je vnímat. Když mě někdo prosí o radu, vím, jestli má nebo nemá smysl mu psát, dopředu vím, že si to k srdci vezme, nebo nevezme. Dopředu třeba vím, že dotyčný moji odpověď nepochopí... Cítím jejich energii i z komentářů a tak vím, kdo dobře rezonuje a kdo ne. Nebo komu a na co má smysl odpovídat.

Stejně tak intuitivně cítím, komu mám osobně pomoct a koho naopak odkázat dál, protože to nemám řešit. Ani jednou mě to nezklamalo... Otázka ale vždy byla a je, připustit si to, protože mnohdy intuice a vnitřní vedení jde proti tomu, co člověk chce, nebo co si myslí, že chce. A pak vznikají problémy a stalkeři. Každé takové spálení mě ale jen utvrdilo v tom, že nemá smysl jít proti svému vedení a i když se zdá někdy nesmyslné, nebo nevhodné, nakonec je vždy správné a neomylné.
Cítím to i z článků, když je čtu, kdo je psal, co za člověka to je a jak rezonuje. Spousty webů/blogů jsem tak třeba musela přestat číst, co jsem kdysi měla ráda, než se tohle projevilo.

A tohle mě naučily roky a roky čtení a dopisování si s lidmi, je to něco, co vzniklo během procesu, cvikem a čeho si moc vážím. Kdybych tyto stránky neměla, určitě bych tuto schopnost neobjevila a nerozvinula. Někdy je to tak silné a jednoznačné, až mě to zaráží a někdy je to natolik silné, že když vím že něco nemám řešit, nebo dotyčný nebude naslouchat, mám problém si i jenom přečíst jeho zprávu, i kdyby to bylo pár řádků a i kdyby byly maximálně milé a hezké. Jakoby mi někdo dával před oči klapku. Při odpovědi mám pak ruce těžké jako balvan, strašně špatně se mi píše... A když se ze slušnosti přemůžu, protože každý člověk má nárok na radu když o ni požádá, často dodatečně zjistím, proč to tak bylo...
Ale funguje to i na druhou stranu, něco jde až na kost, někdy nad dopisy pláču a trávím hodiny a hodiny odepisováním, když cítím, že to tak má být a ten člověk potřebuje radu teď a ode mě. Mám to ale hlavně u mladých lidí, pod 20 let, nejvíc děti kolem 14-16. Občas pro ně v soukromí hory přenáším, když vnitřně cítím, že to mám udělat. Myslím si, že je to také proto, že je to určité kritické období člověka, kdy se zásadně formuje jeho osobnost, názory a to určí jeho další osud. Je to zkrátka jiné, dostat žádost od někoho, jehož osud teprve bude, než od někoho, který už svůj osud dávno realizuje, ať už dobře, nebo špatně... Navíc i já kdysi v tomto věku v kritickém období dostala pomocnou ruku a byl mi zachráněn život, takže to svým způsobem vracím zpátky.

Tato zvláštní schopnost mi nejednou poradila i v mých osobních vztazích, kdy jsem si osobně myslela že je dotyčný v pořádku (něco mi na tom člověku třeba trochu nesedí, ale nevím co to je a mám ho ráda, takže si to nepřiznám), ale podle písma jsem třeba až s velkým zpožděním zjistila, že mě vysává, že na mě vůbec nerezonuje a zkrátka že to vůbec není osoba pro mne a bude nějaký problém... A i když jsem si to nikdy u nikoho nechtěla připustit - přece presumpce neviny, že ano? - nakonec vždy vše dopadlo tak, jak moje intuice podle písma řekla. Taky se musím přiznat, že asi nejsem úplně na konci toho procesu, ale pořád na cestě, kdy se učím to následovat a už neprorážím hlavou zeď. Někdy jsou vnější okolnosti moc složité a člověk nechce poslechnout, pak si nabije čumák a znova si uvědomí, že to věděl dopředu a měl poslechnout hned... Někdy je to zkrátka těžké, hlavně když máte někoho rádi. :)

Kam až jsem se to dostala od oznámení desátých narozenin stránek... Chtěla jsem tím zkrátka říct, že Aluška.org má na můj život velký vliv, pomáhá mi růst, pomáhá mi objevovat moje vlastní vnitřní dary a i když jsem si prošla poměrně těžkými zkouškami v minulosti, stálo to za to a v konečném důsledku ze všeho čerpám jen to dobré.
Jsem spokojená s tím, jak se tento projekt rozvíjí, vidím před sebou stále nové a nové úkoly a výzvy, těším se z jejich realizace a jsem zkrátka šťastná. Jsem šťastná býti sama sebou a dělat to, co jsem si sama vybrala a od píky vybudovala. Vidím obrovský smysl v tom všem a těším se z následků a lidí, kteří z tohoto projektu mají užitek spolu se mnou. Je to krásné.

 


Komentáře

1 Melisa Melisa | 9. srpna 2016 v 2:05 | Reagovat

Co ke článku dodat. Je dokonalý. :) Upřímně doufám, že se bude těmto stránkám dařit, stejně jako tobě. Dávno přesáhly hranice blogu, je to něco co denně čtou stovky lidí a pomáhá jim to v životě, pomáhá to tobě, je to něco neskutečného. :) Vedeš je se zodpovědností a dospěle, nepatláš v článcích páté přes deváté, krásně všemu vždycky rozumím a nic mi zatím nevyčistilo hlavu tolik, jako tvé články. Opravdu úžasné. :) Tyhle stránky mají zcela jinou energii, strašně příjemnou, člověk se rád vrátí a pročítá. I mně jsi hodně pomohla v životě, kdybych tebe a tvůj blog neznala, hodně věcí nevím a vede se mi o dost hůř.Naučila jsi mě spoustu věcí, o kterých by mě nikdy nenapadlo že existují, jdou, že jsou vlastně tak jednoduché... jsem ti za to moc vděčná. Pročíst si tvé stránky je užitečnější než několik let ve škole(hloupé přirovnání, já vím). Prostě netuším, jak to vyjádřit. Děkuju, děkuju, děkuju! Stránkám přeju všechno nejlepší a věřím(a doufám), že se ti bude v životě dařit co nejlépe a s tebou i tvému blogu. Je neskutečné, kam až jste to společně dotáhli. :) Je to totiž hrozně krásné: Tvé stránky dávájí hodně tobě i ostatním. A takových věcí už dnes moc není. Jsi prostě úžasná odchylka z Matrixu, tyto tránky mi pomáhají se na chvilku odpojit od rutinní reality a vyčistit si hlavu. Ještě jednou - díky, díky, díky! A všechno nejlepší. :)

2 Nika Nika | E-mail | 9. srpna 2016 v 3:47 | Reagovat

Aluško, přeju ti také mnoho úspěchů a zdolaných pomyslných schodů k tvým cílům! Ať jsou tvé stránky stále tak obohacující, upřímné a jedinečné! Děkuji ti za ně.

3 Leeth Leeth | 9. srpna 2016 v 5:13 | Reagovat

Vse nejlepsi a dekujeme <3

4 mona mona | E-mail | 9. srpna 2016 v 6:49 | Reagovat

Vše nejlepšííí a děkuju.monika

5 Macin Macin | Web | 9. srpna 2016 v 7:06 | Reagovat

Milá Aluško, moc ti gratuluji k 10 výročí sránek a věřím, že stránky budou fungovat dalších 10 let.Jsi úžasná bytost a já ti přeji jen to nejlepší.Už se těším na tvou třetí knihu.

6 Rozvozy jídla Rozvozy jídla | Web | 9. srpna 2016 v 8:23 | Reagovat

Pravda je taková, že v dnešní době mladí lidé neradi čtou, u pár lidí co znám je maximum nějaká status na Facebooku, natož něco rozumnýho napsat. Fandím a dávám palec nahoru za ty hory hezkých textů, které zde jsou a krásně se čtou..

7 Blue Blue | 9. srpna 2016 v 9:53 | Reagovat

Blahopřeji.

8 Lejdynka Lejdynka | E-mail | 9. srpna 2016 v 10:13 | Reagovat

Hluboký hlavysklon a ještě větší gratulace! Mám obě knihy a těším se na třetí. Ať se daří i nadále. Lejdynka

9 vanilková vanilková | 9. srpna 2016 v 11:09 | Reagovat

Děkuji za tak příjemné internetové místo, kam se můžu každý den uchýlit, obdržet cenné rady, pohlazení a motivaci.
Máš můj velký obdiv za vytrvalost a kreativitu, se kterou vedeš tyto stránky a stále je zdokonaluješ.
Ať se stránky i ty stále rozvíjí a přitahují stále více a více maskavých čtenářů.
Těším se na další knihy které napíšeš a já si je budu moci přečíst.
Děkuji Ti Alue, že odvádíš tak skvělou práci. Obdivuji tě!
Stránkám přeji spousty dalších let!

10 Monisek Monisek | 9. srpna 2016 v 12:46 | Reagovat

Vse nejlepsi ke kulatinam aj do budoucna ☺💐🌷🌹 Moc se tesim na treti knizku a drzim pesti at vydani provazi stesti 🍀😊

11 Sin-Le-Noble Sin-Le-Noble | 9. srpna 2016 v 13:17 | Reagovat

Moc hezký článek, je v tom srdce a Velký člověk

12 Anchor Anchor | E-mail | Web | 9. srpna 2016 v 13:28 | Reagovat

Gratuluju! 🌷 :)

13 Arienn Arienn | Web | 9. srpna 2016 v 14:22 | Reagovat

Přeji všechno nejlepší a hodně štěstí do budoucna :)

14 Irčulie Irčulie | E-mail | 9. srpna 2016 v 14:35 | Reagovat

Grauluju - je to úžasné. :) Boj proti vnitřnímu vedení moc dobře znám a pak si taky nadávám s tím, že jsem to věděla dopředu. :D

15 Lucka Lucka | 9. srpna 2016 v 15:02 | Reagovat

Všechno nejlepší! Děkuju za to, že když kdysi tady býval chat.Že skrz něj jsem poznala mého přítele... Taky děkuji za tvé rady, za tvé odpovědi.A za tvé názory.

16 Amálka Amálka | Web | 9. srpna 2016 v 15:07 | Reagovat

To blahopřání vlastním stránkám je děsně milé a tak se přidávám. Ať Tě stále těší to, co děláš, ať Tvé krásné stránky najde ten, kdo je potřebuje a ať konečně objevíš schopného programátora! Nejvíc Ti ale držím pěsti ohledně nové knihy, protože se na ni velmi těším :)

17 Ayeri Ayeri | 9. srpna 2016 v 15:15 | Reagovat

Co k tomu dodat? Článek je krásný, jeden z nejlepších jaké jsem četla. 10 let už je pořádné výročí. Přeju ti hodně štěstí a úspěchů nejen na tvých stránkách. Děkuju ti za ně i za tvou knížku Svět za oponou, která září i v mojí knihovně a pokaždé když od ní nahlédnu, mě hřeje v rukou i u srdce. Díky za tvojí tvorbu, zůstaň, jaká jsi. Ať se ti daří 😉

18 Petruša Bofinka Petruša Bofinka | Web | 9. srpna 2016 v 15:38 | Reagovat

Milá Aluško,
gratuluji vše nejlepší a velmi Tě za vše děkuji. Ráda navštěvuji na Tvoji úžasné stránku. Jen tak dál :)

19 Vlastimila Vlastimila | E-mail | 9. srpna 2016 v 16:21 | Reagovat

Aluško, připojuji se ke gratulantům.Denně navštěvuji Tvé stránky už pár let. Jsou plné rozmanitých článků, nápadů, informací, videí, obrázků, úsudků atd. Také mám Tvoje knížky a moc se těším na další. Zkušenostmi dozráváš jak letní ovoce. Stále vše příznivé nechť Tě provází a deště či bouřky Tě vždy jen osvěží.

20 Rory Rory | Web | 9. srpna 2016 v 16:30 | Reagovat

Krásný článek. :) Je parádní co si za těch 10 let dokázala. Obrovské věci. Jsem opravdu moc ráda, že jsem jednoho dne asi před dvěma roky narazila na Tvé stránky. Vnesla si světlo do mého života, tolikrát mi pomohla a Tvé knihy jsou naprosto výjimečné a kouzelné. Tvé stránky, Tvá tvorba je vždy láskyplná a konstruktivní. Jsi úžasný člověk, Alue, a přeji ti spoustu štěstí s webem a knihou! Děkuji :)

21 Hanka Hanka | Web | 9. srpna 2016 v 16:37 | Reagovat

Tyjo. Jako by to byl rok, co tyhlr stránky slavily 9 let... xDDD
Moc gratuluju! :)

22 Jarek Van Ek Jarek Van Ek | E-mail | 9. srpna 2016 v 16:56 | Reagovat

Srdečně gratuluji a díky

23 fred fred | 9. srpna 2016 v 17:55 | Reagovat

Gratuluji a přeji Ti, ať převažují Konstruktivní síly! :)

24 Eva Eva | 9. srpna 2016 v 18:11 | Reagovat

Vše nej!

25 Jarka Jarka | E-mail | 9. srpna 2016 v 18:28 | Reagovat

Všechno nejlepší a děkuji za rady a pohlazení po duši :)

26 Myshoolka Myshoolka | E-mail | 9. srpna 2016 v 18:54 | Reagovat

Aluško, tvé stránky navštěvuji s občasnými přestávkami denně asi od roku 2009. Vím, že jsi se hodně posunula a v tom samém jsi pomohla i mně. Není to ani tak obsahem stránek, jako tím, co se skrývá mezi řádky. Inspiruješ lidi nahlížet na svět jinak a dáváš jim vědět, že nejsou sami.
Za to ti nesmírně děkuji. Bez Tebe a Tvých stránek by můj život nebyl takový, jaký je. A to ti mohu těžko někdy vrátit :D

27 Mára Mára | E-mail | 9. srpna 2016 v 20:04 | Reagovat

Je tu moc hezky :) přeju Ti vše nej :) ať se zadaří nový web :) a poradna je skvělá, mě hoodně pomohla když mě bylo moc těžko.

28 Laura Laura | 9. srpna 2016 v 20:28 | Reagovat

Ahoj Alue. Nejprve bych ti chtěla popřát všechno nejlepší k 10. narozeninám. Všechny úspěchy ti moc přeji a doufám, že se ti bude dařit pořád dobře a dobře. Hlavně literární úspěchy jsou úžasné, vydat knihy, to se jen tak každému nepodaří. Moc ráda bych si je koupila, ale tvůj systém distribuce mi to neumožňuje. Kupuji jen věci,  co mají čárkový kód a tedy jen v kamenných prodejnách, abych měla jistotu jeho přítomnosti. Je to kvůli proudění pozitivní  a negativní energie. Když si věc koupím přímo v obchodě, proudí s ním od prodejce  různé energie a síly, tedy  pozitivní a negativní . A čárkový kód je nutný k tomu, aby zamezil proudění té negativní části, je to taková mříž, která zabraňuje přecházení a vcházení negativních sil do předmětu. Pozitivní síly a energie jsou jemnější a citlivější, ty projdou mezi mřížemi. I pečivo kvůli tomu musím kupovat v igelitu a s čárkovým kódem. Když někdy není zbytí  a koupím ho bez čárkového kódu, cítím se špatně, jako kdyby mě někdo zbil, mám náladu pod psa.  Tak se měj hezky a doufám, že mi porozumíš, jsi vnímavá dušička.

29 Monika Dominika Monika Dominika | E-mail | 9. srpna 2016 v 20:40 | Reagovat

Jen mě tak napadlo - neuvažovala jsi o založení vlastního nakladatelství?

30 Alue Alue | 9. srpna 2016 v 21:57 | Reagovat

[1]: Děkuji :)

Děkuji všem za krásné komentáře a milá slova, moc si toho vážím a je pro mě určitě důležité vidět, slyšet a vědět, jaké jsou postřehy lidí, kteří mě sledují dlouhodobě. A mám velkou radost z vaší odezvy.

[28]: Tvému názoru na čárkový kod vůbec nerozumím, ale mé knihy čárkový kod MAJÍ. Mají i ISBN. Je to produkt oficiální ve vším všudy, žádný amatérský podpulťák. Kdykoliv může jít na jakékoliv pulty. Akorát je neposkytuji do knihkupectví, protože podmínky knihkupců pro mě nejsou příznivé, ani výhodné. Ne protože bych nemohla, oni po mě ty knihy dokonce žádají, ale já prostě nechci, je to moje rozhodnutí a mám pro to své důvody.
Takže napsat mi, že si něco nemůžeš pořídit, protože je to nonstop na e-shopu online, je samozřejmě nesmysl. Buď to chci nebo to nechci, tečka, nedělám z toho vědu a nikdo mi za to neutrhne hlavu.

[29]:  Rozhodně nikdy neuvažovala, protože tomu musíš rozumět. A když jsem viděla, kolik je v tom know-how, kontaktů a znalostí, které si jen tak z prstu nevycucáš, tak jsem nestačila zírat. Mimochodem je to - stejně jako spisovatelství - mravenčí práce, na každém milimetru a detailu záleží a není to žádná sranda. Jednak tomu nerozumím, neuměla bych to a hlavně bych na to neměla čas, mám přece jenom dvě ruce a nemůžu dělat všechno. - Na odbornou práci mají být odborníci a nemontuju se do věcí, kterým nerozumím, dělám jenom to co umím.

[26]: 7 let skoro každý den, to je teda mazec. To budeš pamětník :)

31 Olina Olina | E-mail | 10. srpna 2016 v 0:06 | Reagovat

Milá Aluško,gratuluji a přeji mnoho dalších úspěchů.Děkuji za každý článek,který mě obohacuje a otvírá oči.Před rokem jsem neměla o tvých stránkách ani tušení a těším se na ně každý den.

32 Malina Malina | 10. srpna 2016 v 10:45 | Reagovat

Alue,hrozně moc se těším na tvou třetí knihu! :) a Děkuju za všechno,tvůj web je pro mě jako poklad.

33 gin gin | 10. srpna 2016 v 15:41 | Reagovat

No, co říct...tyto stránky ušly velmi dlouhou cestu, stejně jako ty :) Je opravdu úžasné, kam až jsi to s nimi dotáhla a kolika lidem v životě pomáhají. Já osobně sem chodím přes 3 roky a v současné době se sem každý den kouknu, protože se tu vždy něco dozvím a tyto stránky mi už mnohokrát pomohly. Moc ti děkuji za tvoji práci, kterou na to vynakládáš, velmi si toho vážím :)
Na třetí knihu se moc těším, obě tvé knihy už mám doma a jsou úžasné! Hned jak knížka vyjde, tak objednávám. Jsem hrozně zvědavá, co to vlastně bude. Ne, nejsem zvědavá, jsem napnutá jako kšandy :D
Na konec ti gratuluji a ještě jednou děkuji :)

34 Aťa Aťa | E-mail | 10. srpna 2016 v 16:02 | Reagovat

Pripájam sa ku gratulantom,teším sa na všetko,čo napíšeš,držím palce,aby sa ti aj naďalej darilo. Ďakujem,že si,príjemné popoludnie.

35 Francis Francis | 10. srpna 2016 v 20:40 | Reagovat

Taktiež sa pripájam ku všetkým, ktorí ďakovali za Tvoju prácu, myšlienky riadky, názor na život a prajem veľa spokojných rokov života i práce...

36 Lori Lori | 10. srpna 2016 v 20:54 | Reagovat

gratulujem, to je nádherné číslo :) Nech sa Ti darí, to Ti úprimne prajem, nech si veľa šťastná , veselá, v rovnováhe, plná inšpirácie a chuti do života :)

Aluška.org, since 2010 :D . .

Naozaj ďakujem, že si  bola vždy sama sebou, ostala svojská. Náhodou som sa dostala na stránky pred vyše 6. rokmi, keď som mala 13.
Alue, v podstate si mi v tej dobe "nahradila" maminku a ocina. Sú stále tu, veľmi si ich vážim, mám ich rada  i oni mňa a verím, že v tej dobe robili všetko najlepšie ako vedeli, ale najcennejšie rady, ktoré som v tom krízovom, prelomovom životnom období potrebovala počuť som našla práve tu :)
Nech sa čokoľvek stane, toto sa už nezmení. Vždy budem spomínať s vďačnosťou na to, ako som objavila blog o dievčatku, ktoré komunikuje s anjelmi, kde som mohla sledovať, ako sa mení, rastie, spolu so stránkami a ako mi pomohla objaviť to dobré, krásne v sebe.Ďakujem:)

37 carnelian carnelian | E-mail | 10. srpna 2016 v 23:06 | Reagovat

Gratuluju moc, Alue! :) Sleduju Tvůj web cca 3 roky, přivedl mě na něj přítel a od té doby s přestávkama čtu většinu toho, co vydáváš. Přestože někdy třeba nesouhlasím s něčím, tak to nemění nic na tom, jak vnímám Tebe jako člověka. A to tak, že si Tě velmi vážím. Jsi pro mě velkou inspirací. Oceňuju Tvou opravdovost, poctivost, nasazení, smysl pro humor. A díky Tvým článkům jsem udělala už mnohé změny ve svém životě. Jdu poslat malý narozeninový dáreček na účet. :) Hodně zdaru a vše dobré do budoucna přeju! Kača

38 Jindra J. Jindra J. | E-mail | 11. srpna 2016 v 1:14 | Reagovat

Safra, nějak jsem se sem nedostal. Tak zpětně se připojuji. Všechno nej. nej., ať se ti daří dál se stránkami, jak těmihle, tak i s novými které budou. ;)

39 BE BE | 13. srpna 2016 v 22:59 | Reagovat

Milá Alue, obdivujem tvoju vytrvalosť. Toto písanie, i kníh myslím, je tvoja životná cesta, údel, nativita.
V niečom s Tebou nesúhlasím, v mnohom súhlasím :-)
Si pre mladých ľudí dobrým vzorom, prajem ti ešte ďalších 10 rovnako úspešných rokov.
Ďakujem.

40 Horst Horst | 17. srpna 2016 v 14:02 | Reagovat

❤❤❤ Ďakujem za všetko! Za všetkú motiváciu Alue za tie roky

41 fluttershine fluttershine | 20. srpna 2016 v 20:19 | Reagovat

K článku se dostávám až teď, takže gratuluji dodatečně :-) Už sem pár let chodím a věřím, že dokud stránky budou, chodit sem budu.
Moc mě zaujalo to poznání člověka podle toho, jak píše, zajímalo by mě, co by to řeklo třeba o mně.

42 Albiii Albiii | 21. srpna 2016 v 11:48 | Reagovat

..a tři dny se radujte ^^
no zkrátka, úžasný jak dlouho to tu vedeš, člověka to trochu svádí že to bere jako samozřejmost, že tu každý den najde nový článek..a přitom je za tím spousta práce. Sice sem už nenakukuju každý den jak kdysi, ale jednou za pár dní si najdu chvíli a projdu všechny nové (nebo i staré) články :) no..a děkuju, bez těchto stránek bych asi nebyl tam kde jsem. Když jsem tyhle stránky před několika lety našel (nevím...7-8 let zpátky to může být?) navedly mě na úplně jinou cestu..a stále mě v něčem vedou...do té doby jsem spíš bloudil. Tákže Děkuji ^^ :) a už se těším na novou knihu :)

43 Daniela Daniela | 21. srpna 2016 v 17:08 | Reagovat

So srdca gratulujem,a som rada,že si tu

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama