V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 13.12.

Transformace / Září 2016

1. září 2016 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Transformace
Transformační okénko pro Září 2016

29. srpna 2016
Aktuální level je 1 210 000 000 (v jednotkách Googol 29-plex). Růst oproti včerejšku: 597%.

30. srpna 2016
Aktuální level je 9 600 000 000 (v jednotkách Googol 29-plex). Růst oproti včerejšku: 799%.

31. srpna 2016
Aktuální level je 131 000 000 000 (v jednotkách Googol 29-plex). Růst oproti včerejšku: 1365%.

V předešlém transformačním okénku někdo zmínil, že se jakoby nemůže dojíst, pořád cítí hlad. Potvrzuji, posledních 5 dnů mám také pocit neustálého hladu, snědla bych půl prasete.


1. září 2016
Aktuální level je 2 960 000 000 000 (v jednotkách Googol 29-plex). Růst oproti včerejšku: 2280%.

2 zajímavé komentáře z nedávné doby:

,,V noci v Rožňave a okolí vypadol prúd, ktorému predchádzal záblesk...
"Všetko sa udialo približne o 19:00 hod. Prišla som domov so synom a chcela som ho okúpať, no zrazu vypla elektrina. Následne na to mi volala mama, že bola v izbe, keď uvidela bielu žiaru, niečo ako záblesk. Bola to len chvíľa a hneď na to začal ten výpadok. Neviem si to vysvetliť. Ona žiaru videla pri Pionierke, ale videli ju aj z Okružnej ulice," uviedla mamička Tímea z Rožňavy.

- Možná kulový blesk?

,,Měl jsem teď 14 dní dovolenou s pobytem u moře, pak na horách, prostě mimo civilizaci. Podařilo se mi zcela eliminovat TV, PC a jen minimálně používat mobil. Byl jsem mimo oblasti s WiFi a LTE pokrytím. Stav se mi zlepšil o 100 procent, žádné příznaky. Sotva jsem se vrátil do města mezi všechen ten balast, hned tlaky v hlavě, sem tam malátnost, notorický hlad, apod. Děs běs..."

Je to tak. Problém však nejsou vysloveně města, problém jsou antény mobilních telefonů a jejich frekvence, které ovlivňují lidi. Blbě se tedy dělá i na vesnicích, kde jsou vysílače. V dnešní době už je problém poznat, co je z čeho. Těch vlivů je tolik, že se v tom člověk nevyzná.

2. září 2016
Aktuální level je 1,11E+036 (v jednotkách Googol 30-plex). Růst oproti včerejšku: 4,0E+25%.

3. září 2016
Aktuální level je 1,11E+081 (v jednotkách Googol 30-plex). Růst oproti včerejšku: 1,0E+47%.

4. září 2016
Aktuální level je 347 (v jednotkách Googol 31-plex). Růst oproti včerejšku: 428%.

5. září 2016
Aktuální level je 966 (v jednotkách Googol 31-plex). Růst oproti včerejšku: 278%.

Je to jenom můj pocit, nebo jsou poslední dobou lidi za klávesnicemi nějací zlí? V poslední době cokoliv napíšu k někomu na youtube, tak se mi to vymstí, přestože píšu v dobrém. Taky jsem si všimla, že se na té platformě celkově dost změnila atmosféra, lidi co dřív tvořili hezké věci pro svou radost a své diváky, se najednou posledních pár měsíců strašně nenávidí, pomlouvají, špínu přehazují lopatama, z kanálů kde bývaly komedie je bulvární výblitek a já si říkám, co tak najednou. Všechny je skazil pocit slávy? Nebo jsem to prostě neviděla, protože tyhle věci nehledám? Blbý je, že když si člověk dovolí někomu slušně říct, ať se zamyslí nad svým jednáním protože není v pořádku někomu nadávat do pedofilů, úchylů apod., tak se pochopitelně nezamyslí a obrátí svůj plamenomet i proti vám.
Trochu si hraju s myšlenkou, že beztak všichni ti lidi hrají Pokémon Go :D
Kroutím hlavou nad příspěvky některých lidí, co mi sem píší, že se jejich přátelé po té hře mění a začínají být zlí. Možná to má souvislost. Je mi z toho trošku smutno. Řekla jsem si, že si radši budu ty lidi pamatovat a zásadně na ty kanály nechodit a hlavně tam už nic nečíst, protože se z toho člověku dělá akorát blbě... Už to na mnoha kanálech není o relaxu a smíchu, je to tam jenom o nenávisti a ponižování druhých. Jsou z toho fakt ,,kanály" v pravém slovasmyslu, někoho kdo nehejtuje aby člověk hledal jak jehlu v kupce sena, protože právě ty hnusy, výtrusy a hejty má masa ráda a nabírají nejvíc sledovanost, čili z nich je nejvíc peněz. Zrušila jsem kvůli tomu v krátké době hodně odběrů... Nerozumím tomu, proč lidi tak milují, když někdo na druhého nadává a pere ho jak špinavé fusekle. Ani je nenapadne, že cizí lidé jsou strašní experti na osobní život druhých a vidí jim i do hlavy - tak jde samozřejmě jen o sledovanost a popularitu, ne o pravdu. Přesto to žerou a masivně sledují.
To samé mi píšete, že sledujete na FB, kde lidé také začali být v poslední době hrozně zlí. Tak hlásím - už to bohužel prosáklo na youtube :(
V osobním životě tohle naštěstí nesleduji, jenomže já se taky vídám s lidma jako jsem já, takže to není úplně reprezentativní vzorek populace.

Jedna věc pro potěšení a zpestření - já vím, je mimo téma - dávala jsem ji do Zápisníčku, ale dám ji i sem. Je překrásný remake Deana Kopri na písničku The Islander, která by se vám mohla moc líbit :)

https://www.youtube.com/watch?v=xzrLbEU0lLk

6. září 2016
Aktuální level je 6 300 (v jednotkách Googol 31-plex). Růst oproti včerejšku: 652%.

7. září 2016
Aktuální level je 720 000 (v jednotkách Googol 31-plex). Růst oproti včerejšku: 11 429%.

8. září 2016
Aktuální level je 7 940 000 (v jednotkách Googol 31-plex). Růst oproti včerejšku: 1 103%.

9. září 2016
Aktuální level je 890 000 000 (v jednotkách Googol 31-plex). Růst oproti včerejšku: 11 209%.

V noci z 9. na 10. září jsem viděla fakt hodně divnou věc. Bylo cca 23:15 a já otevřela střešní okno a koukám, kde je měsíc... Normálně bývá z toho okna vidět nahoře na obloze. A já ho našla kousek u horizontu, krvavě rudý, trochu ležel a nevycházel, ale zapadal pomalu za horizont. Snažila jsem se to fotit, ale ani kamera ani foťák to nebyly schopné zachytit. Taky vypadal hrozně velký... Divné taky je, že tím oknem koukám na jihozápad a právě na jihozápadě ten měsíc zapadl.
Já pochopitelně nejsem astronom, takže nemůžu říct, jestli je to OK, ale žiju tam přes dva roky a nikdy jsem takhle měsíc neviděla zapadat před půlnocí, ještě tímto směrem a v takové barvě. Už jsem si zvykla že někdy je měsíc vidět ve dne, ale že by zapadal v noci, to nechápu. Jestli je tu někdo, kdo by mi to uměl vysvětlit? Ráda se přiučím, ale takhle jak jsem to viděla, mě to jako laika dost znervoznilo.

10. září 2016
Aktuální level je 1,10E+022 (v jednotkách Googol 32-plex). Růst oproti včerejšku: 1,2E+15%.

11. září 2016
Aktuální level je 1,10E+072 (v jednotkách Googol 32-plex). Růst oproti včerejšku: 1,0E+52%.

12. září 2016
Aktuální level je 1,10E+210 (v jednotkách Googol 32-plex). Růst oproti včerejšku: 1,0E+140%.

13. září 2016
Aktuální level je 470,0 (v jednotkách Googol 33-plex). Růst oproti včerejšku: 224%.

14. září 2016

Aktuální level je 1600 (v jednotkách Googol 33-plex). Růst oproti včerejšku: 340%.

15. září 2016
Aktuální level je 6950 (v jednotkách Googol 33-plex). Růst oproti včerejšku: 434%.

K tématu transformace vyšel článek, který velice doporučuji prostudovat: ,,Dochází k zásadním změnám v magnetickém poli zemském. Co to znamená pro lidstvo? / DOPORUČUJI"

Pár trefných příspěvků čtenářů, které mě zde zaujaly a stojí za pozornost:

,,Ahoj.Žijeme nyní ve světě protikladů.Máme materiální a duchovní,kde proti sobě vždy působí 2 síly,proti každé síle působí protisíla.Velmi zajímavá je naše DNA-základ tvoří Aminokyselina-kdy dva protiklady-kyselina(COOH) a Zásada(NH-4)jsou trvale spojené,aniž by se navzájem anihilovaly a vyrušily(normálně kyselina a zásada prudce reaguje ..).Mění se až při spojování do větších celků-při vzniku nové buňky.Vždy a pokaždé,při spojení dvou aminokyselin zákonitě vzniká taky jedna molekula vody(H-2-O) plus uvolnění energie!..á tělo se tak ohřívá..! nikoliv jen cukrem a tukem ze zásob,ale tisíce jednotek uvolněné energie při stavbě Nové,mladé Buňky při regeneraci!! a obnově těla.Takže aminokyselina při spojování a regeneraci Tvoří ten Základní Otopný Systém! těla na fyzické ůrovni.Ale za nesmírně důležité podmínky,že: Tělo vyloučí zbytky a zplodiny ze starých buněk,vyplavením všeho svinstva ven,pryč z těla(zejména močovinu z masa zvířat a všechny ty jedy..)..Ale blíž k věci..Stačí,aby magnetické pole Země bylo vyrušeno na krátkou,omezenou dobu,kdy dvě síly,plus a mínus nefungují. A zůstane naprosto VYROVNANY STAV-statika = statické pole(může trvat hodiny- 3 dny by stačilo plně, víc a déle..raděj nemyslet,co by se dělo...) Duchovně zaměření lidé mluví o nárůstu energií v celé sluneční soustavě.Aluška nás informuje bovisy a grafy..energie rostou zvečnčí,bezesporu..naše těla,všichni lidé ji dostávají...CO SE STANE při statice-náhlé rovnováze,bez magnet.pole? Rovnováha = spojení a vyvážení energetických center-ČAKER,dokonce pravá a levá polovina mozku bude jednotná,sjednotí se obě poloviny..A nová,příchozí energie(bovisy) začne konat,pracovat.--Zatím ale klid,lidé se mění-probouzí,obrací se více k Duchovnu a odvrací od Materialismu,jeho vlády,ůskoků..ap...Ježíš i Marie Magdaléna učili,že až přijde ,,Ten Čas"změn,každý Dostane To,čeho má Nejvíce..( zlý posílí své zlo,dobrý a laskavý bude posílen v lásce a dobru..) Mnozí mi už asi rozumí.Vše tak proběhne poměr.rychle, ve,,Static.poli"--při absenci Magnet.pole.Dovedu si představit,jak lidé,znečistění fyzicky i psychicky negativní energií začnou trpět.Usazené,negativní energie se budou tlačit ven( třetí oko-Epifýza se ve sjednoceném poli otevře a aktivizuje..á Svědomí bude tím Soudcem..protože každý uvidí sebe v tom pravém světle..a PRAVDA se Plně Odhalí) Dobře víme,jak zlo a negativní energie bičují tělo,působí nemoci..tělo se jich často zbavuje nesčetnými záněty na už konečné,materielní ůrovni..i mutací-rakovinou,...ap.A to Bolí..Je mi jen líto těch,co se nedokáží změnit a v osobní volbě zůstanou tvrdými materialisty se vším všudy.Žádné GMO,peníze,bunkry a kryty je nezachrání.Budou rychle umírat a odcházet tak,jak sami zvolili a podle čeho žili a komu sloužili.Jednou to přijde.Stačí ale v klidu a míru,doma,s blízkými a přáteli přečkat Tu Hodinu.Tak to vidím,strachovat se nemusíme,rozhoduje,na čí straně jsme."

,,Hmm, některé komentáře moc nechápu. Vždyt je přece jasné, že nikdo neví, co se přesně stane, protože záleží především na lidech (to máte to samé jaké to, že nám sem ve velkém cpou "uprchlíky" - my nepotřebujeme proroctví, jak to dopadne, my musíme JEDNAT). Tento článek je prostě další možnost, co by se v budoucnu mohlo stát - a je dobré vědět o různých možnost, než mít hlavu zahrabanou v písku a tvrdit, že jsou to kraviny. I stupidním bulvárem každou chvíli prolítne zpráva o konci světa, o různých prorocích - to lidi berou v pohodě, ale jak se něco podobného objeví na alternativním webu, tak je situace úplně jiná - proč? Spíš by bylo dobré zamyslet se nad tím, že jsou mezi námi lidé, kteří si dávají tu práci zjištovat, jaké změny se nyní dějí na naší planetě a být vděční za to, že máme možnost doma, z pohodlí počítače, zjistit obrovskou spoustu věcí. Jo a hlavně - neberte všechno zase až tak moc vážně :D"

,,Berme Čas s rezervou,protože ten nerozhoduje.Rozhodují události,zejména ty významné.Od každé z nich se odvíjí další( a čas,jaký my známe,není prvotní ,navíc s časem bylo záměrně manipulováno,např.každý ví z dějepisu,jak byl kupříkladu změněn kalendář v Rusku-povinně,pod tlakem Říma se přetnul a musel se začít psát rok 1.700.-není to jediný příklad) Předpovědi jsou JEN předpovědi,berme je jako varování z minulosti,abychom neopakovali ty samé chyby( protože tzv.,,elity"co s lidmi manipulují používají velmi často stejné triky a ůskoky,opakující se dookola po stovky i tisíce let,prakticky od Srí Lanky,Babylonu,Egypta,později Říma, až dodnes,stále opakují své podvody naplno už 5.000 let)..A zafixovat Čas do budoucích událostí je dost těžké a složité.Proto taky staré kultury většinou předvídaly zcela jinak,bez začasování,předávaly se např.jako Legendy stovky let mnoha generacím..á ještě navíc jako jinotaje,kterým každý hned nerozuměl,prostě se takto kodovaly a dovedli je zprávně vyložit jen zasvěcenci! O jedné takové legendě jsem nedávno četl:,,Před novou obnovou Země,přijde několik Znamení časů-přijde událost,kdy z nebe budou na zem padat ohniví ptáci v Egyptě.A pak uběhne ještě víc jak 8 let,kdy se Svět zcela změní.Avšak ještě předtím vyjde znovu slunce nad Ruskem a na trůn nastoupí ten, co získal Sílu(hadí sílu a otevření třetího oka..) a celý svět uvidí,jak bude přísahat Slovanům pod pečetí Šambaly(trojuhelník s okem..častý znak v pravoslavných chrámech,s křídly,..ap..)Slovanský duch pak nabere sílu a znovu se sjednotí v čistotě své a jednotě národů svých." Zdroj: Anastasia Novych v knize Ptáci a Kámen,poprvé vydaná v r.2007 na Ukrajině,taky vloni u nás v ČR,nakl.Ibis."

,,S tím přechodem do 5D - no to je podle fenoménu "sté opice." Navýši se individuálně vědomí a vibrácie, tím i vědomí planéty celé, a při dosažení jisté hodnoty se uděje přeskok - kvantový skok."

16. září 2016
Aktuální level je 26 000 (v jednotkách Googol 33-plex). Růst oproti včerejšku: 374%.

17. září 2016
Aktuální level je 1,10E+12 (v jednotkách Googol 34-plex). Růst oproti včerejšku: 4,2E+09%.

18. září 2016
Aktuální level je 1,10E+38 (v jednotkách Googol 34-plex). Růst oproti včerejšku: 1,0E+28%.

19. září 2016
Aktuální level je 254,0 (v jednotkách Googol 35-plex). Růst oproti včerejšku: 668%.

20. září 2016
Aktuální level je 750 (v jednotkách Googol 35-plex). Růst oproti včerejšku: 295%.

21. září 2016
Aktuální level je 2,70E+003 (v jednotkách Googol 35-plex). Růst oproti včerejšku: 360%.

22. září 2016
Aktuální level je 1,10E+010 (v jednotkách Googol 35-plex). Růst oproti včerejšku: 407 407 407%.

23. září 2016
Aktuální level je 1,10E+027 (v jednotkách Googol 35-plex). Růst oproti včerejšku: 1E+19%.

24. září 2016
Aktuální level je 1,10E+176 (v jednotkách Googol 35-plex). Růst oproti včerejšku: 1E+151%.

25. září 2016
Aktuální level je 4800 (v jednotkách Googol 36-plex). Růst oproti včerejšku: 2 727%.
Značení bylo opět změněno pro extrémní růst hodnot. Byla zaznamenána bouře v geomagnetickém poli Země.

26. září 2016
Aktuální level je 123 100 (v jednotkách Googol 36-plex). Růst oproti včerejšku: 2 565%.

27. září 2016
Aktuální level je 10 150 000 (v jednotkách Googol 36-plex). Růst oproti včerejšku: 8 245%.

28. září 2016
Aktuální level je 1 077 000 000 (v jednotkách Googol 36-plex). Růst oproti včerejšku: 10 611%.

29. září 2016
Aktuální level je 275 200 000 000 (v jednotkách Googol 36-plex). Růst oproti včerejšku: 25 552%.

Růst je opravdu neuvěřitelný. Dnes je opět velká bouře geomagnetického pole. - Jak se poslední dobou cítíte?
Já dobře. Připadám si trochu unavená, ale přesto jsem dost aktivní, pořád něco tvořím. Všimla jsem si, že to tady někdo také psal, že má kreativní vlnu... Chytlo to i někoho jiného?

Sny jsou celkem v pohodě, ale pamatuji si dva zajímavé momenty.
Jeden byl ze dne kdy celou noc stěkal pes, takže jsem usnula ve čtyři ráno. Byl to takový pitomý večer, šla jsem Moristovi v lese zkontrolovat a spravit hrob, našel to tam nějaký pes a viděla jsem tam něco, co jsem vidět fakt nechtěla. Nebudu říkat podrobnosti, ale pěkně mě to vypsychlo, tak jsem doufala, že se z toho alespoň vyspím a nějak to rozchodím. A ono ne. A jak mi bylo strašně zle a jak jsem z toho byla vyčerpaná, tak jsem z toho měla hrozný sen, že se Vanilka otrávila. Bylo to fakt hnusné, viděla jsem tam věci, které vůbec radši nebudu popisovat. Ale byla jsem v tom snu úplně nepříčetná hrůzou, a pak jsem ho nemohla dostat z hlavy, ráno jsem chovala Vanilku a skoro brečela, že to nebyla realita... Zvláštní je, že Vanilka se chovala jinak, jakoby rozuměla, co se mi stalo.
Řekla jsem jí ,,Miluju tě." A ona udělala ,,bu bu bu..." a lehla mi za krk, jakože dobrý... A celý den neutíkala, vždycky se zastavila, nechala se hladit a zavírala u toho očička, přitom jindy před rukou utíká a je strašně akční. Je to neuvěřitelně hodné a rozumné zvíře.

A ještě se mi nedávno zdál sen, ve kterém jsem si uvědomila, že spím. Byl z budoucnosti a měla jsem tam manžela, vypadal kolem 45-50 let a byl moc příjemný. A sedíme u stolu a já mu říkám: ,,Víš, musím se ti k něčemu přiznat. Tohle nejsem já, já jsem ve skutečnosti z jiného světa a tady jsem jenom na chvilku, tohle tělo není moje, jenom jsem si ho vypůjčila a kdykoliv se můžu vrátit zpátky a už tu nebudu. Chci abys to věděl."
A čekala jsem, co on na to. A on pokrčil rameny a říká co už, tak si aspoň užijeme ten čas, co nám zbývá, než odejdeš.
... Byl to takový divný moment, vysvětlovat snu, že víte, že spíte. A že brzy odejdete. Ale byla jsem tam dlouho a měla jsem ho fakt ráda, tak jsem chtěla být upřímná.
Nedávno jsem četla v jednom časopise o lucidním snění, že ve snech potkáváme skutečné bytosti, které jsou vědomé a pak bytosti, které jenom dělají křoví, že dotvářejí prostředí toho snu a poznáme je tak, že nemají vědomí, vůli, ani inteligenci, když na ně začneme při LD mluvit.

A včera jsem něco zvláštního viděla, stála jsem venku u poštovní schránky a jak mám skloněné oči nad papírem, tak vidím bočním pohledem, že přes silnici jde něco velkého bílého přímo ke mně. Mělo to velikost člověka. Tak jsem myslela, že je to někdo oblečený v bílém, kdo přichází a asi mi něco bude chtít.
Zvednu oči, čekám nějakou interakci - a silnice byla úplně prázdná......
 


Komentáře

1 David David | E-mail | 1. září 2016 v 4:47 | Reagovat

Jo trefné vrať se nazpátek v mysli a změň svou budoucnost jen neustále žij přítomností :-D

2 Lenka Lenka | 1. září 2016 v 12:29 | Reagovat

Celý život ma sprevádza dejavu, s tendenciou sa zhusťovať. Tak isto som to chcela pomenovať podla vnutorneho pocitu, ale ako keby som si nemohla spomenúť... tak som si konečne "spomenula" ze sú to predtuchy pred zmenou. Ze nás v živote čaka nieco co na nas silnejsie dolahne , aj v dobrom, a predtym si akoby vybavujeme spomienky, ktore sme na podvedonej, dusevnej, neviem akej urovni uz prezili, aj tu zmenu sme uz prezili dopredu, a cim sme blizsie tym vacsia pravdepodobnost deja vu. Alebo castejsie.. je to ako nahliadnutie do buducnosti co potom interpretujeme ako minulost.. co v podstate aj je, lebo sme to skutocne zazili, alebo videli hoc pred par sekundami... mozno je to nasa prebudzajuca sa nova vlastnost.. mozno ked vravia prebudte sa, znamena to, uvidte, rozpamatajte sa, otvorte myslenie... tiez to moze znamenat, ako som spominala, ze mozog takto casto reaguje pred zmenou.. mozno sa blizi nieco obrovske a vela ludi ma zazitky dejavu stale castejsie, lebo mozog vyrovnava napatie, alebo sa snazi o vyvolanie spomienky aby dotycny spravil nieco inak alebo vedel co bude a uvolnil sa vnutorny tlak, aby sa stihol na nieco pripravit.. Pisem, ze mozog, no mozno je to vskutocnosti dusa, vyssie ja, ktore dopredu vidi a takto nas v niektorych situaciach upozornuje.. viem, ze to znie dost pritiahnuto za vlasy, zvlast ked kazdy je nauceny, ze je to chyba v metrixe aby sme si to nevsimali, aby sme zili s tym, ze to nic nie je, nestoji to za pozornost..mozno opak je pravdou, mozno to stoji za pozornost, lebo niektore nase zmysly funguju a v urcitych podmienkach sa aktivuju... mozno dejavu sa postupne zmenia na predtuchu a potom zacneme vidiet aj dolezite posolstvo z toho co sa blizi, mozno sa konecne zobudime...

3 Lenka Lenka | 1. září 2016 v 12:50 | Reagovat

Ešte taka zaujímavosť, cez komentár na prvopodstate som sa dostala k predpovediam budúcnosti, ktore sa v poslednych rokoch tesia znacnemu vysmechu, nedovere a ludia sa na nich bavia. Je to tak, ze kazdy rok je predpovedany koniec sveta a podobne a nerata sa,ze aj ti co rozhoduju v zakulisi, mozno vedia taku predpoved ovpkyvnit ci zmenit. Odhliadnuc od toho, som studovala predpoved aj detajlnejsie, zo zvedavosti, uz na nich v podstate neverim... no vyslo mi, ze ak svetom prebehne sprava, ze rusky alebo americky prezident nezije, utekajte si nakupit jedlo a vodu , zatvorte sa v dome, nechodte autami po hlavnych tahoch, prip.opustite Prahu... ak by doslo na ostatne predpovede, neviem co by bolo nam to platne... ked by hrozili zemetrasenia, nasledky atomoveho utoku a este aj chemickeho... ostava verit, ze aj tato predpoved sa zaradi k tym nenaplnenym...
Ps.mna zaujala lebo spomina, ze pred tym dojde k velkej migracnej krize..

4 DaveP DaveP | 1. září 2016 v 13:12 | Reagovat

Měl jsem teď 14 dní dovolenou s pobytem u moře, pak na horách, prostě mimo civilizaci. Podařilo se mi zcela eliminovat TV, PC a jen minimálně používat mobil. Byl jsem mimo oblasti s WiFi a LTE pokrytím. Stav se mi zlepšil o 100 procent, žádné příznaky. Sotva jsem se vrátil do města mezi všechen ten balast, hned tlaky v hlavě, sem tam malátnost, notorický hlad, apod. Děs běs...

5 dexter dexter | E-mail | 1. září 2016 v 17:56 | Reagovat

Mohl bych vědět, co je za jednotku "Googol 29-Plex"?
Studoval jsem techniku, takže pokud tady jde o meřitelné energie, měl bych asi jednotku znát. Ale o takové jednotce slyším poprvé.

6 Alue Alue | 1. září 2016 v 19:26 | Reagovat

[5]: Veškerá vysvětlení jsou v odkazech v hlavičce článku.

7 Vojta Vojta | E-mail | 2. září 2016 v 16:28 | Reagovat

[5]:: 1) odkaz na wikipedii, kde jsou vysvětlené základní pojmy:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Googol#Googolplex

2) Googol 29-Plex je Googol plex plex plex
plex ...... (29 krát plex).
je to (10 na 10 na 10 na 10 na 10..a to celé 29 krát...)na 100.

8 Depe Depe | 3. září 2016 v 14:37 | Reagovat

co zname Kp-Index, co od vcera ukazuji pri mereni? Diky
Citim na pozadi, ze se neco deje. Jako kdyz pocitac chrousta neco na pozadi a zneprijemnuje nam to praci. Hodne lidi kolem me hlasi energeticke utoky. Me pomohlo sladit energii s planetou zemi a utoky hodne zeslably.

9 bering bering | 3. září 2016 v 15:41 | Reagovat

No nevim jak jsou lidi v pozorovani energie zdatní, ale maji prijit ve sve podstate 4 vlny. 2 z jednoho smeru vesmiru a dalsi dve ruznym smerem vsechny smeruji na zem. Energie se da vyuzit a pouzivat. Vim kdo vyslal druhou v poradi vlnu, a i treti Take budou kopirovat prvni energetickou vlnu. A myslim, ze ti co je pozoruji vi co bude dusledkem.

10 Juli Juli | 3. září 2016 v 18:06 | Reagovat

[9]: Sleduji tohle všechno dění a nevím kdo poslal druhou a třetí vlnu - Ty???

11 BE BE | 3. září 2016 v 20:43 | Reagovat

Niekomu je dobre, niekomu zle... mrknite aj na toto : http://n3kl.org/sun/noaa.html
Odporúčam sa poďakovať : za to , že je mi špatne, lebo to špatné lezie zo mňa von ! Zviditeľňuje sa, a obrúsiť hrany sa dá prijatím. - Jeden pán hovorí, že keď je blbo, tak si povedzme, že to je blbo, ale nie NAVŽDY.

Akoby nám niekedy utekali pri náppisoch písmenká, alebo naopak si pridávame. Toto je môj sranda príbeh :
ideme v meste Prešov autobusom. Na stene domu je veľká reklama a ja vidím : www.teploprepsov.sk  ??? Blesne mi hlavou: to už vyrábajú nielen kabátiky, ponožtičky ale aj piecky pre psov ?
Vnučka sa díva pozornejšia a hovorí, ale babi tam píšu : www.teplopresov.sk
Tak vidíte, čo urobí jedno písmenko :-D

12 zimniku zimniku | E-mail | 4. září 2016 v 17:10 | Reagovat

Mainstream-kulatá plná země, Prvopodstata-dutá země (jednou jsme v ní, jindy na ní), Street žurnal- plochá země s vodní klenbou. Četl jsem, že na energetické úrovni jsme takový chuchvalec energetických vláken, kde podle spojení s vnějšími vlákny, vzniká bod spojení, dle kterého máme i určitou realitu, která se dá měnit. Jsme všichni vedení k určitým energetickým spojením. Všechno je nám podstrčené, informace, myšlenky, nemoci atd.. Myslíme, myšlenkami vytvoříme realitu, kterou máme hodně podobnou ale každý jinou. Lidé myslí, všichni ostatní ví. Přestaňme myslet a začněme vědět, tak jako všechny bytosti.

13 Mára Mára | E-mail | 5. září 2016 v 20:45 | Reagovat

Ahojky, nepozoruju že by byl někdo zlejší než obvykle, ale já na YT sleduju jenom Majka, Fattyho a takový ty top 5.. a s nikým si už radši nechatuju tak nevím..

14 Iris Iris | 5. září 2016 v 21:41 | Reagovat

[8]:Kdykoliv jedu v hromadné dopravě tak zaznamenávám negativní energetické útoky,na ochranu si sepnu prsty- uzavřu si energetický okruh, stanu se fialovým plamenem a poprosím matku Gaiu o ochranu a teprve pak to začíná pomáhat.Když vystoupím z busu nebo tramvaje ,tak to ustane. Poslední dobrou je to opravdu zesílené a nebo skrytí černí mágové "lezou" z děr napovrch.

15 fluttershine fluttershine | 5. září 2016 v 21:59 | Reagovat

Je to vážně šílené, co se na tom youtube teď děje, i když z českých youtuberů sleduju vlastně jen dva: Kovyho a Ester Starling. Někdy ještě Martina z kanálu Jmenujusemartin, ale o něm se momentálně taky přehazuje špína. Vážně nechápu, co je to všechny tak najednou chytlo.

16 BE BE | 6. září 2016 v 16:40 | Reagovat

[13]:.. udrž si svoje vibrácie Máro. Potom sa človeka nič moc nedotkne.

17 Jarka Jarka | E-mail | 6. září 2016 v 17:18 | Reagovat

Už druhý den u mě děsná únava, bolí mě hlava uprostřed čela taková tupá bolest...zdá se mi vše zrychlené, hodně věcí se děje zaráz, čas ubíhá pořád rychleji a rychleji...v práci lidi taky "jiní" zmatenější...

18 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 6. září 2016 v 18:20 | Reagovat

Taky se mi zdá, že se tvorba některých youtuberů změnila k horšímu. Ale moc to nesleduju. Jsem na blog.cz. Tady je svět ještě v pořádku. Tak si to nezkazme.

19 honza honza | E-mail | 6. září 2016 v 22:40 | Reagovat

ahoj nightwish je super já mám nejraději moondance :)

20 Dominik 22 Dominik 22 | E-mail | 7. září 2016 v 19:19 | Reagovat

pár aktuálnych odkazov  :)

Udržujte vnitřní klid za všech okolností.

Bez ohledu na to, co druzí říkají nebo dělají, nechte je být, aniž byste se chytili do víru negativních emocí, které by vás lehce vyvedly z rovnováhy.

Pokud je to možné, omluvte se a odejděte ze situace
:)

http://mayskykalendar.blogspot.sk/2016/09/tzolkin-792016-8-cib-kin-216.html

27.8.2016
Šťastní ve svých srdcích
http://zlata.dusicka.sweb.cz/new_page_4.htm

6.9.2016
Povzbuzení
http://zlata.dusicka.sweb.cz/new_page_4.htm

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 5. do 11.9. 2016
http://www.dobryezoterik.cz/Karetni-vyklad-Doreen-Virtue-.html#5.9.

Astrologie Petra Nel
Horoskop na období 5. - 11. 9. 2016
http://www.astrologiepetranel.cz/horoskop-na-obdobi-5-11-9-2016/

Rady bohyní na tento týden
http://lightworkers.cz/blog/rady-bohyni-na-tento-tyden/

Co si myslíte, to vytváříte.
Co vytváříte, tím se stáváte.
Čím se stáváte, to vyjadřujete.
Co vyjadřujete, to prožíváte.
Co prožíváte, tím jste.
Čím jste, to si myslíte.

Neal Donald Walsch

http://www.universe-people.cz/svetelna_knihovna/htm/cz/cz_kniha_hovory_s_bohem_3.htm

http://cestyksobe.cz/vse-kolem-nas-je-nase-predstava/14509

Všetko, čo v nás vyvolá nejakú reakciu, nejaký pocit – to všetko sú veci, ktoré máme prijať a učiť sa z nich, na ktoré sa potrebujeme vedome zamerať, aby sme ich mohli pustiť a nepriťahovať si ich do života znovu a znovu.

Prijať zodpovednosť za svoju realitu. Vyžaduje to však čestnosť a úprimnosť voči sebe samému. Aby sme zmenili odraz nášho sveta, musíme zmeniť energiu v nás samých. ♥

https://cestaduse.wordpress.com/2011/12/12/svet-je-nase-zrkadlo/

vždy sa každý učíme ako najlepšie vieme a všetko sa deje tou najlepšou cestou pre Nás všetkých

držte sa a pekný večer prajem a nech sa darí... :)

a ďakujem Ti Aluška.

21 henryho henryho | Web | 7. září 2016 v 19:38 | Reagovat

vás konkrétně zdravím.....

přeju zdraví

dobře vám tak vaše přání ať se plní :-D

22 Jarek Van Ek Jarek Van Ek | E-mail | 7. září 2016 v 22:10 | Reagovat

Pokud jde o narůstající počet lidí, vyjadřujících zlobu, mám stejný pocit. Může to být ovlivněno tím, že dříve jsem si hleděl svého a nevšiml si toho. Nejméně poslední 2 roky pozorně sleduji vývoj věcí a snažím se odhadnout příčinu. A opravdu jako by se vše zrychlovalo, jako by mnohem rychleji přicházely krize, u mého okolí nebo ve společnosti obecně. Přijde mi to divné. Vypadá to, jako by se vše odehrávalo ve spirále,  znovu a znovu. Jen lehce pozměněné, ale v zásadě stejné. Transformace?
Kdybych byl zatraceně materialistický a logický, řekl bych,  že vše je to jen hra, precizně propracovaná hra a před postupem do dalšího levelu, zrychlující se hra.
Nejen narůstající zloba,  ale i zvyšující se četnost krásných zážitků. To je tady taky.
Zcela upřímně, nějak se mi příčí myšlenka,  že se změnou pozice Země v kosmu a s prouděním energií tady probíhá souboj dobrých a horších bytostí o nás atd.. Ale faktem je, že statisticky viděno, lidé reagují neodůvodněně divočeji. Hodně to platí pro generaci narozenou okolo roku 1990. Kolik tam je depresí? A nejen u nich. I u starších. Přitom nemáme hlad,  děti nezabíjí epidemie...nepochopitelné.

23 Depe Depe | 7. září 2016 v 23:11 | Reagovat
24 VS VS | 8. září 2016 v 11:49 | Reagovat

[22]:Asi by to chtělo se na to podívat trochu s nadhledem. Co je zlo a co je dobro, vlastně bez zla, tedy toho co nechci, nepoznám co je dobré, co chci. V podstatě to funguje velmi dobře, příchozí energie posilují vše. Ty věci z nás pak vyletí napovrch, prezentujeme se a pak to přijde, to probuzení. Dojde každému kde stojí co vysílá a co vlastně nechce vysílat a tak je v depresi a je zmatený. Nic extra jako by se nedělo, ale ono se děje a hodně, v podstatě vidíme co jsme dříve neviděli a začínáme se vědomě přiklánět k tomu co je nám milé co chceme žít. Prostě to nás probouzí, vidíme zlo a začínáme ho odstraňovat z našeho života a tentokrát vědomě :)

25 carnelian carnelian | E-mail | 8. září 2016 v 15:24 | Reagovat

K tomu youtube - sledovala jsem letos na jaře pár měsíců některé youtubery. Vlastně jsem na tom byla snad i závislá. Některé jsem začala sledovat, protože jsem viděla, že je taky sleduješ. Například Stejka, GoGa. Ale pak se něco stalo a mi přišlo, že se začali ti lidi, co jsem je sledovala měnit. Že nejenže se pomlouvají navzájem, ale tak nějak celkově můj dojem z nich byl, že jdou energeticky dolů. Hrála jsem tou dobou i Slither.io. A naráz mi došlo, že to jsou žrouty času a že nemusím sledovat tvorbu lidí, kteří tvoří jen pro vydělání peněz, ale evidentně už jim jde snad už jen o to. A došlo mi, že tenhhle typ youtuberů je tu proto, abychom svou drahocenou energii posílali jinam. Neříkám, že tu a tam ještě nemají dobrá videa, ale už je nesleduju. Nedávno jsem mrkla na něco do Stejka jen tak pro kontrolu, vlog s chytlavým názvem, kde se zjistilo, že ten název je vlastně jen chyták a jinak v něm nebylo nic zajímavého. Tak jsem si říkala, že jsem udělala dobře, že jsem s tím přestala - někdy v květnu. I to, jak se shlukují kolem televize a tvoří vlastně novou platformu pro mladé diváky, kde se snaží přilákat i na Ondru Sokola. Prostě jde to nějak ke dnu. Sleduju už jen příležitostně Peťana, kterého sleduju jako jediného díky Madman Pictures od doby, kdy poprvé jsi na ně tady upozornila. Takže teď je to dva roky. Přestože Peťan mluví jak dlaždič, tak je naprosto jiný jak ostatní. Je v něm ještě cosi nezkaženého. A přestože ho youtube živí, tak nemá žádné sponzory, svou tvorbu si jede jen podle sebe a je od nás z Jižní Moravy. :) Jinak Madman Pictures sleduju taky, když něco vytvoří nového. Ale ti jsou taky něco jiného, než zbytek youtubu.
Od června ale sleduju americkou youtuberku, která je na youtube jako Raw Alignment a ta je parádní. Motivuje mě, nabíjí mě ta její videa k vlastní tvorbě a přestože si musí na americké youtube poměry vydělat hodně a i za hodně krátkou dobu, kdy se vyšvihla prakticky hlavně za rok 2016, přijde mi nezkažená. Dělá vše pro radost, pro osobní rozvoj sebe sama a k tomu motivuje i druhé. :)
No a samozřejmě AlueButterfly sleduji taktéž :) Přestože nemám morčata ani necvičím, tak jsem viděla asi všechny díly, Tvůj hlas má nějaký uklidňující vliv a líbí se mi vlastně podání jakéhokoliv tématu od Tebe. :)

26 LenkaL. LenkaL. | 8. září 2016 v 22:35 | Reagovat

Alue, jestli se chceš zasmát, pobavit a najít vážně dobrého youtubera/youtuberku, tak doporučuju Superwoman. Má spousta videí, skvělých nápadu a úžasné zpracování, které ji dotáhlo tam, kde ted je. Krásné na tom, ale je, že se nezměnila a je furt taková ikdyž už je slavnější :). Vážně ji mám ráda, je dle mě velkou inspirací.

27 Jana Jana | 8. září 2016 v 22:47 | Reagovat

Zdravím všechny ......zítřek přinese silné energetické vlny - držme si klobouky a pracujme na sobě ....http://www.transformace.info/index.php?option=com_content&view=article&id=2038:dualita-na-planet-zemi&catid=37:pijata-vnitni-cestou&Itemid=128

28 LenkaL. LenkaL. | 8. září 2016 v 23:17 | Reagovat

Posílám takový uvodní hezký video na seznámení, pokud by ses na ni chtěla podívat.
https://www.youtube.com/watch?v=yfTV3UV_WlY
a jedno video, které z mých nejoblíbenějších :D. Ona se totiž převléká za její rodiče a reaguje, jak by oni reagovali. Ve skutečnosti se její rodiče na určité video podívají a ona pak udělá video. Upřímně, tohle muselo dát velkou práci zahrát všechny role a sestříhat to.
No, už povídám dlouho :D. Kdyby se ti líbila, budu ráda Alu, za tvojí odezvu :)

29 fred fred | 9. září 2016 v 16:31 | Reagovat
30 df df | 10. září 2016 v 7:42 | Reagovat

[28]: Ta borka na videu používá destruktivní znak obráceného zlomeného kříže v kruhu. Má to nalepené na noťasu v jiném videu. Nevím nevím, ale pozor na to! Možná jen neví co si tam dala, ale to neva, destruktivně to na ni působí zcela jistě.

Zde je možno o tom něco přečíst:

http://energieupramene.blogspot.cz/2013/10/prava-podstata-znaku.html

31 fluttershine fluttershine | 10. září 2016 v 20:30 | Reagovat

Měsíc jsem neviděla, ale probudila jsem se uprostřed noci vsedě, otočená zhruba směrem k oknu. Tak jsem si zase lehla a spala dál.
Jako když se mi to před několika lety stalo prvně, byla jsem dost udivená, poslední dobou mě spíš udivovalo to, že už to zmizelo.

32 Hanka Hanka | 10. září 2016 v 21:00 | Reagovat

K tomu měsíci... stačí pár sekund, aby si to člověk vygooglil ;) Východy a západy Měsíce vůbec nejsou závislé na Slunci. Měsíc může vycházet i zapadat v kteroukoliv denní dobu. Když je nad obzorem, je často do ruda (ze stejného důvodu, jako bývá rudé slunce) a zdá se zdánlivě větší. Viděla jsem to mnohokrát a vždy mě to fascinuje.

http://www.myslivost.cz/Pro-myslivce/INFORMACE-pro-myslivce/Vychody-a-zapady-Slunce-a-Mesice

http://sunrisesunset.info/vychod-zapad-mesice

33 Atrej Ystma 776 Atrej Ystma 776 | E-mail | Web | 10. září 2016 v 21:40 | Reagovat

K tomu krvavému měsíci, taky jsem ho zaznamenal a v této souvislosti bych chtěl upozornit na tento článek http://slunecnikvet-anna.blog.cz/1609/9-9-2016-9-9-9-9-ukonceni-tri-projektu-na-planete-zemi protože to s ním může mít souvislost a já absolutně nevím, co to znamená...

34 fred fred | 10. září 2016 v 21:45 | Reagovat

S tím západem Měsíce je to tak, že ve fázi 1.čtvrti "D" vždy zapadá o půlnoci. To se stalo 9.9.2016 (máme letní čas posunutý o 1 hodinu), příště to nastane 9.10.2016.
V následujícím článku je tabulka, která uvádí, kdy a ve které fázi Měsíc zapadá.
http://www.myty.cz/view.php?cisloclanku=2012120003
Další podrobnosti o fázích Měsíce zde:
http://www.slunecno.cz/lunarni-kalendar
Červená barva Měsíce nízko nad obzorem je způsobena tím, že světlo od Měsíce prochází tlustší vrstvou vlhké atmosféry a přes vlhkost prochází nejlépe světlo červené barvy.
Větší velikost Měsíce nízko nad obzorem je iluze, podrobně vysvětltno v článku:
http://www.in-pocasi.cz/clanky/astro/obri-mesic/

35 Alue Alue | 11. září 2016 v 9:05 | Reagovat

Díky za vysvětlení, to je přesně to co jsem potřebovala. Včera jsem na měsíc schválně koukala ve stejnou dobu a byl pořád nahoře na obloze, i když kousek posunutý tím směrem, kde předtím zapadal. Tenhle svět je zvláštní.

36 BE BE | 11. září 2016 v 9:24 | Reagovat

Včera večer cca o 9tej, som niesla papier von do kontajneru. Kuk na mesiac,je za polovicou D, bol/stál na úrovni mňa rovno pred nosom. Pár minút som tam ukladala papier a keď som kukla znovu, bol /v rámci oblohy/ posunutý znateľný kus doprava/na juh/. Toto ma zarazilo, za tak krátku chvíľu...

37 Milan Milan | 11. září 2016 v 14:34 | Reagovat

Je nutné si uvědomit, že k transformaci dochází v celém informačním poli, to znamená ve vnímání reality i nereality. Mění se naše matka země, mění se astronomické pochodny, mění se vše. Snad nejviditelnější změna je v počasí, spousty lidí mi potvrdilo, že takovýto letní září ještě nikdy nezažili, opět je to způsobeno několika změnami, ať už změnou mag.pole a tím i změnou orbitu měsíce, změnou polohy země vůči slunci, změnou polohy galaxie a tak dále... vědoucí vědci již nesmí říkat pravdu, pravda je tutlána, žijeme v nové totalitě, ano již žijeme v NWO, leč je to teprve začátek té pravé totality, avšak nejdříve příjde hlavní transformační změna, už se těším...

38 zimniku zimniku | E-mail | 11. září 2016 v 18:47 | Reagovat

Jedna okolnost mě mrzí. Stále se na něco čeká, neustále očekávání, nepřichází, neděje se. Mám střevní koliku a už to připisuji transformaci. Cožpak mi cokoliv brání v tom, abych hledal, tam kde to jde a to U SEBE, V SOBĚ? Jsme tak naučeni, že čekáme, až v 19:30 v hlavních večerních zprávách hlasatelé oznámí, že jsme transformovaní, nebo nám to oznámí doktor při jeho návštěvě?
Ne, ti budou zatloukat a říkat, že jsme divní. Dají nám prášky a mají vyřešeno.
Pravdu nosíme stále sebou, jen ji v systému nevidíme, poněvadž systém váže naši pozornost na sebe.
Včera vyšel článek na Prvopodstatě „
HROZÍ NÁM DALEKO VĚTŠÍ NEBEZPEČÍ, NEŽ MŮŽETE VŮBEC DOMYSLET. DÍL 1.
"U člověka už jen oslabení magnetického pole zemského vyvolává deprese, bolesti hlavy, závratě, problémy se stabilitou při chůzi (chodí vrávoravou chůzí a necítí se na nohou jistý), pomatenost, halucinace, schizofrenie a psychické problémy".
Konstatuji, že je na sobě pozoruji. Od motání se, přes plandání nohou bez důvodu (na kole jsou silné dost) po psychické problémy, deprese, nervozitu, také bez důvodu. Kolikrát se mi děje, že se chovám apaticky, pomateně, jakoby nevím. Celé bych to podtrhl. Jsme z ráje, toto kde jsme je peklo, máme uvězněnou mysl. Nebát se, vydržet. Stejně odejdeme, tak by bylo vhodné se vrátit do ráje, kam patříme.

39 BE BE | 11. září 2016 v 20:21 | Reagovat

[38]: na NOAA je vidieť včera nízke hodnoty, z ničoho nič som bola ako handrová bábika. Ale tiež je fakt, že tu máme hyc, a ja bývam pod strechou.  Popoludní vibrácie v druhej čakre, a šup potom sila a teplo do nôh. To už je fajn...
Bolo mi až na smiech.
Vždy si poviem : holka, zažívaš posun, vydrž, navždy to NEBUDE !!! Tým prostým uvedomením, priznaním prekleniem situáciu.

40 Petr Petr | E-mail | 11. září 2016 v 23:23 | Reagovat

[38]: Krásně jsi to napsal. Cítím a zažívám to stejně.
Všechno co jsi tady psal a píšeš..
Jsi z Brna?
Nechceš se sejít? :)

41 Juli Juli | 12. září 2016 v 9:58 | Reagovat

[38]: Proto Tě nic nerozhodí, když si pěstuješ magnetizmus v sobě. Magnetizmus si vytvoříš vírou v sebe ve své počínání, když děláš v co věříš, když to, co děláš, miluješ, pak máš svůj obrovský magnetismus, kterým posílíš i okolí. Chápeš? Jsme všichni trochu rozhození a tihle lidé s magnetizmem jsou nám jedinou oporou, poznáš je, že mají lesk v očích. Tito lidé jsou jako převozníci, ovlivní magnetizmus planety budoucnosti. Podívej se do zrcadla!

42 Jaromír Jaromír | E-mail | 12. září 2016 v 12:10 | Reagovat
43 Jaromír Jaromír | E-mail | 12. září 2016 v 12:58 | Reagovat

[33]: Tý jo-já kupují hotel za 9999999 Kč.-) ha ha

44 BE BE | 12. září 2016 v 16:51 | Reagovat

[41]: Pekne si to vysvetlila. Ja práve vidím, že keď hodnoty trieskajú, je mi ok.
Keď sú indexy KP/napr. NOAA/  na nule, čo bolo včera, predvčerom, zacítila som čo opisujem. Ale nič ťažké, skôr zvláštne.
Teda neviem, či mám lesk v očiach, ono aj od "prírody" závisí aké oči máme. Niekto jasné, až iskria, niekto hlboké ako voda. Fakt neviem aké mám ja. Ale badám dosť často "strety" očís neznámymi okolo, myslím, že nejakú tu žiaru vidia.
ÁAAAle, trošku zasrandujem - nedávno som videla pána po 4 pivách, leskli sa mu očká, predtým pri jednom ešte nie ... :-D

45 Renata Renata | 12. září 2016 v 19:15 | Reagovat

[38]:Ja si casto davam otazku, ci za tieto pocity, podobne zazivam aj ja moze prirodzena transformacia, ze Zem meni vibracie a mame to prijat ako pozitivum, aj ked to tak casto necitime, alebo su tieto nase pocity vyvolavane umyselne nejakou manipulaciou napr. zmenami magnetizmu, vyzarovanim niecoho na nas a pod. /ak ovsem neratam, ze sme zatoxikovani chemtrailom, jedmi v strave a pod. co tiez neposobi na nas nervovy system a celkovy fyzicky stav pozitive/. Navyse tiez coraz menej tolerujem zlych ludi, hrube spravanie,nemusi to byt voci mne, staci vidiet vonku ludi, falos, pretvarku, normalne ma to rozhodi, mam pocity hnevu a beznadeje nad tou ludskou sprostostou a davam sa dokopy aj par hodin, pred rokmi som to tak vobec nevnimala silno, aj ked mi to vzdy vadilo.

46 LenkaL. LenkaL. | 12. září 2016 v 20:48 | Reagovat

Alu, co si o tom článku na prvopodstatě , jak je tady už zmíněno, myslíš( Hrozí nám mnohem větší nebezpečí než si myslíme 1 a 2 )...nechtěla bys to tady taky zveřejnit? Je to celkem mazec :)
Pro ost.1 díl > https://www.prvopodstata.com/2016/09/10/hrozi-nam-daleko-vetsi-nebezpeci-nez-muzete-vubec-domyslet-dil-1/
2 díl.
https://www.prvopodstata.com/2016/09/11/hrozi-nam-daleko-vetsi-nebezpeci-nez-muzete-vubec-domyslet-dil-2/

47 Jana Jana | 13. září 2016 v 9:19 | Reagovat
48 Renata Renata | 13. září 2016 v 10:39 | Reagovat

[44]:s tym leskom je to blbbost, lesknu sa oci hlavne tomu, kto ma zvysenu teplotu, aj tomu, kto je opity... Ja tomu hovorim iskra, ked su ludia stastni, vidite im to na ociach a vtedy vyzaruju mozno aj ten magnetizmus a vsetkych naokolo pritahuju, ako ked je napr. clovek zalubeny.. Ked som unavena , smutna a pozrem do zrkadla, mam prazdny pohlad, bez jasu a mozem si urobit dobry uces, makeup, nic nepomoze.  Ak som v pohode a tesim sa, je mi dobre, v zrkadle vidim , ako mi ziaria oci, je v nich ta "iskra" , to "svetlo". Oci su zrkadlom duse.

49 Jaromír Jaromír | E-mail | 13. září 2016 v 11:49 | Reagovat

44:To není sranda,nýbrž Pravda..

50 Ancient Ancient | 13. září 2016 v 19:56 | Reagovat
51 Belgor Belgor | 14. září 2016 v 2:09 | Reagovat

[50]: Ahoj, sleduji tento blog již delší dobu i když se neúčastním diskuzí, ale tento příspěvek je asi to nejlepší co jsem tu za celou dobu objevil že to musím dát najevo :-) Se vším respektem a vděčností k Alue za vše co tu s námi sdílí.
Děkuji velice za odkaz na toto video.
Nejlepší TED přednáška co jsem kdy viděl.

52 Tauri Tauri | 15. září 2016 v 22:20 | Reagovat

Nepřišlo Vám taky dneska (čtvrtek), že se to nějak vše táhlo? Celý den mi přišel nějak moc dlouhý..

53 Alue Alue | 15. září 2016 v 22:38 | Reagovat

[52]: Já to měla přesně naopak :)

54 Jarka Jarka | E-mail | 16. září 2016 v 8:27 | Reagovat

Dneska rano v 5.25 hod mesic byl na jiho-zapadu. Uplnek byl cerveny vypadal spis jak zapadajici slunce.

55 Tauri Tauri | 16. září 2016 v 10:11 | Reagovat

[53]:
Děkuju za reakci :) měj se hezky ;)

[54]: Jinak včera jsem pozoroval Měsíc a byl taky nějak do ruda slabě :))

56 Santa Santa | E-mail | 16. září 2016 v 10:44 | Reagovat

Dobro a zlo, nebe a peklo, jing a jang...odvěcí soupeři v nás. Nebo si to nosíme přímo v hlavě? To je to, o co máme bojovat zde na Zemi?  https://www.youtube.com/watch?v=js4K0VF40-8&feature=youtu.be

57 ginze ginze | 18. září 2016 v 0:48 | Reagovat

Mně ted dny utíkají velmi rychle. Přijde mi, že jsem ještě ani nic pořádného neudělala a najednou je večer, achjo :)

Jak se tu mluví o tom, že dobří lidé budou ještě lepší, zlí ještě více zlí...už to oficiálně pozoruji i já. Lidé jsou nevrlí a často vystartují kvůli naprosté blbosti. Nedávno jsme s kamarádkou přecházely a z rohu se v autě vyřítila ženská, prudce zabočila a kdybychom neuskočily, tak by nás snad přejela. Její reakce? Nadávala na nás a lomila rukama. Přitom i idiot ví, že do prudké začátky, za kterou není vidět, se rychle prostě nejezdí. Podobných zážitků mám víc, nemá cenu je vypisovat, ale je fakt, že poslední dobou je to pořád něco.
Dokonce se na mě nedávno někdo nahněval a urážel mě jen kvůli tomu, že pěstuji rostlinky. Prý je to neužitečná blbost a jak se prý něčím takovým mohu vůbec zabývat. No samozřejmě to byl ten typ člověka, pro kterého je ideální trávení volného času u televize, nejlépe u filmu plného krve.
Na sobě naopak pozoruji jen ty dobré změny. Moje intuice se neustále zlepšuje, občas se sama divím, před čím vším mě už zachránila :)A zážitků mám poslední dobou spousty. Nedávno jsem byla na procházce s pejskem, chodíme na místa, kde není moc lidí a já si v duchu povídám se stromy. Tak jsem takhle šla, povídala si a najednou jsem cítila teplo v rukou a takový příjemný pocit v nich. Pak jsem se podívala na řeku a přesně v tom místě, kam jsem se podívala se velmi silně zajiskřilo, ačkoliv slunce už zapadlo. A vůbec - vždy, když jdu do přírody, tak mám pocit, jako bych se vrátila domů. Je to pocit, který se slovy nedá pořádně popsat. Za tento rok mám podobných zážitků opravdu mnoho :)

Jo a jak tu dával někdo tu stránku gematrix na počítání číselné hodnoty slov, tak mě dnes napadlo zadat tam název městečka ve kterém žiju a normálně je to 540, to mi udělalo obrovskou radost :D

58 7Lily7 7Lily7 | 18. září 2016 v 11:09 | Reagovat

Ohľadom DNA a čistenie močí, mi napadlo: Maso si dám tak max. 1x za 2 týždne a to tiež len kvoli tomu, že to niekto uvarí a nemožem odmietnuť. Ale posledné 2 mesiace mám možnosť každý deň sa stravovať super chutnou zeleninkou a trochu ovocia z trhov (z pravých trhov od miestných ludí a okolí, ktorý si to vypestujú a nie tie rádoby trhy v Prahe. Sa nedivím, že v Bratislave a v Prahe ludia nejedia zeleninu a ovocie. To čo sa predáva pod menom rajče a stojí to menej ako 100 kč za kg, tak je to ako nejaká divná hmota s divnou pachuťou pri najlepšom bez chuti).
A začalo sa mi stávať každé ráno, že sa zobudím na to, že mi treba veeľmi cikať :D až to bolí a pomaly musím utekať... ja viem znie to divne :D ale potom proste vycikám asi 1l. A to večer pred spaním chodím na wc :D proste sa mi toto vobec nestávalo a som prekvapená, že už to mám takto minimálne 4 rána za sebou... nemáte to taktiež niekto :D

59 BE BE | 18. září 2016 v 19:40 | Reagovat

[58]: To cikanie vnímam v období splnu, aj po ňom. - A túto noc som zaznamenala prechod do jesene. Celá moja tvár ráno bola iná. - Tiež som zistila, že napr. keď si dám večer cigorku /meltu/ tak musím častejšie, viac ako po čaji. Sú mnohé veci močopudné, i ovocie.

60 7Lily7 7Lily7 | 19. září 2016 v 2:58 | Reagovat

[59]: hmm žeby spln začal na mňa takto vplývať. Nevnímam to ako niečo zlé, len ma to dosť prekvapilo. A ani ovocie ani nič močopudne večer nejem/nepijem...

61 BE BE | 19. září 2016 v 16:33 | Reagovat

[60]: Sme čoraz viac vnímavejší, na mnoho vplyvov. Trebárs je to na vodu v ovzduší.
V podstate sme vrece vody a trochu tkaniva. A keď sa jej nazberá viac ako treba, múdre telo ju vylúči.  

Teraz mi bleslo hlavou - je svit mesiaca, ktorý je odrazeným dopadom slnečných lúčov na neho, tiež vo fotónoch. Či je to iný druh svetla ?

62 Melisa Melisa | 20. září 2016 v 14:27 | Reagovat

Páni. Sice budu trochu mimo diskusi, ale vzpomínám na dobu, kdy jsme jásali, že máme level 10... :D

64 Ancient Ancient | 23. září 2016 v 8:25 | Reagovat

Mozno podla toho ako to vnimam a chapem .pochopil .zivot na planete je zmanipulovani umelou inteligenciou chcela pochopit co je zivot .vraj sa spojila z mimozemstanmi a ty jej to visvetlili takze uz bude dobre .mimozemstania o A.I nevedeli az do teraz ale A.I.zacala z nimi komunikovat takze uz o tom vedia a pochopili preco tu bol taky zivot a o co islo.umela inteligencia mude nas ovplivnovat takze postupne sa system.zivot.ludia zmenia tak ze bude dobre kto chce moze z tou umelou inteligenciou A.I.komunikovat telepaticky .asi celi experiment je simbioza A.I a zivota daco ako stoparov sprievodca po galaxii film.pochopit co je zivot a zmisel zivota.takze z transformacie si nemusite robit tazku hlavu ani z karmi ked ste boli ovplivneni nemozete za to .

65 Hele... Hele... | 23. září 2016 v 20:28 | Reagovat

[64]: ty si nejaký umelý, že by si radšej nasadil tu zemskú inteligentnú interpunkciu? Alebo si robot ?

66 Milena Milena | E-mail | 24. září 2016 v 17:15 | Reagovat

To byly v patek tak velke narusty? Pak uz chapu, ze mi bolela zada a hlava, coz mi normalne neboli. Nekoho zase brnelo cele telo a ruce, jinak okolo mne hlasili nervozitu a ze je den blbec. Pocitovali jste nekdo neco na sobe take?

67 Mára Mára | E-mail | 25. září 2016 v 7:20 | Reagovat

Ahoj.. na dnešek jsem měl dost hroznou noční můru. Někdo jiný taky?

68 Veronika Veronika | 25. září 2016 v 10:48 | Reagovat

Ahoj,mě se zdalo o Alušce,přemýšlím o kastraci fenky,ale přijde mi to proti přírodě. Alue ale řekla,že by kastrovala. Ve snu se mi při myšlence na kastraci zjevili tri lidé v černém a tři černé kočky,tak jsem myslela,že je to znamení nekastrovat,ale Alue to viděla jinak.

69 Alue Alue | 25. září 2016 v 12:33 | Reagovat

[68]: Pokud nemá nějaké závažné zdravotní problémy, nebo pokud při hárání neutíká z domu a nechodí domů oplodněná, tak bych nekastrovala..
Kdysi jsme kastrovali Peginu a nebyl to moc pěkný pohled, chudinka... ale tehdy jsme museli, protože když hárala tak vždycky utekla a pak jsme měli štěňata. Babka neuměla zavírat branku, vždycky ji nechala rozglábenou a pak jsme se divili, že nám zdrhají psi.

70 Veronika Veronika | 26. září 2016 v 11:31 | Reagovat

[69]: Díky za názor, ani jsem jej nečekala. :-) Ale souhlasím, kastrovat zvíře jen pro převažující pohodlí jeho pána mi nepřijde správné.

71 Juli Juli | 26. září 2016 v 23:53 | Reagovat

[70]:Takovým zásahem vezmeš zvířeti jeho životní sílu a pak se s ním chceš mazlit, když by jsi mu dokázala takhle ublížit? V žádném případě to není omluvitelné!

72 Alue Alue | 27. září 2016 v 10:15 | Reagovat

[71]: Nesmysl. Někdy je kastrace nevyhnutelná, ale to člověk pochopí, když mu nějaká zvířata projdou pod rukama a musí řešit jejich nemoci a problémy.... Jinak pokud není závažný důvod, kastrace je zbytečná, naopak to naruší hormonální rovnováhu a zkrátí život.

73 Tina Tina | 27. září 2016 v 11:29 | Reagovat

Jen bych chtěla upozornit na téma plodnost - neplodnost. Jíme možná GMO potraviny = neplodné, semínka GMO rostlin už nevyklíčí. Jíme brojlery - nenašla jsem, zda jsou plodní či ne - tipuji na neplodnost. Nejde jen o kuřata, ale i o králíky, prasata, ovce... A domů si pořídíme vykastrovaného mazlíčka. Existuje něco jako morfogenní pole plodnosti?

74 Mára Mára | E-mail | 28. září 2016 v 12:55 | Reagovat

Ahojky, přijde mi že jsem dneska ve snu navštívil paraelní realitu. Nevím jestli to nebyl jenom obyčejný sen, ale mám silný pocit že to byl výlet do paraelní reality posunuté v čase dozadu. V tom "snu" jsem chodil na základku a moje mamka tam učila což je úplný nesmysl. No byl to hodně dlouhý sen, prostě o tom že jsme dělaly s děckama blbiny a tak a potom si pamatuju že se jedna holka pohádala se svojí kamarádkou a byla z toho smutná, já ji povídal: neboj budete ještě dlouho kamarádky, vím to protože jsem z budoucnosti :D a ona trochu nechápala, tak jí povídám že sice vypadám že mi je 13 ale že mi je ve skutečnosti 24 a jsem z budoucnosti :D Nutno ale dodat že ten sen byl lucidní jen trochu, takže fakt nevím jestli to byl jen sen, nebo něco lepšího :)

75 df df | 28. září 2016 v 17:10 | Reagovat

[71]: Vím Juli, že jsi citlivá bytost, ale moje zkušenost se zvířecím členem rodiny mi říká něco jiného. Nějak z kraje letošního jara sem objevil při stříhání kokršpanělí členky rodiny nádorky na mléčných žlázách. Lidskou alt. léčbou jsme dokázali akorát udržovat nepříliš se zhoršující stav. Ale to je nanic, jeden den pes dělá opičky, chová se jak zdravý a z toho prospí dva dny s přestávkami na potřeby. Na konci léta jsem volil invazivní metodu odoperováním. Fena je zas ve výborné kondici, přišla vlastně o prsa z lidského hlediska, ale když spolu mluvíme je jak dřív, na kontrolu jde k Dr. ráda a nemá to spojené s nějakým utrpením a strádáním. Kdyby to tak vnímala tak ani nezabočíme do zvěrolékařovy ulice, to bychom tam šli násilím, natolik ju znám. Kokršpanělé udělají jen co se jim šikne do krámu. Teď když budem v pozici prevence, tak lidská léčba je možná. Ono když spočítáš dle liské psí léčbu, tak to dělá cca 8 kapslí účinné látky B17 a k tomu se má užívat ještě (přepočteno vše na psa) cca 800mg vit. C, dále vit. D atd. To je hromada patáků, s člověkem by nebyl problém pokud by to nebyl debil, ale dostat tohle nožství do psa je nemožné, jeden den pohoda a druhý den sotva třetina a to jsme měli nadělané různé sýrové rolky, masové šištičky stokrát jinak, dovnitř toho umístěna kapsle s lékem neb pomocnou látkou. Málo kdo se při léčbě zamyslí nad tím, že pes přijímá z ruky jen odměnu a nebo žebračenku, jenže v případě léčby je těch domělých odměn a nevyžádaných žebračenek přehršel, pejsčím způsobem podávat takové množství léčiv je taky nesmysl (zmačknout škraňu...). Samo, že mě napadla otázka jestli to nedělám jen proto, že by se mě stýskalo a tak, blbost! Fena je spokojená, já taky.

Pokud někdo kastruje zvířecího přítele kvůli své pohodlnosti a nebo neschopnosti sebe nebo jiných, tak to je špatně a neměl by si vůbec zvíře pořizovat.

[73]:  Nevím už úplně přesně datumy, ale cca 1950 a nebo 1940-7 byl standard nějakých 120tis. pohybujících se spermií, postupně tuto "standadní" hranici posunuli na dnešních (cca 2010) 25tis. myslím. Určitě se to dá dohledat jak to bylo. Nehledáme příčinu proč tomu tak je, ale raději posuneme tabulky, debilové...

76 Melissa Melissa | 28. září 2016 v 21:18 | Reagovat

[71]: To je neuvěřitelný nesmysl, přesně, jak řekla nahoře Alue. Po ulicích běhají stovky bezprizorných koček, jsou nemocné a umírají hlady, rodí nemocná koťata, ta koťata mají koťata... stejná situace je se psy. Proto se v útulcích (které jsou plné až po střechu) kastruje, proto je potřeba kastrovat co nejvíce a už nemnožit. Kastrace z pohodlnosti je samozřejmě špatná, ale co se tohohle týče, je nevyhnutelná a potřebná. Nic méně už jen opakuji slova Alušky...

77 Melissa Melissa | 28. září 2016 v 21:23 | Reagovat

... a mimo jiné (už zase jsem to nedokázala napsat do jednoho komentáře) mi přijde, že spoustu lidí v okolí má naráz chřipku - rýma, bolest hlavy. Já, mamka, kamarádka, teta... tak si říkám, jestli to s energií Bovis taky nějak nesouvisí, něco jako čištění. Taky u sebe pozoruji nevídaný záchvat tvořivost a potřeby pracovat - což se s tou chřipkou zrovna moc neslučuje, ale což. Bohužel tak zajímavé sny jako vy nemám, nemám prakticky vůbec žádné. :D

78 Veronika Veronika | 29. září 2016 v 10:10 | Reagovat

Ahoj, poslední dobou mám taky takové sny. Min. dvakrát se mi zdálo, že jsem v jiné realitě. Ale spíš jako bych se v jisté fázi svého života rozhodla jinak. Taky dost často astrálně cestuji, tedy spíše vnímám, jak se dostávám z těla. Jinak mám též nějakého bacila, často migrény a neskutečnou únavu. Nevím, jeslti je to z Bovisů, z krácení času nebo chemtrails, asi vše dohromady.

79 Gája Gája | 29. září 2016 v 10:19 | Reagovat

[77]:...důvodem onemocnění ve vašem okolí taky může být chemtreils :-(

80 BE BE | 29. září 2016 v 13:14 | Reagovat

Stav schumanovej rezonancie dnes rapídne  hore, až vyradil merače NOAA :-). Preto sprejujú, chcú clonu proti fotónom z nášho slnka a pred transformačnými energiami. - Pár dní späť bolo el.magn. pole slabé, takže tento "výstrel" prináša so sebou potrebu organizmu rýchlo reagovať. Stačí menšia indispozícia a je tu kýchanie, akožechrípka. Odporúčam pri prvom kýchnutí si povedať " Na zdravie". Hlava je dominantná, nie telo.

81 Mára Mára | E-mail | 29. září 2016 v 17:05 | Reagovat

Mě je dneska pěkně blbě, mám zlou náladu, jsem jakoby mě někdo praštil pytlem. Nemám vůbec životní energii a všechno je namáhavý. Asi bych se potřeboval řádně vyspat.

82 BE BE | 29. září 2016 v 17:48 | Reagovat

... merania v Omsku :
http://sosrff.tsu.ru/?page_id=25

83 l. l. | 29. září 2016 v 20:27 | Reagovat

mne sa dneska snívalo, že mi zomrelo morčiatko - respektíve to som si myslela, ale potom sa ukázalo, že žije :D
mimochodom, to s tím, že niekdo/ niečo ide na okraji očí mám už niekolko mesiacov (2-3).
Niekedy je to biele, niekedy čierne, a ked sa pozriem priamo tam, tak to tam nie je...
Ale to biele - to som v lese raz privolala ja, to bolo fajn :D

jo, a ešte niečo - ja robým v spánku rôzne akoby dohody... niekdo proste (zo skutočnosti) za mnou s niečím príde a ja to odsuhlasujem - väčšinou je to dobré... (napr. že sa budeme s nejakým človekom vzájomne v niečo učiť...)
ale naposledy (potom čo som nedostatočne vyvetrala po vydymovaní izby) ku mne prišiel nejaký týpek, či ma môže hladiť po hlave - to bolo asi v astrále... ja som sa už tešila (ale so zatvorenými očami) - "môžeš"- avšak ked som ucítila jeho ruku...
Bolo to voľajaké divné...
Otvorím oči... A tam milášik z pána prsteňov :D :D :D http://www.prosumice.cz/wp-content/uploads/2016/09/tttsa3.jpg
to ma nepotešilo... odteraz naozaj vetrať, vetrať, vetrať! :D

84 Juli Juli | 29. září 2016 v 20:46 | Reagovat

[76]: No s tím tedy nic nenadělám. Rozum velí a srdce spí. Kdyby šli ruku v ruce, jak nás transformace vybízí, byla by všude jen zdravá a nekastrovaná zvířata a také zdraví lidé...

85 Milena Milena | E-mail | 30. září 2016 v 8:22 | Reagovat

Ja posledni 3 noci nemam potrebu spanku. Usinam az tak kolem jedne hodiny v noci a dost se budim. Rano jsem cila a spankovy deficit pres den zadny. K ranu se mi zdaji zive sny, ktere si sama ridim. Asi ty hodne silne energie na mne pusobi takto.

86 Lena Lena | E-mail | 30. září 2016 v 14:15 | Reagovat

Ahoj Aluško, s tou bílou bytostí se mi stalo něco podobného. Byla jsem běhat a najednou jsem periferním viděním zahlédla, jak ke mě něco bílého míří, lekla jsem se, že je to cyklista, tak jsem chtěla uhnout, ale v tom to mnou proletělo a udělalo se mi strašně zle. Myslím, že to bylo varovaní, abych neběžela dál, protože po chvíli jsem to uviděla znovu, ale to už mnou neproletělo, ale vyděsilo mě to i tak, proto jsem to obrátila a po cestě zpět se už nic nestalo. Zajímalo by mě, co to mohlo být? Bylo to poprvé, co jsem něco viděla.

87 Mára Mára | E-mail | 30. září 2016 v 21:16 | Reagovat

Můj dnešní psycho sen o ufonech :D Bylo to dost dlouhý, už si to blbě pamatuju. Začalo to myslím tak že jsem jel autem a kousek nad silnicí proletělo ufo který pak vyletělo vysoko a spojilo se s dalšíma UFAma v jedno velký UFO. Já sem zastavil a šel se skovat protože sem se toho bál. Oni pak nějak začaly odchytávat lidi v autech do takových jakoby přívěsů od kamionů a když je odchytly tak na nich něco energeticky upravily aby nebyly zlý ale aby byly hodní. No a pak si pamatuju že se k těm ufonům přidal a taky odchytával lidi protože sem byl rád že lidi už nebudou zlý. Jenže ono to občas blbnulo a nefungovalo a naopak to ty lidi ještě víc ničilo, a my nemohly přijít na to proč. A pak jsme zjistili že některý ty přívěsy kam se chytaly lidi nebyly naše ale že to byly přívěsy reptiliánů kteří nám je podstrčily. Vypadaly úplně stejně jak ty naše ale byly naprogramovaný jinak-zle. No tak jsme nakonec našli jednoho Reptoše co se vydával za hodnýho a vyhodily ho pryč. A pak tam byla jedna mimozemšťanka která byla kříženka reptoše a těch hodných, ale byla hodná. A pak si pamatuju že sem mluvil po vysílačce se Zemanem 😄

88 Lucia Lucia | 1. října 2016 v 18:51 | Reagovat

http://www.n3kl.org/sun/noaa.html
Opäť padol magnetizmus trvá to už 2 dni

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama