V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 13.12.

Transformace / Říjen 2016

1. října 2016 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Transformace
Transformační okénko pro Říjen 2016

30. září 2016
Aktuální level je 1,73E+014 (v jednotkách Googol 37-plex). Růst oproti včerejšku: 62 863%.

1. října 2016
Aktuální level je 1,11E+029 (v jednotkách Googol 37-plex). Růst oproti včerejšku: 64 161 849 710 982 700%.

Ve včerejších zápiscích jednoho z člena messteamu na zdrojové stránce je řečeno, že cítí v poslední době velké napětí, skoro jakoby elektrické. Protože růst je enormní, ale ten je enormní nonstop, to už není žádná novinka :) Messteam na svém webu také velice doporučoval vegetariánství, teď už přitvrdili a doporučují veganství...
Beru to s humorem. Vegani odvibrují a já tady zůstanu, co se dá dělat! :D Ale nepřipadá mi to moc rozumné, plošně všem čtenářům doporučovat extrémní stravovací styl. Vegan totiž musí velmi dobře rozumět své stravě, musí si hlídat co jí, kolik toho jí a ještě brát suplementy... Pokud jí blbě a nerozumí jídlu, výsledek nemusí dopadnout úplně dobře.


Já se cítím dobře, bez napětí. Cítila bych se však ještě mnohem líp, kdyby mě poslední čtyři noci netýral šílený vlčák v ulici pode mnou :-/ Nonstop řve, asi hodinu si odpočine a pak další tři hodiny řve. Ale dneska se mi zdá, že je nějak ticho, tak snad se vyspím. Na to že jsem na vesnici, moc klid nemám. V noci šílený pes a přes den cirkulárky, míchačky, zbíječky, sekačky, ideálně denní kutání dole v baráku, kde se neustále něco tuní a spravuje. Už to tak jde dva roky, asi se trochy klidu dočkám jen s dalším stěhováním, nebo s příchodem zimy. Což je taky jediná věc, která je výhodná na zimě - Pes není tak akční a tolik neřve a díky zimě mi dole v baráku nikdo moc nemlátí, možnosti prací jsou omezené, sousedi taky nezapínají cirkulárky a sekačky každý den, zkrátka v zimě je trochu větší klid. To je asi jediná dobrá věc na ní, že se mi líp pracuje a spí, akorát pod čtyřmi přikrývkami, což je taky na pytel :-/ Taky se tak moc těšíte na zimu jako já? :D

2. října 2016
Aktuální level je 1,11E+144 (v jednotkách Googol 37-plex). Růst oproti včerejšku: 1,E+117%.

Dneska jsem otevřela zajímavý e-mail, který se podle mě hodí k tématu transformace (dávám anonymně):

,,Milá Alue,měla bych na Vás jeden dotaz.V minulosti jsem četla někde,to už fakt nevím kde,že existují 2 měsíce a kdo uvidí 2 měsíce,potažmo 2 úplňky,že to něco znamená.Mně se totiž letos 18.8.. stalo večer při procházce se psem asi ve 21.35 hod.,že jsem se koukla na oblohu směrem k jihu a na obloze se vyloupl z mraku krásný úplněk.Jen jsem si řekla,to je divné v tomto místě.Ale šli jsme dál směrem k výchou k našemu baráku/činžák/ a když jsme přešli hřiště pro děti a zahýbali směrem k baráku,tak na východě byl další úplněk.Pozastavila jsem se nad tím,ale nebyla jsem nějak schopná se nad tím nějak přemýšlet,neboť mi nebylo dobře,vše se se mnou houpalo a byla jsem ráda,že jsem došla domů.Na Fb byla další dny o tomto jevu diskuze,jestli to někdo viděl,ale nikdo jiný nic neviděl. Můžete mi,prosím sdělit,jestli to bylo nějaké znamení a co by to pro mne znamenalo? Čtyři roky i díky Vám jdu cestou Světla a lásky. Děkuji za Vaši odpověď. S.P."

Kdyby vás zajímala odpověď:

,,Dobrý den,
Já zase před časem mnohokrát četla, že existují dvě slunce, ale na vlastní oči jsem je neviděla. O dvou měsících slyším teď poprvé.
Mnoho lidí věří a tvrdí, že žijeme ve světě jako je naprogramovaný matrix, nebo jaký je ukázaný ve filmu Třinácté patro.
Já osobně jsem na vážkách, jestli tomuto věřit, koneckonců i kdyby, stejně s tím člověk nic neudělá. Ale podle této teorie jsou podivné úkazy, posuny v čase a dvojí slunce / měsíc, projevy chyb v tomto systému. Chyba v matrixu... A podle proroků podivná zjevení na obloze předznamenávají konec světa, či nějakou významnou globální změnu, otázka ale je, v jakém slovasmyslu, o jaký druh změny se jedná. Všechno je to věc dohadů.
s pozdravem
Alue"

3. října 2016
Aktuální level je 48 000 (v jednotkách Googol 38-plex). Růst oproti včerejšku: 33 322%.

Růst energie Bovis v grafu:

4. října 2016
Aktuální level je 3,35E+006 (v jednotkách Googol 39-plex). Růst oproti včerejšku: 6 979%.

5. října 2016
Aktuální level je 2,35E+009 (v jednotkách Googol 39-plex). Růst oproti včerejšku: 70 000%.

6. října 2016
Aktuální level je 1,11E+024 (v jednotkách Googol 39-plex). Růst oproti včerejšku: 5E+16%.

7. října 2016
Aktuální level je 1,11E+070 (v jednotkách Googol 39-plex). Růst oproti včerejšku: 1E+48%.

Čtenářka posílá zajímavý článek k aktuálnímu dění. Pamatujete ještě na tu sochu Ježíše, která otevřela oči? No, kdo by si ji nepamatoval, bylo to pěkně děsivé... Je natočený nový úlovek a samozřejmě se spekuluje, jestli je to pravda, nebo jen počítačová habaďůra:

https://www.youtube.com/watch?v=8bSC7dG7d7s#t=37

Kostel v Guadalajaře v Mexiku vystavil mrtvolu malé dívky zabité před třemi sty lety svým otcem. Jeden z návštěvníků kostela natáčel tělo na video, když to z nenadání otevřelo oči.
Video natočené v kostele nyní sledují statisíce lidí na internetu a jejich reakce se pohybují od hoaxu po zázrak. Dívka je nazývána místními Santa Inocencia, tedy Svatá nevinnost, a její příběh je v okolí velmi dobře znám. Žila přibližně v 18. století a toužila přidat se ke katolické církvi. Její otec to odmítal, ona se přesto tajně nechala pokřtít, a dostalo se jí svatého přijímání. Když se vrátila z kostela domů, otec ji ubil k smrti.
Její mrtvé tělo jakožto mučednice víry bylo odesláno do Říma, aby tam byla pohřbena v katakombách Santa Ciriaca. Bohatý kněz ji ale odtud nechal exhumovat a převézt do katedrály v mexické Guadalajaře. Právě zde je po celá desetiletí vystaveno její tělo. Je záhadou, jak to, že se tělo za tu dobu nerozložilo. Místní to považují za důkaz, že divenka byla svatá. Skeptici tvrdí, že jde o tělo z vosku. Jenže pokud by tomu tak bylo, pak by samozřejmě nemohlo mrkat. Takže jde buďto o zázrak, nebo o dobře provedený hoax za pomoci počítačového triku. Co si myslíte vy?

Při čtení mě tak napadlo, jestli je teoreticky možné, že by slavná nerozkládající se těla staletí mrtvých lidí byla vlastně těla upírů. Upíři existují, jsou to ,,mrtvá" těla, původní duše už v nich není, ale jsou posedlá určitou entitou, která je ovládá... Co když tahle ,,svatá dívenka" je ve skutečnosti 300 let spící upír ve skleněné rakvi, co po nocích občas cucá krev z nemocničních pytlíků, nebo drží půst a občas se jukne, kdo to na ni přes sklo civí? .... Parádně šílená představa, podle mě by se z toho dal udělat brutální film.

8. října 2016
Aktuální level je 240,1 (v jednotkách Googol 40-plex). Růst oproti včerejšku: 343%.

9. října 2016
Aktuální level je 1900 (v jednotkách Googol 40-plex). Růst oproti včerejšku: 792%.

10. října 2016
Aktuální level je 16 700 (v jednotkách Googol 40-plex). Růst oproti včerejšku: 879%.

11. října 2016
Aktuální level je 2 680 000 (v jednotkách Googol 40-plex). Růst oproti včerejšku: 16 048%.

12. října 2016
Aktuální level je 1,34E+009 (v jednotkách Googol 41-plex). Růst oproti včerejšku: 50 112%.

Dějí se mi trošku divné věci. Dneska v noci jsem měla sen, kde jsem byla v neznámém starém domě, byla to nějaká bytovka v obrovském městě a vypadalo to i jako v jiném čase, zkrátka mně absolutně neznámé prostředí. Odehrával se tam nějaký příběh a usnula jsem potom na posteli v nějakém obyváku a v tom snu jsem cítila, jak se mi pomaličku odděluje astrální tělo, zatímco usínám. Zajímavé je, že to nebylo úplně spontánní, ale měla jsem to pod kontrolou, usínala jsem ve snu na posteli a vědomě jsem oddělovala astrální tělo. Takže jsem se postupně ,,vyloupla" do další dimenze.
První mi sama sjela ruka mimo ,,fyzické snové tělo" a pak už jsem vědomím postupně ,,odlepovala" zbytek a když už jsem měla všechny končetiny oddělené, prostě jsem normálně z té postele vstala a dostala jsem se do další dimenze. Což byl astrální svět toho snového světa. Byl to dost mazec. Ale nevydržela jsem tam moc dlouho, takže mě to po menší procházce vrátilo zpátky na tu postel. Probudila jsem se. Ale do toho snu... A ten sen normálně dál pokračoval, pak jsem se budila znova do této reality.
Podobné zážitky už jsem měla, kdy jsem usnula ve snu, ale ještě nikdy jsem necestovala astrálně ve snu. Možná to bude znít divně, ale přesně díky těmto věcem mám celý život dost problém se plně ztotožnit se světem takovým jaký je a beru ho spíš jako nějaký příběh nebo dočasný obraz, než za něco co je skutečně tak jak se zdá. Protože jak se začnete dostávat do takových stavů, uvědomíte si, že vědomý stav je jenom jako jedna slupka cibule, ale ve skutečnosti existuje mnoho dimenzí a není ani tak těžké se do nich dostat, ,,problém" je akorát to ukotvení ve hmotě, které člověka vrací zpátky, tak pak má dojem, že to ostatní není skutečné.
Aby toho nebylo dost, teď večer se mi sama od sebe zapnula lampička a dvakrát mi na chvilku vypadl proud a pak i internet, ale jsou to jenom vteřiny a naskočí to hned. Takže žádná reálná porucha... I se mi zničehonic zapnul alarm na lednici, ta začala kvílet, přitom se tam taky nic nestalo a mrazák normálně jede, nechápu proč se tam spouští alarm.
Někdo by z toho možná byl vybobkovaný, ale já si ještě klidně pouštím na noc Věřte nevěřte :D Jsem prostě gurmán.

13. října 2016
Aktuální level je 17,1 (v jednotkách Googol 42-plex). Růst oproti včerejšku: 187%.

14. října 2016
Aktuální level je 36 (v jednotkách Googol 42-plex). Růst oproti včerejšku: 211%.

15. října 2016
Aktuální level je 300 (v jednotkách Googol 42-plex). Růst oproti včerejšku: 833%.

16. října 2016
Aktuální level je 84 000 (v jednotkách Googol 42-plex). Růst oproti včerejšku: 27 996%.

17. října 2016
Aktuální level je 2 680 000 (v jednotkách Googol 42-plex). Růst oproti včerejšku: 3 190%.

18. října 2016
Aktuální level je 102,1 (v jednotkách Googol 44-plex). Růst oproti včerejšku: 1588%.

19. října 2016
Aktuální level je 278,1 (v jednotkách Googol 44-plex). Růst oproti včerejšku: 272%.

20. října 2016
Aktuální level je 3110 (v jednotkách Googol 44-plex). Růst oproti včerejšku: 1118%.

21. října 2016
Aktuální level je 5,0 (v jednotkách Googol 45-plex). Růst oproti včerejšku: 142%.

22. října 2016
Aktuální level je 8,8 (v jednotkách Googol 45-plex). Růst oproti včerejšku: 176%.

23. října 2016
Aktuální level je 53,1 (v jednotkách Googol 45-plex). Růst oproti včerejšku: 606%.

24. října 2016
Aktuální level je 244,1 (v jednotkách Googol 45-plex). Růst oproti včerejšku: 422%.

25. října 2016
Aktuální level je 481,0 (v jednotkách Googol 45-plex). Růst oproti včerejšku: 2015%.

Messteam konečně dodal data, ale dal je naspod pod starou tabulku, takže jsem je našla jakoby ,,náhodou". Čísla za včerejšek a dnešek zatím chybí.

Komentář čtenáře k aktuálnímu dění:
,,Už druhý deň sú vysoké hodnoty v ionosfére, a dokonca vo Švajčiarsku a dnes v strednom Taliansku /6,2 richt.stup./ zemetrasenie."

26. října 2016
Aktuální level je 800 (v jednotkách Googol 45-plex). Růst oproti včerejšku: 166%.

27. října 2016
Aktuální level je 3,50E+003 (v jednotkách Googol 45-plex). Růst oproti včerejšku: 438%.

28. října 2016
Aktuální level je 2,68E+005 (v jednotkách Googol 45-plex). Růst oproti včerejšku: 7 657%.

29. října 2016
Aktuální level je 8,38E+007 (v jednotkách Googol 45-plex). Růst oproti včerejšku: 31 250%.

30. října 2016
Aktuální level je 1,11E+021 (v jednotkách Googol 45-plex). Růst oproti včerejšku: 1 325 373 134 328 360%.

31. října 2016
Aktuální level je 1,11E+048 (v jednotkách Googol 45-plex). Růst oproti včerejšku: 1,0E+29%.

Pokračující okénko vyjde zítra nové...
 


Komentáře

Zobrazit vše (134)
Zobrazit starší komentáře

101 Ancient Ancient | 24. října 2016 v 8:44 | Reagovat

Oslobodit sa od transformacie.matrixu.od vsetkeho vela stastia sloboda :)

102 Ancient Ancient | 24. října 2016 v 19:12 | Reagovat

Jednoducho mislienkami ovplivnujete energiu.konecne ste to spravne pochopili.energia ovplivnuje ludi.konecne sloboda naveki bez reklam. :) kto to nepocuje nevnima tak ovplivnuje jeho podvedomie.a podvedomie vedomie.

103 Mia Mia | 25. října 2016 v 0:36 | Reagovat

[99]:Moc pěkný komentář, plně souhlasím. :)

104 Ancient Ancient | 25. října 2016 v 7:59 | Reagovat

Mozno mislienkami a sustredenim .vnimanim napriklad laska ovplivnujeme svoje telo svoju energiu auru ven v nervove spojenia maju elektricke impulzi elektricka energia .aura.ovplivnujeme ritmus srdca zvukova mechanicka energia a nasa energia ovplivnuje energiu v okoli a energiu druhich ludi .informacna.pocitova.energeticka interakcia.a ovplivnujeme energiu planeti zem. :) konecne som to spravne pochopil.ovplivnujeme svoje podvedomie a podvedomie ovplivnuje nas.pocuvas somarini mislis na somarini robis somarini a je z teba somarina :)

105 Ancient Ancient | 25. října 2016 v 8:37 | Reagovat

Mislienkami ovplivnujeme elektricku aktivitu mozku elektricke pole hlavi tela.elektricke pole tela ovplivnuje okolitu energiu.napriklad elektrinu najlepsie elektricke visoke napetie a pomocou energie ovplivnujeme informacie v okoli. je to len priklad.dajak ten svet musi fungovat :) abo sa to da brat aj tak ze mam svoju frekvenciu a pomocou rezonancie ovplivnujem okolie . potom okolie ma taku podobnu frekvenciu ingormaciu ako ja .podla mna ci uz to robime vedome abo podvedome .v podstate pomocou energie sirit informacie po celom svete .konecne jeden vladne vsetkim :) hahaha :) samozrejme iformacne energie lietaju po celom svete .konecne mam stastie na veki. :)

106 BE BE | 25. října 2016 v 20:28 | Reagovat

" pocuvas somarini mislis na somarini robis somarini a je z teba somarina :)"  :-D, super si vystihol.

Máš úplnú pravdu Ancient. Ja to hlásam jemne, žensky, a poniektorí si povedia, pomyslia : ale jo, ženská, zas káže:-D
Je to práve o interakcii, známa múdrosť hovorí, ako dnu-tak vonku, ako dole-tak hore. - To je vzostup, skok, osvietenie, satori, aha, blik, keď to pochopíš, prijmeš.  
To, čo dávam zo seba ide do širokého nášho spoločného priestoru. Ak tam pošlem blato dopadne niekomu /možno i mne/ na hlavu a poriadne. Lebo myšlienkové formy sa spájajú, silnejú. Univerzum vie komu a koľko treba poslať späť.

107 Ancient Ancient | 25. října 2016 v 22:06 | Reagovat

Tak ma napadlo ci to nesuvisi zpredpovedou mayou mayski kalendar .slnko raz ma visiu cinost vtedi je svetlo a potom nizsiu cinost a vtedi tma.ked prechadzame zo svetla do tmi znizuje sa vnimanie i.energie a ludia stracaju schopnosti to vnimat .ked prechadzame z tmi do svetla tak zaciname vnimat i.energiu a nikto oficialne otom nevie.potom sme vnimavejsi lepsie nas to ovplivnuje .a moze nas to ovplivnit tak ze sami sa postarame o koniec sveta.ako 3 svetova vojna.mam kopu otazok ale nijake odpovede je to ako skladacka napriklad ako do toho mimozemstania zapadaju.chemtrails vitvorilo umele mraki z toho je ine pocasie viac burok tornad a dokedi sa nevicisti atmosfera tak budu burki.mozno chemicke mraki sluzia na ochranu pred energetickimi casticami.a zemetrasenie ?neviem gravitacne vlni.takze staci abi ludia nepocivali somarini a nepostarali sa o koniec sveta.

108 zimniku zimniku | E-mail | 26. října 2016 v 0:06 | Reagovat

Ten štít, který neustále udržují a nepronikající sluneční paprsky, mi dávají velmi zabrat. Jsem nervní, emoční a energeticky rozladěn. Před nějakou dobou na Prvopodstatě se psalo, že den má kolem 16 hod., zajímalo by mě kolik je to nyní. Ještě mě zahájí spáči. Všechno mají jak na podnose a nic. To my v práci omýlal kecy z televize, a když mu povídám, že vím jak myslí, tak nic. Pořád chtějí vyhrát v loteriích (je to přesně popsané v Orwellovi 1984), sní jak budou bohatí a užívat si, tam někde v budoucnu. Do toho informační prostor, který od ledna chtějí hlídat pro nezávadnost, naprosto demokratické.
Nejsmutnější je, že ovce jsou ještě rády.

109 Kojot Kojot | 26. října 2016 v 22:53 | Reagovat

Už druhý deň sú vysoké hodnoty v ionosfére, a dokonca vo Švajčiarsku a dnes v strednom Taliansku /6,2 richt.stup./ zemetrasenie.
I hope , sa zatriasol pápežov stolec ? :-)
Nuž, všetko je ako má byť, všetko bude dobré !!!!!!!!!

110 Juli Juli | 27. října 2016 v 18:08 | Reagovat

[108]: Pokud píšeš:"Nejsmutnější je, že ovce jsou ještě rády.", pak s tím bojuješ a musíš to pořád zažívat, dokud i to nepřijmeš. Změna musí vyjít od Tebe. Ty se potřebuješ uvědomit, jako tvůrce, jako život, jako vědomí a pak jsi v klidu a máš spíše potřebu "ovcím" pomoci, nežli je kritizovat..

112 Jarka Jarka | E-mail | 27. října 2016 v 20:30 | Reagovat
113 Jarka Jarka | E-mail | 27. října 2016 v 21:18 | Reagovat

Oprava: "Zajímavé"

114 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 27. října 2016 v 22:15 | Reagovat

To já mám takový postřeh. Možná s tím ani nesouvisí, ale třeba ano.
V středu v osm hodin prostě bylo větší tma, než v úterý v tu samou dobu. Já bych se v tom nepitvala, ale kolegyněto komentovala, že je to divný. Pravda. Bylo zataženo. Je podzim a to se už rozednívá později. Ale přesto i mě přišla ta tma větší, než obvykle. Že takový rozdíl mohl vzniknout během týdne, a ne, během jednoho dne. A dnes mě napadlo, jestli náhodou neproběhlo nějaké přepólování. Ne o moc. Jen o kousíček. O pár stupňů stranou. Ale třeba bylo jen hodně zataženo. Že nám umíchali nějaké dokonalejší mraky.

115 Jarka Jarka | E-mail | 28. října 2016 v 9:37 | Reagovat

[114]:Máš pravdu nevím přesně, který den to bylo, ale bylo to minulý týden ráno mezi 6 a 7 ráno jsem si taky říkala, že ten den je světlo i když v tu dobu a v tomto ročním období nebývá. Ten den předtím byla taky tma v tu stejnou dobu. Pak jsem to nesledovala. A nic není náhoda, takže jsem si toho měly všimnout.

116 BE BE | 28. října 2016 v 10:36 | Reagovat

[115]:

[114]:

Tiež som si niečo také všimla, ale neviem deň. Bolo to dosť iné. Ionosféra ale šlapala oveľa silnejšie ako bežne.

117 mariankosnac mariankosnac | 28. října 2016 v 13:23 | Reagovat

Tiež som si teraz niekedy nedávno jeden deň všimol že bola jaksi tma, potom som tomu už nevenoval pozornosť tak ani neviem ako dlho trvala. Chcelo by to pozrieť záznamy aké bolo počasie či nebola nejaká väčšia oblačnosť čo zatiahla nad slovenkom aj českom. Len neviem ktorý to bol deň, či minulý alebo tento týždeň.

118 Namasteen Namasteen | 28. října 2016 v 13:53 | Reagovat

Já měla předevčírem v noci zajímavý zážitek. Celkem nedávno jsem totiž rozklíčovala jeden typ snů a zjistila jsem, že skrz ně se mnou mluví moje tělo. Vcelku dosti zajímavý, když člověk "vidí", jak některé situace tělo vnímá ze svého pohledu. Takže mě večer před spaním napadlo, že bych mohla tedy zkusit nějak s tělem promluvit, a nechala jsem to tak, pak jsem i na to zapomněla. Ale co se mi v noci stalo! :) Předčilo veškerá má očekávání. V noci jsem se vzbudila - ovšem nevím, jestli skutečně do reality, nebo jsem se probudila do druhé úrovně ve snu, víte, co myslím? Jako v tom filmu Počátek, mně se to teď děje pořád, když něco vidím, zažívám, tak většinou přes "probuzení se" ve snu, když se pak vzbudím skutečně, vypadá to úplně stejně, máte to někdo taky? - Takže, pokračuju, prostě jsem se nějak probrala a zleva jsem uslyšela ženský hlas, jak na mě mluví. Nejdřív jsem nerozuměla, znělo to jak angličtina nebo co, no prostě trochu jiná komunikace očividně, a pak už jsem rozuměla, a věděla jsem, že to na mě mluví moje tělo! A protože jsem cítila hlad, řeklo mi, že by si dalo něco malého, cereálního. A já dumala nad tím, jestli mám tedy vstát a jít se najíst nebo ne. Já mám v noci hlad celkem často, ale bojím se vstát, abych si pak neposunula spánkový cyklus, protože já pak nejsem na budík schopná vstát a jsem strašně unavená, když se podaří mě vytrhnout v půli cyklu. No takže když jsem takhle přemýšlela, tělo mi ještě dvakrát řeklo běž a když jsem se nezvedala, tak jsem se propadla do jiného snu. Pak jsem se doopravdy vzbudila celá paf, co se to vlastně stalo, byla jsem pak celý den strašně šťastná z tohoto zážitku. No a běžela jsem se uprostřed noci najíst. Bála jsem se, že když to neudělám, tělíčko už na mě nepromluví a to by mě hooodně mrzelo. Velice zajímavý byl taky hlas, jaký mělo. Prvně mě překvapilo, že je ženský. Nevím proč, jsem žena. Jo taky mě překvapilo, že chce něco malého, já myslela, že když má hlad, bude chtít buh ví co, ale ne. No a pak taky bylo velice přínosné zabarvení hlasu, jeho dikce a tak. Rozhodně nic tedy radostného, energetického, barva hlasu odpovídala tomu, jak se teď fyzicky cítím. Ale slyšet to na vlastní uši, jak kdyby vám to vyprávěla kamarádka, byl mazec. Musím říct, že takový hlas jsem ještě nikde neslyšela. Od té doby cokoliv dělám, tak mě napadne, jestli z toho má moje tělo radost a jestli mu to přináší zdraví, což je docela síla, ale tak nějak to jde těžko ignorovat.. No tak mám velkou radost :) Zažil někdo něco podobného?

119 Sarkita Sarkita | 29. října 2016 v 13:01 | Reagovat

[118]: Zdravím... Ano, zažívám podobné věci, s tělem komunikuji např. co by mělo v tu danou chvíli jíst apod. Komunikuji i s jednotlivými částmi těla nebo orgány. Docela silný zážitek přišel při kontaktu s dělohou. Na to mě navedla kniha Tao, síla ženské sexuality, kde je dost zajímavých informací a návodů na cvičení (tělesná i mentální). No musím říct, že se mi děloha tak pročistila a dozvěděla jsem se od ní tolik věcí, že to je spolu s dalšími souvislostmi na knihu.

120 Ancient Ancient | 29. října 2016 v 16:59 | Reagovat

Ja som to zazil bolo mi blbo a spital som sa svojho brucha o radu .to mi poradilo a to som spravil a pomohlo mi to. Bol som pri vedomi. :) ja pocuvam informacne energie v okoli a ovplivnujem ich. Ja vnimam informacne energie v okoli pomocou sluchu ja ich pocujem. :)

121 Ancient Ancient | 30. října 2016 v 15:21 | Reagovat

Tak ma napadlo ze lava hemisfeta su informacie mislienki.prava hemisfera pociti a zadni mozok energia.z energiou mozeme spojim informacie a pociti a to ovplivni okolie.takze ak sa sustredim na lavu hem.tak prekrvim zvisim cinost lavej hem. a ukoho prevazuje lava h. tak ho boli hlava na lavej strane a podobne.tak sa sudredim na zadni mozok a si predstavujem ze je to planeta zem a ovplivnujem to mislienkami vsetko dobre.potom si predstavim ze kde mam zadni mozok je slnko a vsetko dobre.a potom ciernu dieru v strede galaxie a ovplivnujem to mislienkami vsetko dobre. :) konecne som hacknul vasu transformaciu vesmirni shift :) fantazia  :)

122 Ancient Ancient | 30. října 2016 v 15:25 | Reagovat

A este ma napadlo ze na slnku a v ciernej diere neziuju ludia tak nas to ovplivnuje nahodne sporadicki? ??? Ak je vesmirni shift zo stredu galaxie tak neviem.vsetko dobre :)

123 Santa Santa | E-mail | 30. října 2016 v 18:17 | Reagovat

Tak ten dnešní nárůst je enormní.Na druhou stranu jsem se v poledene podíval na oblohu - krásná modrá, bez chemtr. čar, mraky měly klasický tvar, vypadaly jako ze Simpsnů a pokojně pluly po obloze, slunce svítilo. Že by souvislost mezi oblohou bez chemtrailu, různých radarových či haarpových kreatur na obloze a nárůstem přicházející energie Bovis?

124 BE BE | 30. října 2016 v 18:43 | Reagovat

[120]: Ancient, tie sluchové energie počuješ ako slová, či oznamy,  či nejaké zakódované vjemy, ktoré už vieš čo znamenajú ?

125 Ancient Ancient | 31. října 2016 v 12:28 | Reagovat

Ako oznami abo hlasi.ked pocuvam hudbu tak napriklad pocujem dobri pocit,dobri pocit.vecsinou kazdi zvuk vietor.voda.chladnicka vsetko co vidava zvuk ja to tak vnimam .nspriklad cigansku hudbu koniec sveta.koniec sveta ale neni to presne mam stim trochu problem.

126 Ancient Ancient | 31. října 2016 v 12:34 | Reagovat

Mozete pocuvat strange zvuki stale dokola a snazit sa pocut vnimat porpritom slova.ja som mal problem z hlasmi potom som pocuval strange zvuki z yotube to iste stale dookola.tak som zacal.a ked budete chciet mat pokoj od hlasou vnemou tak pocuvajte hudbu z roku 1900 na yotube.:)

127 Ancient Ancient | 31. října 2016 v 12:38 | Reagovat

V podstate ak nahrajete zvuk z marsu a technicki to viriesite tak zo zeme spravite mars.:) abo zvuki z minulosti a bude pekne vsetko po starm. :)

128 Jarka Jarka | E-mail | 31. října 2016 v 16:07 | Reagovat
129 Ancient Ancient | 31. října 2016 v 17:34 | Reagovat

V podstate nemam na viber ak budem misliet na somarini budem pocuvat somarini a robit somarini a vi tak isto.takze musim manipulovat.ovplivnovat vsetko abi sa to prejavilo v okoli v hudbe v sade.v podstate dovtedi dokedi sa neuzatvori kruch. Vsetko dobre. :)

130 zimniku zimniku | E-mail | 31. října 2016 v 20:33 | Reagovat

[127]: Možná by stačilo, aby každý měl vibrace lásky, všichni věděli. Většina lidí je ve stavu uspání, pokud jim budete říkat pravdu, tak na Vás budou nechápavě hledět, co jim to říkáte za sci-fi a jak je možné, že se volně pohybujete. Nepochopí, že by sami měli být izolování. Nevědomě vytváří realitu, která se utváří myšlenkami (vibrací energií jemných) z manipulací, strachu, lží, atd. Pokud nevím, nemohu se bránit, nemohu změnit myšlenky. Vše je soubor vibrací energií, v souboru tvoří vibrace to, co si MYSLÍME, že je REALITA. Navíc je to vše vědomí "stvořitele, boha, universa atd. (sami si dosaďte)". Jsme "myšlenkami" stvořitele. Jednu okolnost máme jistou a to tu, že zde v tomto energetickém stavu nebudeme stále, nic nám nebrání ve vibracích lásky, jen naše vědomí, které je neustále zahlcováno nesmysly.
Je skvělé tu "být", mít možnost si to uvědomit a rozpomenout na sebe.

131 Depe Depe | 31. října 2016 v 20:51 | Reagovat

[123]: v poledne uz byly cary rozpustene. Rano plna obloha. Jsou ted velmi casto brzo rano... dopoledne uz je "cisto jasno azurovo".

132 BE BE | 1. listopadu 2016 v 8:07 | Reagovat

[130]: Vidím to ako Vy. Nech je celý svet zaláskovaný a finito :-)
"Láska je hnutí, které nutí, dva jedince ke zblbnutí."

"Kde sú dvaja, je aj tretí. Možno bdie a možno svieti, možno bez pohybu LETÍ."

133 Ancient Ancient | 1. listopadu 2016 v 9:57 | Reagovat

Laska je laska a pravda je pravda chcete lasku a povedat ludom pravdu takze chcete 2 veci.:)vsetko dobre a potom zistite ze chcete sex :) a mat deti.a tak dalej. :)

134 Ancient Ancient | 1. listopadu 2016 v 10:01 | Reagovat

Je to ako vichovat male dieta potrebuje spravne informacie.vichovu.dobri pocit.lasku.cistu energiu.zdravu stravu.strechu nad hlavov.teplo.jednoducho ked nechcete vimenovat celi zoznam tak vsetko dobre.:)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama