V e-shopu Alue.cz přibyly nové druhy Energetických krystalů. - K dispozici ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 15.10.

Energetický krystal - funkce a použití

30. listopadu 2016 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Energetické krystaly
(Aktualizovaná verze: 25.11.2016, vyplývající z nejnovějších testů a poznatků.)


Energetický krystal
Energetické krystaly jsou zářiče konstruktivní energie, s výbornými účinky na lidský organismus a psychiku.
Jsou velmi vhodné pro osoby žijící ve stresovém a náročném prostředí, nebo se zvýšenými nároky na denní provoz a psychickou koncentraci.

Účinky a možnosti použití:
- Zvyšuje odolnost vůči stresu, harmonizuje psychický stav majitele a jeho schopnost koncentrace

- Zmírňuje únavu, dodává energii, zlepšuje pracovní výkon.

- Chrání svého majitele před černou magií, prokletím, uřknutím a vysáváním na dálku

- Díky schopnosti harmonizovat energii člověka, krystal ze svého majitele sundává destruktivní energetické útvary a parazity, kteří se mohou přiživovat na jeho energii. Zároveň svého majitele chrání před zpětným návratem, nebo útokem takových bytostí.

- Částečně chrání před obvyklými zdroji elektrosmogu, jako je mobilní telefon, wi-fi, nebo počítač. Ochrana není absolutní, pokryje až 50% záření.


- Energetický krystal je možné při bolestech přikládat na konkrétní část těla. Bolest po několika minutách poleví, nebo zcela zmizí. (záleží na povaze bolesti a příčině problému)

- Energetický krystal má možnost podporovat jasnozřivost a schopnost napojení se na konstruktivní bytosti. V případě potřeby se krystal přiloží nejlépe na čelo, v místě třetího oka. Není nutné hrotem, stačí plochou. Energetický krystal září všemi směry stejnoměrně a jeho přesná poloha na čele není rozhodující. Ke zbystření vnímání a zlepšení komunikace dochází do 2-5 minut. Energetický krystal nezaručuje 100% schopnost perfektního spojení, ,,pouze" usnadní a zesílí aktuální možnosti.

- Energetický krystal lze na noc dávat pod polštář a spát s ním. Toto zlepšuje kvalitu spánku, přináší živější a barevnější sny. Energetický krystal má také vliv na častější výskyt lucidních snů a astrálního cestování.

- Při depresi, nebo pocitu ,,cizích myšlenek", je třeba přiložit krystal na čelo, nebo na solar plexus. Uvede člověka zpět do energetické rovnováhy a mysl se uklidní.

- Zesiluje přirozené napojení člověka na jeho spirituální vedení a Zdroj.


Životnost a vlastnosti: Energetický krystal je prakticky věčný, září stejně silně bez ohledu na čas a prostor. Díky tomu je možné mít jediný po celý život, bez nutnosti jeho ,,dobití", nebo obnovy. Existuje pouze riziko ztráty, nebo většího poškození krystalu. Drobné oděrky, které by mohly vzniknout po mnohaletém používání, na sílu krystalu nemají žádný vliv, avšak pokud by se uživateli podařilo krystal rozlomit napůl, nebo rozdrtit, výrobek by již nefungoval.

Tato technologie je svými účinky mírně podobná účinkům tachyonizovaných výrobků, jsou zde však zásadní rozdíly. Energetické krystaly jsou ve srovnání s tachyonizovanými mnohonásobně silnější, dále jsou o více než polovinu levnější a neztrácejí sílu za 3-5 let, není proto potřeba je dokupovat. Tachyonizovaný výrobek je nabíjený, který se po čase vybije. Energetický krystal se naopak při výrobě stává přímým zdrojem, věčným zářičem.
Energetický krystal není nutno nosit přímo na holém těle, aby měl plnohodnotný účinek na svého majitele.

Materiál a údržba: Výrobek obsahuje křišťálové sklo, které bylo upraveno metodou energetizace a postříbřené očko z obecného kovu, obě české výroby.
Sklo má ideální molekulární vlastnosti pro tento druh úpravy. Z tohoto důvodu zacházejte s krystalem opatrně a chraňte ho před pády z výšky na tvrdé povrchy. Krystal také nikdy nenamáčejte, nekoupejte se s ním, udržujte jej v suchu (kvůli kovovému úchytu). Pokud chcete krystal co nejlépe chránit před pády a vlhkem, můžete jej nosit v ochranném váčku, nebo schovat do jiné vhodné látky. Jeho vlastnosti se tímto neovlivní, energie proniká skrze látku stejnou mírou.

Přenosnost na osoby: Energetický krystal můžete v případě potřeby komukoliv zapůjčit. Krystal je přenosný a jeho používáním se do něj nic neukládá, neabsorbuje energii. Není třeba jej jakýmkoliv způsobem energeticky čistit (jako je tomu například u polodrahokamů). Krystal sám o sobě má silné očistné vlastnosti a kalibruje se sám na vysoce konstruktivní energie.

Nošení: Energetický krystal je koncipovaný jako přívěšek na krk. Dodává se již navlečený na černý bavlněný provázek (není-li u výrobku uvedeno jinak), vybaven dvěma indiánskými uzly. Uzly jsou polohovatelné, jejich posunováním lze šňůrku snadno zkrátit nebo prodloužit podle potřeby. V případě opotřebování šňůrky, ji zvládne nahradit a opět správně zasukovat téměř každý uživatel doma (návod Zde).

Kontraindikace a nežádoucí účinky: Nejsou. Krystal není lék a energie kterou vyzařuje, je pro lidské tělo naprosto přirozená. Krystaly nemají schopnost obracet chemické látky na látky pro tělo přirozené, neumí neutralizovat nečistoty ve vodě a nemají účinek při hmyzím kousnutí, nebo uštknutí hadem. Při jejich používání se neprojevují žádné nepříjemné detoxikační projevy, jak na fyzické, tak i duševní bázi.

Velikost krystalu: 5 cm (není-li u výrobku uvedeno jinak)
 


Komentáře

1 Ayeri Ayeri | 30. listopadu 2016 v 10:05

Zajímavé :) Někdy si ho třeba pořídím, ale zatím jsou jiné věci, do kterých chci dávat peníze radši :) Docela by mě zajímaly nějaké recenze lidí, kteří si je koupili :)

2 Alue Alue | 30. listopadu 2016 v 10:11
3 raja raja | 30. listopadu 2016 v 11:58

Mě se normálně rozbil aluško :D. Musím si pořídit nový, cítím jak mi chybí:). Jsou vážně skvělé.

4 Mára Mára | E-mail | 30. listopadu 2016 v 11:59

Já blbec ho ztratil :D

5 Alue Alue | 30. listopadu 2016 v 13:05

[3]: Jakože jsi ho rozdrtila?  Jak jsi to dokázala? Já mám už rok jeden a ten samý, pořád ho nosím a až na pár škrábanců se mi to nepodařilo :)

6 Alue Alue | 30. listopadu 2016 v 13:06

[4]:  To nečtu moc ráda, v každém je spousta práce a péče :(

7 Pavla Pavla | E-mail | 30. listopadu 2016 v 13:12

Právě jsem si ho od tebe objednala. Už jsem koupi zvažovala déle, ca rok... Budu ho mít jako dárek k vánocům, už se na něj moc těším a doufám, že se mi aspoň trošku uleví, zejména po psychické stránce... Pak přijde na řadu koupě knih! 😊😊😊
Dotaz - Alu znáš přírodní kosmetiku Nobilis Thilia? Vyrábí se u nás na severu Čech, Šluknovský výběžek, a má vcelku tradici... V případě zájmu jukni, zajímal by mě někdy v budoucnu tvůj názor.

8 Alue Alue | 30. listopadu 2016 v 13:22

[7]: Děkuji :)

Od Nobilisu nakupuji deodoranty, pleťové oleje a krémy. Ty výrobky jsou skvělé, nejradši bych používala všechno už jenom od nich, ale když jedna malá lahvička stojí klidně 3-400, tak si koupím v DM levné alverde na hlavu a na obličej si dávám nobilisácký luxus :) Mám v záloze už několik vypatlaných balení  a budu tady recenzovat. Opravdu mi to pomáhá na pleť.

9 Pavla Pavla | E-mail | 30. listopadu 2016 v 13:34

Děkuju Alue! Na recenzi se budu těšit, hodně si ji lidičky tady u nás chválí, jen ty ceny... Očekávám od Nobilis svůj první balíček se čtyřmi produkty, tak doufám také ve spokojenost. Krásný den všem 🍀

10 Hana Hana | 30. listopadu 2016 v 13:45

I me se rozbil.. Spadl v koupelne na dlazbu. 😓

11 @ @ | 30. listopadu 2016 v 15:06

Tak ho slep Kanagonem.

12 zdeněk zdeněk | E-mail | 30. listopadu 2016 v 15:21

Asi měsíc po tom co jsem si tvůj krystal koupil tak jsem se stal právě MÉNĚ odolný vůči elektromagnetickému smogu. Při práci na počítači jsem měl určitý standart, časové omezení, aby mě to nějak extrémně nerozhodilo a od doby co mám krystal jsem to musel zkrátit (odhadem) asi o 30%.
Krom toho, když to přeženu tak se to projevuje dost krutě, naposledy jsem s obrovskou bolestí hlavy usnul přímo na noťasu. Na druhou stranu - když se stane, že to přeženu tak vyléčení těla je rychlejší, pochopitelně.

13 Jindra J. Jindra J. | E-mail | 30. listopadu 2016 v 15:25

Mě se akorát povedlo někde s ním ťuknout a uštípnout špičku, ale jinak to vypadá, že je v pořádku. Nějakou změnu k horšímu jsem nezaznamenal. Očko z drátku co tam bylo na pověšení už se ukroutilo a musel jsem udělat z jiného drátu nové. Pro mě to neni problém. :D
Jinak ho nosím stále na krku, od doby co jsem ho koupil, vyjma koupání/sprchování. Výše uvedené vlastnosti (nebo alespoň většinu) s používáním krystalu mohu klidně potvrdit, tuším že už jsem to psal, pokud ne, tak není problém. ;)

14 Alue Alue | 30. listopadu 2016 v 16:06

[12]:  Krystaly mění energii člověka na vysoce konstruktivní, a tím zvyšují citlivost organismu.

15 Alue Alue | 30. listopadu 2016 v 16:07

[14]:  hm... možná by se to tam taky mělo dopsat. (??) Snažím se o sestavení co nejkonkrétnějšího popisu a nakonec vždycky najdu něco, co tam ještě není.

16 jirik jirik | E-mail | 30. listopadu 2016 v 16:25

[12]:K počítači jsem si proti elektrosmogu pořídil šungitovou pyramidu.

17 romča romča | E-mail | 30. listopadu 2016 v 17:17

Aluško, z tejto stránky http://alueshop.webnode.cz/energeticke-krystaly/ kde ich oficiálne prodáváš si ich asi ja slovenka asi nekúpim co? Skúšala sem ti už dvakrát písat mail do redakcie, ale dvakrát sa mi vrátil s tým, že sa ti neodeslal. Vím že máš teraz moc práce s andelem strážným, ale nedalo by sa to spravit tak, že by sem ho mala ešte pred vánocama? :)

18 zdeněk zdeněk | E-mail | 30. listopadu 2016 v 17:58

[16]: Na to používám čepici vyloženou šungitem, trochu těžká ale účinná a nejen na to.

19 Brusinka1 Brusinka1 | E-mail | 30. listopadu 2016 v 18:36

Od července 2016 ho nosím nepřetržitě, sundávám ho akorát na koupání. Jako hypersenzitiv pozoruji zvýšené vnímání energií a podobně, ale také jsem více odolná vůči stresu, jsem klidnější a věci, které by mě rozhodily dříve, mne nyní nechávají v klidu a mohu tak snadněji přemýšlet o řešení dané situace. Pokud je stres dlouhodobější, zvládám to ještě ne úplně v klidu, ale i když se třeba rozpláču, rychleji se uklidním, než dřív a jsem zase schopna myslet konstruktivně. Takže za mě: je to super věc a vřele doporučuji hlavně lidem s křehkou psychikou :-)

20 atrej ystma 776 atrej ystma 776 | E-mail | Web | 30. listopadu 2016 v 18:40

Zatím s krystalem nepozoruji výrazné změny... Asi nejsem tak energeticky citlivý, nebo není v mých schopnostech dostatečná míra "aktuálních možností" které lze zesílit... To mě neodradí! Budu pilovat!! A moc se těším na uvedení nové knížky :D!!

PS: Možná by nebylo od věci popřemýšlet nad novým originálním názvem pro tento krystal, aby člověk už jen z něj věděl, že to není ten typ energetického předmětu, který se musí nabíjet na slunci, oplachovat vodou, apod.- ale že jde o úplně jinou technologii výroby :)

21 Mára Mára | E-mail | 30. listopadu 2016 v 19:05

[6]: Já si ho prostě dal do kapsy u bundy a od té doby ho pohřešuju :(

22 Alue Alue | 30. listopadu 2016 v 19:40

[17]: aha, nevím co je tam za chybu, zkus použít tuto adresu: ,,karolinaloskotova@seznam.cz" a napiš znova.

23 raja raja | 30. listopadu 2016 v 21:57

[5]: Já ho měla taky tak rok. Vyklouzl mi z ruky v koupelně....ještě pořád zpomaleně vidím, jak padá :D :'(.

24 Mued Mued | 30. listopadu 2016 v 22:48

Áá! Zmírňuje únavu. Děkuju za vysvětlení. :D Já v noci pořád nemohla usnout a nevěděla jsem proč. A pak mě napadlo, že to je prostě tím krystalem, co mám na sobě. Sice mi to připadalo divný a říkala jsem si, jestli i tímhle se jde přebít. Ale intuitivně jsem ho sundala a dala pod polštář. A usnula jsem. Takže ho budu muset občas sundavat.  

Mimochodem, taky jsem myslela, že to je mimozemská technologie. Ale ne že ti je dělají oni, ale že máš na to od nich nějaký přístroj.
A napadá mě, že bych nějaký takový energetický přístroj uvítala. Přístroj, ze kterého by šla vkládat energie do předmětů.

25 Paskalina Paskalina | E-mail | 1. prosince 2016 v 6:27

[16]:také mám u notebooku pyramidový stínič elmag.smogu od firmy PHOENIX, šungitová pyramida je na cestě ke mně- objednaná, na krku mám energ.krystal od Alušky a na stole šungitový přívěsěk :-)

26 Majka Majka | 1. prosince 2016 v 8:15

Aluško, chtěla jsem se zeptat... Píšeš "krystal také nikdy nenamáčejte, nekoupejte se s ním"... Je to JEN kvůli tomu kovovému očku? Na samotný krystal to nemůže mít nijaký vliv a narušit nějak jeho fungování?? Já ho totiž nesundávám vůbec a to ani do sprchy, takže je vlastně denně pod vodou a mýdlem. To, že už očko pak nebude tak pěkné, mi nevadí. Pokud by to ale mělo mít nějaký vliv i na fungování krystalu, to už by byl větší problém.
Předpokládám, že by mu to nejspíš nijak vadit nemělo, ale nedá mi to a raději jsem se chtěla ujistit...

27 Helene Helene | 1. prosince 2016 v 8:55

Momentalne ziji v zahranici, ale planuji se podivat v lednu do CR na dovolenou, oslavit s nasima takove ,,post vanoce". Pod stromecek si nadelim obe tvoje knizky, Svet za oponou (kterou jsem jeste kupodivu necetla, ale naopak Svitani ano) a tu novou, na kterou se hrozne tesim. A asi si poridim i energeticky krystal, strane se mi libi vzhledove a potrebuji se posledni dobou trochu odblokovat od toho vsedniho stresu :). Takze budu mit doma takove Alu Vanoce :D.

28 Alue Alue | 1. prosince 2016 v 9:24

[24]: Dneska se mi to samé stalo i s kartičkou TM, nosila jsem ji poslední dva týdny nonstop a pak jsem v noci nespala a vstávala v 7 ráno. Tělo když má moc energie, tak nepotřebuje spát, ale mozek chce odpočívat, takže je dobré to občas sundat, i ten krystal, když si toho člověk všimne.

29 Alue Alue | 1. prosince 2016 v 9:25

[26]: Je to jenom kvůli očku. Je to obecný kov a když navlhne, mnohem rychleji zkoroduje a pak ho budeš muset nějak nahradit. Do sprchy určitě sundávat.

30 hanka hanka | 1. prosince 2016 v 20:13

Mně zrovna včera přišel balíček s krystalem, těšila jsem se na něho už dlouho, došel můj přítel a říká, co to je? Tak jsem mu to vysvětlila a on, cože, to je tak drahé, a není to podfuk atd, a pak ho vzal do ruky a po chvilce říká, Hanko, já ho chci taky :))
Jsem zvědavá na účinky, prozatím pozoruju že je mi psychicky lépe než dřív, jsem klidnější (uvidím jestli to bude dlouhodobé). A co se mi velice líbí je, že i když nevidím energie tak je vidět že krystal není obyčejný šperk, úplně na mně září.

31 Alue Alue | 1. prosince 2016 v 20:42

[30]:  Tak to byla i dobrá prověrka přítele :) Destruktivní člověk by to nechtěl mít v ruce... je opravdu zajímavé, že ty krystaly přitahují pozornost, neustále se mě někdo ptá co mám na krku, ale když si dám něco jiného, nikdo si nevšimne a neptá se.

32 L.L L.L | 1. prosince 2016 v 20:55

Krystal mam už skoro rok. Tuším :D. A dětem se ve školce moc líbi - máte krásný drahokam, diamant...no, deti ;) Je to moc milé. Deti vycití tu energii :).

33 Kate Kate | 1. prosince 2016 v 21:07

[18]: To jsi si udělal sám z alobalu ? A je do špičky ,jako pyramida ? A jak to používáš dál ? Děkuji ti za odpověď :-)

34 Alue Alue | 1. prosince 2016 v 22:04

[33]:  To se nedělá z alobalu, to se šije do látky nebo lepí.

35 zdeněk zdeněk | E-mail | 2. prosince 2016 v 6:24

[33]: tm o tom psal na prvopodstatě v minulosti.
https://www.prvopodstata.com/2016/10/13/psychoelektonicke-ovladani-vasich-mozku/
a
https://www.prvopodstata.com/2016/04/04/obrana-proti-psychoelektronickemu-ovladani-lidi/
Tromlovaný šungit vyjde trochu dráž z českých obchodů, takže můžeš klidně koupit drť, ale ostré hrany musíš zabrousit na brusce. :)

36 jirik jirik | E-mail | 2. prosince 2016 v 14:22

Vhodná čepice pro šungitovou čepici je tzv. legionářská čepice nebo-li čepice s límcem
třeba http://vool.cz/VBVka
nebo http://vool.cz/idoU9

37 Siren Siren | 3. prosince 2016 v 19:17

Je možné že když na sobě nebudu cítit jeho účiny a nic se nezmění tak vrácení peněz?

38 Alue Alue | 3. prosince 2016 v 21:50

[37]:  Právo na vrácení zboží v případě nespokojenosti je dána zákonem. O tom nemusíme diskutovat. Nikdy jsem ale reklamaci na krystal neměla, nikdo ho nechce dát z ruky.

39 Don Nadie Don Nadie | E-mail | 6. prosince 2016 v 16:54

Recenze je velice zajímavá a působivá, stejně jako sám krystal. Nicméně, mám několik otázek.

Jak můžu zjistit jestli jsem oběti černé magie nebo prokleti?

Kdo je výrobce krystalu? (je to pro mě důležitá informace, musím vědět jak výrobce na mně bude působit)

Máte prosím odkaz na těch testů kterých píšete? Jak byly provedené? Jelikož jedná se o nemalá investice, potřebuji co nejvíc informace o krystalu.

Předem děkuji a se omlouvám za svůj nedokonalou češtinou (jsem cizinec)

40 Alue Alue | 6. prosince 2016 v 19:01

[39]:
Lidé co mají problémy s černou magií to obvykle vědí.
Krystaly jsou moje. České.
Testy byly energetické a praktické.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama