V e-shopu Alue.cz jsou nové Brazilské křišťály. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 17.11.

NASA potvrzuje: Lidé mohou mít superschopnosti, díky použití této starověké techniky

7. listopadu 2016 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Léčivý potenciál slunce
Už jste někdy snili o tom, že budete na více místech najednou? Ano, je tu řeč o super-lidských schopnostech! Tyto schopnosti mohou být získány dodržováním určitého protokolu známého jako "sun-gazing", nebo-li zírání do Slunce. Tato metoda byla před nedávnou dobou potvrzena i samotnou organizací NASA!
Mnoho zastánců této metody, která byla mimo jiné praktikována i Egypťany, Aztéky, Tibeťany, Mayi, nebo indickými jogíny (nejedná se tak o žádnou novinku), zaznamenávají nejen blahodárné léčivé účinky na celý organismus a vyléčení běžných neduhů, ale také získávání superschopností, jako například pokročilou telepatii, nebo dokonce život bez touhy po hmotné stravě.

Co to vlastně je?
Sun-gazing životní i stravovací styl, jako například vegetariánství nebo veganství. Zírání do Slunce spočívá v tom, že se díváte do Slunce v dobu, kdy na Zem dopadá nejméně UV paprsků - při východu a západu. Lidé žijící tímto způsobem mají určitá pravidla, která by před začátkem praktikování této metody měla být osvojena:
Zaprvé, člověk má sun-gazing praktikovat do hodiny po východu, nebo hodinu do západu Slunce. Tímto se vyhnete poškození Vašich očí. Zadruhé, měli byste být bosi a chodit po místech, na kterých budete v přímém kontaktu se Zemí (trávník, hlína, bahno, písek…).
Také musíte první den začít s pouhými deseti sekundami a každý den navyšovat interval o dalších deset sekund. Podle zdrojů je sun-gazing po dodržení těchto pravidel zcela bezpečný.


Hira Ratan Manek

Také jste o dívání se do Slunce mohli někdy v minulosti slyšet jako o jevu HRM, který se připisuje Hiru Ratanu Manekovi, který se dobrovolně zapojil do programu vedeného společností NASA, aby potvrdil, že získal skoro až nadpřirozené schopnosti nejedením pevné stravy. Díky jeho odhodlanosti jsme měli možnost tento zázrak uzřít. Tým, který byl sponzorován institucí NASA, a skládal se z doktorů medicíny z Pennsylvania University, pozoroval Hiru 24 hodin denně, po dobu sta dní.
NASA opravdu potvrdila, že Hira byl bezpochyby schopen během této doby žít hlavně ze slunečního svitu, za občasné konzumace podmáslí a vody. Hira Ratan Marek prý žije tímto stylem již po dobu jedenácti let.

Další známým případem je muž z Ukrajiny Nikolaj Dolgorukij. Před nedávnem se o něm zmiňovali na stránkách Pravda.ru. Sám sebe nazývá "pojídačem Slunce". Podle svědectví jedné dívky, která přijela na místo, kde Nikolaj žije, byla sama překvapena, jak tento muž vypadá dobře a že nemá žádné propadlé tváře a strhaný výraz, jaký si myslela, že mít bude. Naopak uviděla usměvavého muže v oranžovém, který se pohyboval tak lehce, jako by se ani nedotýkal země.
Více o tomto muži si můžete přečíst zde: Ukrainian man eats only sunshine and lives by the law of flowers

Nikolaj Dolgorukij

Co se děje s naším tělem během sun-gazingu?
Během prvních třech měsíců sluneční energie proudí Vašima očima až do traktu hypotalamu (část mezimozku, též nazývaná jako podhrdlí).
Trakt hypotalamu je cestou k zadní části sítnice, která pak vede do mozku. Po nějakém čase se mozek stává aktivovaným díky energii obdržené ze Slunce. Jako první zaznamenáte úlevu od nervového napětí a obav, jelikož obavy jsou výsledkem energetického otisku jídla, které konzumujeme.
Jelikož naše strava také získává energii ze Slunce, zírači do Slunce vlastně konzumují tuto energii přímo z primárního zdroje, aniž by zatěžovali organismus trávicím procesem. I když hlad se postupem času vytratí přirozeně zcela sám, tak se doporučuje jíst pravidelně mezi fázemi sun-gazingu, dokud náš apetit přirozeně sám nezmizí.
Dalším z mnoha benefitů praktikování této metody, je zvednutí Vašeho sebevědomí. To získáte díky tomu, že se budete umět snáze vypořádat s Vašimi problémy, jelikož nebudete vnitřně vypjatí.
Každý z nás má alespoň nějaké náznaky psychózy. Během prvním měsíců "civění do Slunce" byl oznámen nával konstruktivní energie i u osob, které byly předtím sužovány úzkostmi. To se stane během třech měsíců, kdy již budete do Slunce koukat okolo patnácti minut denně.
Také se prokázalo, že negativní vlastnosti, které byly určité osobě připisovány, byly pouze výsledkem deficitu slunečního svitu. Strach, vztek, žárlivost a jiné negativní vlastnosti údajně u těchto lidí zcela vymizely a byly nahrazeny vnitřním klidem a určitým druhem poznání.

Studie také prokázaly, že během prvních třech až šesti měsíců začnou mizet i fyzická onemocnění. Uvádějí, že během třiceti minut dívání se do Slunce, se všechny barvy obsaženy ve slunečním záření dostanou až k mozku. Barvy jsou dle odborníků na barevné terapie výborným pomocníkem v léčbě různých onemocnění, která jsou způsobena nedostatečným přísunem jedné, nebo více barev. Každá barva je pevně spjata s určitým orgánem, nebo tělním systémem. Třeba onemocnění jater je způsobeno nedostatkem zelené, onemocnění ledvin je následkem deficitu červené a srdce je spojováno se žlutou barvou…
Jako podpůrný a zrychlující prostředek k uzdravení se pomocí barev, můžete použít vizualizaci, při které si budete představovat, jak se Vaše tělo celé uzdravuje.
Po šesti měsících nepřerušovaného procesu se již Vaše energie, nabytá díváním se do Slunce, nezpracovává na léčbu fyzického onemocnění, nýbrž nastává období, kdy začínáte získávat Vaše "nadpřirozené" schopnosti.

Co se děje potom?
Okolo sedmého měsíce bude vaše dávka slunečního svitu třicet pět minut a váš apetit bude pomalu opadat. Dle expertů zabývajících se stravováním ze slunečního záření, jídlo není jediný pilíř ke správnému fungování lidského organismu. Konzumace slunečního svitu vám tuto energii též dodá.
Po devíti měsících veškeré chutě na jídlo, jeho vůně, jeho chuť a všechno to škrundání v břiše, vymizí. Ti, kteří to již dotáhli do této fáze, uvádějí znatelnou změnu toho, jak se jejich mozek cítí - prý jako kdyby byl zcela nabitý.
Po devíti měsících dívání se do Slunce dovršíte maxima 44 minut sun-gazingu denně. Nyní je doporučováno "sklopit zraky" a věnovat opět větší pozornost Zemi.
Šest dní v týdnu (v řadě) byste měli chodit bosí čtyřicet pět minut. Tímto způsobem se Vám aktivuje šišinka mozková. Odborníci se shodují, že každý bod na chodidle je spojen s určitým orgánem a žlázou. Chozením a masírováním těchto bodů si je aktivujete.

Praktikující uvádějí, že chozením naboso, se sluncem dopadajícím na vaši hlavu, je vytvořeno jakési magnetické pole okolo bašeho těla, které dobíjí vás i váš mozek.
Právě ono chození bosky po zemi je ta část procesu, kde ty pravé zázraky začínají. Šišinka mozková se čím dál více aktivuje a s její aktivací se výrazně zvyšuje paměť i intelekt. Šišinka má také na starosti již zmiňovanou telepatii a dokonce i možnost levitace!
Pokud jste se již dostali do tohoto bodu a chodíte bosky po dobu čtyřiceti pěti minut šest dní v týdnu, tak nyní můžete přestoupit již do "udržovací fáze", kdy vám bude stačit takto chodit tři nebo čtyři dny v týdnu, které poslouží k tomu, abyste Vaše nabyté schopnosti neztratili.

Jsou zde i nějaká rizika?
Jak asi víte, tak nás doktoři, optici a další lidé varovali před přímým díváním se do Slunce, jelikož si takto můžeme poškodit sítnici. Pravdou však je, že pokud je vše praktikováno tak jak má, tak nehrozí žádné poškození očí, ani zraku. Lidé, dívající se do Slunce již několik let, si nechali pro zajímavost lékařsky zkontrolovat stav jejich zraku. Výsledky prokázaly, že žádnou oční vadou ani poškozením očí netrpí. Přesto se však doporučuje si nechat oči zkontrolovat před začátkem zírání do Slunce, abyste znali stav Vašich očí a mohli tak lépe poznat případné vylepšení zraku.

Tak si to shrňme…
Mějte na paměti, že opravdu musíte začít s pouhými deseti vteřinami dívání se do Slunce první den! (nechcete to přeci přepálit hned na začátku a ještě tak ublížit Vašim očím). Postupně každý den navyšujte interval o dalších deset sekund.
Po zhruba devadesáti dnech pravidelného dívání se do Slunce, budete na 44 minutách. V tomto bodě byste měli začít chodit bosí čtyřicet pět minut denně, šest dní v týdnu.
Pokud jste se již dostali až tak daleko, tak chození necelou hodinku bosky venku za to prostě stojí! Odměna v podobě schopnosti telepatie a dalších schopností je dost lákavá!

Pokud se o této metodě chcete dozvědět více, tak se můžete podívat na tyto stránky, kde si můžete objednat knihu, která Vás "zasvětí" do tajů dívání se do Slunce: http://www.sungazing101.com/?hop=occultop
Nebo se můžete podívat na tento zajímavý dokument:
https://youtu.be/m60latH_UFc
Přeji Vám hodně zdaru na cestě ke znovuzískání Vašich schopností!

Zdroje článku:
http://guardianlv.com/2013/05/nasa-confirms-super-human-abilities-gained/

Překlad: katrin
Korektury: Alue K. Loskotová

 


Komentáře

1 myshoolka myshoolka | E-mail | Web | 7. listopadu 2016 v 6:00 | Reagovat

Dá se to praktikovat i v průběhu těhotenství?

2 Gabby16 Gabby16 | E-mail | 7. listopadu 2016 v 11:06 | Reagovat

To se musí asi každý den bez přestávky, že? To bych asi nevydržela. Kdybych nechodila do školy a neměla žádné povinnosti, tak jo, ale jinak by mi to vydrželo tak týden :D

3 janča janča | 7. listopadu 2016 v 13:30 | Reagovat

Bohužel, kdo nemá trénink a chce začít s díváním do slunce, není to v dnešní době dost možné. Práškujou čím dál víc a tak východ či západ slunce není často vidět :(

4 Ancient Ancient | 7. listopadu 2016 v 16:06 | Reagovat

Dokazete zvuk obraz sformovat do elektromagnetickich vln radio namiestio rdiovich vln kratkich dlhich mozete to tat do spektra svetla abo ultrafialove ziarenie rengenove ziarenie informacie prevediete do elektromagnetickich vln radiove vlni svetlo infracervene rengenove zo svetla mozete pomocou solarnich clankou vitvorit elektrinu a tak dookola jednoducho mozete pridat informacie pociti k energii a z energii vitvorit hmotu  :)

5 Ancient Ancient | 7. listopadu 2016 v 16:10 | Reagovat

Radiove vlni poizivame na prenos informacii staci zvisit frekvenciu a je z toho svetlo viditelne spektrum a to moze tak isto prenadat informacie :)

6 Sharlotte Sweet Sharlotte Sweet | 7. listopadu 2016 v 17:54 | Reagovat

[3]: Bohužel je to tak.Někdy se nestačím divit...

7 Jarek Van Ek Jarek Van Ek | E-mail | 7. listopadu 2016 v 18:40 | Reagovat

Domnívám se, že velkou roli zde hrají i určité vlohy. Kamarád s koukáním do slunce začal před pár lety a oči si zvykly natolik, že kouká i během dne a nemrká. Říkáme tomu přírodní úkaz. Zatmění slunce sledoval bez brýlí.A taky je pravda, že nesnáší boty, miluje otevřené sandály.  A má i tendenci chodit úplně bosy, že cítí jak mu nohy pěkně hřejí. Zdravotně se taky obrovsky zlepšil. A mimo toto denně minimálně hodinu medituje s perfektně rovnými zády.

8 Arael Arael | E-mail | Web | 7. listopadu 2016 v 19:36 | Reagovat

Není ve článku chyba? Po 90 dnech jen 3 minuty? Není to náhodou více? :)

9 Alue Alue | 7. listopadu 2016 v 20:31 | Reagovat

[8]: je to chyba, přepočítávala jsem to a blbě přečetla 19 místo 90.

10 The L()rd The L()rd | 7. listopadu 2016 v 21:23 | Reagovat

Zdravicko ,
ackoliv mam pomerne skepticky pohled na vec , snazim se byt otevreny vuci teto myslence, presto jedna vec mi prijde velice zarazejici. V clanku je zminena nekolikrat NASA, ale nikde jsem nenasel odkaz na vyjadreni od teto agentury.
Neberu v potaz odkazy na konci clanku, tam se clovek ke zdroji take nedostane.
Pokud tento clanek ma byt relevantni tak by bylo vhodne doplnit kvalitni zdroje.

11 S. S. | 8. listopadu 2016 v 2:25 | Reagovat

Tak uz se rozhodni, jestli nam NASA hrozne lze nebo je duveryhodny zdroj :D

12 R... R... | 8. listopadu 2016 v 7:30 | Reagovat

Tato věc sa dá praktikovat maximálně od dubna do října. Silně pochybuju,že někdo bude v lednu při -15 stát bosky 3 minuty ve zmrzlém sněhu a hledět do zapadajícího nebo vycházejícího slunce. Nehledě na to, že v období od října do dubna sú časté mlhy počasí také nebývá moc příznivé.

13 Mary Mary | 8. listopadu 2016 v 8:03 | Reagovat

Vím, že jsi tuhle metodu propagovala již před lety, takže už to taky asi nějakou dobu praktikuješ. Jakou s tím máš zkušenost ty sama?

14 Alue Alue | 8. listopadu 2016 v 12:09 | Reagovat

[11]:  Připomínám, že toto je přeložený článek ze zahraničí, ne můj názor a ne můj text.

[13]:  Mám problém jako všichni Češi, nemám slunko, když chci koukat, tak není. Taky vzhledem k tomu, že nemám se šišinkou problémy a funguje mi, bych rozdíl měla pocítit o mnoho později po pravidelném sledování, ale ta pravidelnost je oříšek. Když už dělám, tak vnímám rozdíl v psychice, který je tu popsaný. Velice mě to uvolňuje.

15 Veru Veru | E-mail | 8. listopadu 2016 v 12:47 | Reagovat

Je to otázka trošku mimo, ale nevíte proč nefunguje stránka PRVOPODSTATA? Nejde se na ni dnes 8.11. připojit, ukazuje se že během připojování došlo k chybě na databázovém servru...

16 Alue Alue | 8. listopadu 2016 v 12:54 | Reagovat

[15]: To znamená, že je přetížená. Systém není optimalizovaný pro tak extrémní návštěvnost, kterou PP má. Výpadky nejsou cenzura, ale obrazně řečeno že moc lidí naskočí naráz na jednu houpačku a ona se urve :)

17 Anet Anet | 8. listopadu 2016 v 14:01 | Reagovat

[14]: Tak kdyz to zverejnujes na svem webu, tak to prece automaticky znamena ze s clankem sympatizujes. Tvoje odpoved me pripada jako vymluva, protoze nevis co odpovedet.

18 Alue Alue | 8. listopadu 2016 v 21:15 | Reagovat

[17]:  Ano, článek je na webu, protože jsou v něm velice dobrá data... Ve zdroji je zmíněná NASA, takže je tam přeložená NASA. To mě ale vůbec nezajímá, protože článek není o společnosti NASA. - spokojená? Stačí ti to takhle?

19 mariankosnac mariankosnac | 8. listopadu 2016 v 21:58 | Reagovat

NASA neni dôveryhodný zdroj, preto pochybujem že by potvrdila niečo takéto, čomu odpovedá i to že článok je skorej z alternatívnych webov ale chýba nejaký oficiálny NASA zdroj. Ale možno to NASA naozaj skúmala.

20 Ayeri Ayeri | 9. listopadu 2016 v 16:42 | Reagovat

A když je v zimě dlouho zataženo a člověk nevidí Slunce i víc jak týden? :( Ono vůbec stát v té zimě 45 min bosá třeba ve sněhu musí být moc "příjemné" :(

21 hanka hanka | 10. listopadu 2016 v 20:53 | Reagovat

Je nutné být přímo spojený se zemí, nebo to jde i tak, že si dám na balkon mísu s hlínou/pískem a budu stát bosky na ní?
Nebo řešení na zimu - stoupnout před okno na hlínu, otevřít okno a pár minut koukat a větrat?
To by bylo, aby Češi nevymysleli způsob jak na to vyzrát :))

22 hanka hanka | 10. listopadu 2016 v 20:59 | Reagovat

Ještě dotaz - pokud slunce při východu/západu není vidět úplně jasně, ale je v oparu nebo v mlze, nebo prosvítá skrz mraky, je metoda sungazing taky účinná? A dále mě napadá, když není úplně jasno, ale slunko je skryté za oparem (třeba v zimě), dá se do něj dívat i přes den protože není ostré. Sama to tak dělávám když jsem přes den venku. Je tento způsob taky účinný?

Jo jinak, k těm diskusím že to údajně potvrdila NASA, mě to nepřekvapuje, přece oficiální zdroje v poslední době potvrzují některé z tzv. "alternativních" metod, vyplouvá to na povrch. Jak říká TM, ke konci časů nám musí říct pravdu. Mně to docela zapadá.

23 Alue Alue | 11. listopadu 2016 v 8:51 | Reagovat

[21]:  Hlína na balkoně není země. Nejde o tu hlínu, ale o energii. Když se řekne země, je to země... ne hlína.
Ano, my tady máme dost ztížené podmínky, kdyby praotec Čech nebyl líný a nevyzul se u prvního pahorku co potkal, mohli jsme si válet šunky u moře a zimu bychom neřešili :D

24 Alue Alue | 11. listopadu 2016 v 8:55 | Reagovat

[22]:  To s tím NASA je stará věc, že to potvrdili už jsem četla před mnoha lety i na jiných místech, tento článek to jenom opakuje.

Mlžný opar nevadí. Ale i když se to přes den dá, dívej se radši jenom ráno a večer. Je to proto, že ráno a večer je minimum UV. V poledne se smí dívat pouze zkušené a cvičené oko, nezkušenému oku náhlý zásah UV vadí. Jestli koukáš jenom 10 vteřin a je zamračeno, nebála bych se toho, ale jinak v poledne určitě nekoukej.

25 Essceptina Essceptina | E-mail | 12. listopadu 2016 v 19:47 | Reagovat

Je pravda, že tady v Čechách máme ztížené podmínky. Teď slunce není celé dny vidět a já žijící ve městě se tu projdu leda po betonu nebo dlažebních kostkách. Navíc pracuji na tři směny, takže mám totálně zpřeházené biorytmy a už se vidím jak po noční běžím pěšky někam na kopeček mimo město :D  Ale myšlenka hezká, věřím, že to funguje :)
Mimochodem Alue měla bych dotaz mimo tohle téma a nevím zda-li se Tě už na to někdo neptal (pokud ano, tak se nezlob, nemám tu pročtené všechno :)). Zajímalo by mne, proč u většiny článků (minimálně poslední měsíc) je čas vydání 0:54 (případně 18:54). To je úmysl nebo náhoda?

26 Alue Alue | 12. listopadu 2016 v 20:59 | Reagovat

[25]: Je to záměr. Posiluji si tím už hodně let konstruktivní energii stránek, je to jeden z důvodů, proč se sem lidi chodí nabíjet.

27 Essceptina Essceptina | E-mail | 13. listopadu 2016 v 6:29 | Reagovat

[26]: Děkuji :)

28 Zdenek Zdenek | E-mail | 16. listopadu 2016 v 1:18 | Reagovat

Ahoj,nedal by se problem v čechách se sluncem nahradit třeba sodíkovou výbojkou která má plné barevné spektrum?

29 Alue Alue | 16. listopadu 2016 v 10:30 | Reagovat

[28]:určitě nedal.

30 fred fred | 18. listopadu 2016 v 21:22 | Reagovat

[28]: sorry, pozor na to, sodíková výbojka v žádném případě nemá plné barevné spektrum! Je to typický monochromatický/jednobarevný světelný zdroj. Světlo má jen oranžovou barvu s vlnovou délkou 589nm/589,6nm. Zrovna na tuto barvu je lidské oko extrémně citlivé, proto se tato výbojka používá jako světelný zdroj.

31 Alue Alue | 18. listopadu 2016 v 23:13 | Reagovat

[28]: Údajně kdybys do toho pravidelně civěl, tak můžeš i oslepnout. Takže to v žádném případě nezkoušej.
Navíc do slunce se nekouká kvůli světlu, ale kvůli pravotočivým fotonům a tyto fotony ti žádné umělé světlo nikdy vyzařovat nebude.

32 Zdenek Zdenek | E-mail | 19. listopadu 2016 v 15:42 | Reagovat

[31]:Ok Díky za vyčerpávající odpověď koukat do toho nebudu.Jen na vysočině máme problém se sluncem tak budu muset zkoušet něco jiného.

33 Belakarus Belakarus | E-mail | Web | 26. října 2017 v 11:33 | Reagovat

Víme, komu NASA slouží, a pokud NASA potvrdila o tomto muži, že je možné mít nadpřirozené schopnosti, tak tu něco smrdí.

Co říkáš na tento článek o Hita Ratan Manekovi, o kterém se v článku píše?

http://www.sungazingdangers.com/hira-ratan-manek

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama