V e-shopu Alue.cz přibyly nové druhy Energetických krystalů. - K dispozici ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 15.10.

Základní údaje o knize Anděl strážný

27. listopadu 2016 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  ANDĚL STRÁŽNÝ: Ve spojení s duchovním vedením
Popis ze zadní části knižní obálky:

Každý z nás je od narození doprovázen strážnými anděly,
má přirozené napojení na své duchovní vedení a zdroj,
odkud jeho duše pochází.
Aby je však mohl vědomě poznat a používat, je potřeba,
aby jejich existenci přijal a pozval do svého života.

V knize Anděl strážný najdete vše potřebné k tomu,
abyste si osvojili schopnost efektivní komunikace se
svými strážnými anděly a se svým duchovním vedením.
Kniha nabízí speciální návody, praktické rady, a odpovídá
na nejčastější otázky. Ucelený průvodce je doplněn
příběhy ze života autorky, nechybí ani podrobné
vysvětlení jasnozřivosti a postup pro její výuku.


Podrobnější popis knihy (volným slovem autorky):

Anděl strážný je kniha určená všem, kteří se chtějí vědomě spojit se svým přirozeným duchovním vedením. Duchovní vedení v sobě zahrnuje nejen kontakt s andělskými bytostmi, ale také aktivní rozvinutí intuitivních darů, čtení ve znameních, komunikaci s vyšším Já a s Konstruktivní silou Vesmíru. Všichni v sobě máme dar intuice a můžeme promlouvat s andělskými bytostmi. Není to něco, co by bylo určeno pouze několika málo vyvoleným. Důvod, proč to jednomu člověku jde dobře a jinému vůbec, se dotýká hlavně jejich životního stylu a míry uvědomělosti.
Kniha provádí čtenáře postupem, který mu vše jmenované umožní. Dozvíte se, jaké jsou kompletní podmínky pro to, aby se u vás v co největší míře aktivovaly jmenované schopnosti, dostanete do ruky jednoduché a srozumitelné návody. Velká část knihy je věnovaná nauce o energiích a praktickým radám pro jejich ochranu a očistu, protože toto je základní kámen nejenom pro rozvinutí spirituálních darů, ale pro kvalitní život celkově.

Kniha Anděl strážný nedostala svůj název proto, že vyučuje čtenáře kontaktu s andělskými bytostmi, ale protože je velice komplexní, zahrnuje v sobě celou škálu témat a pokud si ji čtenář vezme k srdci a provede doporučené změny, bude pro něj kniha jako skutečný zhmotněný anděl strážný. Který člověku pomůže najít cestu, který nabízí řešení i prevenci, který člověku může změnit život.
Kniha je napsaná tak, aby obsahovala co nejvíce praktických dat, na vědomosti je zhuštěná a silná.
Anděl strážný není jako jiné knihy na téma andělů. Seznamuje čtenáře s těmito krásnými bytostmi, nabízí několik silných spirituálních příběhů, ale většinový obsah knihy si zakládá především na praxi a vyžaduje od čtenáře aktivní přístup. Je to návod, který říká co je potřeba dělat, na co si naopak dát veliký pozor, dává konkrétní návody a hned nabízí i řešení pro případné komplikace. Nevyhýbá se ani odvrácené straně mince, protože s mocí a schopnostmi vždy přicházi i zodpovědnost a jedině takový člověk, který má komplexní vědomosti, může v tomto oboru dlouhodobě obstát. Kniha je díky tomu vyvážená a přímá, narovinu upozorňuje i na možné potíže, vysvětluje jejich příčinu a učí, jak je snadno vyřešit.


Anděl strážný je kniha napsaná na míru lidem se zájmem o spirituální a andělskou tématiku, protože v sobě zahrnuje vše, s čím se nejčastěji setkávám a o čem vím, že lidé nejčastěji řeší. Podle toho byla sestavena i příloha na konci ,,Otázky a odpovědi", nebo speciální kapitola s praktickými tipy, jak promlouvat k andělům i konstruktivní síle Vesmíru, protože oboje má svá specifika, která je důležité znát a respektovat, aby byla komunikace efektivní a přínosná.

A zmíněné příběhy ze života? - V knize Anděl strážný se například dozvíte, jak jsem přišla ke svému jménu. Jeho původ je úzce spojený s mými strážnými anděly... Jiný příběh zase vypráví o tom, co se s člověkem stane, když ztratí z nějakého důvodu svoji energii a jak se to poté podepíše na jeho schopnostech a osobnosti. Budete šokováni, jak velice na energiích ve skutečnosti záleží... Již dříve ukázaná ilustrace UFO talíře, která vás nadchla na webu, se pojí k dalšímu velice zajímavému příběhu z mého života, podobně jako ilustrace pegase, kterou jste viděli vznikat přímo ve videu.


Přímo zde odpovídám také na dvě otázky, které mi pokládáte pokaždé, když vydám novou knihu.
První klasická otázka, jestli je kniha určená dětem: Kniha Anděl strážný není určená dětem, obsahuje silná data a jen některé vybrané pasáže malé dítě pochopí. Děti od 15ti let nahoru už by ji chápat měly, ovšem za předpokladu, že mají o tématiku přirozený zájem a už mají za sebou nějaké zkušenosti, nebo mají něco načtené a určitým způsobem už se orientují.
Pro děti, které nějakou tu dobu čtou stránky Aluška.org a už rozumí jejich obsahu, bude kniha perfektně srozumitelná, naopak jim mnoho věcí skvěle docvakne, doplní a rozšíří.

Další otázka je, jestli je nutné znát předešlé knihy, aby člověk porozuměl knize třetí: Není to nutnost, ale protože Anděl strážný je už třetí kniha v pořadí a protože mám za sebou 10 let psaní článků na stránky, je pochopitelně už o něco dále a vyžaduje čtenáře, který je svým způsobem připraven a zná můj typický obsah. Absolutní začátečník, který se ani nikdy v životě nesetkal s mojí tvorbou a nezná typický obsah mých článků, to bude mít o něco těžší, protože si bude potřebovat mnohé vědomosti zpětně doplnit. Anděl strážný začíná lehkým úvodem a postupně srozumitelně rozvíjí tématiku, ale jak kniha pokračuje, postupně ,,přituhuje". Kniha je na vědomosti velice výživná a nechce opakovat to, co už bylo napsané jinde, proto se několikrát na předešlé knihy odkazuje, v místech kde naráží na základní data, probraná v předešlých knihách. Kdo zná obsah předešlých knih a čte web, je v podstatné výhodě, nebude potřebovat nic zpětně dohledávat, doučovat se a na první čtení si z knihy vezme maximum.
Když si vezmete mé knihy popořadě, určitá posloupnost tam jde vidět. Svět za oponou je krásná beletrie, která člověku opatrně ukazuje svět andělů a víl, rozebere čtenáři kompletní Zákony Vesmíru, ale ukazuje i možnou odvrácenou stranu mince. Pěkná přínosná kniha pro kohokoliv, i pro začátečníka. Vlastně docela lehké čtení. Poté je Svítání, které se místy dotýká Zákonů Vesmíru, ale protože už jsou v první knize, pouze se na ně případně odkáže, ale pokračuje dál svou cestou. Učí čtenáře, jak si srovnat život a myšlení, naučit se mít rád, získat sebevědomí, vyrovnat se s bolestí, křivdami a toxickými lidmi. Na konci má přílohu se speciálními postupy... A nyní přichází třetí kniha, která tak trochu předpokládá, že má před sebou čtenáře, který zná Zákony Vesmíru, je duševně zdravý, má se rád, má to v hlavě srovnané a je tím pádem perfektně připravený na hutná data, i životní změnu, které kniha nabízí. I tato třetí kniha obsahuje v závěru speciální návody, ale jsou jiné, než ve druhé knize, čili rozšiřuje čtenáři další možnosti, podle toho, co potřebuje napravit, nebo čistit.

Neustále se rozvíjím, postupuji krůček za krůčkem a s tím se přirozeně rozvíjí i moje tvorba. Není možné zůstat stát na místě a opakovat stále jedno a to samé, z obavy, aby to pochopil každý nově příchozí začátečník, protože je snadné si všechna data zpětně doplnit a rozjetý vlak kdykoliv doběhnout. Všechny knihy jsou dostupné. Od které se rozhodnete začít, je na vašem svobodném uvážení.

Přeji každému čtenáři, kterému se Anděl strážný dostane do ruky, aby ho provázeli andělé na každém kroku, aby ho chránila konstruktivní síla Vesmíru a aby na vlastní kůži pocítil, jak je toto spojení úžasné a krásné.

..... s láskou a úsměvem Alue ....
 


Komentáře

1 Ježovka Ježovka | 27. listopadu 2016 v 4:41 | Reagovat

Na tu knížku už se neskutečně těším! :) Bude úžasná stejně, jako dvě předchozí a možná ještě úžasnější.

2 Irča Irča | 27. listopadu 2016 v 10:40 | Reagovat

Kdy už se začne s prodejem?

3 Michaela Michaela | 27. listopadu 2016 v 11:02 | Reagovat

Tesim se moc :) budes Alu delat nejaky "balicek" vsech tri knih zaroven? Jeste ani jednu nemam ale tesim se ze si objednam vsechny tri naraz a pres svatky se zactu :)

4 bonneris bonneris | Web | 27. listopadu 2016 v 14:46 | Reagovat

Ahoj Alue,
ráda bych se tě zeptala, jak se ti vlastně podařilo vydat knížku. Šla jsi s tím do nakladatelství sama, nebo tě někdo oslovil? Máš vlastně nějakou práci, nebo žiješ tím co tě baví, píšeš blog a knihy a to tě živí?
Měj se hezky a hodně úspěchů, protože ty si je zasloužíš.

Bonneris

5 Alue Alue | 27. listopadu 2016 v 15:10 | Reagovat

[2]: Všechno píšu nahoře v hlavičce a v zápisníčku.

[3]: Jaký balíček máš na mysli? - knihy jsou všechny tři dostupné, kdo má o jaké zájem, může si vybrat.

[4]:  Mám nakladatele, který  se mi původně nabídnul sám. Veškeré financování i distribuci si však zajišťuji sama.
Živí mě moje podnikání. Profesí jsem tedy hlavně spisovatelka, jelikož publicistiku dělám pro lidi zdarma.

6 David David | E-mail | 27. listopadu 2016 v 23:23 | Reagovat

Škoda , že zapomínáme vždyť v dětství nám napomáhají s naší budoucí cestou.

7 Mára Mára | E-mail | 28. listopadu 2016 v 1:12 | Reagovat

[3]: To není špatnej nápad, mohla bys prodávat všechny tři v akčním balíčku za nějakou akční cenu. Na druhou stranu Tvé knihy nejsou běžné zboží a Ty nejsi Tesco.

8 Jajsem Jajsem | 28. listopadu 2016 v 7:52 | Reagovat

Me normalne nabehla slina :D:D Uz,abych ju mela doma. 😍👼👏

9 Alue Alue | 28. listopadu 2016 v 8:55 | Reagovat

[7]: Přesně tak, já nejsem žádné teSco, ale drobný živnostník s omezeným skladem a omezenými možnostmi.

10 Mára Mára | E-mail | 28. listopadu 2016 v 10:41 | Reagovat

[9]: Ať bádám jak bádám ze šifry teSco jsem pochopil pouze toho hada, ale předpona te a koncovka co mi nejdou rozluštit.

11 Alue Alue | 28. listopadu 2016 v 13:31 | Reagovat

[10]:  hmm... měla jsem jenom zapnutý caps lock

12 Ali Ali | 28. listopadu 2016 v 17:08 | Reagovat

[11]:Taky sem dumala co to skrývá za šifru:D:D:D

13 raja raja | 28. listopadu 2016 v 18:06 | Reagovat
14 micka micka | 28. listopadu 2016 v 20:47 | Reagovat

[12]: já taky XDDD a taky mě napadl had. Ta Aluška je ale fikaná. Nejdřív nás vycvičí hledat znamení všude a pak si nechá náhodou zanutý capslock XDDD

15 ifka :-) ifka :-) | 29. listopadu 2016 v 10:08 | Reagovat

Moc hezky rozepsané.Na knihu se moc těším :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama