V e-shopu Alue.cz přibyly nové druhy Energetických krystalů. - K dispozici ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 20.10.

Tisulská princezna: Dívka v sarkofágu je nejméně 800 miliónů let stará!

12. prosince 2016 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Záhady
Tisulská princezna - dívka v sarkofágu - profesor určil dobu, kdy byla pohřbena - jedná se o dobu nejméně před 800 milióny lety!
Zanedlouho sovětští vědci uveřejní své poznatky a vědecký svět bude zcela šokovaný. Dle profesora byla princezna pohřbena nejméně před 800 milióny lety! Toto tvrzení je v rozporu s Darwinovou teorií o původu člověka a jeho vývoje z opice. Žena byla pohřbena v karbonovém období prvohor, dávno před dinosaury, dlouho před tím než se na planetě vytvořilo uhlí, v době, kdy dle moderních představ bylo na zemi království rostlin.
Stalo se to začátkem září roku 1969 v obci Ržavčik v Tisulském okrese v regionu Kemerovo. Během hornických prací v dole, kde se těžilo uhlí, objevil horník Karmaukhov v samotném jádru dvacetimetrové sloje ležet v hloubce přes 70 metrů dva metry velký mramorový sarkofág, který byl neuvěřitelně precizně mechanicky opracovaný.Velitel Alexander Alexandrovich Masalygina přikázal okamžitě zastavit veškeré práce a sarkofág nechal vynést na povrch. Následně ho začal otevírat, přičemž odlamoval okraje tmelu, který byl časem již zkamenělý. Samotný tmel se však pomocí slunečního tepla měnil v čirou tekutinu a začal se roztékat. Jeden nedočkavý člověk, si dokonce dal trochu této tekutiny na jazyk, aby ji ochutnal (během jednoho týdne zešílel, a v únoru umrznul u dveří svého domu).

Víko sarkofágu bylo dokonale opracované a přesně sedělo. Pro lepší těsnost měly vnitřní hrany okrajů tloušťku patnáct centimetrů. Objevení Tisulské Princezny bylo skutečně velkým šokem pro všechny přihlížející.

Sarkofág byl naplněný až po okraj růžově modrou krystalicky čirou tekutinou. V ní spočívala svěží, zhruba 180cm vysoká, štíhlá a neobyčejně krásná žena. Bylo jí okolo třiceti let, měla jemné evropské rysy a velké, do široka otevřené modré oči. Měla husté, lehce vlnité tmavě hnědé vlasy s nádechem dočervena, které jí sahaly až do pasu. Podél jejího těla splývaly měkké, bílé ruce s krátkými, úhledně upravenými ostříhanými nehty.

Oblečena byla do průsvitných bílých krajkových šatů, které jí sahaly těsně pod kolena. Šaty byly s krátkým rukávem, vyšívané pestrobarevnými květy. Pod šaty nic jiného neměla. Zdálo se, že není mrtvá, ale jen spí. Vedle hlavy ještě měla černou, obdélníkovou, na jedné straně zaoblenou kovovou krabičku (něco jako mobilní telefon) o rozměrech 25 x 10cm.

Sarkofág zůstal veřejně otevřený zhruba od 10 do 15 hodin. Celá vesnice se přišla podívat na ten zázrak. Téměř okamžitě nahlásili objev okresním úřadům a povolali odpovědné orgány, hasiče, armádu i policii. Do 14 hodin přiletěl cihlově červený vrtulník a přivezl tucet velkých "kamarádů" v civilu, kteří prohlásili, že místo je kontaminované a nařídili všem přihlížejícím, aby se vzdálili od hrobu. Následně zajistili místo objevu a zapsali si všechny, kdož se dotkli rakve, a dokonce i ty, kteří stáli poblíž, údajně z důvodů lékařské pohotovosti.

"Kamarádi" se snažili naložit sarkofág do helikoptéry, ale břemeno bylo příliš těžké, a tak se rozhodli, že rakvi ulehčí tím, že z ní odstraní tekutinu. Začali odčerpávat tekutinu, ale tělo okamžitě začalo před zraky přihlížejících černat. Proto kapalinu opět vrátili zpět a zčernání se okamžitě vytrácelo. Za okamžik tváře ženy opět zrůžověly a tělesné ostatky opět vypadaly jako živé.
Sarkofág uzavřeli a spolu se zbytky tmelu, který byl uložený v igelitových pytlích, ho přenesli do helikoptéry. Zároveň nařídili lidem, aby se rozešli. Helikoptéra se vznesla k nebi a zamířila směrem k Novosibirsku.

Za pět dnů přijel z Novosibirsku do Ržavčiku postarší profesor a ve venkovském klubu přečetl přednášku o předběžných výsledcích laboratorních zjištění. Sdělil, že učiněný objev významně změní celkové chápání historie. Zanedlouho sovětští vědci uveřejní své poznatky a vědecký svět bude zcela šokovaný. Dle profesora byla princezna pohřbena nejméně před 800 milióny lety! Toto tvrzení je v rozporu s Darwinovou teorií o původu člověka a jeho vývoje z opice. Žena byla pohřbena v karbonovém období prvohor, dávno před dinosaury, dlouho před tím než se na planetě vytvořilo uhlí, v době, kdy dle moderních představ bylo na zemi království rostlin.

Rakev původně stála uprostřed pod dřevěnou klenbou v hlubokém hustém lese. Během věků se klenba zcela vnořila do země, zhroutila se a bez jakéhokoliv přístupu kyslíku po dobu několika stovek miliónů let se přeměnila na jednolitou vrstvu uhlí.
Původně byla předložena verze o mimozemském původu ženy, ale genetický rozbor těla ukázal stoprocentní shodu s moderním ruským člověkem. Dnes jsme zcela stejní jako byli naši předkové před 800 milióny lety!

Úroveň civilizace, ke které žena patřila, v mnohém přesahuje všechny doposud známé civilizace, včetně té naší, jelikož vlastnosti tkaniny, ze které jsou ušity "Princezniny" šaty nejsou přístupné vědeckým analýzám. Zařízení pro výrobu takového materiálu není vynálezem lidstva. Nezvládli ani rozpoznat složení růžovo modré tekutiny. Rozpoznali pouze některé základní složky, které pocházely z nejstarších odrůd cibule a česneku. Ohledně kovové krabičky neřekl profesor nic, jen to, že je stále předmětem dalšího výzkumu.

Pár dní po této události se v tisulských místních novinách objevila malá poznámka oznamující, že v blízkosti vesnice Ržavčik byla objevena archeologická relikvie, která vrhá nové světlo na celý příběh. Ržavčané protestovali, taková jedinečná událost a v novinách se objeví pouhé tři řádky!
Rozhořčení místních pomalu ustupovalo, když náhle vesnici obklíčila armáda a policie, která chodila od domu k domu, a eliminovala "buřiče" mezi obyvateli. Přičemž místo, kde byl nalezen hrob, pečlivě prohrabali a nakonec důkladně zaplnili zeminou.

Přes všechno úsilí úřadů se i tak našlo pár vesničanů, kteří chtěli bojovat za pravdu. Jeden z nich chodil od instance k instanci, dokonce napsal i dopis na Ústřední výbor, ale za rok nato zemřel (dle oficiální verze - na selhání srdce). Během následujícího roku zahynulo při autonehodách jeden po druhém, i všech šest "průkopníků," kteří byli očitými svědky při nálezu rakve. Tak byli svědci této události navždy umlčeni.

Po celé léto až do pozdního podzimu v roce 1973, když dle úřadů již "vše utichlo," tak se na březích a ostrovech jezera Berchikul, které se nalézá šest kilometrů od místa nálezu sarkofágu, v naprosté tajnosti prováděly velmi rozsáhlé vykopávky. Místo, kde probíhaly práce, bylo obklopeno vojáky a policií. Utajení bylo pod hrozbou smrti!
Jeden nájemný dělník, který spolupracoval na vykopávkách a dlouhou dobu nikomu nic neřekl, šel do nákupního centra a v lehce opilém stavu řekl, že na ostrovech objevili starodávný hřbitov z doby kamenné. Odmítl se však podělit o detaily. Nicméně lidé z vesnice viděli oboje, místo vykopávek a viděli letět i cihlově červenou helikoptéru, která něco odvážela. Po skončení prací na ostrovech a pobřeží Berčikulu zůstaly stovky pečlivě vykopaných a následně zasypaných podzemních hrobů…


3 videá Tisulska princezna: Divka v sarkofagu je nejmene 800 milionu let stara
https://www.youtube.com/watch?v=V9VMiyVQUXQ


 


Komentáře

1 Mára Mára | E-mail | 12. prosince 2016 v 1:33 | Reagovat

A Tvůj názor Aluško? :)

2 myshoolka myshoolka | 12. prosince 2016 v 4:50 | Reagovat

Trochu to připomíná Sněhurku... Krásná dívka leží v rakvi v lese. - někdo ji měl zkusit políbit a probudila by se ;)

3 mariankosnac mariankosnac | 12. prosince 2016 v 10:36 | Reagovat

To je síce pekná teória, že slovania tu boli ešte pred dinosaurami, ale neni to dostatočne podložené aby sa kvôli tomu prepisovali dejiny. Tá tisulská princezná, na 800 miliónov rokov vyzerá dosť dobre, ako nejaká herečka a je to tak, ten obrázok je len ilustračný je zo staršieho amerického filmu o Snehulienke https://youtu.be/qdukTr2CDVo
Originál fotka teda zrejme neni, tak asi sa to tak dobre ututlalo alebo je to celé len rozprávka?

4 Verisek Verisek | 12. prosince 2016 v 12:05 | Reagovat

To je herečka Sarah Patterson:-))
A je to foto z té pohádky o Sněhurce..
Ale  i tak mě to uchvátilo:-))

5 romča romča | E-mail | 12. prosince 2016 v 14:50 | Reagovat

Jinde sem čítala, že vraj vtedy byli všetci tak šokovaný nálezem, že nikomu nenapadlo urobit nejakú fotku. Vlastne sa o Tisulskej princezne teho moc neví. Moc by mňa zajímalo, co je ve skutečnosti tá kovová škatulka co našli u její hlavy. Od vtedy co sem sa o tejto žene dozvedela mňa strašne zajímá co o ní vlastne zistili... po rusky si ale o ní neprečítam bo ruštinu neovládam :(

6 alro alro | E-mail | 12. prosince 2016 v 15:20 | Reagovat

Ono to může být ještě trochu jinak:
http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/9361-tisulska-princezna-rozbehl-jsem-investigativni-setreni-primo-v-rusku-a-veci-zacaly-dostavat-podstatne-jinou-podobu-1/
"Novináři Romanu Jančenkovi, se podařilo setkat se i s Nikolajem Michajlovičem Germanovem, jenž byl v tom čase posledním, který ze skupiny lidí, kteří dle legendy, měli sarkofág najít. Germanov pracoval jako strojník na důlním rypadle. Germanov na kameru Jančenkovi sdělil, že v roce 1969 skutečně pracoval jako strojník na důlním rypadle, ale že žádný sarkofág, natož pak s tělem uvnitř za jeho přítomnosti nikdy nalezen nebyl."

7 fluttershine fluttershine | 12. prosince 2016 v 16:06 | Reagovat

Hezký příběh, i když ne nijak skvěle napsaný, jen mi chybí jakýkoliv důkaz, třeba jméno toho vědce, který určil stáří, ale to se asi neví (nebo tomu, kdo to vymýšlel, došly nápady xD).
Taky mi trochu nedávají smysl do široka otevřené oči a to, že vypadala, že jen spí.
Ale je to Rusko, tam je možné všechno.

8 Irča Irča | 12. prosince 2016 v 16:36 | Reagovat
9 Jarek Van Ek Jarek Van Ek | E-mail | 12. prosince 2016 v 17:51 | Reagovat

O tom, že Sibiř je ideální prostředí pro nejrůznější archeologické nálezy, není pochyb. Ale tady to fakt dopadlo špatně, když tam vložili Holywoodskou Sněhurku,  asi jsem ten film i viděl.

10 Alue Alue | 12. prosince 2016 v 18:03 | Reagovat

[9]:  to jsou jen ilustrační obrázky.

11 Ayeri Ayeri | 12. prosince 2016 v 18:41 | Reagovat

Je to hezká pohádka :) Ale moc pravděpodobně to nezní a chybí jakékoliv důkazy, což může být protože je to vymyšlené a nebo protože to je prostě v Rusku :D Ty tomu věříš, Alue?

12 Alue Alue | 12. prosince 2016 v 18:42 | Reagovat

[11]:  věřím.

13 zdeněk zdeněk | E-mail | 12. prosince 2016 v 18:50 | Reagovat

Vypadá to, že princezna pochází z doby kdy naši předci neměli blokované mozky.....

14 Sora Sora | 12. prosince 2016 v 18:51 | Reagovat

Skoro mi přijde, že tehle příběh byl podklad pro seriál Hvězdná brána (1. díl 6. série), kde taky našli spící (zamrzlou) ženu cca 5 milionů let starou :D

15 mariankosnac mariankosnac | 12. prosince 2016 v 21:22 | Reagovat

Tu je doplnený preklad z ruských stránok o "Informace od velikého učitele lidstva MM" tisulská princezná neni sama našiel sa aj princ, v iráne... no je to docela scifi

http://myslenkyocemkoli.blogspot.sk/2014/02/tisulska-princezna.html?m=1

http://myslenkyocemkoli.blogspot.sk/2014/02/tisulska-princezna-pokracovani.html?m=1

16 Mára Mára | E-mail | 12. prosince 2016 v 22:52 | Reagovat

První matrix? Či doba před matrixem?

17 Alue Alue | 13. prosince 2016 v 7:51 | Reagovat

[16]:  dávno před nimi si myslím...

18 Jenny Jenny | 13. prosince 2016 v 9:35 | Reagovat

O tomhle jsem nedávno četla v časopise enigma nebo záhady života, teď nevím..hodně zajímavé, chtěla bych ji vidět na vlastní oči

20 VOjtech VOjtech | 13. prosince 2016 v 13:24 | Reagovat

[2]: Ona to totiž bude Sněhurka přesněji filmová podoba z roku 1987

https://www.youtube.com/watch?v=qdukTr2CDVo

21 Don Nadie Don Nadie | 13. prosince 2016 v 18:29 | Reagovat

Nebyli horníci, kteří jí objevili Šmudla, Prófa, Kejchal, Rejpal, Stydlín, Štístko a Dřímal?

22 Alue Alue | 14. prosince 2016 v 9:55 | Reagovat

[20]:

[21]:

Znova opakuji, jsou to jen ilustrační obrázky.

23 Mued Mued | 15. prosince 2016 v 22:16 | Reagovat

:D Pamatuju si, jak se mi třeba nezdálo to o těch pyramidách, co jsme se učili ve škole.
Já když si něco čtu, tak někdy umím cítit, které pasáže z toho jsou pravdivé. A v tomto článku to cítím u hodně částí... Proto tomu, stejně jako Alue, také věřím. Na tomhle si člověk zase jednou uvědomí(pokud tomu tedy věří), jak nám lžou, že pravdu se neučíme. A že škola je ve své podstatě jen ztráta času, když tam pravdu nenajdeme. I když ji rozhodně nedémonizuji…
Jak jsem tu viděla tu dívku, tak mě z toho až mrazilo a přesně jsem si taky říkala, že to vypadá, že ji fakt stačí jenom probudit. Jenom nějak aktivovat. :D Teď teda vím, že obrázky pravé nejsou, takže ani nevíme, jak vypadá; a mrazení mě přešlo. Nicméně tenhle článek mi až vhání slzy do očí a mrazí mě z něho jako celku. Je to škoda. Taky bych moc ráda o ní všechno věděla. Jak vypadala, znala její příběh a tak.

[14]: Ani bych se nedivila, když ve sci-fi a fantasy seriálech ukazujou pravdu.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama