182. Dotazník: Jací jsou lidé, kteří skutečně vzali osud do vlastních rukou?

20. ledna 2017 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Dotazníky
Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze... Děkuji!
Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Ještě jeden dotaz, Aluško, prosím, co si myslíš o léčení přístoji typu Oberon, Bicom atd. Děkuji!
Slyšela jsem na ně opakovaně chválu, ale nemám s nimi osobní zkušenost, protože používám něco jiného a jsem spokojená, tudíž nemám potřebu zkoušet něco jiného.

2. Aluško, zajímalo by mě, když tak mluvíš o tom braní osudu do vlastních rukou...není to tak trochu proti pravidlům? Myslím tím, duše si přece vybrala svůj život sama. A překážky v něm jsou z nějakého důvodu. Když si takhle z palmových listů zjistíš dopředu, co se stane a pak se tomu vyhneš, je to správné? Myslela jsem, že co se má stát, se prostě stane. Když ne teď, tak jindy. Jak to tedy je?
Přečti si knihu Anděl strážný, kde je vysvětlené, jak funguje osud který si sami určíme a osud, který prožijeme zde na zemi. Co se týče palmových listů, jsou tu od toho, aby pomohly lidem. Když víš, že v určitém období na koleji po které aktuálně kráčíš bude pršet, můžeš si předem nachystat deštník, nebo se vydat jinudy.Co je to ,,proti pravidlům"? Jsi lidská bytost a máš právo volby, kterou ti nikdo nemůže vzít, pokud si ji nenecháš vzít.
Je tvojí povinností zbytečně trpět, když předem víš, že budeš trpět? Ne, není. Nemusíš... Kdyby tvoje úvaha fungovala pevně tak jak jsi ji nastínila, prakticky bychom byli jen stroje, které plní předem daný plán a nemůžou udělat krok ani doleva, ani doprava. Protože je všechno pevně naprogramované... ale ono není, pokud se tak rozhodneš a uděláš patřičné kroky.
Jaký má takový přesně naprogramovaný život vlastně smysl a proč by ses potom o cokoliv v životě snažila, bádala, nebo o něco usilovala, pokud by nebyla možnost volby a změny osudu... Tento způsob myšlení ,,co se má stát se stejně stane a nezměním to", je toxický, protože se pak člověk v životě nikam nedostane, není motivovaný a nemá proč se o cokoliv zajímat. A když se nemá dobře, nemusí brát odpovědnost za svůj život na sebe, může to hodit na něco jiného, vnějšího. Necítí vinu ani výčitku, ale ani nemá sílu něco s tím udělat. Protože jeho volby nejsou v jeho rukou, pokud se domnívá, že všechna rozhodnutí byla udělána předem... Ale takto život přece nefunguje. Všichni si svůj mikrosvět tvoříme svými volbami.

V podstatě přesnou danost tvého osudu si určuješ sama. Pokud ho do vlastních rukou nevezmeš, platí víceméně to, co bylo řečeno v dotazu. Ale pokud se rozhodneš být pánem svého života a začneš se podle toho chovat, neplatí to. A já pevně věřím tomu, že na tyto stránky chodí hlavně lidé, kteří usilují o ovládnutí svého osudu. Je to těžké, ale není to nemožné.
Přesto připouštím, že utrpení, bráno jako životní lekce, za předpokladu že tuto lekci zvládneš, je způsob, jak velice rychle osobnostně posílit a vyrůst. Ale je to něco za něco. Za své zkušenosti a moudrost draze zaplatíš a také tě to duševně poznamená a změní. Už nikdy neuvidíš svět stejně. A pokud útrpnou lekci nezvládneš, zničí tě. Je to těžká kolej, chůze po ostří žiletky. Buď přejdeš na druhou stranu, nebo spadneš...

3. Prosím mohla bys vysvětlit nebo nastínit kdy se člověk vyloženě trhne z osudových kolejí a kdy jen koleje mají výraznější zatáčku? Já třeba pracoval ve firmě kde jsem byl rok spokojenej, ale časem mě začaly někteří "klienti" dost nemít rádi, kolegové tak stejně, vyhnali mého oblíbeného kolegu, přišel jsem o část výplaty kvůli přesčasům, nadřízený mě dvakrát seřval za něco za co jsem nemohl, zkrátka se to začalo sypat. Já to pochopil jako znamení - *vypadni odsud, už přišel čas jít jinam, tady už Tvůj čas skončil a máš zde splněno.* Tak jsem se sebral a na hodinu odešel. Přihlásil se do jiné firmy kde jsem teď maximálně spokojen, a začal si dělat "rekvalifikaci" na uplně jinou práci za slušný peníze. Tak by mě zajímalo jestli jsem se tímto svým činem vytrhl z kolejí osudu, nebo jen koleje měly ostrou zatáčku, nebo co se to vlastně odehrálo. Děkuji :)
Není na to úplně přesný mustr, protože příběh každého člověka je originální. Ale obvykle lidé, kteří se vytrhli úplně mimo danou kolej, nejsou nikde zaměstnaní, nemají moc stereotyp a všechno co v životě dělají, včetně práce a všech lidí co kolem sebe mají, si sami vybrali a určili. Ne že by byli dáni do kolektivu ve kterém se musí přizpůsobit, ale oni sami stvoří svůj kolektiv. Platí to i v jejich rodině, pokud rodina nezapadá do konceptu, nestýkají se s ní a není jim to líto. Protože vědí, že čas a energie jsou drahocenné komodity a není dobré jimi plýtvat.
Ne že by jim někdo dal práci, ale oni sami sobě určí a utvoří práci. A ne že jim někdo něco dává za úkol, ale oni sami sobě rozdávají úkoly. Většinou se také spoléhají sami na sebe, nevisí příliš na druhých lidech, protože si uvědomují, jak to tady funguje. Že čím méně se spoléháme na druhé, tím méně jsme potom rozčarovaní. Jsou to lidé ve velké míře samostatní (jak duševně tak materiálně) a soběstační, i když zcela soběstačný není nikdo na tomto světě. Všichni jsme součástí společenství a potřebujeme se navzájem, ovšem míra této potřeby a aspekty ve kterých potřebujeme druhého člověka, se velice individuálně liší. Lidi, kteří vzali osud do vlastních rukou, spojuje vysoká míra samostatnosti a nezávislosti na názoru a pomoci druhých.
Snadno ,,prorazí pěstí zeď", jsou to lidé cílevědomí, kteří pokud se pro něco rozhodnou, stvoří to a nikde po cestě se nezastavují, nepochybují o sobě ani o svém rozhodnutí, neberou své slovo zpět, protože vědí co chtějí. Vůle takových lidí je jasná, ostrá, pevná a také je spojuje vysoká inteligence a znalosti, ne přímo závislé na školách, které absolvovali.
Jsou to lidé nezkrotní, nedá se jim diktovat, vyhrožovat, vydírat, ani poroučet. Buď jdete s nimi nebo bez nich, není prostřední cesta. Jsou hrdí. Nedají a nenechají se ponižovat.
Co se týče peněz, není jisté jestli jsou všichni vyloženě bohatí, ale rozhodně nikdy nemají dluhy, protože vědí, že dluhy zotročují člověka. Obvykle ani nevedou typický život, jaký vede většina osob v jejich věku. Například obvyklá nejčastější přímka člověka je školka - škola - do práce z práce - rodina - děti - pak nějaká ta krize, úmrtí, rozvod, nebo třeba spokojené stárnutí - důchod - nemoc - smrt.
Lidé, kteří vzali kompletně život do svých rukou, jsou dost mimo tuto přímku a také nemají příliš typické vztahy se svými blízkými... Ale zároveň musím uznat, že lidí, kteří skutečně vzali osud do svých rukou, znám velice málo, dali by se spočítat na prstech jedné ruky. Popisuji tedy obecně to co vidím jako společné rysy všech, nepopisuji návod na život, který by byl vhodný pro každého. Uznávám a chápu, že to pro každého není.
... A kdybychom se tedy vrátili zpátky od obecné roviny ke konkrétní osobní rovině, změna zaměstnání není kompletní změna osudu. Může to být těch pověstných 5% doleva nebo doprava. Ale je to můj názor. Nemám patent na tvůj život.

4. Ahoj Alue, prosím, ráda bych si očistila vodu, kterou piji. Dočetla jsem se o křišťálu, šungitu a magnetit kamenech. Který je nejlepší volba? A jak jinak by se dala ještě voda čistit? Děkuju moc.
Teď je důležité, jakým způsobem myslíš ,,čistit". Od čeho... Od minerálů a zbytků antikoncepce, nebo od dat? Nebo si ji naopak chceš nabíjet? Protože křišťál vodu nabíjí, nemaže z ní data, ani ji nefiltruje. Šungit vodu skutečně čistí, ale ne od všeho. Čistí ji od patogenů, zlepšuje její kvalitu, detoxikuje organismus a prodlužuje životnost vody, ale nemaže z ní data a neodstraní tvrdost... Takže pokud chceš pít čistou vodu od dat, je nejjednodušší a nejlevnější jezdit si pro ni ke studánce. Nebo si koupit opravdu kvalitní filtr na vodu, který sice nevyčistí data, ale odfiltruje nadbytečné minerály a nečistoty.
Abych to shrnula, vodu nepřefiltruješ a nevymažeš jenom tím, že něco vložíš do džbánku, tak jednoduché to prostě není. Buď to vyžaduje námahu, nebo peníze.

5. Má Criss Angel smlouvu s ilumináty, nebo má jen talent, ale to by asi nebyl takhle podporován médii, ne?
Criss Angel na něco přišel a dostal povolení od elit, ukázat to lidstvu. Rozhodně to není otázka talentu, nebo nějakých triků. Je to skutečnost... Avšak to, že má povolení, z něj nedělá automaticky zlého člověka, nebo jejich člena. Záleží na tom, co konkrétně se mezi nimi odehrálo a těžko říct, jestli dostal povolení od Iluminátů, nebo Zednářů, všechno jsou to jenom zástupné skupinky, kterým velí jedna hlavní síla. Takže je to vlastně jedno...

Criss Angel
https://www.youtube.com/watch?v=i5gK2MxGR0M

David Copperfield měl také toto povolení. Nebyl to iluzionista, věci které ukazoval jsou reálné. Je to moje srdcovka a mám k němu mnohem blíž. Zatímco Criss hlavně šokuje a mnohdy velice znechutí, David rozpláče dojetím, protože ukazuje hlavně to, co je krásné. Má jiný přístup k ukazování pravdy i k lidem, který je mi mnohem bližší.

To, co vidíte v tomto videu, je reálné. Žádné triky. To je jeho skutečné tajemství.

David Copperfield
https://www.youtube.com/watch?v=70U2yybKhKg

Když se tak vrátím ke druhé a třetí otázce z tohoto dotazníku, na těchto dvou příkladech vidíte lidi, kteří vzali osud do svých rukou. Jsou to zkrátka lidé, kteří žijí i myslí v jiné dimenzi bytí, než ostatní lidé. Vůbec nejsou jako většina a nejsou stejní jako většina. Často se s většinou nemůžou srovnávat. Postavte vedle Crisse a Davida náhodného kolemjdoucího a srovnejte jejich znalosti. No, nejde to...
A když se znova vrátím k těm povolením ukazovat tohle lidem, uznejte jednu věc: Co chcete zakazovat člověku, který umí létat, teleportovat se a dělit i spojovat těla napůl? Nic. Je svobodný. Pokud se rozhodne, že ukáže lidem pravdu, nezabráníte mu v tom. Elity nemají prakticky jinou možnost, než souhlasit, protože pokusy tyto lidi zabít, se míjí účinkem. Jsou vždy o mnoho kroků napřed a vědí věci předem.
... Ale většina si to nechává pro sebe, málokdo na sebe chce strhnout takovou pozornost.
Napište, kdo při pohledu na Davida také vždycky brečíte :) Já ho miluju odmalička.

6. Rád bych se Aluško zeptal na synagogy. Jak fungují energeticky kostely už někde psáno bylo, ale jak je to se synagogami, které mají na střeše šesticípou hvězdu místo kříže ?
Synagogy fungují podobně jako kostely, ale princip není pochopitelně úplně stejný. Více se rozepisovat nemůžu.

7. Proč když někoho milujeme nás bolí, že je ten druhý s někým jiným?
Protože jsme vychováni v programu nedostatku a strachu, který se snažíme přebíjet tím, že se pořád snažíme někoho, nebo něco vlastnit, abychom měli pocit jistoty. Škrtíme, hamouníme a jsme krkouni, protože se tím snažíme zaplácnout strach, že zůstaneme úplně sami a s holým zadkem.
Čím víc si je člověk nejistý sám sebou a svým životem, tím víc žárlí... protože se bojí. A naopak, kdo si je jistý jak sebou tak i svými životními hodnotami a jistotami, žárlí velice málo, nebo skoro vůbec.

Zásadně to souvisí s komplexem méněcennosti. Když o sobě vím nebo tuším, že za moc nestojím, v podstatě předpokládám, že bude partner hledat někoho lepšího a že je jenom otázka času, než mě podvede a opustí. Toho se bojím, protože to považuji za nevyhnutelné a takto vzniká chorobný žárlivec.
Když naopak vím, že někoho jako jsem já partner jen tak nesežene, tedy jsem si sebou jistý, necítím se být ohrožován jinými lidmi, ani potenciálními nápadníky. Takže se nebojím, tudíž ho neomezuji a nezamykám doma. To je ten rozdíl.

Duševní a emoční vyspělost se pozná také podle schopnosti nechat druhého člověka dělat vlastní rozhodnutí, nechat ho jít když chce a nechat ho ať nás odmítne, když s námi nechce vztah ani začínat. Nemá smysl věšet se na nohu někomu, kdo nás nechce.

8. A kde mohla skončit duše Anneliese Michel, když byla posedlá ďáblem? Kde končí tyhle duše, když je posedne ďábel nebo mají stigmata? po smrti jdou normálně do světla nebo si je vezme ďábel?
To nevím... ptát se na to Anneliese určitě nebudeme :)

9.Zajímá me zda používáš orgonity a jaky na ně máš názor. Děkuji
Orgonity používám a mám jich hodně. Řadím je mezi slabší druhy ochran, zato jsou však velmi dobře dostupné. A vždycky je lepší něco, než vůbec nic. :)

10. Myslíš si, že upíři, vlkodlaci a podobně opravdu existují nebo existovali? Kde se vzaly všechny ty pověry o nich? Připadá mi divné, že by to opravdu pocházelo od lidí, kteří mají nějakou nemoc a proto vypadají jinak. Takových lidí přece není tolik, aby kvůli podezření z upírství někdo vyvraždil půlku vesnice.
Oboje existuje a je to realita i dnešní doby. Není to v detailech tak jak se píše v knihách a populárních románech, ale základní legenda o nich se skutečně zakládá na pravdě. Jejich ,,populace" je sice extrémě nízká v obou případech, ale jsou. 


Komentáře

1 Mára Mára | E-mail | 20. ledna 2017 v 6:18 | Reagovat

Wauu!! Moc Ti děkuji za tak suprovou pochvalu, děkuji Aluško, mega moc si toho vážím. Rád od Tebe slyším že žiju a myslím v jiné dimenzi než všichni a že se s většinou vůbec nemůžu srovnávat
srovnávat. To mě hodně zahřálo na srdíčku :))
A k tomu videu Davida, je pravda že to vypadá hodně reálně, pohybuje se skoro stejně jako já, když se mi zdají sny o létání. Zajímalo by mě jestli pan kouzelník přehodil těla zase zpátky :D K čemu je vlastně dobrý půlit těla? :D

2 Alue Alue | E-mail | Web | 20. ledna 2017 v 6:40 | Reagovat

[1]:  To bylo míněno v obecně rovině, ne přímo na tebe, neznám tě... nepřechval mě.

3 Mára Mára | E-mail | 20. ledna 2017 v 7:01 | Reagovat

[2]: I tak dík :)

4 atrej ystma 776 atrej ystma 776 | E-mail | Web | 20. ledna 2017 v 8:14 | Reagovat

JAAAK? Jak lidi mohli hlasovat tak, že bylo jen 1,5 hvězdičky pro tento [další] superdotazník.....

5 ari ari | E-mail | 20. ledna 2017 v 9:33 | Reagovat

... já myslím, jsme lidé mnoha tváří, úrovní, emocí.. nemůžeme prostě všichni převibrovat. Učit se tady, to ano, ale zase jen Ti kdo si to uvědomují a chtějí. Vemte si kolik lidí se zabývá těmito tématy, kolik rodičů učí dětí zdravé výživě, citu i k tomu nejmenšímu broučkovi atd. atd. .. tak třeba škola pro duše? Karmické zákony atd. atd., ale to se dozvíme až.... bylo toho již tolik vyřčeno a nám nezbývá, než žít podle svého srdce a snažit se žít dobrý život nejen pro sebe a učit se a vzdělávat a snažit se alespoň tou maličkou kapičkou přispět a nebo také ne, to záleží na každém z nás.. než něco pochopíme.

6 zdeněk zdeněk | E-mail | 20. ledna 2017 v 11:57 | Reagovat

Ono to Davidovo tajemství může podle mě objevit kdokoliv kdo je trpělivý, kurážný a chce. Vždyť jsou to přirozené vlastnosti člověka. :)
Teď už jen přít na to jak ..... :D

7 Ester Ester | 20. ledna 2017 v 13:07 | Reagovat

Ahoj Alue, dlouho mi vrtá hlavou otázka posednutí. Je nám vykreslováno, že lidé, kteří se mohou dostat do takové situace špatně reagují na církevní symboly. není to naopak tak, že tito lidé nejsou ničím posedlí, ale že jim to nedělá dobře, stejně jako jim nedělá dobře vliv lidí, kteří jsou věřící? Skoro každý případ, o kterém jsem četla je doprovázen právě tím, že dotyčný vyrůstal v křesťanské rodině nebo že pravě reaguje velmi citlivě na tyto církevní symboly. Mohla by jsi o tom napsat něco více? Děkuji

8 Jan Jan | E-mail | 20. ledna 2017 v 13:25 | Reagovat

Bod 3. ve své podstatě vypovídá o charakteristice čistokrevných Vodnářů. Nejsem znalý Vašeho názoru na otázku početí, zrodu v tom či onom dnu, měsíci, roce, nicméně z vlastních poznatků jsem hluboce přesvědčen o skutečnosti, že až nápadně přesně se určité charakteristické vlastnosti toho či onoho jedince (rodově neprovázeného) v tom či onom datu zrodu se shodují.
Bod 10. Tato realita je skutečná, lze ji rozdělit do vědomé a nevědomé aktivity. O té vědomé nebudu hovořit, ale typickou nevědomou osobou, která se chová jako upír a přitom si to neuvědomuje jsou energetičtí upíři, kteří vysávají energii ve svém okolí. Bývají to často staří lidé, nemocní lidé, ale i lidé v produktivním věku, kteří se cítí "nějak moc dobře" například v přítomnosti toho či onoho člověka, což v konečném důsledku znamená, že takto vysátý člověk přichází enormně unaven atd...

9 vanilková vanilková | 20. ledna 2017 v 14:28 | Reagovat

Skvělý dotazník! Otázky, na které jsem potřebovala odpověď:-) Díky těm co se ptali a Alue za odpovědi!

10 Namasteen Namasteen | 20. ledna 2017 v 15:29 | Reagovat

Na Davida jsem se vždycky v televizi obdivně dívala, byl to můj oblíbenec :)

11 Jarka Jarka | E-mail | 20. ledna 2017 v 17:02 | Reagovat

Otázka číslo 6. :D ta poslední věta :D to je doobrýý si dokážu některý lidi představit na něčí noze :D a to číslo k té otázce sedí

12 micka micka | 20. ledna 2017 v 17:29 | Reagovat

Tohle video s Crisem Angelem jsem viděla už kdysi a bylo mi z něj hrozně zle! Nevím, k čemu jsou takové kousky dobré, já v tom žádný talent nevidím, jen zlo.

13 dun dun | 20. ledna 2017 v 17:59 | Reagovat

A jak si má člověk teda vydělávat, když ne chozením do práce?

14 Amálka Amálka | Web | 20. ledna 2017 v 18:18 | Reagovat

já taky u Davida vždycky brečím a jako malá jsem sledovala všecky díly :) Ty jeho příběhy jsou strašně dojemné a krásné - prostě umělecká díla. Crisse jsem dnes viděla poprvé a ty jeho videa se mi vůbec nelíbí. Asi chápu, proč se může takto ukazovat na veřejnosti.

15 Pavel Pavel | 20. ledna 2017 v 18:27 | Reagovat

K tomu crissovi a půlení těl,samozřejmě,že se jedná pouze o trik (komparz,střih....),ti lidi ve  skutečnosti nikdy neměli nohy....

16 Moudrávrba Moudrávrba | Web | 20. ledna 2017 v 18:34 | Reagovat

Ahoj Alue.

Moc se mi líbilo tvé pojednání o osudu a proto jsem tvůj článek sdílel na facebooku. Spousta věcí, které píšeš o osudu zapadá no moji filozofie. Osobně se snažím vzít osud do svých rukou, ale ještě se mi to nepodařilo. Je to těžké, ale jde to. Kdo je vytrvalý, dočká se.

17 Alue Alue | E-mail | Web | 20. ledna 2017 v 21:27 | Reagovat

[8]:  Dotaz 10 se netýkal energetických upírů.

18 Alue Alue | E-mail | Web | 20. ledna 2017 v 21:28 | Reagovat

[13]:  Můžeš rozvíjet něco svého... například.

19 Irča Irča | 20. ledna 2017 v 21:55 | Reagovat

David je super podle toho videa, ale na wikipedii se píše, že přednášel magii a ta dobrá není nebo je to myšleno obrazně?

20 leeth leeth | 20. ledna 2017 v 22:07 | Reagovat

Dotazník je super, ale celý den se nemůžu přenést přes odpověď na Crisse a Davida Copperfielda.
Criss má tak falešně a amatérsky natočená videa (pokud nestačí že herci nikdy neměli nohy a do očí bijící špatné herecké výkony všech přihlížejících v každých videích, pak chyby ve střizích a hlavně, ten stín, který se posunune během párminutového videao snad o půl dne :D a ostatní videa už jsou jen vtipnější a horší), že jsem nikdy nemohla vydržet to celé zkouknout.
A ohledně Davidova videa - ty triky jsem  odhalila hned, aniž bych cokoliv o magii  věděla. Pak se ukázalo, že je to jasné mnoha lidem. Už jen to, jak kruhy obezřetně nikdy nejdou nad jeho střed těla, apod..  https://www.youtube.com/watch?v=WD2i4Mn6nio
Vždyť by nikdy nepředváděl mimo stage a Criss zase bez herců, střihů a spousty příprav...
No je mi smutno. Takovou odpověď na něco tak jasného bych nemohla čekat.
Třeba něco téměř nadpozemského (využívání plného potenciálu) umí, ale nenarazila jsem na nic, co by nebyl jen trik. Možná aby po nich nikdo nešel ? :)

21 Martin Martin Martin Martin | 21. ledna 2017 v 8:17 | Reagovat

[20]: souhlasim, pouze triky

22 NikolaRehakova NikolaRehakova | E-mail | 21. ledna 2017 v 11:02 | Reagovat

Aluško, už dlouho se chci zeptat, jestli bys mohla doporučit nějakou kvalitní literaturu o fyziognomice, nebo z čeho ty sama čepáš? :) To co je volně dostupné, mi úplně nestačí a ráda bych si nějakou knížku koupila, tak pokud máš nějakého svého favorita, budu moc ráda, když se podělíš. Děkuju :))

23 zdeněk zdeněk | E-mail | 21. ledna 2017 v 11:28 | Reagovat

Co je na Indii a Číně tak spešl, že je tam rapidně o tolik víc lidí než v ostatních státech? Co tam duše tak přitahuje, aby se rozhodly tam narodit?

24 Alue Alue | E-mail | Web | 21. ledna 2017 v 11:50 | Reagovat

[22]:  Ta kniha už hodně dlouho není v prodeji. Musíš najít něco jiného.

[23]:  Nízká gramotnost, chudoba, nedostatek antikoncepce, nezodpovědnost a nezájem o plánované rodičovství? Důvodů může být tolik...

25 Ayeri Ayeri | 21. ledna 2017 v 11:56 | Reagovat

No o Crissovi si pamatuju hlavně, jak nosil emo účes, spousty křížů a říkal pořád dokola inteligentní věty jako "Jsem mág! " a podobně :D Teď už to nedělá, protože to vyšlo z módy, ale od člověka, který má obrovské znalosti a osud ve svých rukou bych to nečekala :D

K 10. otázce, nevíš o nějakých pravdivých zdrojích o těchto bytostech ? Prosím nemysli si, že jsem líná hledat, v poslední době mě tohle téma docela zajímá. Jenže když člověk hledá, najde často samé lži a kraviny, které si navíc vzájemně odporují a už se v tom nedá vyznat a poznat, co by se pravdě mohlo aspoň blížit :D

26 Alue Alue | E-mail | Web | 21. ledna 2017 v 12:00 | Reagovat

[25]:  Nevím o tom, že by byly volně k dispozici písemné doklady.

27 Fellien Fellien | Web | 21. ledna 2017 v 14:49 | Reagovat

Crisse jsme s kamarádkou žraly na základce, pak jsme z toho vyrostly :D. Davida jsem měla moc ráda odjakživa ale celkově tuto kouzelnickou scénu moc nesleduju, vždy jsem se zajímala spíš o anděly a tak. Lidí co vzali osud do svých rukou mám já kolem sebe hrozně moc. Moje kamarádka ve 22 letech žije na Bali a živí se s partnerem jako digitální nomádi. Když tak o tom přemýšlím, asi je v mém okolí spíš menšina těch, co osud do vlastních rukou nevzali a žijou klasickým životem, chodí do práce a tak. Asi i proto netáhne nic ke klasickému životu ani mě a nejspíš na tom brzy budu podobně, jako ta většina kolem mě, co vzala osud do svých rukou :).

28 Macin Macin | 21. ledna 2017 v 16:21 | Reagovat

Tak jsem dočetla Andílka strážného, škoda, že je konec. Bylo to pohlazení po duši. Moc za ní děkuji!Druhý den jsem se dala do čtení knihy od Davida Ickeho - "Jen Nekonečná Láska je skutečná ... a vše ostatní je iluze!" Tato kniha je tvrdá, nekompromisní realita, sahající hluboko do podstaty a odkrývá oponu skrytých světů. Je to tedy mazec. Neznalému čtenáři, by to mohlo vystřelit mozek, ale kdo se už vyzná a ví, najde spoustu zajímavých informací.

29 Mára Mára | E-mail | 21. ledna 2017 v 17:46 | Reagovat

[24]: A nemohla by jsi ji prosím naskenovat a dát ke stažení na uložto prosím? :)

30 Milan Milan | 21. ledna 2017 v 21:40 | Reagovat

Aluško, nevěř všemu co vidíš na monitoru, jak praví pátá dohoda, buď skeptický ale naslouchej... ;) tak k těm videím, jsou všechno virál, bylo to i někde dobře popsané jak účinkovali lidé bez dolních končetin ;) no a za další Kaprfíld a vážně lítá? kdo chce věřit že lítá, uvěří, jako technik setkávajíce se denně s visícími břemeny na jeřábu jen vidím úplně to samé jak se pohupuje sem a tam jako to visící břemeno a opravdu je již ze skušenosti krásně detailně vidět jak visí na čémsi ikdyž ty lanka vidět nejsou, prostě sebou kmitá, tedy jistojistě kdyby uměl lítat, tak by opravdu lítal to co předvádí je opravdu iluze a s ilumináty to jistojistě nesouvisí ;), pamatuji si jako malý kluk, uměl jsem lítat, ze schodů, třeba i z balíků slámy, byl to často jen krátký okamžik leč si dobře pamatuji, letěl jsem ale opravdu, již ten pocit tam skutečně byl, stačilo prostě poskočit a už to bylo ;) ... hezký večír přeje Milan

31 Ellie Parrish Ellie Parrish | 22. ledna 2017 v 0:25 | Reagovat

Taky si myslím, že život můžeme ovládat jen my. A myslím, že lidi, co zastávají , že existuje osud, a co bude tak to dané je a nelze změnit tak to jsou lidi podle mě, co se nějak vzdali života a jen čekají co bude. Tam kde je život sám zavane a nějak se smířili, že to tak prostě je a že nás tak někdo nastavil nebo, že si to tak třeba přeje Bůh. Viděla jsem esoterické video - Mystikon, právě jedna paní tam mluvila přesně o tom, že osud je a máme předurčeného budoucího partnera a další věci, což jsem s tím nesouhlasila. Právě proto si myslím čemu člověk věří tak to bude v životě mít.

32 aneta aneta | 22. ledna 2017 v 1:00 | Reagovat

[24]: nechceš nám říct alespon název té knihy, abychom se mohli podívat třeba v antikvariatech? nebo je to tajné? :)

33 Mára Mára | E-mail | 22. ledna 2017 v 9:27 | Reagovat

Ahoj, slyšela jsi někdy o knížce "Ami, chlapec z hvězd"?

34 Alue Alue | E-mail | Web | 22. ledna 2017 v 10:11 | Reagovat

[32]: Dobře, tak jinak. Já tu knihu založila někde v knihovně a už ji tak dva týdny nemůžu najít. Měla jsem s ní plány a teď je otázka, jestli ji vůbec najdu.

35 Michaela Michaela | 22. ledna 2017 v 18:58 | Reagovat

to ze nekdo chodi do prace jeste neznamena ze nema svuj osud ve svych rukou preci. Ono kazdy se rad zaradi do skatulky "nezavisly, cilevedomy, jiny nez ostatni" ale je to jen honeni ega - original jsme kazdy, kazdy je "jiny nez ostatni" a jen proto ze clovek se zajmem vystuduje vysokou a necha se zamestnat do prace ktera ho bavi, z nej jeste nedela pasivniho hrace v jeho hre zivota :) takze ne, to ze se vykaslete na vzdelani z vas lepsiho cloveka neudela :) chce to pouzivat vlastni hlavu a ne jit za kazdou cenu proti proudu.

36 Malina Malina | 23. ledna 2017 v 1:55 | Reagovat

Dnes jsem zrovna koukala na svědky paranormálních jevů v tv,což je podle skutečných událostí,alespoň to říkají, a bylo to v americe o rodině,kde se kolem domu v noci shromáždila podivná skupinka tvorů,vypadalo to jako vlci ale umělo to chodit po dvou,zvířata se jich bála,byli hodně chytří,báli se prý světla,ráno našli lidé na zahradě jejich stopy.teď mě to napadlo u té 10

37 leeth leeth | 23. ledna 2017 v 7:37 | Reagovat

[30]: zvláštní, já mám také vzpomínku opravdového lítání při skoku ze schodů?

38 carnelian carnelian | 23. ledna 2017 v 14:42 | Reagovat

David Copperfield - jako malé jsme ho sledovaly s rodiči. A naprosto mě to uchvátilo. Chtěla jsem se stát kouzelníkem a chtěla jsem hlavně umět lítat. Skákala jsem ze schodů, ze stromu a podobně. Rodiče mi koupili knížku kouzelnických triků. Pár jsem jich udělala, ale odradilo mě to. To nebyla magie, to byly triky. A tyhle triky vyžadují hodiny a hodiny cvičení a velkou manuální zručnost a ještě herecké umění - tvářit se u toho tak, abych podtrhla dojem kouzla, komentovat, co dělám atd. Prostě nic pro mě. Skutečnost to nedokáže ani nahradit.
Věřím, že jednou se mi to povede a (nejen) létat budu. :) Věřím, že to, co David dělá, je skutečná magie. A přestože je bohužel Žid, tak je nádherný a stále hezčí a jeho oči vyzařují měkkost a dobro. Má krásnou duši.
Děkuji moc, Alue, za připomenutí a potvrzení, že to, co jsem jako malá považovala za skutečné, skutečné i je. :)

39 PaníS PaníS | E-mail | 23. ledna 2017 v 18:46 | Reagovat

Chci se zeptat. Poslední dobou jsem čindál více propojená se zvířaty. Přijde mi ,že cítím všechny živé tvory a jejich utrpení a je mi z toho hrozně. Nevím jak to dobře popsat. Začala jsem komunikovat se zvířaty. Čím to může být ,že tomu tak je? Děkuji

40 linda linda | 23. ledna 2017 v 20:48 | Reagovat

Aluska, co konkretne znamena:
"fotografie jsou energetická propojení"

41 vanilková vanilková | 24. ledna 2017 v 20:08 | Reagovat

Alue, mám dotaz na krystal, který nabízíš....
Koupila jsem si jeden, ale po pár měsících jsem ho ztratila při cestě do školy nebo pravděpodobně v univerzitní knihovně...
V článku, ve kterém odpovídáš na dotaz jedné slečně, jsi se zmínila (myslím, že to bylo tam...), že krystal se ztrácí, když je okolo člověka hodně destrukce...
Mohla bys to nějak rozvést? Mám si to snad vykládat tak, že jsem se ocitla na destruktivním místě nebo bylo na mě něco přilepené? Děkuji

42 hanka hanka | 24. ledna 2017 v 22:13 | Reagovat

Chtěla bych se zeptat, podle tebe je možné milovat své nepřátele? Je možné milovat někoho, kdo člověku ublížil?

43 Alue Alue | E-mail | Web | 25. ledna 2017 v 11:19 | Reagovat

[41]:  Ne, tak to vůbec nebylo myšleno.

Problém u lidí, kteří se potýkají s destruktivními duchy horšího typu, jako jsou poltergeisti je, že když si ten krystal někam položili, místo aby si ho rovnou dali na sebe, tak ten krystal zmizel. Řeklo mi to několik lidí, co si to pořídili vyloženě na konkrétního ducha, který je trápil a potřebovali ho setřást. Ale nebylo to po nějaé době nošení, bylo to hned ten den kdy krystal přišel. Zkrátka bytost zaúřadovala dřív, než mohl zaúřadovat krystal na majiteli.
Což je mi dost ke zlosti, udělat jeden není sranda.

To není tvůj případ. Krystal před destruktivním prostředím chrání a pokud jsi ho nosila, žádné bytosti v tom nefigurují.

44 hanka hanka | 25. ledna 2017 v 15:22 | Reagovat

Chtěla bych se zeptat, jestli je vhodné provádět masáže, protože je to taky svým způsobem léčení. Je to bezpečné nebo na sebe člověk může přitáhnout problémy toho, koho masíruje? Existuje nějaká prevence nebo očista, pokud se někdo věnuje masážím?

45 Alaiana Alaiana | 25. ledna 2017 v 21:39 | Reagovat

Criss nic moc… Ale David Copperfield! Na tohle video si pamatuju. Jako malá jsem si myslela, že tam létá doopravdy. A patřím k těm, co si to myslí i teď. Zvlášť když tu mám navíc ještě potvrzení. U tohohle videa někdy brečím. Je to můj sen. Ten začátek, to je jako kdyby mluvil o mně. Na tom pódiu si přeju být a letět místo té paní. To jak tam létá a jak tam pak létá s tou paní, to je upřímná radost z toho, že může letět. Tak jako z Teal na mě jde přes obrazovku zlo, z Davida naopak vyzařuje laskavost, dobro a mám chuť ho obejmout. Ukazuje se takový, jaký opravdu je.
Nejen u tohoto, ale i u spousty dalších videí brečím taky. A fascinuje mě. A jak jsem se teď dívala po letech znovu, tak jsem si uvědomila jednu věc. David je krásný, ale tak nějak jinak. Je jako zjevení. Toho kouzelníka by mu člověk hádal. A není to jen proto, že se třeba tak schválně obléká. Je v tom ještě něco… A ty jeho oči! Přesně jako kdyby říkaly: „Mám tajemství a přišel jsem vám něco ukázat.“ Vypadá, jako že opravdu něco ví a ty oči ho prozrazujou, protože se to v nich odráží. Je zajímavé, že tohle co vidím na Davidovi, nevidím na nikom jiném, když se na něho podívám a nikdy se mi takhle nic podobného nestalo.  
Taky děkuju Alue za připomenutí, že jsi to sem dala a zrovna tohle jedno konkrétní video. Teď si ho občas pouštím a plánuju se na Davida dívat znova. Ani nevím, jestli jsem tenkrát viděla všechno, ale stejně už jsem to zapomněla, tak to bude jako bych koukala poprvé, což je super.
Tohle je první dotazník, který se mi opravdu moc líbí. Ne že by ty předchozí nebyly hezké a přínosné…, ale tenhle je kouzelný. I když je fakt, že za to můžou hlavně kouzelníci, to, cos k nim napsala. K tomuhle jsem chtěla připsat ještě nějaké další věci, ale to už by byl román, tak nakonec jenom takhle moje dojmy.  

A Alue, nechceš o těchto kouzelnících napsat článek? Kdybys na tohle téma něco napsala, potěšilo by mě to.

[38]: Je úplně jedno, kdo jsi, hlavně že máš dobrou duši. A taky jsi mě dojala. Děkuju za tvůj komentář. Na těchto stránkách jsem čekala víc podobných komentářů jako je ten tvůj.

46 df df | 26. ledna 2017 v 17:51 | Reagovat

[39]: Jak probíhá transformace Země, probíhá i transformace lidí. Přibydou ještě další dovednosti které jsme kdysi měli.

47 Přemek Přemek | 28. ledna 2017 v 2:56 | Reagovat

[13]: R. Kiyosaki říká: "Kdo pracuje, nemá čas si vydělávat."

Přečti si jeho knížku Bohatý táta, chudý táta, pak můžeš pokračovat jakoukoliv další. Navedou Tě. Dobře v nich i vysvětluje, jak funguje systém, že jsou jiné zákony pro chudé a jiné pro bohaté, a jak toho využít pro sebe.

48 Gabby(16) Gabby(16) | E-mail | 29. ledna 2017 v 5:07 | Reagovat

Ted toho lituji, ze jsem to rekla, ale obsese polevily :( prosim Alue jen odepis, dekuji, musim se z toho dostat.

49 Alue Alue | 29. ledna 2017 v 8:33 | Reagovat

[48]:  Já už na tohle nemám co napsat. To je pořád to samé, co už jsme řešily mnohokrát. Jsem vyčerpaná  a nic nového už ze mě nevydojíš, opravdu. Já nejsem ani psychiatr, tohle je mimo moje zaměření.

50 Gabby(16) Gabby(16) | E-mail | 29. ledna 2017 v 8:51 | Reagovat

[49]: Lecim se z toho, jen me zajima jestli kdyz to reknu tak se to nestane :(
Nebo kdyz reknu "upisuji dusi dablu" taky obsese kterou nechci rict me jen zajima,njestli se to nestane a pak budu mit klid a reknu to jinak :( Musim to zvladnout. Ted mam tu nemoc nejhorsi, musim se z toho dostat, proto rikam takove blbosti. Moje nutoani tkvi v rikani veci nahlasn:(

51 Gabby(16) Gabby(16) | E-mail | 29. ledna 2017 v 8:54 | Reagovat

Beru zpet. Nutkani :(

52 vanilková vanilková | 29. ledna 2017 v 22:53 | Reagovat

[43]: Ahaaa! Díky:-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.