V e-shopu Alue.cz jsou nové Brazilské křišťály. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 10.11.

Otestuj-se.cz: Výborné testy online a zdarma

22. února 2017 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Testy / Horoskopy
Vím, že máte všelijaké testíky moc rádi, tak bych vám ráda doporučila další stránku, na kterou jsem narazila v podstatě náhodou.
Nabízí několik druhů online testů a všechny jsou zdarma. Mezi nejpopulárnější pochopitelně patří základní testy osobnosti, a sebevědomí, ale můžete si tam také odzkoušet jiné dovednosti, jako je slovní zásoba v angličtině. První dva nejpopulárnější jmenované testy jsem vyzkoušela, vyšly mi dobře, výsledky jsem dostala na e-mail a nevyžadují žádnou platbu. Takže jestli toužíte strávit příjemné chvilky hloubáním, dloubáním a vyplňováním, račte vstoupit:

http://otestuj-se.cz

Online testy zdarma


Test osobnosti, který je zde k dispozici, je velice podobný testu, který tady vyšel nedávno. Otázky jsou podobné, ale výsledky se mírně liší. Každý test je holt orientační.
Novinka je Test sebevědomí, který mě spolu s výše zmíněným bavil a vyšel mi přesně.
U čeho jsem nevydržela, byl IQ test s obrázky. Je to samé kříže, piky, srdíčka. Vydržela jsem do půlky a pak jsem začala nahodile klikat, protože jsem myslela, že se ukoušu nudou. Takže vám neřeknu, jestli se shoduje s tím, co bych mít měla. Prostě jsem na něho neměla nervy. (... dejte vědět, kdo ty obrázky přežil a co vám vyšlo. Získáte pomyslného Zlatého bludišťáka)
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama