Kniha Anděl strážný: Je v prodeji na Alue.cz ZDE!
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 25.4.

186. Dotazník: Jak velký má vliv energetická rezonance našeho jména?

17. března 2017 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Dotazníky
Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze... Děkuji!
Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. V palmových listech vidíš osud, který sis vybrala před narozením a teda i úděl a to, co máš tady splnit nebo vidí i matrixový osud, který ti vnucuje tento systém, nebo vidí oboje a podle toho radí? A co když tam příjde někdo, kdo si řídí osud sám?
V palmovém listu je ukázaná kolej, po které aktuálně kráčíš. Tedy budoucnost, kterou aktuálně realizuješ a co bude, pokud v daném chování a systému jednání setrváš. To znamená, že nebere v potaz původ osudu, bere v potaz jen to, co je tady a teď. Pokud držíš osud ve svých rukách, opět ti ukáže kolej, na které právě jsi. Změna osudu vytváří nové koleje, ale pořád jsou to koleje a protože čas ve skutečnosti není lineární, tak ty koleje vždycky někam vedou a nejsou slepé.
Když víš kam králičí nora vede, můžeš se rozhodnout, že se nesplní a udělat některé věci jinak, nebo naopak zachovat směr, když je osud velmi příznivý. Pokud jsi člověk, který drží osud ve svých rukách, je pro tebe taková změna o hodně snadnější, než pro ostatní.2. V gematrix.org som si vypocitala svoje priezvisko, a bez diakritiky mi vyslo cislo English gematria - 666. Myslis, ze toto priezvisko (mozno u zien, u muza bude ine cislo) moze mat nejaky vplyv na moj zivot a zivot zien s tymto priezviskom? A ak sa napr vydam, zmenim si meno, tak bude mat zasa vplyv to druhe priezvisko? ..Ja sa necitim ako temny clovek, praveze ma aj ini povazuju za milu, mozno obcas sa vo mne objavia neciste myslienky, ale asi skor tak ako aj u inych. Ale jedna zaujimavost, neviem ci to ma suvis, ale posledne dve generacie (mama, babka) obe porodili jedno dievca, ktore sa dozilo max par rokov. Dalsie deti (aj zeny) ziju.
Měla jsem kdysi dávno jednu známou, jmenovala se Alena a její příjmení bez diakritiky tak jako to tvé dávalo dohromady 666. Bylo jí doporučeno, aby si příjmení změnila nejpozději do roka, protože jí v budoucnosti nepřinese dobré věci a může ji stáhnout na stranu destruktivních programů místo konstruktivních.
,,Problém" u gematrixu je v tom, že dokud NEVÍŠ, že máš příjmení 666, jsi před jeho vlivem částečně chráněná. Má na tebe sice vliv, ale tvoje nevědomost to tlumí. Avšak ve chvíli, kdy VÍŠ že máš příjmení 666 a NECHÁŠ SI HO, znamená to pro Vesmír VĚDOMÝ SOUHLAS, že rezonuješ na 666, víš to a chceš to tak dál. A poté ta energie přidá na kadenci a začne opravdu v životě figurovat naplno. A v takovém případě je potřeba zakročit co nejdříve.
S dotyčnou Alenou to dopadlo tak, že si příjmení změnit nenechala a asi za rok se stalo, že skutečně propadla vlivu destruktivních energií a vzorců. Z milé hodné holky se stalo něco, co jsem najednou nepoznávala, tudíž jsme se už neviděly a naše cesty se navždy rozešly. Zajímavé i je, že mě začala nesnášet, i když jsme si nic neudělaly a ani jsme se po její ,,destruktivní mutaci" osobně neviděly. Stačí že existuju a ona četla denně mé stránky, které předtím milovala, ale najednou pro ni byly naprosto otřesné a všechno bylo špatně, já byla najednou nejhorší a neblbější na světě. Přitom jsme si osobně rozuměly a měly se rády.
Koukala jsem na její reakce jako padlá z višně a nerozuměla tomu, hledala jsem i podle IP že to je fakt ona. Byla. Nechtěla jsem tomu věřit... Pro ni se zkrátka naplnila lhůta jednoho roku od zjištění že rezonuje jménem na 666 a po tomto roce se změnila.

I pro tebe platí lhůta cca jednoho roku, kdy máš čas provést změnu. Poté mohou přijít problémy, tak jako u ní. Pokud se vdáš a přestaneš rodné příjmení používat, bude na tobě rezonovat nové příjmení. Pokud si ho necháš změnit na matrice i v dokladech a budeš všude používat to nové, začneš na něm rezonovat. Ke změně energií v příjmení ani není nutná nějaká zásadní změna, někdy stačí přepsat jedno písmenko, aby to dávalo úplně jiný výsledek.

Například:
Loskotova - 780
Laskotova- 696
Loskutova - 816
Leskotova - 720

Loskot - 552
Laskot - 468
Loskut - 588
Leskot - 492

Tímto způsobem můžeš zachovat svoji identitu i částečnou podobu svého jména, pokud se nechceš jmenovat úplně jinak. Pohlídej si, aby výsledek jména a příjmení společně nebyl dohromady 666, i to by byl problém. Dvě šestky problém nedělají, problém jsou tři...
Mimochodem jsem během sestavování této odpovědi došla na energeticky dokonalou kombinaci jména a příjmení. Zkuste si tam dát ,,pepa zdepa" - 540.

Když jsme u těch jmen, nejdůležitější je jméno, které používáš, kterým si necháváš říkat a kterým se nejčastěji podepisuješ. Trošku podružnější je to, co máš napsáno v dokladu, ale také to má váhu. Zejména pokud je příjmení 666, je potřeba doklady změnit.

3. Citam teraz poslednu knihu od V. Megreho, tam pise, ze ludia kedysi mali za ulohu dat vsetkym zvieratam predurcenie, ale neprichadzali nato, ako by cloveku mohol pomoct had. Spomina sa tam aj o tom, ze by mohol zo stromov podavat jablko ludom, aby sa nemuseli natahovat, ale potom tam bol nazor, ze to by ale tito ludia dali energiu vdaky hadovi a nie tomu stromu. Este som to nedocitala, ale zamyslam sa, ze o com konkretne je vlastne aj ten biblicky pribeh o hadovi, Adamovi a Eve a jablku. Aky mas na to nazor? Dakujem a pekny den prajem.
Já jsem tyto knihy nenapsala, takže nemůžu zodpovídat dotazy na jejich obsah. Nevím, jak autor některé pasáže mínil. Každopádně kdybychom se bavili vyloženě o hadech, nebo reptiliánech obecně (ještěrky, leguáni, chameleoni, hadi, krokodýli) vím z ústně předaných zdrojů, že tento druh zvířat není původem z naší planety, ale byl zde vysazen uměle. Reptiliáni dlouhodobě zkouší parazitovat na našich zdrojích. Proto jsou ve vládě, proto působí na společnost i skrytě, ale mají i jiné projekty na více rovinách. Údajně to byla zkouška, jestli jejich druhy mohou žít i zde, protože jejich původní planeta už je solidně vyžraná. Hledají nové zdroje, odkud by mohli čerpat. Ne všechna zvířata se podařilo uchytit, například projekt s draky museli zastavit, ti byli se zdejším ekosystémem neslučitelní, ale jiná zvířata tu máme a daří se jim... Co si o tom budete myslet, nebo jestli tomu budete věřit, už ponechám na vás. Berte to jako zajímavou teorii, na kterou zatím pravděpodobně nemáme důkazy.
V knihách Anastasia se to mohlo symbolicky odrazit v tomto slovasmyslu, ale to už je jenom můj názor. K Bibli se vyjadřovat nebudu vůbec, to je jedna z nejdestruktivnějších knih na světě. Pravdu tam nehledej. Hlavně manipulaci, polopravdy a co se nehodilo, to tam pro jistotu není vůbec.

4. Napíšeš nám něco o sochách na Velikonočním ostrově? Odkud pochází? A proč tu jsou?
Nevím nic víc, než to co se píše v populárních časopisech o záhadách. Tyto sochy mě nikdy moc nezajímaly, takže jsem se nic specifického nesnažila zjistit.

5. Ahoj Alue! U článku slečny, které jsi radila, co s duchem, který ji doprovází (tuším, že to bylo tam), jsi se zmínila o tom, že když má někdo od tebe ten speciální krystal a ztratí ho, je velmi pravděpodobné, že má na sobě něco nalepené nebo, že ho "zašantročily" destruktivní bytosti. Pokud jsem od tebe jeden měla a ztratila jsem ho (asi v univerzitní knihovně - měla jsem ho v kapse), mám si myslet, že jsem na sobě něco přilepeného měla? Zajímalo by mě, jak je to s tím ztrácením krystalů. Děkuji
Párkrát se stalo, že když si krystal čerstvě objednal někdo, kdo má hodně závažné duševní problémy (obsese, deprese, maniodeprese atd.) a krystal si na sebe hned nedal ale někde ho položil, už ho pak nikdy nenašel. Krystal z daného místa zmizel. Může to být z toho důvodu, že destruktivní bytosti, poltergeisti a jiní energetičtí parazité se brání, pokud se na ně člověk chystá nasadit něco, co by je mohlo oslabit, vzít jim moc, nebo co by je mohlo úplně vyhnat od jejich zdroje energie. Protože právě nemocné a nešťastné lidi mají nejraději, prohlubují a zhoršují jejich stav. Reagují takto i na jiné silně konstruktivní věci, dokonce i knihy. Není to jenom u krystalů.
U lidí s normální psychikou a normálními energiemi takové případy známé nejsou a nedějí se. Také se to neděje, pokud si krystal člověk vezme rovnou na sebe a hned nosí. Poté krystal člověka před těmito bytostmi chrání a postupně je z jeho energetického obalu vypudí. Energie se zacelí a už do sebe nic podobného nevpustí. Samozřejmě se ale musí nosit denně, ne jenom na pět minut. Není proto možné, aby krystal zmizel poté co byl už nějakou dobu nošený, protože parazit byl v mezičase deaktivovaný.
Pokud nemáš zmíněné poruchy (čili se nepotýkáš s těmito bytostmi) a krystal už jsi nějakou dobu nosila, nedá se to v žádném případě svést na destruktivní bytosti. Nosit takto cennou věc v otevřené kapse byla velká neuváženost a nikdo druhý za tvou ztrátu nemůže.

6. Má nějakou symboliku fyzická výška člověka? Zkoušel jsem na svém okolí vyvodit nějaké závěry, ale už když jsem si myslel, že jsem na to přišel, tak jsem našel výjimku potvrzující pravidlo.
Výška člověka souvisí s rezonancí poděděnou po rodičích, s životním stylem, se zdravím... Když nastane nějaká porucha, člověk nevyroste jak by měl, zakrní. Nebo když děti odmalička hodně kouří, taky už nevyrostou. Pokud je tedy člověk průměrně vysoký, nebo zhruba podobně vysoký jako jeho rodiče, znamená to, že se vyvíjel normálně a jeho zdraví je v pořádku.
U čeho by ale člověk mohl trochu zbystřit, je extrémě nízká výška u muže. Pokud žena, která má např. nějakých 165cm kouká zeshora na dospělého muže, který je třeba o půl hlavy menší, už v tom můžeme hledat nejenom zdravotní důvod, ale i duchovní/energetický. Je zajímavé, jak malí muži reagují silným komplexem méněcennosti, když nevyrostou, jakoby sami tušili, že to něco nedobrého znamená. Nechci sem vyloženě hned na plnou hubu psát co, abych se nikoho hrubě nedotkla, protože těch významů a důvodů může být více. Můžu lehčeji naznačit souvislosti:
Osobně jsem poznala tři trpaslíky, co byli skoro o hlavu (nebo o 3/4 hlavy) menší než já.
Ten první byl čistokrevný hajzl. Obecně a mírně řečeno... Stačilo se náhodou postavit vedle něj a okamžitě začal být agresivní - nesnesl když jsem ho převyšovala a už vůbec ne, když jsem měla v něčem pravdu. Byl to otec mé kamarádky... chudák holka. Svoji dceru v záchvatech vzteku jednou i prohodil prosklenýma dveřma, občas ji proplesknul, svoji ženu šikanoval tak že se bála jít ven z domu a denně chlastal. Taky byl hodně ošklivý v obličeji. Zrzavý, poďobaný a smrděl. Nevzpomínám na něj vůbec ráda a nevím, jestli ho vůbec někdy někdo měl rád. Všichni utíkali, jen co se zjevil, hlavně když měl upito... to je jeden extrémní případ.
Druhý extrémní případ, který byl o více než půl hlavy menší než já, je ten Chosé, co jsem o něm před lety napsala celý seriál a už jsem ho od té doby nechtěla znova vidět. Ten naopak nebyl zlý, ale postrádal řadu schopností, které má mít plnohodnotný muž. Jakoby nikdy plně nedospěl a nevyzrál. Když je člověk mladý a je mu 25, ono se to schová. Ale když už vám táhne na 40 a vy se pořád chováte jako nezodpovědný nezkušený student, něco tu začne povážlivě zapáchat.
Třetí trpaslík byla shodou okolností již zmíněná Alena. Ani bych si na ni nevzpomněla, kdyby o ní před chvílí nebyla řeč. Ale taky byla o více než půl hlavy menší než já. U ženy se to líp snese, naopak je to roztomilé. Zajímavé na ní bylo i to, že se narodila s rozštěpem, takže měla na horním rtu jizvu po operaci a extrémě velkým nosem, který si nechala v 18 ti výrazně zmenšit. Takže měla velkou nosní kost mezi očima, ale malinkou chrupavkovou přepážku a špičku, která právě byla operovaná... prostě ten doktor to neudělal moc přirozeně.
Nebýt té plastiky, asi by vypadala jako manželka trpaslíka Gimliho, ale takhle s přeoperovaným nosem vypadala jako dítě. Měla dětský obličej, kudrnaté světlé vlasy a byla strašně malá, hubená, s klukovskou postavou. Jednou jsme se o tom spolu bavily a řekla mi, že ví proč tak vypadá. Protože odmalička zuby nehty nechtěla vyrůst a dospět. Takže se zarazila vývojem, nevyrostla a její tělo nedostalo ani ženské tvary. Připadá mi to jako dost extrémní případ síly ducha nad tělem, ale určitě tam musely sehrát roli i zdravotní problémy, možná hormonální, možná vývojová porucha. Ale když to vezmu kolem a kolem, zase máme etikoterapii, která říká, že každá nemoc je symbol a přichází tak, jak člověk myslí, nebo jaký má charakter. Ale to už asi chodím po moc tenkém ledě, protože ani tady se nedá úplně paušalizovat.
Ještě si vzpomínám na jednu ze svých kamarádek, ta nebyla vyloženě trpasličí, ale také byla výrazně menší než je u žen obvyklé. Byla chytrá, hodná, ale měla velké duševní problémy a ve světě dospělých se nebyla schopná pořád uchytit. Vždycky jenom lítala od jednoho ke druhému, ale pořádně se usadit a něco konečně začít soustavně dělat, co by bylo k něčemu a co by člověka realizovalo, to ne... Tyto všechny lidi spojovala hlavně nestálost, nedospělost, neorganizovanost, lehkomyslnost a zaostávání v některých (ne ve všech!!) kvalitách, které by jako dospělý člověk určitého pohlaví měli mít.
Na stranu druhou, je mnoho lidí a taky jsem osobně poznala, kteří byli na svůj věk absolutně nevyspělí, absolutně neschopní, nepraktičtí, nespolehliví a byli dost vysocí, nebo i nadprůměrně. Rozdíl je možná v tom, jestli z toho někdo vyroste a změní se později, nebo že se to někomu odrazí na výšce a jinému někde jinde na obličeji... Takže to neberte úplně fatálně, spíše jako podnět k zamyšlení.
A napište mi, jaké jsou vaše zkušenosti s velice malými lidmi a jestli to souhlasí, nebo nesouhlasí.

7. Ahoj Alue, všimla jsem si, že se poměrně dost vyznáš v bylinkách, a tak by mě zajímalo, zda nevíš o nějaké další možné přírodní alternativě antikoncepce. (kromě počítání plodných/neplodných dnů/prezervativu/přerušovaného styku)
Nejsem ruská babka kořenářka, neznám antikoncepční bylinnou směs. Ale určitě taková existuje... Kdybych ji znala, pravděpodobně bych ji na internet stejně nenapsala, protože jejím obsahem jsou zejména byliny jedovaté, nebo v určité míře toxické a pokud by někdo spletl dávkování a otrávil se, aby pak neřekl, že za to můžu já. :)
 


Komentáře

1 Jiskra Jiskra | 17. března 2017 v 8:33 | Reagovat

K bodu č. 3 by mě zajímalo, jak jsou na tom želvy?

2 David David | 17. března 2017 v 9:16 | Reagovat

Zajímalo by mě, proč řešíte hodnotu gematrixu, když to nebere diakritiku. Přece vaše přijmení má háčky, čárky a není to nějaké zkomolení bez nich. Ta výsledná hodnota musí být přeci jiná, ne?
Jinak 606 pro přijmení je ok?

3 leeth leeth | 17. března 2017 v 10:40 | Reagovat

To je hodně zajímavé. V říjnu jsem byla na dovolené a bylo tam spousta Rusů. Jeden vypadal v obličeji jako nějaký lstivý skřet, byl o dost menší než já, minimálně o hlavu(já mám maximálně tak 162) a na dovolené byl s kamarádkou. Pořád ji mlátil, házel ji do zdí, řval na ní a na personál. Od prvního momentu, co jsem ho zahlédla, jsem byla znechucená.
Snažil se pak mluvit s mou mamkou a tvrdil jí, že je takovej, protože je profesí psycholog a na dovolené si vybíjí stres z práce O_O ani bych se nedivila, ale nevím nevím...
Další malinkou osobu znám už jen kamarádku a ta je moc hodná, zatím jsme mladé, takže bych řekla že u ní tvou teorii zatím posoudit nemohu.

4 Kirma Lee Kirma Lee | Web | 17. března 2017 v 12:21 | Reagovat

S těmi malými lidmi je to trochu sporné - někdy jsem narazila na fakt nepříjemné osoby, ale na druhou stranu tu byli i tací, kteří mi přirostli k srdci a výškově toho moc nepobrali :) Ale možná to bude tím, že jsem asi sama malá - mám cca 160 cm, takže na zamyšlení taková teorie je, ale dle mého názoru se to nedá brát nějak vážně :) Záleží hlavně na té povaze a výchově. A možná i na tom věku :)

5 atrej ystma 77 atrej ystma 77 | E-mail | 17. března 2017 v 13:27 | Reagovat

Překvapilo mě, že Laskotová by vycházela s dvěma šestkami.

Jak vnímáš hebrejštinu? Jednou jsem o tom slyšel mluvit Jardu Duška- že například slovo strom u nich ve starohebrejštině znamenalo i "duch" i "slovo" a ještě nějaké další věci, zkrátka prý že je více propojenější a celistvější. Ale hebrejština je podobná arabštině a všichni víme, jak to aktuálně s Araby vypadá... Tak mě překvapilo, jak o ní takhle mluvil.

6 zdenek zdenek | E-mail | 17. března 2017 v 14:14 | Reagovat

Ja znam poustu malych lidi (pod 160cm vyska) a jedine co maji spolecne ke takova zvlastni omezenost. Jakoby je neco drzelo zpet - neco si usmysli a pak to neudelaji. Takze se potom trapi.

7 atrej ystma 77 atrej ystma 77 | E-mail | 17. března 2017 v 15:19 | Reagovat

[5]: Ajo, to už bylo někomu zodpovězeno :D http://karolinaloskotova.blog.cz/1512/134-dotaznik

8 Eva Eva | 17. března 2017 v 16:58 | Reagovat

K té 7. Takový holý seznam bez ničeho je k nalezení v obou dílech Ženských příběhů. Píšou tam ale, že si to má člověk ještě doštudovat a že to není účinné na 100 %.

9 Ayeri Ayeri | 17. března 2017 v 18:49 | Reagovat

S malými lidmi mám velmi osobní zkušenost :D Sama totiž měřím 158cm, pokud si z nějakého tvého článku správně pamatuju tvou výšku, tak jsem o celou hlavu menší než ty a lidi mi běžně hádají o 4 roky méně. Myslím, že tady komentuju dost dlouho a nepochybuju o tvé schopnosti vycítit energii z textu, takže nechám na tobě, co si o mně myslíš :D Moje mamka je ještě o hlavu menší než já a je to ten nejzodpovědnější a nejorganizovanější člověk, co znám. Občas mi ten její smysl pro pořádek leze až na nervy :D Táta je vysoký průměrně, já jsem přibližně na půl cesty mezi nimi. Mám ještě 2 spolužačky, které jsou stejně malé jako já a jsou moc milé, hodné a trochu dětské  (ale ne nezodpovědné). Jsme mladé, takže je podle mě brzo na souzení, jestli jsme dospěly.

10 Jana Jana | 17. března 2017 v 21:33 | Reagovat

Dakujem Alue za odpoved ohladom priezviska a gematrixu, ale netesi ma to. Kedze mam rada tvoje clanky a verim ich obsahu, tak ma to netesi o to viac, lebo to viem asi pol roka a myslim, ze tak na 99% si priezvisko nebudem moct menit. Nerada som pre inych cudackou, preto cudne veci ani nerobim. Tak tento krat verim, ze sa to o com pises, u mma nenaplni.

11 Vénya Vénya | 18. března 2017 v 7:47 | Reagovat

Jen krátký dotaz: proč v tomto dotazníku http://karolinaloskotova.blog.cz/1512/134-dotaznik píšeš, že články v danou dobu vychází proto, aby se lépe počítala návštěvnost, a ve FAQ uvádíš, že je to kvůli konstruktivní symbolice čísel? Díky za odpověď :)

12 Alue Alue | 18. března 2017 v 10:36 | Reagovat

[11]:  Obojí je totiž pravda. Ale kdyby to bylo vyloženě jenom kvůli přesnějšímu počítadlu, tak by to bylo 00:01

13 Jindra Jindra | 18. března 2017 v 12:10 | Reagovat

[11]: stejne jako David nahore jsem presvedceny, ze s diakritikou je to absolutne odlisny vysledek. Pokud autor toho programu nezna diakritiku a omezi to na anglickou abecedu, tak to neni vubec presne a vypovidajici. Vliv to tak bude mit jako nocebo, pokud tomu budes moc verit a podlehat. Ale jako holka to casem zmenis, nepodivinsky a nenasilne, kdyz se vdas.

14 Ren Ren | 18. března 2017 v 18:17 | Reagovat

Ahoj Alue, předně děkuji za báječnou knihu, přečetla jsem jedním dechem a stále jí pročítám)

K dotazu, pěkně jsem se vyděsila! Prosím jak je to tedy když mi vychází jméno a příjmení ( xxxáxx xxxáx - takto v dokladech) bez diakritiky Jewish: 666, English 696, Simple 116. S diakritikou je to v pořádku. Co s tím? Vážně teď nevím(
Děkuji za odpověď.

15 Lizzy Lizzy | 18. března 2017 v 19:18 | Reagovat

[10]: asi bych byla radši za divnou, než riskovat smutný osud... vždycky to nějak jde, záleží na vůli.
Alue, když už tady padla otázka s výškou, všimla jsem si jistých podobných rysů u lidí, kteří našlapují stejným způsobem, ale nevím, jestli jsem si to vyložila správně. Jsou nějaké důvody z hlediska fyziognomie, proč někdo našlapuje vnitřní místo vnější stranou chodilda, nebo vytáčí špičky hodně ven a naopak? Nebo třeba plochá či extrémně klenutá noha? Děkuji :-)

16 zdeněk zdeněk | E-mail | 18. března 2017 v 22:06 | Reagovat

Aluško, zajímal by mě tvůj názor na situaci co se mi neustále už několik měsíců opakuje. Žiju v malinké vesnici a když se chci projít tak vždy procházím kolem vlakové zastávky. Někdy od půlky prosince vždy když tama projdu tak tam jede vlak. Není to tak, že bych chodil pravidelně nebo si ty časy nějak hlídal - prostě když se mi chce nebo intuitivně cítím, že mi procházka udělá líp tak jdu a nějak "náhodou" se vždycky potkám s projíždějícím vlakem. Určitě mi ta situace chce něco říct, když se pořád opakuje, ale vůbec nevím co. Co si o tom myslíš? :-) Děkuji.

17 Lilio Lilio | 18. března 2017 v 23:18 | Reagovat

[10]: Nenapadá ma žial lepšie riešenie,ako si vytvoriť nejakú prezývku a požiadať (ak by to nepochopili tak to zakryť nejakou výhovorkou prečo zrazu chceš aby ťa volali ináč) čo najviac kamarátov a iných ľudí aby ťa tak začali volať a teda sa svojím vlastným menom predstavovať iba oficiálne,na úradoch atď....aspoň sa tomu zlému menu ,,venuje menšia pozornosť" ....a akonáhle budeš môcť,tak sa nechať premenovať.....neviem či toto pomôže,ale dúfam že áno :/

18 Vénya Vénya | 19. března 2017 v 8:10 | Reagovat

[12]: Dobrá, děkuji za odpověď :) A za seriál o fyziognomii :)

19 Martin Martin | E-mail | 19. března 2017 v 12:25 | Reagovat

Ahoj Alue, posílám dotaz do dalšího dotazníku. Zajímalo by mě, jak je to s tím zrcadlením. Když se o tom s někým bavím, tak mi říkají, že právě to (..ďalej radšej po slovensky :)).. že práve to čo ma na druhých rozčuľuje je to čo nemám v sebe spracované, prípadne sú to moje vlastnosti, ktoré mi zrkadlí a to ma hnevá.
Na druhej strane, sa priamo mne nedejú  nejaké strašné veci. V podstate aj všeobecne nepríjemný ľudia sú na mňa milý. A aj zo situácií, ktoré sú na prvý pohľad nepríjemné odchádzam spokojný.
Rozčuluje ma však keď vidím krádež, klamstvo, ponižovanie a aj manipuláciu. Ale pritom si nepripadám ako zlodej, klamár, ponižovateľ alebo manipulant. A nech so sebou pracujem ako chcem, tieto vlastnosti sú mi stále odporné. Martin

20 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 19. března 2017 v 12:31 | Reagovat

Před časem jsi psala, že období vánoc je špatné období. Kdy je naopak konstruktivní období? A jde to někde dohledat?

21 MorskaVila MorskaVila | 19. března 2017 v 13:04 | Reagovat

Milá Aluško, s těmi malými lidmi Ti musím dát za pravdu.
Znám pár takových a jako by si mi mluvila z mé vlastní zkušenosti.
Znala jsem pána, který byl jako "ustřelené kecky". Já nejsem nijak moc vysoká, asi kolem 165 cm +- ale pán mi byl v podstatě pod bradu. Byl ztělesněným případem "napoleonského komplexu"..mrňavý a uřvaný, přisprostlý, když mohl, někoho shodil anebo se do něj navážel. A navíc ani nebyl moc v obličeji hezký.
Druhého známého, poměrně mladého kluka, který byl o kousek menší než já nebo stejně vysoký, ale s tím si nejsem jistá.. Byl takový neduživý. A měl neskutečně nízké ego.. trochu mi ze tvého vyprávění připomněl Chosého. Tenhle kluk se ale vlivem jeho "přátel" dost změnil a i když se s ním před tím dalo alespoň mluvit, pak to s ním šlo od devíti k pěti. V podstatě se stal extra namyšleným a cosi z něj vyzařovalo, že by člověk raději utekl.
A do třetice, jedna moje známá.. Takový špunt to je. Je asi o hlavu menší než já, možná i o dvě. Fakt maličká. A i když vypadá jako žena (a v obličeji se ji podepsaly roky i její velmi akční život), musím konstatovat, že je duševně neskutečně nevyspělá, ale zároveň tak nepříjemně hrdá, až skoro namyšlená, pokaždé by se s tebou hádala snad jen aby nemusela souhlasit a dala najevo, že je něco víc. Podle mého má komplexy, které si snaží léčit tím, jak reaguje na okolí. Sice je s ní někdy legrace, ale mnohdy mám chuť ji přetáhnout něčím po hlavě, aby se vzpamatovala :-D Moc se s ní ale nevídám..
Alu, chci se zeptat.. Je normální, že se začneš nějak podvědomě vyhýbat lidem, kteří jsou..divní? Nevím jak to popsat, ale... poslední měsíce když mi do cesty přijde někdo, kdo má nějaké problémy a není schopen je sám řešit, nebo spíše je řešit ani nechce (což většinou poměrně rychle vyplyne z konverzace) mívám chuť zdrhnout! :)

22 Alue Alue | 19. března 2017 v 14:26 | Reagovat

[13]:  Ta metoda je založená na určité tabulce, kde písmena mají své místo a nebere to ohled na diakritiku nikde a vůbec. Takže stejnou hodnotu má o, ó atd... jiný výsledek to nedává s háčkem nebo čárkou.

[14]:  Dívej se jenom na ,,english", ty ostatní výsledky nejsou důležité, pokud tě zajímá energetická hodnota jména.

23 Alue Alue | 19. března 2017 v 14:28 | Reagovat

[15]:  Ne fyziognomie, ale fyziognomiKA... a FYZIOGNOMIKA sleduje OBLIČEJ. Ne nohy...

24 mariankosnac mariankosnac | 19. března 2017 v 15:33 | Reagovat

[22]: Teda akú má hodnotu napríklad ó, 90?

25 Lizzy Lizzy | 19. března 2017 v 18:06 | Reagovat

[23]: ano, já vím, mluvím o nohou, proto nepíšu o fyziognomiCE :-) nevěděla jsem, jestli se vyznáš i v jiných částech těla než v obličeji, nebo ne... ale přijde mi to zajímavé :-)

26 Vénya Vénya | 19. března 2017 v 20:15 | Reagovat

[23]:
Fyziognomie- "nevědecká" nauka, podle níž lze podle vzhledu, tvaru obličeje apod. rozpoznat povahu a chování člověka, fyziognomika- realizace této metody. Jinak s nohama máš samozřejmě pravdu.

27 Moudravrba Moudravrba | Web | 19. března 2017 v 20:18 | Reagovat

Ahoj Alue. Mám na tebe dotaz.

1) Chtěl by jsem se zeptat, jestli má z duchovního hlediska smysl dávat se na pouť? Na pouť se lidé dávají z různých důvodů. Například, protože jsou na rozcestí a neví kam dál v životě, nebo mají psychické problémy a myslí si, že je poutí vyřeší, nebo prostě hledají sami sebe a pak jsou třeba náboženské (duchovní) pohnutky. Plánuji se vydat na Svatojakoubskou pouť do Santiága de Compostela, tak proto mě to zajímá.

28 Jarek Van Ek Jarek Van Ek | E-mail | 19. března 2017 v 20:31 | Reagovat

Gematrix mě potěšil. Na křestní jméno mi vychází Pán Ježíš Kristus a ještě několik modifikací tohoto. Na křestní jméno a příjmení mi vychází Druhý příchod Ježíše Krista. A z nejhorších variant První den Apokalypsy...

29 Moudravrba Moudravrba | Web | 19. března 2017 v 20:37 | Reagovat

Ještě by jsem se chtěl zeptat, jací muži se nejvíce líbí ženám? Slyšel jsem, že se, ženám libí vysocí muži, protože žádná žena nechce chodit s někým na koho se musí dívat z patra. Stejně tak se prý ženám líbí muži s pěknými oči a rukami. Jak to vidíš ty? PS: Klidně můžeme udělat anketu, co se líbí ženám na mužích :)

30 Rey Rey | 20. března 2017 v 8:45 | Reagovat

Ahoj chtěl jsem se zeptat jaký mas důkaz toho ze jsme uvnitř duté zeme. Protože když se podíváš z velké výšky tak vidíš zaobleni země. Nějak mi to nesedí

31 Viktor Viktor | E-mail | 20. března 2017 v 11:07 | Reagovat

Na tom gematrixu mi vyšlo Jmeno + příjmení bez diakritiky 888 stejně jako Trump :D

32 All All | 20. března 2017 v 11:24 | Reagovat

Ma nejaky specialny vyznam ak ma clovek oci roznych farieb? Napriklad jedno hnede druhe modre? co sposobuje rozdielne zafarbenie?

33 Lucie P. Lucie P. | 21. března 2017 v 16:36 | Reagovat

[32]: Mám taky otázku do dotazníku ohledně očí :-) Pokud barva očí souvisí s povahou člověka, tak čím to je, že se u miminek ustálí obvykle až během tří let? Může mít kromě genetiky vliv i něco jiného? Třeba že se barva může změnit podle toho, jak se dítě vyvíjí a v jakém prostředí vyrůstá? Obvykle mají miminka po narození tmavě modrou barvu. (Mám tříměsíčního syna, ten však má od narození oči tmavě hnědé :-D Já mám oči hnědé, jeho otec zelené, tak jsem zvědavá, co z toho nakonec bude :-) )

34 Lucie P. Lucie P. | 21. března 2017 v 16:40 | Reagovat

Při psaní komentářů je ta hláška "platnost formuláře vypršela" fakt peklo. 8-O Mám v počítači několik prohlížečů a nakonec se mi na to nejlépe osvědčil explorer, i když už ho jinak běžně nepoužívám :-D

35 Lucie P. Lucie P. | 21. března 2017 v 17:18 | Reagovat

A ještě jedna otázka. Předpokládám, že se na vzhledu člověka může nějak projevit původ jeho duše (řešilo se to tady už, např. různé reptiliánské rysy u slavných atd.) Můj tříměsíční syn má  trochu protáhlou (jakoby egyptskou) hlavu. A jedno ucho do špičky :-) Dá se z toho něco vyvodit?

36 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 21. března 2017 v 21:02 | Reagovat

[31]: Tak to má tvoje jméno stejnou rezonanci jako polská kapela Kelthuzzar.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama