V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 01.12.

20 věcí, které mě odpuzují na chlapech

20. května 2017 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Ženy, Muži, Vztahy
Aneb článek tak trochu mimo hlavní téma, nebo odpověď na otázku, proč jsou někteří navždy v přátelské zóně. Tento článek berte s nadsázkou, je hlavně pro pobavení, i když ze života.

1. Hloupost
Stačí mu, že trefí do práce, do hospody, v supíku si koupí levný salám a má funkční telefon. Jakýkoliv nový podnět, který by od něj vyžadoval aktivitu, rozšíření obzorů nebo změnu omezeného pohledu na nějaké téma, je pro něj nežádoucí. Reaguje ironicky, posměšně, nebo vůbec. V podstatě nevíte, o čem se s tímto kusem hověziny máte bavit, protože zná jenom fotbal a hokej. Tihle balíci jsou dobře identifikovatelní od pohledu, mají většinou specifický prázdný výraz, pivní pupík a vyskytují se houfně v hospodách.

2. Neschopnost
Je mu 25-35, bydlí u mamky, není schopen najít si pořádnou práci, možná chodí trochu po brigádách a když jste s ním náhodou někde venku, připadáte si jako jeho matka, protože neví co chce, neumí si ani vybrat z jídelního lístku protože neví co mu chutná a nic si neumí naplánovat. Takových chlapíků už jsem poznala spoustu a věru není nic horšího, než potkat dospělého chlapa, který se chová jako kdyby mu bylo 12 a vy mu musíte velet, jinak když mu dáte na výběr a chcete ho nechat o něčem rozhodnout, tak zmatený stojí deset minut na místě a nevymáčkne ze sebe kloudnou větu, dokud ho z té situace nevysvobodíte. Asi je to i tak trochu bod jedna.

3. Smrad
Chlápek je skvělý, je docela chytrý, je s ním sranda, ale když se zuje, jdete otevřít okno a snažíte se u toho tvářit strašně nenápadně, protože nevíte, jestli se neurazí, kdybyste ho požádala, aby si šel k vám do koupelny alespoň vydrbat nožky mýdlem...

Jistě, každý den není posvícení. Člověk se někde venku zapotí, dojde večer domů utahaný a smradlavý, občas si dáte fazole a pak celý den střílíte, tak taky nevoníte po fialkách. Ale ráno a večer se alespoň osprchnout nikoho nezabije a pokud vám smrdí nohy a nevíte co s tím, není úplně na škodu používat antimykotické a dezinfekční prostředky (koloidní stříbro je super, i na podpaží), zasmrádlé boty vystříkat sprejem do bot a určitě i během dne by se našel prostor, kde se dá trochu přetřít dežodorantem, nebo si vyměnit zapocené ponožky. Nikdo nemusí smrdět, i když maká venku. Problém je, že smraďoši svůj smrad necítí a bývá problém s tím něco dělat. Bývají líní, tak se snahám o zkulturnění brání, jelikož to vyžaduje změnu návyků a snahu navíc.

4. Vyhnilé zuby
Brutální vypínač jakékoliv ženské touhy je, když se chlap usměje a vy koukáte, že je má jako noty na buben, i když je ještě relativně mladý. O kazy se nestará, ,,joo tady mi před rokem nebo dvěma upadl kus zubu tak chodím s dírou"... a jsou neuvěřitelně žluté... Zuby symbolizují jednak naše zdraví, ale také to, jak se o sebe staráme a jak o sebe dbáme. Chodit pravidelně k zubaři, nebo minimálně si k němu dojít alespoň když víte že vám upadl kus zubu, je prostě základ. Zubař je jediný doktor, který má pro každého smysl a bez kterého se člověk jen tak neobejde. Když se chlap nepostará o svoje vlastní zuby, žena předpokládá, že by se do budoucna nepostaral ani o jiné, mnohem těžší úkoly.

5. Příliš nízké sebevědomí
Bojí se říct svůj názor. Bojí se vám podívat do očí. Bojí se zeptat na cestu. Skoro nemluví. Když už otevře pusu, zní slabě a tiše, i když nešeptá.... Celou dobu jde s rukama obalenýma kolem břicha, jakoby každou chvilku měl odněkud přijít kopanec. Přesto má dost odvahy na to si myslet, že o něj budete mít zájem. Jak byste mohla? Kdyby vás v lese přepadl medvěd, musela byste toho medvěda přeprat sama, protože tenhle kluk by odpadl jenom při pohledu na něj.

6. Ignorance a sobectví
Chcete něco říct. Skočí vám do řeči a mluví půl hodiny. V mezičase se znova opatrně pokusíte převzít slovo. Nepustí vás k němu, ke slovu se stejně nedostanete a nakonec vám ještě vynadá, co mu skáčete do řeči. Zásadně se zajímá jenom sám o sebe a svoje potřeby. S nákupní taškou nepomůže, odtáhněte si ji sama, no jako a co že tam máte pět kilo mouky, já mám v ruce kafe, to ho mám zahodit a já dneska makal celý den, tak si kurnik aspoň teď můžu dát voraz. No a co, že potřebujete doma spravit to či ono, si to spravte, on na to nemá čas a vůbec, neotravujte ho s takovýma hovadinama. On má důležitější věci na práci než poslouchat vaše kňourání, nebo vaše názory.. A nechává prkýnko nahoře.

7. Povrchnost
Pochválí vám sice zadek, ale řekne že prsa by vám mohla ještě povyrůst... přitom už máte po pubertě a tlustou vás nechce. Občas si říkáte, že by nebylo na škodu se trochu víc zajímat o to jaká jste povaha a co vás v životě zajímá, než řešit takové hověziny, jestli vám příroda nadělila lentilky pod kobercem. Milujete ho i s pupkem a taky se ho neptáte kdy konečně zhubne, tak proč on se přes tyhle drobnosti taky neumí přenést a taktně je přestat komentovat? To si máte jít přešít hrudník a pro jistotu i ksicht, aby byl spokojený? .... Speciální oddělení jsou muži, které pořádně ani neznáte, ale nahlas vás zhodnotí, jako byste u toho nebyla. Posedlost některých chlapů velkýma prsama mě fascinuje, pomalu jakoby to snad snižovalo kvalitu jejich života. :D Každý jsme svým způsobem povrchní a posedlí tím jak vypadáme, ale když je toho moc, leze mi to na nervy.

8. Má debilní poznámky k vaším koníčkům a domácím mazlíčkům
Vstupní prověrka pro každého muže je v mém životě ten moment, jak spontánně zareaguje na to, čím se zabývám, nebo co chovám doma za zvířata... Kreslení, hudba a četba je ztráta času, spiritualita je pro mentály, zdravý životní styl pro trapáky. A nazve-li moji kočičku hanlivě, nebo že morčata jsou dobrá akorát tak do guláše, v tu chvíli končí. KONČÍ!
Já taky nenadávám na jeho fotbal, že si za barákem pěstuje marjánu a neříkám mu že jeho chameleon nic neumí, jenom čumí... Každý máme svůj život a když vám to někdo od první chvíle poplive, víte hned, že ten člověk je pro vás ztráta času a že se neshodnete. To platí i pro přátele.

9. Lenost
Lenost je strašně zhoubná houba, která prorůstá mužskou populací a jakoby na ni nebyl lék. Jen málo mužů jí zatím netrpí a ty ostatní mezitím přehazujete na hromadě vidlema a modlíte se, abyste toho nelenocha našla... Doma zásadně nepomůže s ničím. Nádobí neumyje, nevysaje, pračku nezapne, prádlo nepověsí, nikdy nevaří. Ani koš nevynese, ale má tu drzost neustále vám vyčítat, kde máte bordel a co máte kde uklidit. Jste služka. Než aby si uvařil sám v době kdy jste nemocná nebo nejste doma, radši bude celý den o hladu, nebo se někam vetře. Na konci dne vám vyčte že nedostal najíst jakoby neměl svoje ruce a argumentuje tím, že má moc práce, přitom víte, že celý den seděl u televize a nedělal ani prd.

10. Hysterie
Chlap by měl být ten velký dobrý a silný statný medvěd, o kterého se můžete opřít, když vám život vrazil pěstí do žaludku. Měl by to být váš ochránce a zachránce, u kterého se cítíte bezpečně. Ale když reálně přijdou problémy, tak první kdo udělá hysterickou scénu je váš vyvolený miláček, který začne lítat po obýváku a vyšilovat doprdkrucifixjásenatovysetosnemohlaněcoudělat!, zatímco vy jste celkem klidná, ale teď vás vytočí, že se chová jako pitomec a uklidňujete vy jeho, místo aby uklidňoval on vás. A místo aby problém usadil a zmírnil, nafoukne ho ještě víc a hodí vám ho na záda. Kvůli něčemu, co by se jinak vyřešilo v klidu, ztropí takovou šílenou scénu, že jste z toho na prášky ještě týden poté.

11. Šupák ošoupaný
Máte rande. Když jste hodně blbá, tak naslepo... Čekáte normálního člověka. Nemusí to být nějaký seladon nebo lázeňský švihák, ale normální týpek se kterým bude nějaká řeč. Myslíte si, že vaše očekávání snad není příliš vysoké, že by to reálně mohlo být... Před vámi se poté zjeví bytost matně připomínající mužské pohlaví, zahalená do starého vyglajdaného umaštěného propoceného trika, s mastnými neupravenými vlasy, tepláky, fusekle v sandálech a nepadnoucí mikině... Zatímco vy jste v šatičkách, vyčesaná, namalovaná, vyvoněná a teď se s ním stydíte někam jít, protože na vás okolí čumí divně. - Yep. To se mi fakt stalo. A ne jednou, protože jsem byla hodně blbá... Šupák ošoupaný je i člověk, který se prostě neumí normálně oblíct, adekvátě k dané příležitosti. Asi je mu to jedno, nějak to neřeší.

12. Příliš alternativní, příliš duchovní
Je vegan. Nosí jenom lněný oděv. Používá pouze veganskou kosmetiku. Pravidelně drží půsty. Žije v chatě mimo civilizaci, pro vodu si chodí do studánky, třídí odpad, chodí na suchý záchod, elektřinu má na solární panely, jezdí na kole, zásadně nechodí nakupovat do supermarketů, pravidelně v lese medituje, chodí bos po trávě, hledí každé ráno do slunce, aspiruje na breathariána, nekouří, nepije, sprostě nemluví, otužuje se, nesměje se vašim úchylným vtipům.... A vy se bojíte před ním u vás doma vyhodit lahev od oleje rovnou do odpaďáku, abyste jeho duchovnost, ekologičnost a dokonalost náhodou nepobouřila. Když se přiznáte ke konzumaci masa, na jeho obličeji se objeví nepředstíraný výraz bolesti a zklamání. Jste špatná... příliš špatná a příliš matrixová pro tuto křehkou něžnou bytost z jiné planety.

13. Nejchytřejší na světě a panovačný
Všechno ví líp než vy, takže všechno bude podle něho. Váš názor je k ničemu, protože vy nemáte potřebné znalosti ani zkušenosti, vy tomu nerozumíte, tak radši buďte zticha. Kdybyste se milá paní náhodou snažila prosadit svou vůli oproti jeho, odvděčí se vám týdnem tiché domácnosti a bude s vámi zacházet jako se zrádcem. Jakékoliv odlišení od jeho názoru bere jako útok proti sobě. Nekritizujte, a nemějte svůj názor. Poslušně odkývejte všechno co řekne a zbožňujte ho. Protože on je tááák chytrý! ... na rozdíl od vás.

14. Deprimovaný průserář
Celý život se mu sype na hlavu. Skoro nic u něj nefunguje jak má. Potácí se od jednoho extrému ke druhému, z bláta do louže, z deště pod okap. A nikdy vám o tom nezapomene podrobně poreferovat, jakou má v životě smůlu, jací jsou lidi šmejdi, nikdo ho nemá rád, všichni jsou jenom nevděční, hážou mu klacky pod nohy, využívají ho a on není strůjce, ale chudáček, co k tomu přišel jako slepý k houslím. Když vám takový člověk řekne, že bude v životě šťastný jedině díky vám, utíkejte. A hodně rychle. Nebude a nebudete ani vy.

15. Je neodolatelný
Je urostlý, pohledný, má pěknou postavu, umí se dobře oblíct. Má podmanivý pohled, hluboký hlas a charisma. A je to chytrý zmetek, co si je toho velice dobře vědom a nebojí se všechny své zbraně použít proti vám. Ideálně ten nejtěžší kalibr hned napoprvé, protože je z nějakého nepochopitelného důvodu skálopevně přesvědčený o tom, že je naprosto neodolatelný a může mít jakoukoliv, na kterou si ukáže. Takže vás zasype sprška oslizlých návrhů. Čím pokročilejší večer, tím oslizlejší. Pak na vás začne makat a vy berete nohy na ramena. Druhý den vám píše dlouhé liebesbriefy po mailech, abyste mu dala ještě šanci, že ve skutečnosti není takový... Když jste dost blbá, abyste mu tu druhou šanci dala, ujistí vás, že fakt je takový... Druhý ,,Neodolatelný typ" je boreček, na kterém není vůbec nic co by vás zaujalo, ale od první vteřiny na vás mrká a líbe vám ruku tak, že vám ji vlastně líže.

16. Kuřák
Nejde jenom o to, že díky kouření smrdí a líbání s ním je jako žvýkat vajgl protože tím chutnají jeho sliny... Nemůžete prostě odehnat myšlenku, že ten člověk si neváží svého těla a svého zdraví, dobrovolně a ještě za peníze si je huntuje... Bude si vážit i vás? A je vůbec rozumný, když tohle dělá? A chcete vlastně být s člověkem, který nemá rozum?

17. Nemá hudební vkus
Poslouchá Řiťmuse, Eminema a techno... Ať si poslouchá co chce, ale když mu tohle intelektuálně stačí, tak asi nebude stačit mně.

18. Je ortodoxní věřící
Asi každý člověk, co je v něčem ortodoxní, nebo pevně kovaný, nebo fanatik, vám to bude cpát pomalu i ušima a prostě se s tím nesrovná, že nejste stejní jako je on, máte jiné hodnoty a ne, opravdu se nezúčastníte večerního čtení Bible a modlitby na dobrou noc. Pokud nejsou dva lidi stejným způsobem máklí, neměli by si spolu začínat, protože dřív nebo později je ta odlišnost stejně rozežene.

19. Nemá sociální inteligenci
Ten člověk se asi kolem sebe nedívá, nebo se soustředí jenom na sebe, jinak nechápu jak je to vlastně možné. Ale vůbec nečte vaše signály. Nepozná že vás nudí. Nepozná, že vám leze na nervy, dokud mu to přímo neřeknete. Nepozná, že nějaké věci se tak úplně nehodí přímo rozebírat. Pokládá nepříjemné intimní otázky v nevhodných momentech nevhodným lidem. Říká blbosti a nezastydí se když si o něm celý stůl začne potichu myslet že je pako protože to nepozná... Nedojde mu to ani ve chvíli, kdy si ti lidé začnou sedat k jiným stolům. Má neadekvátní požadavky a domáhá se svého, i když na to nemá právo, nebo byl několikrát slušně odmítnut. Nepozná, že nemáte zájem a nepochopí to, ani když mu to řeknete. Připomíná mi to lidi s diagnostikovanou mírnější formou autismu, ve skutečnosti je to prostě nízká sociální inteligence, která se však dohání a zpětně rozvíjí dost blbě, když už jste dospělí a celé dětství jste strávili někde u počítače, kde se tato dovednost nerozvinula.

20. Flegmouš
Všechno je mu jedno. Sám si ničeho nevšimne, na všechno ho musíte upozornit. Je líný vymýšlet řešení, musíte mu i říct jak to má udělat a jak to má řešit, aby vůbec něco udělal. Že má v kuchyni myši, že protéká záchod, že došlo dřevo na otop... no a co. Na všechno totálně peče a dokud ho na to neupozorníte a netrváte na nápravě, všechno přejde bez pozornosti, bez snahy, bez invence. Máte pocit, že je rezignovaný. Nic moc neřeší, na problémy odpovídá stylem ,,Co už". Oproti hysterikovi je to relativní úleva, ale tohle je zase přesně ten opačný extrém, kdy tenhle člověk je taková laxní brambora co se občas provalí kolem bez jakéhokoliv efektu, zatímco vy jste na všechno sama a tečou vám z toho nervy.

Co leze na nervy vám a v článku to nezaznělo? Pochlubte se :) 


Komentáře

1 ľuboško ľuboško | E-mail | 20. května 2017 v 6:04 | Reagovat

To je tak špatné s tým "silnejším" pohlavím? Určite sa nájde množstvo chlapov, ktorí majú temer všetky spomínané atribúty, ale...nájde sa aspoň desať spravodlivých (ktorí by nemali ani jednu z tých spomínaných vlastností) ?
Ešte by som doplnil 21. bod, vyskytujúci sa aj v 21.storočí: zženštilý ružovučký "pupuš".
Očakávam, že v rámci duality v tejto našej hmotnej škole života napíšeš aj článok o ženských negatívnych kvalitách ;-)
PS: riady som už poumýval, opraté prádlo som zavesil a idem si bosými nôžkami pobehať po rannej rose a "napapať" sa slniečka.

2 sluníčko sluníčko | 20. května 2017 v 9:09 | Reagovat

Mě štve, když je kluk až moc hodnej... jako nic proti hodným klukům ale když nemá svůj názor, všechno je po mém a všechno nechává na mě tak se fakt nudím.

3 zdeněk zdeněk | E-mail | 20. května 2017 v 10:27 | Reagovat

Je to článek o chlapech ale tak..... :D
Mě by na nějaké dámě vadilo, kdyby měla "amputovaný mozek a hlavu strčenou v p.....".
I když je to oklikou zapsáno body 1.,2.,6.,7.,13.,18. a 20. :D
A taky mi hodně vadí, když někdo netoleruje moji učenlivost. Se mi hodně vrstevníci smějí, že se učím 4 cizí jazyky zároveň....ale co, zvládám to, stíhám to, baví mě to - tak proč ne? 8-)

4 Jarda Jarda | 20. května 2017 v 10:37 | Reagovat

Naštěstí už mám věk na To, hledat si na těch dalších tisíc let nějakou útulnou jeskyňku. Kde budu pozvedat Kundalíníshaktí k vyšším sférám bytí, není zbytí a žabák se transcedentuje v princeznu nebo prince?  Spíše v roztomilého  králíčka. -) :-)  ;-)

5 Hanka Hanka | 20. května 2017 v 11:10 | Reagovat

Aluško, opět výborný článek, moc jsem se pobavila!!A zároveň jsem si při jeho čtení znovu uvědomila, jakou jsem měla v životě kliku, když jsem potkala tak báječného muže,jakého mám doma!Jinak, za sebe bych dodala, že bych nemohla mít partnera, který postrádá smysl pro humor..ten považuji za hodně důležitý-my jsme spolu s partnerem 25  let a mnohé situace jsme překonali právě díky humoru.A pak bych ještě nesnesla muže-uzurpátora...Mají takového hned dvě moje kamarádky a  je to děs-všechno doma dopodrobna hlásit, kde jsem byla, co jsem dělala, o čem jsme se bavily s kamarádkou na kávě, každou hodinu "kontrolní" smska a jedna z nich dokonce nemůže telefonovat a odpovídat na smsky v přítomnosti partnera, protože "jim to krade společný čas"..Myslím, že sdílení je v pořádku, ale každý potřebuje svůj osobní prostor a určitou svobodu..A ještě jsou otravní partneři žárliví, ti můžou taky udělat člověku ze života peklo..Krásný den!h :-)

6 Coco Coco | 20. května 2017 v 11:23 | Reagovat

Ještě instagramový šampón, co si jen fotí své kafe ze Starbucksu, sebe v zrcadle, své nové hodiny (a když se ho ptáte na čas, neřekne vám kolik je, ale okázale vám nastaví svou levou ruku abyste se mrkly samy), své nové hadry (svetříky, kalhoty s rozkrokem u kolen) a na svátek matek postuje fotku své maminky s popiskem jak ji miluje a pak vám řekne že to je jen proto, aby zapůsobil na ty přemalované, s melíry nebo na černo obarvené štětky (pardonek). :-P

7 Tara Tara | 20. května 2017 v 11:53 | Reagovat

Ahoj Alue,

když je článek o mužském pohlaví, mám na teba tématickou otázku. Myslíš, že si nemůžeme vybrat, do koho se zamilujeme? Když jsem to posledně slyšela, přišel mi to nesmysl, ale nyní, když se nad tím člověk zamyslí, tak to mně osobně přijde zvazující a "svobodnou vůli" beroucí.

8 Satakieli Satakieli | 20. května 2017 v 12:16 | Reagovat

Boží, nasmála jsem se :-D Ještěže můj muž nesplňuje ani jeden bod :D Jinak na chlapy jsem v poslední době dost negativně vysazená. Co vidím kolem sebe je děs. Nejvíc mi vadí oplzlost, očumování skoro až s vyplazeným jazykem, přelétavost, přízemnost, lenost, absence smyslu pro romantiku a vztah... No našlo by se toho dost :-?

9 Kirma Lee Kirma Lee | 20. května 2017 v 12:50 | Reagovat

Když je až moc hodný, až je blbý. Pak mi vyložené vadí ty vlezlé typy, které nedají pokoj, neustále píšou, chtějí se sejít a já nevím, co všechno.

10 Lori Lori | Web | 20. května 2017 v 13:28 | Reagovat

Ja som si vždy bola zadaná s mužmi na základe spoločných záľub - mali sme radi rovnaké kapely, pozerali rovnaké filmy a páčili sa nám rovnaké knihy.
Nedávno som si uvedomila, že ono je to pekné, akurát, že sme sa vždy rozišli, lebo hoci sme si boli podobní, v skutočnosti sme boli rozdielni.

Dôležitejšie, zistila som, je mať podobný postoj k životu, pohľad na svet a hodnoty. Tam to funguje oveľa lepšie! :)
A našťastie to zahŕňa i to, aby sme obaja mali chuť napredovať, vzdelávať sa, posúvať, snažili sa, boli pokorní, otvorení a milovali voľnosť, slobodu a ctili si prírodu.

... a ono ešte i ten hudobný vkus je často podobný :)

11 Ayeri Ayeri | 20. května 2017 v 14:09 | Reagovat

Zřejmě nám na mužích vadí stejné věci :D Většinou souhlasím, i když si nemyslím, že by to s chlapy bylo celkově tak zlé, doufám, že existují i takoví, kteří nemají jmenované špatné vlastnosti v nějaké nesnesitelné míře :) Já jsem se relativně nedávno setkala s čísly 1. ,14. a 19. No, stálo to za to :( Jen nevím, proč ti vadí, že má někdo jiný hudební vkus. Každému se líbí něco jiného a je to tak dobře, nezáleží to na inteligenci. Znám i chytré lidi, kteří poslouchají hip hop, předsudky mám snad jen proti lidem, kteří poslouchají Ortel.

12 Fellien Fellien | Web | 20. května 2017 v 14:21 | Reagovat

He, s těmito typy zkušenost naštěstí nemám :D. Asi jsem šťastlivka :D. Dokonce jsem nejspíš větší lenoch, než můj přítel :D. Ale můj bývalý mě dost štval tím, že se choval jako ženská. Jakože měl takové ty divné dedukce, co mají ženské při PMS. Například se mě ptal, co si myslím o oboru co studuje. Řekla jsem mu, že nevím, protože v tomto směru nemám přehled a nevím ani, co diskrétní matematika znamená, ale nevim jak slavné to bude s uplatněním v praxi. No a on spustil: "No jasně, takže můj obor je na nic, moje škola je na nic a já jsem taky na nic! A v životě si nenajdu dobrou práci! Hlavně že tvoje škola je nejlepší co??" "No, nic z toho jsem vůbec neřekla a ani si to nemyslím." "Přesně to jsi řekla!" "Hele, já už musim tak čau!" :-D

13 Amálka Amálka | Web | 20. května 2017 v 14:38 | Reagovat

Pěkný výčet! Není to zrovna povzbudivé, ale u každého Tvého bodu se mi někdo známý vybavil :)
Jinak já mám přímo fóbii z chlapů ověnčených řetízkama, naušnicema, piercingama ap. a ještě mi hrozně vadí chroničtí žvýkačkáři, "Extrasupermintáci" - to mi smrdí snad víc jak cigarety. Taky nemám ráda fousy špinavé od jídla a irituje mě, když si chlap pořád klepe rukou do stolu nebo nohou pod stolem. S takovým bych dlouho nevydržela, no vlastně bych s ním spíš vůbec nebyla :)

14 Stefan Stefan | 20. května 2017 v 14:46 | Reagovat

20 dovodov, preco som bez chlapa a chovam radsej kocura a morcata :)
Je to napisane vtipne, no cas od casu sa niektora z tycho chyb zjavi na kazdom...
Takze damy, pls ruku na srdce a trochu ubrat z perfekcionimu a narokov - vsak nik nie je dokonaly :)
A takych 20 by sa isto dalo napisat aj o nasich drahych neznych polovickach ;)

15 áťa áťa | E-mail | 20. května 2017 v 18:17 | Reagovat

Skvělý článek, u 12 jsem se musel smát :D.

Asi ještě potřebuju zamakat na 2 a 5, než nějakou potkám.

16 martin martin | 20. května 2017 v 18:48 | Reagovat

a z toho si mam vybrat? dyt to neni mozne...

17 7Lily7 7Lily7 | 20. května 2017 v 21:21 | Reagovat

Aluš, skvelí članok :D :D aaach jaaj. A tie fotky k tomu uf. Hlavne posledná (slint) :D
Máš u mňa sto bodov za dnešok

18 mariankosnac mariankosnac | 20. května 2017 v 21:32 | Reagovat

Som flegmouš. Nerozhodí ma ani černoch čo bol teraz v slovenskom letáku od Lidlu, ani hrozba 3. svetovej vojny či koniec sveta. Aspoň sa stále nerozčulujem nad politikou či neúspechoch našich v športe (ani to nesledujem), je mi fuk či pred domom rastie burina a či sa tam prebehol a vykadil túlavý pes a podobne. Neviem prečo by som mal furt niečo riešiť a rozčulovať sa, v podstate nad malichernosťami.

Čo nemusím - napríklad ľudí čo stále nakupujú nové veci (ženy oblečenie a podobne), bez toho aby vyhodili tie staré (ktoré už aj tak nikdy nepoužijú) a vôbec mali miesto kam to dať, takže každé voľné miesto zapratajú svojimi zbytočnými krámami.

19 mariankosnac mariankosnac | 20. května 2017 v 21:36 | Reagovat

Otvorili nový obchodný dom, ktorý predáva nových manželov. Ženy tam môžu ísť a vybrať si manžela, ktorý im vyhovuje. Pravidlá sú jednoduché: - Každá žena môže do obchodu vstúpiť len raz a má len jednu voľbu manžela - Obchod má šesť poschodí a s každým ďalším poschodím sa zvyšuje hodnota tovaru - Zákazníčky si môžu na danom poschodí buď vybrať manžela, alebo ísť o poschodie vyššie - Vracať sa na nižšie poschodia nie je možné, je možné iba odísť Zákazníčka vstúpila do obchodu na prvé poschodie, kde bolo napísané - Títo muži majú zamestnanie. Páči sa jej to ale ide na druhé poschodie kde je napísane - Títo muži majú zamestnanie a majú radi deti. To sa jej rovnako páči, ale rozhodne sa ísť ešte vyššie, kde je napísané - Títo muži majú zamestnanie a majú radi deti a sú pekní. Je nadšená, ale rozhodne sa skúsiť ísť ďalej - Títo muži majú zamestnanie a majú radi deti, sú pekní a pomáhajú pri domácich prácach. Žena si pomyslí, že je to úžasné ale nedá jej a ide o poschodie vyššie - - Títo muži majú zamestnanie a majú radi deti, sú pekní, pomáhajú pri domácich prácach a sú romantickí Žena je vo veľkom pokušení si vybrať a hovorí si čo by si ešte mohla priať, ale napriek tomu jej to nedá a ide na posledné poschodie - Ste 43 113 341 návštevníčkou tohto poschodia. Tu už žiadni muži nie sú. Toto poschodie existuje iba ako dôkaz, že vyhovieť žene nie je možné. Ďakujeme za návštevu nášho obchodného domu. Aby majiteľ nebol označený za sexistu otvoril oproti ďalší obchodný dom, kde si môžu muži vybrať manželku. - Na prvom poschodí sú manželky, ktoré majú radi sex. - Na druhom poschodí sú manželky, ktoré majú radi sex, pivo a grilovačku a majú peniaze. - Na tretie, štvrté, piate a šieste ešte žiadny chlap nevkročil.

20 Alue Alue | 20. května 2017 v 22:32 | Reagovat

[13]:  ... nebo když dělá tohle. To je ultra nechuťák.
https://www.youtube.com/watch?v=7yzBvHe4j9U

21 Alue Alue | 20. května 2017 v 22:33 | Reagovat

[14]:  O mém osobním životě víš guvno.

22 lenka f lenka f | E-mail | 20. května 2017 v 22:34 | Reagovat

Každý stejně nakonec dostane takového partnera, JAKÉHO SI ZASLOUŽÍ. :D

23 Petr Pan Petr Pan | 20. května 2017 v 23:05 | Reagovat

Alue, to je výčet, jako bys randila se všemi obyvateli Sovětského svazu a bylo Ti pětačtyřicet :).

24 :) :) | 20. května 2017 v 23:40 | Reagovat

Mě teda štve, když má oplzlý řeči, používá až moc dvojsmyslů při domnění, že mě tím snad sbalí. Nebo si myslí, že mě sbalí jenom na to, že posiluje.
To se dostávám k další věci, co mě štve - fakt si cením lidí, co pro sebe něco dělají, je to přitažlivé, ale některým lidem to moc leze do hlavy a nežijí ničím jiným a o ničem jiným se nedokáží bavit. Takový chlapi mě taky nepřitahují, spíš mi to přijde, že jsou .. "otrokem své vášně" a ze slabosti dělají spíše ctnost.
Takoví ti, co si snaží vydupat autoritu u ženy a řídí se heslem "muž pán tvorstva" a vše se mu podřizuje. Ženská dělá co mu na očích vidí a nedej bože, aby měla vlastní názor... Naopak mi přijde přitažlivý chlap, který si cení ženy s vlastním názorem, dává to tušit že ten chlap doopravdy silný je a není to žádný ubožák, co si na ženský honí ego.
A je rozdíl mezi tím být flegmatický a bezohledný. Bezohlední chlapi jsou ale kupodivu celkem oblíbení.. Tedy mezi holkami, kterým ani nedochází, jak málo si sebe váží.
Takoví ti, co jsou ulízaní, instagram je pro ně samozřejmost a denně tam postují třeba fotky kafe nebo zrcadlová selfíčka.
Hodný chlap je pro mě přitažlivý, ale musí to být v první řadě hodný ČLOVĚK. Ne, že se bude mile chovat jen k objektu svého zájmu a hodný a zbabělý v mých očích rozhodně nejsou synonyma.
No a samozřejmě hysterák, žárlivec, stíhačka... Myslím si, že hysterická žena je něco šílenýho, ale co teprve hysterický chlap..! :D

25 roman roman | 21. května 2017 v 0:36 | Reagovat

Ahoj,
díky za článek.
Pobavil a "vyděsil" zároveň.

26 Martin Martin Martin Martin | 21. května 2017 v 3:39 | Reagovat

[20]: Alusko tak s timhle si me dostala :-D  no projit u tebe testem bude peklo :-D

27 Amálka Amálka | Web | 21. května 2017 v 7:42 | Reagovat

[20]: ale nééé! Tož to je výživný kousek, ultrameganechuťák :)

28 sunrise sunrise | 21. května 2017 v 8:43 | Reagovat

Jo a ještě co je hrozný je to, když je  škrblík a ikdyž má peněz dost nebo normálně tak si nechá všechno zaplatit na půl nebo na nic nikdy nepozve.. :D

29 Mili Mili | E-mail | 21. května 2017 v 8:44 | Reagovat

Este dobre, ze za cely zivot nemusime prejst vsetkymi skusenostami 1-20, ale pravdou je,ze sa zatial malokomu podarilo uspesne vsetkym typom vyhnut. Skoda, ze len skusenostami a vekom clovek pochopi, ze mytus, ze v partnerstve sa ten"druhy"moze zmenit a tak strati tym "premienanim partnera" rozne dlhy cas.
Aluska tento clanok je prinosom pre vsetkych, ktori vstupuju do partnerskeho vztahu a su k sebe uprimni a dostatocne uvedomeli a zodpovedni za svoje zivoty. Casto by stacilo poucit sa z chyb inych a zodpovedat sam sebe ako by som toleroval/a typy 1-20 vi svojom zivote, som ochotna/y prijat ich taki aki su, alebo ich chcem zmenit? No ale kde je v v stave zamilovanosti racio? Nastupuje vseobecne platny mytus on/ona sa kvoli mne zmeni :-D.

30 Alue Alue | 21. května 2017 v 9:28 | Reagovat

[28]:  .. to jo, kafe za 40kč je drahý a když dopiješ tak po tobě aspoň vysrkne pěnu od kapučína naspod hrnku a sedí nasucho. Ježiši co já to měla za divný kamarády! :D

31 Alue Alue | 21. května 2017 v 9:32 | Reagovat

Já ještě zapomněla na jeden strašně důležitý bod 21:  TO JÁ DĚLAT NEBUDU, TOHLE JE ŽENSKÁ PRÁCE.

32 Katrin Katrin | 21. května 2017 v 11:39 | Reagovat

Jak to čtu, tak skoro ve všech bodech jsem poznala svého bývalého :-D Ale tento týpek byl ještě ozvláštněn tím, že mi sledoval, jestli mám oholené ruce a nohy a když jsem si ruce třeba dva dny neoholila, tak byl znechucen, řekla jsem mu, že jsme lidi a nikdy prostě nebudeme úplně perfektní a on na to:"No jo právě. my jsme lidi a ne vopice." A nebo považoval extrémně nechutné to, že se při sportu potím :-D  
Naštěstí to je pryč- byla to opravdu cenná lekce :-D

33 Stefan Stefan | 21. května 2017 v 12:25 | Reagovat

[21]:
Reagujem na clanok, tvoj zivot ma nezaujima, tak vychladni.

34 Alue Alue | 21. května 2017 v 12:58 | Reagovat

[33]:  Když tě nezajímá, tak na něho nenarážej.

35 Alue Alue | 21. května 2017 v 13:01 | Reagovat

[32]:  .... O_O  Tak to bych udělala rebelii a nechala si naschvál na měsíc zarůst úplně všechno co mi kde roste. A bavila bych se tím jak zešílí :D

36 sunrise sunrise | 21. května 2017 v 13:29 | Reagovat

[20]:fuj....... 8-O

37 Katrin Katrin | 21. května 2017 v 13:31 | Reagovat

[35]:: To jsem ho jednou vyzvala, že si můžeme udělat soutěž, kdo bude mít chlupatější nohy :-D Asi se ho to dotklo a pár dní se se mnou nebavil :-D

38 fluttershine fluttershine | 21. května 2017 v 13:59 | Reagovat

Mně se nikdo žádný návrhy dělat nepokouší a přijde mi, že o mě není zájem. :D Ale když už na někoho narazím, je to tak divný člověk, který mě i mírně děsí, že uvažuju nejlepší způsob, jak zdrhnout.
Každopádně mě v poslední době dost naštval kamarád, který býval celkem fajn, ale teď mi přijde, že je každým dnem větší a větší blbec. Přijdu za ním, ptám se ho řekněme na definici el. náboje - což není tak těžká otázka, protože buď to má v sešitě, nebo může říct, že to neví, protože to tam, stejně jako já, nemá - a dozvím se, že jsem poslední dobou úplně hrozná a chodím vždycky ptát na poslední chvíli, on že nemá čas (bylo to dvě hodiny před písemkou). Ale na člověka, co přišel po mně, čas měl. A situace tomuhle podobné se prosím pěkně opakují :-D Takže jsem se rozhodla na něj vybodnout, pokud nepřijde sám, o čemž pochybuju. No, škoda, byl to fajn kamarád. :-D

39 Jara Jara | E-mail | 21. května 2017 v 14:51 | Reagovat

Dámy,ale uvědomte si,že vždy rovný rovného hledá.Vybere si svůj obraz,zrcadlový odraz.Je směšné takhle hovořit o svých protějšcích.A kdo hledá,najde.

40 verča verča | 21. května 2017 v 16:39 | Reagovat

[19]: to je výtečné :D  :D  :D

41 verča verča | 21. května 2017 v 16:55 | Reagovat

článek je zábavný!
a díky za pěkné pokoukání - ten sexy fousáč se mi zamlouvá  :-D

42 Luz Luz | 21. května 2017 v 18:24 | Reagovat

[32]: To je tedy magorina! Takze on si pravidelne holil cele telo (predpokladam podle toho jeho komentare)? :O
A nepochopim, ze zatimco malokoho poburuji muzi v kratasech s neoholenyma nohama, u zeny z toho nekteri div neomdlevaji sokem (prestoze zeny obvykle ty chlupy maji daleko jemnejsi).

43 Malina Malina | 21. května 2017 v 22:21 | Reagovat

Alue skvělý odpočinkový článek! :D mě osobně hodně vadí několik věcí,je to zřejmě všechno zmíněné už u tebe. Vadí mi když se chová jako dítě,nějaká práce ho nezajímá, nic neplánuje, všechno prostě nějak dopadne..nebo když mi stále jen psal nebo říkal jak je všechno proti němu a on je vlastně ten největší chudák pod sluncem, místo toho aby se choval jako chlap, něco začal řešit.

44 beauty-related beauty-related | 22. května 2017 v 13:24 | Reagovat

tak tohle je super článek, trefnej, chlapi jsou fakt někdy jak z jiný planety :D je jasný, že nikdo není dokonalý, ale zase čeho je moc, toho je příliš a chlapa co by mi řekl, že tohle dělat nebude, protože to je ženská práce, bych kopla do pr... zadku tak, že by vzal druhou o zem :D

45 máťa máťa | E-mail | 22. května 2017 v 14:51 | Reagovat

[20]:: proboha fuj, co to je?? :D blé

46 ginze ginze | 22. května 2017 v 16:24 | Reagovat

Ten bod číslo jedna mi vadí na lidech celkově. Takový ten životní styl - přetrpím týden v práci a o víkendu budu chlastat. S takovými lidmi se opravdu nedá o ničem bavit :D
Taky mě hodně štve přístup, že ženská musí uklízet atd., protože chlap přece musí vydělávat peníze. Velmi chabá výmluva vzhledem k tomu, že tohle už dávno neplatí a ženy chodí do práce taktéž.
A oplzláci, to je kapitola sama o sobě, to si na mě někdo zkusí a skončil :-D A že jich bylo. Nechápu, jak z toho mohou být některé ženy úplně odvařené.

Dokážu se povznést nad hodně věcí, ale výše uvedené jsou prostě jedno velké NE :D

47 Milan Milan | 22. května 2017 v 20:24 | Reagovat

Zajimavé, a když náhodou někdo z takového testu projde, tak zůstává sám páč pro ženy není vůbec zajimavý a je tedy až moc normální, tak se nedivím jakpakto že se mi ženy vyhýbají... měl bych se naučit jednu či dvě šílenosti abych byl konečně alespoň trochu zajimavější...

48 BED BED | 23. května 2017 v 10:49 | Reagovat

musím prihodiť - svalnáč, zkerkovaný, holohlavý, či s kohútikom ala Hurvajs. Lež babička říkala - Proti gustu žádný dišputát. Užsomticho ...:-D

49 Ivour Ivour | 24. května 2017 v 14:24 | Reagovat

Tak to jsem asi ulovila posledního skvělého muže na Zemi ;-)

50 fred fred | 25. května 2017 v 13:56 | Reagovat

[45]: To je trenér německé fotbalové reprezentace. Pod jeho vedením získali Němci titul mistrů světa v Brazílii 2014.

51 Lucka Lucka | E-mail | Web | 26. května 2017 v 16:16 | Reagovat

Super :) V několika věcech se shodneme, hodně bodů bohužel vystihuje i mého drahouška, ale dá se to přežít. :D Ale na pobavení a k menšímu zamyšlení skvělý článek.

52 BarbaraJane BarbaraJane | Web | 26. května 2017 v 18:01 | Reagovat

Vida, tak jsi postupně vyloučila jednoho každého chlapa na téhle planetě. :D
Teda... Smrad, hloupost a tak chápu, ale přijde mi nefér hanět třeba vegana a sama chtít toleranci ke svému přesvědčení a životnímu stylu, no ne?

53 Alue Alue | 26. května 2017 v 18:34 | Reagovat

[52]:  Já nehanila vegana... já zmínila typ člověka, který je tak dokonalý a tak ekologický, že se vedle něj bojím dýchat.

54 Sabča Sabča | Web | 26. května 2017 v 18:43 | Reagovat

HEZKY NAPSANÉ :-)

55 DRAK DRAK | Web | 26. května 2017 v 19:09 | Reagovat

:-D a pak se ženský diví, když zůstanou na ocet... :-D

56 Srdcová Dáma Srdcová Dáma | Web | 26. května 2017 v 20:39 | Reagovat

Podle mě jsi to vystihla dokonale :D .

57 shira-elizabeth shira-elizabeth | E-mail | Web | 27. května 2017 v 10:40 | Reagovat

K tomuhle fakt už neni, co dodat :D
Jako u všeho je nejlepší střední cesta.. Podle mě hlavně v onom sebevědomí.. I když pokud by kluk byl takový lehce nesebevědomý kvůli mě, tak je to roztomilý, to je ještě v toleranci :D

58 Elle Elle | Web | 27. května 2017 v 14:53 | Reagovat

Mě vadí upocení, funící tlusťoši.. A nejhorší je, když se takový člověk má vyjádřit nebo nad něčím přemýšlí, tak začne funit a potit se :-!

59 N. N. | 27. května 2017 v 18:50 | Reagovat

jaký názor máte na Ivanu Gottovou ? :-D

60 zuzana-koubkova zuzana-koubkova | E-mail | Web | 28. května 2017 v 0:30 | Reagovat

Vtipné povídání, i když trochu v duchu téhle písničky https://www.youtube.com/watch?v=SkWjeSrbTfA

61 sportovnii sportovnii | Web | 29. května 2017 v 2:37 | Reagovat

17.to poslouchá hezkou hudbu :-D

62 All All | 29. května 2017 v 9:30 | Reagovat

Este si zabudla na tych "expertov zenskej krasy", ktori sa bez hanby musia otocit za kazdym zadkom a komentovat ich kludne aj pred priatelkou, na facebooku nelajkovat nic ine ako rozne modelky, fitnesky, pornoherecky. Poznam dva taketo examplare, paradoxne su obaja stastne zadani 8-O

63 nudistka nudistka | Web | 30. května 2017 v 20:24 | Reagovat

doplnila bych alkoholismus a lhaní :-D

64 gitty93 gitty93 | E-mail | Web | 30. května 2017 v 21:13 | Reagovat

no jo rovnou napiš, že ti vadí všechno :D to si to usnadníš :D

65 Alue Alue | 30. května 2017 v 21:27 | Reagovat

[64]:  pokud znáš muže, pak víš, že mají mnoho stovek a tisíců tváří... 20 není všechno ani zdaleka

66 glosator glosator | 30. května 2017 v 21:58 | Reagovat

Zlatokopky

Na mejdanu s flaškou vodky
baví se dvě zlatokopky:
Támhle Jirka je fakt samec,
válí sporty ba i tanec.
Přitažlivost? Na nule.
Došly mu už prašule.

67 BE BE | 1. června 2017 v 12:04 | Reagovat

[53]: bingo...Al,..

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama