Kniha Anděl strážný: Je v prodeji na Alue.cz ZDE!
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 24.5.

Soutěž o 10 +10 vstupenek na Největší přednášku o indických knihovnách palmových listů a výklad budoucnosti pro ČR (v Brně 21.5. a v Praze 28.5. 2017)

1. května 2017 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Soutěže
Vážení čtenáři,
autoři projektu Nadi.cz a pořadatelé Přednášek o knihovnách palmových listů pro vás připravili bleskovou soutěž. Za jednu správnou odpověď máte možnost vyhrát volnou vstupenku na jednu z přednášek v Brně nebo v Praze, kterých se budou účastnit velice cenní hosté z Indie. Tradiční profesionální vykladač z palmových listů Guruji Jayaraj a jeho společník a překladatel Shyam. Jistě jste už o této akci slyšeli, protože jsem na ni dávala upozornění a je na ni i proklik nahoře v hlavičce webu.
Pokud máte zájem o vstup zdarma na jednu z těchto akcí, máte možnost právě dnes.

Průběh soutěže:
Níže najdete soutěžní otázku týkající se tématiky knihoven palmových listů. Odpověď na tuto otázku prosím pošlete na můj e-mail ,,redakce@aluska.org". Předmět zprávy označte heslem ,,SOUTĚŽ".

Odpověď zašlete v tomto formátu:

Odpověď na soutěžní otázku: ?
Vaše jméno a příjmení: ?
Vyberte výhru pro město: BRNO nebo PRAHA

Soutěž je dvojí. Uvedením města Brna se účastníte soutěže o volný vstup na brněnskou přednášku 21.5.
Uvedením Prahy soutěžíte o volný vstup na akci v Praze dne 28.5.
Vstupenky vyhrává prvních 20 správných odpovědí, správně vyplněných a označených heslem SOUTĚŽ. Pro každé město je rezervováno 10 míst. Soutěž trvá do rozdání posledního volného místa. Sledujte status soutěže, kde uvidíte její průběh.Soutěžní otázka:

Ve kterém indickém státě je nejvíce knihoven palmových listů?


Vaše výhra vám bude potvrzena e-mailem. Na e-mail, ze kterého jste odeslali odpověď, vám poté bude vstupenka zaslána elektronicky.


STATUS: Soutěž už skončila


 


Komentáře

1 Jarek Van Ek Jarek Van Ek | 1. května 2017 v 7:40 | Reagovat

Odpovídám na můj názor na vzestup a osud lidstva:
Pokud jde o lidstvo, pobývající na planetě Zemi, žádný velký zázrak nečekám. Mám dojem, že nyní probíhá období, kdy muži částečně měknou a ženy se v některých okamžicích chtějí chovat jako muži, tedy stávají se sebevědomějšími a řekněme tvrdnou. Takže je to maglajs. Bez ohledu na gaunery, kteří tady vedou války,  nebo otročí svět svým byznysplánem, jsou lidé na hony vzdáleni od harmonie. Ruku na srdce,  kdo z nás se dokonale a přirozeně ovládá,  nenechá se vytočit,  neprosazuje tvrdohlavě tu svou. Byť v zájmu vyššího principu morálky.
Domnívám se, že planeta Země je destinací 3D a poměrů,  které všichni vidíme. Je to naši zkušenosti zde.
Nedovedu si představit,  že by na stejné planetě probíhal současně život ve vyšší dimenzi, vesmír je na to dost velký. Takže považuji tuto planetu za učebnu.  Kdo složí zkoušku a může postoupit výš, přemístí se svou bytostí,  vnitřním já, jinam. Další osud pak probíhá jinde. Tady to pokračuje víceméně stejně s občasnými přírodními katastrofami.

2 Jarda Jarda | 8. května 2017 v 11:57 | Reagovat

324 lidí převibrovalo. Síla. -) Jak by jste To popsali?
Já bych to východní filozofií popsal jako dosažení Samádhi a potom trvalé usazení vědomí v Třetím oku neboli čakře Adžně.
Západní filozofií křesťanstvím - by se dalo napsat: JK byl osvícen Duchem Svatým (podle Abdrušina Duchem Pravdy) spojil se s Otcem (Světlem čti Vesmírnou Extází) a adept se sám Ježíškem stal. :-)  ;-)
Hmm. Co vy na to a nic za to? :-(

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama