Kniha Anděl strážný: Je v prodeji na Alue.cz ZDE!
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 17.6.

Zápisníček / Květen 2017

2. května 2017 v 14:54 | Alue K. Loskotová |  Aluška.org: web a novinky
Aktualitky, zprávičky, myšlenky, dění ve světě a vedlejší obsah... vítejte v Zápisníčku :)
__________________________

1.5.2017
Ráda bych vám doporučila k přečtení velice krásný a moudrý článek na téma hodnoty ženské menstruace, ovulace a poznávání sebe sama:
Stále mě překvapuje, že i když tato doba ženám nabízí v podstatě neomezený přístup k datům, pořád je u mnohých lidí zakořeněný sebedestruktivní program, který menstruaci odmítá jako něco špatného, otravného, špinavého, nebo nepotřebného. Přitom je tak moc důležitá pro fyzické i emoční zdraví ženy. A může ženě mnoho nabídnout, pokud se naučí dobře pracovat sama se sebou... Jsem moc ráda, že se takové články objevují na internetu.
Pro ty, kdo ji ještě nečetli, bych doporučila k tématu i knihu Rudý měsíc. Která velmi podrobně i ze spirituálního hlediska vysvětluje problematiku ženských lunárních cyklů. Je to opravdu nádherná kniha, kterou by měla znát každá žena. (Ale mnohdy i muž... Občas když slyším ty předpotopní primitivní názory, tak nevím jestli se smát, nebo plakat...) Recenzi najdete tady: Rudý měsíc

Podívejte, jak se vzájemně zlobí rybičky v akvárku - Je to neuvěřitelně vtipný záběr, ale také mě přivádí k zamyšlení, jestli mají malé rybičky smysl pro humor, nebo jsou dokonce zlomyslné?? https://9gag.com/gag/aWmdO2x
6.5. 2017
Úspěšně jsem absolvovala nákup spodního prádla v Brně. Zajímavé, že jsem byla čtyřikát nakupovat a nekoupila jsem ani prd, nic mi prostě nebylo. A na pátý pokus jsem natrefila ne na jednu, ale hned na čtyři kousky a ještě jsem splašila plavky, které mi perfektně sednou. Protože jak jsem zhubla, tak mi nic není, ve všem plandám a jak je teplo, tak už se to nepadnoucí prádlo nedalo schovat pod vrstvami oblečení. :D Akorát mě žere, že jsem loni koupila dvoje plavky, jsou prakticky nové, ty jedny jsem stihla na sobě mít jednou a teď už mi nejsou... sakra.
Asi poprvé v životě jsem byla v kabinkách spokojená. Obvykle tam dojdu, svlíknu se a pod tím umělým světlem šíleně vystoupne každý faldík, každá nedokonalost, každá celulitida, že to člověku úplně pokazí náladu. Ale teď to bylo přesně naopak. Úžasná změna a úžasný zážitek. :) Cítím se fakt skvěle, i se ráno budím s mnohem lepší náladou než obvykle. Za poslední měsíc jsem sundala další trochu špeku a to jsem se moc nesnažila, spíš jsem tomu nechávala volnější průběh... muhehe!
Po cestě zpátky bylo veselo, nejely mi vlaky a musela jsem použít náhradní autobus, tak jsem trochu zmatkovala, ale dopadlo to dobře. A když mě po dalším přestupu vezl vlak domů, natrefila jsem na dědulu, co se opitý vracel z Mikulova a jel kamsi na chatu a strašně ho zblbly výluky. Tak vynadal paní průvodčí, když se ho jenom slušně zeptala, jestli má jízdenku (ta na mě přitom hodila výraz stylu ,,POMOC. PROČ JÁ.") a do toho měl takové hlášky, že jsem dostala záchvat smíchu. První jsem se snažila nesmát, abych ještě nedostala za uši, ale nedalo se to vydržet. Ode mě dostal záchvat smíchu zbytek vlaku, tak to odlehčilo atmosféru a průvodčí se taktně odpařila. Dědula začal tasit a nabízet slivovici, rozkecal se ještě víc a to jsem už fakt šla do kolen.... Ještě druhý den jsem se řehtala. Původně jsem byla naprdnutá že je výluka a já jedu dvě hodiny domů, ale nakonec jsem byla ráda za kuriozní zážitek.

Dočetla jsem knihu od Gordona Livingstona: Příliš brzy starý, příliš pozdě moudrý. Je pěkná, moudrá. 30 krátkých kapitolek o názorech autora, jeho zážitcích, o jeho poznatcích z praxe psychiatra a snaží se čtenáři předat nějaké poznatky, závěry a moudra pro život. Nejvíc se mi líbil asi začátek knihy. Pak jak to šlo dál, mi některé kapitoly přišly depresivní. Že se rozebralo téma, nějaký problém a byl konec kapitolky a čtenáři nebylo nabídnuto žádné rozhřešení, ani povzbuzení, ani úleva. Asi třikrát jsem si poplakala, tak to byly tři silné momenty, dvakrát jsem se zasmála, ale často pro mě kniha byla spíše deprimující, protože popisuje různé typicky lidské problémy sice realisticky, ale bezvýchodně. A ne vždy jsem s knihou souhlasila. Například tvrzení, že lidské emoce často nejsou vůbec logické, že je za tím nějaký zautomatizovaný program a lidé s toxickým chováním ani nevědí, proč se tak chovají... Přitom není žádné tajemství, že všechno na světě má smysl, nic na světě není náhoda a každé chování, i když se na první pohled zdá nelogické, má nějaký svůj smysluplný a vysvětlitelný základ. Ať už je to potlačený strach, nebo zasuté trauma z dětství, vždycky za tím něco je, co dává smysl, ale člověk nesmí mít strach se do té hlubiny ponořit a začít ty souvislosti v sobě hledat... Speciálně deprimující byl pro mne autorův popis lásky. V podstatě o ní nebylo řečeno nic moc hezkého. Je popsána jako jakýsi typ chorobné posedlosti, která pokud není opětována, se otočí proti člověku a může ho totálně zničit.... Což je bohužel pravda. A náhle je konec kapitoly. Přesto se mi kniha četla dobře, měla jsem ji probranou v rekordním čase a poskytla mi mnoho témat pro zamýšlení.

7.5.2017
E-shop s biokosmetikou končí, dává na vše 20% slevu ve výprodeji
Kontaktoval mě majitel e-shopu Ubinero.cz, že končí s projektem a po dobu příštích 1-2týdnů tam probíhá výprodej. Všechny produkty jsou o 20% levnější. Pokud máte zájem o výhodný nákup zlevněného zboží, určitě nakoukněte: https://www.ubinero.cz/esencialni-oleje/

Dobrý den,
jmenuji se Marek Le Xuan a provozuji eshop Ubinero.cz s přírodní kosmetikou, drogerií a bio produkty. Původně jsem chtěl psát se záměrem možné spolupráce, nicméně situace se změnila a já se rozhodl provoz eshopu ukončit. Nabízím nyní výprodejovou akci na veškeré skladové zásoby (sleva 20%). Akce bude probíhat ještě zhruba 10-14 dní nebo do vyprodání zásob.
Chtěl jsem vás pouze kontaktovat s touto možností získat výhodně přírodní kosmetiku a jiné produkty, protože to odpovídá tématu vašeho blogu a tak by to vás nebo vaše čtenářky (či čtenáře) mohlo zajímat.
Děkuji za chvíli času a přeji hodně štěstí
S pozdravem,

Marek Le Xuan

Soutěž o volné vstupenky na přednášky o knihovnách palmových listů proběhla nad očekávání rychle. Z toho důvodu se pořadatelé rozhodli ji ještě jednou zopakovat. Vše proběhne úplně stejně, akorát s jinou soutěžní otázkou. Takže kdo to předtím nestihl a má zájem, stále je možnost. Soutěž začíná už zítra v 00:54 hodin.

11.5.2017
Pořád cvičím a pořád mě to bavíííí!
Uvědomila jsem si, že level 1 na Six pack pro mě začíná být nějaký podezřele pohodový. Dokonce i side plank, který jsem nikdy nezvládla dodělat na pravou ruku bez zranění, najednou šel (dělám místo toho bezpečnější variantu na loktech). Tak jsem koukla do kalendáře, jak dlouho už to vlastně cvičím... A helemese, celý měsíc a uplynulo to jako voda :D Tak jsem přitlačila na pilu a dala si dneska dvojku a zdá se mi, že je to tak akorát na moji výdrž. A neuvěřitelně se u toho nasměju, protože loni jsem tento program také cvičila a nikdy jsem dvojku nedala bez krátké přestávky, jinak bych zvracela. A letos už jsem přestávku nepotřebovala.
Jillian Michaels mě prostě baví. Vždycky ráno naběhnu s činkama, zapnu video a prohlásím: ,,DNESKA MĚ NEDOSTANEŠ!!" :D
Jak se mi mění tělo, měním se i já. Jsem sebevědomější, klidnější, veselejší, volnější a hlasitější. Také mám lepší motoriku a postřeh. .... Odpoledne si dělám projížďky na novém kole, a je to paráááááda.
Už se nesnažím hubnout, ale protože dál vařím zdravě a dál omezuju cukr a lepek (fakt mi nedělají dobře), tak to jde nějak samo od sebe. Zajímavé ale je, co dělá váha. Když třeba 3 dny cvičení úplně vynechám, protože mi není dobře, nebo mi to někdo překazí a nestihnu, tak jsem lehčí o půl kila. A když si jeden den zacvičím, tak ten další den jsem najednou o půl kila těžší. Ty svaly se nafouknou, splasknou, nafouknou, splasknou. :D

Před pár dny se mi fakt moc líbilo toto video o sourozeneckých sporech, které by vás mohlo také obohatit. Paní v podstatě aplikuje ohleduplné metody ,,výchovy" Naomi Aldort. Má s ní dokonce i natočený rozhovor. Je to moc pěkné, nějak jsem ale nepochopila debilní komentáře, co má pod skoro každým videem, že je autorka prdlá a extremistická. Zrovna pod tímto videem to není, ale u ostatních mi zůstává rozum stát... Tolik nepochopení a přitom tak krásné téma a tak hezky zpracované! Možná je to důvod, proč už rok na tomto kanále nevyšlo nové video. Možná ji odradil neúspěch u běžného publika. Neumíte si představit, jaké to je, dělat přípravu, piplat se s tím půl dne a pak si v diskuzi přečíst, že to je hovadina. Jde vidět, že jsme jako celková společnost nedozráli do stádia, kdy bychom mohli tyto věci uplatňovat ve velkém, že to pochopí jen někteří lidé s určitým druhem myšlení...
Pokud se vám video líbí, jukněte na další: https://www.youtube.com/channel/UCrQkqRnQbJu_XbeqcuLEl1w

Jak vyřešit sourozenecké spory bez řevu a tahanic
https://www.youtube.com/watch?v=Wb30aHfbAtU

Zkouším nový vlasový pokus, po každém klasickém mytí hlavy si úplně na konec umyju hlavu co nejstudenější vodou snesu. Je to trochu akrobatický kousek, protože se zakloním tak, aby to šlo jenom od hlavy do vlasů a do odpadu a neteklo mi to po zádech, protože takový hrdina zatím nejsem. To snesu spíš v létě, ale zatím dávám studenou vodu jenom na ty vlasy a pokožku hlavy... A je fakt, že jsou nejenom lesklejší a líp se češou, ale taky jsem si všimla, že se mi o poznání méně mastí hlava. Normálně už je mám druhý den splihlé, ale po pár studených sprchách vydrží vlasy krásné, načechrané a neumaštěné delší dobu. Nevycházím z údivu.

16.5.2017
Nedávno jsem měla velice rušivý zážitek a nemohla jsem kvůli němu vůbec usnout. Převalovala jsem se dvě hodiny v posteli, úplně rozrušená, rozbitá a neschopná vypnout tok myšlenek, které byly rozkopané, disharmonické a absolutně mě nenechaly spát. Nemohla jsem se prostě uklidnit a v záplavě toho toku jsem se cítila opuštěně a ztraceně... Kolem jedné ráno mi došla trpělivost, takhle bych mohla šrotovat až do rána. Tak jsem jen 3x zavolala Laureje. Nahlas... Zajímavé je, že se ozvalo zašustění, zacinkání a najednou se mi úplně změnily myšlenky, jakoby je někdo překryl jemnou látkou, nebo zalil do oleje. Všechno se najednou vyhladilo, zklidnilo a místo stresového šrotování jsem najednou měla v hlavě jenom hezké pastelové barvy, co se všelijak kruhovitě přelévaly a pocit samoty mě úplně opustil. Laurej mi neříkal vůbec nic, ani já jsem nemusela nic říkat jemu. Asi za 10 minut jsem usnula.... Funguje mi to takhle celý život, ale pokaždé mě to dokáže překvapit a fascinovat, jak geniálně funguje toto napojení na spirituální Zdroj.

Zlatuška dostala zánět plic. Začala chrchlat, špatně dýchat, hodně ležela v domečku a když vstala, byla malátná a celá pomuchlaná, se zarudlýma očičkama. Tak jsem jí začala podávat kapátkem přímo do tlamičky koloidní stříbro a dávám jí homeopatika proti zánětu. Je neuvěřitelné, jak morčata reagují citlivě a rychle. Na všechno, i na léčbu. Po první dávce stříbra úplně otočila, prakticky přes noc, druhý den začala být čilá, veselá. Teď už jí dávám homeopatika tak snadno, že ji ani nevytahuju z domečku. Ona si sedne a počká, až jí to natřu na uši a na zátylek, vůbec se tomu nebrání... Ale první den léčby, to jsem si všimla že má na čumáku zaschlé hleny, trochu jsem se zděsila a chtěla ji vytáhnout a zkontrolovat, tak Zlatuška okamžitě věděla o co jde, že jsem objevila že jí není dobře, kulila očima a zdrhala co jí síly stačily. Výborně rozumí všemu co řeknu... Už je to čtvrtý den a dýchá čistě, ale doléčíme to.

Dostala jsem doporučení na zajímavé video. Zpěvačka a hudebnice, která ohluchla když jí bylo 18, stále pokračuje v hudbě. Skládá písně a zpívá čistě, protože cítí hudbu v podobě rezonance v okolí. Na hudební nástroj hraje podle paměti svalů. Během produkce hudby nenosí boty, záměrně stojí naboso, aby mohla lépe cítit vibrace z hudby... Má vlastní YT kanál, kde si můžete její hudbu poslechnout. Například TADY.

Tato hudebnice používá rezonanci země, aby mohla zpívat.
https://www.youtube.com/watch?v=oFxu0QdwX_8

17.5. 2017
Dneska v noci jsem ve spánku byla v kuchyni a vařila špagety. Najednou se v celém snu udělalo úplně temno... Začala jsem rozsvěcet, ale všechny žárovky svítily strašně slabě, že jsem docílila jenom toho, že bylo šero, i když jsem rozsvítila tak sedm světel v jedné místnosti (mám jich v kuchyni hodně). Uvědomila jsem si, že spím, protože takhle se normálně žárovky nechovají... Zkoušela jsem ještě chvilku vařit a pokračovat ve snu, ale světla pořád ubývalo, až jsem na to neviděla vůbec. A když už byla úplná tma, uvědomila jsem si, že to prostě nedovařím, protože už ani po tmě pořádně nenahmatám, kde mám kečup.
Chvíli jsem stála v kuchyni a přemýšlela, co budu dál dělat. V té tmě mi bylo nepříjemně a cítila jsem něco zlého. Že to není dobře... Ale zároveň jsem zůstala klidná, protože jsem věděla že spím a že ať se stane cokoliv, tak mi to stejně neublíží. A fyzické tělo spí s kartičkou, takže tomu se taky nic nemůže stát... Vydala jsem se nahoru po schodech do své ložnice.
Když jsem vešla do svého pokoje, nestihla jsem se ani rozhlédnout jak to tam vypadá. Předtím se v temnotě dalo celkem orientovat, ale v tu chvíli se udělala dokonalá tma a už jsem neviděla nic.
Něco mě chňaplo zezadu za vlasy a začalo mě to za ně táhnout. Chvilku jsem byla překvapená, tak jsem čekala co se dál bude dít a přemýšlela jsem, jak se toho zbavím. Najednou mě to za vlasy vytáhlo nahoru. Strašně to bolelo, cítila jsem jak mi to škube vlasy a už jsem pod nohama necítila zem. To už jsem se začala bránit.
Ruce jsem měla volné, tak jsem je zvedla a nahmatala, co mě to drží. Byly to veliké silné chlapské ruce s naběhlými svaly. Na zbytek té bytosti jsem nedosáhla, ani jsem ji neviděla. Chytla jsem se za předloktí té bytosti, vytáhla se nahoru k jejím rukám a zahryzla se do nich, co nejsilněji jsem mohla. Chvilku jsem na něm takhle visela, zakousnutá jak doga. Najednou to povolilo a já se vzbudila, ještě jsem měla zatnuté žvýkací svaly... No to vám povím, já mám sice pro strach uděláno, ale na chvilku jsem si musela rozsvítit lampičku, než jsem se uklidnila... Že by to bylo z toho článku, co jsem vydala předevčírem? Ten je musel hodně naštvat.

18.5. 2017
Včera přišlo na řadu nelítostné měření. :D Podle mé chytré váhy to vypadá, že jsem během posledních dvou měsíců nabrala kilo svalů a sundala asi 2-3 kila špeku... Což se mi moc nezdá, připadá mi totiž, že to jsou velká čísla. Ale teď mám 31,8% kosterního svalstva na poměr mé váhy a předtím to bylo 29,6%.
Všelijak to skáče, podle toho jak se najím a jak moc ten týden cvičím, tak jsou čísla trochu orientační. Ale potěšil mě viscerální (útrobní) tuk. Moje váha mi obvykle ukazuje čtyřku, když si na ni stoupne štíhlá žena. Je to nízká úroveň útrobního tuku, chlapi s pupíkem mají třeba číslo 12-15. Maximum je 30. Všechny moje pěkné kámošky mají taky čtyřku. A já měla taky čtyřku, celé poslední dva roky se to číslo ani nehlo... pozor, avšak pouze do včerejška. Teď mám level útrobního tuku 3, takže jsem nehubla jen pod kůží, ale zhubly mi i vnitřní orgány. A ty hubnou jenom při vysoké fyzické zátěži, což je HIIT. Který dělám. Je to prostě paráda :) Tak mám ze sebe radost... Je tu vůbec někdo, kdo taky podobným způsobem blbne, nebo jsem v tom sama? :D

23.5.2017
Kdyby vás náhodou zajímalo, jak se mám:
Poslední 4 dny jsem skoro vůbec nebyla doma a neměla jsem čas se ničemu věnovat. Ani mailům, ani shopu, ani úklidu. Nasadím turbo pohon a budu se snažit všechno rychle dohnat. Tento týden už nikam daleko nejdu a nejedu, totálně se mi nechce. Taky chci udělat další video s morčatama, ale nevím kdy se k tomu dostanu.

Některé z vás možná potěší zpráva, že jsem měla poslední sobotu rodinné setkání. Díky návštěvě svých babiček a dědů předminulý týden, jsem se zase dostala do kontaktu i se zbytkem rodiny a neodmítla jsem pozvání na další setkání. Vypadá to, že se hrany po letech obrousily, vztahy se ozdravují a harmonizují. A že to všichni po letech vidí úplně jinak, než tehdy a uvědomili si zpětně co jak bylo... až na mě. Já to vidím všechno pořád stejně. Měla jsem z toho sice obavu, ale byl to krásný den, cítila jsem se dobře a jsem za to fakt ráda. Obrovské štěstí pro mě bylo slyšet, že jsou na mě prarodiče hrdí a že se chlubí všem kamarádům, že mají vnučku spisovatelku. Vůbec jsem to netušila... Teda babička z mamčiny strany říkala už před lety že je z toho ,,unešená", ale ono je to takhle i u druhých babiček. A další knihy co jsem dovezla darem je ohromily, protože měli jenom tu první. Je to pro mě obrovská úleva, vidím v tom nový čerstvý start.

V neděli jsem byla na přednášce manželů Valentových, výklad z palmových listů pro Českou republiku. Sál nebyl plný, protože je fakt obrovský, ale lidí přišlo hodně. Praha bude ještě narvanější, ale tam už nebudu. V podstatě by se to dalo shrnout tak, že to bylo klidné a že čtení neodkrylo v blízké budoucnosti (do roku 2025 mám dojem že to bylo) žádné zvláštní nebo extrémní katastrofy. Jsou tam dobrá i horší období, ale nic jako válka, mor, krach měny a podobné atrakce nejsou... Celkově je výklad velmi příznivý, pokud se obáváte zásadních katastrof. Pro mě je to úleva, protože to že padne měna a bude válka poslouchám nonstop a už mě to fakt unavuje, takže jedna dobrá čerstvá zpráva mi přijde vhod.... A vzhledem k tomu, že se mi můj osobní palmový list plní, věřím i této předpovědi a věřím tomu, že budeme v pořádku. Ale nevím jak to bude potom. To už neříkali... Záznam z přednášky by měl být v podobě videa i jako text poskytnutý volně na internetu, ale nevím jak dlouho bude zpracování materiálů trvat. Každopádně někdy v budoucnu se na to budete moct podívat, až to vyjde, hodila bych to na stránky.

Včera jsem od pěti od rána do osmi večer byla na cestách a stihla jsem toho strašně moc. Mimojiné i ukořistit novou knížku o morčatech :D Tak jsem ji ještě včera do půlnoci louskala, ale už není tak dobrá jako ta od pana Birmelina.

Pod můj článek o chlapských vadách na kráse mi přistálo pár velice ošklivých komentářů, kde mi anonymové, co z jedné IP adresy psali pod různými jmény (já stejně vidím že jste to vy, tenhle trik na mě nefunguje), psali dost sprostě. Prý že jsem zakomplexovaná stará panna, feministka a dokonce lesba... Ta lesba mě překvapila úplně nejvíc, protože kdybych byla, tak přece nechodím na schůzky s chlapama ale s ženskýma. Dost mě to překvapilo, evidentně se v tom článku nejeden ňouma poznal a nevěděl, jak jinak si svůj vztek vyventilovat. Upozornění, že je článek pro pobavení a že se má brát s nadsázkou, podobným omezencům vůbec nepomohlo :) Ale jinak měl článek velký úspěch i čtenost. Až na těchto pár blbů jsem si v diskuzi početla ráda... Ale i když je ,,jakože pro pobavení", tak musím uznat, že jsem si nic nevymyslela a že všechno co jsem tam napsala, reálně popisuje moje zážitky. Těch je teď méně, protože jsem na podobné schůzky přestala chodit už před pěti/šesti lety (dostala jsem totiž rozum), ale i tak se seznam rozšiřuje. ,,To já dělat nebudu to je ženská práce" je dokonce úplně čerstvý bod a ten mě pěkně dožral. :D
Pár lidí mi psalo, ať udělám ještě další díl, ale na ženské... A já tu myšlenku původně měla taky, ale pak jsem si uvědomila, že vlastně nevím co bych tam měla napsat. Já s ženskou na rande nikdy nebyla, nemám z čeho čerpat a se svými blízkými kamarádkami obecně nemám žádné problémy, protože si je vybírám dobře a když mi nějaká nesedne, tak se s ní prostě nekamarádím a neřeším to. Leda udělat díl co je blbý na ženských obecně, ale napadají mě max. tři věci a dál fakt nevím. To by musel napsat nějaký chlap.

24.5.2017
Právě jsem otevřela zatraceně děsivý mail. Nedá mi to a prostě musím kousek dát sem na web. Berte to jako doplnění k článku ,,Odhalení: Spouštěcí zaklínadla pod názvem ,,Ježíš Kristus" a ,,Archandělé" / DOPORUČUJI!"
Když jsem to viděla, normálně mě polil studený pot... Tyhle věci už začínají být přes čáru.

,,Moj kamos je prirodzene citlivy na duchovne veci, je to dobry clovek a co viem, vzdy bol a je otoceny "ku svetlu". Ale pred par rokmi sa mu stala vec, ze vo sne vraj otvoril nejake dvere za ktorymi bola temnota a tak ich hned chcel zavriet, ale jeden temny duch stihol prejst a nalepil sa nanho, hovoril mi vtedy o tom, ze ma depresie, je muz cinu takze som mu uverila ked vravel, ze keby nasiel na povale povraz, obesi sa. Mrzi ma doteraz, ze som mu nijak nevedela pomoct, ale hlavne, ze to dopadlo dobre, pomohla mu svagrina, ktora tiez prirodzene vraj vidi "batohy" na ludoch ale aj svetle bytosti. Vravela, ze sa to skerilo na nu a nejak sa im podarilo sa toho zbavit, celu noc z toho vracal, ake to bolo silne. Potom vravel uz len, ze uz teraz sa nicoho neboji, lebo presiel tym najhorsim. Pisem ti to preto, ze vravel aj meno tej bytosti, chcela som nato zabudnut, ale nejde to. Ide o tu bytost, o ktorej pises - Azazel."

26.5.2017
Včera jsem kápla na Rybízák. Byli jsme pozvaní na flašku něčeho velice zajímavého, víno z černého rybízu. Úžasně ovocně to voní, je slaďoučké, jemné a plné vitamínů. Jak mi víno už před delší dobou přestalo chutnat, tohle do mě padlo jako do sudu, to ostatní koukali. Má to 10-11% alk. a vůbec z toho není špatně, ani po tom nebolí hlava... Kam se hrabou hrozny.
Něco takhle dobrého jsem nepila, ani nepamatuju. Asi bude dobré nasyslit si to na zimu do almary, když je to tak výživné.
Našla jsem jejich e-shop na netu, abych nakoupila lahve a pár jich rozdala po blízkých, aby náhodou nikdo nepřišel o tak skvělý zážitek. :D Kdybyste chtěli také poznat rybízové blaho, jukněte tady. Ceny jsou lidové: http://www.rybizak.cz
Ještě jsem tam vzala rakytníkové víno co nabízeli, to neznám, tak poznám... když bude dobré, poreferuju :)

POZOR: Varovala jsem vás přes Hadí sílou a probouzení Kundalini, že je to nebezpečná praktika, ale pořád se tady jeden čtenář snaží o její propagaci prostřednictvím diskuzí. Vůbec to nevidím ráda, protože nechci, aby někdo prostřednictvím mých stránek naváděl lidi k sebedestrukci. Tyto stránky mají být podpora a pomoc lidem, ne jejich likvidace, takže mu nepropustím všechno. Mám taky dojem, že občas píše příspěvky pod vlivem drog, nebo něčeho podobného, protože někdy vůbec nedávají smysl, nebo mají dost sexuální kontext... Dneska se ale pěkně podřekl, cituji část z jeho komentáře, který poslal dnes 26.5. pod poslední vydaný dotazník.

,,..... třeba jedné známé při vyvedení Kundalíníshaktí do vyšších čaker, se automaticky zvedne pravá ruka a na koho dvěma prsty ukáže a nemá očištěné jemná energetická těla, padne k zemi do bezvědomí. Podle mě takto budou fungovat andělé v hodině Posledního soudu."

Nenechte se zblbnout, to není o žádné čistotě energetických těl, je to obrovská destrukce, kterou vyšle na člověka a ta mu ublíží. Ukázková černá magie v praxi. Od těchto věcí ruce pryč!

27.5.2017
Aluška.org má článek na titulce. Že děkuji! - No jasně, co jste čekali jiného? Samozřejmě, že je to populární článek 20 věcí, které mě odpuzují na chlapech :D Slízla jsem tam další várku celkem pikantních nadávek. Nebudu se ale nimrat v tom, kolik lidí se v mém článku poznalo a urazilo. :)
Ráda bych udělala pokračování, co se mi líbí. Dopředu vím, že to nebude čtenářsky tak úspěšné, protože lidi mají nejraději humus bláto a hejty.


28.5. 2017
Kvůli vedrům jsem přerušila program na Six pack od Jillian Michaels. Prakticky jsem přestala ve chvíli, kdy udeřila vedra. Loni jsem byla zažranější, to jsem vydržela s Jillian až do půlky června. Teď jsem ve fázi, kdy hledám něco, co není HIIT a dalo by se to zvládat i ve vedrech, abych to nemusela úplně pověsit na hřebíček a čekat do podzimu. Kamarádka mi poslala tohle Boho Beautiful a moc se mi to zamlouvá, tak se do toho pustím a uvidím, jak mi nový styl sedne.


.....
 


Komentáře

1 Fellien Fellien | Web | 2. května 2017 v 18:58 | Reagovat

Já beru menstruaci jako otravnou první dva dny, kdy mám zvýšenou teplotu a celej svět je mi jaksi protivnej :D. Ale pak je to už v pohodě, hlavně od doby co mám kalíšek 8-)

2 konvalinka konvalinka | 2. května 2017 v 19:06 | Reagovat

Ešte by som odporučila knižku "ženy, které jedí ve svitu luny"
su tam rôzne "legendy" respektíve príbehy na ilustráciu rôznych tém, ktoré súvisia najmä, ale nie len, s poruchami prijímania potravy (či už nadmerné jedenie, alebo anorexia, alebo bulímia).
Hoci nemám problémi s jedlom, aj tak mi prišla knižka prínosná s celkového hľadiska čo sa z nej dá naučiť o sebe...

3 Jarda Jarda | 2. května 2017 v 19:49 | Reagovat

Ok, dám si panáčka a orčitě si to přečtu. -)
Já nemyslím, bo už vše špatné bylo vymyšleno. Pojďme meditovat.. Pustím si Tarju, zapálím svíčku a budu odhánět myšlenky žílou..

4 áťa 77 áťa 77 | E-mail | 2. května 2017 v 21:06 | Reagovat

Takové články bych doporučil naprosto samozřejmě i pro muže. Vždyť tenhle systém je vůbec projevem převahy mužské polarity, často až... debility.

5 jirik jirik | E-mail | 2. května 2017 v 21:11 | Reagovat

Ešte pred niekoľkými rokmi mala hormonálna antikoncepcia výbornú povesť. Bez akýchkoľvek obáv po nej siahali ako mladé dievčatá, tak aj zrelé ženy. Avšak dnes je situácia diametrálne odlišná. Dnes počet predaných balení hormonálnej antikoncepcie a samozrejme aj ich užívateliek klesá, informuje portál Lidovky.cz. Stále väčší počet žien totiž tvrdí, že „tú chémiu brať nebudú“.
http://www.hlavnespravy.sk/klesa-pocet-zien-uzivajucich-hormonalnu-antikoncepciu-v-spolocnosti-narasta-vyzdvihovanie-prirodzenej-zenskosti/988452

6 hanka hanka | 3. května 2017 v 10:51 | Reagovat

[5]:
to je skvělé:) fascinuje mě, jak ženy berou od patnácti HA, za deset let poté chtějí otěhotnět a ono to jaksi nejde. Tak jdou na umělé oplodnění. Ale kde se stala chyba, to jim nedojde. Nad tím zůstává rozum stát.

7 :) :) | 3. května 2017 v 12:57 | Reagovat

Já znám ještě cyklickou ženu knihu :)

8 Alue Alue | 3. května 2017 v 16:21 | Reagovat

[7]:  Taky si ji plánuji koupit... určitě bude moc zajímavá.

9 Petra Petra | 4. května 2017 v 8:04 | Reagovat

[6]:jj, a po šestinedělí šup zase hormonální antikoncepci, kojení nekojení, je to smutný a častý.

10 Olča Olča | E-mail | 4. května 2017 v 8:23 | Reagovat

To nemůže být náhoda, výše uvedený článek jsem si přede 2 dny přečetla taky a nadchl mě. Já teď řeším, jestli má moje dcera brát HA, samozřejmě, že po přečtení článku nechci, aby ji brala, ani náhodou! Já už mám svůj cyklus a menstruaci moc ráda, jsem ráda, že ji ještě vůbec mám a nejsem ještě v přechodu :-D  a baví mě pozorovat jak jsem opravdu každý týden jiná

11 Alue Alue | 4. května 2017 v 8:25 | Reagovat

[10]: Podívej se na tohle. Počítač, který ti spočítá plodné a neplodné dny, ovulaci etc.... Koukám na to už pár dnů a přemýšlím... http://www.naturcomp.cz/product/pearly/

12 Ellie Parrish Ellie Parrish | 4. května 2017 v 11:34 | Reagovat

Kalíšek mi příjde děsně nehygienický. Jaká to náhoda, zrovna mám menstruaci a bolesti mám vždy 2-3 dny

13 Ellie Parrish Ellie Parrish | 4. května 2017 v 11:36 | Reagovat

[11]: Jo já měla i obilní aplikaci - menstruační kalendář, taky vše vypočetl

14 jirik jirik | E-mail | 4. května 2017 v 15:32 | Reagovat

[12]: Menstruační kalíšek

Menstruační kalíšky vyrobené ze 100% chirurgického silikonu jsou vhodné ke dlouhodobému použití, proto jsou ekologickou a finančně výhodnou alternativou běžným dámským produktům. Je to nejčistší a nekomfortnější dámská hygienická pomůcka, která je v současnosti na trhu.
http://ekoista.cz/nebezpeci-tamponu/

15 Kaia Kaia | 4. května 2017 v 22:08 | Reagovat

[12]:Kaíšek a nehygienický? Vůbec! To zas mě přijde nechutné sedět na vložce s krví a nechat to tam 'hnít'. Nebo co teprve tampon....fujky :-!

16 Alue Alue | 4. května 2017 v 22:33 | Reagovat

[12]:  Kalíšek je naprosto čistý, uvnitř nemá přístup ke vzduchu a krev se v něm nerozkládá... oproti tomu tampon v sobě má vzduch a krev kterou zadrží se rozkládá už ve tvém těle...
Kalíšek je to nejčistější, co se vůbec dá koupit. A je škoda, že to někdo odsoudí, aniž by si zjistil něco o dané věci.

17 Gabby Gabby | E-mail | 5. května 2017 v 12:21 | Reagovat

Alue mam na tebe prosbu. Nevis o nejake strance nebo knize o symbolech (ktera je podle pravdy)? Chtela bych vedet jake jsou ochranne symboly a symboly celkove, moc me to zajima, pokud mi neco doporucis, budu ti vdecna :)

18 Alue Alue | 5. května 2017 v 13:10 | Reagovat

[17]:  neznám takovou knihu.

19 zdeněk zdeněk | E-mail | 5. května 2017 v 21:19 | Reagovat

[17]: Když si postupně s časovým odstupem přečteš všechny symbolické rozbory od tm popřípadě když Aluška v dotazníku napsala význam nějakého symbolu.....tak to ti postačí pro začátek, potom už se dá spousta domyslet, protože budeš "naladěn na správné vlně". :-)

20 Tapír Tapír | 6. května 2017 v 10:23 | Reagovat

Aluško, když teď tolik čteš, doporučila bych ti knížku Vědomé snění od Roberta Mosse. Byla pro mě jako zjevení, když jsem jí před pár lety objevila v knihovně a letos už udělali asi po šesti letech druhé vydání, roky vždycky byla všude beznadějně vyprodaná, takže kupuji! Je to zase nový náhled na sny, různé návody jak je chápat a rozklíčovat podle starých nefreudovských metod a některé případy jsou úžasné! Třeba šamanské rituály s bubny, při kterých se můžeš vrátit do svých starých snů (a to bez drog). Nepamatuji si všechno, je to asi 8 let, kdy jsem to četla, ale pořád na tu knihu vzpomínám, je to poklad. A autor má ještě plno dalších knih, takže se na ně asi postupně vrhnu.

21 Alue Alue | 6. května 2017 v 11:48 | Reagovat

[20]:  díky, to zní moc zajímavě :) Teď zrovna čtu Znovuzrození, včera jsem ji rozbalila, tak uvidím, co v ní najdu.

22 Daisy Daisy | 10. května 2017 v 9:34 | Reagovat

Aluško,moc děkuji za tip na slevu v e-shopu s bio kosmetikou-nakoupila jsem hlavně prostředky Yellow Blue,které mám moc ráda+soli do koupele -paráda! !Moc díky!!

23 Alue Alue | 10. května 2017 v 15:41 | Reagovat

[22]:  Není zač, to byla maličkost :)

24 :) :) | 11. května 2017 v 12:02 | Reagovat

Alus tak už jsem našla toho sympaťáka s těma videama s minitestama https://youtu.be/xctZd-4eoQo :-D

25 Alue Alue | 11. května 2017 v 16:40 | Reagovat

[24]:  Toho znám... ten je dobře jedlej. :D

26 Dara Dara | 12. května 2017 v 8:14 | Reagovat

Ta paní je z Nevýchovy, její myšlenky se mi taky moc líbí, je to celý výchovný komplex...:)(mají vlastní internetový web)

27 Gabby Gabby | E-mail | 13. května 2017 v 15:48 | Reagovat

Alue, chtela bych se zeptat. Cetla jsem ze v LD muzu byt treba s kamaradem, ale jak se k nekomu do snu dostat? Jeste nemam nejak velke zkusenosti a stale trenuji, ale i tak by me to zajimalo. Zkousela si to nekdy? A ten s kym chci ve snu byt musi taky umet LD?

28 Alue Alue | 13. května 2017 v 16:29 | Reagovat

[27]:  Ano, musíte být spolu domluvení a oba musíte být na expertní úrovni, aby se to povedlo. Jinak to nejde... já to nezkouším, cestuju spontánně a neplánuju to.

29 Gabby Gabby | E-mail | 13. května 2017 v 17:08 | Reagovat

[28]: Dekuji za odpoved :)

30 áťa 77 áťa 77 | E-mail | 13. května 2017 v 21:51 | Reagovat

Teda, ta Katka Králová mluví nádherně! A to je Mgr. et Mgr... podle mě je tohle jeden z vzácných případů, kdy člověk ještě zůstal člověkem. Upřímně nechápu, kde na to otřesné "studium" (=vymývání mozků) ti "lidští" lidi berou energii. Hluboký respekt.

31 Fotografka Fotografka | E-mail | 15. května 2017 v 15:24 | Reagovat

[Ahoj Gabby,pokud bys chtěla opravdu dobré ochranné symboly, tak nejlepší jsou StaroSlovanské. najdeš je na webu:
www.tartaria.sk. Článek se jmenuje Stará viera našich predkov Slovienov. Jsou tam hlavně ochranné symboly, nikoli ty, co mohou někomu uškodit.

32 fluttershine fluttershine | 15. května 2017 v 17:59 | Reagovat

Nevím, jestli to tu už někdy padlo, ale zadávala jsem do gematrix.org různý jména, slova atd. a vyšlo mi v English Gematria Equals Alue stejně jako angel... hezká "náhoda" :-)

33 irca irca | 16. května 2017 v 11:16 | Reagovat

Proč voláš Laureje 3x? Ne třeba 5x? :D Není trojka číslo hmoty?

34 Alue Alue | 16. května 2017 v 11:18 | Reagovat

[33]:  3x mi to stačí.

35 Janča Janča | 16. května 2017 v 13:51 | Reagovat

Wow, hluchá holčina je fakt šikovná. Má krásnou barvu hlasu. A už se s novou situací asi sžila, překvapuje mě, že nemá tendenci být hlasitá, když se neslyší..

36 Wendy Wendy | 17. května 2017 v 20:12 | Reagovat
37 All All | 17. května 2017 v 21:42 | Reagovat

Ja som si včera večer čítala komentáre k tomu článku a tak ma rozbolela hlava ako už dávno nie.
Alue, prosím ťa kde pozeráš celé epizódy toho cvičenia s Jillian?

38 Alue Alue | 17. května 2017 v 22:08 | Reagovat

[37]:  No většinou je první až druhá část cvičebního programu na youtube a když tam není celý, tak ten zbytek najdeš na uložto. Mám postahováno v PC, ale našla jsem na netu.

39 LenkaL. LenkaL. | E-mail | 17. května 2017 v 22:33 | Reagovat

Ahojky. Jak se ti někdo muže až takhle dostat do snu? je to mazec a teda na tohle člověk musí být dost silný. Kdyby si měla krystal, třeba i s kartou (což společně to asi neni dobré ) tak by na tebe ta bytost nemohla?
Jak to na tebe někdo muže poslat? Že těch utoku na tebe je tedka nějak hodně.

40 Alue Alue | 18. května 2017 v 8:34 | Reagovat

[39]: To je pravda. Dřív to takhle časté vůbec nebylo... asi někomu hodně vadím.
U jakýchkoliv ochranných pomůcek taky záleží na tom, co to je za bytost  a jak moc je silná. Na ty nejvyšší někdy nezabere i to, co bych si jinak myslela, že je neprůstřelné.

41 Lenka.L Lenka.L | 18. května 2017 v 18:18 | Reagovat

[40]: chápu, ale tak je teda důležite, že ti nemohou ublížit. No a jakým způsobem to na tebe někdo muže poslat? To mi hlava nebere. To musí byť někdo obzvlášť  šikovný tohle zvládnout udělat... :-?

42 Alue Alue | 18. května 2017 v 19:12 | Reagovat

[41]:  Já nevím jak se to přesně dělá, tyhle praktiky jdou mimo mě. O někom vím, kdo tohle dělá a má s tím určitě něco společného, ale nechci ho tady přímo jmenovat.

43 Namasteen Namasteen | 19. května 2017 v 13:42 | Reagovat

Já jsem objevila bezva věc :) Začala jsem běhat na boso, po lesních cestičkách, a je to úplně skvělý! Stačí mi tak třetinová vzdálenost, co běhám normálně, a cítím svaly jak po maratonu. Při tomhle běhu mi sílí svaly, co jsou uvnitř těla, ne ty vnější. Navíc lehce našlapuju na bříška prstů, kde se váha jemně a přirozeně přelévá na klenbu (na klenbu, ne na celou plosku jako normálně) a na patu člověk nedošplápne úplně, noha ho jednoduše nepustí. Přorozeně tak u toho nohu posiluji. Cítím velký rozdíl v působení na klouby, vůbec si nenamáhám kolena, naopak mám u tohoto pohybu pocit, že je posiluji zevnitř! No samá výhoda :)) Na závěr si nožky ošplouchám v ledovém potůčku a je to ;) Jo a taky se cítím bezva, jako pevná součást přírody, žádný vzletný pocity, to ne, ale jistotu a jen sebe. Příjemný. Vůbec teď nechápu, k čemu jsou všechny ty vytuněný botasky..

44 Mára Mára | E-mail | 21. května 2017 v 13:06 | Reagovat

Ahojky Aluško, po hodně dlouhé době se mi o Tobě zdály hned dva sny :D začnu tím dnešním méně zajímavým.

U Tebe doma se pořádala něco jako taková párty pro čtenáře Tvých stránek. Hned na začátku jsem se přidal k nějakýmu klukovy a šli jsme dovnitř. Ty jsi nás posadila do Tvé pracovny, byla to ůzká menší místnost, omlouvala ses že tam nesvítí světlo, prý přestalo svítit a nemáš ho jak opravit. Na stole jsi měla zapnutej počítač, kterej byl od pohledu hodně starej a běžěl na něm operační systém kterej jsem nikdy neviděl. Oba jsme na to s tím klukem čuměli a nakonec jsme se shodly že to je asi nějakej hodně starej Linux. Zeptal jsem se Tě jestli přes to spravuješ své stránky a řekla jsi že ano. Na stole jsi měla klávesnici který vypadávalo jedno tlačítko na levé dolní straně. Říkal jsem si že kdybych to věděl tak Ti vezmu jako dáreček jednu super podsvícenou klávesnici, že se na ni moc dobře píše a je hezká. No pak jsi nám dala jídlo, nějaké maso s něčím, už nevím s čím, ale bylo to moc dobrý. Dala jsi mi toho docela hodně a já to pořádně nemohl sníst protože toho bylo moc, ale bylo mi blbý něco nesníst. Jak jsem to snědl tak sem konečně šel za ostatníma. Potkal jsem Marka Vašuta, kterej si mě vzal bokem a vysvětlil mi že jde odříkáním speciálního zvuku (něco jako wi wi wi wi) vyvolat désť a „si si si si si“ zase vyvolat oheň. Tak jsem to zkoušel a povedlo se mi to :D Bylo tam toho víc, ale jenom tohle si zhruba pamatuju.

Sen číslo dva. Byl jsem zřejmě v jiné dimenzi, nevím, ale normální sen si myslím že to nebyl, možná to byl astrál. Byl jsem v takovém divném prostředí kde události neplynuly uspořádaně dopředu tak jako tady, ale šly podivně pozpátku, a byly pevně dané. Člověk se sice mohl jakoby rozhodnout, ale stejně všechny volby byly jakoby blbě a nic nezměnily. Nevím už jak, ale nějak jsem se dozvěděl že ten příběh skončí rozpůlením země.Těžko se ten běh událostí tam popisuje, protože ho bdící mozek nedokáže dost dobře pochopit. Tamní vzduch byl dost hustý, trochu jako kdyby to byl vzduch s vlastnostmi gelu. Sen byl dost lucidní. V tom snu se často objevoval takovej hodně tlustej chlap v černám obleku, kterej měl rozeplej a pod ním bílou košily. On byl něco jako náš „průvodce“ (náš protože se mnou v tom snu byl i můj nej kamoš) ale nebyl hodnej, vždycky nám jakoby zadal nějakej úkol či nějakou volbu a zdrhl. My jsme se ho snažily chytit, ale nikdy se nám to nepovedlo. Chtěly jsme z něj dostat co to je za svět a proč tu jsme. Ten chlap ke mně jednou cosi mluvil, už nevím co, a najednou jsem se začal jakoby topit, přestože jsem byl na suchu. Já na něj začal řvat že vím že tohle je něco jako matrix a že to je iluze, že někde ležím s drátama v mozku, ale ať mi laskavě nezapíná pocit topení se!!! :D poslechl.
Po nějaký nedlouhý době se ten chlap změnil v krásnou mladou hubenou sexi zrzku, která na sobě měla takovej formální obleček, oranžové dívčí sáčko a k tomu stejně barevnou sukni. Vlasy měla hezky upravený do culíku. Vypadala od pohledu jako zlá panovačná potvora, měla to v očích. Ta holka mi řekla hodně sexi hlasem a svůdným pohledem (toto u ní bylo potom běžné, mluvila tak stále) že je moje druhé já, to zlé a špatné. Já na ni vyjel že to teda není a chtěl jsem jí vzít pod krkem, ale ona se ucukla dozadu. Potom mi hned došlo kdo to je. Byla to něco jako moje imaginární kamarádka kterou jsem si před mnoha lety, když jsem byl ještě děcko stvořil v hlavě. Uplně jí odpovídala. Řekl jsem že vím kdo je, že je Andy. Když jsem si uvědomil kdo to je, začal jsem na ni být trochu drzej, že teda pokud jsem ji stvořil, tak že jsem jí měl udělat trochu hubenější a změnšit zadek :D Ona mě potom začla povídat na co přesně myslím, chtěla mě asi zastrašit. V tom snu mi nedošlo že pokud je jakoby kus mě, tak ví na co myslím, to mi došlo až jsem se vzbuduil. Andy byla celou dobu dost povýšená a tak jakoby svůdně namyšlená, prostě si držela ten její sexi potvora style. Pak se mě provokativně zeptala jak by se mi líbilo kdyby sem přivolala Hanu (bejvalku) a chtěla jí tam vytvořit pomocí hologramu. Skočil jsem po tom ovladači a řval na ni ať to v žádným případě nedělá, že jí nechci vidět. V tom okamžiku jsem zjistil že to už není sranda a chci z tama rychle vypadnout, ale nevěděl jsem jak. S tím mojim kamošem co tam byl se mnou jsme se schodly že se z toho nejde probudit. A teď konečně přichází část o Tobě. Když ve snu nevím kudy kam, nebo mě hodně teče do bot, vždy zařvu jak nejvíc to jde Tvoje jméno a vždycky to pomůže. Když útočí nějakej démon, stačí na něj zakřičet ALUE!! a on se stáhne nebo se rozplyne a tak. Nevím jestli s tímto mám stejnou zkušenost ze snů jenom já, nebo jestli to takhle má víc lidí. No takže jsem zakřičel ALUE!!!!!! Chvilku nic, a najednou se objevil takovej stříbrně světélkující oblouk. Z toho obloučku se stala malá obrazovka kterou jsem chytnul mezi palce a ukazováčky do tvaru obdélníku. Na té obrazovce jsi byla Ty. Nevím jestli jsem Tě žádal o radu, nebo jsi už věděla co se děje, jen si pamatuju že jsem se Tě ptal jestli je tohle peklo. Ty jsi mi odpověděla pomocí jakoby sestříhanýho videa. To video bylo sestříhaný z mnoha částí a každá ta část měla tak tři věty. Jednou jsi na tom videu jela v autě, podruhý jsi dělala něco s plotem u domku a tak. Pokaždý jsi měla jiný oblečení. Zřejmě v mém snu byl čas hodně spomalený k poměru času Tvému a dlouho jsi hledala odpověď. Mluvila jsi jakoby jsi věděla že je něco blbě, ale nevěděla jsi co. Nicméně z toho videa vyplynulo, že to není peklo, jen že někde asi ležím v nemocnici a krvácím z nosu ( jsem v bezvědomí? ) Myslím že jsi z nějakýho důvodu nemohla říct ať se soustředím na fyzické tělo, že mě to kopne zpět, tak jsi mi to poradila takhle oklikou. Nicméně já si začal šahat na nos a funět nosem, a pak se fakt objevila krev. V tom okamžiku jsem se koukl na kamaráda, ten se taky odpojoval. Blikal a ztrácel se. Měl texturu jako když se hodně z blízka podíváš na televizi. Potom jsem na sílu otevřel oči a konečně se z toho probudil. Toť konec tohohle psycho snu :D

Ještě k antidepresivům. Už je asi tak 4 měsíce neberu a můžu potvrdit že se mi uvažování vrátilo do méně logického a více intuitivního režimu.

45 hanka hanka | 23. května 2017 v 17:37 | Reagovat

Ahoj Alue, udělalo mi velkou radost, že ses viděla s rodinou a že vztahy jsou fajn, sice se neznáme, ale tato zpráva mě moc potěšila. Držím ti palce. Nedivím se, že jsou na tebe babičky pyšné! ;-)

46 jirik jirik | E-mail | 23. května 2017 v 17:55 | Reagovat

Petr Janda v jednom rozhovoru co se mu na ženách nelíbí odpověděl -
rozJISTÝGEOMETRICKÝOBJEKTenost

Po dalším doplňujícím dotazu co si pod tímto má dosadit odpověděl cokoliv co se vám na ženách nelíbí.

47 micka micka | 25. května 2017 v 19:40 | Reagovat

Alue jestli se neurazíš, je to takový vlastně docela dotaz na soukromí - zlepšují se i vztahy se sourozenci? O tom nikde nic nepíšeš a je to podle mě taky hodně důležitý... :-|

48 Alue Alue | 25. května 2017 v 21:53 | Reagovat

[47]:  Vypadá to skoro komplet dobře.

49 micka micka | 26. května 2017 v 12:38 | Reagovat

[48]: super :-)

50 Mariam Mariam | E-mail | 27. května 2017 v 17:59 | Reagovat

Nevím jestli náš Yoga with Adriene ale ta o kundalini občas mluví v pozitivním slova smyslu. Tak by mě zajímalo jestli je ta yoga nějak škodlivá

51 Václav Václav | 29. května 2017 v 8:36 | Reagovat

[50]:Můžeme překročit naši astrální konfiguraci?
Ano, můžeme. Astrální grafy jsou vytvořeny pro jednotlivce na úrovni duše-mysli * na základě jeho souboru karm. Astrální graf je vytvořen na základě dobrých a špatných skutků (karmy) života a zbytků karmy všech předchozích životů žijících duší.
Karmy se zaznamenávají ve svinutém elementu (aka energie hada nebo kundalini shakti) umístěné na spodní straně páteře v klidném stavu - tj. Jednotlivec bude těžce vylepšen karmou a jeho život bude probíhat podle nebeských souhvězdí a planetárních pohybů, které jsou podle něj uspořádány podle jeho karmy. Je to opět kvůli individuálnímu souboru karmy, které ho nutí hledat vyšší věci a stává se horlivým hledajícím a duchovním aspirantem.
Když je student připraven, přijde učitel! Když se pravý duchovní aspirant setká se skutečným učitelem(čistým duchem), pak díky milosti takového učitele může začít svou duchovní cestu.
Když jednotlivec zahájí svou cestu hledání, aktivuje se spirálovitý prvek (Kundalini shakti-duch svatý) a začne odvíjet a léčit jedince (protože vědí vše o duši od jeho počátku) - protože hlavním cílem lidského života je projevovat jeho božství - Sloučit se s tvůrcem - být svobodným duchem! Chcete-li dosáhnout stavu Sat-Chit-Ananda (absolutní pravda-vědomí-blaženost). Když duchovní hledači zahájí svou duchovní cestu - planety jej pomáhají a dělají jeho cestu hladší - jak božská kundalini shakti taky léčí planety - protože jediný paprsek božského světla (který může skutečný duchovní aspirant přinést na tomto světě) může léčit miliardy vesmírů najednou ... a také planety jsou částí a součástí vesmíru!  Tělo-pravda, duše(čistá mysl)-vědomí, a čistý duch(kundalini)-blaženost, se spolu sjednotí v člověku v jednotě a harmonii.Karma spadne nebo se rozpouští v brilantnosti sebe-realizované duše.
* Duše-mysl: Po smrti z pěti elementů, které tvoří tělo, zemský prvek vypadne, je entita ponechána pouze se 4 prvky - tento stav se nazývá "duše".

52 Jarda Jarda | 29. května 2017 v 8:58 | Reagovat

Tato společnost je neurotická. Existuje na neurotických základech. Celé její dějiny jsou dějinami šílenství, násilí, válek, ničení. Někdo říká: "Má země je nejlepší země na světě." Tohle je přece neuróza. A tato neuróza přešla až do samotné krve, do morku kostí a lidé se stali velice, velice tupí, necitliví. Museli se takovými stát, jinak by život byl nemožný. Musíte se stát necitliví, abyste se vyrovnali s tím tupým životem okolo sebe; jinak začnete vypadávat z tóniny. Jestliže začnete vypadávat z tóniny společnosti, tato společnost vás prohlásí za šíleného. Společnost je šílená, když s ní ale nejste v souladu, prohlásí vás za šílence.
Osho

53 Anet Anet | 31. května 2017 v 0:14 | Reagovat

Aluško doporučuji ti nový animák mimi šéf :) je to srandovní pohádka a krásným poselstvím

54 m17 m17 | Web | 31. května 2017 v 20:35 | Reagovat

[53]: A já zas Mune-strážce měsíce, i když je to trošku starší. :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama