V e-shopu Alue.cz přibyly nové druhy Energetických krystalů. - K dispozici ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 15.10.

11 způsobů jak očistit šišinku mozkovou od vápníku a aktivovat ji

3. června 2017 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Nehmotný svět
Tento návod vám poskytne startovní bod pro cvičení a cesty, jak pomoci šišince mozkové s odvápněním. Vaše šišinka mozková, často také označována za 3. oko, je malá endokrinní žláza nacházející se ve střední části vašeho mozku. Souvisí s ajna (čelní) čakrou a její kvality jsou především spojovány s psychickými a spirituálními schopnostmi a jevy.

Vaše šišinka mozková produkuje množství látek a hormonů, které mají na svědomí pocity štěstí a klidu, euforie, odpočatosti, také civilizované jednání, rovnováhu emocí a psychické jevy.
Jedná se o přirozené stavy bytí, ale kvůli špatnému stravování, vlivu prostředí, dominanci levé hemisféry a nejrůznějším chemickým látkám, se kterými přicházíme do styku, má většina lidí kalcifikovanou (zvápenatělou) šišinku mozkovou.

Stvořitel dal lidem přirozené možnosti opravy VŠECH "onemocnění" a dysfunkcí. Existují různé doplňky, strava, cvičení a další praktiky, které můžete zařadit do vašeho životního stylu a odvápnit šišinku mozkovou a uvést ji tak do původního stavu. Jakmile začnete vědomě pracovat se svojí energií čakry třetího oka, začnete vnímat realitu opačným způsobem, než jak jste byli naprogramováni ji vnímat.(pozn.Alue: Překlad - Nošení slunečních brýlí může nepříznivě ovlivnit šišinku mozkovou. Brýle a kontaktní čočky vás obírají o energii, protože blokují část ultrafialového spektra, které jindy cestuje skrze oči k šišince mozkové.
Nevýhoda slunečních brýlí tkví v tom, že zasahují do našeho endokrinního systému, včetně šišinky, která je citlivá na světlo. Plně nerozumíme všem funkcím šišinky, ale z toho co víme je jasné, že není dobré si s tím zahrávat.)


Následující seznam není seřazen podle žádného pravidla. Zjistěte, co vám nejvíce vyhovuje a začněte u toho. A pamatujte si, trpělivost a důslednost je klíčem ke všem spirituálním a metafyzickým pracím.
 • Snižte příjem masa. Maso, především jeho těžší formy jako je hovězí nebo vepřové, je velmi kyselé. Kyselé pH není pro proces odvápnění šišinky vhodné.
 • Pijte alkalickou nebo destilovanou vodu. Alkalická voda obsahuje správné ionty a destilovaná odstraňuje z těla těžké toxiny.
 • Vyhýbejte se fluoridu. Fluorid je pro lidský organismus toxický. Používejte zubní pasty bez obsahu fluoridu. Kohoutková voda v USA je většinou fluorovaná, pijte tedy raději alkalickou a destilovanou vodu.
 • Sungazing. Přijímání sluneční energie při západu či východu slunce je pro zdraví šišinky obzvláště blahodárné a napomáhá jejímu odvápění.
 • Jezte více zeleniny. Čím více alkalické stravy budete přijímat, tím lépe budete vyživovat šišinku mozkovou a další důležité části vaší bytosti. Jídlo, které vyrostlo ze slunečních paprsků je nabíjející a očistné pro šišinku.
 • Vyhněte se rtuti. Rtuť je extrémně toxická. Většina vakcín a zubních plomb obsahuje rtuť. Pokud máte v zubech rtuťové plomby, nechte si je u zubaře nahradit keramickými, které ji neobsahují.
 • Uchovejte si kontruktivní myšlenky a vyhýbejte se destruktivním situacím. Tohle se zdá být samozřejmé, ale vaše mysl má skutečně neuvěřitelnou sílu. Myšlenky mohou být také toxické.
 • Užívejte modrozelené řasy a další superpotraviny bohaté na chlorofil. Tohle je podobné jako jezení zeleniny, akorát je to silnější nášup. Další vhodné superpotraviny jsou chlorella, spirulina, mořský mech a pšeničné klíčky. (pozn. Alue: pozor, striktně se v této době vyhněte všemu, co pochází z moře!!)
 • Jezte bylinky. Bylinky jako je pelyněk, vojtěška či petržel mají úžasně léčivé vlastnosti. Můžete si z nich uvařit čaj nebo si je přidat do salátu.
 • Nepoužívejte fluorescentní žárovky. Standartní, levné žárovky se neshodují s přirozeným světelným spektrem. Vaše šišinka mozková je citlivá na světlo. Je také důležité spát v kompletní tmě.
 • Přikládejte si na čelní čakru denně krystal. Meditování s krystalem je energeticky velmi dobré pro šišinku. Další oblíbené kameny jsou ametyst, čistý křemen, sodalit a lapis lazuli.

pozn.: Další podrobnější postupy pro ochranu, regeneraci a aktivaci šišinky mozkové najdete v knize Anděl strážný, která se věnuje rozvoji přirozených spirituálních schopností člověka.

 


Komentáře

1 Arael Arael | E-mail | 3. června 2017 v 8:50 | Reagovat

Aluško, možná se pletu, jestli ano, tak se omlouvám. Ale nepsala jsi někdy, že destilovaná voda nás může i zabít?

2 Kaia Kaia | 3. června 2017 v 9:08 | Reagovat

Článek je pěkný,jen bych upřesnila,že není vhodné dlouhodobě pít jen destilovanou vodu. To,že je destilovaná znamená také,že je zbavena všech minerálů které tělo potřebuje.

3 Alue Alue | 3. června 2017 v 9:46 | Reagovat

[1]:  Destilka se pít nemá. Jenom krátkodobě za určitých specifických situací. Ne dlouhodobě a taky musíš vědět jaké je kvality. Nemůžeš například pít destilku, co koupíš na benzince.

[2]:  Z vody minerály nezískáme, protože jsou anorganické a spíš se usazují v kloubech a vydírají chrupavky, než aby nám pomáhaly. Minerály musíš přijímat v organické formě.

4 Namasteen Namasteen | 3. června 2017 v 10:08 | Reagovat

Většina zelených potravin (typu chlorella, spirulina) se pěstují v umělých nádržích, kde ty rostliny leckdy stěží přijdou do kontaktu s vnějším prostředím. Ale je dobrý dávat si bacha.

5 Viki133 Viki133 | 3. června 2017 v 10:09 | Reagovat

Ahoj alue, chtěla bych se zeptat, jak to funguje, když mám dioptrie a musím nosit dioptrické brýle nebo kontaktní čočky. Přemýšlím už dlouho nad laserovou operací očí a odstranění dioptrií. Myslíš že by to pomohlo? Nebo tím že se upraví zakřivení rohovky, stejně se nedostane požadované spektrum k šišince? Moc děkuji za odpověď :)

6 Alue Alue | 3. června 2017 v 10:32 | Reagovat

[4]:  Hm... a máš přehled o tom, jestli je nějaká značka lepší, než ty ostatní?
Před časem se mi ozvala jedna paní, co mi strašně vnucovala jejich řasy, že jsou jediní co to mají kvalitní  a že za mnou přijede a že mi to prodá a že budu dělat jejich dealera, že z toho budou super peníze atd, MLM. Tak jsem ji slušně odmítla, ona se strašně naštvala, vynadala mi do omezených tupců a od té doby se téhle značce vyhýbám, i kdyby byla fakt nejlepší ze všech. :D
Já ty řasy beru dlouhodobě a dost mi pomohly. Na pleť, na zažívání a dva měsíce jsem z toho měla pořádný detox. Takže sílu to má, otázka je, jestli jsem jenom narazila na kvalitku, nebo je to jedno... ?

7 Alue Alue | 3. června 2017 v 10:35 | Reagovat

[5]:  Tohle já fakt nevím. Například TM říká, jak jsou laserové operace očí strašně špatné a že stejně nefungují... Ale přitom jsou lidi, co na tom byli a vidí líp a fakt jim to pomohlo. A jaký ten laser bude mít efekt na šišinku, to už tuplem nevím.
Myslím, že by bylo lepší udělat průzkum mezi lidmi co na té operaci byli a vyzpovídat jich co nejvíc, než se pro něco takového rozhodneš. Nebo si vybrat intuitivně.

8 hanka hanka | 3. června 2017 v 11:45 | Reagovat

[6]: a jakou značku řas užíváš? Já jsem užívala dlouhodobě jen chlorellu od green ways a byla výborná. Pak jsem brala i ječmen od GW a taky perfektní, když jsem pak zkusila jinou značku ječmene, nemělo to zdaleka tak příznivý efekt. Dealeři green ways říkají že jejich značka je nejkvalitnější na trhu, už si nevzpomínám přesně proč (myslím, že se nepěstuje v Číně ale někde v Americe nebo v Austrálii v bio kvalitě). Ráda si nechám doporučit jinou značku, protože mě nebaví to pořád objednávat přes dealery.
Jinak, chlorella je opravdu výborná na zažívání a odkyselení - to odkyselení je poznat po pár dnech, navíc to funguje i jako detox, řasy navážou spoustu bordelu z těla a člověk se cítí mnohem líp.

9 Namasteen Namasteen | 3. června 2017 v 13:59 | Reagovat

[6]: Nevím, jak je to u jednotlivých značek, nemám osobně tak vyzkoušeno, ale když už, tak je důležitý podívat se, odkud ty řasy jsou. Nejkvalitnější jsou z Taiwanu, mají tam ideální podmínky pro pěstování. Havaj je taky dobrá. Nebyla bych si jistá Čínou. Jelikož tyhle řasy žijou hlavně ze slunce, ta nádrž musí mít kontakt minimálně se vzduchem..A další věc, na kterou se vždycky podívej, je obsah účinných látek v jedné tabletě (když člověk nepolyká prášek). Udává se to v jednotkách "mg". Takže, když budeš mít chlorellu o 250 mg a chlorellu o 500 mg v jedné tabletě, v kvalitě bude rozdíl. Nebo takhle, té první musíš sezobat dvakrát tolik :D Joo MLM, tam je každej "chytrej", s tím mám zkušenosti, je to banda..:)

10 hanka hanka | 3. června 2017 v 15:30 | Reagovat

[5]:

[7]: moje mamka byla na laserové operaci očí a chválí si to, vidí dobře a to celý život nosila tlusté brýle, takže je to velká úleva. Ale nevýhoda je, že po operaci nesnese sluneční světlo, pokud trochu vysvitne slunko, tak hned bere sluneční brýle, jinak to nevydrží, v létě prakticky nevyjde ven bez tmavých brýlí. To mi přijde hrozně blbé. Z toho důvodu bych na operaci nešla. Radši nosit dioptrické brýle, než sluneční a pokud má někdo jen málo dioptrií, stojí za to zkusit to spravit cvičením a díváním do slunce.

11 Alue Alue | 3. června 2017 v 18:29 | Reagovat

[8]:  GW, to je přesně ta firma s tou nafoukanou ženskou. A můžou to mít dobré jak chtějí, od nich si určitě nic nekoupím. Jsem zabejčená :D

Aktuálně kupuju tohle: https://www.lekarna.cz/balicek-bio-chlorella-750-tbl-bio-spirulina-750-tbl/
I přes tento konkrétní e-shop. Už budu kupovat asi 4. dávku. V tom balení je toho fakt hodně.
Předtím jsem zkoušela jinou značku a nic moc se nedělo, ale buď jsem toho brala málo, nebo že to byla jen spirulina, ne spolu s chlorellou. Ale když jsem začala brát večer hrst smíchanou toho i toho, tak se fakt děly divy. Od té doby mnohem líp trávím :) A to se přitom pořád s něčím detoxikuju a přesto je vždycky co zlepšovat a na čem pracovat.

[10]: Aha, nesnášenlivost na slunce, to je ale dost špatný :( Já zase slyšela o tom, že prý se příznivý efekt operace po nějaké době trochu ztratí, že se ten zrak zase o trochu zhorší, ale nevím jestli je to pravda a ne jenom nějaký hoax.

12 Lucka Lucka | 3. června 2017 v 21:15 | Reagovat

Já si akorát objednala spirulinu odtud:

https://www.vitalvibe.eu/cs/24-zelene-potraviny

Myslím, že druhá nejkvalitnější značka kromě Greenways je Healtforce, taky z Ameriky :-)
A dá se v pohodě kupit přes internet, taky mě štvou ty dealeři. Takhle se člověk nemusí nikam upisovat a může si objednat kdy chce co chce :-)

13 Alue Alue | 4. června 2017 v 9:25 | Reagovat

[12]:  To je taky výborný e-shop... já tam brala zatím jenom proteiny a jsou perfektní.

14 Aneta Aneta | 4. června 2017 v 20:00 | Reagovat

[10]: mamka taky byla asi pred 8 lety a porad vidi supet ani na svetlo citliva neni, takze asi jak kdo

15 ketty ketty | 4. června 2017 v 20:23 | Reagovat

[11]: Já když byla před léty na kurzu zlepšení zraku, tak tam byl pán, co říkal, že jeho sestra byla na laserové operaci a časem se jí zrak zase zhoršil né-li více než před operací. Dle mě tohle bude člověk od člověka, ale tohle riziko bych tam viděla jako reálné. Taky lidé mají k tomu ještě přidružené různé další oční vady, což měla prve asi i ta paní.. Za sebe bych do toho rozhodně nešla.

16 Anelie Anelie | 5. června 2017 v 11:23 | Reagovat

Zajimave je ze kalcifikace sisinky je podminena i geneticky. Nejvic jsou postizeni belosi, naopak cernosi na toto temer vubec netrpi.

17 Lori Lori | Web | 5. června 2017 v 11:47 | Reagovat

[14]: i moja známa má takú skúsenosť.. asi je to naozaj individuálne

18 Alue Alue | 5. června 2017 v 12:55 | Reagovat

[16]:  To bude asi životním stylem. Nějaký Ubwebwe Osas z Afriky určitě není vystavený tomu, čemu průměrný běloch v bohaté a přetechnizované Evropě.

19 anelie anelie | 5. června 2017 v 16:55 | Reagovat

[18]: Jenze ono se to tyka i cernochu zijicich a pochazejicich  z USA (kde maji pitnou vodu s obsahem fluoru).

Takze bohuzel geneticky jsme k tomuto zdravotnimu problemu nachylnejsi:(

20 carnelian carnelian | 9. června 2017 v 10:35 | Reagovat

S tou destilovanou vodou je to tak, že nebezpečné není, že nemá minerály, které by dodávala tělu, ale že na základě osmózy minerály z těla vytahuje. Takže rozhodně nepít....

21 kalia kalia | 12. června 2017 v 23:13 | Reagovat

[11]: taky mám chlorellu od ES (empower supplements), když jsem jí kupovala, tak jsem nic nevěděla/nečetla a koupila jsem tu, ze které šla nejlepší energie. Od prvního užití jsem pocítila velký příznivý účinek až mě to překvapilo. A pak jsem se teprve dozvěděla o tom, že tam můžou být těžké kovy z okolí a že rozrušení buněčné stěny se dělá buď chemickou (to není moc dobré ale je to levnější) nebo mechanickou cestou a tak jsem to začala zkoumat (jestli jsem koupila dobře). A jako nejlepší mi (jak jsem to prozkoumala) připadaly dvě značky: ES a Naturgreen BIO, přičemž ES mají na stránkách ještě k tomu nějaké testy - když jim pošleš číslo šarže, tak ti pošlou výsledek testu a jsou tam ochotní (myslím, že nikde nepsali, jakou cestou buněčnou stěnu rozrušují, ale když jsem se jich zeptala, tak mi odpověděli, že to je tou mechanickou cestou). Zkušenosti s užíváním moc nemám, jelikož jsem těch doplňků měla moc, tak jsem něco musela na čas přestat brát, ale zase se k ní vrátím. Je dobré dávat si pozor na to, že chlorella se má užívat s min 1 hodinu rozestupem od vitamínu C. To jsem někde vyčetla a docela tomu věřím, tak to sem píšu, protože to by tam na etiketě mělo taky někde stát:

"Nikdy chlorellu neberte zároveň s vitamínem C! Pokud užíváte vitamín C, dávkujte ho min. s hodinovým odstupem od chlorelly (nejlépe po jídle). Vitamín C narušuje vazby, na které chlorella váže těžké kovy a ty se pak mohou dostat do zranitelnějších míst v těle (játra, ledviny, mozek)!"

22 Áťa Áťa | E-mail | 7. července 2017 v 19:59 | Reagovat

V knize ale píšeš, že u šišinky mozkové neexistuje v obecně známé přírodní medicíně fungující řešení, jak ji zpětně napravit.

23 Josef Josef | E-mail | 27. října 2017 v 16:40 | Reagovat

[7]: Ahoj Alue zdravím tě,jsem na těchle stránkách poprvé a zatím narážím na samé komentáře co ti "kecají" do tvých vypozorovaných závěrů. Ničím takovým být nechci tudíž snad jen připojím vlastní zkušenost. Na léčbu dioptrií mi pomáhá "oční tělocvik" tzn koulení,do všech různých směrů,šikmo,zleva doprava atd. I se zavřenýma očima.

Měj se hezky! :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama