Kniha Anděl strážný: Je v prodeji na Alue.cz ZDE!
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 24.5.

Je moudré nastěhovat se do bytu, kde se bývalý majitel zabil?

16. června 2017 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Poradna: Duchové
Dotaz:
Dobrý den,
měla bych na Vás prosbu.
Chtěli bychom se s manželem nastěhovat do bytu, který je v domě, kde se před 12 lety oběsil starý muž. Žil tam s rodinou, ale rodina po necelém roce dům opustila, protože dům spadl do exekuce.
V domě jsou v nynější době dva byty a my bychom bydleli v bytě, kde se tato tragická událost nestala. Ta se stala v druhém bytě na opačném konci domu, tedy nejdále od mísností, kde bychom žili.
Rok trvala kompletní rekonstrukce domu, kde se z jedné obytné jednotky, staly dvě.
Před 11 lety se do obou bytů nastěhovali nájemníci (2 rodiny) a nikdy neměli žádný problém ohledně negativních energií nebo například vidění zesnulé osoby. Rodiny, které tam do teď žijí jsou společenské a vychovaly tam několik dětí.
Rodina, která uvolňuje byt, odchází z důvodu, že se narodí další potomek a byt by byl pro ně malý. Byt bychom chtěli po nich zrekonstruovat (nová koupelna, kuchyň, podlaha, dveře a nakoupit všechen nový nábytek). Kromě obvodových zdí by tedy nic nebylo původní, než z doby tragédie, protože stěny v bytech jsou 11 let staré, jak proběhla velká rekonstrukce.


Chtěla jsem se zeptat, jestliže do teď bylo vše v pořádku, se může nastěhováním mě a mého manžela něco změnit a jestli mám pádný důvod se něčeho (nevím čeho) bát.
Ráda bych se od Vás dozvěděla Váš názor a případně tipy, jak se něčeho (nevím čeho) zbavit. Doufám, že se není čeho obávat, když do nynější doby bylo vše v pořádku.

Mockrát Vám děkuji za odpověď.
S pozdravem a přáním hezkého dne,
G.


Odpověď:
Dobrý den,
S duchy prostě nikdy nevíte. Já šla do novostavby kde předtím byla jenom skála a i tak jsem prvních pár měsíců z baráku vyháněla zlé duchy, protože to tam natahali lidé, co ten dům stavěli. I to kolikrát stačí, aby se tam uchytila špatná energie. Po třech letech už mám všude krásně čisto, ale dalo mi to práci.
A obvykle když jdete do nového, málokdo má tu odvahu říct narovinu ,,tady straší, proto se stěhujeme pryč". Každé stěhování je v podstatě loterie a každý dům má nějaké svoje pro a proti, i svoji minulost. A nejsou z toho vyňaté ani novostavby, jak jsem zjistila. Nakonec si to tam stejně musíte energeticky vyčistit.

Zeptejte se své intuice, jestli máte z představy stěhování na toto místo dobrý pocit nebo špatný a podle toho se rozhodněte. Nebo tam chvíli buďte sama, seďte, zavřete oči a vnímejte, jaký máte na tomto místě pocit. Cítíte se tam jako doma a pohodlně, nebo máte úzkost?

Kdyby i tak po nastěhování začaly problémy, bylo by vhodné použít tento návod, ale může být potřeba ho i opakovat a museli byste to udělat hlavně v tom místě, kde se to stalo, protože to by bylo ohnisko problému.
a ještě zkombinovat s tímto:

Není ani úplně blbý nápad, pozvat si tam hypersenzitivního člověka, jestli máte někoho takového po ruce. Protože sebevražda obvykle místo dost poznamená a ti lidé cítí, jestli to tam ještě je... Ale nesmíte mu to říkat dopředu, jinak se na to začne soustředit a to už potom neplatí a zkreslí to jeho přirozený prožitek.
Jednou když jsem byla ještě pubertální dítě, si můj strýc koupil starší dům na vesnici a já tam jednou jela hlídat malého bratrance.
A když jsme do toho stavení vešli, tak já udělala tři kroky dovnitř, viděla jsem obrovskou stodolu, dívala jsem se na její strop, padla na mě taková divná tíha a říkám spontánně nahlas: ,,Tak tady někdo umřel!" (Občas si nedávám pozor na pusu a věci ze mě vylítnou nějak samy, ale to právě bývají často ony klíčové momenty.) A teta se vyděsila: ,,Jak to víš!" - No raději jsem se pak neptala jak se jim tam bydlelo, ale fakt se tam prý bývalý majitel oběsil, dokonce přímo v té stodole, na kterou jsem hleděla. Takže tam pořád byl...

Polehčující okolnost je i rekonstrukce a nákup nového vybavení. Obvykle když se vynesou staré věci a vymaluje se (ještě líp když se ze zdí oškrábou i staré nátěry), tak to dost oslabuje jakékoliv stopy z minulosti. Každá událost nechává ve svém okolí energetické stopy a na tyto stopy se pak nabalují různé špatné energie, i duchové. Čili se to chytá i na nábytek, ne jenom na konkrétní místo, ale i na vybavení a všechno co v tom domě je. To se pak stává spojovacím kanálem pro toho ducha.
Takže čím rozsáhlejší rekonstrukce a čím víc starého haraburdí se vynese, tím lépe a tím čistější energie. Proto také není dobré skladovat starožitnosti, protože člověk nikdy neví, kolik mrtvých lidí s tím zacházelo a čeho byla daná věc svědkem.

Takže když to shrnu, máte celkem dobrý startovací bod a kdyby se v tom druhém bytě fakt nedalo existovat, tak by tam dotyčná rodina asi nebydlela. Jistota ale není nikdy, protože na duchy trpí zejména senzitivní lidé a když je někdo pařez, tak to nemusí vnímat... nebo si to v hlavě nespojí do souvislostí.

s pozdravem
Alue

 


Komentáře

1 Jarda Jarda | 16. června 2017 v 4:44 | Reagovat

Duše člověka se po smrti oddělí od těla a odchází tam kam má - do energoinformačního pole sedmé až desaté čakry. (z křesťanského pohledu svět JK, panny M, andělů, archa., Ducha Svatého a Otce) Zbytková energie první až šesté č., to jsou většinou emoce a en. tělo třetí čakry Manipůry mohou v případě násilné smrti zůstat na místě činu a opakovat děj. Tato energie nemá žádnou inteligenci a nemůže vám nic udělat. To jen váš strach může aktivovat vaši třetí čakru a při jejím nekontrolovaným vyvedením z těla(astrální tělo) se začnete bát sami sebe. Stejně jako u lomozícího "ducha" hýbajícího předměty se jedná většinou o energie dospívajícího dítěte v rodině.
Tyto základní informace vysvětluje Ignaťenko v knize Škola života a dá se už min. dvacet let koupit v knihkupectví.
Třeba domorodí šamani běžně ve změněném stavu vědomí nebo tranzu vyvedou vědomě astrální tělo a cestují po krajině. :-)  ;-)

2 Renata Renata | 16. června 2017 v 9:40 | Reagovat

Jarda neviem... Mna asi moc nepresvedcis o tom, co pises. Mne ked zomrel mlady svagor, tak "zbytkova energia" ci ako to volas v noci klopala  na skinu, buchala po radiatore a ine veci niekolkokrat, mozno by som ho aj videla,ako jeho babicka,  keby som sa netriasla po prvom zvuku pod perinou, uplne paralyzovana strachom.

3 Jarda Jarda | 16. června 2017 v 13:20 | Reagovat

[2) O podobném případu píše na str. 113,třeba dospívající chlapec(10 let) nesl(nechápu) rakev zemřelého (s nechutí, asi ho nesnášel)násilnou smrtí. Potom ,tam kde asi společně bydleli, v domě podpaloval předměty. Tedy otázka zní kdo to popaloval? Astrál nebo energie toho chlapce? Já tvrdím že chlapec, ale zažil jsem jen jednou zvukový efekt astrálu.? Takže to jednoznačné není. Z knihy jen chápu, že to dělal chlapec prostřednictvím toho astrálu.( Četl jsem to před dvaceti lety a kupodivu si to pamatuji dobře.)
Tvůj švagr byl s někým v domě v konfliktu? Někdo ho neměl rád?

4 Jarda Jarda | 16. června 2017 v 13:34 | Reagovat

2/ Můžu Ti stránky ofotit a poslat emailem. Posoudíš sama. -) Překládala to Phdr. Kabošová, takže asi tak. -)
Ale konec citace v knize je jednoznačný :Mnozí si myslí, že jde o duši, ale jedná se o astrál - fragment energie a informace..(teprv jsem to dočetl) :-)  ;-)

5 zdeněk zdeněk | E-mail | 16. června 2017 v 14:18 | Reagovat

Dotaz...nedávno jsem koupil staré housle, rok výroby přibližně 1850. Nemám z nich špatný pocit nebo tak něco (právě ke koupi mě dovedla intuice :D) ale jistota je jistota - jak bych podle tebe měl udělat odstranění případné destrukce? Kdo ví co ty housle za ty roky prožily...

6 Peace Peace | 16. června 2017 v 16:46 | Reagovat

Až tak úplně to nesouvisí s tématem, ale teď mi to připomnělo. Nedávno se mi zdál sen. Že jsem jel autem a pak jsem vědomě chtěl z té reality odejít tak jsem narazil do domu. Nevím proč jsem to udělal, rozhodně bych nic takového tady nechtěl udělat. Jak se bere když někdo spáchá jakoby sebevraždu ve snu? Mám z toho špatný pocit. Už si právě ani nejsem jistý jestli jsem věděl, že jsem jen ve snu nebo ne, spíš asi jo, ale pro jistotu se ptám, co kdybych si nebyl vědom toho, že jsem ve snu?

7 Martynko Martynko | 16. června 2017 v 20:06 | Reagovat

Souhlasím, z duchy není radno si zahrávat, teta si také zažila v podnájmu své, duch bych nesmlouvavý a jasně dával najevo jak je v bytě nechce, došlo i na fyzický kontakt...

Mne se před týdnem podařilo ale úplně něco jinýho, ze 134 ten den nafocených snímků jsem v jednom náhodném zachytil jednu energetickou skvrnu potažmo ducha, při editování surových dat z aparátu jsem si něčeho velmi zajimavého všimnul,  zkoušeli jsme tuto zachycenou věc všemy možnými prostředky vysvětlit, jenomže veškeré známé technické i fyzické vysvětlení jakéhokoliv nahodnutvší domněnky selhalo... takže nyní vím, že i dobrou technikou se dá energetické anomálie zachytit... jedná se o místo velikého okna známého hradu, tam kde lidé nechodí, akorát nízko v přízemí hradu jsou katakomby s výstavou ale na uroveň velikých oken není ani podlaha, nedá se tam nijak dostat... veškerá technická vysvětlení pravý jasně, podmínky pořízení a kvalitní fotoaparát s velmi ostrým výsledkem pomáhá odhalit skutečnost -> energetická anomálie se projevila na úrovni okna, víc nevíme, jedná se o pravý snímek, žádný podvrh, žádné chmíří, žádný hmyz, žádný dým, žádný špínavý snímač, na vše je technické vysvětlení, zde však končí takovéto doposud již známé zaznamenané jevy které jsem s tímto aparátem nacvakal tak vím jak se chovají ale toto je něco jiného... Teta mi na to jenom řekla, já ho tam vidím, není sice celý alevidím ho tam... tak na to koukněte, dávám snímek k nahlédnutí ->
http://www.picfront.org/d/9Aec

8 Jaromír Jaromír | E-mail | 17. června 2017 v 7:55 | Reagovat

Pravdu mají obě strany. Záleží na úhlu pohledu. Ten kdo,, myslý,,že duše je já(ego),ale i ten kdo,, ví,,že aby se duše mohla spojit s Vesmírem,Extází či Bohem,musí býti naopak bez ega- čistá bez závislostí,sproštěna ega..
Ego člověka po násilné smrti má potřebu třeba označit vraha,tak se snaží na něj nějak upozornit různými způsoby. Čistě už jen silou vůle (ega).Ale časem ho to stejně omrzí a stejně jako kdyby žil v těle se odevzdá sám.a. A spojí se sBohem.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama