V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 16.12.

Energie vysokých vibrací: Na jaké frekvenci vibrujeme?

27. července 2017 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Energie
Všechno na světě je v ustavičném pohybu, všechno vibruje, hýbe se, vyzařuje energii odpovídající frekvence. Také lidé vyzařují určité vibrace, ať jde o strach a nemoc nebo radost a zdraví. Jak ovlivnit tento proces směrem k radosti a zdraví? Pojďme si říci podrobněji, co na naše vibrace působí a jak je můžeme zvýšit.


Štěstí - 205 Hz
Bezpodmínečná láska - 150 Hz
Srdečná láska - 147 Hz
Soucit - 144 Hz
Jednota, shoda - 50 Hz
Vděčnost - 46 Hz
Přijetí - 38 Hz
Optimismus - 30 Hz

Podrážděnost - 3,5 Hz
Sebelítost - 3 Hz
Pocit převahy - 1,9 Hz
Pohrdání - 1,5 Hz
Hněv, pýcha - 0,9 Hz
Lež, urážky - 0,6 Hz
Strach, pocit viny - 0,2 Hz


Vibrace vysoké a nízké
Každý ví, že lidské tělo se skládá z vibrujících částic. Fyzické tělo, působící na nás tak pevným a odolným dojmem, je ve skutečnosti energie vibrující s určitou frekvencí. To můžeme vidět prostřednictvím supervýkonných elektronových mikroskopů.

Na jaké frekvenci vibrujeme?
Zdravý organismus vibruje na vyšší frekvenci než organismus nemocný. Když člověk onemocní, část jeho těla začíná vibrovat na nižších frekvencích. Aby se tělo uzdravilo, je tedy nezbytné zvýšit vibrace nejprve nemocného místa a poté celého organismu.

Co jsou to energie nízkých vibrací a energie vysokých vibrací?
Každý den zapojujeme tu či onu energetickou frekvenci. Nemusíme ji nijak měřit, existují elementární kritéria, podle nichž dokážete sami určit, jaká energie v současnosti vašemu životu dominuje.

Kritéria energie vysokých vibrací (zdraví):
1. šťastné myšlenky
2. radost
3. konstruktivní naladění
4. pociťujete obecnou nezištnou lásku ke všemu kolem
5. myslíte v kategoriích hojnosti v nejrůznějších životních oblastech
6. jste naladěni na úspěch

Kritéria energie nízkých vibrací (nemoc):
1. destruktivní emoce: zloba, strach, hněv, lítost
2. pesimistické naladění, ve všem vidíte jen špatnou stránku věci
3. při rozhodování se řídíte strachem nebo jinými destruktivními pocity
4. myslíte v kategoriích nedostatku ve všech životních oblastech
5. stále očekáváte nezdar

Jak se přeladit na vyšší vibrační vlnu?
Je to daleko jednodušší, než si mnozí myslí. Můžeme toho dosáhnout naráz, neboť energie ustavičně mění svůj tvar i směřování.

Nejjednodušší cestou ke zvýšení vibrací jsou konstruktivní myšlenky.
Myšlenky obecně prakticky úplně formují nejenom události našeho života, ale také náš celkový stav fyzický i duchovní. Jste-li naladěni konstruktivně a konstruktivně myslíte, frekvence vašich vibrací vzrůstá. Stejně působí i vhodně zvolené city. Zvýšit vibrační frekvenci můžeme také cvičením jógy, tai či a apod. Kladný efekt se šíří úměrně vašim vibracím.

Vibrace lidských myšlenek, citů, nálad a činů se odrážejí jak v kvalitě života konkrétního člověka, tak i na všem, co ho obklopuje.
Po mnoho staletí bylo velkým tajemstvím, že strach odsává pozitivní lidskou energii, a umožňuje tak dostat pod kontrolu toho, koho strachem deptáme. Výzkumy v oblasti kymatiky (nauka o vlnění) prokázaly, že zvuk ovlivňuje energetické vibrace člověka. To je vysvětlení, proč mniši zpívají například mantry. Vibrace o nízkých energiích mohou ovlivnit náš život.

Existuje mnoho prostých způsobů zvýšení svých vibrací.
Například: meditace. Nahraďte jimi sledování televize, které vám jenom škodí. Jděte na procházku, nebo sázejte květiny. Hrajte si s domácími zvířaty. Ta jsou zdrojem bezpodmínečné lásky, která vibrace zvyšuje vždycky. Dívejte se na hrající si děti, cvičte, odpusťte sobě i jiným, buďte vděční. Vypořádejte se se svými strachy a obavami. Jezte organickou stravu a vyhledávejte každou příležitost ke smíchu! Smích má velmi vysoké vibrační hodnoty, a to i když se smějeme sami sobě.
Vždycky mějte na mysli, že jste DOKONALÍ právě takoví, jací jste. Nemá žádný význam, máte-li nadváhu nebo nějaký handicap pokládaný za něco mimo normu. Jste krásní a dokonalí!

Hlídejte si, jak myslíte. Buďte přitom důslední. Hledejte každou příčinu k pozitivnímu myšlení, ke spokojenosti, k vděčnosti, k lásce. Vždycky se nějaká najde.


autor:Olga Tkačová
 


Komentáře

1 zdeněk zdeněk | E-mail | 27. července 2017 v 1:26 | Reagovat

Ty hodnoty frekvenci, předpokládám, jsou asi frekvence mozkových vln? I když na internetu se udávají různorodé hodnoty.

2 mm mm | 27. července 2017 v 11:06 | Reagovat

Jak malinko stačí lidem, Aby byl na světě  ráj. Bohužel je to tak jak to je. Důvody proč tomu tak je nechám na každém z vás.

3 Ježovka Ježovka | 27. července 2017 v 11:55 | Reagovat

Hoj Aluško :-) Půjdu úplně mimo téma článku, nic méně.. Je to taková(pro mě)zajímavost, tak se ti musím zmínit. Před x týdny vyšla na svět nová písnička "Thunder" od Imagine Dragons. A úplně mega mě zarazil klip už když jsem ho viděla poprvé. Je to tam samý reptilián, na nebi se vznáší býk s jehnětem, je tam vyobrazená invaze - a spoustu dalších věcí. A navíc se zpívá o tom, jak se máme připravit na bouři a pocítit ji. Trochu mě to děsí, jelikož v tom klipu je toho fakt hodně a celé to má takovou dost do nebe volající symboliku. Nevím, jestli jsi to viděla, každopádně zarážející je to už na první pohled a určitě bys tam toho našla víc než já. Říkám, píšu ti to jen tak, prostě mi to přišlo zajímavé, zároveň mě to docela vyděsilo. :D Takhle symbolikou křičící klip jsem neviděla dlouho. A mimochodem; díky za článek. :-)

4 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 27. července 2017 v 12:08 | Reagovat

Takže se mám jako učit optimismu? To je výzva. Protože já jsem v podstatě nenapravitelný pesimista, neustále očekávající nějaký strašlivý zvrat. Skoro bych i řekla, že je člověk skoro zklamaný, že se nic nestalo a nemá na co nadávat.

5 Míša | traveldiary.blog.cz Míša | traveldiary.blog.cz | E-mail | Web | 27. července 2017 v 15:05 | Reagovat

Krásné úvahy. :-)

6 Adonajpetr Adonajpetr | 27. července 2017 v 22:25 | Reagovat

Nj, konstruktivní lidé jsou fajn, ale ostatní starší lide je vnímají casto jako snílky či nereálně smýšlející jedince. Navic je jich malo. Často mají problém se podívat na nějaký vážnější problém,protože se pak pocitove cítí níže.Jejich partner je pak celkem v pasti pokud nema vyssi porozumění pro pochody v cloveku. Nemluvě o jejich miře zodpovědnosti, která se pak hlavně vztahuje na budování jejich úsměvu.Pokud nerozviji svou empatii a intuici, jsou to podle mě sobci, ikdyž ve skutečnosti jen chrání sebe a svuj zážity životní styl. Vidim spoustu spokojenych divek (s konstruktivní myslenim)  ale jen málo těch, co vidí kam se jako kolektiv směrujeme a proto je jejich kostruktivita driv nebo pozdejší odsouzena k oslabení, protože problemum je treba predcházet a resit je, coz nas ve skolach neuci a tim potom chráníme take svou prirozenou konstruktivitu.

7 hanka hanka | 4. srpna 2017 v 13:31 | Reagovat

Skvělý článek, takový základ pro život. A díky za krásný obrázek por článkem, oooch :)

8 Jana Jana | E-mail | 20. srpna 2017 v 10:47 | Reagovat

Skvěle napsáno, jen kdyby tohle dokázat víc lidí :-)

9 Pomeranč Pomeranč | 10. září 2017 v 14:14 | Reagovat

Článek je dobrý, jen... Není to tak, že se při tzv. "vyšších vibracích" vytváří další DNA? Něco o tomhle psal i tm...

10 Michal Michal | 11. února 2018 v 15:05 | Reagovat

Tak už jsem pochopil, proč mají lidé v hudbě rádi basy, které jsou právě v rozmezí 250-20Hz 😀

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama