Kniha Anděl strážný: Je v prodeji na Alue.cz ZDE!
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 24.5.

Pravda o mediální kávě / DOPORUČUJI

30. července 2017 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Zážitky: Vesmír
19.7.2017 vyšel na Tadesco.cz článek, kde jsou fotografie z kávového hrníčku, který jsem si vypila v místní kavárně. Hrníček jsme studovali a luštili velmi dlouho. Je zajímavý tím, že obsahuje dvě roviny, dvě úplně odlišné cesty výkladu. TM udělal na Tadesco menší rozbor druhé roviny, ale dneska se dozvíte tu skutečnou, pravou. (pokud vám článek utekl, najdete ho tady: ,,Mediální káva může hovořit naprostou pravdu....." Já ho sem kopírovat celý nebudu a vezmu jenom obrázky, chci vám vysvětlit skutečnost. Pokud vám utekl seriál o čtení z kávy, k tématu ho doporučuji také nastudovat zde: -1.- -2.- -3.-) Vzhledem k tomu, že je to moje osobní káva, nemůžu vám říct všechny podrobnosti úplně do detailu (to by navíc bylo šíleně dlouhé povídání), ale mohu je pro vás nastínit. Zjistíte, že skutečnost je daleko zamotanější, než by se na první pohled zdálo a jsou tam souvislosti, které by člověk na první pohled nečekal.
To co se dnes dozvíte vás možná pěkně vyděsí, ale nebojte se, káva vypráví o tom co nedávno proběhlo (čili minulost) a to nejhorší je za námi.

Jistě vám neuniklo, že jsem to měla minulý měsíc docela těžké. Pokud čtete Zápisníček, bylo tam indicií docela dost a mohlo vám to připadat trochu divné. Také jsem ten měsíc neudělala žádné video na Youtube... Řeknu vám tajemství, když dlouho nevyjde video, tak buď mám nějaký průšvih, ale v lepším případě jsem zahrabaná do nějakého velice náročného úkolu, který mě zcela časově i mentálně vyčerpává a není prostor na hobby tvoření. Měsíc nic netočit, když je tam taková početná fanouškovská základna, je trošku podezřelé, nemyslíte? - Napadlo vás, proč to tak bylo a co se stalo? Dneska vám to odhalím a dovysvětlím.Když stojíte mimo matrix a aktivně i pasivně měníte osudy druhých lidí, na jednu stranu máte výjimečně hezký život, protože systém nepoužívá vás pro sebe, ale vy používáte systém pro účely, jaké si stanovíte vy. Na druhou stranu musíte být stále ve střehu, protože systém vždy po určité době nastaví léčku, aby vás buď polapil zpět do sebe, nebo zlikvidoval, pokud se lapit nenecháte.
Bohužel minulý měsíc jsem dostala léčku toho druhého typu, protože předešlé, v minulých letech nastavené, nezabraly. Byla bych do ní původně spadla jako úplně slepý knedlík co nevidí nalevo napravo, a už bychom se nikdy nemuseli takto přes internet, články a videa setkat... Kdyby do toho někdo na poslední chvíli nezasáhl, kdo měl spontánní obrazy a viděl můj osud. Nesměl mi však říct narovinu co se mi má stát, protože by nás to smetlo oba dva. Nastavil tedy výhybku co nejvíce nepřímou. Aby to nebyl on kdo změní moje rozhodnutí, ale abych ho změnila já sama. Tím minimalizoval zpětné následky této změny. Ta výhybka byla dost nepříjemná, ale na mě fungovala a já jsem se zastavila těsně před pomyslnou propastí, která mě měla zlikvidovat a zastavit moje poslání na této planetě.

Když jsem se zastavila, na dva týdny jsem se odklidila, nikam jsem nechodila a velice pečlivě jsem přemýšlela nad věcmi které se mi staly, nad rozhodnutími která jsem udělala dobře nebo blbě a jak situaci dál řešit. V tomto mezičase proběhlo několik průšvihů, protože ten kdo mi nastavil výhybku, aby zabránil tomu co se mi mělo stát, dostal za svou pomoc pořádnou facku zpátky. Není to náhoda, že jsem před napsáním tohoto článku vydala doporučení na film Men in Black 3, protože je to tam řečeno mimozemšťanem Griffinem: ,,Kde je smrt, bude vždycky smrt".

Nakonec jsme to vybalancovali oba. Já jsem se zastavila včas, sice mě to energeticky pořádně vysálo, ale po několika týdnech jsem zase byla jako rybička a můj pomocník to naštěstí přežil také. Zdálo by se, že to bude happyend, jenomže KDE JE SMRT, JE VŽDYCKY SMRT. Když vám matrix něco nastaví a vy se tomu těsně vyhnete, destruktivní energie co vás měla dostat, nezmizí, ale někam se přesune a způsobí problémy jinde. Obvykle tomu kdo vám pomohl, ale teď jsme uskočili oba na poslední chvíli, takže kam to mohlo skočit dál?

Když jsem ten den pila onu osudnou kávu, kterou jste mohli vidět ofocenou na Tadesco před pár dny, myslela jsem celou dobu na svoje morčátka, i na Máju která nedávno odešla do jiné dimenze. Zdá se vám, že to nemá souvislost? - Má. Větší, než byste čekali.

Odchod morčátka Máji byl totiž velice záhadný a začala být hodnější/pospávací právě v době, kdy jsme těsně přehodili výhybku a vzdorovali dopadům našeho chování, aby nás nesmetla druhá nebo třetí vlna průšvihů. Morčátka jsou léčivá zvířata. Dodneška jsou domorodými obyvateli v Peru používána k rituálních účelům a léčbě lidí, protože stahují z lidí nemoci a veškerou destruktivní energii.
To, co mělo původně zlikvidovat mě, si vzalo Máju, nebo jinak řečeno to Mája na sebe převzala, jak se na to člověk podívá... Bohužel to už bylo něco, čemu jsme nedokázali nijak zabránit, i když jsem se samozřejmě snažila. Proto se ani nezná příčina úmrtí, nepřišla jsem na to já, ani vet-sestra při ohledání na veterině. Byl to zkrátka rituál, který jsme už nedokázali vyrušit.

Mája bylo moje morčátko poslané z hvězd. Celý její život jsem ji podezřívala, že je v ní ukrytá duše pejska Rony z mého dětství, který patřil mé mámě a měl moc dobré srdce. A celou dobu jsem Máju podezřívala, že ji možná poslala máma, aby mě chránila a byla se mnou...

Já a pejsek Rona. Dodneška si pamatuji ten den, kdy se to fotilo. Fotila nás mamka mimochodem.

Mája byla nakonec loajálnější průvodce, než by od morčátka kdokoliv na světě čekal. Pamatuji si na dny kdy se mi děly špatné věci, tak jsem přišla k morčátkům a dala ruce do jejich domečku, abych přišla na lepší myšlenky. Zlatuška nic, Vanilka viděla můj stres, lekla se a zdrhla, ale Májinka přišla a začala mi lízat ruce, jako věrný pejsek, kterým možná kdysi byla. Tehdy jsem jí děkovala a říkala: ,,Možná jsi fakt Rona".

Už v den kdy jsem Májinku vezla na pohotovost, jsem věděla, že si ji Matrix bere místo mě a že i kdyby kolem ní stepovalo nonstop 20 doktorů, tak ji nezachrání. Protože to co ji odvedlo do jiné dimenze nebyla nemoc, ale energie, která žádala oběti na životech.

To byla jedna smrt za mě, dva dny na to byla druhá symbolická smrt za pomocníka. Právě člověk, který mi nastavil výhybku a pomohl mi zastavit se na mé cestě do propasti, mi přinesl dopoledne vrabčáka. Řekl, že ho našel na zemi, děti do něho šťouchaly a nikdo nevěděl co s ním je... Vrabčáka jsme celý den piplali a napájeli levitovanou vodou, přesto slábnul. Doryčný trval na tom, že ho zachráníme, ale pořádně jsem ho prohlédla a došlo mi, že vrabeček je už starý, má na zadku vytrhaná peříčka - asi letos vyvedl mladé a peříčka použil na stavbu hnízda aby malí byli v teple... Mezitím ptáček začal zavírat očička a šlo vidět, že odchází a i když ho můžeme zkusit piplat dál, jenom mu tím prodlužujeme jeho odchod.
Snažila jsem se mu to nějak citlivě vysvětlit, s tím že bychom měli ptáčka dát do přírody, aby mohl odejít v klidu, protože ho už nezachráníme... Začal plakat, dal mi ho do dlaní a šel se uklidnit nějakou jinou prací... Tak jsem šla do lesa, udělala jsem vrabečkovi lůžko z lístků, položila ho tam a řekla mu, ať v nebi pozdravuje všechny andílky, mámu, Májinku, kocourka Moristka a všechny dobré duše, které na nás dávají pozor a chrání nás.... A ptáček tam navždy usnul.

Teď znáte celou historii v kostce. A podívejte, jak se toto otisklo do kávy:


Výklad začíná nohou, kterou hlídá opice, nebo čert s ocasem. Sedí jakoby na té noze, to znamená že kroky člověka, o kterém káva je, byly ovlivňovány a hlídány. Je to symbol toho, jak se mě matrix snažil dostat tam kam chtěl. Zprava to ještě hlídá obludný pes.

Jako další je vidět kladivo - ukazuje na drsné události.


Další je mořská víla, která má rohy a ukazovátko, kterým diriguje. Tento obrázek říká, že rozkazy k tomu co se stalo, pocházely z podzemí, podsvětí. (ocas - mořská víla - mořské hlubiny - podzemí). Rohy znázorňují ďábelskou sílu.


Na dalším obrázku vidíte malého motýlka, který se vznáší v prostoru. Motýlek je symbol transformace. Když duchové Vesmíru malují obrazy, používají k symbolickému vyjádření mé osoby buď motýlka (člověk který transformuje realitu), nebo sovu (moudrost), nebo jezdkyni na bílém pegasovi, či jednorožci (člověk, kterého nese životem konstruktivní síla Vesmíru).

Dál je vidět šibenice úplně nahoře u okraje hrníčku a pod ní padá člověk, kterému se utrhlo lano z této šibenice. Ukazuje na člověka, který doslova o jeden krok unikl svému konci za to, že mi pomohl.

Jako další vidíme malé prasátko, vznášející se v prostoru... malé guinejské prasátko, Máju. Jako další je tam bytost která ječí a natahuje pařáty po nás třech, ale nejblíž k ní je Mája. Symbolicky to ukazuje, že skočila mezi nás a tuto bytost, která žádala oběť a nechala se odnést, aby nás chránila.

Řvoucí ďábelskou bytostí káva končí a dostali bychom se zpět na začátek hrníčku, kde byla noha...

Morčátko Mája

Zajímavé je i to, že v době kdy odešla Mája, velice pozorně reagoval i můj druhý kocourek Divočák, který po Moristkově odchodu převzal jeho roli mého kočičího průvodce. Vždycky když mě viděl, velice tázavě se na mě díval a procítěně mňoukal s nakloněnou hlavičkou. Nikdy předtím ani nikdy poté jsem u něj takové chování nepozorovala. Šlo vidět, že nadvědomě cítil co se děje, cítil nebezpečí a hlídal to. Až když jsem do lesa odnesla toho ptáčka, kocourek se uklidnil, jakoby bylo nebezpečí zažehnáno a teď se zase chová normálně.
V rozhodující den, kdy měla být přehozena výhybka a já na poslední chvíli udělala něco jiného než jsem měla, mi kocourek přešel velmi významně před nohama. Nikdy to takhle neudělal, ale už už jsem byla nakročená do lesní cesty, když kocourek zamňoukal ,,počkej", doběhl mě a pomalu pozorně mi přešel před nohama, zatímco mě hypnotizoval svýma velikýma očima. Řekl mi tím, že jsem změnila něco v Matrixu. Poděkovala jsem mu, udělala jsem co jsem potřebovala a brzy se zase vrátila domů.

Kocourek Divočák... mimochodem se mu daří dobře. :)

 


Komentáře

1 Mára Mára | E-mail | 30. července 2017 v 2:36 | Reagovat

Velmi zvláštní článek. Pokud jsem to dobře pochopil, měla jsi být dotlačena k tomu aby jsi nějakým způsobem přišla o život. Napadá mě jestli jsi třeba neměla jet v autě s těma dvěma holkama co se rozsekaly když streamovaly při řízení 8-O

2 lenka f lenka f | E-mail | 30. července 2017 v 7:39 | Reagovat

No fuj to zní strašidelně, jak nějaká magie. A je fakt, že já jsem se taky podivovala nad tím, proč ti Mája tak z ničeho nic odešla a říkala jsem si, že to budeš taky asi zkoumat. Tak tady je vysvětlení. Brr. Dobře, že to pro Vás oba dobře dopadlo.

3 Martynko Martynko | 30. července 2017 v 9:17 | Reagovat

Jak bych to jenom citlivě vysvětlil, káva neukazuje nic, obdoba koukání na mraky kde fantazie vykreslí zajimavé objekty, zajimavějíc který vidí pouze a jenom dotyčný dokud jej nevysvětlí jinému, takže opět káva není žádným prostředkem základní komunikace, je to pouze druhotná komunikace s podvědomím, proč, protože tou je naše vnitřní já, takové to podvědomé zamknuté kdesi hluboko v nás, takové, co nám podává intuici, občas protáhne dejavu, či jen šťouchne na správný směr na křižovatkách které neumíme řešit. Pakliže umíme navázat správným způsobem vnější Já v naším v nitřním já, pak nepotřebujeme kávu, nepotřebujeme malé rituály ke komunikaci, zkrátka se pak celý osud uvidí jasně a zřetelně jelikož tu potřebnou informaci dostaneme příno a nesprostředkovaně, tedy souvislosti které nám uchází se najednou vyjasní, je důležité být přítomen teď a tady bez předsudků a dogmat či hloupých naučených programů, co se má stát se stane a nelze odbýt, tak jaké jsou třeba zvířátka které vycítí či jednoduše ví co se bude dít dopředu. Čas tak jak jsme se jej naučili vnímat (lineárně) tak neexistuje, lineárně jej vnímáme jelikož jsme závislí na pohybu - tedy času, avšak děj tedy informace je tvořena myšlenkou, ta vychází z jednoho energetického bodu, tedy prochází jím jak minulost tak i budoucnost, a informace potažmo myšlenka je energie, proto je možné v určitém tranzu vidět minulost i budoucnost přesně jak se tak stane, proto je náš osud již napsaný, některé důležitá rozhodnutí vyšle energii která putuje a mění směr toku linearity přestože je tento tok již při vyřčení myšlenky (energie) již znám, proto bylo možné napsat osudy do palmových listů kdesi dávno v minulosti, proto se nám občak ukážou sny o budoucích dějích, vše vychází z jednoho energetického bodu informace... ;)  Můžeme do určité míry tuto energii měnit tedy potažmo svoji budoucnost, jenomže nesmíme být zabředlími do lidských programů, je také důležité si umět správně přát a právě s touto energií také správně pracovat...

4 zdeněk zdeněk | E-mail | 30. července 2017 v 9:36 | Reagovat

Jasný důkaz toho, že se vyplatí poslouchat znamení. :-)
Aluško, děkuji za článek.....

5 áťa áťa | E-mail | 30. července 2017 v 10:19 | Reagovat

Velice děsivá zpráva... Ať se stalo cokoliv, jsem moc rád, že jsi v pořádku.

Něco na odlehčení- byla jsi nádherné děvčátko :).

6 Lizzy Lizzy | 30. července 2017 v 11:11 | Reagovat

Opět fascinující článek... Je hrozně smutné, jak zvířátka přeberou osud svých majitelů, jen aby jim se nic nestalo, kromě Májinky a ptáčka třeba případy pejsků, kteří léčili páníčky z rakoviny a pak na ni sami zemřeli. Symboly v kávě vypadají opravdu hrozivě, zvlášť to křičící cosi... já jsem na čtení z kávy hloupá, ale tohle praštilo do očí i mě. Jsem ráda, že jste tomu unikli. Ale oni se asi nikdy nevzdají, že?
Mimochodem, je nějaký důvod, proč je na tvé fotce rok 2054?

7 Ayeri Ayeri | 30. července 2017 v 11:27 | Reagovat

To mě mrzí, že ses dostala do problémů :-( A že si to musela odnést nevinná zvířata. Ale hlavní je, že ses z toho v pořádku dostala, chyběla bys nám tady. Ještě, že to dobře dopadlo ;-) Zní to celé děsivě, je pravda, že jak jsi psala o Máje, tak to bylo divné a bylo málo věcí v zápisníčku a hodně převzatých článků. .. myslela jsem si, že máš moc práce, málo inspirace, nebo chceš mít prostě v létě volno... mohlo mi dojít, že je to vážnější, ale vůbec mě to nenapadlo. . .

8 Ježovka Ježovka | 30. července 2017 v 15:56 | Reagovat

Tak tohle byl úžasný, ale děsivý článek. Přijít o tebe? Ne, ne, ne! [:tired:] To by nebylo dobrý. No, každopádně ještě, že jsi v pořádku. To Májinka teda odnesla :-(  Smutné je, že odnést to musí někdo vždycky. Můj Kocourek taky před dvěma měsíci zemřel zcela bez příčiny, byla to absolutní rána, tak nevím, jestli mě třeba taky před něčím nezachránil, nic méně mi nepřipadá, že by mi teď něco usilovalo o život. Třeba se jen prostě rozhodl odejít :-( Upřímně doufám, že teď už budeš mít klid, Aluško. Řekla bych ráda, že napořád, ale vím, jak to tu chodí.

9 Amerion Amerion | 30. července 2017 v 19:27 | Reagovat

Ahoj, si naozaj krásna ;-)

10 :) :) | 30. července 2017 v 20:58 | Reagovat

Na té první fotce s tou kávou vypadáš báječne!

11 Aja Aja | 30. července 2017 v 22:11 | Reagovat

[10]: hodny laskavy clovek vypada vzdycinky krasne..a ne ze ne. :-)
A nemusi mit v ruce hrnecek s kavou, jinak ta story me videsila a prijde mi to jako velky zasah shora myslim ochranci a andele ze to odneslo jenom morce.protoze ja smrt chapu v podani tohodle systemu lidska duse za jinou lidskou duse. A protoze pry probiha vsechno v jeden okamzik a cas neexistuje je mozna ze za Alusku uz jina duse odesla ale to mi nevime.jen me  jima hruza kdyz nad tim premyslim. A taky jsem si vsimla ze posledni tyden Aluska zverejnovala jen clanky o sile lidske energie, jak ji merit krystalech ...sama ochrana...

12 Veronika Veronika | 31. července 2017 v 19:09 | Reagovat

Jsem ráda,že jsi Aluško v pořádku.A Mája je určitě stále s Tebou.Ze své zkušenosti vím,že když se člověk začne zabývat symboly,kartami atd,otevře se 13 komnata.Jen jednou jsem byla u kartářky a to,co se dělo pak,mě úplně dostalo.Začaly se točit kola osudu a bylo mě doporučeno,ať to řeším.Mimochodem,kartářka mi byla doporučena jako důvěryhodná osoba.Všechno,co jí karty u mě ukázaly,byla pravda.Pravda je,že když už se člověk začne zabývat těmito věcmi,není cesta zpátky.Chceme do toho proniknout stále víc a víc.Aluško,atˇse Ti všechno daří a andělé chrání :-).

13 adonajpetr adonajpetr | 31. července 2017 v 20:52 | Reagovat

No, ale jestliže si matrix vždy vezme to, co má naplánované. Znamená to, že se tu zbytečně snažíme. Pouze posuneme kolej na jinou vyhýbku, která může ale nemusí znamenat lepší možnosti.
To nejsou moc krásné vyhlídky. Občas si říkám, proč sem se tady narodil a vysnil si, že bude lépe a kdy vlastně v nedávné minulosti došlo ke změně systému.

14 Satakieli Satakieli | 31. července 2017 v 22:42 | Reagovat

Jsem z toho docela v šoku, že ani nevím, co napsat. To je šílené, že ti šlo o život. Ještě, že máš kolem sebe vidoucí a dobré lidi, co při tobě stojí. A snad i silné konstruktivní ochranné bytosti. Ale i z tak špatných věcí se člověk učí. Doufám, že jsi už v bezpečí a že tu pro nás budeš ještě hodně hodně dlouho.

15 Alue Alue | 1. srpna 2017 v 10:17 | Reagovat

[14]:  Je to tak.. bez pomoci ostatních už bych tu nebyla hodně dlouho, podobné problémy totiž už v minulosti byly několikrát, akorát jsem to nedala na web. (Tohle ale ano, protože mi přišel zajímavý nápad udělat ten rozbor kávy....) a sama bych na to nepřišla. Svůj vlastní osud člověk nikdy nevidí.

16 Marbet Marbet | Web | 1. srpna 2017 v 20:56 | Reagovat

Ty brďo, velmi napínavé a teda Alue, ty jsi tajemná jak hrad v Karpatech! :-D To s tvou morčinkou mě mrzí. Já měla kdysi taky dost zlé období, v té době se mi stala dost divná věc - na mých procházkách se psem se ke mně přidával černý kocour. Bylo zvláštní i to, že na něj můj pes nereagoval nijak zle a byli jak staří přátelé. Já vždy venčila dlouho, alespoň půl hodiny, a celou ti dobu chodil ten kocour s námi, já ho hladila a moc mi přirostl k srdci. Jeden den jsme zase šli jako obvykle a on se z ničeho nic zastavil u cesty, podíval se na mě, já mu jen řekla ne, ale on do té cesty stejně vběhl a zůstal stát uprostřed. Viděla jsem jak se řítí auto. Tak jsem se rozběhla do té silnice za tím kocourem. Chybělo mi ale pár vteřin. To auto ani nezpomalilo a ten parchant tomu kocourkovi přejel hlavu přímo přede mnou a málem ještě sejmul i mě. Dostala jsem histerický záchvat, můj pes byl taky v šoku. Doteď se mi o tom zdá a mám pocit, že je to celé jen moje vina. Měla jsem tomu nějak zabránit. Už asi nikdy nedostanu z hlavy ten pohled a ten zvuk jak to prasklo. A stalo se to jen pár desítek centimetrů ode mě. Bylo to celé tak divné. Doteď nevím, co to mělo znamenat, ale nikdy jsem si to neodpustila.

17 Satakieli Satakieli | 2. srpna 2017 v 16:41 | Reagovat

Alue, ještě prosím dotaz k té kávě. Ten hrníček je od cappuccina? Protože turek mi v poslední době vůbec nic nemaluje. Díky :-)

18 Alue Alue | 2. srpna 2017 v 17:47 | Reagovat

[17]:  Je to kapučíno.. ale to maluje výjimečně.

19 Tauri Tauri | 2. srpna 2017 v 22:12 | Reagovat

Aluško, nesetkáváš se třeba s někým, kdo dělá do reiki? Nebo staří pár kontaktů s takovými..

20 :) :) | 2. srpna 2017 v 22:59 | Reagovat

A jinak k té majince...já si právě říkala, že je to celé nějaké divné a pomatené, či zvláštní že se neví na co zemřela a že zemřel tak náhle, moc mi to nesedělo, ale nějak sem ti to sem nechtěla ani psát, přišlo mi to už tak jako dost bolavý téma, tak ještě to tim podporovat :-?

21 Alue Alue | 3. srpna 2017 v 10:39 | Reagovat

[19]:  Prakticky ne... většinou si energeticky prostě nesedneme a kolikrát to že dělají reiki vyjde najevo až dodatečně. Pár mých známých to obdrželo, jak sami říkají v době jejich zatemnění mysli, ale když to vůbec nepoužívají, tak někdy zůstali normální.

22 Si Si | 6. srpna 2017 v 18:53 | Reagovat

Aluška je více násobnou ozdobou čr a doufám , že bude aspoň do sta let a bude pořád přitom psát knihy, blog atd.

Život je jako rébus. Mám za to, že je dávno vyřešený. Největší nebezpečí číhá od lidí, ne protože si je připustíme příliš k tělu, jak se říká. To je právě ten omyl. Řešení všech krizí a nebezpečí je v masovém připouštění si lidí k tělu navzájem, ale nesměli by se sebou tak násilně manipulovat, jak to dělají dnes. Lidi se naučili od sebe drzet odstup,ale to nikam nevede. Důležité je nemanipulovat spolu tak zostra , jak se děje dnes a denně běžně, počínaje pomluvami a nadávkami a méně výrazně přemlouváním a přikazováním, všechno je to příliš hrubé. Kde se to sebralo? Lidi tak jedovatě jednají i sami se sebou. Bere se to z nitra i z venku současně, proto před hrubým zacházením od ostatních není úniku a je jím i to, o čem nás to ani nenapadne.

Řešení? Už jsem napsal. Nejednat hrubě se sebou, nic nechtit a o to víc chtít nic. Připouštět se a si k tělu , ale nemanipulovat proti.

Uešiba Morihei: "Ti co zde mají nějaký úkol, těm se nesmí nic stát, je to zákon."

Aluška tady ještě má doufám mnoho, mnoho úkolů. :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama