V e-shopu Alue.cz jsou nové Brazilské křišťály. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 14.11.

Chiromantie: Znamení na ruce, která souvisí s duchovními schopnostmi a dary

24. srpna 2017 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Zajímavosti
S pomocí chiromantie můžeme zjistit něčí extrasenzorické schopnosti, nebo speciální energetickou ochranu. Na naší dlani mohou existovat určitá znamení vypovídající o vlohách člověka k okultismu a jasnovideckým schopnostem.


Prohlédněte si pozorně své dlaně: možná máte schopnosti, které byste ani nepředpokládali. Najdete-li na ruce alespoň jeden takový znak, svědčí to o tom, že nejste všední osobnost a dokážete vidět a cítit mnohem víc než ostatní lidé.Znamení extrasenzorických schopností na dlani:
Na obrázku jsou znázorněna znamení ukazující na výskyt extrasenzorických schopností. Pod obrázkem najdete výklad.


1. Křížek na horním článku ukazováčku. To je znak ukazující na schopnost předvídat budoucnost. Obvykle se vyskytuje u lidí, kteří ji získali po utrpěném hlubokém stresu, například po haváriích, nešťastných náhodách či úmrtí někoho blízkého.

2. Trojúhelník na prostředním článku prostředníčku. Podle chiromantie toto znamení ukazuje na vnímavost k éterickým energiím.

3. Vertikální linie na spodních článcích prstů. Znamení ani ne tak mystické, jako ukazující na silnou osobnost. Tento znak na dlani nasvědčuje schopnosti ovládat masy. Je to známka vnitřního magnetismu a charismatu. Člověk s tímto znamením v sobě dokáže rozvinout hypnotické schopnosti.

4. Rýhy na Merkurově pahorku hovoří o léčitelských schopnostech.

5. Ostrůvek ve Venušině pásu vydává svědectví o jasnovideckých schopnostech. Tento dar se však nejčastěji projeví tehdy, když jeho nositel zažívá stres.

6. Čára Jupitera. Síla těchto lidí spočívá ve slově. Dokážou lehce smířit znepřátelené strany, dosáhnout svého obyčejnou rozmluvou nebo někomu pomoci poradit si s problémem. Jupiterův pás mívají zpravidla velmi dobří psychologové.

7. Linie černého mága. Znamení, které chiromantie spatřuje u lidí nasycených negativní energií, kteří nevědí, jak s ní správně naložit. Nositelé čáry černého mága jsou pokládáni za lidi "se zlým okem". Mohou na člověka negativně energeticky působit, aniž by si to sami uvědomovali.

8. Mystický kříž uprostřed dlaně. Znamení dokonalé harmonie člověka se sebou samým i s okolním světem. Často tito lidé dokážou vidět budoucnost, pomáhají dobrým slovem a léčí.

9. Čtverec na Jupiterově pahorku- dar přesvědčivosti a hypnotických schopností.

10. Isidina čára. Nositelé této čáry mají schopnost věšteckých snů. Informace se k nim dostávají také náhodnými viděními. Pokud je na této čáře navíc ještě ostrůvek, dokáže jeho nositel číst cizí myšlenky.

11. Dvojitá čára života. Chiromanti ji často nazývají čarou anděla strážce. Nositel má velmi silnou energetickou ochranu. Jeho slova i myšlenky se velmi rychle materializují.

Pokud jste některé z těchto znamení na své dlani nalezli, sledujte bedlivě své pocity a emoce. Pomůže vám to uvidět to, co je jiným lidem skryto a ovlivnit svůj osud.


Čára anděla strážného na vaší dlani
Čára anděla strážce na dlani je pokládána za velmi dobré znamení. V chiromantii tato čára znamená ochranu vyšších sil, přesněji řečeno, zvláštní ochranu vašeho strážného anděla. Má různé názvy. Říká se jí také sesterská čára nebo čára Marsu. Bohužel ji však nemá každý. Pokud ji na své ruce najdete, vězte, že jste šťastlivec a radujte se, že vás váš anděl chrání před neštěstím.

Čára strážného anděla na dlani:

Čáře anděla strážného se někdy říká druhá čára života. Ne snad proto, že se nachází vedle ní, ale proto, že znamená spásu, ochranu a silnou podporu

Jestliže jde čára anděla strážného paralelně s čarou života téměř po celé její délce, znamená to, že dotyčný bude pod ochranou po celý svůj život.

Stává se, že čára strážného anděla doprovází určitý nevelký úsek čáry životní, který je velmi slabý anebo přerušovaný. Přerušení čáry života znamená neštěstí, nemoci a nebezpečí. Jestliže však vedle je čára anděla strážce, neštěstí člověka minou.

Jestliže je čára strážného anděla na pravé ruce, znamená to, že se člověku dostalo ochrany vyšších sil na základě jeho vlastních osobních zásluh. Vyšší síly ho odměnily svou ochranou buď za nějaké dobré skutky nebo za utrpení v minulosti.

Pokud je tato čára na levé dlani, je ochrana strážného anděla člověku dána od narození a nejspíš je mu vrozena.
Obecně jsou majitelé čar strážných andělů v životě šťastlivci. Vždycky přežijí nedotčeni havárie a katastrofy, prakticky nikdy nezakoušejí materiální nedostatek, jsou zdraví a těžkosti se jim vyhýbají.


použité zdroje: (1.) (2.)
 


Komentáře

1 zdeněk zdeněk | E-mail | 24. srpna 2017 v 1:24 | Reagovat

Já ti nevim. Něco na tom bude, protože to na mě sedí, ale je to psáno tak podivně, že to ve mě vytváří nejistotu. Krom toho na tom obrázku vynechali číslo 12 a přešli hned na 13 a tyto čísla ani nejsou pak popsaná.
Musím říct, že mě docela vyděsilo, že jsem si na ukazováčku a uprostřed dlaně našel kříž tvaru x ... :D

2 Jana Jana | 24. srpna 2017 v 8:36 | Reagovat

Ahoj Alue, len jedna otázka: čiary na ktorej ruke vypovedajú o vrodených a na ktorej o získaných vlastnostiach? Tak ako je to v článku, ľavá ruka - vrodené, pravá ruka - získané počas života?

3 Alue Alue | 24. srpna 2017 v 8:48 | Reagovat

[2]:
http://karolinaloskotova.blog.cz/1705/jak-na-cteni-z-ruky-1-dil-chiromantie

Ze které ruky číst?
Čtení z ruky se provádí na pravé i levé dlani. Podobají-li se jejich čáry, můžeme mluvit o člověku, který umí využívat svého talentu a předpokladů k cestě za štěstím a úspěchem. Jsou-li linie čar obou rukou zcela rozdílné, skrývá se zde ještě potenciál, který není využitý a je třeba jej probudit. Chiromantie se zabývá čtením z obou rukou, každá však prozrazuje něco jiného. V prvé řadě musíme přijít na to, která ruka je hlavní a která vedlejší.

Jak poznat hlavní ruku
Hlavní ruka je u většiny lidí ta, se kterou píšeme nebo ve které držíme nářadí apod. Ovšem není podmínkou, že pravák bude mít vždy hlavní ruku pravou. Zkuste malý test, který vám tajemství odhalí:

Nedívejte se na své ruce, sepněte dlaně k sobě a zkřižte prsty. Který palec zůstal nahoře? Jde o palec hlavní neboli dominantní ruky. Zkuste teď zkřížit prsty tak, aby zůstal nahoře palec druhé ruky. Která poloha je vám pohodlnější?

Na hlavní ruce najdete obraz toho, co už se stalo a jak nás to ovlivnilo, kdežto vedlejší ruka nám ukazuje charakterové vlastnosti, talent a potenciál, který v sobě máme. Vedlejší ruka podává informace spíše z oblasti emocí a skrytých tužeb, zatímco hlavní ruka říká, čeho bylo nebo nebylo dosaženo.

I z toho důvodu se čtení z ruky provádí na dlani vedlejší ruky.

4 hanka hanka | 24. srpna 2017 v 9:07 | Reagovat

Některá z uvedených znamení jsem našla na svých dlaních a jsem překvapená, jak to sedí na moji povahu. Děkuji za článek :)

5 Verča Verča | 24. srpna 2017 v 19:21 | Reagovat

Čáru anděla strážce má můj kamarád a popis přesně odpovídá:-)

6 Alue Alue | 24. srpna 2017 v 19:39 | Reagovat

[5]:  já ji mám taky... ale já mám extrémě čárované ruce odmalička, je jenom málo čar co bych na dlaních neměla... zatím kdo to viděl tak kulil oči a chiromant by se ze mě asi zjevil, kdyby to měl celé přečíst :D :D :D přesto to i na mě sedí.

7 merlin merlin | 24. srpna 2017 v 20:29 | Reagovat

No hezký článek, já těch různých čar mám dost a čáru anděla strážného na levé ruce. :-) Asi jsem divný.:-D

8 lenka f lenka f | E-mail | 24. srpna 2017 v 21:19 | Reagovat

I když jsem pravák, tak dominantní mám levou ruku. Co se týče čáry anděla strážného, tak nejsem bez ochrany. Určitě jí nemám podél celé čáry života, ale kousek jí mám podél čáry života jak na pravé tak i levé ruce. Na pravé ruce mám i docela výrazný měsíční pahorek. 8-)

9 Marbet Marbet | Web | 24. srpna 2017 v 21:24 | Reagovat

Tak já nevím co mám dělat. Mám 4 a 8 ale mám pocit, že to na mě moc nesedí, hlavně to že bych měla být v harmonii sama se sebou a s okolím. Protože takovou disharmonii jakou mám já má asi jen málokdo :D. A taky mám na každé ruce jiné čáry a čáry na levé ruce dokonce ani neodpovídají běžným vzorům. A vlastně ani nevím, která ruka je dominantní, protože píšu pravou, ale levou dělám vše ostatní, dělala jsem si i test na to, která ruka je dominantní a vyšlo mi že levá, zkoušela jsem i to sepnutí dlaní a měla jsem nahoře levý palec. Ani to nedokážu udělat tak, aby byl nahoře pravý palec, prostě mi to nejde. No. Asi mám nějaký problém :D 8-O

10 Alue Alue | 24. srpna 2017 v 22:01 | Reagovat

[8]:  jj... já jsem levák jako poleno ale dominantní mám zase pravou. :-D

11 Aria Keboke Aria Keboke | 24. srpna 2017 v 22:33 | Reagovat

No tak v mých dlaních, aby se prase vyznalo :D ... mám tam tolik čar, že bych se asi zbláznila, kdybych to měla číst. Přijdou mi jako ruce starého vrásčitého člověka, až na to že je mi 22 let. :D Bezpečně poznám jen ten mystický kříž uprostřed dlaně, ale že bych si připadala nějak v harmonii to se říct nedá. Já mám ty kříže úplně všude mi přijde. 8-O Zvláštní.

12 Veronika Veronika | 24. srpna 2017 v 22:53 | Reagovat

[10]: A to já jsem zase přeučený levák a mám dominantní levou ruku :D

13 Hanka Hanka | 24. srpna 2017 v 23:19 | Reagovat

Nemám ani jedno z toho. Jen prostě tři čáry na ruce. :D

14 Alue Alue | 25. srpna 2017 v 8:10 | Reagovat

[11]:  To není vůbec o věku,i  já byla čáratá už odmalička. Prostě je tam toho vypsaného hodně a hotovson.

[13]:  Takové ruce kde jsou jenom tři čáry a žádná další už jsem taky potkala a dost jsem na to čuměla... :D

15 Vea Vea | 25. srpna 2017 v 20:21 | Reagovat

čtení z rukou mi vždycky přišlo zajímavé, ale ve svých rukou se prostě nevyznám.. :D čáry hlavy a srdce jsou ještě celkem viditelné, ale najít čáru života, to mi zabralo dobrou čtvrthodinku zkoumání která z tý hromady čar v té oblasti to bude.. :D tyhle vedlejší čáry se mi hledali o dost líp, ale řekni mi, špatně vidím, nebo je možná že mám uprostřed dlaně řadu minimálně deseti mystických křížů a vertikální linie na spodních článcích prstů mám od prostředních článků (občas přetahují až na poslední) až kousek do dlaně? 8-O tohle mi totiž hlava asi úplně nebere.. :D

16 Ayeri Ayeri | 26. srpna 2017 v 8:46 | Reagovat

Některé mám jenom ve slabém náznaku, jinak vůbec. Obecně mám na dlaních málo čar a ty, které nemá každý mám buď jen tak slabé a malé, že ani nevím, jestli se to počítá jako čára, nebo vůbec :D

17 Verča Verča | 26. srpna 2017 v 14:29 | Reagovat

[6]: to máš kliku! takhle čára vážně násobí ochranu a štěstí - zrovna ty to velmi potřebuješ,když čelíš útokům špatných vlivů a nepřejících lidí..
a k té hodně čárkované ruce: říká se, že intenzivně čárovanou ruku mají lidé s komplikovanou a náročnou povahou, kteří hodně přemýšlí a jsou inteligentní, ale nevýhodou je, někdy přemýšlí tak moc, že se do svých spekulací zamotají a komplikují si tim život - nebo spíš vlastní psychickou kondici. Opravdu když se podíváš na ruce dělníků (se vší vážností) mají základní čáry a jinak hladkou ruku. Jejich život obvykle jede přes instinkt.Naopak Lidé, kteří pracují hlavou a žijí hlavně svými myšlenkami,mají vždy i komplikovanější čáry.. :-)

18 Alue Alue | 26. srpna 2017 v 14:59 | Reagovat

[17]:  To taky sedí. Někde jsem o tom dokonce i četla, ale nepamatuji se kde to vlastně bylo.

19 Malina Malina | 26. srpna 2017 v 17:12 | Reagovat

Tak nemám nic z toho no :D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama