V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 01.12.

K čemu je podezřelý Zelený laser umístěný od srpna na vysočině? Podivné události, které mi nedají spát. / DOPORUČUJI!

31. srpna 2017 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  tomáš marný
Důležitý článek k aktuálnímu dění, který napsal tomáš marný na svoje stránky Tadesco.cz.
Níže najdete také velmi důležitou zprávu ohledně umístění zeleného laseru na uzemí České republiky. Kdo četl články o Jemenu, ten musí mít zákonitě podezření, že je za tím něco víc než měření aerosolů v ovzduší.

…..tak jsem se konečně zase vrátil z cest a hned v noci se mi zdál zajímavý sen….
Po návratu z dalekých cest, po kterých jsem byl značně unaven, se mi stala taková zajímavá příhoda.
Večer jsem šel do ložnice a ani nevím, jak jsem došel do postele. Asi jsem usnul při posledních dvou krocích před postelí. Celou noc jsem spal velice tvrdě a zdál se mi zajímavý sen. Určitě bude zajímat i Vás….

Byl jsem pozván na výlet, o kterém jsem sice věděl doředu, byl plánovaný, ale nikoliv tím způsobem, že dostanu zprávu a musím okamžitě bez příprav odcestovat.
Zdálo se mi, že jsem se svými přáteli nastoupil do jejich soukromého letadla Gulfstream G650. Na palubě jsem se dozvěděl, že letíme do Peru. Letěli jsme z jednoho velkého evropského letiště. Po startu mi bylo sděleno, že se podíváme prvně na zajímavou scenérii, která se odehrává v Adenském zálivu. Přeletěli jsme středozemní moře a zamířili na Řecko, Krétu a Egypt. Pak jsme pokračovali přes Sudán a Eritrej k Jemenu. Nad adénským zálivem jsme viděli zajímavou scenérii, kdy každých pár vteřin byly vidět záblesky zeleného laseru. Přátelé vše komentovali se slovy: Pravděpodobně už nastala nepovedená invaze Androidů a jenom dodali…. ke konci časů lidstva. (vše jsem popisoval v článcích o JEMENU, články můžete najít ZDE.Po zajímavé podívané jsme pokračovali na cestě do Malaisie a přistáli v Singapuru. Natankovali jsme a pokračovali v letu směrem na východ přes Austrálii. Po mnoha hodinách letu jsme konečně byli v Limě v Peru.
Zde jsme pokračovali letadlem a následně vrtulníkem do nepřístupných hor pod Andami, kde jsme měřili čas.

Pamatujte, že konstanta Pí je konstantou času…..
Pod horama ve velkém opuštěném městě, kam není přístup pro lidi, málokdo se zde dostane, jsme vybalili přístroje a dali se do měření času. Bylo změřeno, že den má dnes 15 hodin a 7 minut. Proto lidé dnes nic nestíhají, jsou neustále hodně unaveni, nedospaní. Hodinky na rukou, Vám ale ukazují pořád stejný čas.

Po krátkém pobytu v Peru jsme se opět vydali zpět do Evropy. Byla to zajímavá cesta a hlavně hodně programově nabitá. Čas nám uběhl velice rychle, protože jsme neustále diskutovali o situaci na planetě Zemi a možných následných radikálních změnách, ke kterým v krátké době dojde.

Mimo jiné cestou, ve výšce 13 kilometrů, jsem viděli po celou trasu letu často výboje přebité atmosféry, i když se tam mraky nenacházely. Byly pod námi snad ve výšce 10 kilometrů. Vypadaly podobně jako na níže uvedeném obrázku. Že by snad opět zkoušeli neexistující HAARP?


No a jak to dopadlo? Ráno jsem se probudil celý zpocený a nevěděl jsem jestli to byl sen nebo realita. Sen jsem si dobře pamatoval a vzpomněl jsem si, že v Limě při vystupování z letadla jsem uklouzl na schodech a odřel si zápěstí levé ruky. Kupodivu odřenina na ruce byla….
No jinak jsem zpátky a občas zase budu psát nějaké články…..
tm

26. srpna 2017 nás všechny zvedl ze židle článek o zeleném laseru v ČR. Nikdo neví, co si o tom má myslet:

Oblohu nad Vysočinou propaluje výkonný laser. Letadla se musí vyhýbat
Úzký laserový paprsek protíná každý večer oblohu na okraji Vysočiny. Takzvaný lidar je natolik silný, že se mu musí vyhýbat piloti malých letadel, aby si nepoškodili zrak. Unikátní zařízení sem na přechodnou dobu dopravili vědci ze Špicberských ostrovů, aby pomáhalo měřit obsah aerosolů v atmosféře.
Atmosférická stanice mezi obcemi Křešín a Košetice na Pelhřimovsku se už z dálky připomíná nepřehlédnutelným vysokým stožárem. Kolem budov v areálu je klid, pomalu se stmívá a to hlavní představení se objeví, až padne úplná tma.
Tehdy se stožár osvětluje výstražnými červenými světly a vedle něj se do výšin táhne štíhlý sloup zeleného světla. Laser dosáhne až do 30 kilometrů a vědcům pomáhá měřit detailní složení aerosolů, které poletují v atmosféře nad Českou republikou.
"Měříme odraz laserového paprsku od částic v atmosféře. Po dopadu se pomocí přesných hodin měří rychlost od vyslání po návrat paprsku. Takto uspořádaný lidar je zaměřený na studium znečištění atmosféry a vlastností látek, které se tam vyskytují," říká vedoucí vědecký pracovník Ivan Holoubek z Ústavu výzkumu globální změny Akademie věd.
Výkonný laser původem z Německa přivezli do Křešína vědci ze Špicberských ostrovů v rámci mezinárodního projektu ACTRIS (podobný název jako ARCNET z MIB3, štít na ochranu planety Země před Animusáky - Boglodyty. NÁHODA?? - Můj rozbor filmu stále najdete v příslušném odkazu ZDE), aby od 15. srpna po dobu jednoho měsíce doplnil stávající měřící zařízení na stanici. Výzkum se zaměřuje vedle aerosolů také na oblačnost, reaktivní plyny a další znečišťující látky přítomné v atmosféře. Měření souvisí s výzkumem změn klimatu a výsledky mohou posloužit i jako podklady pro tvorbu případných mezinárodních úmluv.
"Jakýkoliv monitoring má smysl, pokud se dělá dlouho. Zjistí se díky tomu trendy a co se změní, pokud se přijme určitá úmluva nebo zákon. V takovém případě předpokládáme, že se po určitém čase sníží sledované koncentrace látek. Jinak by to nemělo smysl. Monitoring je jakýmsi kontrolním mechanismem," vysvětluje Holoubek.
Společně stojíme u základů stožáru, u kterého jsou tři přepravní kontejnery plné měřicích přístrojů. V jednom hučí výkonné pumpy na vzduch, který se sem dostává z různých výškových hladin 250 metrů vysokého stožáru. Z dalšího se do oblohy propaluje laser o frekvenci 10 až 20 Hz.


Bezletová zóna nad lidarem
Nad námi je vyhlášená bezletová zóna pro malá letadla či rogala, jejichž piloty by mohl silný laser oslnit nebo jim dokonce poškodit zrak, pokud by se podívali na krajinu pod sebou. Větší dopravní letadla nebo stíhačky jsou díky své konstrukci v bezpečí. Oblohu vysoko nad stanicí proto stále křižuje až 300 letadel za den.
Přesto lidar doplňuje malý radar sledující úzkou výseč oblohy okolo paprsku. Pokud se do sledovaného prostoru přiblíží jakékoliv letadlo, lidar se na nezbytnou dobu vypne. "Obvykle to je kolem 10 sekund, než letadlo opustí nebezpečnou oblast," dodává technik Vlastimil Hanuš, který se stará o přístroje na stanici. Se zařízením navíc počítá i Řízení letového provozu.
Hanuš nás odvádí k základům stožáru, kde slezeme do velmi těsného výtahu. Technika si dává na čas a za ohromného hukotu nás za pět minut vyveze do 50metrové výšky. Naskýtá se nám pohled na celou meteorologickou stanici i lidar. "Když jedeme až nahoru, trvá to půl hodiny," říká s úsměvem.
Za jasných nocí, jako je tahle, mohou paprsek lidaru rozeznat i lidé ze vzdálenějších obcí, pokud svůj zrak zaměří na prostor vedle atmosférického stožáru. Měření skončí v polovině září, kdy se lidar přesune na další místo mimo Českou republiku.
Zajímavostí je, že stanice umí zachytit látky z velkých vzdáleností. Typickým příkladem je prach ze Sahary. Ale i látky z České republiky mohou doputovat do končin vzdálených až tisíce kilometrů, například do polárních oblastí. "Zachytáváme všechno. Celá směs v atmosféře je velmi rozmanitá a je kombinací toho, co se tam dostává z přírodních zdrojů a z činností člověka," podotýká Holoubek.
Stanice u Křešína funguje od roku 1988. Částečně ji provozuje Český hydrometeorologický ústav a svůj podíl zde má také Ústav výzkumu globální změny AV ČR Czech Globe, Ústav chemických procesů nebo Centrum pro výzkum toxických látek v prostředí Masarykovy univerzity v Brně.

Nepřipadá vám divné, že v souostroví Špicberky, které leží v severním ledovém oceánu, jsou nějací vědci co zkonstruovali pro ČR zelený laser, zrovna v této době? Nepřipadá vám divné, že ta údajná skupina vědců sídlí jen kousilínek od severního výstupu z duté země? A nepřipadá vám divné, že to sem dodali zrovna Německy mluvící lidé?


A nepřipadá vám divné, že zelené lasery které nyní pulzují u Jemenu jsou technologií lidí z povrchu planety země, kteří shodou okolností mluví německy? - Jestli vám to nepřipadá jako nějak moc shod okolností naráz, tak mně to opravdu hodně podezřelé připadá!
Další problém je, že laser který je teď v Česku, úplnou náhodou údajně vypadá stejně jako ty v Jemenu, o kterých psal tm.

Když si zkusíte ověřit, jestli se skutečně aerosoly měří takto v exteriéru zeleným laserem, tak najdete články, musíte ale hledat pořádně a ne na českém internetu. Na googlu vám všude vyskočí hlavně články o aktuálním zeleném laseru na vysočině, ale dál v češtině nic. Vrchol bádání v češtině je tohle: (celý postup měření aesorolů ve vzduchu najdete ve zdrojích)

Přístroje a pomůcky:
Konimetr, mikroskop, osvětlovací aparatura, sklíčka, přípravky pro instalaci sklíček a čištění trysky, filtrační papír, anemometr, posuvné měřítko, stopky, popř. také baterie 12 V DC a měnič DC/AC 220 V.
Pro měření tuhých aerosolů bylo vypracováno mnoho metod: sedimentační, filtrové, termoprecipitační, elektroprecipitační a konimetrické. Při konimetrické metodě jsou částice zachycovány na skle (nebo jiném materiálu) vystaveném proudu vzduchu o veliké rychlosti.

Takové pohádce, že někce ve Špicberkách, kde je zima jako blázen a kde snad mají jiné věci na práci, mají čas pro ČR dělat zelené lasery co měří binec v atmosféře, snad uvěří jenom úplný ťulpas.
Pokud je mé podezření správné, potom by to vlastně znamenalo, že jsou otevřené portály na více místech a je nutné použít ochranu plošně. (Bylo to vysvětleno v seriálu o Jemenu.) Pravděpodobně bude přibývat zpráv a států, kde se bude ,,měřit aerosol" obrovským zeleným laserem.

V angličtině jsem články k tématu našla.
Například tento, který říká, že v Brazílii také umístili tento druh zeleného laseru, údajně na měření aerosolu. Článek vyšel v srpnu 2014. Není tam ale řečeno, odkud ho mají, v roce 2014 však již byl problém s Animus aktuální. http://spie.org/newsroom/5569-atmospheric-aerosol-measurements-in-são-paulo-brazil?SSO=1

Cloud-Aerosol Lidar and Infrared Pathfinder Satellite Observations (CALIPSO) Three instruments: - Cloud-Aerosol Lidar with Orthogonal Polarization (CALIOP): Two wavelength polarization-sensitive Lidar that provides high-resolution vertical profiles of aerosols and clouds - Wide Field Camera (WFC): Fixed, nadir-viewing imager with a single spectral channel covering the 620-670 nm region - Imaging Infrared Radiometer (IIR): Nadir-viewing, non-scanning imager ● Using pulses of laser light from a lidar instrument CALIOP, CALIPSO takes global measurements of the atmosphere, studying aerosols, and multilayered clouds to better understand Earth's weather, climate and air quality.

Závěr je takový, že zelené lasery skutečně je možné použít k měření aerosolů. Avšak ta obrovská shoda podivných náhod a podezřelá historka o německých vědcích ze Špicberk, mě nenechává v klidu. Něco mi říká, že všechno je jinak.
Tyto zelené lasery navíc mohou být multifunkční, to znamená že mohou plnit obě funkce. I tu kterou deklarují a tu, kterou před lidstvem mohou teoreticky záměrně zatajovat, abychom nepanikařili. Navíc je divné, jak se ty teorie kolem zelených laserů všelijak mění, pamatujete ještě na ten článek o Jemenu, jak tam říkali, že mají zelené lasery proti pirátům na těch jejich starých železných kocábkách? Pořád ho najdete ofocený v seriálu o Jemenu a údajně byl vyroben v Anglii.použité zdroje:
 


Anketa

Věříte v UFO a jiné mimozemské civilizace?

Ano
Ne

Komentáře

1 Mona Mona | 31. srpna 2017 v 10:24 | Reagovat

Když má den 15 hodin, jak je možný, že hodinky pořád fungují na 24?

2 Alue Alue | 31. srpna 2017 v 10:32 | Reagovat

[1]:  Čas je pružný a relativní.

3 Thel Thel | 31. srpna 2017 v 11:10 | Reagovat

Niekde som počula zaujímavú myšlienku: Čas je potrebný, ale neexistuje. Je možné vnímať čas v tomto zmysle, alebo sa na to musím pozerať nejak inak.

4 armag armag | 31. srpna 2017 v 11:22 | Reagovat

Toto určitě patří mezi utajenné projekty, takže se těžko dovíš, proč tam je.
Možnost vypnout ho nemáš, takže je zbytečné se tím zabývat, jen si tak v sobě buduješ pocit strachu a nejistoty.
Jinak je jasné, že to pro nás není dobré, protože tajné služby nedělají nic, co je prospěšné lidem.
Lepší je si přát, aby tyto složky a zanikly a už nemohly nikdy vzniknout...

5 Alue Alue | 31. srpna 2017 v 12:12 | Reagovat

[4]:  Zelený laser - pokud je to to co si myslím že to je - je velice konstruktivní ochranná věc pro ČR. Doporučuji, abys přečetl seriál o Jemenu, kde je to vysvětlené, pak ti to celé začne dávat smysl. Nemůžu v každém navazujícím článku všechno vysvětlit od začátku, věci mají určitou posloupnost.

6 zdeněk zdeněk | E-mail | 31. srpna 2017 v 13:28 | Reagovat

Nedávno jsem nad tou hypotetickou invazí tak přemýšlel před spaním a měl jsem vizi. No lepší čas jsem si vybrat nemohl.
Byl to muž, vypadal jak Trevor ze hry GTA V (Trevor Philips). Měl velice perverzní výraz, seděl na nějaké hnědé pohovce s roztaženýma nohama, bylo to v nějaké místnosti kde byl velký nepořádek, vyloženě bordel. Místo úst měl....no chci to popsat slušně, něco jako elipsovitý otvor s velkým počtem zubů (nespočítatelně mnoho) něco jak tato potvůrka akorát jiný tvar. Hlavní osa "elipsy" byla horizontálně orientovaná.
https://lh5.googleusercontent.com/-4vMtexcM6LQ/TYZqK57PoKI/AAAAAAAAACI/pDd0czbKwl8/s1600/monster-in-the-closet-poster.jpg
Ta bytost v té vizi se na mě upřeně dívala a divně (zato jemně) kývala hlavou "ano". Za pár vteřin jsem se odtrhl, protože to byl fakt humus.

7 áťa áťa | E-mail | 31. srpna 2017 v 17:19 | Reagovat

Co se týče zrychlení času, není mi jasná jedna prostá fyzikální věc. Proč se nám nezdá, že mluvíme rychleji, máme vyšší hlas, zvuky jsou o něco výše? Proč nefunguje zvukový "fastforward" efekt, jako u rychleji přehrávaného videa?

Abyste mě pochopili, přikládám toto vědecky perfektní názorné video se srovnáním zvuku u normálního času a zrychleného času: https://youtu.be/zewsYLqvpyE?t=97

8 im im | 31. srpna 2017 v 20:08 | Reagovat

[7]:Protože zrychlený čas se týká všech stejně, u pokusu s videem je zrychleno pouze video proti normálnímu času diváků.

9 armag armag | 31. srpna 2017 v 21:51 | Reagovat

[5]:Není to dobré. Tyhlety utajené technologické věci nepřinesou nikomu nic dobrého.
Potřeba je, aby zde žili co nejlepší lidé, to přinese ochranu.

Pokud se stejně chystá "příchod bohů" na zemi, tak nějaké zelené lasery jsou úplně k ničemu anebo budou třeba sloužit k tomu, aby se daly provádět holografické projekce.

10 Alue Alue | 31. srpna 2017 v 22:01 | Reagovat

[9]: Doporučuji, abys přečetl seriál o Jemenu, kde je to vysvětlené.

11 Nobody Nobody | E-mail | 31. srpna 2017 v 22:32 | Reagovat

K vůli vyvvoleným byl tento čas zkrácen :-)

12 Mima Mima | 1. září 2017 v 13:02 | Reagovat

[3]:

[3]:Ja som tu myšlienku čítala v jednej detskej knihe. :-D

13 Mary Mary | 2. září 2017 v 12:41 | Reagovat

Jestli se cas zrychluje, nemelo by to na to predevsim reagovat lidske telo? Nemeli bychom v tom pripade spat pul dne, zit dele atd. To same by platilo i pro zvirata. Jak se da neco takoveho vlastne zmerit? Promin Alue, ale kdyz chces, aby te lide brali vazne tak je potreba predhodit i nejake dukazy.

14 Alue Alue | 2. září 2017 v 13:46 | Reagovat

[13]:  Já nemusím vůbec nic. Důkazy ať si každý opatří sám, případně stačí pozorně koukat kolem sebe. Tyhle stránky nepíšu pro slepce, ale pro lidi co jsou aktivní, mají zájem o tyto věci, chtějí mít přehled a nejsou líní si věci ověřovat sami.

15 zdeněk zdeněk | E-mail | 2. září 2017 v 17:31 | Reagovat

[13]: Vodítko - tm o tom něco málo napsal v komentářích někde na svých stránkách

16 Alaiana Alaiana | 2. září 2017 v 21:38 | Reagovat

Mě třeba napadlo nechat si vyrobit hodinky, co mají jen 15 hodin. :D

17 Peter Peter | 3. září 2017 v 12:20 | Reagovat

Právě z důvodu na možné manipulace s rychlostí proudění času používám už x let mechanické natahovací hodinky. (cokoli elektrického natož mobil lze celkem i lehce ovlyv%novat dálkově). No a rozdíly v čase jsem za tu dobu nepozoroval.

18 Belakarus Belakarus | 4. září 2017 v 13:16 | Reagovat

[14]: A můžeš aspoň naťuknout, jak si můžu já sám ověřit, že den nemá 24hod ale jenom 15hod?

19 Alue Alue | 4. září 2017 v 21:06 | Reagovat

[18]: Když to chceš přesně, tak jeď do Peru a změř to :))) (... Ano jistě, obyčejní lidé se prostě ke všemu nedostanou, to tak v životě chodí, od toho máme na data speciální zdroje, ale když je někdo rýpal a nevěří tomu (teď píšu obecně ne přímo na tebe osobně), nikdo mu přece nebrání si tam taky zajet. Nechápu proč chce někdo důkazy po mě, já kvůli tomu do Peru s kamerou fakt nepojedu, nepotřebuju to a nemám důvod ani motivaci někomu pod nos shánět důkazy. A aby se člověk bál něco speciálního na web napsat kvůli těm několika rýpalům co chtějí ke všemu důkazy, nebo žádají po mě návody na sehnání důkazů, to je ještě větší pitomost a na to ještě víc kašlu.). Když to chceš odhadem (a to je varianta která nic nestojí), tak se zeptej pěti až deseti náhodných lidí na ulici jestli mají pocit že se zkracuje čas. Skoro všichni to potvrdí. Vlastně všichni. - Nechápu že se najde někdo kdo si toho ještě nevšiml. Já z toho šílím každý rok víc a víc.

Ještě vím že sis vyžádal vysvětlení od tm na tadesco, tak ti ho tady pro jistotu dávám, kdyby se sk tomu nedostal:

Milý belakarus, je to složitější na vysvětlení, vysvětloval jsem to na přednáškách. Budu se snažit pár větami vysvětlit. Mechanické, digitální a jakékoliv jiné hodiny budou neustále ukazovat stejný čas. Je to měřeno strojově. Lidské bytosti mají jiný vjem než digitální či mechanické hodiny a to přes šisinku mozkovou, která je anténou lidského organismu. Jak pro příjem tak pro vysílání. Člověk, který objevil pravdu o času a napsal knížku o konstantě TT, že není konstantou pro kruh ale pro čas, byl eliminován s celou svou rodinou a dokonce i v sazečské firmě bylo „odstraněno“ několik lidí. Všechny jeho spisy zmizly. Stalo se to v Americe. Dnes lidé už nic nestíhají a chybí jim čas. Jsou neustále nedospaní, protože se čas zkrátil. Z každé hodiny chybí lidem nyní více než 22 minut a to je znát. Uvědomte si prosím, hodiny půjdou stále stejně, ale za tu dobu uděláte méně práce. Den Vám uteče rychleji než před mnoha lety, kdy bylo 24 hodin ještě skutečně 24 hodin. Spíte také kratší dobu a to je u mnohých znát. Dnes i malé děti říkají že čas se nějak zkrátil oproti minulým rokům….. tm

20 Mára Mára | E-mail | 4. září 2017 v 23:20 | Reagovat

[19]: Můžu se zeptat jak si to v tom Peru můžu změřit?

21 Nika Nika | 5. září 2017 v 6:42 | Reagovat

A je možné že to bude pokračovať? To skracovanie? A čo keď sa to nezastaví? Čo s nami bude? Mám strach 8-O

22 Shogor Onestain Shogor Onestain | E-mail | 7. září 2017 v 12:31 | Reagovat

To mi hlava nebere. Asi se z toho zblázním.

23 martin martin martin martin | E-mail | 8. září 2017 v 12:00 | Reagovat

Ano vsichni maji pocit, ze nic nestihaji. Mozna to bude tim, ze je dnes kolem nas mnoho podnetu, ktere bysme chteli delat, ale nezbyva nam na to cas. No kazdopadne, kdyz jsem se na to ptal i dedy, tak mi sam potvrdil, ze mu den taky utika neskutecne rychlejs nez driv. A to nema co na praci.

24 Albiii Albiii | 18. září 2017 v 12:14 | Reagovat

jak dlouho se nám ten čas může ještě zrychlovat? přece to nemůže trvat donekonečna, než nám ze dne zbyde 5 hodin? o.O

25 Belakarus Belakarus | 11. října 2017 v 16:36 | Reagovat

[19]: A kam do Peru se mám vydat? Stačí souřadnice. Na letenku mám a čas si zařídím.

Díky, na tadescu jsem si odpověď také dohledal. Přesto mě ale zajímá, pokud se zkracuje čas a strojové hodiny přesto ukazují stále stejně, délka dne ale odpovídá strojovému času. Proč se nám nezkracuje i východ a západ slunce?

26 Belakarus Belakarus | 11. října 2017 v 16:37 | Reagovat

[24]: To pak prospíme dva dny, abychom mohli třetí den jít do práce! :D

27 Ondra Ondra | 1. prosince 2018 v 15:57 | Reagovat

[13]:

Je to uplne jednoduche..kdyz pojedes ve vlaku 100 km/h nebo 300 km/h tak kde uvidis rozdil....Az kdyz se podivas z okenka ven..ale uvnitr vlaku se nic divneho dit nebde..lide stale budou sedet na stejnem miste, ty jejich novin a knihy jim z rukou taky nikam neulitnou a ani nezrychli a ty kdyz promluvis tak to taky bude stale stejne...takze kdyz naberes vetsi rychlost vztazna soustava tak ji nabere vse co je v ni obsazeno..ciste teoreticky asi nepoznas rozdil dokud neprekonas rychlost svetla, ktera je vztazena k nasemu materialnimu vesmiru

28 Ondra Ondra | 1. prosince 2018 v 16:07 | Reagovat

[24]:
To si nejsem jisty. V podstate tu mame cas kvuli tomu, abychom meli cas na uskutecneni svych zameru a abychom videli nasledky svych myslenek a cinu a mohli se z nich poucit. Ted si vezmi ze by jsi pomyslel na to ze te nekdo nastval a chtel mu dat facku a v tu ranu by mu hned prilitla ( nedej boze ze by jsi mel vice agresivnejsi myslenku). Takhle mas jeste sanci na to to produmat, zhodnotit a uvedomit si proc neco takoveho chtit nebo nechtit a cas se nam zkracuje z duvodu abychom rychleji videli nasledky svych cinu a myslenek a bud uz konecne dospeli coz si nepreji samozrejme nasi neviditelni kamaradicci, kteri z nasich pataliji maji "plne briska" a delaji vse pro to abychom meli starosti o nase preziti a ne o nase poznani

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama