Kdo jsou hvězdné duše?

11. srpna 2017 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Psychologie
Tyto duše přišly na Zem splnit konkrétní úkol. Jejich pravým domovem jsou vzdálené končiny Vesmíru. Na Zemi se mnohokrát nevtělují, neboť základní cesta jejich zkušenosti vede na jiné planety.
Většina z nich se podílí na pomoci lidstvu, ačkoli bývají uzavřené, někdy i samotářské a někdy buřičské. Můžeme je najít mezi psychology, lékaři, astrology, lidmi vybavenými extrasenzorickými schopnostmi, učiteli, novináři, spisovateli, politiky a jinými zástupci profesí společenské sféry.

Všechny jsou přesvědčeny, že musejí udělat vše, aby lidstvu pomohly projít těžkým obdobím, které se blíží.

Po mnoho let byly neznámé, dnes se však všechno mění… Jsou to obyčejní muži a ženy běžného zevnějšku, v jejich těle však je skryta hvězdná duše.

Jsou vybavené vnitřním mechanismem ke splnění úkolu: přípravy lidstva na novou éru. Charismatické osobnosti, které intuitivně chápou a vidí dál než do přítomnosti. Vyzařují lásku a Světlo, podobné hvězdám…Charakterizujícími znaky hvězdných lidí jsou tyto:

- Rezervovanost.
- Nesnášejí dav. Jsou samotáři.
- Jejich způsob života a chování z nich dělá bílé vrány.
- Okouzlující, magnetizující pohled.
- Skokově se měnící teplota nebo teplota nižší než u většiny lidí.
- Krevní tlak nižší než je norma.
- Extrémně zvýšená citlivost na elektromagnetická pole.
- Málo spí, pracují raději v noci a o samotě.
- Byli nečekanými dětmi, které svým příchodem překvapily rodiče. Narodili se předčasně, v 7. - 8. měsíci.
- Chtějí svým rodičům projevovat lásku, cítí však, že matka a otec nejsou jejich pravými rodiči.
- Cítí a vědí, že jejich předkové ve skutečnosti pocházeli z jiného světa, jiného rozměru, jiné úrovně vědomí.
- Nostalgie po skutečném domově, po hvězdách…
- Nejsou uspěchaní.
- Těžce si osvojují běžné standardy společenského života.
- Slyší hukot nebo vysokofrekvenční tóny v uších před nebo v průběhu některých událostí.
- V dětství si povídají s neviditelnými kamarády, kteří je poučují, podporují a poskytují informace.
- Prodělali vážné havárie, nemoci nebo úrazy, ať už v dětství nebo později v životě.
- Vládnou paranormálními schopnostmi.
- Mají svérázné vidění a dovednosti v různých oblastech umění, matematice a jiných vědách a v léčení.
- Přitahují malé děti a zvířata.
- Na dlaních a po těle mívají různá zvláštní znaménka, skvrny a křížky.
- Vycítí kameny a krystaly i přírodní živly.
- Nejsou mezi nimi premianti.
- Často sní o létání, o volném pohybu v prostoru.
- Jsou velmi citliví k jiným lidem, sobě téměř nevěnují pozornost; zájmy jiných jsou pro ně prvořadé.
- Nelpí na penězích, obchod jako takový je vůbec neláká.
- Zažili mnoho podrazů, tragédií a ztrát.
- V jejich přítomnosti člověk nachází svou podstatu, hovoří a přemýšlí o věcech, které by ho dříve nenapadly nebo by měl zábrany o nich s někým mluvit.
- Sami sebe pokládají za nepochopené.
- Velmi rychle se i bez předchozí průpravy dokážou napojit na zdroje informací, které bleskově zpracovávají.

Na Zemi se tyto duše ztělesňují s jedním jediným cílem: vyvést lidstvo různými cestami na jinou úroveň života… Jde o to, že kokon, který po mnoho let zadržoval naši planetu, slábne a spojení s jinými světy a galaxiemi bude dostupné… Právě hvězdné duše se stanou průvodci k nové civilizaci…
Kdy k tomu dojde? Zatím to není možné určit v běžném pozemském čase, bude to však trvat několik desítek let. Bude to velmi náročná a zajímavá duchovní práce. Změnit všechno! Od buněk až po genomy. Aby to proběhlo snáz, stanou se hvězdné duše tlumiči proudu těch změn.
Pokud jste nabyli pocitu, že k těmto lidem patříte, berte na vědomí, že v nejbližší době se váš vnitřní potenciál začne rozvíjet sedmimílovými kroky a projdete závažnou transformací. Vaše obyčejné cíle přerostou v planetární. Nemá proto smysl nad něčím předem bědovat, to všechno je nic, máte vyšší cíle!
Co si s tím vším počít? Zatím se především připravujte na velikou práci.

Pokud se někdo z hvězdných lidí vyskytuje mezi vašimi blízkými, ve vašem okolí, chovejte se k němu s úctou. Mít někoho takového nablízku je velký Dar - a vy jste si ho zasloužili. Važte si ho.


 


Komentáře

1 Ježovka Ježovka | 11. srpna 2017 v 3:10 | Reagovat

Jakou mám duši(vtipná náhodička je, že si poslední dobou říkám, že bych to chtěla zjistit) a co je mé poslání zde přesně netuším, ale.. Ten poslední bod mi něco připomněl. "Velmi rychle se i bez předchozí průpravy dokážou napojit na zdroje informací, které bleskově zpracovávají." - občas se mi něco podobného stává. Jen trochu nevím, jak to vysvětlit. Něco řeknu, co nemám ověřené, ale zároveň to nemyslím jako lež. Jen to naivně řeknu, jako bych to někde četla, ale ono ne. A pak si říkám, co to sakra dělám? Připadám si pak jako věčný lhář, ale já nelžu, je to něco jako napojování. Hlavně proto, že to, co řeknu, je skoro vždy pravda(ten zbytek se většinou nijak neprokáže). Třeba nevinně prohlásím, že zítra přijede babička a ona přijede. A když to říkám, věřím tomu, i když to jakoby nevím. Nebo umím něco vysvětlit bez toho, aniž bych to znala - ne nic složitého samozřejmě, ale většinou dokážu popsat třeba něco, co se týká vesmíru, spirituálních věcí kolem nás... Už jsem se nad tím párkrát zamýšlela, protože mi to sice přijde přirozené, ale jiným lidem by to asi připadalo šílené. Snad chápete, jak to celé myslím. Nebo prostě vím některé věci dopředu, někdy i proto, že mi přijdou hrozně lehko předvídatelné a vypočitatelné, i když ostatním třeba ne. Tímhle se nechci nějak povyšovat, jen říkám, že mi to hodně připomnělo můj život.. Vysvětlovalo by to, proč jsem jako malá kreslila podivný svět(a kolonie), ze kterého mi tehdy připadalo, že pocházím (nebo spíš byl stále se mnou)a stále ho cítím. Nostalgií po domově a "čemsi" mám celý život, cítím se tu jako někdo dosazený s určitým posláním, kdo ho splní a může zase jít. Jak jen to říct - jako návštěvník, tichý, vyčkávající pozorovatel. Nejhorší je, že se celý život cítím tak nějak nenaplněná, trochu jako ve snu(ve kterém
ostatně taky jsme). Achjo, a ještě mám tak mladé tělo, kterému je teprve 15(díky němuž mě ostatní mají za mladou a nezkušenou, což mě vždy uráželo. Chovají se pak, jakoby si ke mně mohli dovolit cokoliv jen kvůli fyzickému věku. Jako bych nebyla plnohodnotná bytost jako oni, nebo co. A nejhorší je, když mě přirovnávají k lidem mého fyzického věku aniž by mě vůbec znali). No nic, omlouvám se, to jsem se tu zase ale rozepsala.. Každopádně děkuji moc za článek :-)

2 A. A. | 11. srpna 2017 v 14:04 | Reagovat

Alusko, zrovna jsem mela chvilku casu, tak si rikam, ze zaskocim konecne do dotazniku se te zeptat na Doreen Virtue a konkretne jeji knihu Rise pozemskych andelu. A hele, zrovna tady vidim novy clanek a dokonce tema, ktere s tim pekne souzni :-) Zeptam se te tedy primo pod tento clanek, jak s touto knihou a jejim obsahem souhlasis ci jestli to pocitujes podobne? Pokud nechces odpovidat do komentaru, klidne dotaz zarad do dotazniku, za jakoukoli odpoved budu MOC rada :-)

3 Alue Alue | 11. srpna 2017 v 17:39 | Reagovat

[2]:  Tu knihu neznám.

4 Elfí Elfí | 11. srpna 2017 v 19:33 | Reagovat

Pár bodů sedí i na mě, ale on by si v tom něco našel asi každý, kdo na tyhle stránky chodí :-) je dost lákavé se začít přesvědčovat o tom, že jsme nějaké speciální duše, ale koneckonců všichni jsme lidé a můžeme být inspirativní, přínosní a nápomocní i s "obyčejnou" lidskou duší :-) vsadila bych se ale, že  třeba Alue naše hvězdné dítko je...

5 Mára Mára | E-mail | 11. srpna 2017 v 19:46 | Reagovat

Ten článek je sice moc hezký, ale tak trochu zavádějící.

6 LenkaL. LenkaL. | E-mail | 11. srpna 2017 v 22:26 | Reagovat

Předpokládám, že ty, Alue si hvězdná duše.

7 Ceneon Ceneon | E-mail | 12. srpna 2017 v 0:02 | Reagovat

No tak půlka platí, až na tu nostalgii to po bod "Slyší hukot nebo vysokofrekvenční tóny" platí na 95%. Pak jen to znaménko. Létání láká asi každého a snívá o něm, ale často to se u mne říct nedá, ale takové sny mám snad nejraději.

[1]: Jak se k tobě chovají ostatní, z toho si nic nedělej, to je jejich. Já jsem taky již ve tvém věku přemýšlel o věcech mezi nebem a zemí a hledal pravdu a přišel na to, že fyzický věk je nic s ohledem na stáří a zkušenosti duše. Mnozí staří lidé jsou drze řečeno programy, nemůžeš u nich čekat žádný posun k lepšímu, při pohledu na jejich život by se nejeden rozbrečel. S rodinou je třeba být za dobře, jsou zde vazby a hádat se s ní by uškodilo. Ale jinak je třeba se řídit tím "být jen s těmi, kteří se navzájem ctí".
Ještě k tomu fyzickému věku, ne aby tě napadlo chtít vypadat starší, mladý vzhled můžeš mít napořád. Stačí mít světlé myšlenky a jinak nemyslet příliš, dalo by se říci být hodně v přítomném okamžiku, tedy mít život jednu dlouhou meditaci, ze zkušeností si vzít ponaučení, jen se tomu usmát, poděkovat a jít dál, ale jinak být vždy tady a teď, prostě nebýt příliš v minulosti, budoucnosti, či na jiném místě. Protože pozornost je energie a ta pak místo, aby šla například tělu, odtéká kdoví kam.

Druhou věcí je pak výživa, nedávno jsem si uvědomil a začal praktikovat vitariánství, i když zatím se snažím pouze o většinové vitariánství, které je již velkým krokem a znamená rapidní zlepšení zdraví, tuky jdou pryč, ty ostatně vůbec nemám, ale zde příklad na Gondíkovi: http://www.expres.cz/foto.aspx?r=dx-celebrity&c=A150908_142628_dx-celebrity_ren&foto=REN5dcade_PAV_7538.jpg
Textu se jen usmát, co může psát mainstream, že, jako ne, že by nesměli, ale to jsou ty programy, o kterých mluvím, prostě člověk tomu ani nemůže uvěřit, přitom je to tak přirozené jíst syrové věci :-).

Zrovna dneska o tom mimochodem říkám kamarádovi a hned začínají pochybnosti a nevíra, no hned jdu na jiné téma, přesvědčovat jiné nemá smysl, důležité je být inspirací pro druhé a oni se pak sami změní, až dojde jejich čas.

Například má sestra se dala před několika měsíci na vegetariánství, ale nijak jsem jí o tom nepřednášel, jen už deset let jsem vegetarián a jím co nejzdravěji. Například kupuji především bio kvalitu, no sestra na to, to nemá smysl, vyhazování peněz, stejně se to dělá na jedné lince, ale tady jde o podporu dobré věci a lež, to už je problém těch druhých, jestli dělají podvod, já se snažím na základě informací kupovat výrobky, jak nejzdravější pro sebe, tak zdravé pro přírodu. A pokud se to týká krav či slepic, tak tam nic jiného koupit ani nemůžu, protože jsem se před rokem po tom pídil a ze dne na den "vegan". Sestra na to, když jsem jí o tom říkal, odpovídá, že ty krávy se mají dobře, že to nemá smysl.

No už mi ani to bio nestačí a sýrům se vyhýbám, protože jaksi při pomyšlení na to, že sice ta kráva vidí slunce a užívá si krásnou přírodu v případě ekologického zemědělství, ale jednou jde na jatka a to asi po pěti letech namísto toho, že by mohla žít přes 20 let, tak nemohu jinak. Prostě když si to člověk uvědomí, tak se velice rád zřekne chutných sýrů či chutného masa. Jestli to, že jsem se tak rozepsal mělo za cíl udělat z někoho vegana a má zájem, nechť zagooglí či se podívá na toto video: https://www.stream.cz/jidlo-s-r-o/10003737-mleko-a-mlecne-vyrobky-1-kravin
Tady pro zajímavost, že biofarma oproti běžnému chovu je 100 a 1: https://www.stream.cz/jidlo-s-r-o/10004179-mleko-a-mlecne-vyrobky-6-biofarma
Sám jsem se podíval nyní ještě na videa:
https://www.stream.cz/jidlo-s-r-o/10010141-kozi-biofarma
https://www.stream.cz/jidlo-s-r-o/10013514-jak-se-vyrabi-tradicni-slovenske-ovci-syry
Toto je vážně vysoká kvalita a úcta ke zvířatům, na tu biofarmu s kozama určitě zajedu, rád podpořím ty nejlepší, klidně vezmu nějaké další zájemce z Brna.

Tady jsem napsal více o zdravé stravě: http://karolinaloskotova.blog.cz/1707/cas-neni-linearni-je-to-bod-nekonecna-sfera-aneb-o-vedomi-a-procesu-starnuti#130804870

8 armag armag | 12. srpna 2017 v 8:40 | Reagovat

Právě, že mezi nimi je hodně lidí, kteří premianti byli, protože díky svým předchozím životům a znalostem nabranými dříve projdou základní školou jako horký nůž máslem... Oni se totiž nemusí učit. Základní unalosti ví...

Spíše mezi nimi nebudou lidé toužící po vysokoškolských titulech, protože tito lidé ví, že to, co se učí na vysokých školách jsou z velké části zbytečné blbosti navíc často ani neodpovídají pravdě...

9 Alue Alue | 12. srpna 2017 v 8:57 | Reagovat

[8]:  Asi tak to bylo myšleno s těmi vysokými školami... jinak by to měly být spíše chodící encyklopedie pravého vědění.

10 Ayeri Ayeri | 12. srpna 2017 v 11:27 | Reagovat

[8]: [9]: Pokud jsou mezi lékaři, psychology, učiteli atd. tak právě vysokou školu mít musí. Doktora nebo učitele bez toho dělat nemůžete. A zvlášť u těch doktorů, když člověk není premiant, tak se na medicínu nedostane.

11 A. A. | 12. srpna 2017 v 12:10 | Reagovat

[3]: Aha, skoda.

12 Ceneon Ceneon | E-mail | 12. srpna 2017 v 12:59 | Reagovat

[8]: Přesně tak, na základce jsem byl mezi nejlepšími, na střední to bylo již horší, jak se známkami, tak že to nebavilo, a na vysoké to už byla na 90% nuda. Po pěti semestrech jsem byl již tak znuděn, že jsem odešel, o titul jsem již nestál, je zbytečný, alespoň pro programátory.

[10]: To jsou však výjimky, si myslím. Většina jen papouškuje a celý život jede dle toho, jak to někomu vyhovuje, dle programů. Výjimky se prostě nachází všude. A i vysokou jde udělat "s odřenýma ušima".

13 armag armag | 13. srpna 2017 v 7:19 | Reagovat

[10]: Učitel učí lži, chceš takovou práci dělat. Nejprolhanější předměty jsou třeba dějepis, zeměpis, ale i v takové fyzice se učí věci, které už neodpovídají současným poznatkům.

Lékaři, to je kapitola sama pro sebe. Bohužel člověk si nemůže sám napsat neschopenku a v lékarně mu bez receptu nic nedají.
A to vynechávám zubařem kteří jsou schopni kvůli kšeftu navrtat zdravé zuby, zvláštní, že stále nevymysleli způsob, jak zuby spravovat bez těch blbých plomb...
Prostě jeden odborník vedle druhého.

14 Alue Alue | 13. srpna 2017 v 8:48 | Reagovat

[13]:  Tobě opravdu někdo vyvrtal zdravý zub?? jak se ti to mohlo stát??

Budeš se divit, ale už před cca sedmi lety byly zprávy o patentu na nějaký materiál co zahojí zkažený zub a sklovina doroste. Řekli že to bude do pěti let součástí každé ambulance a místo toho jsme o tom patentu už nikdy neslyšeli!!!

15 armag armag | 13. srpna 2017 v 9:56 | Reagovat

14: Stane se to snadno...

Jak vidíš, tak s tím matrošem na zuby máme smůlu. Přece si nenechají vzít kšeft, kdy za jednu bílou plombu berou někdy skoro 1000 korun.

A teď si ještě vem, že zubařů je málo, ale stejně to nedovolí lidem, aby si ty zuby mohli sami doma spravit...

To bude asi tím, že tak moc chtějí pomáhat lidem...

16 myší královna myší královna | Web | 14. srpna 2017 v 10:20 | Reagovat

Jé, a já doufala, že zase najdu nějakou omluvu pro svoje mimoňství. Žel bohu, popis sedí jen částečně. :D

17 Nirvana (alias Ježovka) Nirvana (alias Ježovka) | 12. ledna 2019 v 21:29 | Reagovat

[14]: mně se to stalo taky... Týpek mi vyvrtal zdravý zub a divil se, proč křičím bolestí, ještě mi nadával... A já že vyvrtal špatný zub! Fakt debil, s prominutím. Zabil mi zub. Už nikdy nechci, aby si můj skvělý zubař bral dovolenou... Děs.

18 Nirvana (alias Ježovka) Nirvana (alias Ježovka) | 12. ledna 2019 v 21:31 | Reagovat

[9]: tak to jsem asi pravý, nefalšovaný člověk :D a jsem na to hrdá. Má to spoustu výhod.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.