V e-shopu Alue.cz jsou nové Brazilské křišťály. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 17.11.

Něco velkého přichází po zatmění slunce 21.8.2017 ?! / Doporučuji

12. srpna 2017 v 12:10 | Alue K. Loskotová |  Filmy od Alue
Bylo mi doporučeno následující video, které vyšlo teprve včera na YT kanálu secureteam10, které se zabývá fenoménem UFO. Toto video mluví o nadcházejícím vzácném zatmění slunce nad severní Amerikou a hledá spojitosti s proroctvím o planetě Nibiru.
Je velmi zvláštní, co tento autor říká a co ve videu ukazuje. Běhal mi z toho mráz po zádech, když si uvědomíme vše co bylo doposud řečeno v seriálu o Jemenu, o rase Animus (Nibiru není žádná planeta, je to nepřátelská mimozemská loď), nebo co bylo ukázáno ve filmu Men in Black 3, na který jsem udělala rozbor.
Rozhodla jsem se, že udělám překlad videa, protože tyto zprávy považuji za důležité a velmi aktuální. Jelikož se to však vztahuje k událostem už v tomto měsíci a vkládání titulků přímo do videa by byla práce na několik dnů, rozhodla jsem se pro zachování originálního obrazu s českým překladem v podobě článku.

Něco velkého přichází po zatmění měsíce 11.8.2017 ?!
https://www.youtube.com/watch?v=WgqBrOMCVWY&feature=youtu.be


Překlad do češtiny:
Snažila jsem se to udělat podrobně, takřka slovo od slova. Moje dodatky jsou v textu vyznačeny zeleně pro lepší přehlednost. Citace z jiných souvisejících článků jsou vyznačeny kurzívou.

Autor zdraví své diváky a zmiňuje se o velmi podivné fotografii, kterou někdo pořídil během zatmění měsíce 11.8.2017. Je tam vidět podezřelý černý objekt obřích rozměrů.
Jistě bychom měli vědět o velké události, která přijde v nadcházejících dnech. Speciálně dne 21. srpna má být absolutní zatmění slunce.pozn. Alue: Toto zatmění se však týká severní Ameriky, viz. následující úryvek:
Velmi výhodně položené úplné zatmění Slunce se bude odehrávat výhradně nad územím Spojených států. Zatmění začíná v ranních hodinách v severním Pacifiku a končí v Atlantickém oceánu odpoledne. Stín Měsíce postupně přejde přes Oregon, Idaho, Wyoming, Nebrasku, Kansas, Missouri, Kentucky, Tennessee, Severní Karolínu, Georgii a Jižní Karolínu. Nejdéle potrvá ve státě Kentucky 2 minuty 41 sekund, přičemž zde dosáhne Slunce během totality 64° nad obzorem. Jde o nejočekávanější zatmění druhé dekády 21. století... (zdroj)
A zde je vizualizace tohoto zatmění na krátkém videu: https://www.youtube.com/watch?v=9C0SeDenPRo

Poprvé po 38 letech bude nad Amerikou toto dokonalé zatmění slunce. Autor videa se tou dobou hodlá nacházet v Nashville (Tennessee), což je přesně trasa, nad kterou zatmění slunce bude probíhat. Plánuje tuto událost natáčet pro svůj YT kanál.

Jak to obvykle bývá u skoro všech podobných událostí spojených se zajímavou polohou planet nebo jinými úkazy na nebi, i toto má spojitost s konspiračními teoriemi a nebojí se to říci, předpověďmi o soudném dnu.
Autor se rozhodl o těchto teoriích popovídat do videa, protože dostal mnoho e-mailů na toto téma. Tyto katastrofické konspirační teorie jsou tak zajímavé a tak velké, že se jimi dokonce zabývají i mainstreamová média!

Autor ukazuje screen obrazovky jednoho z článků, kde se píše: ,,Začíná panika: Sheriff vtipkuje, že nadcházející zatmění slunce je konec života na této planetě tak jak ho známe."

Takže pokud jste o tom ještě neslyšeli, média jsou zahlcena zprávou o tom, že nadcházející zatmění slunce je ve skutečnosti znamení nadcházející zkázy, která je spojená s příchozem planety X, nebo jiným názvem Nibiru.
Jestli jste o tom ještě neslyšeli, tak planeta X nebo Nibiru má být zlá planeta, ke které se váže legenda z období let 1970. Někteří výzkumníci (nebo spíš záhadologové) mluvili o tom, že tato legenda pochází od lidí ze středního východu, jako jsou Babyloňané a Sumerové (pozn. Alue: Sumerové jsou původní Slovanské národy, nevím jestli se o tom mezi lidmi už ví, jenom říkám pro úplnost...)
Proroctví říká, že tato zlá planeta, která obchází naši sluneční soustavu, přichází zpět každých několik tisíc let a prochází kolem našeho slunce a naší planety. A jestli jste byli online v posledních 5-10 letech, tak víte že tu byla spousta domnělých datumů, kdy se mělo tohle stát. Proroctví říká, že planeta Země má být zasažena úderem této zlé planety.

Zajímavý je fakt, že NASA řekla, že tato planeta skutečně existuje, nemluví však vyloženě o ,,Nibiru". Je tu zkrátka potvrzen nález velkého tělesa, které se pohybuje v našem solárním systému. Společnosti zabývající se vesmírem říkají, že ve spojitosti s tímto tělesem pro nás neexistuje žádné riziko, ale lidé si myslí, že i kdyby tu riziko bylo, tak by nám to stejně neřekli.
Záhadologové však tvrdí, že toto zatmění dne 21. srpna je první z řetězce vícero znamení, která povedou k útoku planety Nibiru. Někteří říkají, že zatmění slunce je předzvěst příchodu této planety. Možná se ptáte, odkud tyhle teorie vlastně jsou, když jsou to tak brutální data. No, vlastně není moc podkladů, kterými by se to dalo doložit. Mluvíme o proroctvích a interpretacích z veršů Bible, kde tyhle teorie začínají.
Někteří lidé však poukazují na určité události na této planetě, které mohou poukazovat na tuto událost, když si uděláte menší vlastní průzkum. Něco se děje, vláda o tom ví a připravuje se na to.

Jedna z věcí, na kterou lidé poukazují, je (,,The Black Sky Event") Událost černé oblohy. Neboli ,,Země X 2017". To se má stát 23.8.2017, pouze dva dny po zatmění slunce. FEMA a Oddíl energetiky spojených států budou dělat cvičení, které má být vhodnou reakcí na Událost černé oblohy. Událost černé oblohy je podle definice těchto společností ,,Výskyt katastrof způsobených člověkem či přírodou, které srazí lidskou společnost na kolena."

Pozn. Alue - Co je to FEMA:
Federal Emergency Management Agency (zkráceně FEMA, česky doslova federální agentura pro zvládání krize) je agentura Spojených států amerických.
Účelem FEMA je koordinovat odpověď na živelní pohromy nebo nehody většího rozsahu, které na území USA (popř. jeho teritorií) nastanou a jejichž velikost přesáhne možnosti místních autorit či daného státu si s nimi poradit. Guvernér postiženého státu pak vyhlásí stav pohotovosti a formálně požádá prezidenta, aby FEMA a federální vláda pomohla danou katastrofu zvládnout. (zdroj)

Plánované cvičení bude ilustrovat scénář, kdy nastane dlouhodobý výpadek proudu. Tento výpadek má být po celém kontinentu (doslovně ,,kontinentální měřítko") a je spojený se selháním infrastruktury. Podle expertů může být Událost černé oblohy způsobena zemětřesením, kyber terorismem, nebo útokem vysokofrekvenčního magnetického pulsu (pozn. Alue: Mnohokrát zmiňované EMP!!).

Podle Michelle Vest Linda, bývalé kongresmanky státu Florida, musí člověk počítat s tím, že auta nebudou mít žádné palivo, zásoby jídla budou zničeny, a zdroje elektřiny budou vyřazeny po celé měsíce. Linda říká, že vhodný čas už nadešel pro nácvik takové katastrofální situace. Doslova říká, že to není otázka ,,jestli", ale KDY se to stane. Také říká, že toto téma bylo diskutované ve Washingtonu DC během soukromého zasedání. Byli tam členové americké armády, národní stráž, FEMA a experti na distribuci služeb a zásob.

S tímto odhalením a tzv. ,,nácvikem", ve spojení s 200 experty ze 24 zemí, je jasné, že tohle není pouhý nácvik, ale skutečná příprava na cokoliv, co má přijít jen pár dnů po zatmění slunce.
To co oni nazývají nácvikem na Událost černé oblohy, je opatrný poukaz na to, co se stane během zatmění.

Pokud se nemá nic špatného stát, tak proč se někteří z největších miliardářů chovají tak strašně divně? Máme tu dva z největších generálních ředitelů Elon Musk a Jeff Bezos, kteří jednali záhadně.

Jako první je tu Jeff Bezos, což je miliardář, který založil firmu Amazon. Utratil milardy ze svých úspor, aby se dostal pryč z této planety. Doslova posílá miliardy dolarů ročně, aby financoval svůj vlastní projekt (Blue origin rocket company) ,,Raketa modrého původu".
Tvrdí, že prý to má být komerční turistický podnik, který by měl jednoduše posílat lidi do vesmíru.

Jako další je Elon Musk, další miliardář a zakladatel SpaceX.

Pozn. Alue - Co je to SpaceX:
Space Exploration Technologies Corporation, lépe známá jako SpaceX, je americkou technologickou společností působící v aerokosmickém průmyslu, kterou v roce 2002založil Elon Musk z peněz, které vydělal na prodeji svého podílu v systému PayPal. Společnost vyvinula raketové nosiče Falcon 1 a Falcon 9, kosmickou loďDragon a začala s komerčním vypouštěním telekomunikačních družic. Dále vyvíjí těžkou nosnou raketu Falcon Heavy a druhou generaci lodi Dragon, Dragon 2, která bude mít jak nákladní, tak i pilotovanou verzi. Dle vyjádření Elona Muska má být cílem společnosti významně snížit náklady na cestu do vesmíru a tím umožnit lidstvu kolonizaci Marsu. (zdroj)

O něm se zjistilo, že začal kopat obrovský tunel pod Los Angeles, který byl zahalen mnoha tajemstvími. Údajně podle oficiálního vyjádření to má být tunel pro dopravní síť. Ta by měla být schopna dopravovat auta super rychlostí v podzemí.

Lidé překvapeně koukají na tyto podivné aktivity některých miliardářů, kdy někteří se snaží zahrabat pod zem, jiní se snaží utéct do vesmíru a utrácí na to miliardy dolarů ze svých vlastních kapes. A ve spojitosti s cvičením FEMA na Událost černé oblohy se někteří lidé ptají, jestli se tady fakt něco děje.

A ještě než někteří z vás začnou plakat ,,Tylere prosimtě přestaň nás strašit!" (autor videa se jmenuje Tyler), chci říct, že tady očividně není žádná úplně jednoznačná evidence o tom, že se fakt něco děje, nebo že skutečně Nibiru zahubí planetu Zemi. Tohle bylo řečeno už tolikrát a tolikrát se to údajně mělo stát a bylo tolik všelijakých předpovězených datumů, že je ani nespočítám. Chtěl jsem říct tyto věci a znát váš názor na toto podivné chování naší vlády a podivné chování některých miliardářů. Možná že se fakt něco děje, nebo možná jsou za tím úplně jiné důvody.

A ještě než se rozloučíme, mám tady sérii několika velice zajímavých fotografií. Byly sdíleny online jedním fotografem z Kalifornie. Ten 6.srpna 2017 vyfotil úplněk a všiml si, že je u něj obrovský černý objekt ve tvaru talíře. Letěl směrem k měsíci zleva doprava, předtím než zmizel. Fotograf říká, že UFO nevydávalo žádný zvuk a nebylo označeno žádnými světly. Speciálně na jednom z jeho snímků se zdá, jakoby objekt zaletěl dozadu za měsíc. Protože měsíc ho částečně překrývá, jakoby se nacházel před černým objektem. Když nad tím popřemýšlíme, tak to UFO musí být nepředstavitelně obrovské, masivní! Mluvíme o tisících mílí... anebo to fotograff tak naaranžoval, těžko říct. Někdy prostě musíme pracovat jenom s tím, co máme.

(tady se už autor loučí a video končí)


 


Komentáře

1 Gabby Gabby | E-mail | 12. srpna 2017 v 13:25 | Reagovat

Dekuji za preklad, jeho anglictina byla prijemna a slo hezky rozumet, ale divala jsem se jen chvilku.
A jaky nazor na to mas ty Alue? Myslis, ze se to opravdu stane?

2 Mára Mára | E-mail | 12. srpna 2017 v 14:35 | Reagovat

Nechovají se divně, budují výdělečnou vesmínou turistiku. A jelikož jsou úplně na začátku tohoto průmyslu, defakto budou jejich duchovními otci. V případě Maska.

3 Michaela K. Michaela K. | 12. srpna 2017 v 17:06 | Reagovat

Tohoto youtubera údajně i sledují, kvůli jeho aktivitám. Zrovna včera jsem na to video koukala.

4 Slovan17 Slovan17 | 12. srpna 2017 v 17:21 | Reagovat

"Billions" se z dotyčné angličtiny správně překládá "miliardy". Nebo že by ve Štatlu stál rohlík 2 000 Kč, namísto 2 Kč? ;-)

5 Michaela Michaela | 12. srpna 2017 v 19:02 | Reagovat

Zase tak divné to chování miliardářů není, Musk je vizionář jehož uvažování je trochu někde "jinde", prostě vidí dopředu a buduje projekty kterým věří. Je to komplikovaný a velice zajímavý člověk a rozhodně se nechce zahrabat pod zem ani odletět pryč - ale pravda je, že mezi jeho hlavní cíle patří kolonizovat Mars. Nicméně, jako všichni vizionáři, bude nejspíše pochopen a oceněn až po delším časovém odstupu, jeho projekty jsou teprve na začátku.

6 Alue Alue | 12. srpna 2017 v 19:05 | Reagovat

[4]:  Děkuji za upozornění, už jsem to spravila. Nejsem profík překladatel.

7 Ladič Ladič | E-mail | 12. srpna 2017 v 20:03 | Reagovat

Dle mého fotomontáž. A to u kdyby se jednalo o opravdové ufo. Směr osvětlení objektu neodpovídá směru osvětlení měsíce.

8 Ella Ella | E-mail | 12. srpna 2017 v 21:42 | Reagovat

Pred par dny jsem mela skaredy sen,zdalo se mi,ze jsem se rano probudila a venku byla uplna tma,strasne jsem se vylekala a rikala jsem mojimu psovi,ze nevim,co s to deje,ale ted jit ven nemuzeme,ale pak se najednou pomalicku zacalo rozednivat a tma zacala ustupovat.A to jsem o tomhle clanku jeste nemela ani paru,ze by nejaka predzvest?Jo a jeste v tom snu jsem se domnivala,ze to ma neco spolecneho se zatmenim slunce,tak jsem si to vydedukovala,no a ted takovy clanek.

9 zdeněk zdeněk | E-mail | 12. srpna 2017 v 21:54 | Reagovat

Tohle bych možná označil jako "důležité" protože není často, kdy Aluška vydá článek v jiném čase než 00:54.

10 Malina Malina | 13. srpna 2017 v 10:36 | Reagovat

u nás vypadla elektřina na jeden ceký den kvůli bouřce co to nějak přerušila..a musim říct nic příjemnýho teda,a to to byl jen jeden den

12 zdeněk zdeněk | E-mail | 13. srpna 2017 v 11:51 | Reagovat
13 Kaia Kaia | 13. srpna 2017 v 15:30 | Reagovat

Jen upozornuji ze v nadpisu je zatmění slunce, ale v článku zatmění měsíce. Takze... Co z toho?

14 Alue Alue | 13. srpna 2017 v 16:52 | Reagovat

[13]:  článek zmiňuje DVĚ odlišné věci co mají souvislost.
zatmění měsíce už bylo 11. a zatmění slunce bude 23. ... je potřeba přečíst článek

15 Eva Eva | E-mail | 13. srpna 2017 v 16:55 | Reagovat

Na 21. 8. 2017 se také připravuje celoplanetární sjednocená meditace na zatmění Slunce s cílem ukotvit na planetě co nejvíce světla z centrálního Slunce. Podívejte se na stránky : http://www.bod-zlomu.blogspot.cz/ (nejedná se o stejnojmenný film!)

16 Gita Gita | E-mail | 13. srpna 2017 v 18:57 | Reagovat

Nechcem strašiť nikoho ale v kalendári som si zaznačila že 23.8 má byť CERN otvorený pre satanské sily...dúfam že sa to konať nebude

17 Alue Alue | 13. srpna 2017 v 19:29 | Reagovat

[15]:

[16]:

... holky vy dvě mě fakt děsíte.

1. jestli budou lidé hromadně meditovat za temnotu tak tím posílí to NĚCO temného co se připravuje.
2. pravděpodobně tím mohou všichni ti blbci posílit energii experimentu v CERNu, který sem má vpustit Animus, pokud uspěje.

Nevím jak velká je ta skupina meditujících blbců na FB, ale jestli tam někdo máte přístup, tak je hlavně varujte a zastavte, aby věděli čemu odevzdávají svoji energii.

18 Alue Alue | 13. srpna 2017 v 19:33 | Reagovat

[16]:  mimochodem to je to, co jsem psala v záspiníčku tohoto měsíce

,,Druhá zpráva týkající se září už dobrá není. Údajně je na 23. září připravený velký projekt v CERN, který sem chce teleportovat bytosti, o kterých budete moct číst tento měsíc ve speciálním seriálu od tm... Existuje teorie, že je tento projekt naplánovaný právě kvůli konstruktivnímu scénáři zmíněnému výše a jde mimojiné i o snahu mu zabránit. Jestli se něco z toho stane, uvidíme brzy sami na vlastní oči."

Ale údaje se liší v měsíci. Shoduje se den, jedno je srpen, druhé září. Vzhledem k tomu že mám všechny zprávy zprostředkované a kdekoliv mohlo dojít k chybě, přikláním se osobně spíše k tomu, že se to týká srpna.
Zajímal by mě zdroj zprávy z komentu č. 16.

19 Gita Gita | E-mail | 13. srpna 2017 v 19:55 | Reagovat

Alue,už si nespomeniem žiaľ kde som túto zprávu čítala,pamätám sa že to bolo cca v obd.volieb v usa a písalo sa tam o temných praktikách "elít" ktoré si chceli udržať moc a boli proti zvoleniu Trumpa.Tých článkov bolo viacero s touto tematikou,možno by sa to dalo aj vygoogliť.

20 gita gita | E-mail | 13. srpna 2017 v 19:57 | Reagovat

Tá meditácia má byť v skup.Prepare for change na FB, ak je možné tak ich prosím upozornite na nebezpečnosť meditácie v ten čas

21 Alue Alue | 13. srpna 2017 v 20:07 | Reagovat

[20]:  Hlavně tomu nedělejme moc reklamu, protože i nechtěná pozornost je pořád pozornost a šíření debilní myšlenky. Je potřeba varovat přímo tam v líhništi. I když doufám ve spolehlivou a typickou lidskou lenost, že to možná lajknou a pak si stejně nevzpomenou... to by bylo štěstí.

22 Kokos Kokos | 13. srpna 2017 v 22:21 | Reagovat

Ahoj, já bych je zkusila varovat, ale nevím co přesně jim tam mám napsat? Tihle lidé bývají dost zabednění a když člověk přijde s jiným názorem než je ten jejich tak se ještě víc zatvrdí. Není tu nějaký psycholog :-D Který by věděl, jak na to?

23 tauri tauri | 13. srpna 2017 v 22:27 | Reagovat

Zajímala by mě meditace na tohle téma :D
Jako proč a z jakého důvodu vlastně meditovat...
Protože mnoho lidí nechápe smysl, mezi meditovat a koncentrovat se..
Meditace nemá cíl, soustředění na něco ano.
Když meditovat, tak prostě být a vyprdnout se na všechno kolem a tím, jak jsme všichni propojení, to je rozhodně lepší, než posílat svoji energii neznámo kam.

24 tauri tauri | 13. srpna 2017 v 22:33 | Reagovat

Zatím vnímám to, že v srpnu se nic nestane..Jinak to vnímám v září..ale nevím, zda je to způsobeno napětím lidí, nebo že něco bude...Každopádně vnímal jsem to už dřív, ještě než se o tom mluvilo.
Celkově mi tenhle rok přijde zvláštně napjatý.

25 Ježovka Ježovka | 13. srpna 2017 v 23:09 | Reagovat

[17]: O varování se snažím. Ale oni jsou slepí. Než, aby přijmuli pravdu, vykopli mě ze skupiny a komentáře blokovali. A přitom jsem se snažila říct jim to mírumilovně.

Prosím, zkuste to ještě někdo.

26 Ježovka Ježovka | 14. srpna 2017 v 0:14 | Reagovat

Dobře. Rozeslala jsem varování vážně hodně lidem, včetně těch na YouTube. Čistě teoreticky... Když neposlechnou a půjdou do toho s vědomím, že možná odevzdávají svoji energii temnotě, nebude to horší, než kdyby nevěděli nic?.. Bohužel do té skupiny na fb už se znovu nedostanu, pokud někdo můžete, zkuste to, prosím. Třeba budou vás poslouchat více než mě, ale pochybuju. Achjo.

27 zouy zouy | 14. srpna 2017 v 0:22 | Reagovat

Pomůže v ty dny myslet pozitivně ? Myslet na hezké věci, snažit se být v pohodě, i když to bude asi trochu těžké :-)

28 zouy zouy | 14. srpna 2017 v 0:24 | Reagovat

Ještě bych vám chtěla napsat seriál, ze kterého mě příjemně mrazilo a vyvolával ve mě nádherný pocit :-)
Jmenuje se Poslové  :-)

29 armag armag | 14. srpna 2017 v 3:08 | Reagovat

18: Temné entity si na zemi dělají, co chtějí už několik desítek tisíc let, oni žádný cern nepotřebují. Můžou tu přiletět, kdy se jim zachce...

30 Azalix Azalix | 14. srpna 2017 v 6:50 | Reagovat

Vzhladom na ostrosť objektu, v porovnani s mesiacom, je tá čierna škvrna oveľa bližšie, povedal by som, že to je chrobák na objektíve. A v Cerne sa nič nestane, len prebehne další fyzikálny pokus, ktorý nám možno dá odpoved na niektorú otázku ohľadom nášho života a vesmíru. Don't panic. :-D  42

31 Alue Alue | 14. srpna 2017 v 8:51 | Reagovat

[29]:  přečti si seriál Jemen a pak bys to měl pochopit

32 Ježovka Ježovka | 14. srpna 2017 v 13:24 | Reagovat

AKTUÁLNĚ: Mojí mamince se zdál sen, že za nimi v práci přišla mimozemská entita, prý velmi nebezpečná. Schovávali se před ní a věděli, že kdyby je viděla, zabila by je. Prý to mělo hodně nohou a bylo to dlouhé. Zajímavé je, že ona nic neví, ani jsem se jí o tomhle článku(nebo o daném nebezpečí) nezmínila. Tak prý v dekádě 20.8 - 24.8 nepůjde radši do práce.

33 Katerina Katerina | 14. srpna 2017 v 14:28 | Reagovat

Prosimte, sumerove rozhodne nejsou puvodni slovanske narody, nevim jak jsi na to prisla, zkus si najit heslo Sumer na wikipedii, tam ziskas zakladni predstavu, co to bylo za kulturu. Odbornejsi literaturu milerada doporucim, protoze plest si semity a slovany je skoda. :-)

34 armag armag | 14. srpna 2017 v 15:46 | Reagovat

29: U seriálu Jemen je problém,že došlo k záměně několika věcí.

Ano existují určité rituály, kdy si může někdo přivolat různé potvory kdovíodkud. Ano toto skutečně jde.
Ale platí i to, že když se třeba ďábel rozhodne mrknout na Zemi, tak sem může přiletět se všemi démony, kdy se mu zache. On tu stále má své agenty a centra, kde se schází. Oni CERN nepotřebují.

Co se týče Jemnu, Sýrie, Afgánistánu, tak tam jsou místa, kudy se dá dostat do jiných světů. Mimo jiné je takové místo i v Praze.
Bytosti, které to ví, si tím portálem můžou cestovat tam a zpět. UŠÁci to neumí a tak zkouší různé technologické zkoušky, které jim stejně nepřinesou, co chtějí...
Bránu možná otevřou, ale ti obyvatelé z jiných světů s nimi pořádně vyjebou.

Je zbytečné se bát. Satan už zemi plně ovládá díky chazarské mafii, ta má na starosti finance. Silové záležitosti zajišťuje vojensko-průmyslový komplex.
A mentální kontrolu nad lidmi zajišťují církve a školství všeho druhu.

Teď se připravuje návrat těchto potvor s tím, že budou prezentování jako hodní bohové...

35 Alue Alue | 14. srpna 2017 v 16:13 | Reagovat

[33]: Já nečerpala z toho co se vykládá ve školách, takže je jasné, že se to bude lišit. Slované dodnes rozumí sumerštině když dostanou překlady znaků, ale chápu že tohle jsou prostě věci které se k lidem nedostaly.

36 Katerina Katerina | 14. srpna 2017 v 17:47 | Reagovat

Tak zkus z hlavy přeložit tohle: http://etcsl.orinst.ox.ac.uk/cgi-bin/etcsl.cgi?text=c.1.1.1&display=Crit&charenc=gcirc&lineid=c111.29#c111.29
Moje mateřština je čeština, takže jazykově jsem slovan jak poleno a bez mnoha let tvrdého studia nedokážu porozumět, natož správně vyslovit ani první slabiku. Text je z Oxfordského elektronického korpusu sumerské literatury, aby bylo jasné, odkud čerpám. Odkud čerpáš ty? Kdyby slovani dokázali číst transliterované sumerské texty, spoustě českým studentům klínopisu by se výrazně ulevilo :)

37 Alue Alue | 14. srpna 2017 v 19:29 | Reagovat

[36]:  Já to vím od člověka který se zabýval jazyky a historií celý svůj život a měl přístup do archivů, které jsou uzavřeny pro veřejnost. Asi tak. To co jsi poslala nevím co je a i kdybych věděla co to je, nejsem ten jazykovědec od kterého tyhle věci vím. A nemám ty překlady které měl on.

38 Katerina Katerina | 14. srpna 2017 v 19:46 | Reagovat

No tohle je transliterovaná sumerština, přesně jak jsi psala, že by jí slovan měl porozumět. Zajímalo by mě, jaké archivy to byly,  a co znamená zabývat se celý život jazyky a historií, můžeš být konkrétní? Má ten člověk nějaké publikace, kde by se dalo ověřit, co tvrdíš? Protože asi těžko lze přistoupit na zdroj, který charakterizuješ "Já to vím od člověka který se zabýval jazyky a historií celý svůj život a měl přístup do archivů, které jsou uzavřeny pro veřejnost." To není ani konkrétní, ani ověřitelné. Oproti tomu já poslala dohledatelný příklad trasliterované sumerštiny z univerzitního korpusu, který je skvělý v tom, že je veřejně přístupný a tedy všem dostupný, ověřitelný.
http://etcsl.orinst.ox.ac.uk/
Ověř si to, zadej do vyhledávače výraz ur a klikni na první výsledek vyhledávání (Enki and Ninḫursaĝa: c.1.1.1). Tenhle odkaz vede k překladu uvedené transliterace:
http://etcsl.orinst.ox.ac.uk/section1/tr112.htm

39 Alue Alue | 14. srpna 2017 v 20:03 | Reagovat

[38]:  Ta osoba o které mluvím já zemřela před šesti lety, ale dělala občas z nutnosti přednášky na vysokých školách, možná se něco najít dá, nevím. Už jsem jméno psala kdysi, Daniela Pronayová... už nežije tak je to jedno když se to jméno napíše. Nikdo už jí nic neudělá. Byla to chodící studnice znalostí a během svého bádání přišla na mnoho velice zásadních objevů, problém je že společnost nechce pravdu, tak to nepublikovala v zájmu zachování svého života. To mi taky řekla přímo, ale mně to nikdo vysvětlovat nemusí, to jsou známé věci.
To je stejný princip jako s tím chlápkem co vynalezl motor na vodu a pak ho taky umlčeli. Mimochodem tu sumerštinu přeložila ona, to není něco co by se učila ve škole.

40 Katerina Katerina | 14. srpna 2017 v 20:29 | Reagovat

Je mi to moc líto, ale nikoho toho jména nezná ani Národní knihovna, ani Portál elektronických zdrojů Univerzity Karlovy, ani klasicky Google, což znamená, že ta žena po sobě nezanechala žádnou stopu relevantní pro věděckou obec jejího oboru, nemůžu si nijak ověřit její existenci... A tím pádem se jako ověřitelný zdroj informací pro tak závažné tvrzení, že slované umí přirozeně číst a překládat transliterovanou sumerštinu, nedá použít, to určitě chápeš. Seriózní tvrzení potřebují důkazy, v době hoaxů a manipulace na internetu se těžko můžeme spolehnout na neověřitelné osoby a výroky :( Pokud bys měla link třeba na její učitelský profil z některé ze škol kde učila, bylo by to skvělé a vážně by mě její práce zajímala, ale nic takového se mi bohužel nepovedlo dohledat..

41 adonajpetr adonajpetr | 14. srpna 2017 v 21:36 | Reagovat

Sem názoru, že lidstvo není bezmocné a pokud nějaký animus má přijít, jistě jsou v záloze esa, které nás podpoří. Nevěřím, že by tenhle projekt, zvaný projekt lidstvo. Byl takto snadno odsouzen, ale pokud ano pak má stvořitel velké mínus, které ho bude mnohé stát. Ať už s tímto proroctvím plánuje cokoliv.
Pokud animus přijde, přijde přes irák, kde je podle mě jedna z nejsilnějších ochran naší planety, resp. lidstva dnešní doby, této éry. Bylo  mi to ukázáno ve snu, že tam se síly temna nejspíš zaměří nejvíc a pokud to padne, pak bude zle. Takže ještě je to na nás, pupek našeho světa ještě drží, ale už pár měsíců slábne :-).

42 adonajpetr adonajpetr | 14. srpna 2017 v 21:40 | Reagovat

S tím ufem u měsíce bych si starosti nedělal, lodí je tady kolem denně spousta. A denně se někomu zobrazují na fotografíích, jde jen o to, jestli si toho lidé všimnou a dostanou to ven. Říkám vám: choďte s foťákem a dřív nebo později je tam budete mít, pokud to bude dovoleno z hůry. Jsou na to protokoly..(jakési podmínky), kdy se loď může někomu ukázat.

43 Juro Juro | 14. srpna 2017 v 22:13 | Reagovat

Tak 11 alebo 21?

44 Alue Alue | 14. srpna 2017 v 22:34 | Reagovat

[40]:  Já nevím jak tohle hledání funguje. Byla ze Slovenska a znala jsem ji osobně, ne přes internet. Nemám důvod si něco vymýšlet a prakticky je mi jedno, jestli tomu bude nebo nebude někdo věřit, protože ani z jedné varianty mi nekape žádný prospěch ani neprospěch. Každý si musí vybrat sám svou cestu, já můžu jenom poukázat na věci které jsou zajímavé... Dobrou noc :)

45 zdeněk zdeněk | E-mail | 15. srpna 2017 v 0:08 | Reagovat

[40]: Katerina, mozaikové myšlení by to chtělo. Základ jakéhokoliv úspěchu v životě osobním, o vědeckém ani nemluvě.
To máš to stejné, jakože "vědci" (spíše "větci" jak by napsal tm) nevěří na duchy, protože je nevidí. Ale že jim mobil najde signál wifi to už je neštve, že?
To že jsou Sumerové původní slovanské národy - ulož si to do paměti - pokud to nejsi schopna potvrdit či vyvrátit, promiň, ale nemáš právo se vyjadřovat. Diskuze bez znalostí je jako bavit se s oslem v neděli když jde v sobotu na porážku. A názor.....no každému se může něco líbit či nelíbit, ale jak víš - to do vědy nepatří. Do té skutečné vědy. Že se mi pravda nelíbí nebo mě urazila nikoho nezajímá. Fakta jsou fakta. To už by se opakovala destruktivní a úplně zbytečná historie, kdy církev utlačovala vědce za objevy, protože se jim to nehodilo do jejich představy o obrazu světa. Prostě se jim to jen nelíbilo - není věda, no projev arogance.
Já třeba o historii slovanů (skutečné i falešné) nebo o Sumerech vím absolutně prd, ale až se jednoho dne k tomu dostanu tak se přirozeně vyskytnou otázky a je dosti možné, že si vzpomenu na Aluščinu poznámku tady na webu z dob před nějakou dobou a zodpoví to všechny moje otázky. Což už se mimochodem několikrát stalo. :D

46 Miroslav Dodo Doležal Miroslav Dodo Doležal | 15. srpna 2017 v 8:39 | Reagovat

Alu já nejsem skeptik rozhodně ne jsem otevřený mnoho názorům, televizi ani noviny nesleduju ani nečtu řadu let. Ale nepřijde ti to spíš jako manipulace strachem? Přece jen máme svojí intuici a nějakou vnitřní sílu. A nejspíš sama víš, že co se má stát se stane a nic není špatné ani dobré. A každá situace je neutrální do té doby než na ní začneme nějak reagovat.

47 Alue Alue | 15. srpna 2017 v 9:42 | Reagovat

[45]:  No... na jednu stranu díky za zastání, na druhou stranu se prosím snažme o slušnou diskuzi bez urážení, napadání nebo ponížení toho druhého... Já si uvědomuji že pro tu poznámku nemám důkazy, ale ono to ani jinak být nemůže... Protože v době kdy žila bych si nemohla dovolit to sem napsat a nemohla bych uvést její jméno, ale zároveň ona jediná by byla ten člověk, co by ty důkazy mohl poskytnout, což by veřejně nikdy neudělala... Takto s mnoha velice vzdělanými lidmi odchází spousta úžasných dat. A vzhledem k tomu že zemřela náhle, nás nikoho nenapadlo začít její znalosti nějak nahrávat nebo archivovat, nebylo jí 90 abychom se chystali na to že zítra umře a už se jí na nic nezeptáme. Opravdu o té sumerštině mi dělala několikahodinovou přednášku, problém je že já idiot jsem si to nepsala...

[46]:  Manipulace? A k jakému účelu... vždyť z toho nikdo nic nemá.... autor jenom shrnuje to co se děje na světě. On by to dělal proč...? pro víc views a víc odběrů?  Blbost.

48 zdeněk zdeněk | E-mail | 15. srpna 2017 v 21:18 | Reagovat

[47]: Asi jsem zvolil přespříliš upřímné vyjadřování. Všeho moc škodí. Pokud se moje slova někoho "dotkla", urazila nebo ho to mrzí omlouvám se. Myšlenka pochopitelně nebyla urazit, ale poukázat na fakt, který jsem napsal

49 Radek Radek | 17. srpna 2017 v 17:27 | Reagovat
50 Martin Martin | 17. srpna 2017 v 19:27 | Reagovat

Ahoj, podle mně, kam soustředíš pozornost, to posiluješ, jestli svoji pozornost soustředíš na svoje strachy, zhmotníš je a potom je prožiješ. ( tak skočíš na špek globálně mocenskému systému, to je ZÁMĚR globálně mocenského systému, strach, chaos, ale ten systém končí a kope kolem sebe, aby se ještě udržel několik měsíců u moci, potřebuje k tomu vyvolat u lidí paniku, strach a chaos, to to je jeho motorem.) Jestli svoji pozornost soustředíš na vizi pozitivní, zhmotníš ji a prožiješ. Takže pokud skáčeš z negace do pozitiva a necháváš se ovlivnit negativními strašidly, skáčeš, třeba každou vteřinu do jiné reality, kterou posiluješ svými pocity. Přeji ji hodně Lásky a vnitřní síly.

51 Aťa Aťa | E-mail | 17. srpna 2017 v 22:22 | Reagovat

[40]: citujem Mali by sme sa zamyslieť i nad dejinami Sumerov, ktorých pokladáme za objaviteľov písma. Texty ich hlinených tabuliek s mladšími znakmi klinového písma hovoria, že prišli z lesov severu. Znaky ich staršieho hieroglifického písma poukazujú na Slovanskú kultúru.
http://slovenskeslovo.sk/slovanstvo/95-sme-potomkami-najstarsej-europskej-civilizacie

52 Alue Alue | 17. srpna 2017 v 22:41 | Reagovat

[51]: Danka evidentně nebyla jediná. Dobře, že to leze ven.

53 Bojimse Bojimse | 19. srpna 2017 v 10:06 | Reagovat

Ja se moc bojim. Chtel bych ten den preckat u Alusky v bezpeci, muzu priject se spacakem?

54 Martin Martin | 19. srpna 2017 v 21:36 | Reagovat

[20]: Jsem ze skupiny prepare for change. Plánuji meditaci 21.8. při zatmění. Nechápu čím může být škodlivá meditace ve které s láskou ukotvuju světlo na zemi. Prosím o vysvětlení.

55 Alue Alue | 19. srpna 2017 v 22:45 | Reagovat

[54]:  Článek jste četl? Meditace 21.8. je meditace, která posílí tuto temnotu. Odevzdáváte tím svoji energii. Nebo vám připadá logické, v období ZATMĚNÍ slunce meditovat na světlo? Nic tady neukotvíte, jen budete použiti k jejich účelům. Četla jsem ten článek o nějaké bytosti která chce aby lidé dělali tuto meditaci, co je přeložený z angličtiny, jde z toho pěkně děsivá energie. Je to nějaký ďábel, který k tomu ponouká lidi a využívá jejich nevědomosti a neznalosti.

+ kom. č., 16:
,,Nechcem strašiť nikoho ale v kalendári som si zaznačila že 23.8 má byť CERN otvorený pre satanské sily...dúfam že sa to konať nebude"

Psala jsem i v zápisníčku, že se v této době budou temné síly snažit i v CERNu, jde to z vícero stran. Ale temné síly na to potřebují co největší energetickou podporu. Nenechte ze sebe dělat jejich baterii.

56 Gita Gita | E-mail | 20. srpna 2017 v 11:55 | Reagovat

[55]:ja som tiež v tej skup.a napísala som varovanie k tej meditácii ale bolo to vymazané...

57 Blaf Blaf | 20. srpna 2017 v 13:59 | Reagovat

Zajímavý článek, svým způsobem nepříjemný,děsivý.
Jen pro zajímavost - milulý týden vysílali v tv armagedon a včera film 2012, tak snad tím nic nenaznačují :-D

58 Malina Malina | 20. srpna 2017 v 15:39 | Reagovat

http://www.priznakytransformace.cz/index.php/duchovni-filmy/videa-z-youtube/video/808-fascinujici-kruh-v-obili-19-8-2017-essex-anglie Ahoj Alue,přidávám odkaz na zajímavé video z 19.8. z Anglie, pokud tu ještě není

59 Marek Marek | E-mail | 21. srpna 2017 v 12:16 | Reagovat

[55]: napadlo tě někdy že tohle jsou blbosti ? Nehledě na to že zem není koule ale placka ? :)

60 armag armag | 21. srpna 2017 v 12:40 | Reagovat

Opět se nic nestalo a ani nestane. Jen pár meditujících opět pošle energii několika energetickým parazitům...

61 Alue Alue | 21. srpna 2017 v 13:17 | Reagovat

[59]:  Nesmysl, země má spíše tvar Pizzy a ty jsi kus ananasu uprostřed ní.

62 Marek Marek | E-mail | 21. srpna 2017 v 13:20 | Reagovat

[61]:vážně? Ananas mám vcelku rád. Co mi tím chceš sdělit? Opravdu si myslíš že je zem koule? Hezký den :)

63 Marek Marek | E-mail | 21. srpna 2017 v 13:23 | Reagovat

Btw : to je přesně to co dělají druzí tobě :) zesměšňování jiného názoru :)
Ty okurko.
Hele není koule ale placka. Prosím zkus trochu přemýšlet a zrovna ty která tady jede ty svoje věci bys tohle měla prostě dávno vědět.
I Indiáni v Amazonii vědí, že zem je kruh. A ne koule. Čauky

64 Alue Alue | 21. srpna 2017 v 13:48 | Reagovat

[63]:  Ne, země má tvar pizzy už jsem to jednou psala a každý se může rozhodnout jestli bude spíš ančovička, párek, nebo ananas. Ty jsi jasný ananas, už nemusíš hloubat nad svým posláním v tomto vesmíru.

65 Zouy Zouy | 21. srpna 2017 v 14:28 | Reagovat

U nás se také nic neděje .Jen vítr trochu zima teplo a zvirata jsou take v klidu  :-) A bolí mě hlava ze včerejšího sluníčka  :-)  Ale ono se může dít něco později..tak uvidime.

66 Zouy Zouy | 21. srpna 2017 v 14:29 | Reagovat

U nás se také nic neděje .Jen vítr trochu zima teplo a zvirata jsou take v klidu  :-) A bolí mě hlava ze včerejšího sluníčka  :-)  Ale ono se může dít něco později,tak uvidime.

67 Marek Marek | E-mail | Web | 21. srpna 2017 v 15:14 | Reagovat

[64]: obávám se že me poslání zde na této zemi je mnohem hlubšího významu než to tvoje :) ty okurko :)) jsi fakt někdy až tak uzkoprse arogantní :)

68 Ježovka Ježovka | 21. srpna 2017 v 17:38 | Reagovat

[56]: Přesně. Tomu se říká žít ve své bublině a nechtít z ní vystoupit. Horší je, že tím ubližují nejen sobě, ale nám všem. :-? Já pro změnu dnes myslí na samé hezké věci a děkuji konstruktivní síle vesmíru. :-) Ničí baterie teda nejsem a nebudu. Já jsem hrdá lidská bytost, vážící si své planety, flóry, fauny a našeho druhu. Zastrašit nikým a ničím se přece nenecháme!

69 Ježovka Ježovka | 21. srpna 2017 v 17:42 | Reagovat

Mimochodem, jeden z těch bláznů co chtějí dnes meditovat, mi napsal, že se mám jít léčit(snažila jsem se ho varovat). Ach, bože. Tomu se říká moudrý, otevřený a spirituální člověk. :-? Nevím no, kdo by se tu spíš měl jít léčit..

70 Alue Alue | 21. srpna 2017 v 18:04 | Reagovat

[67]:  Jako já nevim, jediný kdo se tady do mě naváží a nemá smysl pro humor jsi ty, já nikomu neodporuji a nikomu neříkám že je arogantní. Nevím co máš za problém, neber mi moji víru.

71 Alue Alue | 21. srpna 2017 v 18:08 | Reagovat

[69]:  Vidím jak jsou ti lidi otevření... někdo tady požádal o vysvětlení, které by nepotřeboval kdyby nebyl líný přečíst si článek co komentuje a když se už teda obětuju a znova mu to v kostkovým bujonu zopakuju tady v diskuzi tak se ani neobtěžuje něco mi nas to odepsat, i kdyby mi napsal že jsem kráva, tak aspoň vím že se nad tím možná zamyslel, ale žádná reakce. Mají v uších vraženou petržel, nedívají se nalevo napravo. :-?  :-?  :-?

72 Alaiana Alaiana | 21. srpna 2017 v 19:39 | Reagovat

Jj, miliardáři si utečou pod zem a do vesmíru a nás tady nechají pomřít. To jim odpovídá. Btw, na Mars a jiné planety se jde dostat jen Ufem, nebo teleportací. Takže jakápak kolonizace.

A k té meditaci, já to četla, ale ze začátku jsem taky hned nepochopila, proč by to zase mělo být špatné. Ale bylo tam to zatmění, tak jsem si řekla "aha" a pak to tu Alue i vysvětlila. Takže tak jsem to vlastně poznala.
A u toho, co tu psal o vysvětlení jsem si říkala, že by aspoň nějaká naděje? Ale samozřejmě, kdepak, pokračuje si s tím dál. Nejhorší na tomhle je, že člověk by si i rád našel nějakou takovouhle komunitu a našel by si v ní přátele. Ale nejde to, protože všechno tohle je jenom pravdoláskaření a sluníčkaření. Tak je pak člověk v té své spiritualitě sám. Ty lidi chtějí pravdu, lásku, slunce, ale když jim to člověk vysvětluje, nevnímají. Jsou holt nemocní, ale tahle nemoc hrozí každému, kdo se o tyhle věci začne zajímat. Díky vesmíru, že já to přežila ve zdraví.

73 Gita Gita | E-mail | 21. srpna 2017 v 20:05 | Reagovat

[69]: Ja už neviem čomu veriť,tá skupina PFCH je celosvetovo prepojená a slepo som im verila, ale teraz som značne začala pochybovať...a čo ak sú práve oni zmanipulovaní a zneužijú ich práve v tento deń a urobia viac škody ako osohu?
Ježovka, oni si myslia že my sme negatívne ovplyvnené a preto náš názor z diskusie hneď odstránili a pritom je možné, že oni nie sú v obraze, teda že poslúžia negat.silám ?

74 Ježovka Ježovka | 21. srpna 2017 v 22:39 | Reagovat

[67]: Tak to určitě přesně znáš Aluščino i to své poslání, že tohle můžeš říct. Co to vzít z druhé strany? Když Alu pořád řeší v diskusích ty samé a opakované kraviny, taky už na to taky nemusí mít nervy. Že by byla někdy arogantní jsem si fakt nevšimla. Já kdybych to tady měla adminovat, dávno se psychicky zhroutím. :-? Fakt nevím, nad čím by se měla Aluška zamýšlet, to samé může říct ona tobě. Hlavně nepřepadni přes kraj té placky, prosím tě :-? - že já se vůbec snažím a plýtvám energii, to nemá cenu..

[71]: Asi tak. :-| Petržel v uších a klapky na očích. :-?

75 Anima Anima | E-mail | 21. srpna 2017 v 23:07 | Reagovat

Cítím , že se něco blíží. Sleduji to prozatím v pozvdálí Takže se nechci nijak zviditelňovat. Už jen, když píši tento komentář, tak bych se nedivil, kdyby se na mě někdo napojil-))))

Problém u většiny teorií je, že vše uzavíráme do celku a tím věci pojmenovávme a dáváme jim energii. Ohraničujeme, něco co kdysi nebylo ohraničené a zcela volně se vyskyktovalo všude kolem nás.

Povídáte si o meditaci o soustředění se na jednu věc na dané téma na vizi. Meditace je v podstatě o zcela jiné dimenzi. O člověku samotném. Tím chci říct, že meditací posílat někam nějakou energii je totální blbost. Meditace prozpívá na uvolnění člověka sama sebe. Na to aby jste někam někomu poslali energii stačí pouho pouhá myšlenka, impulz a už to jede........ jako vláček motoráček.
To co se má stát, je už dávno předem daná záležitost. Takže pokud někam 1000 lidí pošle nějakou energii, tak to je jako plivnutí do kaluže. Jen se zčeří hladina. Nic víc se nestane. Pak si zkuste představit čistou čirou energii. Čistý zdroj na který si zameditujte v sami sobe a uvidíte kam Vás to za vede. Pak snad i pochopíte, proč vznikli a vznikají konspirační teorie :-) :-)

76 Aneska Aneska | 22. srpna 2017 v 0:55 | Reagovat

Sama jsem v těch skupinách (Prepare for change a Všechno se vším souvisí)
Někdy tam najdu věci co mi pomůžou, jindy to jsou tak manipulativní žvásty, že se mi chce zvracet. Někdy mám chuť z nich odejít, ale drží mě tam zvědavost :D

77 Nika Nika | 22. srpna 2017 v 6:31 | Reagovat

Krásny článok. Po včerajšku mám pocit, že je niečo inak. Taký neurčitý pocit nejakej zmeny.

78 Fanda Fanda | 22. srpna 2017 v 6:56 | Reagovat

Já bych chtěl jen říct, že ve vesmíru je všechno neslyšitelný. Není tam atmosféra která by tvořila zvukové vlny. Dál tady ke komentářům meditace jsou satanistické rituály hada.  Každý kdo medituje vystavuje svoji duši nebezpečí. Proto většina lidí se cítí při meditaci špatně. Dobře se při meditaci cítí jen lidi kteří už mají místo v pekle. :-?

79 Fanda Fanda | 22. srpna 2017 v 7:14 | Reagovat

Ještě tedy jeden komentář přidám když jsem zmínil tu meditaci aby jsem ujasnil proč je meditace  Satanistický rituál a proč by se lidi měli spíše modlit k Bohu, Ježíšovi a panně Marii. Kříž totiž značí paprsek světla z z vesmíru. Vodorovné protnutí je Nebe. Tibetská meditace je naopak síla ze Země a pyramida je střecha která uzavírá duši do země aby nemohla k nebi. Dobré je, že světlo boha je silnější, než peklo a tedy může se každý ještě osvítit. Nemusíte moc ani modlitby znát. A káti se. Určitě je dobré poprosit o odpuštění ze svých hříchů a kát se. Upřímně litovat našich špatných činů.  Stačí Základní modlitby a přání. :-)

80 Náťa Náťa | 22. srpna 2017 v 13:50 | Reagovat

My jsme se je s kamarádkou také snažily varovat, ale neposlechli nás, akorát nám smazali všechny příspěvky. Ale ze skupiny nás nevyhodili a dneska od rána tam někteří píší, že mají divné pocity, jakoby se na ně někdo nalepil... Ale když je člověk před tímhle varoval, tak neposlechli :-?

81 Alue Alue | 23. srpna 2017 v 10:10 | Reagovat

[80]:  .. dá se to ofotit a poslat? já bych si fakt ráda přečetla co mají za zkušenosti po té meditaci, zajímalo by mě to.

82 Beatrice Beatrice | 23. srpna 2017 v 15:32 | Reagovat

[81]: Máš to na mailu. :-)

83 Alue Alue | 23. srpna 2017 v 19:30 | Reagovat

[82]:  děkuji

84 Ježovka Ježovka | 25. srpna 2017 v 20:50 | Reagovat

[73]: „Ježovka, oni si myslia že my sme negatívne ovplyvnené a preto náš názor z diskusie hneď odstránili a pritom je možné, že oni nie sú v obraze, teda že poslúžia negat.silám ?“ - no, teď jste to vystihla líp, než bych to napsala já. :-)

85 Katie Katie | 26. srpna 2017 v 10:45 | Reagovat

A nestalo se nic ,za což jsem ráda :-)

86 Blaf Blaf | 26. srpna 2017 v 11:12 | Reagovat

[85]:
To neznamená, že se nic neděje. I já vnímám, že se určité věci daly do pohybu.
Jestli něco přijde zítra nebo za sto let nebo vůbec, to podle mě nikdo neodhadne, ale něco se tu mění, to mi nikdo nevymluví..

87 Katie Katie | 26. srpna 2017 v 23:26 | Reagovat

[86]: Ano,něco se určitě mění, ale já čekala ty mimozemšťany a v tu chvily nějakou zkázu, světlo, prostě něco takoveho :-)

88 Petr Petr | 28. srpna 2017 v 19:56 | Reagovat

Dobrý den, dřív jsem těmto "nesmyslům"  věřil, ale jen mi to komplikovalo život. Teď po tom zatmění slunce jsem ale narazil na váš článek a zarazila mě ta informace o cvičení FEMA a to že se po tom stane nějaká katastrofa a to se skutečně stalo, viz hurikán v Texasu. Na druhou stranu takové fyzikální úkazy provází změny v počasí, proč ale když to věděli tak běžnou populaci neupozornili? Co dalšího víte a tom aktuálním dění?

89 Blaf Blaf | 29. srpna 2017 v 9:56 | Reagovat

[87]: Ahááá.
A co třeba ten páteční asteorid co chtějí vychýlit z dráhy? :-D

90 Alue Alue | 29. srpna 2017 v 10:02 | Reagovat

[88]:

[89]:

máte nějakou url adresu kde se to veřejně píše? já jsem teď nebyla moc na pc.

91 Blaf Blaf | 29. srpna 2017 v 10:14 | Reagovat

Asteorid Florence myslím. Můžeš vygooglit, píšou to na vícero stránkách. O tom vychýlení jsem četla pouze na novinky.cz, což není moc věrohodný zdroj.

92 mifa mifa | 2. dubna 2018 v 12:50 | Reagovat

Vždyť to je nemožný, kdyby to byla pravda, tak by zase nebyla konspirační teorie o duté zemi, že my žijeme uvnitř, protože pak bysme to nemohli vidět...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama