Kniha Anděl strážný: Je v prodeji na Alue.cz ZDE!
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 24.5.

Zápisníček / Srpen 2017

1. srpna 2017 v 13:01 | Alue K. Loskotová |  Aluška.org: web a novinky
Aktualitky, zprávičky, myšlenky, dění ve světě a vedlejší obsah... vítejte v Zápisníčku :)
______________________________________________________________

1.8.2017
Měsíc srpen začneme něčím hezkým. Byla u mne kamarádka, chovala morčíky, tak jsem fotila. Zde vidíte malou Lentilku, která je zatím pořád ještě mimi a Vanilku.. tedy spíše ,,seržantku bazalkovou". (závažnější zprávy najdete pod perexem)

Lentilka


Vanilka

K práci jsem si pustila film Den poté, který jsem našla na youtube. Je celý online s ,,old school" českým dabingem, který v té době býval na hrozné úrovni :) - I když to není zrovna odpočinkový žánr co byste si pustili pro dobrou náladu, film byl moc zajímavý, moc napínavý a klidně mohl být i delší. Výborně ukazuje, jak by vypadal svět po výbuchu atomových bomb. Je neuvěřitelné, že ještě dnes více než 30 let po jeho natočení pořád takové hrozné zbraně existují. Které kvůli debilitě několika málo vymazaných mocipánů mohou zničit život na planetě Zemi... Během sledování si říkáte, že ti co byli v ohnisku a zemřeli hned, to měli nejlepší. Protože je to přesně ta doba, kdy by živí záviděli mrtvým. Připadá mi zajímavé, že to natočili zrovínka Američané... tak by si mohli prohrábnout vlastní národní filmotéku a poslat to svým mocipánům, třeba by se jim v kebuli trochu rozsvítilo.

Dostaly se ke mně tři zajímavé zprávy z neoficiálních zdrojů, které nemůžu potvrdit ani vyvrátit, ale je dobré o nich vědět: (Nejsou z internetu, ale kdyby to náhodou na net někudy prosáklo v podrobnější verzi a někdo to našel, pošlete, zajímalo by mě to taky... Nepíšu to sem z důvodu že bych chtěla dělat senzaci nebo někoho strašit (proto jsem to i schovala pod perex), ale pokud je někdo z internetu schopný s takovými daty nějak nakládat a pochopit je, pak jste to vy. Nemá podle mě smysl to psát někam jinam.)
Údajně by v září roku 2017 mohlo začít kolabovat zemské magnetické pole. Způsobilo by to aktivaci plné kapacity lidského mozku a mohl by to být onen přechod do Zlatého věku lidstva, který se nám nepovedl v roce 2012 kvůli nedostatečně uvědomělému počtu lidí, kteří by si to přáli. ,,Vedlejší efekt" takového scénáře by byl ale v tom, že většina lidí by takovou náhlou aktivaci nemusela rozchodit, protože materiálním způsobem života a přímým zrakem vidíme pouze cca 5% toho, co se kolem nás děje doopravdy. Pro mnohé by to byl obrovský šok a údajně by tím pádem došlo k jakési selekci. Zbyly by pouze bytosti, které jsou schopné v novém věku fungovat... Takovou věc si asi nikdo z nás neumí pořádně představit.
Druhá zpráva týkající se září už dobrá není. Údajně je na 23. září připravený velký projekt v CERN, který sem chce teleportovat bytosti, o kterých budete moct číst tento měsíc ve speciálním seriálu od tm... Existuje teorie, že je tento projekt naplánovaný právě kvůli konstruktivnímu scénáři zmíněnému výše a jde mimojiné i o snahu mu zabránit. Jestli se něco z toho stane, uvidíme brzy sami na vlastní oči.
Z toho CERN osobně moc obavu nemám, jsem přesvědčená o tom, že to dopadne stejně jako před lety, tedy že jim to zase lidé z povrchu odstřelí a pak to budou zase několik let muset opravovat. Když to zabralo tehdy, proč by to nezabralo i teď. Další blbá zpráva z neoficiálních zdrojů je ta, že v CERN již nepracují lidské bytosti s lidskou duší (ani největší blázen by takový projekt nedělal. Nikdo z lidí, co ví o koho jde, je tady nechce). Považuji to za pěkný podvod a proto si myslím, že nás v tom konstruktivní síla Vesmíru nenechá a pomůže. Protože nejde o naši lidskou volbu.
K této příležitosti jsem chtěla zkontrolovat grafy Bovis na praxis-umeria, bohužel jsem zjistila že celá stránka se vším nedůležitým funguje, ale ta která je věnována Bovisům, je prázdná a nefunguje. Doufám, že je to chyba, kterou snad opraví. V horším případě už měření uzavřeli, ale pokud je tu taková zpráva na září, je jasné, že Bovis musí pořád dál růst.

V e-shopu je nová barva bavlnky na Energetické krystaly (krémová). V nabídce chybí Gaia, tu ještě musím v této barvě dodělat...
- Křišťály z Brazílie zatím nemám vystavené, ale už jsem je vyčistila a můžu začít naostro měřit..... jsem v procesu.
- V rubrice ,,Slevy" jsou 2 nové položky skladem.

Pusťte si tento krátký film od animátora Steva Cuttse... Takto vypadá svět očima člověka, který s sebou neustále nenosí telefon a nemá v něm internet. Takový svět vidím pokaždé, když vlezu někam do města, MHD, nebo do podniku. Je to hrozné...
Toto je náš svět
https://www.youtube.com/watch?v=tdz4DvDG_gg

Děkuji vám za poslání nové Bovisácké adresy... zde je aktuální graf růstu energií Bovis ke dni 1.8. 2017:


2.8.2017
Dnes večer jsem dala na e-shop kompletní třetí várku Brazilských křišťálů. Je jich celkem 12. Měla jsem výbornou ruku při vybírání, protože nejslabší kousek začíná od levelu 7 a je jenom jeden. Zbytek má úroveň 8 a výš. Pokud sháníte brazilské křišťály určené k energetické práci a léčbě, aktuální nabídku najdete zde: http://alueshop.webnode.cz/brazilske-kristaly/

3.8.2017
Dnes máme památný den :) Kanál AlueButterfly dnes překročil hranici 10 000 odběratelů :) juchů :)


11.8.2017
Jak samozřejmě všichni víte, 9.8. jsem slavila jedenácté narozeniny svých stránek Aluška.org. Zde jest momentka z osudného dne. Marlenka, svíčky, domácí popcorn a dětský šampus... Neb jsem právě v procesu ozdravné kúry na kterou nesmím pít alkohol, tak jsme slavili na moje poměry ještě o něco kulturněji než je obvyklé :)


A tady mám vyfocený stav svého odrůstání ze dne 27.května 2017. Od té doby jsem ještě nic nestříhala, tak mě brzy čeká další dokumentace. Beru pořád denně vitamíny na vlasy a teď ještě jsem narazila na vlasové produkty Serioxil, tak si denně masíruju hlavu jejich speciální vodou... A je to tedy změna. V létě mi to trochu padalo ale po Serioxilu zase přestalo :) muhehe :) Uvidím co to udělá po pár měsících, ale musím dokoupit zásobu, protože je to hned vypatlané.


13.8.2017
Dneska jsem načapala morčáky jak si spolu povídají a hrajou nějakou zvláštní hru, kdy nejmenší sedí na tunýlku jako král a ti velcí stojí pod ním, předníma opření o tunýlek a koukají na něho. :D No a samozřejmě to rozpustili když zjistili že je pozoruju. Dobrej slet knedlíků tady mám.

Tak jsem byla zvědavá, jaký bude rozdíl po třech měsících vlasorostění. Tak jsem to vyfotila (no už je večer tak nemám dobré světlo)... Jde prostě vidět, že ty řídké konce s barvou musí pryč. Pryč pryč... ale nemám odvahu vzít si tolik naráz, radši z toho budu ukrajovat postupně.


Opět jsem si pouštěla film jako kulisu k práci a našla jsem na YT celý film Čachtická paní. Asi se mi mění vkus, protože poslední dobou vyhledávám akčnější, napínavější filmy a koukám na sci-fi nebo katastrofické. Čachtická paní se mi dost líbila. Jsou tam skvělé kostýmy, atmosféra, nápad... Když byla krev tak jsem koukala do práce, takže se mi o tom nebude zdát. I když to určitě není podle skutečnosti, oceňuji že je to opravdu výborně udělané. Mé kamarádce se ten film vůbec nelíbil, dokonce ho prý v půlce vypla, tak přemýšlím kdo z nás je ten víc divnej. :D

15.8.2017
Cenzura internetu pokračuje, aneb:
Jestli to chápu správně, seznam.cz přestane podporovat svojí reklamou konspirátorské weby.... jediné čeho tím docílí je snížení svých zisků. Sklik je stejně prý na prd a skoro nic z něho nekape, takže nechápu na co takové opatření, jenom si kálí do vlastního hnízda a jestli ho skoro nikdo nechce, tak teď už ho nebude chtít fakt vůbec nikdo.
A jestli to chápu správně, google hodlá v budoucnu na vysokých příčkách ve vyhledávání po zadání klíčových slov propagovat stránky, které jsou shodné s mainstreamem a systémem, zatímco alternativní stránky, konspirátorské weby a jiné blogy kde lidé píšou svoje názory které nejdou s davem, propagovat nebude, nebo možná se nezobrazí vůbec... A také hodlá těmto webům neprodávat svoji reklamu. Jediné čeho tím google docílí bude to, že lidé ho přestanou používat a přejdou na jiné vyhledávače které lidem nenutí svoji jedinou pravdu a svůj jediný názor, ale nechávají jim svobodu. Takže lidé přejdou jednoduše na vyhledávače typu duckduckgo.com, ty se velice rychle rozvinou, získají zájemce o reklamu a prakticky google převálcují a budou fungovat místo něho, zatímco google se svým debilním přístupem zkrachuje. Nebo si fakt google myslí, že ho někdo bude používat poté, co zapne systém, který vám to přežvýká a nabídne jenom mainstream média? Když budu googlit něco o čakrách a opravdu mě to bude zajímat, tak mi nabídne buď něco co si z čaker dělá srandu, nebo nějaké pojednání ze staré literatury související s náboženstvím východu a reálně se o tom dozvím velké guvno... no tak si to zadám do duckduckgo co mi ukáže pravdu a google ať se jde vycpat.
Údajně je ta technologie, která by uměla takto třídit weby teprve v plenkách (ještě si představte, naprogramovat to ve všech jazycích světa, no nechtěla bych dělat takovou práci :D), ale už samotný nápad něco takového dělat je doslova a do písmene ďábelský. Přesvědčuje mě to akorát o tom, že se s námi lidmi manipuluje jak se to dá a že z nás dělají blbce. ,,Ty seš moc kámen a idiot na to aby sis sám mohl vybrat čemu budeš věřit, heleď my od googlu jsme chytřejší, my tomu rozumíme, tady máš relevantní výsledky a o zbytek se nestarej, to my ti povíme, čemu máš věřit."
Údajně bychom měli mít svobodu slova, kterou nemáme... A údajně bychom měli mít právo mít svobodu vyznání a věřit si čemu budeme chtít, to už teď je a bude také problém. Pokud se tedy např. zajímám o chemtraily a věřím že jsou reálné (protože důkazů je plný internet), z jakého důvodu by mi někdo chtěl moji víru brát a blokovat mi obsah který o tom píše? Pokud je to teda úplná hloupost, proč někomu vadí, když na to věřím? - Tyhle snahy o cenzuru a šikana alternativních médií naopak jenom utvrdí lidi v tom, že na konspiracích něco je.... Vždycky když systém nějak zakročí a zcenzuruje nějaký alternativní obsah, tak místo jeho potlačení to naopak funguje jako reklama, protože lidi si ho začnou jako podpulťák posílat s tím, že to někdo stáhl a proč by se to mazalo, když je to teda blbost?? .... To jsou šéfové seznamu a googlu vážně tak strašně blbí, že jim tak jednoduchá věc nedojde? Co to je vůbec za vymyté mozky, které si myslí, že mají patent na ultimátní pravdu a že mají právo šikanovat všechny odlišné názory? Že se tohle děje v 21. století, to mi hlava nebere. Tolik set let uběhlo od honů na čarodějnice já mám pocit, že jsme od té doby víc rozumu nepobrali a děláme ty stejné kopance.

16.8.2017
Dostala se ke mně zajímavá odpověď na otázku, kterou si asi klademe všichni: PROČ SAKRA MÁME TAK DRAHÝ MÁSLO?!
Údajně je to proto, že 80% másla do ČR bylo dodáváno z Ruska. Naše vlastní výroba nestačí pokrýt spotřebu protože jsme si zlikvidovali svoje zemědělce, v nedávné době jsme uvalili bojkot na Rusko (nebo lépe řečeno jsme spíš omezili dovoz z Ruska??). Z toho důvodu máslo není, nakadili jsme si sami do vlastního hnízda. Tu zprávu nemám ověřenou, četli to na nějakém ruském webu a já sotva louskám azbuku jak prvňáček, ale možná jestli někdo bude aktivní, tak by mohl překlad toho článku vyjít na tadesco... Další veselá zpráva v tom článku byla, že se prý cena může vyšplhat i na stovku za jednu kostku. (Berte to jako jednu z možností co se mihla v médiích. Ne patent na pravdu.)

Druhou zajímavou zprávu mám od tm, dneska mi říkal, že se mu mihla v diskuzi dost zajímavá zpráva od nějakého profesora z české univerzity. Napsal velice zajímavý komentář, ale tm se zbrkle překlikl a ten koment smazal, místo aby ho schválil. A po smazání už se to prý nedá obnovit... Mně se tohle taky někdy stane, chci něco schválit, místo toho smažu, ale naštěstí mi to nezmizí úplně a můžu to změnit... V jejich systému to asi nejde.
Co byl obsah té zajímavé zprávy?
Dotyčný pán neuvedl své jméno ani nejmenoval univerzitu, ale reagoval na nějaký článek na tadesco, který psal o tom, že máme v dešťové vodě spoustu chemických látek, baktérií a že nás tráví jako krysy... Jelikož je to očividně výjimečně moudrý člověk co si věci první ověří než něco odsoudí, nabral si vzorek dešťovky a udělal rozbor na chemické látky. Na mikroorganismy by chtěl taky, ale k tomu nemá přístup, takže jenom chemikálie. A prý je to ještě o hodně horší, než se psalo v daném článku (nevím který to byl konkrétní článek). Také tam psal o tom, že nevěřil na octování, ale pro jistotu si to zkusil. A zjistil, že to úžasně funguje... haha :D
No a teď se řeší jak toho dotyčného pána znova zkontaktovat, protože jsme všichni strašně žhaví na to, co zjistil, že plave v té dešťovce. Poradila jsem mu, aby normálně vyvěsil výzvu a dotyčný se snad znova ozve, když tadesco čte. Ale nevím, jestli to bude fakt dělat.

Třetí dobrá zpráva je, že blog octovani.webnode.cz, který ležel leta ladem, má nového správce, který se mu hodlá věnovat.
Po čtyřech letech blog přešel z jednoho kamaráda na dalšího známého, který je akční a už tam začal dávat nové příspěvky. :) Tak jsem ráda že projekt znova ožil, taky mě trochu žralo, že se tam nic tak dlouho nedělo.

Můj rozbor filmu MIB3 jsem včera přeuložila na metacafé. To moje video do 24 hodin úplně smazalo. Youtube měl alespoň tolik slušnosti že řekl ,,autorská práva, minuta 2-4, tu tam mít nemůžeš, bla bla, tak máš smůlu holka", ale metacafé se s tím nepáře, úplně natvrdo mi to video totálně vymazalo z účtu. Beru to jako další potvrzení toho, že jsem tam odhalila až moc. Protože kdo by to mazal a proč... ten film je pět let starý, dokonce jsou z něj ukázky i na YT, všichni z něho ukázky dělat můžou a jenom já nemůžu? - Neříkejte mi, že je to náhoda.

Zajímavý krátký článek, který napsal TM dneska na tadesco mluví o podivném dění v Brazílii, kde ustupuje moře záhadně o celé kilometry, zatímco v Chile jsou povodně. Přemýšlíme, jestli je to příznak přepólování, nebo ne. Další teoretická varianta je i ta, že to způsobuje přibližování Nibiru k Zemi. Všechno jsou to ale teorie, jistě neví nikdo nic.

Něco divného se začíná odehrávat na planetě Zemi. Začíná přepólování?
Podivné a děsivé události se začínají odehrávat na planetě Zemi. Od 13 srpna až dodnes se děje na pobřeží Brazilie a Uruguaye zajímavá scenérie. Moře ustupuje od břehů nikoliv o metry ale rovnou o kilometry. Atlantik ustupuje od pobřeží Brazílie a Uruguaye.
Dle klasických jevů voda ustupuje při přívalu tsunami. To se ale nestalo. Na tichomořském pobřeží Chile se naopak vzdula ohromná vlna a zatopila dosažitelné části pobřežních vesnic.
Vědci, odborníci, metrologové a média mlčí a nevyjadřují se k těmto událostem.
Může se jednat o začátek předpovědí nějakých kataklizmatických změn či náhlé posouvání magnetického pólu zemského. Ať je tomu jakkoliv, v následujících dnech budeme znát (snad) odpověď.

V uvedeném článku máte i videa a reportáže.

18.8.2017
Přikládám zajímavé poznatky, které mi poslal jeden ze zdejších čtenářů do e-mailu. Týkají se reiki:

Reiki..
Vím o mnoha případech, kdy byl někdo blízkosti reikaře a pak byl v "průseru". Ono záleží, jaký reiki používají, často to novější..takže špatný.
Jenže hodně reikařů si myslí, že jsou nadlidi a udělají si nad sebou štít, kde na ně ať už karma, nebo příčina-následek nemůže.. Naposledy mě právě i tohle vyprávěl kolega z jiné práce. Měl přítelkyní, která s ním "vyjebávala" opravil jí celý byt a ona ho jen využívala, protože uměla dobře s energiema. Zkrátka věděla, že na ní nikdo nemůže, tak lhala a myslela si, že může vše...a tak to bejvá s takovými, kteří toho zneužívají...Přesně nevím, jaký je postup té její ochrany, ale nemám si ji ani v úmyslu dělat, protože jednoho dne ten deštník rupne a pěkně to schytá za všechny..Nějak se mi vybavila ta věta ,,Kde je smrt.." Nu takže i tak..když to má někdo schytat, schytá to..a nemusí to být jen smrt..
Ona je prý zasvěcená ještě do staré reiki, kdy byly ještě celá znamení..dnešní reiki jsou prý schválně poloviční či co.
Takže i tak to člověku do aury vypaluje ty znamení..a hlavně záleží na bytosti, kterou dostane nad sebe. A čím je víc zasvěcená, tím víc je s ní spojená..
A pokud je to ta horší varianta, tak ta bytost ji může časem i ovládat. Takže i tak je to taková špatná hostitelka..protože ta bytost za to vždycky něco chce..Takže si z hostilele může i slušně odčerpávat energii..
Takže jako závěr..zkrátka takových lidí se vyvarovat a dát na pocit z člověka, pocit, který nikdy nezklame..jenže mnoho lidí si svůj radar přeladilo a poslouchali druhé, že norma je tak posunuta, že už ani nepoznají nemocného a zlého člověka..A tak tomu bude dál a dál...Vždycky musíš mít srovnání, abys poznala, co je ještě čisté a co už špinavé. Což dnešní mládež zdaleka nemá a nemá se šanci jak vyléčit, když neví co je správné, co láska a pokora..berou tohle jako laťku, která má být.

Na Floridě se opět propadla zem. Zatím nikdo neví proč tyto kulaté hluboké díry vznikají a kdo je dělá... možná HAARP, možná něco jiného. Když jsem se k tomu snažila něco zjistit, nic jsem nenašla. Ale je beru to jako jedno ze zlých znamení aktuální etapy našich dějin. Tahle díra je zajímavá tím, že je dole voda... jindy jsou suché a na dno nelze dohlédnout. https://9gag.com/gag/aMAx6RA

21.8.2017
18:15 hod. - Nad Amerikou právě nyní probíhá pověstné (a obávané) zatmění slunce. Na Youtube je online stream, kde se na to můžete dívat: https://www.youtube.com/watch?v=B-DB5vlYQtg

Mimochodem zpráva o tom že v Brazílii ustoupilo moře o celé kilometry, zatímco na druhé straně v Chile jsou hrozné záplavy, je již potvrzená. Skutečně k takovému posunu hladiny moře došlo... připadá mi to naprosto neuvěřitelné. Zde je k tomu v eng. krátký článek: http://www.disclose.tv/news/sea_recedes_mysteriously_from_beaches_in_uruguay_and_brazil/140003
Asi ho pošlu k raje na překlad.

24.8. 2017
Pokud by vás zajímalo v jakém stavu je aktuální zkracování času, nedávno se to znova měřilo. V srpnu 2017 už nám z původních 24 hodin zbývá přesně 15 hodin a 7 minut. Ještě v září to bylo tuším 15 hodin a čtvrt.

Na tadesco.cz vyšel skvělý článek o tom, jak Island docílil ozdravění své mládeže. To je velice výrazné snížení počtu lidí, kteří pijí, nebo užívají drogy. Původní a velmi obsáhlá zpráva o této problematice je ve zdroji zde:
Shrnutí nejdůležitějších poznatků tohoto dlouhého článku vyšlo původně na nadhlad.com: Opäť pozitívny príklad Islandu - odstránenie feťákov
Nabízím úryvek ze shrnutí, zbytek si můžete dostudovat v uvedených zdrojích:

Fakty:
Island za posledných 20 rokov radikálne znížil tínedžerské pitie alkoholu, fajčenie i užívanie drog. Pred dvadsiatimi rokmi mali islandskí tínedžeri problém najmä s alkoholom. Dnes je Island na prvom mieste v európskej tabuľke najčistejšie žijúcich tínedžerov. Percento pätnásť- a šestnásťročných, ktorí boli za posledný mesiac opití, kleslo zo 42 percent v roku 1998 na 5 percent v roku 2016. Percento detí, ktoré niekedy užili marihuanu, kleslo zo 17 na 7 percent. Počet tých, ktorí denne fajčili cigarety, sa znížil z 23 percent na iba 3 percentá.
Ako to na Islande dosiahli?
Jednou vetou povedané, dosiahli to vďaka tomu, že ponúkli mládeži namiesto chemickej (drogovej) cesty inú metódu na zušlachtenie vlastnej psychiky. Na tieto veci sa používajú aj iné názvy - duchovný vývoj, sebarozvoj a podobne, ale je myslené to isté. Ak to dorastencom spoločnosť neposkytne, je nebezpečenstvo, že sklznú do náhradnej aktivity konzumu a s tým spojených iných rovnako oblbujúcich aktivít. Dorastenci potrebujú možnosti na cestu vlastného rozvoja, a ak ich nedostanú, siahnu buď po jedovatej chémii, ktorú ich astenické telo nedokáže zvládnuť, alebo po starých stuchnutých materialistických dogmách a sektách, ktoré sa na duchovno len hrajú.

Nedávno jsem absolvovala velice dlouho cestu, na jejímž konci jsem se dostala do velkoobchodu s minerály. Všechno mám nafocené a chystám pro vás udělat nějakou pěknou reportáž s obrázky jak to tam vlastně vypadalo, protože to je částečně i muzeum. Musím teda uznat, že na to že to byl velkoobchod, ceny rozhodně velkoobchodní nebyly a skoro jsem tam nechala poslední gatě. Znova už bych tam nejela ze dvou důvodů. Zaprvé ceny, zadruhé jsem strávila 14 hodin v autě a skoro jsem v něm pošla, a dobře jsem to tam pánovi protřídila. :D Dokud nedodá nový kontejner, tak vím že jsem měla v ruce všechno co stálo za pokus.
I tak jsem si ale do Čech dovezla poměrně dost křišťálů. Vybírala jsem speciálně ty, které se dají použít na odkřtění, nevím ale kdy a s jakým tempem budu schopná je vystavit na shop. Pomalu je umývám, čistím, ještě musí proběhnout druhé kontrolní měření (tam to byla rychlost, ,,šup šup ten jo tenhle ne" a i tak jsem tam strávila pět hodin). Speciálně pro sebe jsem nasyslila extra kvalitku a béčkové veliké masivní kusy s tím, že si z nich udělám energetickou ochranu kolem postele a ještě energetické centrum přímo pod postel v místě kde mám hruď a hlavu. Takže budu mít křišťálové energetické lože ve svém mořském pokojíčku. Už teď tam spím jako v pohádce, co teprve až to dneska nastavím...
Přestože křišťály určené na odkřtění ještě vyžadují péči a měření ,,na ostro", je možné už teď, pokud má někdo vážný zájem, mi napsat mail. Můžete říct jak chcete velký, nebo jaké cenové rozpětí si přejete, já si to napíšu a až nějaký takový najdu, dala bych vám vědět. Mám tady k odkřtění i pár dvojčátek... Prakticky je mi totiž jedno jestli pošlu fotky a popis přímo k vám do mailu, nebo jestli to dám na shop, časově mi to vyjde nastejno.

Dneska mě dost zaujala ruská umělkyně, která umí produkovat vééélice specifický typ hudby a zvířecích zvuků. Čistota jejího hlasu je neuvěřitelná, určitě si ji pusťte, tohle jste asi ještě neviděli. :D

UUTAi Olena - Russian shaman lady

Dneska jsem otevřela velmi zajímavý e-mail o poselství seriálu Doctor Who, který by mohl být přínosný i pro vás:

Ahoj Alue,
prave jsem na neco prisla. Konecne mi to doslo. Jak tak procitam tvuj web a tadesco, vzpomela jsem si na serial, co jsem kdysi sledovala (Doctor Who- Pan casu) a jak vy tvrdite, ze v hodne filmech je poselstvi tak jsem si na neco z tohoto serialu vzpomnela.
V nekolika dilech byli kyberlidi jen lidsky mozek v plechu a zadne emoce viz - ODKAZY na konci e-mailu.
A pak davali lidem takova sluchatka (jakoby telefony na ucho nevim jak se to presne jmenuje) a diky nejakemu signalu ty lidi zacali skrze ty sluchatka ovladat.
Ted v tom vidim symboliku. Ti kyber jsou podle me androidi (animus) a pripada mi to neco jako cipovani lidi a skrze ne to ovladaji. Takze ze by dalsi poselstvi? Urcite je tam toho vic, ale vzpomnela jsem si na toto a chtela se o to s tebou podelit :) Me ten serial hodne bavil, mohu ho doporucit, ale spise tu novou verzi z roku 2005, ta stara me moc nebavila.
ODKAZY:
Hezky den,
Gabby


 


Komentáře

1 Lucka Lucka | 1. srpna 2017 v 13:21 | Reagovat

odkaz z FB stranky Transformace a vše okolo na bovisy ... http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7
na te FB stránce bovisy sledují, rostou :-)

2 Irda Irda | Web | 1. srpna 2017 v 13:38 | Reagovat

Juuu ty morčátka jsou krásné! Taky jsem měla ale umřelo :( Tenposlední odstavec cos napsala tomu moc nevěří takovýma kravinama se vůbec nezabývám bych se pak bála co bude :D :D

3 zdeněk zdeněk | E-mail | 1. srpna 2017 v 13:46 | Reagovat

V říjnu máme jet se školou na výlet do Prahy a mě pořád intuice říkala, že tam nepojedu...
Tak už asi vím proč. :-D
Jen doufám, že jsem řádně připraven na případné vysazení magnetického pole.
Na druhou stranu, pokud by většina lidské populace zemřela, jako důsledek vysazení mag.pole, řekněme 95%, nebudu smutný, pokud to budou ti, kteří se chovají neadekvátně k Zemi, kteří arogancí jen ničí ...
https://www.youtube.com/watch?v=WfGMYdalClU

4 Mára Mára | E-mail | 1. srpna 2017 v 14:21 | Reagovat

A já jsem kolikrát slyšel ehm vlastně četl na jistých stránkách že "za dvě hodiny padne celá ekonomika" že "Merkelová bude ve vězení za zneužívání dětí" nebo za co tam vlastně měla skončit a plno podobných nepodložených nesmyslů. Takže buďte v klidu, žádný kolaps magnetického pole, žádná invaze bůhví koho.

5 Mary Mary | 1. srpna 2017 v 14:50 | Reagovat

Sice by bylo hezky kdyby nastala nejaka zmena, ale me tohle prijde jako chlacholeni naivnich nestastnych "ezoteriku".

6 Gabriela Gabriela | E-mail | 1. srpna 2017 v 15:07 | Reagovat
7 ginze ginze | 1. srpna 2017 v 16:27 | Reagovat

Taková krásná a spokojená morčátka :3 Koukám, že bazalka u vás tady jede, viděla jsem i na videu...tento rok se mi podařilo vypěstovat přímo obří keř bazalky, takže morčátka nemají o hody nouzi :D
K dalším zprávám...to s tím magnetickým polem je zajímavá verze toho, co by se mohlo stát, sama jsem zvědavá, kdy nastane ten zlom, od kterého bude vše jinak. Osobně se však přikláním k názoru, že lidé si změnu budou muset zasloužit - bude třeba, aby se probudilo co nejvíce lidí. Je pravda, že toto se již děje, ale ještě to asi nějakou dobu bude trvat...

8 Ayeri Ayeri | 1. srpna 2017 v 18:38 | Reagovat

Jako bylo by fajn, kdyby naráz nastala nějaká změna, protože žijeme v hnusu, který ilustruje i to video. Jenže žádný magnetický pole za nás naše problémy nevyřeší. Sami jsme si je nadělali, tak si s nima musíme sami poradit.

9 áťa áťa | E-mail | 1. srpna 2017 v 22:24 | Reagovat

Já jsem také pro kolaps magnetického pole. Země si nezaslouží to, jak s ní zacházíme. Uvidíme, co bude.

10 stenly919 stenly919 | 2. srpna 2017 v 4:53 | Reagovat

Teda s tím kolabováním zemského pole to zní dobře, ale myslím, že to tak nějak hnedka nebude, tohle si vládci matrixu sakra pohlídají a budou dělat všechno možné, aby to nenastalo. Zajímavý je, že třeba podle  proroctví knihovny palmových listů pro čr se nic takovýho stát nemá a nevím o nikom, kdo by měl v tom palovém listu něco takového, kdyb to mělo přijít, spousta lidí by to tam zcela jistě měla a křičela by to do světa.

11 fluttershine fluttershine | 2. srpna 2017 v 8:37 | Reagovat

K tomu videu: Teď jsem byla na táboře a od loňska tam přidali free wifi. Takže kdykoliv jsem vyšla na chodbu, sedělo tam pár lidí a čumělo do telefonu. To ještě nebylo nic proti hlavní hale, kde byl nejsilnější signál, tam jich bylo ještě víc.
Kamkoliv přijdu, všichni sedí, hledí a nevnímají svět. Doteď jsem nepřišla na to, co tam vlastně mají tak zajímavého a co jim to přináší - občas vidím, že se tam čtou nějakou knížku, tak to beru, ale když si několik hodin vkuse prohlížejí obrázky na fb a ig, nevidím v tom moc smysl.
Nejvíc sociální kontakt pak je, že si je prohlížejí spolu a společně se smějou :-D

12 Veronika Veronika | 2. srpna 2017 v 14:21 | Reagovat

[4]: Vidím to podobě,ackoliv bych si změnu samozřejmě moc přála.
Alue,nevíš prosím,jak je to se zkracováním/zrychlováním času? Děkuji,V.

13 Wendy Wendy | 2. srpna 2017 v 19:16 | Reagovat

zde ke shlédnutí film Chatrč s českými titulky

https://www.nove-stvoreni.cz/online-film-chatrc-2017

nečtu vše, možná už jsi tip na tento film dostala :-)

14 Psychopathic-rainbow Psychopathic-rainbow | Web | 2. srpna 2017 v 19:29 | Reagovat

[13]: nedoporučuji..ten film je kravina :D

15 Lizzy Lizzy | 2. srpna 2017 v 21:23 | Reagovat

Těšila jsem se na další křišťály :) Aluško, takže žádný z nich není vhodný pro odkřtění? Myslela jsem, že je to hlavně otázka síly, ale asi je to složitější...

16 Elfí Elfí | 3. srpna 2017 v 11:52 | Reagovat

Zrovna jsem se chystala udělat větší objednávku i s křišťálem... Odkřtící kousky v téhle várce vůbec nebyly? A nevíš, jestli ještě budou? Všechny jsou krásné a silné, ale chtěla jsem jeden hlavně za tímhle účelem...

17 Alue Alue | 3. srpna 2017 v 12:20 | Reagovat

[15]:  Není to jen o síle, ale bohužel je to i o konkrétním tvaru, který je jasně daný. Takže i když je kámen hodně silný a není dost dlouhý nebo nemá správný tvar, tak to úplně nevytáhne, spíš částečně, nebo jenom něco. Čili 8-9 obecně lze na ten návod použít, ale není tam záruka, že úplně zabere. ANO píšu jenom tam, kde jsem si tím jistá.

18 Q. Q. | 4. srpna 2017 v 9:16 | Reagovat

Aluško, mohu se zeptat, kdy vyjde další dotazník?  Určitě toho máš hodně, jen jsem si všimla, že už hodně dlouho žádný nevyšel (a když to člověk hlídá, protože čeká na svojí odpověď, tak si všimne) :D :-)

19 Alue Alue | 4. srpna 2017 v 17:46 | Reagovat

[18]:  jj... měla jsem prostě jiný obsah co víc hořel... dotazníky zase budou.

20 Luz Luz | 6. srpna 2017 v 14:27 | Reagovat

S temi telefony je nejhorsi, ze nezustava pouze u toho. Mozna pamatujete dobu, kdy se hodne mluvilo o tom, ze je problem zavislost lidi na netu, pak na mobilech - ovsem mezitim se dela vse pro to, aby se ta zavislost zvysovala, abychom byli tlaceni do stale vetsi propojenosti s technologii. Uz ne jenom telefony ale bryle na VR, chytre hodinky a kdovi,  co jeste prijde. Take v rozvoji robotu je velike nebezpeci a je to doba uz hodne blizka. Kdo mate ty palmove listy, nerika se tam neco o tomhle? Jestli to zatim porad jeste bude bez nejake pohromy.

21 Gabby Gabby | E-mail | 8. srpna 2017 v 15:41 | Reagovat

Alue, jsou dobre tarotove karty? Chtela bych si je koupit, ale prvni chci mit jistotu, ze to neni neco proti vesmiru, to bych nechtela.
Dekuji za odpoved.
Ps: Mas krasne morcatka a ta mala je nadherna, ja mam cernobile s tim, ze jednu packu ma cernou vcetne drapku :D No jo striha se to blbe, ale vsechno jde :)

22 Alue Alue | 8. srpna 2017 v 16:05 | Reagovat

[21]:  já používám andělské... tarot mi nesedl.

23 Gabby Gabby | E-mail | 8. srpna 2017 v 17:19 | Reagovat

[22]: Dekuji za odpoved, ja prave mam andelske karty od Doreen Virtue a chtela bych zkusit i tarotove karty :)

24 Elfí Elfí | 11. srpna 2017 v 19:42 | Reagovat

Jů, máš krásné a na pohled zdravé vlasy, a ty světlejší konce ti i sluší... Mně vlasy razantně přestaly padat po "no poo" metodě mytí žitnou moukou, ale ne každému sedne :-)  jinak dodatečně krásné blogové narozeniny, jsi pro nás pro všechny moc důležitá a ten obrovský kus práce a pomoci, který jsi nám věnovala, je nedocenitelný, těším se, co přinesou budoucí léta :)

25 fluttershine fluttershine | 12. srpna 2017 v 21:28 | Reagovat

Alue, nevíš, co znamenalo, když jsem se pár měsíců zpátky poměrně často (nebo mi to tak aspoň připadalo) setkávala s číslem 15? Díky za případnou odpověď.

26 lenka f lenka f | E-mail | 13. srpna 2017 v 21:34 | Reagovat

Na film někdy juknu. Na zřícenině Čachtického hradu jsem se byla podívat se školou, když jsme byli poblíž na škole v přírodě jako asi desetiletá. Přečetla jsem o ní kdysi dost, něco faktografického i dost knížek o ní jako historické romány. Bylo to napínavé a dobře se to četlo. Číst o tom můžu, ale vidět na vlastní oči to vraždění nemůžu. To taky dávám oči pryč. Určitě není všechno pravda (třeba koupele v krvi apod), lidé si toho mohli dost přibájit, ale sadistka to byla. Tyhle poruchy měli už v těch svých rodech, tam tím trpělo víc příslušníků. Zabíjela nejen v Čachticíh, ale i v Sarváru v Prešpurku, zvlášť v té době, kdy život chudých neměl žádnou cenu. Někde jsem četla soupis nějakého majetku této šlechty a dobytek tam měl pro šlechtu pomalu větší cenu než nějaký chudák. Jinak mám historické filmy ráda. 8-)

27 áťa áťa | 13. srpna 2017 v 23:27 | Reagovat

Fujky, Čachtická paní, ty máš ale silné nervy v poslední době...

28 M. M. | Web | 14. srpna 2017 v 16:47 | Reagovat

Já Čachtickou viděla před několika lety ještě na střední. A přiznávám, že být to v kině tak půlku filmu mám zavřené oči. :D Pak jsem četla knížku a to bylo krapet jiné. V knížkách mi krváky a katastrofy nevadí. :D Čachtická je legenda, osoba existovala, ale ne jako upír. I když se prý tvrdí, že se v krvi opravdu koupala. Kvůli mládí či co. :-P

29 Elfí Elfí | 15. srpna 2017 v 14:14 | Reagovat

Právě jsem zažila menší šok po přečtení tvého posledního příspěvku. O tom, že Google sleduje a cenzuruje, vím už dávno, ale zatím jsem to nějak skousla. Spíš mě zarazila následující shoda okolností: když jsi v textu upozornila na nesledující prohlížeč, okamžitě jsem na něj klikla a zkusmo napsala "chakras", co mi vyjede za stránky a za obrázky... pak jsem se vrátila na tvoje stránky a dočetla tvé varování. Při té další větě o vyhledávání o čakrách ve mně hrklo :D Vůbec poslední dobou ve vzduchu něco visí a ta synchronicita je úžasná.

30 Gabby Gabby | E-mail | 15. srpna 2017 v 17:47 | Reagovat

Alue, jak to jen delas, ze jsi tak krasna? Jako holka musim, rict, ze jsi fakt kocka a byt chlap tak po tobe jedu (v dobrem) 😂😂😂😂
Stihas odhanet napadniky? :D A i ten tvuj krasny hlas a prizvuk :)
High five Morava ✋

31 Alue Alue | 15. srpna 2017 v 18:16 | Reagovat

[30]:  No.. já až teď nedávno pochopila co lidi myslí tím že mám přízvuk. Že ,,jakobymluvimkratcejakkdybychnemělačastrochujakodostravy"... :D Zatím nemám moc dojem, že bych se dokázala naučit mluvit jinak.

jinak díky za poklonu. :-D

32 zdeněk zdeněk | E-mail | 15. srpna 2017 v 21:49 | Reagovat

Aluško, máš zkušenost ASMR ? :D :)

33 Alue Alue | 16. srpna 2017 v 10:08 | Reagovat

[32]:  nemám... musela jsem to vygooglit.

34 jirik jirik | E-mail | 17. srpna 2017 v 11:29 | Reagovat

Nedá mi to, musím si rejpnout
(trošku ala černí baroni a felix holzman)
To mě teda řekněte co to je nebo co si představujete pod názvem
akční nový správce?????

ps: dotaz myslím humorně!

35 Alue Alue | 17. srpna 2017 v 14:00 | Reagovat

[34]:  Umí lézt po zdi, z žíly mu stříká pavučina a místo moči močí ocet.

36 jirik jirik | E-mail | 17. srpna 2017 v 14:04 | Reagovat

[35]: takže takovej OCTOMAN

37 Alue Alue | 17. srpna 2017 v 14:17 | Reagovat

[36]:  ... jo a taky má osm...
.....
....
....
..... prstů na každé končetině.

38 jirik jirik | E-mail | 17. srpna 2017 v 15:01 | Reagovat

[37]:Tohle jsem našel po zadání slova Octoman
Octaman is a 1971 monster film written and directed by Harry Essex, with the costume design by future Academy Award winner Rick Baker. It follows an expedition team that becomes the target of a murderous humanoid octopus. The film received negative reviews from critics upon its release but has since developed a cult following.
https://en.wikipedia.org/wiki/Octaman
obrazová galerie
https://duckduckgo.com/?q=octoman&t=opera&iax=1&ia=images

39 Gabby Gabby | E-mail | 17. srpna 2017 v 15:08 | Reagovat

[31]: Dekuji za odpoved :) Me se ten prizvuk libi :)
Bude jeste dalsi morce? 😁 Kdyz uz jsi se tak rozjela 😁

40 fred fred | 17. srpna 2017 v 17:36 | Reagovat
41 merlin merlin | E-mail | Web | 18. srpna 2017 v 16:04 | Reagovat

Aluško, prosím tě, nahrej ten rozbor filmu MIB3 na ulozto.cz a dej někam link, ať si to můžu stáhnout. Kamarádi to neviděli a tak jim to chci pustit. Děkuji. :-) muck :-) merlin.

42 Alue Alue | 18. srpna 2017 v 20:45 | Reagovat

[41]:  Pod tím článkem je zelený popisek s dodatkem a tam je proklik kde to najdeš. Už je to tam několik dnů.

43 jirik jirik | E-mail | 18. srpna 2017 v 21:32 | Reagovat

Drobná poznámka k té Floridě -
http://tadesco.cz/nad-finskem-se-mracich-otevrela-obrovska-dira/
kdo ví jestli nemají něco společného...díra jako díra.....

44 lenka f lenka f | E-mail | 18. srpna 2017 v 21:54 | Reagovat

Já s reiki zkušenosti nemám a ani po žádném zasvěcování do ničeho netoužím. Já jsem se bavila s jednou babou u nás kdysi ve městě, prodává v takovém krámku s léčivými věcmi a je to i něco jako terapeutka, tvrdí o sobě. A je zasvěcená do reiki, jak jsem pak zjistila. Je to už starší ženská, ale bylo jí to na očích vidět, že je všemi mastmi mazaná. To její mazané světýlko, co jí zasvítilo z těch jejích očiček při rozhovoru (bylo to něco na způsob, že ona vidí trochu do mě a já zase trochu do ní) mi stačilo. Oni asi dobře vědí, koho mají před sebou a kdo jim na co sedne. A dělat si nad sebou nějaký ochranný štít, aby se jim nic špatného nevrátilo, mi přijde hloupé a tohle snad člověk snažící se o nějaký duchovní růst snad ani nemůže myslet vážně.

45 Aďuša Aďuša | 19. srpna 2017 v 21:40 | Reagovat

Prepólovanie je zaujímavá téma... Na Zemi sa skutočne dejú veľmi záhadné udalosti, ktoré naznačuju, že niečo sa rozbieha...

Čítala som že vedci sa s určitosťou dozvedia o zmene len necelú hodinu... ich vybavenie to zatiaľ nefokáže určiť skôr... ale najviac by mali začať reagovať práve sopky, tak to bude taký indikátor a samozrejme rôzne prejavy počasia ...

Keď sa to stane asi bude najlepšie niekam zaliezť a vyhnúť sa silnému žiareniu...

Ale vtipné na tom je, že táto udalosť prevráti VŠETKO NARUBY  a okrem iného sa bude musieť prepísať história (a nie len tá :-D ) Lebo pojmy ako SEVER proti Juhu, kráčali na sever, všetko už nebude pravdivé, respektive vznikne nová pravda! Všetko sa prepíše, znova upraví, ... :-D  :-D

46 Ježovka Ježovka | 21. srpna 2017 v 22:59 | Reagovat

Mně osobně se o čemsi jako přepólování nedávno zdálo - bylo to divné, viděla jsem planetu zemi, jak se na ni spojily všechny kontinenty dohromady(Pangea) a bylo mi řečeno, že jde o přepólování. Následně jsme(byla jsi tam taky Aluško, já za to nemůžu) šli nějakou krajinou a ty jsi mi u nějaké díry ve skále odkryla jakousi energetickou clonu(zakrývala tu díru) a tam byl doslova apokalyptický svět, zničený cizí rasou, lidé tam chodili za sebou svázání, neměli duši a podivně modře svítili, měli i jakoby obvody, prostě jak bioroboti... A ty jsi řekla, že takhle by to mohlo vypadat. Já vím, že je to spíš k zasmání, ten sen nedává moc smysl, ale uvízl mi v hlavě, tak proč ho sem nenapsat. :-D

47 quack quack | 22. srpna 2017 v 21:45 | Reagovat

Jelikož studuji chemii a teď chodím na praxe ve spojitosti s vodou, určitě bych si mohla taky zkusit nějaká stanovení s dešťovkou. Proč ne. Vlastně by mě to po přečtení taky zajímalo a mohla bych si sednout i k mikroskopu, vše je o domluvě. :-) Děkuji za nápad. Těším se na realizaci, ačkoli kdo ví, co se najde. O_O

48 Alue Alue | 23. srpna 2017 v 10:00 | Reagovat

[47]:  To je výborný nápad, kdybys to spáchala a měla nějaký zajímavý objev o který by ses chtěla podělit, dala bych ti ráda i prostor na článek.

49 quack quack | 23. srpna 2017 v 18:50 | Reagovat

[48]: Aluško, určitě se na to poptám, v pátek tam jdu a uvidím, co vše mi na dešťovku dovolí. Ráda bych si srovnala i třeba Ostravu/Olomouc/Brno, protože se mi nechce vycházet jen z jednoho města a tyhle tři mám nejdostupnější. :-) Dám vědět, jestli to klapne a o výsledky se určitě podělím. :-)

50 Ketty Ketty | 24. srpna 2017 v 10:32 | Reagovat

Ahoj Alue nemá to být 15 hodin? V roce 2015 v článku bylo jen 16 hodin a tady nedávno 15 hodin. viz. http://karolinaloskotova.blog.cz/1512/proc-se-urychluje-cas

51 Alue Alue | 24. srpna 2017 v 10:43 | Reagovat

[50]:  Je možné, že některý z těch údajů je blbě, zkusím to během dneška ještě jednou ověřit a ujistit se o 17ti hodinách, že je to fakt správně.

52 Alue Alue | 24. srpna 2017 v 12:19 | Reagovat

[50]:  Ano máš pravdu, zaměnila jsem dvě čísla, už mám opraveno.

53 Ketty Ketty | 24. srpna 2017 v 13:55 | Reagovat

[52]: Fajn :). Jinak to urychlování vnímám hodně, člověk ani nestíhá moc vnímat, jak přibývají roky.. Jsem ráda, že jsou tu k tomu údaje, člověk by nevěděl, proč naprosto nestíhá, tohle pomáhá udržovat alespoň nějaký nadhled na děním..

54 wendy wendy | 24. srpna 2017 v 15:06 | Reagovat

narazila jsem na tohle zajímavé video, co vše je magie a že to není to pravé ořechové.
https://www.youtube.com/watch?v=wpEbppQo2YY

55 fred fred | 27. srpna 2017 v 23:39 | Reagovat

UUTai super! :-)
Taky mě zaujala japonská umělkyně:
https://www.youtube.com/watch?v=kRiTCIRaLhU

56 Aďuša Aďuša | 30. srpna 2017 v 11:01 | Reagovat

Ku kryštálom....

Kryštály sú absolútne jedinečné a každý jeden  si žije svojím životom... Ak nejaký vlastníme platí, že  čím viac o tom kameni, polodrahokame vieme,čím viac sa o oň zaujímame, venujeme svoju sdrahú pozornosť , tým viac na nás pôsobí...  Tým viac a intenzívnejšie sa vzájomne prepájame a on nesie náš otisk v sebe...

Puto, spojenie ostáva navždy aj keď ho dáme preč, nesie si kúsok nás so sebou a dokážeme sa spojiť aj na diaľku...

Kryštál je katalyzátor... spúšťa premenu , odburáva bloky a tak človek môže rozvíjať svoj  potenciál... Kryštál zázraky (ne)robí... to človek, jeho očakávania...jeho viera a otvorené srdce a láska prúdiaca v živote začne pôsobiť skrz ten kryštál... je to mocný nástroj a verím, že v budúcnosti ešte povie obrovské slovo o svojich skrytých možnostiach... ktoré sa objavia a budú dovolené využívať v prospech ľudstva...

57 quack quack | 30. srpna 2017 v 20:08 | Reagovat

Alue, tak mi bylo povoleno donést si vodu a proměřit si ji. :-) Takže jen jak zaprší a bude to v příhodný den, tak jdu na to! Trochu si musím ještě počíst, co bych vlastně všechno na déšť mohla zkusit, tak se zároveň ptám, jestli máš nějaké speciální přání anebo to stačí tak nějak obecně? :-) Snažím se ještě o tu mikrobiologickou analýzu, ale tam to zatím vypadá trochu bledě ... :-(

58 Alue Alue | 30. srpna 2017 v 20:20 | Reagovat

[57]:  Jestli to jde, tak speciálně zajímavé by bylo jestli je tam hliník, baryum a radioaktivní látky... test na mikroby by mohl být zajímavější, ale chápu že to není jenom tak. Zajímá mě všechno, co tam najdeš.

59 All All | 30. srpna 2017 v 22:28 | Reagovat

Dnes umrela Louise Hay :-( mala som ju rada

60 Alue Alue | 31. srpna 2017 v 8:59 | Reagovat

[59]:  :(( Do řiti... a já měla zrovna na září nachystaný článek o její tvorbě :((

61 Cherry Berry Cherry Berry | Web | 7. září 2017 v 10:13 | Reagovat

Ahoj :), mohla by jsi mně prosím tě poradit? Mám poslední dobou problémy s vlasy. Přemýšlela jsem o tom, že si koupím nějaké vitamíny v lékarně, ale nerada bych investovala do něčeho, co nepomáhá. Proto prosím o radu, jaký vitamíny používáš, aby mi zaručeně pomohli. Máš opravdu moc krásné vlasy :)          Doufám, že mi odepíšeš
S pozdravem Cherry Berry :)

62 Alue Alue | 7. září 2017 v 10:50 | Reagovat

[61]:
Věci, které mi pomohly:

Očista jater (návody mám na webu)
DonnaHair - vitaminy
Serioxyl - vlasová voda
Biohar - vlasová voda
HaarVital komplex (koupíš jenom v DM) - vitaminy
Henna Cassia obovata

63 Cherry Berry Cherry Berry | Web | 7. září 2017 v 15:02 | Reagovat

Děkuji ti moc :) Vyzkouším :) Hned si to půjdu koupit :)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama