Kniha Anděl strážný: Je v prodeji na Alue.cz ZDE!
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 15.8.

Co na nás vysílali v období 16.-25.9.2017??

27. září 2017 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Oznámení
Milí čtenáři, minulý týden jsem se potýkala s něčím neuvěřitelně vysilujícím a nebyla jsem zdaleka jediná.
Vzalo mi to veškerou fyzickou energii, takže jsem prakticky celý týden těžila z práce, kterou jsem udělala týden předtím. Mělo to nástup zhruba v pondělí, pár dnů předtím jsem byla taky trochu bez nálady, ale dalo se to ještě ignorovat. Ráno (pondělí) jsem se probudila a zjistila jsem, že jsem tak šíleně unavená, jakobych vlastně v noci nespala. V celém těle jsem měla svalové napětí, takové co zmizí když se protáhnete, ale tohle nemizelo ani po protažení, mohla jsem se natahovat klidně celý den jako žížala a pořád jsem měla unavené svaly. Stačilo jenom vyjít schody, hned jsem se zadýchala, udělalo se mi špatně a musela jsem si sednout.
Nejsou to u mne v žádném případě normální stavy a i když mám někdy den kdy jsem unavená a potřebuju odpočívat, tak přece nejsem devadesátiletá stařenka, abych nemohla normálně vylézt do prvního patra! Speciálně když poslední dva roky tak posiluju, minulý týden jsem za jedno odpoledne odnosila 23 krabic se dřevem a naskládala si ho do domu, zvládla jsem sama celý kubík. - Jeden týden mám obrovskou sílu i výdrž a najednou přijde pondělí a veškerá moje síla je pryč, jakobych nikdy neposilovala, nikdy necvičila, nikdy neběhala, jakobych byla stařenka co na kostech nemá prakticky žádné svaly.

Tuto extrémní únavu doprovázely i migrény. Nepomáhalo jít si lehnout, nepomáhalo se z ní vyspat. Hlava vás bolela když jste šli večer spát a stejně hrozně vás bolela, když jste se ráno vzbudili.
Do toho mě celý týden neskutečně svědily oči, ale tak, že jsem se v noci budila se svědícíma očima (hlavně spojivky), musela jsem vstát, oči si vypláchnout vodou a pak asi 20-30 minut postupně vystříkávat koloidním stříbrem, aby se to uklidnilo. Tak jsem usínala úplně zlitá stříbrem a mokrá, oči mi z toho tak strašně slzely jakoby se snažily vyplakat samy sebe.
Oči mě pálily, řezaly a vždycky když přišlo svědění, popraskalo mi bělmo a pak jsem viděla na dálku dvojitě. Skoro jako kdyby mě někdo otrávil. Až na to, že jsem neměla žádnou teplotu, ani střevní problémy, ani jsem nesmrkala, nic mě nebolelo (kromě hlavy). Jenom ta příšerná únava.

,,Magnetické pole poslední týdny sleduju pravidelně a ty výkyvy v něm jsou ohromné. Pozoruju to na sobě taky, vždycky když je silný výkyv tak mi to pohne s psychikou nebo jsem unavený a to brutálně. Třeba v noci z pátku na sobotu jsem spal nějakých 11 hodin a ráno jsem se vzbudil a připadal si, že jsem vůbec nespal, jako bych jel non-stop.
Taky ta sobota pak tak vypadala, vyloženě den blbec pro mě." (Zdeněk 18.9.)


Musím přiznat, že s tím nočním svěděním očí mám problém už několik měsíců, ale nebylo to na denní bázi. Stávalo se mi že jsem v noci spala, najednou mě strašně svědí oči a sebralo mi to asi hodinu spánku, než jsem je vyčistila a vydezinfikovala. I obyčejná voda hned pomůže. Vždycky se mi to stalo v noci poté, co jsem byla venku, speciálně pokud tam mrholilo nebo trochu pršelo a něco se mi dostalo na obličej. Ale minulý týden to byl opravdu extrém. Myslím si, že něco musí být nově ve směsce kterou na nás práší a museli tu dávku zvýšit. Nevím co je to za látku, ale je strašně agresivní.
Toto svědění očí během několika měsíců pozorují i moji přátelé, kteří bydlí poblíž. Je to společný problém nás všech. Prvně jsem se lekla že je to snad nějaká alergie, ale že bychom ji dostali všichni naráz, je samozřejmě nesmysl.
Jeden den když mě takhle začalo brutálně svědit oko, běžela jsem k zrcadlu a místo abych začala okamžitě vyplachovat, chvilku jsem se na sebe koukala. A viděla jsem jak mi okamžitě rudne oko, jak mi praskají žilky a jak slzí ostošest, v zoufalé snaze to něco vypláchnout ven...
Ještě předtím než došla tato fáze absolutní únavy a svědění očí, dokopal mě tento problém k tomu, abych udělala radikální úklid celého pokoje (i zbytku domu), odstranila jsem z něj všechno peří, smyla prach z vršků skříní, sundala staré liány potosu na které se práší a udělala si pokoj takřka pro alergika, v tiché naději že se to snad zlepší... A vůbec to na to nemělo vliv. Prostě to není normální prach a není to alergie.

,,Únavu sleduji také, vůbec nevím kam se mi ztratila síla. Připadala jsem si jak lenoch co usíná za chodu. Mám něco s očima jakoby byly vyschlé a mírně pálí. Nic na posílení energie nemám. Křišťál jsem darovala, takže budu muset něco vymyslet." (bublikufa 24.9.)

První dva dny (Po.-Út.) jsem se uklidňovala, že mám nějaké extra unavenější období, říkala jsem si ,,Hele to bude dobrý, jsi asi přepracovaná, tak zpomal." Jediná práce, kterou jsem ten týden byla schopná vykonávat, byla práce hlavou. Takže dělat články a maily. Myslelo mi to hůř, viděla jsem hůř, ale šlo to... Jinak nabalit balíky a odnést je na poštu, bylo pro mne jako vylézt na Mount Everest, šíleně vysilující a práce na celý den, balila jsem to do noci abych to vůbec zvládla odesílat v potřebném termínu. Jakákoliv práce, která nešla dělat vsedě, musela počkat.
Nebyla jsem schopná si ani uvařit. Jedla jsem zásoby z mrazáku a díky pilné Alušce za ně, že si je dělá. To jsou zásoby na dny kdy vím že absolutně nebudu mít čas tak si něco vytáhnu, nebo když náhodou onemocním, tak vím že nemusím vařit, že stačí vytahovat škatulky. Takže mě podržela moje železná zásoba, jinak kdybych navařeno neměla, tak jsem byla o chlebu s máslem. Další záchrana byl robotický vysavač co za mě vysál a záchrana číslo tři byla myčka, kterou se podařilo panu domácímu po roce co byla rozbitá spravit, tak za mě myla nádobí, jinak bych ten týden hnila ve špíně.

,,Potvrzuji únavu v posledním týdnu, chodím brzo spát a po 10 hodinách spánku jsem pořád jako praštěná a slabá. Má to máma i sestra. A taky mě pálily oči a několik dní mi praskaly žilky, což jsem takhle intenzivně nikdy dřív neměla, plus nízký tlak a hučení v levém uchu. Taky víc pracuje synchronicita, rychle se zhmotňují myšlenky. Celkově tohle období vnímám jako zvláštní, ať už se děje cokoliv." (elfí 24.9.)


Mezi úterkem a středou jsem měla problém s dýcháním. Najednou jsem zjistila že sice dýchám, ale dusím se. Tak jsem se snažila pomalu vědomě dýchat do celých plic, větrám, okna dokořán, ale stejně jsem se dusila. Tak jsem začala dýchat zhluboka. Začala se mi motat hlava a stejně jsem se dusila dál. Pomohlo pohodlně sedět, úplně uvolněná, být v klidu a zvednout nohy nahoru, abych ulevila krevnímu oběhu. Napadlo mě totiž, že mi musel prudce klesnout tlak. Okamžitě se mi ulevilo a dech se spravil. (Pomáhá i zvednout obě ruce nahoru, kdybyste to náhodou potřebovali) Musela jsem takhle sedět dlouho, cítila jsem jak mi zběsile buší srdce... To už mi bylo jasné, že na nás něco musejí vysílat, nebo práškovat, protože já už mám srdce silné, cvičením a běháním výborně vytrénované, tohle není normální... Se zvednutýma nohama jsem přečkala tyto kritické dva dny.

,,Ta únava se netýká jen žen, mám to taky. Jen ne tak dlouho. Ale uplně že brutální - fyzicky i psychicky. Od čtvrtka.
Ve čtvrtek jsem přišel ze školy ve 4 hodiny, okamžitě lehl a spal jsem do 19.00 kdy jsem se najedl, sprcha, umýt zuby a spal jsem dál do 5.00 kdy vstávám do školy a byl jsem nevyspaný pořád. Pocitově jako by mě přejel tank.
Dospal jsem to ve škole, protože na praxi se po mě skoro nic nepožaduje.
Odpoledne jsem prospal od 17.00 do 21.00, pak jsem dal opět večeři a hygienu a spal do 10.00 ráno v sobotu, pracovat se jakš-takš dalo, ale taky žádná sláva, celý den jsem proseděl bez nálady. Chtěl jsem dělat úkoly do školy, před maturou je toho docela dost a nezmohl jsem se ani na otevření sešitu.
Dnes už je to v pořádku, ale psychika bez výkonu. Třebas to souviselo se sobotním datem. :)" (Zdeněk 24.9.)

Když nevíš co, tak zavolej přítele na telefonu... Popsala jsem mu ve zkratce své symptomy. Odvětil mi, že to má také. Moje kamarádka také... Další moje kamarádka také a její maminka taktéž.
Když jsem nemohla dýchat, když mi bylo zle, když jsem se cítila psychicky špatně, aniž bych něco napsala na web, chodily mi zprávy od lidí, kterým bylo úplně to samé co mě s dotazem, co to sakra je... no, neptejte se mě, bylo mi úplně stejně jako vám!

,,No jsem chlap a podlesní 3 dny jsem naprosto šíleným způsobem unavený. A to tak moc, že jsem bohužel musel zrušit setkání s někým a omluvit se mu, že mi je dnes fakt blbě a musíme to odložit....." (áťa 24.9.)

Už asi měsíc spávám na lůžku, které je zespoda ochráněné a energetické, dala jsem si tam do speciálních pozic velikánské křišťály. Chci o tom ještě napsat podrobný článek a nakrelit vám to, kdybyste chtěli ten nápad okopírovat, nicméně od té doby co to mám, tak skvěle spím a opravdu cítím velký rozdíl. Myslela jsem si, že mě to bude chránit kromě jiných věcí i před ozařováním anténami mobilních telefonů, že ta ochrana je snad širokospektrálnější, nebo že je dost silná, ale na tohle už prostě nebyla. I když mám tohle chráněné lůžko, stejně jsem se budila vysátá s migrénou. Po probuzení jsem minimálně půl hodiny, obvykle třičtvrtě hodiny jenom ležela jako zdechlina na posteli a přemlouvala se ať vstanu a jdu si udělat alespoň čaj a že morčátka už mají hlad... A to jsem spala jako zabitá, v kuse 9-10 hodin. Nepomohlo to.

,,Potvrzuji poslední dva dny únavu a přešlost. I když k tomu pořádně nemám důvod." (Mára 18.9.)

Migrény byly zejména ve středu a čtvrtek. Takové drtivé, že když odpoledne udeřily, tak už se nedalo dělat nic, ani myslet, ani dobře vidět. Tělo jsem měla jako z olova, příšerně těžké, sotva jsem se udržela na nohách. Ve středu jsem málem odpadla v chodbě, v zoufalé snaze dojít si pro folie abych mohla pracovat alespoň v sedě, zadržela mě až zeď. Šokovalo mě to, vždyť mám nohy silné, osvalené, vytrénované, ty nemají být co zesláblé a paralyzované... Ale síla není jen o tom jestli máte svaly, síla je hlavně o energii, kterou vyšle svalům váš mozek. A když tu energii nemáte, můžete být nabušení, vypadat jako croissant když zatnete a stejně vám to nebude nic platné.

V pátek jsem si říkala, jestli to nebude tím blížícím se dnem 23.9.2017, jestli nesají z lidí energii, kterou potřebují jinde, na ty jejich plány. Je to jenom nepodložená myšlenka, ale připadá mi to jako podezřelá shoda náhod.
V sobotu jsem měla psychický atak. Měla jsem obrovský pocit bezmoci a bezvýchodnosti, stála jsem v kuchyni, tekly mi slzy a říkala jsem si: ,,Co je, proč brečíš, no aha tak to je asi z únavy, nemrč tady prosimtě, nikdo ti nic nedělá, vyspíš se z toho a bude ti dobře. Zapij si hezky vitamínek, zalehni a neprožívej se tak." (Tyhle řeči mi vždycky pomůžou. Taková vnitřní mamka, co vás usadí.) Pořádně jsem si to prodýchala a vyspala se z toho. Druhý den ráno mi lidé hlásili (aniž bych cokoliv napsala na web!!) že byli včera strašně smutní, depresivní a přitom neměli důvod. Ani já neměla důvod. Pomohlo mi racionálně sama sebe setřít, tu emoci si vyvrátit jako nesmysl, vrtoch z únavy a jít spát. Nemělo smysl nad tím přemýšlet.


V noci ze soboty na neděli už jsem se KONEČNĚ (Nechápu proč jsem to neudělala hned, ale až když mi bylo blbě pátý den, jsem jelito, nevím na co jsem čekala, asi že to přejde samo.) rozhodla přitvrdit s energetickou ochranou. Dala jsem si pod polštář dvě kartičky TM a zkusila spát s nimi.

Běžně když jsem doma, tak na sobě na ochranu nic nenosím, protože jsem v dobrém prostředí a nemá se mi co stát. Nosím je jenom když někam jdu... Kromě místní pošty, to si taky nic neberu, protože se cítím ve svém prostředí a dobře. Kam nikdy nejdu bez ochrany, je supermarket a město, tam je to otřesné. Spíš si na sebe beru svoje energetické krystaly, protože jsou praktičtější a nepřebíjí mě, takže se dají nosit pořád a velmi dobře s nimi spím. S kartičkou však musím opatrněji, je to na mě celkem šleha a snadno se přebiju.

V noci jsem měla celkem divné stavy, kdy jsem se budila a převalovala každých 10 minut. Bylo mi hrozně nepohodlně a všechno mě tlačilo, i když mám novou matraci H2 na super měkkém roštu a normálně je mi v posteli pohodlně, teď jsem byla jak princezna na hrášku. Přecitlivělá i na svoje poměry. Takže jsem většinu noci měla jenom mikrospánky. To mi dělá, když jsem přebitá... proto s kartami běžně nespím, protože mám té energie pak moc. Ale tohle byl experiment, tak jsem vydržela do rána. Přes kartu by člověku nic ve spánku nemělo být nahráváno do mozku a nemělo by ho nic vysávat na dálku.

V jednu chvíli jsem měla neuvěřitelně reálný sen, že se mi moje milovaná morčátka rozutekla v ložnici a schovala se pod nábytek. Rychle jsem vstala z postele, rozsvítila lampičku a začala lozit po pokojíčku a hledat je pod skříněmi a pod postelí, ale moje morčátka nikde nebyla... Pak mi došlo, že se mi to muselo zdát, že to nebyla skutečnost. A najednou jsem se probudila v pokoji a bylo zhasnuto, nepamatovala jsem si návrat zpátky do postele a že bych zhasla, ale letěl u mě komár a zaplácla jsem ho jednou ranou po tmě. Epic win. ,,Za to si můžu sama, nemám co rozsvěcet uprostřed noci a pak mi sem lítají komáři..." usnula jsem.... Ráno jsem přemýšlela co to mělo být. Byla jsem prostě nějak mimo realitu a nevím co bylo. Jestli sen, nebo AC a co z toho realita. Nebyla jsem schopná uvědomit si, jestli jsem fakt z toho snu reálně vstala a šla hledat svoje morčata, nebo to byl jenom sen ve snu, nebo AC ze snu.
Ten komár ale byl skutečný, ale co dělal v pokoji, pokud jsem nerozsvítila, to je divné... Myslela jsem, že po takové převalovací zmatené noci, běhání po ložnici a hledání morčat pod skříní, budu jako přejetá parním válcem, ale naopak. Veškerá tíha a únava z uplynulého dne výrazně povolila. Nezmizela, ale byla jsem schopná fungovat asi na 50%.
To už mi to nedalo a podělila jsem se o svou zkušenost v aktuálním zápisníčku. To, co mi lidé odpověděli, mě šokovalo. Neuvěřitelná shoda, s některými lidmi dokonce stejné symptomy ve stejný den!!

,,Posledních 5-6 dnů sleduji extrémní tělesnou únavu. Mohla jsem spát 9 hodin v kuse, stejně jsem se ráno vzbudila úplně vyřízená, neschopná minimálně půl hodiny vstát. Únava byla taková, že jsem sotva vyšla schody, neschopná dělat domácí práce, neschopná vařit, místo toho jsem vyjídala zásoby z mrazáku. Vrchol mé aktivity bylo postarat se o morčata, zabalit balíky, dojít na poštu. Zvládla jsem sedět u počítače a dělat hlavou, jinak fyzicky skoro nic. Dělala jsem jen to co bylo nezbytně nutné, šťastná za to že dřevo mám nanosené z minulého týdne, kdy jsem udělala obrovský kus práce.
Ptala jsem se včera kamarádky jestli to má také. Má. Její máma taktéž. Ptala jsem se dál... a vypadá to, že se tato únava týká zejména žen. Drtivá, brutální, znemožňující normální fungování. Něco na nás musejí vysílat, vysávat nám energii.
Dneska v noci jsem spala 10 hodin, dala jsem si pod polštář dvě karty TM a je poznat rozdíl. Spala jsem neskutečně blbě (asi moc velká energetická šleha) ale probudila jsem se relativně odpočatá a poprvé po nějakých pěti dnech jsem schopná normální funkce. Takže to udělalo rozdíl. Dneska zkusím spát vyloženě s kartou a zítra si dám i něco na krk přes den a budu sledovat co to se mnou udělá, nakolik to bude poznat. Protože to očividně není jenom nějaká moje etapa, ale je to vnější vliv.
Ráda bych věděla jak jste na tom a jestli to máte stejně. Extrémní únavu doprovází také svědění očí a problémy s dýcháním když vyjdete ven, svalové napětí a úporné brutální migrény." (Alue 24.9.)

,,Aha, já jsem měla během posledního týdne několikrát pocit, že se o mě pokouší nějaká nemoc. Pozoruju nedostatek fyzických sil, nemám chuť sportovat, zvládnu maximálně procházku. Spím dobře - ale vždycky s křišťálem a modlitbou a jednu noc jsem měla dost nepříjemné sny, které se ke mně dostaly navzdory tomu křišťálu a prosbě o ochranu. Asi je teď těžké období." (hanka 24.9.)

,,Souhlasím. Po fyzické i psychické stránce, jsem na tom takhle teda nebylo hodně dlouho .
Včera ve vlaku se mě špatně dýchalo, ostatní okolo mě v pohodě, ale já jako bych se dusila...o očích nemluvě. Mam i popraskaný žilky. Migrény díky bohu nemám. Včerejšek byl pro mě vážně takovej stresovej den...Souhlasím. Po fyzické i psychické stránce, jsem na tom takhle teda nebylo hodně dlouho . Včera ve vlaku se mě špatně dýchalo, ostatní okolo mě v pohodě, ale já jako bych se dusila...o očích nemluvě. Mam i popraskaný žilky. Migrény díky bohu nemám. Včerejšek byl pro mě vážně takovej stresovej den..." (LenkaL 24.9.)

,,Zajímavé, i já s dcerou vnímala šílenou únavu a já bolesti hlavy, bylo to hodně nepříjemné. Ještě včera bolesti hlavy." (hanka 24.9.)

,,Únavu potvrzuji. A v noci z úterka na středu se nám dusila dcera, byli jsme s ní na pohotovosti. V podstatě z běžného nachlazení. Dala si pár dní v postýlce a už je ok. POtřebovala se také vyspat." (Lucka 24.9.)

,,Zrovna si píšeme s dcerou o únavě, kterou máme cca 4-5 dní. Chodila jsem minulý týden na noční a jako spala jsem dobrých 9-10 hodin a když jsem se vzbudila nechtělo se mě ani vstát a když už jsem vstala neudělala jsem vůbec nic. Byla jsem ráda, že sedím a jinak normálně po noční mi stačí spánek tak 6-7 hodin. Dnes jsem akorát navařila, nic víc jsem nedělala. Moje aktivity jsou na nule, což se u mě nestává. A to jsem měla v plánu něco tvořit třeba jen i tím že si prostuduji něco kvůli meduňkám a mě se nechtělo ani myslet." (Marcela 24.9.)

,,S tou únavou to mám stejně. Nejsem nemocná, ale od úterka 19.9. jsem úplně vyšťavená, svaly pořád v napětí a taková jako otrávená, podrážděná. Spím normálně, min. 9 hodin a déle, ale přesto vstávám jako mátoha. Ve středu mě bolela hlava, což se mi nestává. Dneska je to už lepší (taky ale dobíjím), ale energii na rozdávání zrovna nemám." (Amálka 25.9.)

Vybrala jsem kartičku TM z toho důvodu, že by měla obsahovat data na odstínění elektromagnetického ovládání na dálku. Kdyby mi nezabrala, veděla bych že antény mobilních telefonů to nedělají a zaměřila bych se na své energetické krystaly s tím, že to musí být jiného původu a snad trochu odlišný typ energie to dořeší... Ale kartičky zabraly okamžitě.
Zkusila jsem vydržet celou neděli bez ničeho na těle, nabitá jenom z noci a vydrželo mi to do večera, ještě v 10 v noci jsem byla vitální. Celý den jsem fungovala relativně normálně, i když to bylo pořád částečně cítit.
Prošla jsem se morčátkům na travičku, po cestě jsem posbírala pár žampionů a večer byla smaženice...

V noci z neděle na pondělí jsem zopakovala pokus s kartičkami, ale s tím rozdílem, že jsem si je dala obě pod polštář a pak hned ráno jednu z nich na krk a nosit celý den. A musím uznat, že to pořád trochu cítím, ale ne moc. Ráno jsem vstala s výbornou náladou, plná energie, krásně jsem se protáhla, vyskočila skoro hned z postele. Spala jsem dobře, hluboce, oči mě v noci nesvědily a to jsem předešlý den byla venku... Smála jsem se na celé kolo s konstruktivními myšlenkami, sršela vtipem a všechno bylo skvělé... Konečně jsem začala vařit. - Takže ano. Je to ovládání na dálku, něco na nás vysílali a možná ještě pořád vysílají. Teď když píšu, je mi dobře, mám na sobě kartičku, máme pondělí a všechno je fajn. Takže na sobě už nepoznám, kdy to vypnou. Budu ráda za vaše pozorování.

ZÁVĚR
Určitě to nejsou erupce na slunci, je to umělého původu. A je zvláštní, že mi zabrala karta přes noc a pak během dne jsem byla dobrá. Ukazuje to na to, že musí jít o nějaký druh podprahového kodování nebo vysávání energie ve spánku, v době kdy je člověk oslabený a více otevřený vnějším vlivům. Přes den, když je člověk vědomý a odolnější, to tolik paseky neudělá. Takže hlavní je dobrá ochrana na noc. Myslím, že by na to měla dobře zabrat i šungitová čepička (návod zde).

Co je to za dráždivou látku, která řeže v očích, nevíme. Jestli se mi to podaří zjistit, určitě bych vám to dodatečně někam napsala, ale v tuto chvíli nemám ponětí co je to za sajrajt. Funguje vyplachování čistou vodou z kohoutku, a pokud máte koloidní stříbro, vystříkejte si s ním pořádně oči, hlavně spojivky, slzné kanálky. Nechoďte spát bez toho, abyste si pořádně umyli obličej.

Čas, kdo má kdy jaké potíže, se lokálně trochu liší v rozestupu několika dnů. Pravděpodobně jsou tyto frekvence vysílané trochu rozdílně na různých částech republiky, proto někdo začíná popisovat hlavní symptony už kolem 15-16.9, ke mně to došlo v plné síle až 18.9.
Potvrzené svědění očí a únava je hlavně na jižní Moravě + okolí Žďáru až na Svitavy. Další lokace nemám přesně poznačené, protože neznám bydliště těch mnoha desítek lidí, kteří si během uplynulých dvou týdnů stěžovali na únavu a oči.

Proč je tato únava tak výrazně spojená s drážděním očí, si nejsem jistá. Pokud by vše způsobovala pouze tato jedna konkrétní dráždivá látka, nefungovalo by na to použití energetické ochrany. Jde asi o zásah na obou rovinách. Fyzické i nehmotné.

Nevystavujte se zbytečně dešti, nedýchejte mlhu, pozor ať vám zbytečně nemrholí do obličeje, pokud máte toto svědění. Nevíme, co to je. Po příchodu domů svlékněte mokré oblečení, umyjte obličej i ruce, nesahejte si do očí a na obličej. Drbáním a mnutím oka svědění desetinásobně zhoršíte, pokud se vám to stane, jděte hned vyplachovat vodou, neškrabte si to.

Pamatujte, že před chemtrails se lze také účinně a levně bránit. Zde najdete pozvánku na nově spuštěný web o octování: http://tadesco.cz/spustenie-noveho-webu-octovani/


 


Komentáře

1 mx mx | E-mail | 27. září 2017 v 1:25 | Reagovat

(pridám to aj priamo sem, ospravedlňujem sa za duplicitu)

Apropo extrémna únava...

Tí menej šťastní jedinci podobné stavy zažívajú nezriedka aj niekoľko rokov nepretržite.

Odborne je tento stav nazývaný ako syndróm chronickej únavy (chronic fatigue syndrom, CFS), resp. jeho rozšírená forma spojená aj s oslabením imunity (chronic fatigue and imune disfunction syndrome, CFIDS). Na internete sa o tejto téme dá nájsť veľa článkov, vrátane blogov od českých a slovenských pacientov, ktorí s týmto problémom zápasia neúspešne celé roky.

Jedná sa o stav extrémnej únavy, ktorej sa nedá zbaviť žiadnym oddychom ani spánkom, človek prespí 12 hodín a ráno sa zobudí unavený tak, že ledva vstane z postele. Problémom pre neho je akákoľvek aktivita, obrovskú námahu vyžaduje aj obyčajná cesta do obchodu alebo uvarenie obeda, utrpením je celý deň v práci. Mnohí ľudia kvôli tomu prichádzajú o zamestnanie a zostávajú odkázaní na nemocenskú alebo sociálne dávky. Poznal som osobu, ktorá mala tak ťažký stav, že si nevládala ani uvariť čaj.

Väčšina prípadov objavenia chronickej únavy býva podľa pacientov spájaná s "podivnou virózou", ktorá stavu bezprostredne predchádzala.

Chronický únavový syndróm býva spájaný s respiračne prenášanými baktériami (pľúcne chlamýdie, pľúcne mykoplazmy), s kliešťovými infekciami (borelióza) až po rôzne tropické choroby (rickettsie atď) a vírusy (EBV, XMRV)

Texty na internete naznačujú, že CFS môže pochádzať z amerického bakteriologického výskumu z 1980tych rokov, kedy boli vyvíjané tzv. nesmrtiace bakteriologické zbrane. Cieľom týchto zbraní nie je zabitie človeka, ale snaha o jeho zdravotnú paralyzáciu, tak aby bol neschopný ďalšej práce a stal sa záťažou pre zdravotníctvo krajiny. Používané boli obvykle bežne prítomné baktérie, geneticky obohatené o nejaký útočný proteín alebo toxín.

V USA je liečba CFS a boreliózy silne tabuizovaná, pacienti sú zosmiešňovaní, ignorovaní a lekári, ktorí by sa im pokúšali pomôcť sú vystavení úradnej šikane, sú im odoberané licencie a zatvárané kliniky. Tieto projekty stále prebiehajú.

Chronický únavový syndróm je možné šíriť dvomi základnými spôsobmi v závislosti na tom, pre ktorý sa armáda/vláda rozhodne.

Prvé vlny obetí z obdobia 2004-2010 v ČR/SR boli podľa všetkého nakazené pomocou zámerne infikovaných vakcín. Táto vlna epidémie zasahovala hlavne študentov.

Druhá stratégia je šírenie baktérií masovo rozprašovaním do vzduchu, napríklad pomocou lietadiel rozprašujúcich infikovaný prach (obvykle v podobe elektrostaticky nabitých polymérových mikrovlákien). Verejnosťou býva táto stratégia laicky nazývaná "chemtrails", pričom v aerosoloch rozprašovaných z lietadiel sa môžu nachádzať nielen notoricky známe kovy ako hliník a bárium, ale aj najrôznejšie mikrobiálne zložky. Nič netušiaca verejnosť (predovšetkým v USA) je používaná ako pokusné morčatá. Je zdokumentovaných množstvo prípadov, kedy americká armáda cielene testovala rôzne toxické alebo biologické látky nad vybraným mestom a následne vyhodnocovala zmeny zdravotného stavu obyvateľov mesta. Do tejto kategórie tiež patrí choroba morgellons.

2 Ježovka Ježovka | 27. září 2017 v 2:06 | Reagovat

Únavu nebo pálení očí tolik nepozoruji, spíš mě to velmi zasáhlo psychicky a taky jsem nevěděla proč. Hle, tady je vysvětlení. Poslední rok mám z určitých důvodů se svou psychikou problémy, ale poslední měsíc už se to zdálo lepší. A posledních pár dní pic... Deprese,, plačtivost, vracející se vzpomínky, klasické pocity bezmoci, bezcennosti - a hlava kdesi v oblacích. Najednou to všechno bylo zase intenzivní, jakoby se to probudilo. A já si říkala, jestli je to tím podzimem nebo co, taky mi to nedávalo žádný smysl. Jakoby mě něco najednou ovlivňovalo, tak už alespoň vím co. Sama jsem si říkala "co tady brečíš a smutníš, nic se nezměnilo, situace stále stejná" - ale já si přišla jako uzlíček neštěstí, navíc dost osaměle. Přitom mám teď volný týden a měla bych být spokojená, jenomže on přesný opak. Navalily se na mě opět všechny ty špatné a ničivé emoce a vzpomínky, které jsem tak dlouho filtrovala, vstřebávala a zašlapávala pod koberec. Mimo to pozoruji menší chuť k jídlu i menší hlad, možná to s tím také souvisí. Ale na cvičení mám energie stejně jako vždycky. Co můžu taky říct je nic méně to, že jsem poslední týden opravdu velmi energeticky zcitlivělá a rozhozená, připadám si jako den po ztrátě někoho blízkého: potřebuji horkou čokoládu, deku, klid a velmi jemnou, citlivou, emocionální hudbu. Jakoby mě prostě něco znovu energeticky rozhodilo, přesně, jak říkáš. Mnohem intenzivněji najednou prožívám a oplakávám to, co jsem jinak už snášela docela dobře. No, ať je to cokoliv, upřímně doufám, že už to brzo přestane. Protože já takhle rozesmutnělá vážně nechci být dlouho, už ne. :-( Snažím se s tím něco dělat, ale nejde to - prostě jak píšeš, připadám si něčím ovlivněná a nejde mi to setřást. Mimochodem jsme teď v ročníku skoro všichni hromadně nemocní: angína, rýma, kašel. Nic méně to je na podzim docela normální.

3 n n | E-mail | 27. září 2017 v 2:11 | Reagovat

re: "Co je to za dráždivou látku, která řeže v očích, nevíme."

Jedna z týchto možností, možno kombinácia viacerých:
- hliníkový nanočasticový prach (najpravdepodobnejšie)
- kovové báriové soli
- jodid strieborný (používaný na vyrábanie a riadenie dažďa)

re: "Pamatujte, že před chemtrails se lze také účinně a levně bránit. Zde najdete pozvánku na nově spuštěný web o octování: "

Ono to tak jednoduché nebude. Chemtrails sú americký vojenský projekt, extrémne rozsiahly, s vysokými cieľmi a veľmi modernými technológiami. Na ľudí sú sypané tony jedovatých kovov denne, navyše rozprašované vo výške 20 km. Trocha octu rozprášeného okolo domu na ne nemá vplyv. A to vôbec nespomínam radarové technológie typu HAARP.

Pre veľmi odhodlaných

Kniha o chemtrails. Všetko čo ste chceli vedieť o chemtrails, ale báli ste sa spýtať
http://www.quintus-sertorius.net/news/kniha-o-chemtrails/

Zdravotné riziká chemtrailového prachu
http://www.nwoo.org/2016/11/23/odborna-studia-na-temu-zdravotnych-dopadov-programu-chemtrails/

4 Ketty Ketty | 27. září 2017 v 8:05 | Reagovat

Ahoj, taky potvrzuji velkou únavu. S očima jsem asi, krom přepracování s práce koukáním do PC, potíže neměla. Ale občas mě také pálí a hlavně pálí slzy, musím si dávat pozor si do nich nesahat. Únavu jsem přisuzovala tomu, že jsem neměla možnost moc držet dietu na intolerantní potraviny a jiným starostem, ale minulý týden to bylo opravdu silné včetně depresivních nálad, teď už taky pociťuju zlepšení. Spánek na tu únavu a bolesti svalů také pak ani nezabíral. Děkuji za tento vysvětlující článek, člověk si pak říká, co se s ním vlastně děje. I když kartu TM nosím pořád i s ní spím.

5 Shanti Shanti | 27. září 2017 v 8:16 | Reagovat

Tak přesně to samé se nám dělo i v Hradci Králové...teklo nám z očí,byli jsme nesmírně unavení, podráždění,psychicky opravdu rozladění.A nejhorší pro mě bylo,že každý den jsem byla vzhůru od 2 od rána a nemohla spát i přes absolutní vyčerpání..v pondělí jako když utne a já jsem cítila příliv energie a radosti,jak když že mě spadl balvan.Mejte krásné dny!

6 Med Med | 27. září 2017 v 8:19 | Reagovat

A já si říkala, že co se to se mnou děje:( no, tak je záhada vyřešena.

7 Ayeri Ayeri | 27. září 2017 v 9:31 | Reagovat

Tak já nevím. Trochu unavenější jsem, hlava mě trochu taky bolela, ale přičítám to tomu, že mám rýmu a před tím jsem byla taky po nemoci. Oči mě trochu svědili, ale pravděpodobně to mám z řasenky. Pohybovala jsem se dost dlouho v mlze i v dešti, spím normálně. Ale je pravda, že celou dobu jsem u sebe měla ochrany, ty mám preventivně někde u sebe pořád.

8 PájaB PájaB | E-mail | 27. září 2017 v 11:31 | Reagovat

Ahoj, jestli ono to všechno nebude mít třeba trochu jednodušší vysvětlení ;-) osobně bolest očí jsem taky měl před pár dny, nevím přesně. A když tak nad tí přemýšlím, jestli ono to není něco na způsob jak je ztvárněno ve filmu "Jsou mezi námi" 8-O Ostrá bolest očí po sundání brýlí tedy = přijmutí skutečné pravdy, vidět skutečnou pravdu a přiznat si ji hodně bolí. Proto oči. O_O Mějte pěkný den ;-)

9 lenka f lenka f | E-mail | 27. září 2017 v 11:39 | Reagovat

No někdy jsem večer unavenější než jindy, to souvisí asi i s tím, jak jsem se předtím vyspala a jak byl celý den náročný. Nějaké dramatické změny u sebe nepozoruji. Oči mě nesvědí ani nepálí naštěstí. Souhlasím s tím, že musí někdy něco vysílat, protože tuhle jsem se probudila ráno a připadalo mi, že jsem vůbec nespala. Já vstávám v 5:30, ale to se mi nechce skoro nikdy, normálně bych tak potřebovala spát do 7.30 - 8 hodin ráno, abych byla dobrá. V těch 5:30 se mi ještě nechce a někdy to snáším lépe jindy jsem unavenější, ale v průběhu dne to přejde. Co se týče psychiky - tu mám dobrou a normálně nějakými depkami netrpím, ale někdy se mi stalo (a neměla jsem k tomu žádný důvod) že jsem se cítila psychicky hůře, to mohli něco vysílat. Až si pamatuju, že mě to udivilo, protože normálně jsem vyrovnaná. A co se týče těch subjektivních strachů se zdravotním stavem, můj syn je taky takový trochu "cíťa" a občas se mi taky svěří s něčím takovým, jak popisuješ, ale to stačí ho uklidnit a převést to do legrace - a za chvíli má po problému a jede se dál. Co taky člověku zbývá, že? :-D

10 Ilíriel Ilíriel | 27. září 2017 v 11:54 | Reagovat

Wow. Já jsem tušila, že tu něco najdu :-D  Kamarádkám se budily v noci malé děti a nemohly usnout. A vůbec se děly zajímavé věci. Tu zkušenost s protahováním mám taky, pořád jsem se snažila přehodit si rameno do lepší polohy a pořád nic, už jsem z toho málem lezla po zdi. A pořád nervy, nemohla jsem spát, ač jsem potřebovala.

11 hanka hanka | 27. září 2017 v 12:17 | Reagovat

Děkuji za článek. Budu zvědavá na pozorování ostatních. Já jsem byla minulý týden mimo město, v přírodě (zlínslý kraj) a pozorovala jsem jen lehké příznaky - viz můj příspěvek pod zápisníčkem o tom, že to vypadalo jako začátek nějaké nemoci (hanka, 24.9.). Potom v neděli jsem se přesunula do Ostravy a hned v noci z neděle na pondělí mi začala migréna a šílená únava. Mívám migrény bohužel pravidelně, asi jednou za měsíc nebo za šest týdnů, ale tahle trvala tři dny, nejhorší to bylo v tu noc z neděle na pondělí kdy jsem se bolestí probudila a šla si pro prášek. Celé dva dny jsem byla nepoužitelná, vyčerpaná, málem na omdlení, na zvracení (měla jsem stopro i nízký tlak) i když jsem se dobíjela brazilským křišťálem, pomohl vždycky jen na chvilku, bolest trochu polevila ale pak jsem byla už přebitá a rozklepaná. Jakmile jsem odložila křišťál, bolest se po chvilce vrátila. Bohužel jsem za ty tři dny spolykala tak tři ibalginy, jak jsem byla zoufalá. Teď už je mi konečně lépe, ale ještě ráno jsem myslela, že se snad budu trápit celý týden :( Jinak co jsem vypozorovala -  já téměř nepoužívám telefon na volání, když, tak jen do 5-ti minut a na hands free a to tak jednou za týden, jinak jsem prakticky bez mobilu. Ale stalo se, že v neděli večer a v pondělí jsem musela výjimečně absolvovat dlouhý hovor (hodina, pak 20 minut). A po tom volání mi bylo strašně zle, jednak fyzicky, bolest hlavy byla větší, a jednak psychicky mě to úplně vydeptalo, až jsem se rozbrečela (s obsahem hovoru to nesouvisí, byly to telefonáty s milovaným člověkem). Říkala jsem si, že to asi bude tím, že už na mobil nejsem zvyklá a dlouhé telefonáty mi dělají zle, ale taky mě napadlo, jestli je možné takto deptat lidi skrz telefon na dálku.

12 Ilíriel Ilíriel | 27. září 2017 v 12:20 | Reagovat

Tak mi to nedalo a musela jsem to přečíst celé hned :-) Se svěděním očí jsem se nepotkala, ale ven chodím minimálně, do práce jen 2x týdně a občas nakoupit. Ale je fakt, že mi v poslední době přišel vzduch nedýchatelný, i když jsem to spíš přičítala rušné cestě pod oknem. Ale teda ona normálně až tak nesmrdí, do třetího patra... Únavu jsem na sobě pozorovala cca už od 9. září, což jsem přičítala nachlazení a detoxu (plazmuju), pak problémy se spaním, jak už jsem psala, a dál celkem těžké problémy se soustředěním (pracuju hlavou), které mě ale provází s přestávkama už snad od června, takže mi to taky nepřišlo úplně neobvyklé. Měla jsem týden od 11.9. dovolenou a půlku jsem jí prakticky prospala, ačkoliv jsem se těšila, jak budu tvořit a vůbec dělat spoustu věcí. Teď o víkendu to samé. Totální nechuť cokoliv dělat, únava, potřeba hrozně moc odpočívat, večerní neschopnost usnout, občas deprese, pořád kolem mě i koček obcházela nějaká rýmička...  Asi tolik v kostce. Mám pocit, že se to už láme k lepšímu, i když to může být klidně tím, že mám před sebou čtyři dny volna a skoro všechny stresy z krku. Ale třeba už fakt jo :-)

13 coccinelle coccinelle | 27. září 2017 v 13:02 | Reagovat

Přesně tak. U nás vrchol ataku z neděle na pondělí tento týden. Probouzení v noci, z ničeho nic a živé sny. Do toho již únava, ale strašná, asi tak týden. Nic mě nebaví a nejsem schopná vstát z postele i po 9ti hodinách spánku.
Hradec Králové

14 Coubee Coubee | 27. září 2017 v 13:10 | Reagovat

Možná to má co dělat s tou novou WiFi od O2 co má prý projít každou zdi a dosáhnout všude (povídala reklama)

15 jirik jirik | E-mail | 27. září 2017 v 14:48 | Reagovat

[3]: re:"Trocha octu rozprášeného okolo domu na ne nemá vplyv"
A jaké řešení na chemtrails máš ty?

16 Dexter Dexter | 27. září 2017 v 14:59 | Reagovat

Muzu podepsat. Minuly tyden jsem byl uplne mimo. Pondeli celkem dobry, utery uz bylo spatny a ve stredu vylozene spatnyAz tak, ze jsem radsi vsechno zrusil a lezel. V patek uz to bylo celkem dobry. Ale celkove, totalni nedostatek energie.

17 Alue Alue | 27. září 2017 v 15:17 | Reagovat

[2]:  Doporučuji užívat ADVANCE MODIN. Na tohle zabírá.

[5]:  Zkus tryptofan kdyby problémy se spaním přetrvávaly. Já s tím spala i přes tohle ozařování.

18 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 27. září 2017 v 16:03 | Reagovat

Tak v tom případě u nás jihozápadních Čechách nám to vysílají minimálně, nebo vůbec. Já nic zvláštního nepociťuji. Ačkoliv oči mi trošku svědí a ženské v práci si taky ztěžovali. Myslíme si, že je to z té prašnosti, co v práci máme. No, raději si ten obličej umyju a oči vypláchnu.

19 perta perta | E-mail | 27. září 2017 v 16:38 | Reagovat

Dobrý den,příznaky máme s manželem stejné on nemůže spát a mě šíleně svědily oči.Dnes jsem byla ve městě a všimla jsem si že je zase všude spousta nanovláken.Když se podíváte na sluníčko tak za nimi není ani vidět je takové rozostřené.Nanovlákna vypadají jako pavučiny ,ale jsou mnohem delší .Nejvíc jsou vidět v přírodě.Jak se vám dostanou do oka tak je to opravdu velice nepříjemné a trvá dlouho než se jich zbavíte.Většinou teď stříkají v noci ,ráno si všimněte že na obloze jsou takové jako dlouhé řasy. :-(

20 Renata Renata | 27. září 2017 v 16:54 | Reagovat

potvrdzujem to iste, aj ked u mna sa to nejak strieda castejsie, k tomu sme sa este prestahovali a necitim sa v novom dome este ako v "komfortnej zone". Chcem sa spytat, ci ma niekto sumenie, hucanie v usiach, pocit akoby zalahnutia usi,hlavy,bez priznakov nejakej virozy ap. Niekedy to je ozaj neznesitelny sum, hlavne vecer neskoro.

21 Alue Alue | 27. září 2017 v 17:35 | Reagovat

tento článek je i na tadesco. Tohle tam dneska přišlo, rozhodně doporučuji přečíst:

Alu, něco se děje.Jsem lékařem na záchrance v Libereckém kraji a statisticky stoupl v posledním týdnu počet akutních psychiatrických kolizí, a to prokazatelně v celém kraji, tedy to bude i v celé ČR. Je hodně respiračních potíží, bez teplot. Protože jsem i chirurg, z ambulance mám vysledováno, že lidé jsou nepozorní a je vysoký počet úrazů a dopravních nehod, pro toto období poněkud netypické. Slzení mám já osobně celé léto, a nejsem alergik, šum v uších je velmi citelný a poslední týden si připadám, jako Bedřich Smetana, protože slyším doslova vodopád. Domnívám se , že je to důsledek vysoké aktivity chemtrails přes léto až do současnosti, navíc si myslím, že urychlovač v Cernu jede na plné pecky, a když k tomu přidáme výkyvy magnetického pole, vysokou seismickou aktivitu napříč celou planetou a hurikány v Karibiku, vypadá to, že někdo nás chce co nejrychleji zlikvidovat.

22 Renata Renata | 27. září 2017 v 19:23 | Reagovat

[21]:Alu vdaka za tento prispevok s tym sumom v usiach, ja sa uz vazne citim ako magor vdaka tomu, akosi to mam od leta stale. Chcela som sa spytat Alue, alebo ludi co sem chodia, ci ma niekto skusenost s uzivanim monoatomickeho zlata. Citala som o nom na energiezivota, pride mi to podla popisu ako uplna alchymia, ak by to tak fungovalo , ako popisuju, bol by to zazracny pripravok pre nas ludi s tymito problemami, co sa tu popisuju v diskusii.

23 Monisek Monisek | 27. září 2017 v 19:31 | Reagovat

Zdravím,potvrzuji,ze Hradec je taky naprd,praskuji tu,jak o život..No vlastne doslova.Dnes si tak sedim na lavicce,cekam na navstevu solne jeskyně...Rikam si to je hezky,jasno..to by byla"sranda" kdyby me pred navstevou pochemtrailovali.Akasicka kronika je mi svedkem..zpoza strechy vyletelo. letadlo..otravene si reknu,vzdyt jo jeste primo nademe...taky jsem se dockala ...pekne me pocukrovali... Nez prisla pani z oběda,mela jsem pocit,ze jsem inhalovala detsky pudr.Jsem astmatik,tak citim hlavne dusnost.Trvalo mi dost dlouho to vypozorovat.. Ale vsimla jsem si,ze jak se dusim a nepomuzou leky na astma,pomuze jeskyne,kde se rozkaslu a je nachvilu pokoj.Horsi je jit z jeskyne a videt nad sebou nekolik letadel :-?

24 Lenka Lenka | 27. září 2017 v 19:38 | Reagovat

[21]: zrovna jsem tam byla a hned jsem musela juknou i sem. Musim taky prispet se svou troskou..
Omlouvam se za absenci diakritiky..
Minuly tyden jsem byla nachlazena,vycerpana, rikala jsem si,to prejde..jenze v patek,kdy nachlazeni prudce ustoupilo se mi teda vubec neulevilo. V sobotu se jeste nic moc nedelo,jen mensi psychicke vypeti,rikala jsem si ok-je podzim=neresim.. v duchu jsem si rikala co se asi toho 23stane.. vecer me zacaly bolet nohy,od pasu dolu,od kosti pres svaly smerem ven..v noci jsem se bolesti vzbudila,myslela jsem,ze mi tynohy explodujou.. v nedeli pres den vse ok. Byly jsme s tetou domluvene,ze pujdem na houby,v tu dobu u nas konecne melo prestat prset a malinko se oteplit. Teta sla nakonec sama,dopoledne. A po houbareni hlasila,ze si sedla na zastavku a nemohla se hnout,bylo ji hrozne spatne,nohy ji extremne bolely. Zustala v bus budce,ikdyz to ma k nam sotva 5min.jak ji bylo spatne. Odpoledne se ji situace zhorsovala. Vecer v onu nedeli jsem sla ukladat dceru ke spanku,polozila jsem ji na postel,porad se kolem sebe rozhlizela,a rikala ne ne ne,mela vyplaseny pohled..jakoby neco videla.. usnula nastesti normalne,v noci ok. Ja ale ok nebyla, v noci me vzbudila takova dusnost,ze jsem myslela,ze snad nepreziju. Opravdu neprehanim,jsem byvaly astmatik a toto jsem nikdy nezazila. Tak jsem si rikala, z ceho to muze byt,zima mi nebyla,zahlenena jsem nebyla,nic nenasvedcovalo tomu,ze by mohlo jit o astm.zachvat(astma mam vylecene..),snazila jsem se prodychat v posteli,nepomohlo. Tak jsem vstanula,zasla na wc,napila se, prodychala,vratila se do postele. Nic. Hrudnik tak sevreny,ze jsem myslela,ze to opravdu nedam. Vratila jsem se zpatky do kuchyne, slysim moji maminu,jak nahore kasle a dusi se..ja se dusim taky,za chvili vzhuru skoro cely barak. Vzala jsem si uuuzasne prasky na sklidneni,vzala jsem kocoura s sebou do loznice,hladila jsem ho a pritom jsem usnula. Vzbudila jsem se rano-jak prejeta,nemohla jsem se rozkoukat. Teta nakonec hlasila,ze ji v noci nebylo vubec dobre,ze mela stavy,kdy se opravdu o sebe bala,ze si temer privolala zachranku,nakonec taky vzala prasek,zalehla a rano "ok",dostala prujem a tim to u ni asi skoncilo,dalsi echo nemam..slo u ni o stavy celkoveho svaloveho vypeti a zmeny tlaku,kdy popisovala pocity,jako ze explodje.. ja z pondeli na utery,protivna jak svina,psychicky vypnuta brutalne..v noci nic extra,rano opet jak prejeta.. vcera vecer opet stav dusnosti,ne tak sily dikyzato..a to po tom,co jsme se vratily s dcerou z lesa.byla jsem absolutne vyzdimana namisto odpocinku,a dychalo se mi fakt mizerne.. dnes? Sklizeli jsme koks,ja vycerpana po par nalozich,absolutne bez nalady. Ale bylo krasne pocasi,tak si rikam,odpoledne zajdem znova na houby..v poledne mrknu sem a neverim vlastnim ocim!! No doslova,ctu o tom paleni v ocich a pritom se nacapam pritom,jak si mnu cervene oci,jakoby natekle horni vícka,pali ohromne. Obloha popraskovana,jak jinak. Odpoledne se z niceho nic zahathlo,inverze jak kraaava,ted vecer,mlha husta,ze by se snad ani nedala nakrajet. Venku je sedo,odporne,chlapa uz taky stipou oci.
Omlouvam se za delku,nechtela jsem se roztahovat,akorat mi zrovna u tohoto tematu prijde vhodne podelit se. Protoze "neco" se opravdu deje.
A kde? Moravskoslezsky kraj,kousek od Sr hranic. Toto konec meho hlaseni..drzte se lidi!!

25 Nikola Nikola | 27. září 2017 v 19:59 | Reagovat

Ahoj Alue, vše co je v textu popsáno jsme zažily s mamkou taky. A při čtení článku mi mrazilo na zádech, opravdu se něco děje.

26 Zouy Zouy | 27. září 2017 v 20:08 | Reagovat

Jak je možné, že to někdo vnímá více a někdo vůbec.Ti co nevěří v ufo a v tyto věci, tak si nestěžuji,aspoň je to tak u nás.

27 Katie Katie | 27. září 2017 v 20:21 | Reagovat

Dcerka mi říkala,že viděla u školky ufo. Nakreslila mi o obrázek. Prý se bála jen trochu.Pro mě hodně zvláštní.

28 jirik jirik | E-mail | 27. září 2017 v 20:23 | Reagovat

[21]: Pan doktor ze záchranky je přemýšlivý člověk; osobně jsem měl problémy s očima taky (pobolívání, slznost zvýšená - stačily obyčejné byliny) v tu dobu co jsem měl problém s usínáním (viz můj příspěvek jinde), problém se šumem v uších zatím nemám, možná to bude tím, že nosívám šungitový klobouk:-?

29 Auri Auri | Web | 27. září 2017 v 20:32 | Reagovat

Taky muzu jako dalsi z mnoha potvrdit fyzickou i psychickou unavu, paleni oci a stavy, kdy jde clovek spat s bolesti hlavy, ktera pretrvava i po probuzeni. Pro me osobne ale byly nejhorsi stavy, kdy se mi nedarilo dobre dychat. Nekolik dni jsem se citila, jako by mi nekdo kolem hrudniku uvazal hodne pevne nejakou kazajku a jakkoli jsem se snazila nadechnout, nebylo to proste nikdy dost, az mi z toho vynechavalo srdce, coz bylo fakt desive vzhledem k tomu, ze jsem jinak mlady, zdravy clovek. Posledni dva dny uz je to ok.

30 bublifuka bublifuka | 27. září 2017 v 20:50 | Reagovat

Už jsem psala.Bydlím v Litvínově. Můžu říct,že dnes jsem myslela,že snad nedojdu domu. Totální kolaps svalů. Každý krok byl problém. Když už jsem se dobelhala domu okamžitě jsem padla do postele kde se mi udělalo líp. Oči stále řežou.Nálada taky nic moc.Mám to už taky delší dobu,ale to jsem tomu nedávala váhu.Taky nejsem schopná fungovat doma natož pracovat hlavou. Neustále se mi během chvíle zhmotňuje myšlenka. Dalo by se říct,že asi nejzajímavější věc co se stala byla ta když jsem vystoupila z busu a asi takových pět kroků jsem měla pocit,že jdu po měkké žiněnce.Kamarád mi pak popsal úplně stejný zážitek. :-)

31 Martynko Martynko | 27. září 2017 v 21:05 | Reagovat

doporučuji mít v bytě čističku vzduchu na bázi tzv. elektronového větru, to umí odstranit ze vzduchu nejenom plastové částice z oblečení či běžný prach ale i další nano či mikro částice, to pak jen kouká co se na filtru usadí za sajrajt, no a imho tolik to nestojí peněz ale zdraví taková věcička jistěže pomůže abychom nedýchali ten sajrajt z venku i v bytě...

32 KMno4 KMno4 | E-mail | 27. září 2017 v 21:15 | Reagovat

Potvrzuju také, z ostravska, rozmlžený zrak a hlavně bolest hlavy(kterou netrpím) v týlní oblasti ... asi týden, bez reakcí na cokoliv. Jinak takový emocionální výmaz s pocitem nesmyslnosti dělat cokoliv ... slušný vzorek :)

33 n n | E-mail | 27. září 2017 v 21:26 | Reagovat

[15]:

re: jirik | E-mail | Dnes v 14:48 |
[3]:: re:"Trocha octu rozprášeného okolo domu na ne nemá vplyv"
A jaké řešení na chemtrails máš ty?

Nemám žiadne riešenie. Podľa toho, čo všetko o chemtrails viem, nemá bežný človek žiadnu šancu sa pred nimi ubrániť. Možno keby chodil celý deň s mokrou dýchacou maskou a ochranou očí.

- nanočasticový hliníkový prach sa dostáva do organizmu vdýchnutím, je tak jemný, že preniká cez dýchacie sliznice priamo do krvného obehu a hromadí sa v mozgu. V mozgu spôsobuje chronický zápal a poškodzuje nervové bunky. Výsledkom je pocit psychickej únavy, nesústredenosti, bolesti hlavy. Hliníkový prach v očiach spôsobuje pálenie očí. Jemné hliníkové častice sú schopné preniknúť do organizmu aj cez pokožku. Jediný zmysluplný detox od hliníka v organizme, čo som našiel, je užívanie kurkumy a chlorely, ktoré na seba hliník viažu a odvádzajú ho z tela. Osobne som však z nich žiaden prínos nepozoroval. Žiaden iný efektívny liek proti otrave hliníkom nepoznám.

- báriové soli sa rozpúšťajú vo vode, dostávajú sa do organizmu vdýchnutím vodnej pary, cez pokožku, s jedlom atď. Treba si uvedomiť, že chemtrailový spad kontaminuje pôdu a všetok ten hnus, čo na nás lietadlá vysypali skončí v pitnej vode a potravinách. Bárium poškodzuje imunitu a spôsobuje problémy so svalmi - v malých dávkach spôsobuje svalovú slabosť, vo vysokých dávkach svalové kŕče. Bárium sa nachádza v chemtrailoch takmer vždy v kombinácii s hliníkom, je používané na radarové experimenty a vytváranie búrkových mrakov.

- jodid strieborný dráždi pokožku a oči. Detox je podobný ako v prípade otravy inými ťažkými kovmi. V tejto súvislosti by som poznamenal, že aj koloidné striebro, ktoré mnohí užívajú, je vo vysokých dávkach toxické.

- okrem toho sú v chemtrailoch sypané ďalšie hnusné látky, hlavne elektrostatické plastovné nanovlákna (vidieť ich v byte ako jemný vláknový prach), experimentálne bakteriologické látky, experimentálne psychotropné chemické látky atď. Obrana proti tomu je prakticky nemožná, keďže nepoznáme ani len ich presné chemické zloženie.

- a proti vlnám z vysielačov HAARP je obrana úplne beznádejná. Veľmi dlhé rádiové vlny vysielané HAARP vysielačmi bez problémov prenikajú aj hrubými múrmi a teoreticky sú schopné preniknúť stovky metrov pod zem. Cieľom HAARP vysielačov je okrem iného komplikovať ľuďom rozmýšľanie (okrem primárneho cieľa v podobe riadenia počasia).

34 Alue Alue | 27. září 2017 v 21:53 | Reagovat

[33]:  děkuji za kvalitní rozbor

35 Melisa Melisa | 27. září 2017 v 22:25 | Reagovat

[19]: a ja blahova si myslela, ze to jsou pavuciny...!!! Fakt ! vcera jsem jedno dlouhe prekracovala na nadrazi a 2x kdyz jsem jela na kole se mi prilepily pres oblicej..:-(

[25]:

36 Melisa Melisa | 27. září 2017 v 22:28 | Reagovat

[3]:me po tom vsem uvedenem v komentarich zacal jeste ted od NE brnet jazyk. Ted na vecer to jakoby ustalo, ale dnes brnel i v noci - to vim, protoze jsem se min. 3x vzbudila.

37 Monisek Monisek | 28. září 2017 v 2:16 | Reagovat

Tak me dostihlo take svedeni.Dve hodiny a jeste nespim...DRBU SE.Oci pali,lechtaji,rezou,jak s pískem.Lechtaji me ruce,mam je flekate,cervene..krk,cely obličej,usi..lek na alergii nic..Tak nwm jesi toe tim,jak jsem sedela na lavičce a nademnou letadla nebo je to psychicke...pac se osprchuji.coz pomůže,ale lehnu do postele... Jesi me to sem nezanesla kocka,dneska vymetla balkon a parapet a rejdi mi v posteli.

38 jirik jirik | E-mail | 28. září 2017 v 7:44 | Reagovat
39 Blaf Blaf | 28. září 2017 v 8:43 | Reagovat

Musím potvrdit.
Teď v neděli ohromná bolest, pálení nohou. Myslela jsem, že mi upadnou. Dušnost zažívám již pár dní a to tedy jen přes noc.
Také jsem si všimla, že večer létá teď  o dost víc letadel, pořád je slyším. Stejně tak, že přes den je takový chemický opar na obloze větší než obvykle - Ústecko.
Někdo tu těží, dokud může...

40 Martynko Martynko | 28. září 2017 v 11:16 | Reagovat

Divné, divné, móooc divné, dnešní 28.9. magnetická anomálie je tůze podobná co dne 16. tohoto měsíce, ta byla o něco menší leč s velmi podobným průběhem, tedy po příchozím hlavním výkyvu je po 10-ti hodinách ještě zavrnění, s přihlédnutím graf nahoře znázorňuje den 16. a graf dole dnešek, časová posloupnost děje je prapodivně podobná, jak je toto možné? a copak další, dne 5. tohoto měsíce před velkými slunečními erupcemi se odehrálo cosik také podobného avšak ještě s docela malou intenzitou jen průběh opět podobný, takéž začali záchvěvy a po 10-ti hodinách ještě zavrnění!!! přestože všechny děje byli v jinou denní dobu mají jednoduše cosik společného, procházel jsem zkusmo grafy zpětně a našel jsem něco podobného ještě v květnu, jinak nic velkého za celý rok a tak nahuštěného do jednoho měsíce se zatím do teď neodehrálo, je velmi zvláštní, jak se tyto magnetické anomálie odehrávají v jeden měsíc tak náhle a silně za sebou krom anomáliích ovlivněných slunečními erupcemi, mám tušení co to způsobuje leč nebudu říkat nepotvrzené doměnky, víc se k tomu zatím říct nedá... 🤔
http://www.picfront.org/d/9BM7

41 jirik jirik | E-mail | 28. září 2017 v 11:30 | Reagovat

Čtenáři z celého Ruska hlásí, že na obloze viděli divná světla a objekty, a mnozí na důkaz té události poslali i obrázky a videa. Je tam spousta obrázků těchto neidentifikovaných objektů, které mnozí popisují jako jasný záblesk následovaný kouřovou stopou.

Svědci uvedli, že viděli cosi, co vypadalo jako malá jasně osvícená konstrukce, jako malé plavidlo zanechávající za sebou stopu. Skoro jak havarující kosmický koráb, který hoří.

Přišly obrázky ze spousty různých úhlů a ty podporují to, co lidé na zemi popisují. Ale ty poruchy za tím v atmosféře lze popsat jen jako prazvláštní a nezemsky nepřirozené.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11149-zarici-spirala-obyvatele-rusko

42 Alue Alue | 28. září 2017 v 12:05 | Reagovat

další koment z diskuze pod tadesco, který stojí za pozornost:

Promiňte, ale jméno raději neuvedu  28.9.2017 (00:06)  (Upravit)
Zdravím Karle, jsem také lékařem v Praze. To co popisuješ naprosto souhlasí. U nás je to ještě horší. Všichni mají problémy s plícemi a mnoho lidí umírá na plicní embolky. Dříve tomu tak nebylo. Také s některými kolegy jsme se shodli na tom, že nás má zájem někdo pomalu a potichu zlikvidovat. Přesně jak to popisuješ.
Z pochopitelných důvodů raději neuvádím jméno.

43 petra petra | E-mail | 28. září 2017 v 12:21 | Reagovat

Je to pár dní co na novinkách psali o umělých vláknech které našli odborníci ve vodě.Jsou to právě ty nanovlákna která se dostanou opravdu všude.Už párkrát jsem si všimla když sluníčko zasvítí z jiného úhlu jsou vidět jak jsou i v domě přilepená na zdi,takže větráním se toho svinstva stejně nezbavíme. :-( Je potřeba o tom mluvit i když spousta lidí o tom nechce slyšet.Myslí si že když o tom nebudou vědět tak se jich to vlastně netýká,ale opak je pravdou.Když je člověk informovaný aspoň si může posílit cíleně imunitu a taky si potom dokáže líp dosadit střípky mozaiky toho co se kolem nás děje.Pštrosí politika je k ničemu.Je potřeba informovat a držet pospolu,nebát se a jak se říká naděje a víra umírá poslední.Pořád věřím ,že je nám pomáháno,protože při tom množství sajrajtů co na nás sypou bysme už museli svítit. ;-) V jednotě a informovanosti je obrovská síla, nás jentak někdo neudolá. :-P

44 mariankosnac mariankosnac | 28. září 2017 v 12:45 | Reagovat

Ja zatím nič nepozorujem. Nejaké depresie únavu a tak som mal vždy takže to ani nevnímam, proste pre mňa žiadna zmena. Ani v okolí zatím nikto neumiera. No tie komentáre tých dvoch lekárov čo sem dala Alue... uvidíme či to bude pokračovať.

[41]: asi len test rakety (https://cz.sputniknews.com/svet/201709276046763-Iran-rusko-raketa-topol/)

45 jirik jirik | E-mail | 28. září 2017 v 13:14 | Reagovat

[44]:Test topolu jsem četl, ale zaujala mě tam ta sirála https://www.youtube.com/watch?v=vWn2vwMHeJg což asi ruský topol nedokáže....

46 kalia kalia | 28. září 2017 v 17:19 | Reagovat

moje zkušenost - střední čechy: začalo to tím, že mě bolela hlava (mě hlava nikdy nebolí), půl dne jsem kvůli tomu proležela, ale vzala jsem si jedny náušnice které měli v popisu účinků mimo jiného, že jsou proti bolesti hlavy a do ruky takovou (asi měděnou?) destičku a pak to po pár hodinách přešlo. Ty pomůcky jsem zase schovala jak se mi udělalo dobře, nic už jsem neřešila, a žila jsem normálně dál. To bylo myslím někdy na začátku minulého týdne či konec toho přecházejícího. Další den, když jsem šla do práce, tak se mi venku motala hlava. Do práce chodím 15 min pěšky a i tak jsem to nějak nemohla zvládnout asi dva dny po sobě. Další den jsem šla ráno nakoupit, byla mlha. A najednou jsem rozšířeným vědomím viděla, že to není normální mlha, ale že je ve vzduchu bílý prášek. V průběhu dne i svítilo trochu sluníčko a mlha se stále držela (což normální mlha nedělá). Těžko se mi venku dýchalo a říkala jsem si, co to je a jak je možné, že to ostatní lidé nevnímají. Přestala jsem kouřit (přírodní tabák) a to už je co říct, protože aby se mi tak blbě dýchalo, že to tělo odmítne jako nadbytečnou zátěž, tak to už se mi dlouho nestalo. Běžně koukám celý den do pc a nic mi to nedělá a najednou mě večer šíleně pálily/řezaly oči. Když jsem si je mnula, tak to nepomáhalo, spíš se to trochu zhoršilo. Unavená jsem taky byla (spíš bez energie). Objednala jsem si po netu novou energetickou kartičku, kterou jsem si stejně chtěla pořídit, že teď je ten správný čas, jelikož jsem jí potřebovala. Až v sobotu mě napadlo si vzít přes noc na pomoc zase tu asi měděnou destičku, co mám doma a co už mám vyzkoušenou, že funguje. Jenže mi v noci vypadla (aby fungovala tak jí musím držet v ruce či si jí zaháknout za gumu u pyžama na tělo) a probudila jsem se rozlámaná. V neděli jsem jí tedy přes den držela, docela to pomohlo, ale energeticky nenabíjí (energii jsem stále moc neměla, ale uvolnil se mi ucpaný nos a dutiny jak jsem jí držela v ruce). Toto pondělí mi přišla ta nová kartička a i když z balíčku byla cítit energie, tak jak jsem jí vybalila a dala jsem si jí k sobě, tak to bylo strašně slabý a trvalo mi mnoho hodin (jsem jí nosila u sebe), než jsem byla energeticky tak nějak ok. Takže díky té kartičce jsem zjistila, že jsem měla totální energetický deficit. Také jsem měla pořád hlad a žízeň, ale jídlo mi nepomáhalo (až ta energie z kartičky pomohla, ale bylo jí málo). Když jsem vyšla ven, tak jsem měla po chvíli vysušené rty a když jsem dýchala i pusou, tak jsem měla totálně vyschlou pusu i uvnitř. Taky se mi v průběhu toho týdne stávalo, že když jsem vyšla ven, tak se mi chtělo brečet (asi se mi moc nezvlhčovaly oči) a měla jsem pocit ohrožení. Jo a taky mám většinou otevřenou srdeční čakru a mám v ní energii (něco jako energetickou zásobu), která je stálá, a když se cítím hůř, tak se zaměřím na srdce a to mi pomůže. A minulý týden jsem šla jeden den z práce a uvědomila jsem si, že ta energie u srdce je pryč - to se mi stalo poprvé v životě. Teď už jí tam zase mám, sice trochu míň než jsem zvyklá, ale už se cítím líp. Párkrát jsem byla minulý týden zoufalá, píšu až teď protože včera když jsem chtěla napsat zkušenosti, tak když jsem si na ty minulé dny vzpomněla, bylo to ještě moc živé a zkazila se mi nálada, tak jsem počkala. Ty špatné věci se děly hlavně venku (měla jsem pocit, že se dusím - tak jsem pak vycházela co nejmíň), i když občas jsem byla unavená i když jsem byla v místnosti. Taky se mi udělalo akné na obličeji (ale to bylo to nejmenší). Jenže - žádná letadla s chemtrails jsem neviděla (ne že bych to sledovala, ale při tomto množství prášku bych si nějakých nad hlavou snad všimnout musela?).

47 lili lili | 28. září 2017 v 18:08 | Reagovat

u nás je to zrovna tak, depka - niet z čoho, pália pery, jazyk, chrípka hrdlo bez teploty, plné nástenky zosnulých, výjazdy sanitiek,  treba si len uvedomovať súvislosti, už to napomáha udržiavať sa v kondícii, riasy, vitamíny, čaje a bez stresu :-), rozumní už vidia

48 Náťa Náťa | E-mail | 28. září 2017 v 19:11 | Reagovat

[19]: Já jsem dneska šla ven a viděla jsem jich několik, jedno z nich se mi dostalo na palec, mohlo tam být tak pár vteřin a měla jsem od něj rudý obtisk, takovou linku, co pálila... Pochybuju, že by to byla nějaká alergická reakce na obyčejnou pavučinu. A ještě když jsem byla venku, tak nad náma akorát proletěla dvě letadla a hezky nás posypala :-?

49 ambra ambra | 28. září 2017 v 21:30 | Reagovat

Potvrzuji většinu symptomů z komentářů. Od minulého týdne velké psychické napětí, silné bolesti ve svalech a kloubech hlavně v nohách a rukách - pocit jako hadrová panenka,bolesti hlavy v temeni,pálení očí jen slabě. Zajímavé bylo, že tyto problémy mizely z minuty na minutu především večer, někdy i během dne a potom zase z ničeho nic udeřily naplno. Spánek byl dvě noci přerušovaný, jako bych měla spoustu mikrospánků jdoucích za sebou a jedna noc plná živých snů, kterých jako bych se účastnila i fyzickým tělem. Jakýkoliv pohyb byl nad moje síly. Každé ráno mám pocit, jako bych vůbec nespala, ačkoliv jsem naspala i 10hodin, což je u mě neobvyklé, spím běžně tak 6 hodin. Když jsem narazila na článek Alue a komentáře k němu, docela se mi ulevilo, protože jsem celou dobu myslela, že se se mnou něco děje a takhle vidím, že rozhodně nejsem jediná, a že to není mnou :-) Bydlím ve východní části středních Čech.

50 kalia kalia | 29. září 2017 v 0:08 | Reagovat

naopak co se mi stalo dobrého bylo to, že mě minulý týden doprovázela domů každý den černá kočka - vždy, když jsem měla špatnou náladu, tak mě venku tato kočka přišla na ulici navštívit v uplynulých měsících (to bylo asi 2x). Pohladila jsem jí a zlepšila se mi nálada. A minulý týden na mě ta kočka čekala myslím že od úterý či středy každý den na tom samém místě a doprovázela mě kus cesty domů. Někdy na mě čekala i dvakrát denně. V pondělí (toto pondělí) tam byla naposled a pak už jsem jí neviděla - ona se objevuje vždy jen když se necítím dobře. Minulý týden mi ale hlazení této kočky tak moc (jako kdysi) nepomohlo, ale byla milá.

51 Katie Katie | 29. září 2017 v 8:27 | Reagovat

Tak jsem to četla celé a myslím si,že toto jsem psala já,ale nevím,proč tam je hanka :-) Jsem jaksi zmatená :-)

,,Zajímavé, i já s dcerou vnímala šílenou únavu a já bolesti hlavy, bylo to hodně nepříjemné. Ještě včera bolesti hlavy." (hanka 24.9.)

52 Katie Katie | 29. září 2017 v 8:29 | Reagovat

A co si jinak myslíte,když dítě vidí ufo ? :-)

53 Blaf Blaf | 29. září 2017 v 11:19 | Reagovat

[46]:
Taková mlha je teď u nás každý den. Také jsem si říkala, že je nějaká divná. Dneska je to tedy o dost lepší, byla jen ráno.

54 Monisek Monisek | 29. září 2017 v 14:12 | Reagovat

TAk me vezou rychlou se silnou alergickou reakci. Drzte mi palce pls :-(

55 andrea andrea | 29. září 2017 v 14:42 | Reagovat

[49]: tak ako tu všetci opisujú svoje obtiaže, u mňa bolo tiež všetko - ako cez kopirák - nohy, oči, nemožnosť dýchať...
A presne aj tento moment som si všimla : "Zajímavé bylo, že tyto problémy mizely z minuty na minutu především večer, někdy i během dne a potom zase z ničeho nic udeřily naplno." Ja som to nazvala tak, že nás "grilujú" a občas sa to "grilovanie" vyplo, našťastie.

[33]: naozaj skvelý rozbor, z môjho pohľadu však jediný účinný prostriedok na hliník a báryum je Joalis ANTIMETAL, alebo samostatne Joalis BA na báryum a určite existuje samostatne aj na hliník. Lebo tieto prostriedky ich naozaj dostanú z tela von. Chlorella na seba naviaže, ale nedokáže dostať von všetko, potom je lepšie kombinovať ju s aloe, ktoré vytiahne ťažké kovy aj z vlásočníc a následne ich chlorella môže vyniesť von z tela. Ale oproti Joalisu je to zbytočne komplikovaný postup, navyše s neistým výsledkom.

56 A. A. | 29. září 2017 v 22:43 | Reagovat

Tak bohuzel se musim pridat k "postizenym". Syn od stredy nachlazeny - rikala jsem si, ze jen dotahl nejakou virozuze skolky, ale dnes uz tomu neverim. On se s tim popral dobre, ale me dnes vecer kolem seste hodiny, z minuty na minutu vyse popsane priznaky, do te doby jsem byla v pohode. Kdybych chytla virozu, citila bych to na sobe od rana, ale opravdu z niceho nic bum a je zle, trva to stale, vubec nevim jak se s tim me telo popere, citim se opravdu hrozne! Svedeni oci, paleni v krku, dusnost, hreju jak radiator, ale jsem bez teploty, hlava boli. Nejhorsi je to dychani. Mam zacpany nos i krk, pritom nemam rymu ani nejsem zahlenena, proste jako by mi neco dutiny stahlo. Prijdu si jako bych se mela kazdou chvili udusit... Prikladam kristalky a prosim andely... Vic s tim stejne nenadelam...

57 n n | 30. září 2017 v 0:15 | Reagovat

[46]: re: "Jenže - žádná letadla s chemtrails jsem neviděla (ne že bych to sledovala, ale při tomto množství prášku bych si nějakých nad hlavou snad všimnout musela?)."

Vôbec nie je nutné, aby chemtrailové lietadlá prelietali priamo nad Českou republikou. Obvykle to rozprášia už nad Nemeckom a vzdušné prúdenie to v priebehu niekoľkých hodín prinesie aj nad ČR. Ako som vypozoroval zo satelitných máp, tak chemtrailové šmuhy sú schopné premigrovať za ideálnych okolností až 1000 kilometrov od miesta svojho vzniku, kým sa úplne rozpadnú. Pokiaľ nie je k dispozícii vhodný smer vzdušného prúdenia, tak je možné chemtrailový spad natlačiť nad konkrétny štát pomocou tlaku vojenských radarov. Týmto spôsobom je NATO schopné posielať toxické chemtrailové mraky nad Rusko.

Z môjho pozorovania môžem povedať, že väčšina chemtrailov je rozprašovaná hlavne nad Nemeckom, Francúzskom, Britániou, Severným Atlantikom a Škandináviou. K nám sa tento chemtrailový materiál dostáva natoľko rozmazaný, že sa jednotlivé čiary obvykle nedajú rozlíšiť. Zreteľne ho však možno rozpoznať pomocou farby kovovo sivých oblakov. Normálne oblaky sú biele, chemtrailové oblaky sú sivé až tmavosivé. Niekedy sú chemtraily tak rozptýlené, že po nich zostáva iba matná chemtrailová hmla, ktorú dobre vidieť v noci ako rozptýlené svetlo okolo mesiaca alebo cez deň ako biely hmlistý zákal oblohy.

59 orel orel | 30. září 2017 v 21:00 | Reagovat

Zase tak úplně bych tu poštu nepodceňoval. Tvou ložnicí prochází z boku velká m.brána a shodou náhod prochází také tou poštou. Vypadá jako mírně eliptický kruh o poloměru 7-8 km, nebo spíše jako plášť kužele se špičkou směřující dolů. Ta není moc hluboko pod zemí a nad ní jsou dva malí draci 9+5.

60 Alue Alue | 1. října 2017 v 8:20 | Reagovat

[59]:  tak tohle vypadá spíš jako materiál pro psychiatra :-?

61 Jooly Jooly | E-mail | 1. října 2017 v 9:12 | Reagovat

ALue, zmiňuješ se ve svém článku o kartách TM, nemůžu přijít na to, co jsou to za karty. Můžeš mi to, prosím prozradit? :)
Díky :)

62 vialis vialis | 1. října 2017 v 20:35 | Reagovat

takže z toho celého mi vyplíva že nech sa detoxikujeme akokoľvek, nech si vytvarame akukoľvek ochranu nehmotnu či hmotnu je to vlastne jedno lebo tie technologie HAARP a chemtrails su tak silne že to preniká všetkým, akú máme vlastne nádej?keď sa nieje ani kde schovať?vidím to tak že na všetko existuje protijed- protilátka, takže treba zamakať na tom a nájsť ju

63 vialis vialis | 1. října 2017 v 20:38 | Reagovat

a ako je možné že s tým organizmus nevie bojovať vytvoriť si protilatky?ak by to dokázal je potrebne sa tomu vštekemu vystavovať detox by to v tomto prípade len zhoršil pretože by vyplavoval z tela tieto látky a telo by si na to potom zas horšie zvykalo, ale som názoru že nech sa deje čokolvek, na vedomie to vplyv nemá

64 jirik jirik | E-mail | 1. října 2017 v 21:46 | Reagovat

[60]:Ještě by se mohlo jednat o namlouvací rituál orlů :-? ; ti malí draci by se mohli jmenovat Soptík a Dejmal
https://www.youtube.com/watch?v=szJdSeb3hhA (ale v tomto seriálu Dejmal je velký drak a  má syna soptíka) ;-)

65 n n | 2. října 2017 v 19:29 | Reagovat

[62]: re: "akú máme vlastne nádej?keď sa nieje ani kde schovať? vidím to tak že na všetko existuje protijed- protilátka, takže treba zamakať na tom a nájsť ju"

Tu nepomôže žiaden protijed. Oni sú vždy o krok vopred a kedykoľvek môžu zloženie chemtrailov znovu zmeniť. Tu nám pomôže iba zlomiť samotný systém, ktorý za chemtrailovým programom stojí.

V prvom kroku sa treba čo najdetailnejše vzdelávať: čo presne chemtrails sú, aké je ich zloženie a pozisťovať kto presne ich prevádzkuje (nápovedy: armáda USA, NATO, Evergreen Aviation, Gakona v Aljaške, Monsanto, Operation Cloverleaf, ionosférické ohrievače, atď). V druhom kroku treba informovať čo najširšiu verejnosť, aby si uvedomili, aké riziko im z chemtrailov hrozí a prestali ich považovať za "konšpiračnú teóriu". V treťom kroku informovať politikov (chemtrailovanie nad ČR a SR sa v súčasnosti deje bez súhlasu našich vlád, realizuje ho NATO na základe vágne formulovaných medzinárodných zmlúv, bez uvedenia detailov a politici nemajú potrebné znalosti, aby dokázali tému pochopiť). V štvrtom kroku sa musí začať búriť verejnosť do tej miery, aby sa politici začali báť ľudí a začali konečne niečo aktívne robiť. Presne tak, ako ľudia zablokovali (aspoň pre túto chvíľu) imigračné kvóty.

66 pozorovatel pozorovatel | 3. října 2017 v 1:24 | Reagovat

Elektromagnetickým zbraním se u nás věnuje podrobně Mojmír Babáček (*1947). V časopise Vědomí vycházel jeho velmi podrobný seriál o kontrole mysli těmito zbraněmi.
Je autorem petic pro zakázání těchto zbraní.
Mojmír se rovněž účastnil Mezinárodního dne proti kontrole mysli v Polsku (2016, 2017). Poláci jsou zřejmě ve využívání těchto zbraní před námi, a tak tam trpí velké množství lidí ...

https://www.youtube.com/playlist?list=PLeHAPs-QKbkDJlkRgTgUoNFJzj5HQP9lf

https://www.youtube.com/playlist?list=PLeHAPs-QKbkA0Opq4phCDoryqum85Kfky

http://www.protiproud.cz/politika/2378-nikoli-konspiracni-teorie-ale-realita-polsky-ministr-obrany-pripustil-existenci-elektromagnetickych-zbrani-pusobicich-na-lidskou-psychiku-ucinek-rychlosti-svetla-mohou-je-vyrobit-i-teroriste-evropske-instituce-na-dopisy-nereaguji.htm

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama