V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 01.12.

Dutá Země – Důkazy najdete na Google Earth (6.díl)

15. září 2017 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Dutá země
Milí čtenáři, jak jsem na začátku seriálu o duté Zemi slíbila že bych ráda téma doplnila o další díly, právě jste se dočkali. Toto pokračování není z přednášek tomáše marného. Další články u Dutozemi mám ještě v přípravě a původní seriál bude vycházet dál...

V tomto dílu vám ukážu, jak na Google Earth zcenzurovali otvory na pólech, abyste neznali pravdu a aby jejich snímky na první pohled odpovídaly oficiálně představované teorii. Jenomže cenzura nad severními a jižními póly je nějak bramborově udělaná a nefunguje vždy za všech okolností jak by měla. Když víte co máte dělat a když víte na co se máte dívat, uvidíte tam věci, ze kterých možná někteří z vás ještě dlouho nebudou moct spát.
Všechny obrázky, které v tomto dílu uvidíte, jsem nafotila pomocí klávesové zkratky přímo z programu Google Earth Pro, což je program zdarma. Kdokoliv z vás si ho může okamžitě stáhnout a může si okamžitě ověřit úplně všechno, protože níže najdete i pokyny, jak docílit toho, abyste mohli vidět to samé. Důkazy jsem vám teď předložila, ale ověřit si to musí každý sám za sebe a velice vám to doporučuji, protože to co si člověk zažije sám, se nedá srovnat s tím co jenom vyčetl.
Snímky jsou tu vložené tak jak se mi je podařilo zachytit, jsou na 1000% autentické a v žádném případě jsem na nich nic neopravovala v grafickém programu.

Pokud Google Earth nemáte nainstalovaný, právě teď je vhodná chvíle. Můžete si ho stáhnout ZDE a rovnou si ověřte a zkontrolujte vše, co tady napíšu. Uvidíte, že to tak opravdu je a vaše prohlídka tak může být zajímavě interaktivní.


Otevřete program a rovnou se podívejte na severní a jižní póly na Zemi. Všimněte si, že přesně v místech, kde by měly být otvory v duté zemi, se nacházejí podivné kružnice. Jakoby někdo zapnul Photoshop a prostor nad otvorem dostavěl z jiné vrstvy, která používá jako texturu své okolí, které do tvaru slunce zatáhnul směrem do centra. Tak vznikají jakési kružnice, které při povrchním pohledu běžného člověka moc netrknou, ale když víte co máte hledat, začne vám to být zatraceně hodně divné.
Ještě divnější vám to přijde ve chvíli, kdy si uvědomíte, že tyto cenzurované kružnice jsou POUZE A JEDINĚ na pólech, nikde jinde na mapách je nenajdete... Co tam sakra je, že to nesmíte vidět? - Pojďme si to společně ukázat:

ZEMĚ
Severní pól:


Tento program má funkci prohlížení snímků zpětně v letech. Toto je severní pól na verzi z roku 2016:


Dále snímek vypadá v podstatě stejně ve všech verzích až do roku 1964.

Jižní pól Země:
Osobně mi připadá zajímavější než ten severní, protože můžeme vidět, že se autor velice vyřádil, aby ho zamazal co nejvíce a upravované okolí má dokonce jinou barvu než zbytek autentických snímků. Proč je tady cenzurovaný kruh tak obrovský a proč tam domalovávali holý sníh do takové dálky? Proč nezamázli jenom otvor, tak jako je to na severu? V poměru s ním je totiž cenzura na jihu opravdu obrovská... Možná je tam něco, co nesmíme vidět, možná je tam nově nějaká základna. Možná bychom mohli vidět lidi jak si dávají kafe vedle svého UFO. Opravdu nevím, co pod tím je, ale hooodně by mě to zajímalo! Jižní pól je dle mých dat aktuálně zamrzlý, to znamená že otvor na jihu je vyplněný ledem, ale měla by tam být vytvořena cesta, kterou dokáže proletět standardní UFO talíř.


Cenzurovaný vstup na jižním pólu je zajímavý také v tom, že po větším přiblížení začíná svítit, toto je stále aktuální verze v roce 2017:


U jižního pólu ještě zůstaneme. Tento program má funkci prohlížení snímků zpětně v letech. Tohle je obrázek z prosince roku 1963. Úplně stejně to vypadá i ve všech verzích mezi lety 1984 - 2016, mění se pouze kvalita okolního prostředí, ale tato záhadná kružnice tam zůstává stejná!


Takto vypadá domalovaná kružnice, když hodně přiblížíte ten šedý okraj. Jde vidět, že celý kruh nad jižním pólem je uměle domalovaný a dokonce je přesně označeno, odkud kam je cenzura:


Jižní pól měl ve starších verzích ještě jednu zvláštnost, kdysi se mi podařilo pod správným úhlem pohledu vidět pod cenzurovanou vrstvu, protože byla umístěna v jiné vrstvě, kousek nad skutečnými snímky a bočním pohledem se to dalo vidět. Tentokrát se mi ale podobný kousek nepodařil, i když jsem se o boční pohled na starší blběji zcenzurované verze snažila:Malý trik, jak odhalit chybu v cenzuře jižního pólu:
Otevřete si v programu Google Earth pohled na jižní pól a zapněte si funkci prohlížení zpětně v čase. Trochu si oddalte mapu, a když začnete přepínat dozadu, uvidíte tohle:


Zůstaňte ve stejném přiblížení a jenom na měřítku pomalu klikejte na starší snímky. Vždy když se vám bude měnit mapa, tak se vám asi na vteřinu ukáže jižní pól jako tmavý kruh, který po kvalitnějším načtení obrázku rychle zmizí. Když vynaložíte úsilí a budete rychlí s mačkáním screenu, tak se vám podaří tahle zábavná momentka:


Funguje to i s pohledem hodně zblízka, to pak máte díru přes celý monitor.

S Google Earth si ale můžete užít ještě více zábavy, protože nově nabízí i prohlížení Marsu a Měsíce. Obrovsky mě mrzí, že není k dispozici funkce prohlížení zpětně v čase, ale buďte rádi za aktuální verze. Jak už bylo vysvětleno v předešlých dílech tohoto serálu, všechny planety jsou duté. Naše, i malé planetky které obíhají kolem černé hvězdy. S cenzurou jejich pólů si poradili úplně stejným způsobem, jako v případu země:

MĚSÍC
Severní pól:
Tak tady je cenzura naprosto evidentní, tomu máznutému kolečku by neuvěřil ani slepej.

Jižní pól:


A znova s větším přiblížením, ten pohled je opravdu zajímavý:
Proč je tam vlastně tolik světla?MARS
Severní pól:


Jižní pól:


A ještě jednou s přiblížením:
... Tohle vypadá naprosto reálně a věrně, že jo!

Na Google Earth jsem si všimla další zajímavosti, trvá jenom okamžik a je v aktuální verzi. Když přepínáte z jednoho prohlížecího módu do druhého a jste na všech planetách na pólech, tak když překliknete z jiné planety zpátky na zemi, tak se vám znova spustí prohlídla na pólu. Když máte štěstí, kamera začne od pólu kde JE VIDĚT SNÍMEK BEZ CENZUROVANÉHO BÍLÉHO KRUHU a jak se pak kamera v 3D rychle otáčí a oddaluje, tak ten otvor zmizí a zase vidíte jenom bílé kolečko a nejde to vrátit zpátky. Soudruzi to prostě tak trochu nevychytali, jenomže těchto detailů si všimne jenom ten, který ví co hledá. Trvá to jenom asi 1-2 vteřiny a když zastavíte kameru manuálně tak to hned zmizí, zkuste si to sami... Na tuto chybu i na tu předešlou při 2D pohledu jsem přišla úplnou náhodou, když jsem pro vás chystala tento díl.

Ta chyba se chytá hodně blbě, ale když přepínáte z jedné planety na druhou tak musíte mít hned prsty nachystané na klávesové zkratce a ofotit komplet celou obrazovku, takže je to taková hra na honěnou.
Toto se mi podařilo chytit na Marsu:


Tohle je znova jih na marsu, ale tentokrát jsem byla rychlejší a navíc to máme v mnohem přižším pohledu:


Na Marsu, se to chytá dobře hlavně na jižním pólu. Přesně vidíte jak se nad otvorem rychle doskládávají ty uměle domalované vrstvy.

Pokud to chcete vidět na vlastní oči, postupujte přesně takto: Postupně si přepínejte z verzí Země, Mars, Měsíc a u všech najeďte na jižní pól a hodně to přibližte nad cenzurované kolečko. Nechte to jak to je a pak postupně přepněte z jedné planety na druhou. Kamera často začne v tom místě kde jste ji předtím nechali a ukáže vám zamazané póly.

Takhle vypadá ta chyba na jižním pólu Země, co se mi podařilo odfotit:
Tady jsem nebyla dost rychlá a půlka chyby už je pryč:


Severní pól zase vypadá takhle:


Tohle jsem odchytila na jihu Měsíce, kde je stejná ,,chyba":Severní pól Měsíce, ten jsem chytla krásně zblízka i s chybou:

Když srovnáte chybu s tmavým kolečkem na severním pólu se skutečnými snímky severního pólu, tak vás skoro trefí šlak, protože se perfektně shodují. Cenzura je přesně tam, kde by být měla:


Jak je to možné?
Když si tak hrajete s planetkou a zkoušíte všelijaké snímky a momentky, uvědomíte si, že snímky na pólech jsou vlastně vrstvené a i to tmavé kolečko, co vidíte když se vám podaří vyfotit ,,chybu" při překlikávání starých snímků nebo při překlikávávní z jedné planety na druhou, je jedna z vrstev. Není to přesně reálný pól, ale je to nejnižší nejméně cenzurovaná vrstva, kdy vlastně zamlžili tmavý otvor jednou vstvou a pak na to natáhli další, protože jedna nestačila a stejně jim tam pořád prosvítala ta nechtěná díra. A když přepínáte mezi snímky/planetami, tak program nestíhá načítat všechny vrstvy naráz a načte od první od té nejnižší...

Doporučuji abyste si to všechno prohlédli a ověřili dokud je čas, protože nevím nakolik radioaktivní mé odhalení je a existuje ,,riziko", že to soudruzi postupně opraví, až se to rozkřikne. Už teď je vidět markantní rozdíl mezi kvalitou cenzury v roce 2016 a 2017. Čím mladší mají snímky, tím mají lepší Photoshop a pečlivější cenzory.

A poslední snímek ukazuje severní pól Marsu při pořádném přiblížení. Bez chyby:

 


Komentáře

1 Teri Teri | 15. září 2017 v 9:42 | Reagovat

Tak tohle je nářez, šílený co všechno nám skrývají.. a ještě se ve škole učí, že je to všechno uplně jinak, známe uplně jiné údaje.. no hrozný

2 Anchor Anchor | E-mail | Web | 15. září 2017 v 12:11 | Reagovat

Not bad, ať už je to, jak chce, rozhodně sis s tím dala pořádnou práci to zachytit! :-)

3 Elfí Elfí | 15. září 2017 v 12:21 | Reagovat

Nejdřív jsem byla k myšlence duté Země skeptická, ne že bych tu myšlenku odmítala, ale nemohla jsem si ji nějak sama ověřit, na výpočty jsem hloupá... ale po přečtení tohoto článku už nevím, jak by se daly vysvětlit tak okaté kamufláže pólů, a nejen na Zemi. Opravdu nevím, jestli jsme na povrchu my nebo ti druzí, ale je jisté, že na pólech je něco, co nechtějí, abychom viděli... a díry jsou nejpravděpodobnější. Tohle prostě nejde odmávnout jako optický klam nebo konspirační teorie, tohle je pro mě důkaz... stahuji Google Earth a jdu si ověřovat. Děkuji za důležitý článek.

4 leeth leeth | E-mail | 15. září 2017 v 13:51 | Reagovat

Myslím, že zrovna tahle radioaktivní zpráva nikomu vadit nebude. Mě tenhle Google Earth fail štval celé dětství, neměla jsem důvod víc ten program spoustět, když ani nejsou schopní ukázat póly. To je stejně tak jedna z mála věcí, co malé děcko napadne prozkoumat v takovém programu, ne? :D
Tyhle věci se řeší hojně na netu přes deset let v různých fórech. Stačí si vygooglit 'why poles on google earth are censored'.. vadí to hodně lidem, otázka vždy zůstává stejná - co je tam tak tajného, že to nesmíme vidět?

5 zdeněk zdeněk | E-mail | 15. září 2017 v 15:07 | Reagovat

Tyjo, je to tam. Fakt žejo. Otázka je jak dlouho to tam bude.

6 fluttershine fluttershine | 15. září 2017 v 17:19 | Reagovat

Já jsem vůči teorii duté země hodně, hodně skeptická, ale sladká voda na pólech a google earth mě dost nahlodávají. Když člověk vidí tohle, co si má myslet? :D Jediné možné vysvětlení by zase zbortilo veškeré ostatní znalosti, které jsem si myslela, že mám xD
http://www.imagehosting.cz/?v=severnnjn.png

7 David David | 15. září 2017 v 17:49 | Reagovat

Achjo, tady na toto je jednoduché vysvětlení. :(

Ve zkratce: fotky (obdelníky) je potřeba zobrazit na 3d kouli. Jedna z metod, jak toho dosáhnout je rozdělit kouli na části, na které se jednotlivé fotky "nasadí". Myslím, že tento obrázek to celé vyvětluje: http://hi.gher.space/dl/2FWZTPVX57Z72JFPAQXEJ27GEK.jpg

8 Jenny Jenny | 15. září 2017 v 22:29 | Reagovat

Přesně jak napsala Elfí..já si kvůli tomu stáhla v práci google earth do mobilu, ale tam to není vidět úplně tak jako na pc, ale zkoumala jsem to i tak a dost mě to zaujalo...teď už té duté zemi trochu začínám věřit

9 von karajan von karajan | 15. září 2017 v 22:55 | Reagovat

a teď si představte tu spoustu "odborných" videí na YT o ploché Zemi, muheheheheééé.... :D

10 vcelka vcelka | 16. září 2017 v 0:03 | Reagovat

Díky za článek, teorii o duté zemi jsem nevěřila, ale po tomto jiné vysvětlení nemám. Sama jsem póly prohlížena a postupně jak jsem bud oddalovala nebo přibližovala, tak jsou vidět hodně upravy. Například led na jižním polu, mě přijde celý dokreslený, když jsem si s tím chvilku hrála, tak se tam objevily původní snímky-zelené.

11 Alue Alue | 16. září 2017 v 9:57 | Reagovat

Upřímně jsem ráda že má tento článek u vás úspěch, dělala jsem se s ním celý den... Každopádně těch zajímavých důkazů k zamyšlení bude více, google earth není jediná podivnost.

12 Severka Severka | Web | 16. září 2017 v 10:09 | Reagovat

Ať už dutá Země opravdu existuje nebo ne, je to jak píše David [7]: - Google Earth používá 3D modely a ty mají svá omezení, nic víc v tom není.

13 jirik jirik | E-mail | 16. září 2017 v 10:21 | Reagovat

[10]:Původní název zamrzlého Gronska je Greenland.. proč asi.....

14 leeth leeth | 16. září 2017 v 11:15 | Reagovat

Myslela jsem si přesně to, co říká David a Severka, ale mám takový pocit, že kdyby chtěli, zvládnou to zpracovat tak aby to odpovídalo pravdě. Ale oni asi nechtějí,  ještě přes to ládují různé další spešl vrstvy.. :D zase tak nevinné to vysvětlení být nemusí
Alue moc děkuji, že s tím seriálem pokračuješ a dáváš si práci. Těším se na každý nový díl.

15 armag armag | 16. září 2017 v 20:22 | Reagovat

Spousta videí je i na aoutube. Jen je potřeba to přebrat. Na některém z videí je vidět dokonce to, že u některých míst na severním pólu jsou zeměpisné názvy těch míst.

https://www.youtube.com/results?search_query=hollow+earth+google

16 Pavel Pavel | E-mail | 17. září 2017 v 1:03 | Reagovat

Aluš - pod obrázkem jižního polu Měsíce máš otázku proč to tam tak svítí. Já bych řekl, že jsou dvě možná vysvětlení. Za prvé - to nejjednodušší - je tam ledová plocha (vodní) a ta odráží sluneční paprsky více než okolí. Za druhé - je možné, že Měsíc je dutý a je umělého původu a uvnitř jsou stále jeho obyvatelé, anebo je to již jen automat bez lidí, který byl naprogramován, aby nás tady na Zemi držel v šachu. Prostě buď něco co velmi odráží světlo - anebo vstup do vnitřních měsíčních prostor osvětlených zevnitř.

17 Firzen Firzen | 19. září 2017 v 6:42 | Reagovat

Otázka je ... proč by to vlastně někdo chtěl tajit, pokud by byly planety duté a na pólech byly nějaké portály?

Přijde mi to podobné, jako by někdo tajil, že se na Zemi vyskytuje například zemní plyn.

Moc tomu nerozumím.

18 zdeněk zdeněk | E-mail | 19. září 2017 v 16:46 | Reagovat

[17]:  Jednoduché, pokud víš že je něco na druhé straně země ale na mapách to není, tak tě popadne zvědavost se tam podívat, jenže to bys potkal ty lidi tam.
No a se systémem je konec.

19 mariankosnac mariankosnac | 19. září 2017 v 19:49 | Reagovat

[17]: Pretože keby sa ľudstvo dozvedelo že na póloch sú vstupy do iného sveta tak by tam každý chcel ísť. .. a to nechcú naše elity ani tí na druhej strane.

20 jirik jirik | E-mail | 20. září 2017 v 18:53 | Reagovat

to 17 -
Proč jsou zakonzervovávány některé pyramidy?
Pyramidu objevili italští vědci Nicola Masini a Rosa Lasaponara z italské Národní vědecké rady (Italy’s National Research Council – CNR). V oblasti Cahuachi se vyskytuje více staveb a chtěli prověřit, zda se pod písky Peru neskrývají ještě další tajemství. Masini vyhotovil s pomocí svých kolegů (díky satelitu Qiuckbird) infračervený snímek oblasti s vysokým rozlišením. Kromě již zmíněné pyramidy, objevili dalších 40 vyvýšenin, které mají architektonické rysy. Cahuachi je doposud největší známé obřadní místo kultury Nazca. Tato civilizace zmizela zřejmě v době vzestupu Incké říše. Předtím, než byla tato místa opuštěna, byly stavby uzavřeny a zasypány pouštním pískem. Kdo, proč a kdy to udělal, není známo. (Sueneé: Podobný jev byl zjištěn i v případě Bosenských pyramid. Byly zakonzervovány.)
https://www.suenee.cz/mumie-z-nazca-objevena-dalsi-tela-a-cesta-do-podzemniho-obydleneho-mesta/
Pro č jsou likvidovány ostatky obrů a pozůstatky koster s protaženou hlavou?
Vedci však pochybujú o tom, či môže umelá deformácia zmeniť nielen formu lebky, ale i jej objem. Senzačný nález má totiž množstvo ďalších fyzických charakteristík, ktoré sa výrazne odlišujú od normálnej ľudskej lebky. Výsledkom je, že si teraz vedci lámu hlavy nad otázkou, či sú tieto lebky ľudské, alebo patria nejakému inému druhu humanoida.

Sueneé: Smithsonian Institut podobný případ již jednou řešil na území Severní a střední Ameriky, kdy byly nalezeny stovky kosterních pozůstatků bytostí nadměrného vzrůstu (obři) s protáhlými lebkami. Všechny tyto kostry SI zabavil za účelem dalšího zkoumání. Z neoficiálních zdrojů pak bylo zjištěno, že kostry byly spáleny. Celá záležitost byla zametena pod stůl a výsledky zkoumání nejsou dodnes k dispozici. Pokud byste pátrali alespoň po zmínkách, zda skutečně šlo o kostry obrů, dostanete se do slepé uličky. Oficiální status quo je, že pro něco takového není pádný důkaz.
https://www.suenee.cz/v-anktarktide-nalezeny-kostry-s-protahlymi-lebkami/

21 Firzen Firzen | 21. září 2017 v 6:24 | Reagovat

[18]: No já nevím. Mně se zdá, že tam lidi cestují i tak: https://www.polarcruises.com/arctic/ships/icebreaker/50-years-victory-arctic/north-pole-ultimate-arctic-adventure

Akorát je to trochu dražší. :D Ale možná by se dala najít i lepší cena.

[19]: Aha, tak jo. Já myslím, že by to bylo úplně v pohodě, kdyby to lidi věděli. Je to asi stejné, jako když lidi ví, že na Havaji je to moc fajn. Taky tam hodně lidí cestuje kvůli tomu, a ničemu to nevadí. Nebo vadí?

[20]: Hmm, no evidentně jsou protáhlé lebky tak dobře likvidovány, že lze jejich fotky bez problému najít na internetu. Antarktida je přece neprobádaný kontinent, tak bych se nedivil, kdyby se tam našlo něco nečekaného. Nicméně mám vážně silný pocit, že pokud by tam byl nějaký otvor vedoucí do jiného světa, tak by se z toho okamžitě stala senzace.

Je samozřejmě spousta nevysvětlených pozůstatků minulých civilizací, atd.. Ale ani to mi pořád nedává žádný důvod tajit bránu do jiného světa. Vždyť by to byla jedna z nejlepších věcí, kterou by se lidé mohli dozvědět. Nebo ne?

22 jirik jirik | E-mail | 21. září 2017 v 11:08 | Reagovat

[21]:Napsal jsem tu otázečku k těm protáhlým lebkám nepřesně... Proč jsou >některé< ostatky obrů a pozůstatky koster s protaženou hlavou likvidovány?
a/ prodloužení některých lebek je zdůvodňováno zabandážováním lebky, aby získala protahlý tvar
b/ je nalezeno nějaké vysvětlení, které lidi zbaští a tudíž lebky mohou být uchovány
c/ jsou likvidovány lebky, které by ohrozili současný informační systém,...co jim prozradili testy DNA, že musely být lebky zlikvidovány a to včetně záznamů z výzkumu?....
--
Pokud by byl nějaký otvor vedoucí do jiného světa, pro dost lidí by to byla senzace, další by ihned založili cestovku (o tom byl zajímavý sci-fi, kde nějaká soukromá firma dělala výlety do minulosti, později se tam stala nehoda, kvůli níž zašlápli obyčejného motýla, ale ten motýl byl důležitý pro budoucí ekosystém planety...), jiní by mávli nad tím rukou, a samozřejmě by se objevili i tací, kteří by tvrdili, že je to nebezpečné aniž by předložili hodnotný důkaz té nebezpečnosti...
--
Důvod proč by se tajila brána do jiného světa je ten, že by to ohrozilo současný systém, který je založen na penězích a strachu... proč strachu? Za pomoci strachu se nejsnáze ovládají jak jedinci tak celé davy...Novodobé nástroje strachu - nebezpečí tzv. terorizmu, strach, že brusel zamítne státu dotace (důvod může být jakýkoliv), ztráta zaměstnání, nebezpečí exekucí,...
No, a mě by třeba zajímalo jestli tento příspěvek projde schválením:-?

23 zdeněk zdeněk | E-mail | 22. září 2017 v 14:53 | Reagovat

[21]: Logo Polar Cruises je velice zajímavé v tom odkazu.
Krásné díry na pólech! :D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama