V e-shopu Alue.cz jsou nové Brazilské křišťály. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 14.11.

Dutá Země – Duté vnitřní planety, Měsíc a Černá hvězda (7.díl)

17. září 2017 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Dutá země
Všechny planety v našem vesmíru jsou duté a mají dva polární otvory, stejně jako země. Těmito otvory procházejí siločáry vytvářené nábojem černé hvězdy. Vnější vesmír i vnitřní ,,modelový" vesmír který vidíme my uvnitř duté planety, je koloidní. To znamená, že každé těleso má náboj a nikdy se nemůže srazit jedna planeta s druhou.

Na obrázku níže můžeme vidět velice zajímavý snímek z ledna roku 1998, který zachytil Hubbleův teleskop v režimu který zachycuje ultrafialové světlo. Ve zdroji obrázku ZDE se můžete dočíst, že toto světlo v okolí pólů rotuje ve výšce tisíců mil nad oblaky. Věda tento jev vysvětluje jakýmsi energetickým větrem ze slunce, který rotuje takto na pólech planety, což je naprostý nesmysl.
Na obrázku níže vidíte Jupiter, kde se děje to samé. Snímek kde je vidět záře, zachycuje magnetické pole na Jupiteru. Důvod, proč můžeme na severních a jižních pólech planet vidět tato energetická pole je prostý. Skrze otvory proudí nepředstavitelné množství energie, je tam velice zesílený, anomální magnetismus.


Toto je velice krásné video, které by vás mohlo zaujmout. Opět zachyceno Hubbleovým teleskopem v režimu ultrafialové světlo. Ukazuje snímky na severním pólu Jupiteru. Zdůrazňuji, že nejde o viditelné světlo, ale o snímky které zachycují magnetické pole.

https://www.youtube.com/watch?v=hPC9pLZ51S8

Toto je Mars. Všimněte si, že stejně tak jako Země, má i on ledy v okolí pólů: (obrázek níže)

Jak v makrokosmu, tak v mikrokosmu.

Pojďme se podívat podrobněji také na Měsíc:
Měsíc má zemskému povrchu nejblíže. Tento útvar má asi 450km v průměru, je také dutý jako ostatní planety a jak je vidno pouhým okem, okolo své osy se netočí. Jedna strana je viditelná ze Země, druhá strana je stále natočená směrem k černé hvězdě.
Jak je vám asi jasné, všechny planety uvnitř duté Země, včetně slunce, rotují okolo černé hvězdy v pravotočivém směru.

Podle níže zobrazeného schématu se může pohybovat výška oběžné dráhy měsíce okolo 2200 - 3000 km nad povrchem Země. Vnější kružnice představuje dutou Zemi, uprostřed (H) je černá hvězda a v prostoru mezi nimi rotují planetky, Slunce i Měsíc. Jde o pohled shora.Černá hvězda je tím, co v naší realitě nazýváme hvězdným nebem. Pokud vezmete v potaz dutou zemi, tak je centrem gravitace, máme ji nad hlavou a na atomové úrovni nás nabíjí nábojem, který nás přitahuje k zemskému povrchu. Její povrch je porézní a světélkující dojem hvězd utváří atmosféru hvězdného nebe. Její průměr je okolo 1000 km. Důvod, proč místo černého míče vidíme rozprostřené hvězdné nebe, pochopíte z následujího obrázku:


Stejně jako paprsek světla se zakřivuje v závislosti na tvaru, i pohled je ohýbán dle tohoto schematu. Z tohoto pohledu je vidět naše hvězdná obloha. Přemýšleli jste někdy nad tím, že "hvězdy" nezačínají hned s horizontem, ale o trochu výš?

(pokračování příště)
 


Anketa

Máte doma televizi?

ANO
NE

Komentáře

1 ;Kaia ;Kaia | 17. září 2017 v 9:23 | Reagovat

Zatím mě tato série přesvědčila,že je Země dutá,ale rozhodně ne o tom,že MY žijeme uvnitř. Spíš si myslím,že žijeme na povrchu a ti lidi(jak je ty nazýváš lidmi z povrchu) jsou vlastně lidi zevnitř duté Země.

2 Alue Alue | 17. září 2017 v 10:07 | Reagovat

[1]: Zkus sama sobě zodpovědět otázku, proč máme pořád stejnou oblohu? Pokud pluješ nějakým vesmírem na nějaké planetě ve tvaru kružnice, měla by se obloha dost měnit a hvězdy které jsou různě vzdálené od sebe, by měly měnit vzájemnou vzdálenost a měly by se i různě překrývat podle momentální polohy planety. Jenomže ve skutečnosti vidíš pořád jedno a to samé plátno, stejný vzoreček a podle ročního období ho vidíš jednou posunutý víc tam, podruhé jinam, ale jinak se výhled na hvězdy nemění, hvězdy jsou od sebe vzdálené pořád stejně.... Jde o to, že to nejsou hvězdy, ale otvory v černé hvězdě, proto nemění pozice a jsou pořád stejné. A to, co občas spadne na zem jako meteorit, jsou úlomky z této černé hvězdy. Dojem poblikávající hvězdy, zase způsobuje rotující energie uvnitř černé hvězdy.

3 Jane Jane | 17. září 2017 v 13:11 | Reagovat

Ahoj Alu. Teorie duté země je velmi zajímavá a úplně jsem se nad ní nadchla. Pak jsem se s ní svěřila ale kamarádce, která má velkou intuici a řekla mi, že cítí, že země je kulatá a jsme ve Vesmíru, přesně tak, jak nás to učí ve škole. A pak mi řekla, abych se podívala z okna ven na krajinu do dáli, že je to jemně vždy do oblouku a to svědčí, že je Země kulatá. Kdybychom byli jakoby naruby a celý vesmír by byl uvnitř tak bychom viděli i další státy a země rovnou na jediný pohled. Ale my vidíme jen horizont, který se zaobluje. Nevím jestli je to ode mě srozumitelné, každopádně taky to stojí za úvahu. Takže se už ztrácím v tom, jak to je :D

4 Alue Alue | 17. září 2017 v 14:53 | Reagovat

[3]:  Ahoj, to je přece nesmysl, nemůžeš vidět nějaké další státy, nemáš nekonečný zrak. Navíc je uprostřed černá hvězda, skrz tu přece nevidíš.

5 PájaB PájaB | E-mail | 17. září 2017 v 21:45 | Reagovat

[3]: ahoj všem, jen bych rád trošinku osvětlil jak s námi komunikuje intuice. Ona totiž neříká 100% pravdu. Říká nám na co jsme v tu chvíli připraveni a co je v tu danou chvíli pro nás pravda. Svojí dceři jsem to vysvětloval následovně: Je ti 12 a zeptáš se intuice: On je úžasnej, miluji ho, mám si ho vzít? Odpověď intuice zní NE. Je ti 25 a zeptáš se intuice,  On je úžasnej, miluji ho, mám si ho vzít? Odpověď intuice zní ANO. Stejná otázka, jiná odpověď. Kdo VÍ pochopil, ostaní pochopí.... přeji pěkný den ;-)

6 Katie Katie | 17. září 2017 v 22:01 | Reagovat

Také přemýšlím, jak to vlastně je, ale dutá země mi začíná dávat smysl  :-) Jinak na dnešek se mi zdál o tobě Aluško sen  :-) Bylo to velmi milé poznat Tě ve snu. Podaly jsme si ve snu ruce a já měla radost ,že Tě konečně poznávám. Bylo to hodně živé, měla jsi vřelou a teplou ruku  :-)

7 Tomáš Tomáš | 17. září 2017 v 22:04 | Reagovat

Alue, letěla jsi někdy letadlem? :-)

8 Krucifix Krucifix | 17. září 2017 v 22:16 | Reagovat

Aby se nakonec neukazalo, ze je to matrix a lidsky mozek je naprogramovan a udrzovan tak, abychom na skutecnost ohledne vesmiru a planet neprisli...Snazime se prijit na smysl zivota, ale smysl je jediny - neco se naucit, neco si odpykat, neco si odnest v dusi do jine dimenze. Jen me napada, zda nemame kazdy svuj vesmir, zda tento web neecistuje jen pro me a mam predstavu, ze jej nekdo tvorii, nekdo cte, ale to vse je iluze - treba ne :-) Zivot je fajn. Honza Krucifix

9 Kuník Kuník | 18. září 2017 v 8:16 | Reagovat

Mám k tomu další, podle mého názoru zajímavou připomínku. Nejde jen o dutou zemi, ale i o ostatní informace, které nám předkládáš. Když je zkusíme poskládat tak, aby do sebe zapadly, alespoň mně to nesedí.

Tedy: žijeme uvnitř, přesto jsme "Zlikvidovali ochranný obal (štít) kolem planety Země a to po několikáté." píše TM.

Jak jsme mohli něco takového udělat? když žijeme vevnitř?
Máme tedy zevnitř vliv na to co je venku?
A pokud ano, znamená to, že my nevědomí lidé, jsme porušili obal kolem naší planety a způsobili tím problém lidem z povrchu, kteří jsou na úplně jiné úrovni než my? Nechali by si tito lidé něco takového vůbec líbit? A chceš mi tvrdit, že nemají prostředky jak se proti naší nevědomé úrovni bránit ?

Předpokládám, že to zůstane nezodpovězeno, stejně jako předchozí dotazy.

10 Alue Alue | 18. září 2017 v 9:05 | Reagovat

[6]:  To je hezké, dělo se pak ještě něco? :)

11 Alue Alue | 18. září 2017 v 9:08 | Reagovat

[9]: ,,Jak jsme mohli něco takového udělat? když žijeme vevnitř?
Máme tedy zevnitř vliv na to co je venku?"
- ANO máme na to obrovský vliv, proto se o nás už zajímají i ti z povrchu a proto jsou teď všude jejich talíře  proto nám sem dávají zelené lasery. Prakticky je jedno jestli jsme uvnitř, ty lodě animus se sem snaží vstupovat přes brány, jestli jsi někdy viděl seriál hvězdná brána tak pochopíš.

,,A pokud ano, znamená to, že my nevědomí lidé, jsme porušili obal kolem naší planety a způsobili tím problém lidem z povrchu, kteří jsou na úplně jiné úrovni než my? Nechali by si tito lidé něco takového vůbec líbit? A chceš mi tvrdit, že nemají prostředky jak se proti naší nevědomé úrovni bránit ?"
Venku se o sebe postarat samozřejmě umí, to máš pravdu, ale my tady o sebe ne.

12 martin martin martin martin | E-mail | 18. září 2017 v 11:15 | Reagovat

[6]: Zvlastni, zrovna vcera se mi Alusko o tobe taky zdal sen O_O  taky jsme si podali ruce a predstavili se, bylo to super. Mela si pootevreny dvere do bytu a ja te zahlidl, kdyz jsem sel okolo, pak jsem se rozhodl zaklepat :-)

Jinak serial me dost bavi, jde videt, ze si se do toho pekne ponorila, musi te to stat dost casu, zatim to pro me dava smysl, tak ti dekuji.

13 jirik jirik | E-mail | 18. září 2017 v 13:39 | Reagovat

[6]: Tož já sa přidám, taky, sice je to delší čas co se mi to zdálo, ale jeli jsme v limuzíně.....asi z nějakýho rautu.

Jinak na dnešek se mi zdálo, že jsem se setkal s putinem v rusku, když měl dovolenou na jeho sídle, ale nevím jestli to byl náhled do budoucnosti nebo návštěva jiné dimenze....

14 H H | 18. září 2017 v 14:30 | Reagovat

Ačkoli to považuji za naprostou kravinu, je to zajímavé čtení. :)

15 mariankosnac mariankosnac | 18. září 2017 v 20:11 | Reagovat

,,Kdybychom byli jakoby naruby a celý vesmír by byl uvnitř tak bychom viděli i další státy a země rovnou na jediný pohled."

Dnes som bol na najvyššom kopci čo tu máme odkiaľ je dobrý výhľad a keď som pozeral na horizont tam v diaľke sa krajina strácala v hmle. Takže i v prípade že sme v dutej Zemi, zabudni že uvidíš ďalšie štáty, už len ten opar nad krajinou to nedovoluje. Len 1-2 krát bol vzduch tak čistý že som videl ďalej, nejaké hory (asi Alpy) ktoré bežne nevidno.

16 LucTuc LucTuc | 18. září 2017 v 23:24 | Reagovat

[8]: Lol a to já pak jsem co když pro tebe neexistuji ? :D A co když ty neexistuješ a píšeš o tom aby jsme se já udržel ve svém vlastním vesmíru a neměl bych ani ponětí, že ty a ostatní skutečně neexistují.

17 Mára Mára | E-mail | 19. září 2017 v 1:57 | Reagovat

[2]: Jednodušší vysvětlení by bylo, že země nikam neletí a že nas blbě učí toto, než ze země je dutá.

18 Firzen Firzen | 19. září 2017 v 5:31 | Reagovat

[2]: Ehm, obloha se meni. Jenze samozrejme zalezi na vzdalenosti hvezd. A ty jsou (krome Slunce) tak daleko, ze je jejich pohyb z naseho uhlu pohledu skutecne nepatrny. Ale meni se nas vyhled na oblohu v prubehu roku prece. Zkusil bych trochu vic pozorovat. :-)

19 Firzen Firzen | 19. září 2017 v 6:26 | Reagovat

Ještě by mě Aluško zajímalo, jak do teorie duté Země zapadají odlesky družic na oběžné dráze, které lze pozorovat. A co třeba GPS? Jak to funguje, pokud je Země dutá?

Jinak bych ti opravdu moc přál mít někdy možnost se na pól ať již severní či jižní vypravit. Anebo nějaký ten let do vesmíru, aby jsi viděla zakřivení Země.

Je podle mě velká škoda si myslet, že žijeme v dutině a svět ovládají nějací zlí ilumináti, atd. Samozřejmě, někteří lidé jsou opravdu ďábelští, ale většina je naštěstí relativně normální. Žijeme v úžasné době plné dobrodružství a poznání, a Vesmír je na dosah!

Doporučuji si pročíst něco o SpaceX a plánech o cestě lidí na Mars. Taky nová orbitální stanice kolem Měsíce vypadá zajímavě.

Thomas Pesquet, který se poměrně nedávno vrátil z ISS na Zemi poměrně pilně fotil naši planetu z oběžné dráhy. Uploadoval stovky a snad i tisíce nádherných fotek: https://www.flickr.com/photos/thom_astro/page1

Taky vřele doporučuji pročíst web http://www.kosmonautix.cz/

Přátelé prosím, probuďte se! :-)

20 Miroslav Miroslav | E-mail | 19. září 2017 v 7:40 | Reagovat

Ahoj,
keby bola v strede čierna hviezda s "dierkami" ako hviezdami, ako by sa vysvetlilo rôzne spektrum hviezd, ktoré sú opticky blízko seba? A ako fázový posun hviezd? A ako výbuchy supernov? A čo pulzary?

Nevylučujem, že Zem môže byť dutá, ale my žijeme na povrchu, to mi dáva zmysel. :-)

21 Marbet Marbet | E-mail | Web | 19. září 2017 v 10:42 | Reagovat

Já už si radši nemyslím o naší Zemi a vesmíru vůbec nic. Těch informací je strašně moc, ze všech stran proudí různé a nové informace, pak jsou tady i konspirační teorie a pak informace o duté Zemi, někdo tvrdí že jsme uvnitř, jiní tvrdí že jsme na povrchu, a já už vůbec nevím, co si o tom všem mám myslet. Ve všem mám hrozný guláš a připadá mi, že na všech teoriích je určitě procento pravdy a pak i věci, co třeba vůbec nesedí. Asi je Vesmír už celkově na mé myšlení a představivost moc velký, tak nad tím vůbec nepřemýšlím a nepřikláním se k žádné teorii. Nechávám si vše pomyslně otevřené a věřím, že čas jednou ukáže, co je pravda a co ne :-)

22 Katie Katie | 19. září 2017 v 12:21 | Reagovat

[10]: U Tebe stál tajemný muž.Vypadalo to,jakoby Tě hlídal :-)  No a pak jsem musela odejít a vy také :-) Pak to bylo také zajímavé,ale jen si pamatuji na úryvky.A dnes se mi zdálo,jak se na obloze zjevují lodě mimozemšťanů :-)

23 Alue Alue | 19. září 2017 v 19:10 | Reagovat

[22]:  ... tak to asi nebyl jenom sen :)

24 Katie Katie | 19. září 2017 v 19:41 | Reagovat

[23]: je to možné, přišlo mi to velmi reálné :-)  Jedna malá věc mi přiletěla i před čelo,kde je šišinka a myslím si,že mě chtěla číst,ale já se snažila být v klidu a nedat na sobě znát strach  a věděla jsem,že musím mít klidné a hezké myšlenky a pak to odletělo :-) Pro mě prostě zajímavé :-)

25 Katie Katie | 19. září 2017 v 21:57 | Reagovat

[12]: Že by jsme měly v jeden večer podobně stejný sen?  Zajímavé  :-)

26 martin martin martin martin | E-mail | 20. září 2017 v 11:12 | Reagovat

[25]: Asi byl nejakej seznamovaci cas :-)
Kazdopadne pocitove tam byl jeste nekdo, bylo nas vic, ale ostatni si nevybavuju. Po predstaveni nas Aluska vzala na nejakej tobogan a naramne jsme se bavili :-D

27 Michaela Michaela | 20. září 2017 v 16:15 | Reagovat

Taky se priklanim spise tomu ze jsme na povrchu. A tocime se kolem Slunce. Tak jak je nam to oficialni vedou predkladano. Kdyby planety byly vsechny natesnane uvnitr Zeme a navic i se Sluncem a jakousi cernou hvezdou,musela by byt Zeme obrovska (vzhledem ke slapovym silam by se rozpadla a nas roztrhala na kusy). Navic ostatni planety jsou dost hmotne, takovy system by nebyl stabilni. A uz vubec nemluvim o akumulaci tepla ktere by nikam neutikalo protoze by je slupka nasi planety nepustila dale.

Duta zeme ano, ale my nejsme uvnitr ani nahodou. Fyzika a deje ktere kolem sebe pozorujeme by v takovem pristredi nebyly mozne. Jednoduchymi pokusy a vypocty si to muze spocitat kazdy. A matematika je naprosto univerzalni jazyk, ta plati vsude, vzdy a pro vsechny, to rikam jako zcela otevreny clovek :-)

28 Miroslav Miroslav | E-mail | 21. září 2017 v 8:07 | Reagovat

Príťažlivosť je zabezpečená nejakou odpudivou silou čiernej hviezdy. To by odpudilo aj obiehajúce planéty a Slnko, a spadli by na Zem. Odpudivá sila ich rotácie by tomu tiež napomohla.

A v raketách by tiež nemohol nastať beztiažový stav,stále by museli pracovať motory, samozrejme okrem ich voľného pádu. :-)

29 Michaela Michaela | 21. září 2017 v 9:01 | Reagovat

Ještě mě napadl jeden dotaz - ten náboj který nám dává černá hvězda a který nás udržuje na povrchu planety (pokud to není gravitace) je jaké povahy? Elektromagnetické?

30 pajano pajano | E-mail | 21. září 2017 v 21:22 | Reagovat

Vydržte, maximálně do 7 let a budete vědět vše.

31 Mára Mára | E-mail | 24. září 2017 v 23:33 | Reagovat

[27]: Matematika selže v případě že máš vedle sebe na střeše 10 vrabců a jednoho zastřelíš. Kolik jich zbyde? BTW nic proti, já se taky přikláním k tomu že žijeme na povrchu.

32 Tom Tom | 27. září 2017 v 17:54 | Reagovat

Pokud je Země opravdu dutá, tak si myslím, že je úplně jedno, jestli žijeme uvnitř, nebo vně. Resp. pokud budeme pracovat s tím, že prostor je uvnitř ohnutý, tak nemáme jak ověřit, že jsme skutečně uvnitř (tedy alespoň ne technikou založenou na hmotě). Přijde mi to celé jenom jako diskuze o tom, z jaké strany je správné se na celou věc dívat a podle toho pak má pravdu Pepa, který se dívá zprava, nebo Karel, který se dívá zleva, ale oba dva vidí stejnou věc.

Jinak se mi líbí nadšení, s jakým se tady celá problematika řeší. A taky díky za spoustu nové inspirace, nikdy mě nenapadlo, že by uvnitř naší planety mohl existovat celý další vesmír :-)

33 Matej Matej | 3. listopadu 2017 v 13:03 | Reagovat

Ak je zem naozaj duta tak ako je mozne ze ked stupam do kopca na neaku horu tak klesa atmosfericky talak. V pripade ze by sme boli dnu tak na vrchole hory by mal byt tlak najvacsi nakolko som viac v strede planety a tlaci na mna vacsia masa atmosfery.

34 Daniela Daniela | E-mail | 22. listopadu 2017 v 22:27 | Reagovat

Velice jsem se pro teorii duté země nadchla, tak jsem jí přednesla doma a hned jsem přes držku. O_O

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama