Kdo je oněch 144 000 bytostí uvedených v knize Zjevení?

24. září 2017 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Transformace
Kniha Zjevení (kapitola 7 a 14) i smaragdové desky předpovídají inkarnaci a příchod 144 000 "bojovníků" světla, kteří budou zachraňovat Zemi od "sil temnoty" během konce období kali jugy. Většina ze 144 000 "bojovníků" světla je nyní tady a je v procesu "probouzení" jejich skvělého účelu a poslání na Zemi.


Většina ze 144 tisíc je inkarnovaná z vyspělejších planet, ačkoli někteří jsou vyspělejší místní duše ze Země. Většina se probouzí z jejich dlouhého mentálního a duchovního spánku, a pomalu ale jistě si uvědomuje, že jsou zde, aby pomohli při velké transformaci planety Země.
Vzpomínky na 144 tisíc bytostí byly naprogramovány, načasovány a spouštěny, aby v tomto okamžiku "vyrazily" a probudily je k jejich pravé totožnosti, poslání a účelu inkarnovat se na Zemi v tomto nejdůležitějším čase v dějinách planety Země.
Vstoupili jsme do "11. hodiny" velkých změn, které se odehrávají na Zemi, a nastal čas, aby zbývající z oněch 144 tisíc se probudili ze spánku, "poklepali" si na čelo, aby opustili sen materializmu, "vyhrnuli si rukávy" a naplno se vrhli do zachrány této planety.

Nevědomé masy na Zemi tuto planetu nezachrání. Pouze 144 000 "bojovníků" může tuto planetu zachránit. Ale všech 144 tisíc "bojovníků" světla musí převzít svůj post a udělat to nyní. Doba zmatku, váhání a prokletí je u konce. K dispozici je planeta, která má být zachráněna. Jeden člen, kterého by se nepodařilo najít a nepřevzal by svůj post, může ohrozit celou misi.

Může to znít "galakticky" vážně, ale je to tak. Pokud si myslíte, že jsme jen na "běžné misi," tak se znovu zamyslete. Toto je největší poslání, které jsme se zavázali vykonat za posledních 200 000 let. Celá galaxie upřela zrak na nás, sledujíce, zda se nám to podaří. Sledujte, jestli je Země zachráněna nebo roztrhána, až se válečníci temnoty střetnou s bojovníky světla.

Kali juga
Země oběhne jeden krát kolem galaxie každých 25 920 let. Celý cyklus je známý jako juga. Ta má čtyři části. Dvě části (180 stupňů) vzestupného vědomí a dvě části (180 stupňů) sestupného vědomí. Tento cyklický vzestup a pád vědomí na Zemi probíhá od jejího stvoření a to vysvětluje vzestup a pád velkých civilizací na Zemi.
Kali juga je poslední kvadrant sestupujícího vědomí uvnitř jugy. Země je nyní na samém konci kali jugy. V Bibli se to vyjadřuje jako "ke konci časů." Konec časů nebude koncem Země, ale konec temnoty a zla na Zemi - a úsvitu sedmého zlatého věku osvícení.

přeložila: tereza

 


Komentáře

1 áťa áťa | E-mail | 24. září 2017 v 9:39 | Reagovat

"...nastal čas, aby zbývající z oněch 144 tisíc se probudili ze spánku, "poklepali" si na čelo, aby opustili sen materializmu..." já jsem myslel, že tyto bytosti od narození vědí, kdo jsou a že se nepotřebují probouzet o.O

2 Alue Alue | 24. září 2017 v 9:55 | Reagovat

[1]:  Taky si to myslím. Je to překlad zahraničního článku, nečekej že na netu budou věci nezkreslené :)

3 v v | 24. září 2017 v 10:31 | Reagovat

A co Blaničtí rytíři? Ti se také již probouzejí?

4 Václav Václav | 24. září 2017 v 10:38 | Reagovat

kali jugy a satja jugy mají přechodné jugy. toto je odkaz mahabharáty, tedy hinduizmus. když ale se zde radí, že náboženství je zlo, pak ale najednou se zde vytahuje. to je divné. tady je rozhodující, co je pravdivé. pokud někdo popisuje co bylo a co bude, není to skutečnost. pokud se podíváte, z jakého bodu vnímáte svoje nahoře, dole, zboku, vpředu, vzadu, zjistíte, že tady a teď je v bodě, které je pro vás bodem, kde se čas a prostor setkávají v přítomnosti.tedy v hlavě. a odkaz mahabharáty je, poznat sám sebe. proto klid mysli je klíčem k poznání nepoznaného. proto je potřeba očistit svého ducha od nánosů špatných kvalit. jinak je poznání nemožné. 8-)

5 lenka f lenka f | E-mail | 24. září 2017 v 10:50 | Reagovat

Já si zase tohle nemyslím.

6 jirik jirik | E-mail | 24. září 2017 v 11:24 | Reagovat

[3]:To je potřeba se zeptat bývalého a současného vlastníka.
--
Katolická církev v rámci restitucí získá nejspíš i bájný vrch Blaník ve středních Čechách. Na vydání desítek pozemků se dohodla s podnikem Lesy ČR. O vydání pozemků bude rozhodovat pozemkový úřad, rozhledny na vrcholu se restituce týkat nemá.
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/cirkevni-restituce-blanik-dce-/domaci.aspx?c=A141004_102946_domaci_hv
----
Je několik možností:
a/ majetkové záležitosti asi blanické rytíře nejspíše zajímat nebudou, když mají vyjet až bude českému národu nejhůře - že by vyjeli až na rozkaz majitele hory se dá pochybovat
b/ možná ještě tvrdo spinkají
c/ nejpravděpodobněji z hory Blaník odjeli nepozorovaně a neznámým směrem, ale lze předpokládat, že směrem kterým jeli bude asi ruská federace.....
A proč ruská federace? Putin se před nějakou dobou vyjádřil, že až bude západním slovanským bratrům nejhůře, že přijde rusko na pomoc....;-)
Možná nějaká nápověda by byla v divadelní hře Blaník z Divadla Járy Cimrmanna..:-?

7 kalia kalia | 24. září 2017 v 11:36 | Reagovat

Ohledně toho byl zajímavý seriál
https://www.csfd.cz/film/294084-doteky-osudu/prehled/
myslím.

8 Alue Alue | 24. září 2017 v 11:40 | Reagovat
9 adonajpetr adonajpetr | 24. září 2017 v 15:02 | Reagovat

Částečne ok, ale občas je to hloupost- ano jsou tady, vědí to někdy o sobě, jsou hrdí, pružní a pevní, ale prvně musí rozpoznat, co jsou jejich myšlenky a co jim někdo podstrčil během jejich nepozornosti v tom běhu, co tady pořád je. Od rodičů, co nad nimi mnohdy bedlivě stojí a nenechají si ujít příležitost, že to dítě či dospívající to vidí špatně a naivně. Školy, peněz, apod.
Já ze svého pohledu to vidím tak, že tihle lidé (duše) se pro svou niternou jinakost dokonce mohou sebetrestat různými závislostmi apod., protože jsou jednoduše na některé věci vnímavější a to především na chybějící lásku a pokud uvěří, že např. sex je ta láska(náhrada) a pozapomenou na tu zadní vzpomínku tak se pozdrží a zase chvíli trva než se vzapamatují. To je třeba i můj příběh.. takže tak.

10 LucTuc LucTuc | 24. září 2017 v 16:40 | Reagovat

Po tom včerejším datu se něco změnilo, nebo to cítím jenom já? Někde to musím zmínit. Zdá se mi to, nebo se ve ,,vzduchu,, šíří nějaké negativa? Myšlenky a podobně, v poslední době hledám inspiraci a když jí dostávám, tak dnes a v negativním tvaru. :-?

11 Jej... Jej... | 24. září 2017 v 19:54 | Reagovat

to já nevím přesně kdy, ale někdy v těchto dnech sem v noci cítila šílenou slabost a "tíhu" na těle, to se mi snad ještě ani nestalo ,prostě z ničeho nic..a špatně se mi dýchalo...

ale jinak čtu poctivě tvůj zápisník, a četla sem tam i o těch fyzických slabostech...tak přes den je moc nevnímám, ale to je tím, že mám teď odpočinkový režim a fyzicky se vůbec nenamáhám :D...zítra bude změna, a už budu mít normálnější režim, tak uvidíme..

12 ginze ginze | 24. září 2017 v 21:24 | Reagovat

[7]: Tenhle seriál je opravdu super, doporučuji ho shlédnout :)

13 jab jab | E-mail | 25. září 2017 v 17:15 | Reagovat

A co se stane po válce? Jaké zde nastanou změny? A co kdyby vyhrála temnota? Můžou těm vyvoleným ňák pomoci i ti obyčejní? A kdy přibližně se to stane?

14 Katie Katie | 26. září 2017 v 18:46 | Reagovat

Roste hodně hub,tak se říká,že bude válka  :-(

15 Ježovka Ježovka | 6. září 2018 v 4:52 | Reagovat

[14]: No vidíš, a i přes to malý vystoupeníčko s novejma krásnejma raketama furt nic :-D (prostě je fajn odpovědět na nějaký komentář o válce po roce s tím, že zatím žádná není, cítím se jak z budoucnosti)

Třeba je jedna z těchhle bytostí naše Alue, už se tu o tom mluvilo 😏 nicméně pokud to odmala mají vědět, jako kdo jsou, tak asi ne(ač si pamatuje, jak ji pří příchodu na svět zdravily - nejen - stromy. to musí být krásné), alespoň podle všech dostupných načtených informací. Že je ale její duše "odjinud" je jasný - ač právě teď je lidská bytost, tak těžko říct.

Úplně se mi vybavuje Arcanian Griffin... :-)

[13]: Každá duše tu má svůj úkol, to není tak, že někdo je "obyčejný". Společně se to tu snažím zachránit my všichni, jen někdo se holt probudí a někdo ne. My, kteří chodíme číst Alušku.org a přemýšlíme nad věcmi nejen zde, ale i okolo sebe, jsme ti probuzení a je v našich rukou s tím nakládat. Vždycky říkám že nevím, co by se mnou bylo, kdybych to tu nenašla, nevěděla bych tolik věcí - navíc se o mě chviličku(vyloženě chviličku)předtím pokoušela i "temná strana"(určitý druh náboženství)a já tomu postupně propadávala. A o pár dní později jsem našla Alušku.org a tak mě to ihned chytlo, že jsem na nějaké nesmysly předtím úplně zapomněla, jako kdyby mi ihned docvaklo "jo, tohle dává smysl! tady to je ono! ne tamto!" Zajímavé, jak se o člověka pokoušely naráz obě strany, jako kdybych jednoduše dostala na výběr. Úplně si tehdy pamatuju po jednom článku můj vyjukaný pohled nahoru do vzduchu se slovy "já mám andílka? a-a to... ahoj. ty jsi tam fakt celou dobu, jo?" :D není to tak, že bych slepě odjakživa věřila, co Aluška říká, já než něčemu věřím, dvakrát si to dobře rozmyslím. Jen to se mnou rezonovalo tak moc, že jsem se v tom okamžitě cítila doma(konečně, předtím mi totiž všechna náboženství přišla víc jak pastičky na lidi než něco, v čem by mi bylo dobře)a prostě jsem věděla, že to dává smysl, mělo to odpovědi na moje nezodpovězené otázky.

Co se pořád týče toho poslání na zemi... Jo, čtu po nocích tyhle články, protože mě to prostě hrozně zajímá, osud, jak tohle vlastně funguje. Kromě hudby a lidí s ní spojených jsou mé sny hrozně abstraktního charakteru. Ano, mimo jiné psaní je moje hobby a snad i jeden z talentů, ale na to se momentálně vůbec necítím. A přeci kdybych měla nyní psát, přitahovalo by mě to, mělo by to ten kousek jiskry díky které se člověk zase cítí na chvíli "doma". Ale dá se říct, že jsem vždycky chtěla lobovat za dobrou stranu a ukázat veřejně, že i dobrá strana může být "kůl" a můžete se s ní cítit dobře(jako hodně malá jsem si vymyslela klan kočičích bojovníků, se kterými bojujeme za různé dobré věci, haha, tohle jsou hezké vzpomínky. Bylo to jako film Matrix v dětské verzi), ba co dobře, líp. Proto mě trochu mrzí, že mám tmavé oči - na fotkách a plakátech, které mám v hlavě, by vypadaly lépe světlé, ale to tu nebudu rozpatlávat. Každopádně mě pořád láká práce s davy a hudbou dohromady - máte totiž dav, se kterým si můžete dělat takřka co chcete, rozproudit spoustu energie, je to velmi silný, úžasný a VLIVNÝ zážitek. Dalo by se přeci používat jako merch kapely i dobré symboly, ukazovat dobré symboly, i kdyby mě potom měl někdo odprásknout v přímém přenosu(jen narážka)... To přeci stojí za to, ukázat lidem, že ta pitomá kabala tu není sama, kdo funguje. Navíc lidi si vás nejlíp zapamatují, když je váš příběh rychlý, dramatický a s rychlým koncem, co si budeme povídat. A já mám prostě pocit, že jsem sem přišla NĚCO UDĚLAT(a nejspíš s někým, Vesmíre chraň, asi bohužel vím o koho jde) a ne jen být, proto jsem se v pubertě vždy vztekala, když mi rodiče opakovali, že mě čeká "normální práce s normálním životem a dětmi" a "měla bych teď jít ven s kamarádkami na diskotéku, protože to puberťačky dělají", to se mi ježí chlupy ještě teď. Proto se mi nikdy nechce ukončovat tyhle moje děsivé slohovky na Alušce, protože u toho třeba mám puštěnou Enyu a cítím takové hrozně příjemné napojení na zdroj, jako při mluvení s andělem, ani jedno se mi nikdy nechce ukončovat. A pak si ten komentář druhý den přečtu, již vystřízlivělá a plácnu se do čela :D ale Alu mě naštěstí několikrát uklidňovala, že má moje komentáře ráda(díky). Ony jsou to spíš nekončící filozofické úvahy než komentáře, připadá mi.

Každopádně pokud vím(a chápu to správně), tyto bytosti nesmí temná strana cíleně zabíjet - kéž by se jedna z nich objevila v hudebním průmyslu, to by byl diamant mezi bahnem, tím by se daly taky dokázat velké věci. Nicméně co já o tomhle vím, však ony už svá místa mají.

https://media.giphy.com/media/e4OTXWU2dzn0I/giphy.gif

16 Milos Milos | E-mail | 19. listopadu 2018 v 10:21 | Reagovat

Cely clanek je blud, 144000 bytosti znamena v souctu cislo 9 coz znamena vsechny bytosti, ty bytosti musi pro to neco udelat stat se vyvolenymi, nikdo to neudela za nas, jasne, cekani na nekoho zvenku je nesmysl... kazdy se musi stat svym zachrancem,

17 Nirvana (alias Ježovka) Nirvana (alias Ježovka) | 30. prosince 2018 v 2:38 | Reagovat

[16]: však každá duše přispívá plněním svého úkolu zde na zemi celému "progresu", zároveň tak i sbírá zkušenosti pro sebe... článek není blud, má to mnohem hlubší historii.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.