V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 13.12.

Doreen Virtue přijala Ježíše Krista. Zahazuje své předchozí kariérní úspěchy a oddává se službě Bohu. - Geniální plán dokončen? / Doporučuji

9. října 2017 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Zasvěcení a jiné sekty
Dostala jsem tip na video od čtenářky, která na něj narazila v podstatě náhodou. Sdělení globálně slavné Doreen Virtue pravděpodobně velice zmate miliony jejích fanoušků po celém světě. Čemu teď mají věřit?

Doreen Virtue všichni znají jako nejvýraznější osobnost, která propaguje andělskou terapii, léčení s anděly, komunikaci s anděly, s vílami a jistě se najde mnoho dalšího. Vydala veliké množství knih i vykládacích karet zaměřených na tuto tématiku a byla v podstatě jeden z prvních autorů, který se dal svého času v ČR koupit, než začaly vznikat i jiné knihy. Doreen však navždy zůstala nejvýraznější autorkou tohoto materiálu. To vše se teď má změnit.
Doreen Virtue totiž prožila vizi během kostelní mše a od té doby se rozhodla vydat jinou cestou... Fanouškové jsou zmateni, ale je to skutečně jiná cesta? Nebylo to vše součástí většího a dlouhodobého plánu?Zde je anglický originál jejího oznámení, který vyšel 21.8.2017: https://www.youtube.com/watch?v=hKVAzoYkOMY
Všimněte si, že u videa jsou zakázané komentáře a ,,lajky/dislajky". Nemám na to důkazy, ale domnívám se, že byly zrušeny záměrně kvůli vlně nevole ze strany diváků... Vše co v tomto článku dále zazní, je můj osobní pohled vycházející z mých zkušeností a vědomostí. Ve skutečnosti Doreen Virtue osobně neznám, nebydlím s ní, neviděla jsem její smlouvy a vše hodnotím okem vnějšího pozorovatele. Berte to během čtení na vědomí.

Zde je totéž video s českými titulky. Překlad není přesně slovo od slova, překladatel do něj vkládá upřesňující poznámky, citáty z Bible, nebo své osobní názory, ale významová hodnota videa je dobře zachována a vypovídající:

Doreen Virtue - od New Age ke Kristu!
https://www.youtube.com/watch?v=WnlnNH8JfwM

Nepřekvapuje mě to. Už mám asi dva roky nachystaný v rozepsaných článek na téma asi v tom slovasmyslu, že na Doreen Virtue je cosi podezřelého a že možná slouží k jinému účelu, než se obecně prezentuje. Roznesla totiž po světě řadu dobrého, ale i řadu nebezpečných hloupostí. Článek jsem nedopsala a tak nějak jsem se zdráhala ho dodělat, jelikož jsem neměla dobrý pocit z toho, psát na její adresu cokoliv nelichotivého a nehezkého, když jsou to povětšinou spíše moje domněnky a osobní závěry.
Několik jejích knih mám sama v knihovně, protože v době kdy mi bylo cca 12-15 jiné knihy na tohle téma nebyly k sehnání. Upřímně, moc mi toho nedaly a nedozvěděla jsem se moc praktického, co by mi bylo k užitku, ale svého času to bylo pro mne příjemné čtení, které mě povzbuzovalo ve věcech, ke kterým jsem přirozeně odmalička tíhla. Byla jsem ráda, že literatura tohoto druhu nějaká existuje, ale po přečtení tří jejích knih (Poslové světla, zážitky s anděly a léčení s vílami) už jsem si další její knihu nepořídila. Čtení to bylo příjemné, ale nic mě nenaučilo.

Později jsem začala být vůči Doreen podezřívavá, nikdy mi totiž nesedělo to, že by se s touto tématikou mohla stát celosvětově slavnou... Jakto? Nikdo nemůže být celosvětově slavný jen tak, leda by na oplátku matrixu něco poskytnul... Co poskytla Doreen? Za koho skutečně kope? Co když se její věhlas ve skutečnosti někomu hodí do krámu?

Setkala jsem se za roky své praxe s mnoha lidmi, kteří byli pobláznění její knihou o vtělených pozemských andělech. Ta kniha je napsaná tak, že prakticky každý asociál a každý jedinec neúspěšný v matrixu, který má problém navazovat vztahy a normálně fungovat, se najde v nějaké charakteristice a když ne, tak je tam ještě charakteristika smíšená, pro toho kdo nikam nezapadnul, čili zapadne nakonec každý. O nebezpečí této víry jsem veřejně napsala celou sérii článků. Bylo to v roce 2010, první díl série si můžete přečíst zde: 1./ Vtělení pozemští andělé jako nebezpečná lež
Inspirovalo mě k tomu nejvíc setkání s dívčinou, která byla na představu svého andělství tak absolutně upnutá, že se mi rozbrečela na ulici, když jsem se jí pokusila vysvětlit, že je plnohodnotná bytost a že tuhle víru nepotřebuje, protože si tím zbytečně ubližuje... Už mě od té doby nepotřebovala vidět. Proč asi.. Pravda je krutá a bolí a vyžadovala by od ní, aby přijala konečně odpovědnost sama za sebe. A to se málokomu chce.

Od té doby jsem měla osobní podezření, že Doreen je někdo trochu jiný než za koho jsem ji měla v době kdy jsem se zajímala o její knihy. Zaprvé mi tady nehraje její globální úspěch, zadruhé jsem byla osobně v kontaktu s destruktivními následky její víry. Zatřetí se mi nezdálo, jak strukturuje tématiku andělů. Nikdy jsem nepochopila ty pohádky o nanebevzatých mistrech a archandělech, vždycky jsem přemýšlela, jak tohle někdo může šířit, pokud s nimi opravdu mluví.
New Age a Esoterika je druh náboženství, je to pravda kterou málokdo chce slyšet. Ale koukněte se na skupinu věřících co jdou do kostela a skupinu lidí co jdou na zasvěcení reiki. Není mezi nimi prakticky žádný rozdíl, jenom vyměnili Bibli za něco jiného.

Byl celý příběh o legendární andělské kontaktérce jenom líbivý fejk pro masu?
Fotí se takhle lidé, kteří nemají potřebu dělat ostatním komedianta? (zdroj, ofic. instagram)

Andělé ve smyslu konstruktivních bytostí existují, stejně tak jako se energie přírody manifestuje v podobě různých bytostí. Ale i tato pravda se dá využít k manipulaci s lidmi, kteří hledají vnější pravdu a vnější spásu. Pamatujte, že pravda a spása dlí jedině ve vás, ve vašem nitru. Nehledejte proroka, ani systémy víry, hledejte jednoduché pravdy o tomto světě a nešikujte se do definovaných skupin, jinak vás čeká jen zklamání.

Vraťme se zpět ke konkrétmímu oznámení Doreen Virtue:
Doreen ve videu vysvětluje, že 7. ledna 2017 prožila vizi během své účasti na mši. V kostele se jí zjevil Ježíš, zalitý světlem. Byl nádherný a tento prožitek ji zcela změnil. Natolik, že zahazuje vše, co doposud budovala, neboť je to ,,v rozporu s Biblí".
Ve světle toho co víme o kostelech z pohledu struktury směrování energie víme, co je uvnitř. Silná destrukce, prosycená destruktivními bytostmi, který to tam dělá dobře a které si chodí pro energii věřících nešťastníků.
(Podrobně jsem to vysvětlila v knize Anděl strážný, včetně nákresu)

Doreen popírá vše, co doposud tvrdila: ,,posunula jsem se od víry ke skutečnému vědění". Tím Doreen otevřeně přiznává, že to co předtím hlásala nevěděla, pouze si to myslela. Tudíž nemohla být skutečným andělským kontaktérem a pokud to někdy o sobě tvrdila, lhala. Rozdíl mezi vírou a vědomostí je v tom, že víru nemáte ničím prokázanou. Doreen touto větou shazuje kompletně sama sebe, vše co doposud udělala a usvědčuje sebe samu ze lži. Asi si pořádně neuvědomuje, jak moc závažné toto prohlášení ve skutečnosti je. A pokud tedy v minulosti o všem lhala celému světu, proč by jí někdo měl věřit dnes?

Doreen Virtue zamlada, v době své největší slávy u nás.

Fakticky musela být Doreen Virtue použita pro vyšší plány, aneb jak zblbnout co největší množství lidí v globálním měřítku a přivést je do kostela:
Dejte do globálního oběhu sympatickou osobnost, která bude šířit přívětivou víru, která bude podporovat všechny slabé a nešťastné, která pro ně může být v některých ohledech prospěšná, v jiných však záludná (jako vtělení pozemští andělé, kteří pasují na každého a navádění k vyvolávání padlých andělů, viz. článek: ,,Odhalení: Spouštěcí zaklínadla pod názvem Ježíš Kristus a Archandělé") Nechte dotyčného sympaťáka, aby dočasně prosvětloval cestu mnoha lidem, získal si věhlas, popularitu, zaujal významné místo mezi vizionáři v oboru... A pak, po letech, až když bude mít dost následovníků, ho použijme pro své účely: Dejme mu vizi, které uvěří, on změní směr a jeho nejvěrnější půjdou za ním. Tím splatí daň za svou slávu... Není to geniální plán?

Další věc, která ukazuje na to, že Doreen Virtue byla možná celou tu dobu lhářka, která to vědění neměla ze sebe ale pouze ho po někom přebírala a opisovala do knížek je ten, že evidentně necítí energie. Kdyby je cítila, věděla by jakou energii vyzařuje kříž a nemohla by ho nosit na těle a také by do kostela nechodila, kde většina senzitivních osob pociťuje neklid a mdloby takové, že je někdy musí vynést mimo budovu. Což popsal i nejeden ze zdejších čtenářů. Doreen Virtue také říká ,,po ovoci je poznáte, proto vím že má vize byla skutečná", neuvědomuje si však, že ten citát nejlépe pasuje na ni samotnou.
Pokud by nebyla pouze opisovač a něčí hlásná trouba, jistě by už dnes ve svých 59 letech věděla kde je pravda a nenechala by se tak snadno opít rohlíkem.

Doreen Virtue v minulosti na blond

Od 9. minuty videa Doreen vysvětluje, že cítila, že by se měla nechat pořádně pokřtít. Podstoupila křest v moři a pastor během rituálu řekl: ,,Jsi zapečetěná duchem svatým a označena jako Kristovo vlastnictví navždy".
Člověk na této planetě patří pouze sám sobě a veškeré skutky má ve svých rukou. Pokud se stává něčím majetkem a je omezována jeho svoboda, je to ďábelské a ve všech směrech destruktivní. Doreen zde veřejně říká, že odevzdala svoji duši... Komu, to víme všichni moc dobře. Můžete to brát jako konečnou platbu temným silám za podporu ve slávě a budování majetku. Navíc tím otřese mnoha lidmi a podkope sebevědomí mnoha jejím fanouškům.

Doreen dále říká, že mnoho peněz věnuje charitě. ,,Věřím, že se bůh postará o mé potřeby" ... Mno, milá Doreen, vím že si to nepřečteš, ale tohle říká hodně věřících lidí a taky jsou podle toho chudí. Sama mám tu zkušenost z dětství, kdy jsem díky podobné naivitě neměla pěkných pár let co do pusy, protože Bůh jaksi nezajistil, zajistit se musí každý člověk sám za sebe a odmítat hojnost je jeden z projevů vnitřní nerovnováhy. Což neznáš, protože ses měla dodnes moc dobře a absolutně nevíš o čem mluvíš.

Konec mě dostal.
Doreen říká, že Bůh není zlý, že nevyhrožuje a nikoho nesoudí, zatímco celé předešlé video říká, že už nesmí channelovat anděly protože to Bible zakazuje, že už nesmí používat karty a chce z nich odstranit své jméno... Jde na ní vidět, že cítí vinu za svou minulost a zároveň nás přesvědčuje, že je teď ta nejšťastnější na světě.
A to je teprve začátek. Doreen teprve zjistí, co všechno nesmí, aby byla hodná křesťanka, poslušná Pánu a kvalitní ,,majetek". A také zjistí, jak těžké to je, jak vysávající a svazující to je.. a také brzy zjistí, že náboženství nesnese nepohodlné otázky, tam se udrží jen poslušné submisivní ovce, co nepřemýšlejí a automaticky přijmou vše, co jim kdo naservíruje, aniž by to kriticky analyzovaly. Ale to všechno ji teprve čeká, nebudeme jí brát tohle prvotní nadšení z Pána Ježíše, ať si ho užije. Depresivní realita věřícího na sebe nenechá dlouho čekat.

Jinak Doreen vám vůbec nevyhrožuje, ani Bůh ne, ale tak mimochodem na konci říká, že když nepřijmete její víru, nebudete mít věčný život (ne to není zastrašování, vůbec ne...) v minutě 14:00 vidíte, že v ,,modlitbě" dává úplně blbě ruce, to ji mohli v kostele už naučit. Ruce se ve správné náboženské modlitbě dávají dlaněmi a prsty k sobě a drží se před tělem v úctě... Toto křížení prstů, které vidíte, je symbolicky xxx, čili 666 a je to blokace energie. Tak když už prezentuji nějaké náboženství, mohlo by se to dělat dobře, protože to co je v závěru videa, není žádná modlitba, ale jednoduchý channeling Ježíše, který má odteď Doreen vést a říkat jí co má se svým úspěšným životem dělat, jakoby to ve svém věku sama nevěděla...

Jaký by mohl být závěr? Zde na vlastní oči vidíte, co mám na mysli tím, když píšu o tom, že se člověk nesmí v životě upínat na nikoho a na nic, pouze sám na sebe a svoji vlastní zkušenost. Protože potom bude vždy držet pevně za svými slovy i činy a nenechá se strhnout žádným davem, ani pomateným slepým falešným prorokem, nic nepodkope jeho vůli. Vše si ověřujte, aby nešlo o slepou víru, ale zkušenost.

Nakonec je to i pro mne velké zklamání, doufala jsem celou dobu že nemám pravdu a že za tím žádné léčky nejsou. Pravda nakonec vyšla najevo, jako vždycky.

Doreen Virtue aktuálně
 


Komentáře

1 tm tm | Web | 9. října 2017 v 9:34 | Reagovat

Tak pravděpodobně se nechala někým za mrzký peníz zlákat. Není vyloučeno, že ji oslovili ilumináti jako tady. Všem důrazně radím, kdybyste někdy něco takového dostali do mejlíku okamžitě vymazat a v žádném případě NEODPOVÍDAT. Dají Vám sice 50 mio dolarů, ale upíšete se jim krví. Co to znamená, zbytečné komentovat.....
http://tadesco.cz/illuminati-uz-hledaji-ovecky-pres-internet/
Dostali jsme to do spamu. Je zajímavé, že to tam zůstalo....
tm

2 Janča Janča | 9. října 2017 v 10:07 | Reagovat

Fíha :) No, taky mi spousta věcí neseděla a pochybovala jsem, jestli říká pravdu o andělech.. A vzpomněla jsem si naopak na paní http://terezakramerova.cz/, která mě fascinuje od první chvíle, kdy jsem na ni narazila. Tak přirozená, příjemný hlas v mentálních cvičeních. Je vidět, že jen nehlásá myšlenky do světa, že je sama žije a že to funguje.

3 lenka f lenka f | E-mail | 9. října 2017 v 10:17 | Reagovat

Já si také neustále kladu různé otázky. Napsala jsi to velice jasně a logicky a já neříkám, že by to tak nemohlo ve skutečnosti být (tj. že je něčí loutkou ). Já její knížky nikdy nečetla. Ale zase mi to nedá (asi si řekneš, že jsem naivní), abych se neptala - co když je pravda daleko jednodušší a prostší než se zdá a ona skutečně změnila názor, přijala Ježíše Krista a v důsledku toho chce změnit některé věci, se kterými již nesouhlasí. Nezpochybňuji existenci andělů ani různých jiných jemnohmotných bytostí a myslím si, že ani ona ne.

A k tomu mailu, jak píše TM, věřím, že to je skutečné i když to může někomu připadat jako něčí blbina.

4 Alue Alue | 9. října 2017 v 10:34 | Reagovat

[3]:  Ta možnost existuje. Ale když se nad tím selsky zamyslíš, tak je to hodně nepravděpodobné. Pokud něco vím, a mám to ověřené, tak si za tím stojím. Pokud v 60ti přiznám že vlastně nevím nic, jenom na to věřím a všechno hned zahodím, ukazuje to jasně na variantu, která je vypsaná v článku.

5 Verča Verča | 9. října 2017 v 10:38 | Reagovat

Aluško díky za tak rychlé zpracování článku! Je moc dobře napsaný.
Stále koukám, jak blázen..
víš, znám hodně lidí, kteří chodí na daršany ke svatým z indie - a ti svatí jezdí i sem do čech. A mám z toho úplně stejný pocit, jako tady..čtenáři Doreen, kteří ji měli jako idol, se teď hroutí. Stejně tak ti, co chodí na daršany jsou tak podřízení a bojí se mít svůj názor..kdyby jejich guru selhal, nebo změnil názor, tak se jim zhroutí svět.

Tak či tak byla Doreen krásná žena, která pomohla mnoha lidem a je jí škoda..:-(

6 Alue Alue | 9. října 2017 v 10:59 | Reagovat

[5]:  Darshany jsou taky výživné téma, už jsem na to taky slyšela spoustu chuťovek. Někdo mi například psal, že se mu matka Meera zjevila jako reptilka, když tam u ní byl. :-D  :-D  :-D

7 Verča Verča | 9. října 2017 v 11:06 | Reagovat

[6]: no já nevím - nikdy jsem sama na daršan nešla a nikomu to neberu. Ale VŠICHNI koho znám, co tam chodí jsou lidé, kteří NEUMÍ VZÍT ŽIVOT DO RUKOU a hledají někde zázrak.Jsou odevzdaní a plašší, neumí se bránit, zato svou víru v gurua brání jako psychopati..jsou plní zoufalství.A je pravda, že některé "hlody" co guru řiká to teda...třeba aby se zrušily masíže, manikůra, kadeřnictví a všechny služby, kde na tebe někdo šahá, že se takhle lidi energeticky špiní od sebe navzájem..což je do orčité míry pravda, ale to by se drobní podnikatelé a milovnice gelových nehtů mohli jít hodt mašli!..

8 Alue Alue | 9. října 2017 v 11:10 | Reagovat

[7]:  Někomu dělá dobře, jak na něho někdo sympatický šahá, proč mu to zakazovat :)

9 vjck vjck | 9. října 2017 v 11:11 | Reagovat

Když jsem četl její knihu andělská terapie přišla mi od začátku divná už jen kvůli afirmacím kde bylo v každé větě slovo Bůh a pořád dokola. Nedávalo to smysl s tím co říkáte vy že je to slovo destruktivní. Tohle mi alespoň potvrdilo kde je pravda a stejně vaše stránky a knihy jsou nejlepší, mají trošku jinačí dávku upřímnosti a hlavně cítím jakousi jistotu u všeho co píšete. Nenašel jsem u vás nikdy nic co by mi přislo jakkoliv podezřelé. Jinak moc poučnej článek. Přeji moc moc štěstí na vaší cestě Alu.

10 Verča Verča | 9. října 2017 v 11:59 | Reagovat

Přijde mi také hodně zvláštní jedna věc. Luis Hey, o které tu byl nedavno článek, byla dlouholetou učitelkou a blízkou přítelkyní Doreen. A právě v roce její smrti se u Doreen stal tento převrat.
Možná je to náhoda, ale je to všechno podivné..

11 :) :) | 9. října 2017 v 13:10 | Reagovat

Mazec, super clanek. Nemusim se ani koukat na video, staci mi videt tu jeji zmenu celkoveho vzhledu a pusobeni, zezacatku vypadala jako mila, krasna, sympaticka zenska, ted na konci, vypada spis jak jezibaba s pekne neprijemnyma ocima teda...Je to dost zretelny uz na pohled co s sebou udelala.

12 Alue Alue | 9. října 2017 v 13:41 | Reagovat

[11]: Já bych se do toho jak vypadá nenavážela. Uvědom si, že už má 59 let a je dost zachovalá, jde vidět že se o sebe velice stará a nebojí se ani plastik. I na té první mladé fotce má duckface, už tehdy měla výplně rtů aby vypadala co nejvíc dokonale... hezký obličej a image andělské kontaktérky prostě prodává, co si budem.... Jednou všichni zestárneme a budou z nás ježibabky a ježidědci, myslím si že si Doreen narážky na svůj vzhled úplně nezaslouží, protože podle mě vypadá fakt dobře. Co by za to jiní v jejím věku dali!
Podívej se na fotky herečky z Angeliky, Michele Mercier. Na začátku kosť jak něco a dneska je z ní bábinka že by srdce plakalo, čas je prostě sviňa, tomu neporučíš.
https://thumbs.dreamstime.com/x/michele-mercier-14659257.jpg

13 Ayeri Ayeri | 9. října 2017 v 13:42 | Reagovat

Od Doreen jsem na jaře četla 3 knihy. Byly příjemné, četly se rychle, většina z toho bylo pro mě opakování, sem tam něco, co jsem nevěděla a sem tam něco, co mi nesedělo. Ty příběhy o andělech byly často hodně nábožensky založené, bylo tam i něco s Ježíšem, ale vysvětlovala jsem si to tak, že většina Ameriky je věřící a autoři příběhů byli přesvědčení křesťané, takže je možné, že se jim konstruktivní bytosti takhle zlevily. Protože mají v mozku program, že dobrá bytost takhle vypadá. Hierarchie andělů mi vyloženě nedávala smysl. Ze samotné Doreen jsem měla pocit, že má ke křesťanství blízko, na nějaké fotce měla na sobě kříž, a taky se často opakovala, jako kdyby jí bytosti řekly 3 věty a ona na nich postavila kariéru. Na to, že je spisovatelka taky mohla umět líp umělecky psát, ale každému vyhovuje něco jiného. Přes to všechno jsem si jí hodně vážila a teď mě o to víc zklamala. Logické vysvětlení mi přijde, že si lhaním léčila nějaké trauma a teď se prostě spletla a je to její obrovský omyl. Ale nevím, tímhle s ní končím.

14 :) :) | 9. října 2017 v 13:45 | Reagovat

Vubec nekouka do vide, lze jak kdyz tiskne :D sama v sobe moc dobre vi, ze to co rika, vubec neni pravda a ze je to uplne naopak. Hraje divadlo jak vysita, vubec ji to teda, ale nezeru, moc ji to nejde, mela by asi jit na kurzy drama´táku...

15 :) :) | 9. října 2017 v 14:03 | Reagovat

[12]:no já teda nevím jako, ta zmena mi prijde az moc razantni. To ze ma plastiky a botoxy je videt uz na pohled a prave to se mi na ni vubec nelibi, vypada to podle me strasne.

16 Alue Alue | 9. října 2017 v 14:25 | Reagovat

[15]:  Týjo, tak v tomhle třeba máme jiný názor.. já si myslím, že když plastika stárnoucímu pomůže aby se cítil líp ve svém těle, tak je to v pořádku a konstruktivní.

17 Alue Alue | 9. října 2017 v 14:25 | Reagovat

[16]:  ... teda až na duckface, to mi připadá hnusné.

18 Verča Verča | 9. října 2017 v 14:37 | Reagovat

[17]: plastiky ? opravdu?..proč si to myslíte?..

19 anelie anelie | 9. října 2017 v 14:39 | Reagovat

[4]: Divala jsem se na to bez ceskych titulku, a ona tam v zadnem pripade nerekla, ze driv jen verila a ted uz vi.Ja jsem to pochopila tak, ze driv verila, ze Jezis je Buh, ale potom, co mela tu vizi, tak je o tom absolutne presvedcena, a neda se to absolutne srovnat s vizemi andelskych bytosti atd, co mivala drive.

Na me pusobi verohodne. Nevim, proc by nemohla mit takovy zazitek, ktery ji  totalne zmenil zivot. Nekdo ho ma ve dvaceti, nekdo v sedesati, a nekdo nikdy. Bozi cesty jsou nevyzpytatelne:)

Zadny vedlejsi plan v tom nevidim. Spousta slavnych osobnosti prijala Krista nebo konvertovala na nejake jine nabozenstvi. Vypada to, ze Bohu je to v podstate jedno, jakou nalepku tomu date, ale jde o tu vnitrni zmenu ve Vas samotnych.

20 Alue Alue | 9. října 2017 v 14:46 | Reagovat

[18]:  Nerozumím položené otázce... ?

21 Siren Siren | E-mail | Web | 9. října 2017 v 14:47 | Reagovat

Znám ji a její knihy také ale žádnou z nich jsem nepřečetla. Něco mě od nich odrazuje a i když jsem si několikrát říkala, že je zkusím tak nic. Jediné co mám jsou Andělské karty s kterýma se mi dobře pracuje.
Pro většinu lidí to musí být velkým zklamáním. No uvidíme co z toho bude.

22 Verča Verča | 9. října 2017 v 14:53 | Reagovat

[20]: myslím, jak je poznat, že má Doreen plastiky obličeje?..mě právě připadá, že je přírodní, ale možná mám blbý oko:-)

23 leonor leonor | E-mail | 9. října 2017 v 16:32 | Reagovat

Na křesťanství mi nejvíc vadí vnucování boha na 1 místo. Pro mne na prvním místě bude rodina a nic jiného.

24 hanka hanka | 9. října 2017 v 16:51 | Reagovat

V poslední době tady nějak často komentuju, chtěla jsem to trochu omezit a nespamovat :) ale tento článek mi nedá nereagovat. Myslím si, že pokud by Doreen opravdu měla zažité a vlastní to, co ty roky učila o andělech a léčení, tak by takovýhle obrat na křesťanství nebyl možný, protože by přece musela mít hned od začátku jasno, o co jde v kostele a v církvi, nebo by aspoň musela vypozorovat, co náboženská víra dělá s lidmi. Pokud se jí stalo tohle tak to bohužel značí že v minulosti asi nic moc necítila a nepochopila:( což mě mrzí, protože její knížky byly příjemné oddechové čtení, i když pořád dokola. Je pravda, že mi tam taky některé věci neseděly, třeba vyvolávání archandělů mi bylo proti srsti a stejně tak některé léčitelské postupy, a mám od ní balíček karet bohyní, kde jsou zahrnuty i temné bohyně, což se mi taky nelíbilo. Škoda sympatické paní, mrzí mě to.

25 Blaf Blaf | 9. října 2017 v 16:54 | Reagovat

Celý život údajně komunikuje s anděly, ale stačí jí jedno zjevení "něčeho" aby zahodila a vyvrátila vše, co doposud udělala. Haha, to jí snad nikdo nemůže sežrat.Ta už jede jenom církev, bible..To jak si protiřečí je až do očí bijící.
Je mi to celkem jedno, jen je to absurdní.. :-!

26 Alue Alue | 9. října 2017 v 17:18 | Reagovat

[22]:  tak ta výplň rtů co má na první fotce jí už opadla (asi to nebyl silikon ale něco jiného), ale minimálně vytažený obličej má určitě.

mimochodem všimli jste si z fyziognomiky, jak otvírá ústa? to je taky zajímavé: http://jusebeats.com/wp-content/uploads/2016/02/own-your-power-angel-card-for-fe.jpg

27 Mirka Mirka | 9. října 2017 v 17:26 | Reagovat

Podobne citim ze vydavat autisty a jine handicapovane za nejake ukotvovace svetla. Nedejboze rikat ze se maji supracky v nekvalitnim tele protoze se jim tak lepe lita ve vyssich svetech.

Vid Alu :-x

28 Alue Alue | 9. října 2017 v 17:35 | Reagovat

[22]:  I’m often asked why I changed my hair color from blonde to brunette, and whether I use botox. So, here are the answers:
I'd also tried new beauty products and procedures, giving into the pressure to look young. I had tried botox, a couple of chemical peels, fillers, laser treatment, spray tans, eyelash growth serum, fake eyelashes, and fake fingernails.
https://www.angeltherapy.com/blog/why-i-went-blonde-brunette-hair

Jak tady někdo psal že se výrazě změnila v poslední době... no to bude asi tím, jak tady sama vysvětluje, že cca 2 roky zpátky přestala používat chemické srajdy majdy aby vypadala mladší.
Neumí si nikdo pořádně představit ten tlak veřejnosti na to aby vypadala dobře... spousta lidí to psychicky neunese když denně někdo komentuje jak vypadají a řeší každou vrásku. V tomhle ji dost chápu.

29 Alue Alue | 9. října 2017 v 17:36 | Reagovat

[27]: ... tohle řekla fakt Doreen?
Je o tom někde nějaký materiál co si můžu dohledat?

30 Anja Anja | E-mail | 9. října 2017 v 17:59 | Reagovat

[5]:Krásna žena? ak 60 ročná žena chce pôsobiť ako dievčatko zo škôlky,, tak má sakramenský problém sama so sebou - hlavne s akceptáciou svojej osobnosti a veku!

31 M. M. | 9. října 2017 v 19:07 | Reagovat

No... od Doreen mám taky pár knížek, ale její Bohyně a andělé mi přišli hodně střelené, abych pravdu řekla. :D

32 ginze ginze | 9. října 2017 v 20:45 | Reagovat

No jo, tak to vidíš, já dnes celý den myslím na to, že až přijdu domů, tak ti to video musím poslat a tady je k tomu už i článek :D

Musím říct, že jsem o Doreen měla vyšší mínění.
Je to přesně tak, jak jsi napsala - vypadá to velmi, ale opravdu velmi blbě, když někdo najednou otočí a začne v podstatě plivat na svojí předchozí práci. Tím v podstatě říká - celé ty roky jsem vám lhala a sama nevím v podstatě nic.

Je hodně vidět, že to má všechno od někoho nadiktováno, protože kdyby byla taková, za jakou se dřív vydávala, tak se tohle prostě nestane. Vůbec to nedává smysl, postrádá to veškerou logiku. Když jsem se na video dívala, tak jsem vlastně neměla ani slov, protože ona jde v tom videu vyloženě sama proti sobě. Tvrdit o sobě celé roky, že cítím energie, mluvím s konstruktivními bytostmi, a pak se ověsit křížem, chodit do kostela...je to přesně, jak jsi napsala - ona žádné energie necítí...

Největší problém je v tom, že spousta lidí má potřebu být v nějaké ,,škatulce", patřit k nějakému náboženství, mít někoho, kdo je nad nimi a na koho mohou hodit svou odpovědnost...takže je jasné, že na tohle se zase někteří jedinci chytí.

33 tm tm | Web | 9. října 2017 v 21:51 | Reagovat

Vážení čtenáři tohoto webu, rád bych podotknul, že Doreen asi za to nemůže, byla na ni vyzkoušena kontrola mysli. Zkouší to na slavných lidech, aby ovečky zavedly do slepé ulice a pár lidí se z toho může i zbláznit.
Z nějakých kanálů uniklo, že byl na ni skutečně  vyzkoušen Mind Control, kontrola mysli, tak jako na lidech, kteří stříleli kolem sebe.....
Technologie dnes mají a zkoušejí jejich možnosti.
Není normální, že člověk obrátí na podpadku za jeden den. To zjevení bylo pravděpodobně nahráno do jejího mozku vlnami a ona se stala jen nástrojem řízeným na dálku.....
tm

34 tm tm | Web | 9. října 2017 v 22:00 | Reagovat

Ještě dodatek
pozor může se to stát komukoliv z nás a mohou mu nahrávat cizí myšlenky, které nejsou vůbec jeho a tím totálně ovlivnit jeho jednání. Nikdo v rodině ho pak nepozná.....
tm

35 LenkaL. LenkaL. | E-mail | 9. října 2017 v 22:08 | Reagovat

Tento článek mě přivádí na otázku, jak je to teda s Ježíšem? Vím, že jsi Alu říkala, že tu tato osoba ( alespon myslím) byla a opravdu chtěla pomoci lidem. Tudíž není špatné se k Ježíši modlit? Právě čtu knihu z roku 1996 - Síla pozitivního žití (norman vincent peale) a moc se mi líbí, je vážně skvělá. Jediný, nad čím mě nutí přemýšlet je, že se obrací k víře - k ježíši kristu. Dá se říct, když se člívěk místo k ježíši obrací k Vesmíru, že je to totéž? Láska, vesmír, ježís kristus... ( K bohu si tuším říkala, at se člověk nemodlí, protože neví jakého boha člověk vlastně volá). Díky za článek, popřípadě za odpověd.

36 Daniela Daniela | 9. října 2017 v 22:15 | Reagovat

Možná se pletu, ale dávám na intuici a u ní cítím klid. Spíše si myslím, že ona sama tomu vážně věří. Třeba byla zblblá z toho channelingu, myslela si, že mluví s anděly a archanděly a přitom kdoví jaké bytosti jí tam teď zobrazily Ježíše a ona tomu věří a lidem sděluje své zkušenosti. Podle mě si není vědoma toho, jak to doopravdy je. Třeba u Teal Scott/Swan mám jiné pocity. Nevěřím ji. Od začátku mi na ní přišlo něco divné, podezřelé. U Doreen ne. Cítím z ní klid, upřímnost, tak se spíše přikláním k možnosti, že se jí to tak vyobrazilo a je přesvědčená, že to tak je. Předtím mluvila s anděly a archanděly (ikdyž, kdoví kdo to ve skutečnosti byl) a teď vidí Ježíše.

37 Alue Alue | 9. října 2017 v 22:19 | Reagovat

[35]:  to je vysvětleno v souvisejícím článku, na který je v textu odkaz /  ,,Odhalení: Spouštěcí zaklínadla pod názvem Ježíš Kristus a Archandělé"

38 Daniela Daniela | 9. října 2017 v 22:26 | Reagovat

[34]: Dobrý den, ano, teď jsem psala komentář pod článek. Ještě není schválený Alue. A řekla jsem tam, že mi to na Doreen nesedí. Myslím si, že ona sama tomu prostě věří. Cítím z ní klid a že to myslí dobře a myslí to vážně. Je to škoda. Je mi sympatická.

39 Sibyla Sibyla | 9. října 2017 v 22:27 | Reagovat

Varuji před vykladači karet a budoucnosti. Protože vše funguje tak, že budoucnost je v prvé řadě výhradně myšlenka o budoucnosti  vyslaná teď v přítomnost a podložená strachem (v lepším případě dobrými emocemi, ale to umí jen málokdo). Proto mají "kartářky" úspěch. My nad jejich výkladem přemýšlíme a tím si tvoříme budoucnost podle "věštby".
Podvědomí je "svině", neustále nám hlodá v mysli a tím tvoří realitu.

Bůh ve skutečnosti nikdy netrestá, není toho schopen, ale je schopen plnit to, na co myslíme (kdo myslí na dluhy, má dluhy, obzvláště, když se jich bojí. Kdo myslí na bohatství, má bohatství, obzvláště, když se tím raduje. kdo myslí na štěstí, má štěstí, kdo na neštěstí, tak hádejte co má?)
a pak ten, kdo je spokojený a šťastný, děkuje Bohu (ale vlastně by měl děkovat i sobě, protože on je ten, kdo to přivolal).
Nešťastný viní ostatní lidi, osud, boha ... a měl by vinit jen sebe. protože on si to do svého života sám dobrovolně přivolal.

Nepomůže nikomu vinit cizí paní za svůj osud.

40 F1||@n6r08 F1||@n6r08 | 9. října 2017 v 23:09 | Reagovat

Ahoj, ale karty Kouzelní jednorožci jsou pořád OK, ne? F.

41 LenkaL. LenkaL. | E-mail | 9. října 2017 v 23:46 | Reagovat

37) Takže tedy autor té knihy musel vědět, že spolupracoval s temnou silou? Ta kniha je tak dobrá... :-?, vubec se mi tomu nechce věřit, chjo.
Odkazu jsem si nějako nevšimla, pardon.
Článek už jsem jednou musela číst, asi jsem si to potřebovala přečíst ještě jednou a pořádně. Díky:).
Možná to bylo tou knihou, že ve mě vzbudila takové pocity.Jméno ježíš mi nikdy nešlo přes pusu, modlit se k někomu koho neznám, děkuji, nechci.
Jinak, vždy používám Vesmír nebo konstruktivní sílu vesmíru. To mám asi taky od tebe, z tvého dřívějšího článku, jak by měla vypadat modlitba. Vážně svatá intuice :-) !

42 Petr L. Petr L. | E-mail | 9. října 2017 v 23:58 | Reagovat

Super článek, shodou okolností je to tak cca týden, co jsem si říkal, že na tom bude něco špatně.

43 Alue Alue | 10. října 2017 v 8:27 | Reagovat

[40]:  ty budou fungovat bez ohledu na obrat doreen.

44 Verča Verča | 10. října 2017 v 10:14 | Reagovat

[33]: To mě taky napadlo...ale nechce se mi tomu věřit...snad když pracujete pro lidi a máte poslání, tak musíte mít i chránění..tedy  z nějakého důvodu jsem si vzpomněla na Davida Ickeho, který to taky tvrdí - vždyť člověk jako on by musel být odklizen velmi záhy..fakt nevím!

45 Sisi Sisi | 10. října 2017 v 10:38 | Reagovat

Milá Alue, aj ja mám zo 3 knihy od Doreen v knižnici. A práve teraz som sa dozvedela, prečo iba pri čítaní jej kníh ma bolela hlava, ale neskutočne. Aj takýto postreh k tejto téme. Čo vlastne s tými knihami urobiť? Vyhodiť?
Pozdravuje Mozart. ;-)

46 Alue Alue | 10. října 2017 v 10:51 | Reagovat

[45]:  Já si je nechám... vyhazovat je škoda. Můžeš darovat do knihovny, antikvariátu...

47 romča romča | E-mail | 10. října 2017 v 11:13 | Reagovat

Raz som si chcela kúpiť anjelske karty v Panta Rhei v Bratislave. Boli tam len tie od Doreen Virtue. Nepoznala som tú osobu, nikdy som o nej nepočula, ale keď som vzala jeden z tých balíčkov do ruky... Odišla som bez kariet ;)

48 marie marie | 10. října 2017 v 12:26 | Reagovat

co když je to právě naopak, že je přinucena všechno, co dělala pošpinit a jít jinou cestou? Asi těžko posuzovat, ale hodně zklamala, knížky se dobře četly. Je ovšem pravda, že pak si z toho udělala jen dobrý business, knížky pořád stejné (Pozemské anděly jsem tedy nepobrala a brala jsem to za úlet) a hodně druhů karet. Hodně propagovala veganství a taky přírodní kosmetiku. Barvu vlasů (změnu) vysvětlovala už pár roků zpět, že nechce používat chemické barvy. Každopádně by se člověk měl fakt spoléhat jen sám na sebe a nemít nic jako modlu. Za mě ani Lorna není tak úplně čistá.

49 Mirka Mirka | 10. října 2017 v 13:51 | Reagovat

[29]:  Nejsem kravicka aby me nekdo krmil blbostma.

50 aishajayne aishajayne | E-mail | Web | 10. října 2017 v 17:11 | Reagovat

Ale jakou cestou se má člověk vydat, čemu má věřit a čemu ne když se všech strn jsou jen lži a přetvářka jak má normální člověk rozeznat co je dobré a co špatné když v tom ještě neumí chodit ? od Doreen Virtue to je určitě šok protože k ní hodně lidí vzhlíží a teď chce psát jen ve jménu božího a krista a pod... mám od ní hodně knížek vyhazovat je nebudu ale číst taky ne ikdyž nemyslím si že vše co tam je napsané tak je lež jen trošku přikreslené a někdy až moc hodně věcí se my nezdálo ale nevěděla sem proč teď už si i vím proč se mi noco z těch knížek četlo špatně , ale co by mě zajímalo jaký máš názor na Lornu Byrne co ona ? myslíš si že opravdu vidí to co vidí, a že říká prvdu a nebo je taky zapletená do něčeho většího než si dokážeme představit ? Já se snažím si vše ověřit, když se něco někde dočtu tak musím prostě dojít k tomu abych tomu věřila pokud se však nedostaví žadné zjištěí k tomu tak to jde mimo mě.... Svého andílka jsem viděla párkrát světýlko na práve strraně modrobílé a vždy sem se cítila skvěle a radostně. Tak že vím že je semnou a chce abych s nim komunikovala což je teď škoda že všechno z tohohle Doreen zahodila ale jedno vím jistě bůc neboli všechno , konstruktivní sýla vesmíru všechno vidí snad nám pomůže rozeznat co je pravda a co lež :)

51 aishajayne aishajayne | E-mail | 10. října 2017 v 17:35 | Reagovat

A ještě bych se tě chtěla zeptat jak se chránit před tím když víš že po tobě něco jde ? před asi 3 týdny sem byla celý týden prostě divná uplně bez nějakého smyslu a hlavně sem byla strašně destruktivní a měla sem pořád zlost a tak trvalo to asi týden než sem přišla zase k sobě a začala sem si uvědomovat co se to vůbec dělo tu celou dobu jako bych to ani nebyla úplně já ale jako by mě někdo ovládal skrz ego a pod. vím to a všímám si toho protože už to nebylo poprvé co se to stalo tady tohle a nevím jak se předtím bránit co udělat jestli si sehnat i nějaký křišťál a nebo nějaký jiný kámen a i další věci co by pomohli se držet při vědomí a ne jinde protože vím že se to zase vrátí nechci byt destruktivní a nechci třeba ani prudit přítele ale dělám to a nevím jak se od všeho destruktivního oprostit protože mě to drží a nechce se mě to vzdát . Sem asi nějaká pochroumaná protože stačí málo někdy a prostě vybouchnu a podobně a potom si to uvědomují ale nevím čím to je z čeho to je. Co mě nechce nechat na pokoji a pořád mě nahlodává ano vím že z částí je to jen ego a moje mysl ale musí v tom být i víc sem tam se stane že sem strašně chladná. Prosím chci tě poprosit jestli by jsi mi mohla nějak poradit jak to změnit Děkuji moc s přáním hezkého večera Michaela

52 Alue Alue | 10. října 2017 v 18:29 | Reagovat

[50]:  Nejlepší je kombinace selského rozumu, intuice a vlastní zkušenosti.

[51]:  ten stav mělo hodně lidí, viz. článek:
http://karolinaloskotova.blog.cz/1709/co-na-nas-vysilali-v-obdobi-16-25-9-2017
Podrážděnost a náladovost může spravit například očista jater a hlavně uvědomování si svých zlozvyků a jejich přeučování.

53 eva eva | 11. října 2017 v 7:54 | Reagovat

Mě zaráží, jak popularita jakési Doreen a jí podobných new age amerických celebrit funguje i u nás a jak to řešíte i tady - nemám vyvinutou intuici, ale stačí se kouknout na videa a vidím dost. ;-)

54 :) :) | 11. října 2017 v 14:39 | Reagovat

Tak to jsme se asi spatne pochopili, ja proti plastikam a podobnym upravam pokud pomuzou taky nic nemam. Ale nektere plastiky a upravy jsou videt uz hned na prvni dojem a to se mi nelibi, vyzniva to umele a jako kdyby to nebylo moc dobre udelane anebo to je tim, ze jsou proste ty lidi uz starsi, proto to tak na nich i pusobi...A jestli chce jet v prirodnim stylu, neberu ji to, je to jeji vec, ale to, ze jsem prirodni jeste podle me neznamena, ze musim mit vlasy neupraveny, vysuseny, neopecovavany a vypadajici jako  kvalitni chemlon. Vim to sama ze sve vlastni zkusenosti. Plus oci mluvi za vse. Jsou to okna do duse, predtim zarivy, stastny a ted jak kdyby na me koukla dobra jesterka a s tim se ji proste zmenilo vse.

55 Ire Ire | E-mail | 11. října 2017 v 20:00 | Reagovat

Milá verco,ano ,je to tak.
Osobně znam mnoho lidi,co propadli darsanum,gurum,avatarum a vyhodili statisice až miliony oknem.Jako milující lidé a osvícení se rozhodně nestaly.
Naštěstí jsem v Indii byla několikrát jako turistka a měla jsem možnost to vše vidět a nahlednout i za oponu.
Když jsem zde nekomu neco z poznání řekla , bohuzel jsem narazila.
Inu poznání je,že si tim musí projít i když se vykoupou v blátě!
Vše jsou to takové hry a hratky.
Z Indie vim,že mnoho tamnich lidí z Osviceni,tedy honbě po něm , zkoncilo v blazinci a ve vězení.A jsou to mnohdy i velké kauzy a točí se tam miliardy!
O tom se vsak na Nově nehovoří.

Alu dobře a rozumně vše vysvětleno😉

56 Alaiana Alaiana | 11. října 2017 v 20:40 | Reagovat

Nejbližší názor je mi tu názor lenky (koment 3) a Daniely (koment 36). Na to video jsem koukala a taky mi v něm přijde upřímná - že tomu věří. Taky když pracuju se spirituální andělskou tématikou, ale pak řeknu, že tomu jenom věřím, tak to přece nemusí znamenat, že dotyčnému lžu. Třeba mám opravdu zkušenosti, jen to neříkám hned. Doreen přece napsala andělská čísla a kouzelné jednorožce a tyto věci fungují dobře. Takže podle mě určitě něco cítí a nějaké zážitky měla, i když to nemusí umět tak dobře. Například já taky umím cítit energie, ale zdaleka necítím všechno a taky v tom nejsem tak dobrá jako Alue...
Tohle si spíš vysvětluju tak, že byla na kostelní mši, kde se konají skutečné rituály, takže na ta místa chodí a zjevuje se lidem Satan - jsou to akce zasvěcené Satanovi. Proto se může stát ten přerod, ona prostě nepoznala tmu převlečenou za světlo. Podobně se to stalo kardinálu Vlkovi, který tam zase slyšel hlas. Díky těmto dvěma případům vím, kam rozhodně nechodit.
Teď je otázka, co z toho bude, Doreen má podle mě dvě možnosti: buď z ní jako křesťanky bude další elita s milionářským sídlem(jak sama řekla "Bůh(Satan) se postará," nebo bude chudá jak kostelní myš.

A jak se někdo může stát slavný s touto tématikou, tak to přece záleží na tom, jaké má možnosti, jak se jich chopí a jakou cestou chce jít. Když to udělá dobře, hezky, tak lidi přijdou, protože lásku a pomoc hledá každý. Akorát jak už tu někdo psal, tady musí mít dotyčný ochranu, protože jinak by ho Systém zničil. Louise Hay je přece také slavná a když jsem se dívala na její stránky, šla z nich překrásná energie. To samé už ale nemůžu říct o stránkách Doreen, kde tam na mě ona působí nepřirozeně a připomíná mi v něčem na těch fotkách Teal Scott.

57 Ire Ire | E-mail | 11. října 2017 v 20:54 | Reagovat

[34]:tome,to mě také napadlo,ze za tim může být ovládnutí mysli.
Na mě se také ve spánku snazili něco nainstalovat...Vim o čem píšeš.
Stalo se to i mé kamarádce,bohužel ráno se brobudila a byla osvícená,bohužel za rok už v blázinci, kde je zavřená 12let.(Prisla o rodinu a děti,ani vysoká škola s červeným diplomem jí mozek neochranila.Tedy,že by mohla byt trochu opatrná.To však na IQ a vzdělání nezáleží.Znam mnoho lidí z vysokých postů,kterým to hrablo...)
Z videa je vidět,že to je už jiná žena.Nemohlo dojít k výměně duše ve spánku???!To se také děje.
Zde nehodnotim zjev ,ale to co vyzařuje...
Ono s penezi lze udělat krásný obličej.Uprava ve photoshopu je levnější😁
Ovšem,to ,ze se na lidstvo něco šije ve velkém ,to je fakt!
Jedno proroctvi říká:,,nevěřte tomu co vidíte ve zjeveni"!

58 kai kai | 11. října 2017 v 21:49 | Reagovat

O Doreen si myslím svoje. Když jsem začala dělat její čakrové meditace - bylo zle. Jakmile jsem přestala bylo vše v pořádku. POstupně se zbavuji jejích knih a i karet. Otázka není pro koho a proč? Ale kdo je v jejím pozadí, kdo vede a kam? jinak se přece říká tam na východě - Vim, že nic nevim :))) A to je právě to, že my to nevíme, prozatím je to neprojevené a co je neprojevené jednou se projeví, neboť skryté bude jednou odhaleno.

59 kai kai | 11. října 2017 v 21:52 | Reagovat

[5]:no ono to není docela pravda- třeba Matka Meera nikomu nic nepřikazuje nezakazuje a swámimu je taky jedno ke kolika učitelům jdeš. Důležité je, jak to bereš Ty! pokud máš chut na klidnou meditaci nebo na indický mejdan :D :D  ;-)

60 Isabela Isabela | E-mail | 12. října 2017 v 2:39 | Reagovat

Mám z tohoto článku a tvé reakce rozpačité pocity. Komentáře zde plodí předsudky a jen další vaše domněnky. Každý má právo na svůj názor , ale nechápu jak někdo na takové duchovní úrovni, může odsuzovat ba kritizovat člověka, ještě veřejně, který si zvolil cestu dle své svobodné volby a poznání, kterou by jsme měli pokorně respektovat. Ve videu jasně Doreen nezahazuje a nelituje svou činnost, jen pochopila, že už v ní nemůže pokračovat, protože po vizi s Ježíšem pochopila a uvědomila si určité věci… že vše a se vším máme jít k přímému zdroji=bohu=Ježíši a ne hledat pravdu pomocí karet nebo channelingu s anděli. Bere to jako zkušenost, určitě ne jako obrat, ale spíše jako posun k vyššímu poznání. Andělé jsou naši nebesští služebníčci, poslové boha, kteří nám pomáhají tady na Zemi v nesnázích a reagují na naše prosby a modlitby u zdroje, přímého boha. Její knihy jsem četla doslova hltem, mě osobně naučily komunikovat s přírodními bytostmi a nahlédnout do andělského světa a myslím, že nejen mě otevřely oči, za což ji můžeme poděkovat, odvedla kus dobré práce. Je to jen dovršená ukončená jedna kapitola a vizí Ježíše se ji otevírá další. Na nynější fotografii vypadá na svůj věk dobře a ve videu mi přijde jen nenamalovaná, to se pohled očí jaksi trochu pozmění , zkuste se nenamalovat   ke svému novému vzhledu má asi důvod a je to jen její věc. Křížek může znamenat i jako znovuzrození.To že chodí do kostela, ještě neznamená, že je pod vlivem církve jako takové, jsou i místa, kostely i věřící původní křesťané, kteří nejsou pod temnou energií… neházela bych do jednoho pytle církev a Ježíše. S bible cituje celkem srozumitelně, věta o zapečetění a vlastnictví je jen významem nepochopená… jakož i další některé věty byly přetvořeny církví k obrazu svému, než bylo původní Ježíšovo písmo, nedělala bych z toho hned přehnané závěry.

61 Verča Verča | 12. října 2017 v 10:09 | Reagovat

[59]: heleď -to zas nechci ty lidi urážet, ale myslela jsem spíš ty lidi, kteří na daršany chodí. Konkrétně paní, co je zamilovaná do Matky M. jí píše neustále dopisy, ať jí pomůže (už několik let co jí znám - tak osm) a mnohokrát brečela "jakotože mi Matka nepomohla, když nějakému chlapečkovi nadálku zachránila i psa?"..jak malý dítě - a když jsem jí řekla, že by to chtělo dospělejší přístup, tak mi řekla, že v knize matka říká: buďtě jako děti:-D..co na to říct.?..další holčina chodí k Svámími Visch.a říkala mi, ať jdu s ní, že jí to velmi posouvá v duchovnu, avšak pak se rozpovídala, že tem svámí je  tak nádhernej chlap, že ho při každym daršanu pomalu svléká pohledem:-D:-D...takových "hlodů" od guru milovníků  mám v archivu mraky:-D..jinak nikomu nic neberu - jen ty lidi (co znám) jsou na mě moc dětinský a nesamostatný. Chtěj gurua, co je povede za ručučku, nebo nabacá "ty ty ty"...ale rozhodně někoho, kdo je povede životem, protože oni nemaj kuráž za sebe rozhodovat.

62 Alue Alue | 12. října 2017 v 10:12 | Reagovat

[61]:  :D :D :D co kdybys o tom napsala článek? dám ti prostor, byla by to sranda. :D

63 Verča Verča | 12. října 2017 v 10:31 | Reagovat

no já ti nevim...v reálu je to vlastně děs a hrůza co se děje mězi duchovníma lidma - a co jsem všechno viděla ..p.s ten svámí je vážně sympaťák...a pak tu máme také guru Raghudase - dělá zájezdy k moři k duchovní očistě -ale upřímně: když se tam tenhle opálený svalovec do půl těla nahý polévá posvátnou vodou v moři,chápu, že přítomné dámy jsou již spontánně realizované v extázi:-D

64 Ire Ire | E-mail | 12. října 2017 v 19:10 | Reagovat

Verco,dej si pozor,kdybys psala a primo jmenovala.Stoupenci by Tě mohli žalovat.
Něco o tom vím...
Mohla bych k tomu napsat i nekolik knih,to by padlo duchovno a ezo v Česku i na Slovensku.
Bylo mi umozneno dostat se na par let za oponu a víme ,kdo tahá za nitky!
Jeden zdejší guru-co (si tak nechá říkat),oblbuje nejen zdejší ženy,typek něco jako guru Jára...
Nemohu jmenovat,protože mě vyhrožoval,byla jsem to nahlasit na policii.Nemohu veřejně vypovidat,je v šetření.
Bohužel zašel dost daleko a hodně dlouho jsem mlčela a vše snášela.Pohár věšák přetekl!
Kéž by se to vše jednou veřejnost dozvěděla,protože páchá dál ,,dobro "...
Jsou za tim velké peníze.
Bohuzel je jen loutka.Pro koho pracuje je jasné mnohým lidem, co jeho školou prošly a zjistili o co jde.
Pak znám další a další...
Alusko,jestli máš o tom chuť a čas vytvořit článek o těchto oblbovacek,budu moc ráda.
Po těchto osobních zkušenostech to někdy nejde jen mlčet,občas zasáhnu s informaci o čem to je... a pomohu otevřít oči, pokud si to ovšem druhý přeje.
Někdo si však potřebuje tim poznáním projít.

65 Ana Ana | 12. října 2017 v 19:29 | Reagovat

Moje ego nikdy rádo Doreen nemělo.....stejně tak moje ego nemá rádo Reiki a jiné bláboly na toto téma.Sama jsem v jejím věku a hledala j od svých 15 let s různou motivaci a touhou,jak to tedy je.....Nějakých 20 let  mi můj  obyčejný selský rozum říká, že jsem lidská bytost zodpovědná sama za sebe a má spirituální složka říká JSEM já ?JÁ JSEM ? . já? Cesta dlouhá ale vím,co v životě chci. Každý z nás se v životě konfrontoval s pocitem, že své poháry hořkosti si musí vypít sám až do dna a nikdo jiný nemá takovou moc aby změnil svůj život.Doreen je zodpovědná za svou práci   a za to - co mezi lidi rozšířila. Ve všech sférách jsou lidi, kteří svou práci dělají pořádně nebo se o to upřimně snaží a taky je skupina lidi, která se moc nepřepracuje ale má dobrý plat a dokáže proplouvat systémem. Ti- co jí bezmezně důvěřovali- sklidili TO, co si zasloužili.Následovat slepě něco - někoho - nechat se ovládat, být strojem/nástrojem pro  život někoho jiného? Doreen lhala a ti co vědí,jak to v Universu chodí...to vědí taky / věděli . A věděli, že je to její cesta a ona je ten-kdo je za to zodpovědný. A hle...najednou našla jinou cestu....je to člověk z masa a kostí a chybující a hledající. Vyměnila jednu modlu za druhou.T je její věc. Dobré na tom všem je to, že všichni jdeme ke zjištění - tvůrcem všeho v mém životě jsem stejně jen a jen Já....nebo...?

66 kalia kalia | 12. října 2017 v 20:39 | Reagovat

[1]: hodně podobný e-mail mi nedávno taky přišel. Když jsem si pořídila nový harmonizační prostředek, tak po chvíli (cca 3-5 min) jsem cítila, jak se mi ulevilo. Cítila jsem se líp (jako kdyby ode mě něco špatného odešlo). Byla jsem u pc a měla otevřený mail a koukala do něho a přesně v tu chvíli jak se mi ulevilo, mi přišla tahle nabídka. Věděla jsem jak to je (že ten harmonizér opravdu zafungoval, jelikož z tý nabídky, jak jsem jí četla, ta samá energie, která ze mě před chvílí spadla, vyzařovala, a snažila se na mě zase napojit).

67 Verča Verča | 13. října 2017 v 9:44 | Reagovat

[64]: Ire - moc ti děkuji za upozornění! To jsem nevěděla. A naprosto s tebou souhlasím, také jsem víděla odvrácenou stranu - a je to holé šílenství.
Pokoušela jsem se o tom mluvit i na veřejných seminářích, ale duchovní lidi se toho hrozně bojej a nechtěj to řešit. byla jsem za to napadána urážena a zesměšňována.
Využila jsem tedy nabídky od Alušky a rozesala jsem článek ezo hlodů - avšak ve skutečnosti velmi alarmujích věcí, co se dějou za zavřenými dveřmi v kacelářích guruů, terapeutů i léčitelů...doufám,že se mi to povede napsat dobře.

68 Jasna Jasna | E-mail | 13. října 2017 v 10:57 | Reagovat

Ahoj. Podľa mňa je v tom videu spomenutých aj veľa dobrých vecí. Čo je zlé na tom, obracať sa priamo na Stvoriteľa, miesto tarotových kariet? Čo je zlé na tom slúžiť druhým a podporovať charitu? Čo je zlé na tom, že sa Doreen cíti najlepšie a najšťastnejšie v celom svojom živote... Chápem, že niekoho môže iritovať meno Ježiš a s ním spojená cirkev a kostol, lebo väčšina z nás má s týmito inštitúciami nie najlepšie skúsenosti. Ale kto do toho aspoň trochu hlbšie nazrel tak vie, že viera a náboženstvo sú dve rozličné veci,rovnako ako Ježiš a dnešná tradičná cirkev. Chcem sa spýtať Alue (nerada by som, aby to pôsobilo, že sa do teba "navážam", lebo mnoho-krát som tu čítala aj výborné články a vďaka za ne) Si si absolútne a na 100% istá, že keď budeš vo veku Doreen,tak nebudeš vnímať niektoré zo svojich terajších názorov a tvrdení  inak? Si si absolútne a na 100% istá, že nič z toho nepoprieš a  všetko, čo sa píše na tvojich stránkach je absolútna pravda a nie občas len polopravda? Vieš, lebo mnoho ľudí hlavne mladších ročníkov ťa berú ako  autoritu s absolútnou pravdou. (inak klobúk dolu, určite si uvedomuješ akú veľkú zodpovednosť na seba za to berieš) Doreen,  ako si správne poznamenala na začiatku, nikto z nás osobne nepozná, takže v podstate všetko, o čom sa tu píše vrátane niektorých komentárov, mi pripomína bulvárne články z Plus7 dní. Nedá mi nenapísať, že poznám ľudí s veľkým L, ktorí precestovali svet, spoznali budhistické i kresťanské kláštory, rôzne viery i neviery,  majú množstvo životných skúseností, (väčšina z nich je už vysokého veku a sú absolútne vitálni), veria v Ježiša a modlia sa k nemu. V ich živote sa dejú zázraky. Sú to reálni  ľudia a áno, ich život je naozaj Služba druhým. Keď ich stretnem a potom aj pri čítaní takýchto článkov , ako je tento, pýtam sa, čo je naozaj pravda a čo iba polopravda a čo absolútna lož.  Nesmieme zabúdať, ale to tu určite všetci vedia, že niekomu sa náramne hodí, keď sme poblúdení,zmätení a nevieme nájsť tú správnu cestu. A bol tu niekto, kto vyhlásil:"Ja som cesta,pravda a život."

69 Alue Alue | 13. října 2017 v 11:05 | Reagovat

[68]:  Abych odpověděla srozumitelně na tvoji otázku:
Když máš něco zažité jako zkušenost a víš to, tak to máš a nikdo ti to nevezme, bez ohledu na tvůj věk. Stává se to pevnou hodnotou tebe samotné, asi jako poznatek že oheň pálí
a led klouže.

Pokud něco nemáš zažité, pouze si to myslíš, je to tvůj názor, nebo víra či domněnka, tak ano, to se věkem může změnit, jakože některé názory postupem let měním.

V žádném případě se však nemění zkušenost a vědomost. A to je problém Doreen, která celé roky tvrdí jak to má zažité, jak vidí a vnímá a pak se stane tohle. Ukazuje to, že všemu pouze věřila, ale prožité to neměla. Což by v zásadě tak hrozné nebylo, horší však je když píšeš knihy a vzděláváš lidi o něčem, o čem sama nevíš, jenom se to domníváš, ale prezentuješ to jako fakt a svoji zažitou pravdu. Vnímám to jako obrovský prohřešek vůči lidem, kteří do tebe vložili svoji důvěru.

70 Alaiana Alaiana | 13. října 2017 v 12:35 | Reagovat

[69]: Tak mi teda vysvětli, jak mohla napsat Kouzelné jednorožce a Andělská čísla, když podle tebe necítí a nevidí vůbec nic.
A tohle se stát může dost dobře každému, kdo dělá něco spirituálního. Když tě o to nepřipraví Systém, protože před ním máš ochranu, tak démoni. O něčem takovém přece píšeš i v knize Anděl strážný. Jak to člověka může snadno strhnout.

71 Alue Alue | 13. října 2017 v 12:50 | Reagovat

[70]:  No však o tom píšu, že to mohla mít od někoho diktované. To je potřeba si ten článek přečíst celý.. nahoře tm i zmiňuje mind control, to mi také připadá jako reálná možnost.

72 micka micka | 13. října 2017 v 14:02 | Reagovat

Řekla bych, že Doreen tomu, co dělala, skutečně věřila a teď jen nová zkušenost překryla její dosavadní názor na to "jak to je". Na tom není nic špatného, to se stává všem lidem. Proto se mnou její obrat ani nehnul. Mám troje její karty a 1 nebo 2 knihy. Nikdy jsem k ní nijak nevzhlížela, všechno, co od ní mám, beru jen jako inspiraci pro sebe. Je mi jedno, co vyznává, vždyť to je její věc.

73 ire ire | E-mail | 13. října 2017 v 16:21 | Reagovat

[67]: Verco,drzim peste,at Ti psani jde.Jak jsem psala nejmenovat,jen naznačit.Lidi nejsou blbý a kdo ví,tak ho to trkne!
Také jsem se přesně jako Ty na svych seminářích snazila o to samé,mam to poznani shodné.
Tak už léta čekám,až se to v našem ezo rybnicku začne čistit.
Víš,mam zkuzenosti značné !
Dokonce jim i vadim dodneška.Začali útočit výhrůžkami,protože se mam dobře a mam pohodu.
A vždy maji jen svoji pravdu ,, naucenou od dalsich ,,guruů" , jen bezhlavě papouskuji jejich moudra.
Vypozorovala jsem,ze to jsou vetsinou lidé s rozpadlymi vztahy,potíže sami se sebou,nemají práci,nebo je nic nebaví,jsou bez radosti v živote a maji hluboko do kapsy...
Prosté si mysli ,ze duchovno je zabezpečí a dá jim moc.
Dostanou ji za určitou cenu,která se ukáže v čase budoucím...
Pokud je člověk šťastný,dělá z lasky svoji prací atd...Tak je divný!
V jeden čas jsem pronikla do jistě komunity,která mě nikdy nepřijala.
Potrebovala energii,informace...
Jak jsem poznala,byli to jen ovce,kteří buci stejné jako guru.
Udelali si na tom dobře byznys!!!
Všechno z ciziny ,co k nam přiletělo bylo Svaté a přesně jak píšeš, zeny se hned zamilovaly a plazily se po zemi jako o závod...
Byla to mě dobrá škola!
Bohužel,pokud začnou útočit,musi se člověk i umět branit a ochránit.
Pár ženám se mě podarilo otevřít oči,nejen ty duchovní...,aby vedely i videly... a po case daly za pravdu.
At se Ti daří a moc se těším na článek!😉👍

74 Daisy Daisy | 14. října 2017 v 10:19 | Reagovat

[2]: Jani,děkuji za tip,tyhle stránky mě hodně oslovily!!Zkoušela jsi i nějakou Terčinu meditaci?zdraví D.

75 Verča Verča | 14. října 2017 v 15:06 | Reagovat

Souhlasím... a děkuji:-)

76 Martina Martina | E-mail | 26. prosince 2017 v 11:03 | Reagovat

Byla jsem jednou na její akreditované akci, vedené jejími syny Grantem Virtuem a Charlesem Schenkem. Skončilo to celé jako jedna velká vymývárna mozků, podobná těm z amerického Jihu, kde lidi spontánně vstávají a řvou: "Děkuji ti, Ježíši!" Načež padaají k zemi a tam se klepou v jakémsi epilepticckém záchvatu. Nemám nic proti vířě, nemám nic proti Ježíšovi, a tahdy tam dokonce ani jeho jméno nepadlo, místo toho tam padala jména nějakých mistrů, ale jinak máte naprostou pravdu ve všem. Prošla jsem si úplně stejnou cestou. Kniha o vtělených andělech i všechny jiné knihy od Doreen mě sice TAKÉ svého času pomohly, posunout se k tomu, co dělám, ale nic významného mě nenaučily. Ale bylo to hezké, uklidňující čtení. Pak jsem ale začala sledovat videa a s ní A JÁ MÁM VELMI DOBRÝ ČICH NA LIDI, a musím říst, že mi na ní něco VÝRAZNĚ, ALE VÝRAZNĚ NESEDĚLO. Hned jsem si řekla: "To je hochštaplerka." Moc Vám děkuji za potvrzení mé letité teorie.

77 Didka Didka | E-mail | 12. ledna 2018 v 20:28 | Reagovat

SOM RADA ZE STE NESKOCILI NA TENTO TRIK ! Ja som tiez mala pochybnosti a toto video to len potvrdilo.Jasne manipulacia verit len Sebe ! Boha me vo svojom srdci !

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama