V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 01.12.

Dutá Země – Odkazy najdeme v architektuře i v přírodě (9.díl)

3. října 2017 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Dutá země
Architektura:
Vědění o duté zemi bylo známo daleko dříve, než vyletěl první satelit, či kosmonaut do vesmíru. Byly to vzkazy od předchozích civilizací, ukryté v architektonických zprávách, které bohužel ne všichni dokázali přečíst. Takže si je předávali pouze zasvěcení ve starobylé architektuře, z pokolení na pokolení. Typický chrám, kde je zevnitř patrná skutečnos,. že žijeme uvnitř koule je Pantheon.
Není pouze ve Vatikánu, tyto stavby jsou rozesety po celém světě. Z venkovní strany má osm pilířů ve třech řadách (24), které podpírají pyramidu a kopule v jejíž vnitřní straně je otvor.
Poslední obrázek pořízený zevnitř Pantheonu lehce připomíná fenomén polární záře, tak jak ho známe z polárních oblastí, kde na nás zřejmě prosvítá jedno ze sluncí v exteriéru planety země.
Není to ale pouze Pantheon upozorňující na realitu naší existence. Před chrámem krále Šalamouna stály dva pilíře, tento fenomén se v architektuře objevuje po staletí, dokonce světové obchodní centrum (dvojčata NY) představovala dva pilíře chrámu krále Šalamouna. Tyto pilíře nesly dva globy, na jedné straně globus planety země a na straně druhé globus hvězdného nebe. Tedy vesmír jako kouli a zemi jako kouli. Což mimo jiné symbolizuje výběr, jenž je lidstvu dán.
V této fontáně je znázorněna černá hvězda s pásem zvěrokruhu.

Příroda:
Ve vesmíru platí základní pravidlo jak uvnitř, tak na povrchu. Jak v mikrokosmu, tak v makrokosmu. Je to jeden ze základních Zákonů vesmíru, (které najdete podrobně rozepsané v knize Svět za oponou). Další ze zákonů který platí zní, že vše důleživé je skryté uvnitř či pod povrchem, aby to bylo chráněno. To nejdůležitější a nejcennější proto nenajdete venku, ale vždy uvnitř.


Tak jako vesmír, i příroda nám ukazuje na svých výtvorech, že působení energií v našem světě vytváří podobné obrazy, jako je vnitřní uspořádání země.


buňka

Vejce svou vnitřní strukturou znázorňuje model duté země.

To nejcennější v jablku je jádřinec. Také schovaný uvnitř.

Toto je zralý physalis. (mochyně)

letokruhy

pavoučí síť

sršní hnízdo

vosí hnízdo
 


Komentáře

1 Moudravrba Moudravrba | Web | 4. října 2017 v 15:44 | Reagovat

Akorát pořád nechápu, že když jsme uvnitř dutozemě, tak jak to, že vidíme hvězdy? Co ty lety do vesmíru? Všechno podvod?

Jak to, že je západ slunce, když je slunce uprostřed dutozemě a nemá tak kam zapadat. Navíc by nezapadalo, ale naopak stoupalo někde nahoru do dálky (pokud by rotovalo a dutozemě by byla obrovská).

Nějak mi to do sebe nezapadá a nejsem schopen racionálně na prázdné místo teorie dutozmě dosadit věci, které by tam podle mé představivosti seděli.

2 slovan slovan | 8. října 2017 v 18:19 | Reagovat

Konečně Vám to došlo.Čekám kolik z dalších se probudí a nenechá sebou manipulovat.Buďte Divergentní :-D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama