V e-shopu Alue.cz jsou nové Brazilské křišťály. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 14.11.

Kočky chrání před destruktivní energií

29. října 2017 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Energie
Kočky jsou kouzelní tvorové, jejichž energie, která je větší než jejich těla, ovlivňuje lidi, jejich území i okolí. Když se nám kočka otře o nohu, není to vyjádřením náklonnosti, nýbrž nám nabízí svou konstruktivní energii. Pokud ji odeženeme, tak tuto energii blokujeme.

Kočky dokážou chránit celé domy před destruktivní energií, která tam byla, ještě než přišly. To je důležité obzvláště v případě, že v domě před námi už někdo bydlel nebo se v něm stalo něco destruktivního.

Kočky dokáží vycítit zlé duchy: začnou je následovat, pokusí se je vyhnat posunutím energie, nebo danou entitu uvěznit v jejich energetickém poli a přesunout ji mimo dům.

Pokud se rozhodnete kočku adoptovat, aby dům zbavila destruktivní energie, budete muset věnovat náležitou pozornost barvě její srsti, protože právě ta určuje konkrétní vlastnosti.

Níže uvádíme seznam, který vám usnadní se v tom vyznat:

Černá: čarodějnictví, okultní síly, ochrana, hluboká magie! Kašlete na pověry, tyhle kočky vás zbaví obrovského množství destruktivní energie!

Zrzavá: klasický čarodějný měsíc, plný mužské síly, síly slunce, energie jang. Pohlaví kočky není důležité, tahle barva je kouzlem bohatství, peněz, soustředění.

Modrá (šedá nebo kouřová): Láska, radost, štěstí i emocionální stabilita!

Bílá: Shromažďují měsíční energii! Dávají lidem pocit krásy a obdivu, zbavují stresu, léčí a dobíjejí energii! V Americe jsou považovány za dobré znamení.

Britská krátkosrstá (siamská), královská barva: Kočky pobledlé barvy siamských chrámů, které žárlivě střeží čistotu barvy. Přinášejí slávu a úspěch, dlouhověkost, pomáhají sluneční magii, energie jang!

Tříbarevná kočka - nejvyšší kočičí bohyně: Klasická trojbarevná kombinace bílé (panna), zrzavé (rodič, matka a otec) a temně černé - barvy magie! Tato barva je spojovaná s trojitou bohyní. Přinášejí extrémní štěstí.

Dvojbarevná (černobílá, oranžovobílá, šedobílá): podle legendy umí nejlépe chytati myši a jsou velmi přátelské. Dodávají moudrost a zdravý rozum!

Želvovinová: Ženské kouzlo, protože tuto barvu dědí pouze samice. Děti, čistá magie, dárce jasnozřivosti, léčení.

Zlatá, zlatavě hnědá (jako habešská kočka): uctívaná chrámová kočka, hravá, moudrá, královská - nabízejí sluneční magii.

Mourovatá (pruhovaná): usměvavá jako Šklíba z Alenky v říši divů, jsou zdrojem zábavy, humoru a dobré energie.


 


Komentáře

1 DaS DaS | 29. října 2017 v 7:36 | Reagovat

Je to tak - kočky jsou super. Tady je malá básnička a foto našeho čokyho :-)
- https://www.liter.cz/basne-zivot-835498-cist

2 Ayeri Ayeri | 29. října 2017 v 10:21 | Reagovat

Kočky jsou kouzelná zvířata :) Každá kočka je osobnost. Ale vybírat si ji podle toho, co chci, aby mi přinesla, mě fakt ještě nenapadlo :D Osobně se mi nejvíc líbí mourovatá :D

3 Alue Alue | 29. října 2017 v 10:36 | Reagovat

[2]:  Prý to fakt není blbost s tou barvou kožichu, protože každá barva trošku jinak rezonuje. Pokud člověk chce aby jeho kočka co nejlíp a nejvíc odstraňovala destrukci, měl by si vybrat černou fešandu.

4 Gabby Gabby | E-mail | 29. října 2017 v 11:30 | Reagovat

Krásný článek. My máme mourovatou kočičku a  souhlasí je hravá a dělá blbosti, které mě vždy rozesmějí :D
https://imgur.com/a/gyex8
Ano, to strčila dobrovolně hlavu do obalu od kapesníků :-D

5 mariankosnac mariankosnac | 29. října 2017 v 13:57 | Reagovat

Tak to je dobré. Som si skoro myslel že mačky prinášajú smolu pretože sa väčšinou zdržiavajú pri starých domoch kde bývajú asociáli, teda ľudia ktorím sa asi moc nedarí. Ale ony sa tam zdržujú jednoducho preto že v starých domoch je im dobre, majú tam zákutia kam sa môžu schovať, môžu behať po strechách a povalách a majú tam myši.

6 Joina Joina | Web | 29. října 2017 v 18:53 | Reagovat

Tak to jsem moc ráda, že jsem narazila na tento článek :)
Mám doma zrovna Želvovinovou a zrzavou čičinku. Moc ráda bych si je pohladila nebo aby si mi sedly na klín, ale jsou takové ještě bojácné a nebezpečné z cizího okolí, že si na nás ještě za rok  nezvykly.
Jen tak si říkám, že to není třeba náhoda, že zrovna ta želvovinová čiča přišla k nám.

7 Monisek Monisek | 29. října 2017 v 20:16 | Reagovat

Pekny vecir, :-) Mam tribarevnou kocku-nejvyšší bohyni(evidetne si to o sobe mysli) :-D kdyz ma naladu,sedi na ni aj mourovata charakteristika.Na zadech ma andilka ze tri barev,rezavou hlavičku jedno kridlo bile jedno cerne a rezavou kosilku.👼💗 Jeste mam cernou,pred pul rokem se zabehla za kocurem..nezvykla venku.Jsem z bytu..Lepila jsem letaky,hroutila se,myslela,ze mi pukne srdce.Mestaci mu letaky strhali a s tak ledovym vyrazem si odemne letak nevzali,bez kousku mimiky a svitili mi do očí.no nic.Kontaktovala jsem kocici naději,ty me jeste vic podkopali,ze nenajde jidlo ,natoz vodu napul metru... Matka me chtela odvest do ustavu ,jesi okamzite neprestanu brečet,ze je kocka stastna zdivocela.NASLA JSEM JI.Vyhubla,pokousana,vyrvane drapky,cigosi ju kopali a ja zvostavala v parku,kde ty cigosi prodavaji drogy kde mela hnizdo aj s anginou dokad me. A pani z kocici nadeje nevykop vratny.Nu je na veterine zatim.poznala me pusinkovala packou na me 😭😍👏aj matka uznala TA KOCKA TE FAKT MILUJE.Aja ju.💗🍀

8 kalia kalia | 30. října 2017 v 13:32 | Reagovat

Tak nejlepší kočky podle toho článku by měly být tříbarevné (mě se ale nejvíce líbí kočky černé).

9 Ivour Ivour | 1. listopadu 2017 v 13:47 | Reagovat

Černé kočky jsou podle mých zkušeností největší čertíci. A ta dvoubarevná naprosto sedí. Mám černobílého kocourka a je skvělý myšilovec, vychytralý, graciézní a když se na mě podívá úplně vidím moudrost v jeho očích. Úplný opak mého čeného ďáblíka, který je živel a trošku hloupoučký a splachovací :-D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama