V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 01.12.

Paměti bývalé čarodějnice Animy Noiry (1.díl)

2. října 2017 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Zasvěcení a jiné sekty
Možná si někdo z vás pamatuje stránky, které se jmenovaly Čarovné zrcadlo. Působila tam mladá žena s pseudonymem Anima Noira, která se údajně zabývala magií a nabízela lidem své služby. Přiznávám se, že jsem ji neznala a dozvěděla jsem se o ní až ,,po funuse", kdy mi můj kamarád poslal články z jejích již zrušených stránek (koukala jsem, že její starou doménu odkoupily jiné webovky a používají ji jako přesměrovací adresu na sebe, to se stává když zrušíte známý web). Tato čarodějnice totiž zjistila, že magie není cesta, že to ubližuje lidem a že je to někdy tak trochu i forma šarlatánství a podvodu na lidi. Proto otočila, přestala to dělat, na své stránky napsala sérii vysvětlujících článků a poté svůj web zrušila.
Mnohokrát jsem psala a mnohokrát to znova napíšu, že televizní vědmy a kartářky jsou šarlatánky a že černá magie je cesta do pekla. Něco málo z ní získáte protože funguje, ale mnohem víc za ni zaplatíte.
Nejlepší způsob jak dát svému životu smysl, jak se posunout osobnostně a jak rozvinout svůj potenciál, je sebevzdělávání. V žádném případě to není o věšení se na krk nějakému guruovi, svěřování odpovědnosti za svůj život pochybným kartářkám a čarodějkám a není to ani o tom, kolik jste zaplatili seminářů a zasvěcení. (Podívejte na mě, já na žádném zasvěcení ani semináři s vysvědčením v životě nebyla a mám se skvěle, nemůžu si na nic stěžovat.)
New Age (i magie) je druh novodobého náboženství, které chytá lidi, kteří nesednou na lep klasickému náboženství. Slibuje vám instatní životní štěstí za čáry máry co si draze zaplatíte. Skutečnou pravdu - tedy že si všechno musíte zasloužit a odpracovat sami - totiž nikdo moc nechce poslouchat, protože to chce čas a je to moc pracné. Je dobré nechat si ukázat cestu dobrou knihou nebo člověkem, kterého si vážíte, ale jít po té cestě musíte sami a musíte za sebe rozhodovat sami. Jakmile se upnete na někoho kdo za vás musí rozhodovat a kdo má dát vašemu životu smysl, je to špatně a tvrdě narazíte. (K tématu doporučuji tento velmi důležitý článek: Nechcete problémy? - Nechoďte na duchovní terapie! / DOPORUČUJI)

Jak píše bývalá čarodějnice Anima Noira, lidé co dělají magii nejsou dobří a je potřeba se od nich držet co nejdál. Magii totiž vyhledávají hlavně slabí, vnitřně nevyrovnaní lidé, kteří nedokážou najít sílu v jiných, normálních hodnotách a talentech.
Noira to říká narovinu, já osobně bohužel její zkušenost jedině potvrzuji. Neznám nikoho, kdo by dělal magii a byl přitom vnitřně dobrý, srovnaný sám se sebou. Zpověď bývalé čarodějnice kterou vám nabízím v podobě seriálu je pěkně drsná a mnoho lidí urazí, ale tak to s pravdou bývá. Pravda bývá někdy krutá, bolavá a nepohodlná.Zvažovala jsem dlouho, jestli mám její zpověď dávat na web nebo ne, protože text nemá dobrou energii. Bylo mi po něm dva dny špatně abych se vám přiznala :-( - Omlouvám se dopředu všem, kteří jsou na to také citliví a kterých se to možná dotkne, ale pokusím se tu energii trochu vyrovnat nějakými dalšími zelenými popisky, pěknými obrázky a správným časem publikování 00:54. Není moc divu, Anima Noira dělala i čistý satanismus a přestože text psala v době kdy už od toho dala ruce pryč, ta zlá energie vám na prstech jednoduše ulpí. Od satanismu poté padla rovnou do materialismu, jedno lepší než druhé, takže se to dá pochopit. Trošku to snad pročistím, ale nebude to na 1000%, berte to jako varování předem. Jinak je text velmi čtivý a je v něm řečeno mnoho škaredé pravdy narovinu, tak jak vám to žádný magič a kouzelník neodhalí. Proto jsem se nakonec rozhodla seriál udělat, snad poslouží jako preventivní poučení těm, kteří by si chtěli s magií zahrávat. Když budu mít k textu co říct, moje poznámka bude viditelně označena zelenou barvou, aby bylo jasné co je originál a co jsem si dovolila doplnit.

::::: :::: :::::

Následující seriál je archivovaný text z již zrušeného webu, který není na internetu k dispozici.
Autorka je bývalá čarodějnice s tehdejším pseudonymem Anima Noira.
1.díl


PROČ JSEM POVĚSILA ČARODĚJNICTVÍ NA HŘEBÍK
Tento článek rozčílí spoustu lidí. Mnoho dalších nejspíš jen pobaví a překvapí. Někdo se snad i bude cítit dotčen. A spoustu lidí, řekla bych, upřímně zajímá. Tento článek je odpovědí na otázku, proč jsem se po 8 letech profesionální praxe rozhodla čarodějnictví pověsit na hřebík... a esoterice už se nevěnuji ani soukromě.

Proč jsem tedy pověsila čarodějnictví na hřebík?

PROSLAVILA JSEM SE
Podařilo se mi uspět, možná jako žádné české čarodějnici přede mnou. Byla to jedna z nejhorších věcí, co se mi v životě stala. Být slavný zničí vaše vztahy, soukromí a vůbec všechno.
Nechtějte být slavní.
V době, kdy si to rozmyslíte, už je vždycky pozdě.

NEDĚLALA JSEM, CO JSEM SI MYSLELA, ŽE BUDU DĚLAT
Jako mnoho lidí, kteří následovali radu "dělej, co tě baví", jsem záhy zjistila, že jako profesionální čarodějnice ve skutečnosti nedělám, co jsem si myslela, že dělat budu.
Realita byla mým představám na hony vzdálená. Byla nudná, a dost často také neutěšená.
Zjistila jsem, že čarodějnice ve skutečnosti provádí z 10 % duchovenskou činnost a z 10 % výzkum paranormálních jevů... a v celých zbylých 80 % praktikuje klasické šarlatánství: to jest, předstírá řešení běžných problémů neběžnými prostředky.
Což je nejspíš tradiční, chvályhodné i společensky potřebné, ale... Zjištění, že problémy, s nimiž se na mne lidé obracejí, nemají v sobě vůbec nic nadpřirozeného, byl pro mne šok.
Ještě horší pak bylo zjištění, že lidé, jejichž problémy mají přirozený původ, se pro ně usilovně dožadují magických řešení. A to byl problém, který jsem nikdy nedokázala uspokojivě vyřešit.
Můžete tomu říkat "rodová kletba", ale na tři generace trvajícím bludném kruhu domácího násilí není nic tajemného ani nadpřirozeného. Je to jen velmi smutné.
A tak moje čarování někdy fungovalo, protože víra a naděje hory přenáší, ale často ne, protože fungovat nemohlo.

POTŘEBOVALA JSEM NĚCO NOVÉHO
Říká se tomu nemoc z povolání a má ji svým způsobem každý. Vzdorovala jsem jí statečně dlouho, ale nakonec přišla. Co si budeme povídat: hrabalo mi z toho. Přála bych vám pustit si některé telefonické hovory, které jsem vedla.
Když se totiž denně potkáváte s lidmi, kteří si s vámi chtějí povídat o tom, že právě objevili nějakého senzačního jasnovidce z Kladna a ten jim řekl, že jsou vtělený anděl (elf, mořská panna jednorožec), začne to být na vás v jistém bodě moc.
(Pozn. Alue: Potvrzuji i já a to nedělám magii. Nevěřili byste, kolik chodí po světě převtělených Kleopater. Většina lidí z regresí do minulých životů strašně blbne a ztrácí kontakt s realitou. Pokud vám mohu poradit, tyhle věci prosím vůbec nepokoušejte, můžete přijít o rozum.)

Některým mým kolegům se podařilo zůstat, jen díky tomu, že si podrželi dvě práce a v té druhé to vyventilovali. Na to bylo v mém případě pozdě. Jednak moje pověst už mne všude předcházela, druhak mi ani čas nezbýval. Esoterické vědy jsem praktikovala, učila a žila, a žádný ostrov "normálního" života mi nezbyl. Vlastně jsem si myslela, že je to tak dobře. Chtěla jsem být opravdová. Když ovšem dáte nějaké věci ze sebe všechno, a ona vás pak zklame, nemáte pak jinou možnost, než shodit všechno se stolu a začít znova... S něčím jiným. Začít něco nového.
Ještě pár let budu nejspíš dorovnávat ten deficit, který vznikl z příliš jednostranného života. Cokoliv nového je fajn, ale oblast financí, kterou jsem si zvolila jako doplněk, je vynikající: neexistuje nic nudnějšího, víc rozumového a předvídatelného, než peníze. Možná začnu dělat nějaký sport. Deset let let jsem tříbila jenom mysl a ducha, tělo zůstávalo pozadu. A to nebylo dobře, protože....

ZJISTILA JSEM, ŽE ČARODĚJNICTVÍ JE NEBEZPEČNÉ
Tedy, daleko více, než jsem čekala. Nebezpečí, které magie skýtá, můžeme rozdělit na zjevná, na která si můžete sáhnout (jako účastník semináře, který se ukáže být po zuby ozbrojený blázen) a metafyzická (jako kletby a jiné projevy duchovního boje). Do metafyziky se zde pouštět nechci a tak řekněme, že by ty druhé mohly být teoreticky jen výplodem mojí rozjitřené mysli. Faktem je, že když trávíte tolik času v rituálech, věštěním a jasnovidectvím, jako jsem trávila já, nacházíte se v pozměněném stavu vědomí skoro pořád.
A to nehovořím o tom, jakým druhem lidí se obklopujete. Lidé jsou zdrojem toho prvního, hmatatelného ohrožení. Necítila jsem se právě bezpečně, když semináře v čajovně, kde jsem působila, vyrušil tu náboženský fanatik, jindy zas nepříčetný bývalý partner některé přítomné. Pak obvykle přišel nějaký výhruužný dopis od někoho z řad mojí konkurence, s tím, že by chtěl řešit "jaro roku 1240" popřípadě, že jsme "provozovali sexuální magii v časech Žlutého císaře" a co já na to... Nikdy jsem se nedozvěděla, kdo se mi v noci vlamoval do baráku, ani, kolik přesně různých zbraní měl schovaných po těle onen účastník semináře, který se brzy dostal se všemi do křížku a bylo potřeba ho vyvést... a takhle to bylo pořád. A když přišla nějaká větší mediální odezva, zvedla se na chvíli ještě větší vlna.

Kromě pošuků a bláznů, se kterými jsem přicházela do styku více, než je zdrávo (poznala jsem desítky lidí, kteří mají plný invalidní důchod "na hlavu") a zhrzených nápadníků, kteří těžce nesli, že už s nimi nechci praktikovat sexuální magii jako za dob Žlutého císaře, tu byl stálý proud manželů a bývalých manželů mých klientek, kteří je nechávali sledovat, kempovali před jejich byty a spali před nimi v autě... na všechno jsem si zvykla.
Pak se mi ovšem začalo prosakovat, kolik lidí z řad nespokojených klientů, nebo lidí, kteří mne nikdy v životě neviděli, mne viní ze všech myslitelných i nemyslitelných zel, která jsem jim údajně způsobila svými kouzly. Někdy stačilo, že dostali věštbu, kterou nechtěli slyšet... na kartičce, kterou jsem přidávala k účtenkám v eshopu.

Měla jsem být chytřejší: práce čaroděje je totiž nebezpečná všude...
Na Haiti pokaždé, když proběhne zemětřesení nebo jiná přírodní katastrofa, vytáhne drancující lůza na čaroděje, kteří můžou za všechno, co se stalo. Přežívají tak jen ti nejhorší, kterých se lidé bojí víc, než je nenávidí...

PŘESTALA JSEM VĚŘIT
A to byla rána do rakve mého mladého idealismu. Další rány měly záhy přijít. Když jsem řešila s kolegou ony situace, co mám dělat, když se někdo chová na semináři nepřístojně a ohrožuje nás, poradil mi ve vší vážnosti, abych v takové chvíli
"...invokovala Anděly Posledního soudu"
...za tu radu jsem mu ještě zaplatila a chvíli jsem si vyčítala, proč se jí neumím podržet, proč to nedělám, proč si zkrátka "přitahuji negativní situace", "zanedbávám magickou očistu", "neusmířila jsem si duchy místa" a tak všelijak podobně.

Esoterika má totiž vždycky na všechno řešení:
Pozitivní myšlení! Více amuletů! Lepší amulety! Další výcviky a semináře! Další pomůcky! Zasvěcení!
Kam se poděl rozum?

Byla jsem zpátky na začátku tohohle seznamu: 10 % mých problémů dokázala vyřešit víra, 10 % bylo opravdu nadpřirozených a zbylých 80 % byly věci zcela zjevné.
Zjevné je například to, že se nemůžete se jmenovat Anima Noira, živit se jako čarodějnice sejímáním kleteb a mít normální, pohodový život.
V takové situaci chytrá čarodějnice udělá následující: sbalí nějakého vojáka a nebo policajta a vyprdne se na to. Neměla jsem v úmyslu se stát první obětí své profese po čtyřech stech letech, ani obětí svých vlastních duchovních ambicí, které by mne přivedly leda tak do blázince.
Snad v tom sehrála svou roli blížící se třicítka.
Sbalit normálního chlapa a zanechat provozování magie... vzpomněla jsem si na závěr z Merlina (1998), kde se dávný čaroděj rozhodne dožít jako smrtelník.

(pokračování příště) 


Komentáře

1 aishajayne aishajayne | E-mail | Web | 2. října 2017 v 10:55 | Reagovat

Ahoj Alue moc zajímaví článek a čtiví a hdoně člověku dá na co si dát pozor a co opravdu nedělat..... A jsem moc ráda že tvůj blog už nějakou dobu znám a můžu se tu vždy dovědět něco nového a zajímavého co mi pomůže a kolikrát upozorní co a jak dělat a nedělat, jinak z recenzí na knížky už em si koupila Moc přítomného okamžiku a mám v plánu ještě další až ji dočtu je to fakt dar :-)  :-)  :-) a jinak jak je tady anketa tak můsím brát hormony a zřejmě až do konce života tak snad mi to moc neuškodí ale jinou alternativu nemám protože je brát musím :-)

2 Ayeri Ayeri | 2. října 2017 v 11:12 | Reagovat

Animu Noiru jsem nesledovala, ale článek je mi povědomý, jeho částmi se ve své době oháněli nějací materialisti, aby dokázali, že všechny čarodějnice jsou podvodnice. Podle mě samotná magie není špatná a nic není černobílé. Je potřeba hlavně používat mozek a zodpovědnost a uvědomit si, co špatné je a co není. Když děláte ochranné kouzlo nebo si rituálem snažíte přitáhnout štěstí, aby se vám lépe pracovalo, těžko proti tomu může někdo něco namítat. Naopak každému dojde, že někoho proklínat a plnit si přání i přes mrtvoly, není v pořádku. Takže magie podle mě není jen bílá, nebo jen černá, můžete si ji přizpůsobit sobě a tomu, jací jste vy a od toho se odvíjí. Já se esoterikou nezabývám profesionálně, ale s psychicky labilními lidmi, kteří za vším vidí něco nadpřirozeného , jsem se setkala víckrát než bych chtěla. Text mi nepřipadá tak destruktivní, spíš smutný a beznadějný. Čarodějka se stala materialistkou. Neumím posoudit, jestli udělala dobře, na to si musí odpovědět sama.

3 Pajano Pajano | E-mail | 2. října 2017 v 12:36 | Reagovat

Nejprve musím Alue pozdravit a poděkovat i za všechny čtenáře za úžasnou osvětovou činnost. Co to vlastně je Magie? A víme všichni, že člověk byl a ještě je obdařen dovednostmi na poli kvantového pole kdy myšlenkou můžeme v jiném frekvenčním poli okamžitě tvořit? Tedy pro někoho dělat zázraky, magii? Jde hlavně o to jakým směrem tvoříme, pokud je to v souladu s vesmírem a osobou které pomáháme na základě jejího souhlasu dle mého názoru je to v pořádku.

4 Verča Verča | 2. října 2017 v 12:58 | Reagovat

no nijak mě to nešokuje, ani nepohoršuje:-D
ale super - tenhle seriál budu moc ráda číst, díky za skvělý nápad!

5 Veronika Veronika | 2. října 2017 v 13:05 | Reagovat

Před nějakými lety jsem se zajímala o všechno možné kolem nás mezi nebem a zemí.Byla jsem na pár přednáškách,jen jsem se nenechala do ničeho zasvěcovat.Kupovala jsem si knihy a četla a četla.Měla jsem na ně štěstí,daly mi,co jsem potřebovala vědět.Dostala jsem se i k těmto knihám o magii,ale přistupovala k nim s velkým respektem.Něco uvnitř mě varovalo-dej od toho ruce pryč.Takže je mám zastrčené v knihovně,mimo dosah očím.Hodně knih jsem půjčovala,ale tyhle ne.Chci se jich zbavit,zvlášť po přečtení tohoto článku.Ale kam s nimi?Pálit je nemám kde,do antikvariátu také nedám.Teď mě napadla skartovačka.V nesprávných rukou můžou napáchat hodně škody.

6 hanka hanka | 2. října 2017 v 15:07 | Reagovat

Na Noiru jsem v minulosti narazila, nepůsobila na mě vůbec dobře a taky mi to, co nabízela a provozovala, přišlo takové přihlouplé - kouzlo na tohle a na támhleto. Navíc to jméno, pokud se nepletu, znamená "černá duše", což ve mně taky nevzbuzovalo důvěru. Akorát jsem nevěděla, že si říká čarodějnice, nebo že té magii se říká čarodějnictví, já mám totiž zažité že čarodejnice byly v minulosti moudré ženy, bylinkářky. Každopádně ji obdivuju, že s tím přestala a že se dává dohromady a ještě o tom mluví veřejně. To, že teďka obrátila na materialismus mi přijde vcelku pochopitelné, člověk se musí odstřihnout od pochybného duchovna, nějakou dobu potrvá, než se stabilizuje a za pár let třeba objeví tu přirozenou moudrost. To musí být šleha takhle se odpoutat od něčeho, čemu věnovala celý dosavadní život, ale na druhou stranu, taky úleva, že našla sílu to opustit. Chce to čas a bude líp. Držím jí palce!

7 Ježovka Ježovka | 2. října 2017 v 16:40 | Reagovat

Magie je vlastně prachsprosté obcházení zákonů Vesmíru...

8 jab jab | E-mail | 2. října 2017 v 17:50 | Reagovat

Z tohoto článku vyplívá že je na internetu spoustu podvodníku i v esoterice. Jak poznat dobrého od podvodníka?

9 Alue Alue | 2. října 2017 v 18:58 | Reagovat

[8]:  rozklikni si ten článek v předmluvě, je to tam hodně dobře shrnuté.

Normální člověk ti obvykle neslibuje instantní štěstí bez práce, nerozhoduje za tebe, nebere ti svobodu, nevyvišuje se nad ostatní. Taky ti nikdy nic nesmí vnucovat, ani na tebe žádným způsobem tlačit, aby sis něco koupil, nebo odblokoval. Vše musí vycházet jen z tvého rozhodnutí. Nenabízí ti věštbu osudu a nenazývá se mistrem, guruem, léčitelem, šamanem, říkáš mu prostě Pepíku nebo Jiřinko. Kdo si jede na nálepce, tím obvykle živí nějakou iluzi, aby pak jeho bláboly nevyzněly tak ujetě. Je to vlastně druh manipulace předem.

10 Zuzana Zuzana | 2. října 2017 v 21:26 | Reagovat

Animu Noiru som nepoznala, ale blogerku La Petite Mort ano, kedysi som ju sledovala - a teraz spatne zistujem, ze je to ta ista osoba.
Lol.

11 Alue Alue | 2. října 2017 v 21:34 | Reagovat

[10]:  Ano je to tak... četla jsem s ní rozhovor že během kariéry magičky před klienty tajila že dělá erotické fotky, některé jsou i drsnější, ne úplně decentní a pod jiným jménem (pochopitelně, jinak by na věštby chodili jenom úchyláci co viděli její pekáč na internetu).
Nepřekvapuje mě to, však sama říká, že magie přitahuje špatné lidi. Dočtete se v dalších dílech.

12 sjk sjk | 2. října 2017 v 22:20 | Reagovat

Show Jana Krause 15. 4. 2011 - 3. Noira https://www.youtube.com/watch?v=MHRcblATUlw

13 mariankosnac mariankosnac | 2. října 2017 v 22:28 | Reagovat

Anima Noira mi nič nehovorí no podľa jej fotiek je mi povedomá už som ju určite niekde videl. Asi nejaké jej propagačné video kde ponúkala služby a bola aj v show Jana Krause.

14 lenka f lenka f | E-mail | 2. října 2017 v 23:16 | Reagovat

Já jsem tu zpověď našla na internetu. Myslím, že kořeny toho všeho jsou v jejím dětství (někde se zmínila, že se s rodiči nestýká) a zajímavý se mi také jeví názor jejího terapeuta na celou věc (to její experimentování s magií), zvlášť když v 11 letech prožila nějakou traumatickou událost. To s tím souvisí.

15 jirik jirik | E-mail | 3. října 2017 v 12:28 | Reagovat

[8]:Podívej se na film s Oldřichem Novým
Život je krásný
https://www.fdb.cz/film/zivot-je-krasny/24399
Nový ztvárňuje spisovatele a snaží se získat podklady pro napsání knihy o kartářích....

16 BED BED | 3. října 2017 v 15:42 | Reagovat

[8]:... zalez do sebe, ne ke druhým.

17 jab jab | E-mail | 3. října 2017 v 16:55 | Reagovat

[9]: Děkuji

18 **J** **J** | 3. října 2017 v 18:26 | Reagovat

Každá myšlenka je magická. Kdo má černé myšlenky, tak jimi může těžce ranit. Kdo má čisté myšlenky může těžce povznést a pomoci. K umocnění účinku myšlenek jsou rituály, ať jim někdo říká magické, nebo jde jenom o rituál mnoha činností, které vedou ke zdárnému výsledku.
Jsou to tedy dobré a zlé skutky, které jsou na koncích těch činností, které jsou vlastně více či méně označitelné za rituál. K uvědomění a zesílení myšlenek se používají pohyby, frekvence, hudba, předměty. K tomu pomáhá umění koncentrace. Soustředění maximální energie v nejkratším možném čase. Naprosté soustředění je někde mezi myšlením na něco a na nic. To řekli nejdřív jiní úspěšní, já to nevymyslel jen ověřil. Nejdřív myslet na to něco a pak na nic a znovu na ten cíl.

Toto vlastně provozuje úplně každý člověk. Ať si je toho vědom, nebo ne. Komu se to daří, ten má úspěch, komu ne, tak tu energii k cíli nesoustředí a nedosáhne téměř ničeho.

Vědecky se zkoumalo, že při modlitbě a meditaci je ten nejúčinnější stav a člověk vyzařuje měřitelně a speciálním přístrojem vyfotitelně,harmonicky.  

Teď to nejdůležitější. Vždy je nejdůležitější ptát se, zda to, na co myslím, nebo to , co si přeji, je dobré pro mně a pro ostatní. Pak mám naději na úspěch.

O magii se více píše ve smyslu, že někdo přivolává nějaké entity jako nástroj, k naplnění svých přání. A to je ta magie na které se všichni asi dokážou shodnout, že tam je kámen úrazu.
Kdy člověk si vytváří nějaké bůžky, Bohy, které pomyslně vrhá na své cíle a to je šílené a destruktivní.

Dokonce někteří mají tu drzost obracet se na toho jednoho Boha, který je konstruktivním vědomím, mocí, silou, jsoucnem vesmíru, aby jim splnil každé přání, jako automat a neptají se intuitivně, zda je to dobré, co po něm chtějí. Kdyby radši o žádném Bohu a bohu nemluvili, ale byli poznat po lásce, jim by to víc prospělo a všem ostatním taky.
Pak si mohou zpívat píseň, která zní :   "Po lásce nás poznají...."

Hodí desetikorunu do černouška a ono z toho něco vypadne, že. Dělají si z bohů a Bohů služky. De facto bohů a Bohů, které si upravili k obrazu svému, aby si s nimi lépe rozuměli podle svého gusta. A to máme nejspíš magii jak vyšitou.

Magii ne. Čisté srdce ano. To hlasuju já, za mě. :-)

19 Eithne Eithne | 3. října 2017 v 18:52 | Reagovat

Já si myslím, že problém není v magii samotné, ale v tom, že čím méně sebevědomý člověk je, tím spíš hledá zázračná řešení. Tak se k čarování dostanou lidi, kteří jsou příliš slabí na to, aby odolali všem rizikům a svodům. A pak se není co divit, že to vypadá tak, jak to vypadá...

20 micka micka | 3. října 2017 v 22:50 | Reagovat

Měla jsem kliku, že jsem u Noiry stihla loni v květnu seminář, byl jeden z posledních, které pořádala, pak svou činnost ukončila. Myslím, že to je v jádru dobrý a poctivý člověk, tak se mi jevila. Seminář byl pro mě velmi přínosný. Jsem ráda, že zabalila takovou tu pouťovou magii (přičaruju vám lásku, peníze, apod.), škoda, že s tím spláchla a zavrhla i to dobré, co uměla. Ano, fotila (a myslím, že stále fotí - viz orgasmické portréty, které dělá se svým již manželem) erotické fotky, ale podle mě je to jen dobře. Sex je pořád tabu a mnoho lidí neumí prožít svou sexualitu, jak jsou svázaní, tohle je alespoň nějaká cesta odvahy, vůbec mě to nepohoršuje. Jsou horší věci na světě...

21 mariankosnac mariankosnac | 4. října 2017 v 10:40 | Reagovat

To pre mňa niekto kto sa zaoberá mágiou a ešte fotí erotické fotky je jaksi nedôveryhodný, preto som jej nevenoval pozornosť. Tie jej čiernobiele erotické fotky sú vcelku nuda tie ma až tak nepohoršujú, čo sa mi ale nezdá celkom v poriadku - prečo má niekto potrebu liezť s niečím ako je fotenie orgazmov do televízie? No traumy z detstva spôsobujú rôzne úchylky.

22 Alue Alue | 4. října 2017 v 10:59 | Reagovat

[20]:  Podle mě je špatné fotit svůj pekáč a dávat na internet. Odkrýváš to co by mělo být pokladem a dáváš všem to, co by mělo být pro tebou vyvoleného. Taková žena ztrácí svoji energii, důstojnost i hodnotu. Nebo je nemá, právě proto s etakhle fotí... pardon jestli někoho můj konzervativní názor uráží, ale takhle to vnímám.

23 Akire Akire | 4. října 2017 v 11:28 | Reagovat

Co k tomu říct... Nora je a byla v prd... magie a okultismus nepřitahuje lidi kteří jsou duševně v pohodě. To samé lidi, kteří navštěvovali ji a její semináře, pokud jsem totálně rozbitý tak se nemůžu divit, že ke mně chodí samí magoři. To je zrcadlo, jak uvnitř, tak venku.

[20]: Vám opravdu připadá dobře fotit takovéhle fotky? Sex, orgasmus je velice intimní a soukromá záležitost, která by neměla být jen tak vystavována. A dekadentní fotky, výstavy (ženy v klecích apod.) nikomu nepomohou v prožívání sexuality, jejíž potlačení má nějaký důvod, pomohou možná tak k přiznání a praktikování nějaké vlastní úchylky. Naše společnost je nešťastná, a proto lidé hledají uspokojení alespoň ve zvrhlosti a uchylkach. Ukazovani úpadku společnosti není cesta. Člověk který do něčeho takového zabředne je sexuálně otevřený třeba až tak, že nemá problém se vystavovat a uspokojovat před lidmi, ale určitě není šťastny, vyrovnaný sám se sebou, se svou sexualitou. To je nesmysl.

24 jirik jirik | E-mail | 4. října 2017 v 13:50 | Reagovat

[22]:Pokud jde o mě, tak s tebou souhlasím, já su ještě ze staré školy.
Předpokládám, že ta věc co se nemá dávat na internet bude mít pramálo s tímto společného:
Pekáč je specializovaná kuchyňská nádoba určená pro pečení potravin pří přípravě pokrmů :-?
Občas si rád dloubnu, ale v dobrým....
Příště bych spíše uvítal terminus technicus
https://cs.wikipedia.org/wiki/Term%C3%ADn

25 micka micka | 4. října 2017 v 19:41 | Reagovat

[23]:pokud je naše společnost nešťastná a zvrhlá, tak podle mě právě proto, že sex je tabu. Zrovna orgasmické portréty to krásně ukazují - na fotkách jsou lidé, kteří prožívají orgasmus, snad nejintenzivnější krásný pocit, který člověk zná. Co je na tom špatného???

26 Mára Mára | E-mail | 4. října 2017 v 21:26 | Reagovat

[22]: Pekáč je strašně antisexuální slovo :D

27 Alue Alue | 5. října 2017 v 10:11 | Reagovat

[26]:  pekáč pekáč pekáč... bobr řízek. :D  :D  :D  :D

28 Akire Akire | 5. října 2017 v 14:52 | Reagovat

[25]: Na orgasmu není špatného nic, jen alespoň pro mě je to intimní věc, a nemám potřebu se při ní nechat fotografovat cizím člověkem a přijde mi to divne. Jak píše Alue, odkrýváš všem, to co by rozhodně nemělo být pro všechny. Jinak taburizovani sexu v naší společnosti? O_O vždyť sex je dnes všude, sex totiž prodává... Sex je i tam, kde byste ho nehledala.

29 **J** **J** | 6. října 2017 v 22:40 | Reagovat

Člověk musí vědět, jakou intimitu si ponechá na doma pro někoho s kým staví hnízdečko lásky. Přesnější bude, když řeknu, krásnou vůni domova, takové jiné lásky. Protože štěstí a fantastický pocit nepřináší žádné play girls nebo play boys. To vibruje úplně někde na frekvenci odpadkového koše se schnilým jablkem uvnitř.

Vy, co jste poznali vůni domova už od dětství, víte o čem mluvím. V dětství se naučíte tu vyšší lásku, bez které ani neprožijete tu intenzitu té lásky dospělé. Láska je takové velké tajemství, které není ani pod pultem.
Tak lidé , kteří lásku prožít neumí, nemají ten dar, pro ně mluvím vlastně cizím jazykem a přitom láska v  základech rozumí všem jazykům, je v nadhledu toho. Kdo se naučil už v dětství jemnou lásku ke všem bytostem i ke všemu v přírodě, čeho si nevnímaví ani nevšimnou, tak je ve svém sedmém nebi i v dospělosti a vše ostatní je už jen třešínka na dortu. Važte si žen, které si chrání svůj poklad v srdci a střeží si svoji intimitu. To jsou opravdu lidské bytosti, nad všechno zlato světa. Vím o čem mluvím. Pokud budete někdy mít možnost pro takovou žít, žijte pro ni, není to nikdy ztracený čas. Zachraňujete hodnotu ženy a tím i úroveň ve společnosti objevíte v sobě také hodně dobrého, co ve vás hrubost okolí utiskuje a nenechá vás nadechnout se a říci něco uctivého někomu, kdo za to opravdu stojí. Přemýšlejte třeba u růžového keře, co má hluboký smysl. :-)  ;-)

30 Anima Noira Anima Noira | E-mail | Web | 23. června 2018 v 18:14 | Reagovat

Zdravím Alue a všechny její čtenáře. :-)

Teprve nyní jsem se dozvěděla o tom, že k Tobě doputovaly mé mezitím z internetu stažené paměti. Děkuji za jejich přetištění. Jsem mile překvapená, že moje zkušenost někoho zajímá.

Nyní (2018) jsou tomu již dva roky, co jsem odešla od své kariéry a praxe čarodějnice. Čas mezitím spoustu věcí zavál, a přátelé mne prosili, ať to hlavně nezapadne, takže jsem se rozhodla svoje paměti znovu vydat a článek aktualizovat a obohatit o nové zkušenosti a myšlenky, které přišly od té doby, co jsem zveřejnila svůj původní text:

https://www.anima-noira.cz/proc-jsem-povesila-carodejnictvi-na-hrebik

Děkuji všem, komu přinesl můj článek inspiraci a přiměl je k zamyšlení. Poděkování Alue, že dává prostor lidem, kteří učinili s esoterikou negativní zkušenost. Na téma nebezpečí současného duchovna píši knihu, a ráda si poslechnu i Vaše zkušenosti noira@anima-noira.cz 8-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama