V e-shopu Alue.cz jsou nové energetické krystaly. - Nabídka ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 13.02.

203. Dotazník: Jsou lepší broušené, nebo přírodní křišťály?

27. listopadu 2017 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Dotazníky
Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze... Děkuji!
Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Jsou nějaká destruktivní data například i v knižní sérii Hra o trůny? Přijde mi totiž, že ty knihy nemohou být tak destruktivní, včetně HP. Četla jsem nějaký anglický článek o těch podprahových datech v knize - tam je to především ve jménech a v názvech, což má největší sílu hlavně v originále, ale když se kniha přeloží, už to takovou sílu mít nemá... Ty seriály nebo filmy jsou ale asi větší divočina. Třeba i ta Hra o trůny, to teď pár let hýbe světem, stejně jako kdysi Harry Potter. Zajímalo by mě, co si o tom myslíš, Alue, a jestli znáš Hru o trůny...
Vím o co jde a zle mi bylo zejména z filmu. Z knih ne, i kdyby v originále byla podprahová data, překladem se ztratí. Ale zfilmovaný seriál je velice destruktivní. Pokud člověk nemá nic na ochranu před podprahovým programováním, tak by se na to rozhodně neměl dívat.

2. Máš na své vizitce napsáno, že jsi terapeutka. Proč sis tam místo toho raději nenapsala, že jsi senzibilka (senzibil)? Podle mě by to slovo skutečnost vystihlo lépe.
Vizitka má představovat to, čím se člověk reálně profesně zabývá. Já nejsem profesionální senzibil ve slovasmyslu, že by si mě lidi zvali na měření geopatogenních zón v domě, nebo hledání vodních pramenů na pozemcích, takže nemám důvod psát si to na vizitku.
Mimochodem máš asi celkem starou vizitku, na těch nových už není napsaná ani ta terapeutka. Zdálo se mi to nepřesné. :)3. Chtela jsem se zeptat Alus jak to je s kříšťály, protože jsem uz narazila na mnoha protichudna tvrzeni a vim co tvrdis ty, ale chci v tom mit plne jasno. Dost lidi mi rika, ze kdyz je ten křišťál, kamen obrouseny, tak to je to prave orechove, tak takovy kamen ze ma vetsi silu, ze tam je ta bytost v nem a jini zase rikaji, ze to je jen v cistem, neobrousenem křišťálu, tak potom nevim co si myslet.
Znova opakuji, sílu mají křišťály, které jsou přírodní, neobroušené. Pokud možno by neměly být ani částečně zahlazené, ale někdy se stane, že když se ohladí částečně jenom jedna menší plocha, nebo část plochy, křišťál si sílu pořád zachová, anebo zeslábe jen částečně.
Avšak křišťály které jsou zbroušené úplně celé ze všech stran, už žádnou sílu nemají. Příroda je zformovala a postavila tak, aby fungovaly v podzemí jako ty nejlepší energetické rezonátory a člověk tedy rozhodně jejich funkci vylepšit nemůže a neumí.
To, které křišťály jsou lepší, pozná člověk který cítí energie, senzibil a pokud někdo říká že ty plně obroušené jsou ty správné, jednoduše tomu nerozumí, protože nevnímá energie. V takovém případě by se neměl ke křišťálům vyjadřovat, protože potom vzniká spousta nepravdivých mýtů.

4. A jeste jsem se te chtela zeptat jak mohu ocistit neopracovany citrín, dekuji moc za odpovedi.
Neopracovaný citrín bych očistila úplně stejně jako přírodní křišťál.

5. Připadá ti plynová maska jako destruktivní symbol(resp. když je někde vyobrazená nebo tak, určitě chápeš)?
Každý předmět má nějakou symboliku. Některé jsou zcela jednoznačné samy o sobě, jiné symboly je potřeba posuzovat nebo číst v kontextu s ostatními symboly, nebo v kontextu otázky, či tématu kterého se má týkat. Plynovou masku bych vnímala jednoduše jako symbol toho, že se něco někde nedá dýchat. Co kde a proč, by se muselo vyčíst z kontextu, na který poukazuje.

6. Pořád se setkávám s číslem 12. Už několik let. Má tohle číslo nějaký symbolický význam? Je pro esoteriky nějak zajímavé?
Pro esoteriky nevím co znamená, nedělám esoteriku. Každé číslo pokud se často opakuje má význam, ale je potřeba luštit kontext v jakém se vyskytuje. Takhle se to obecně moc posoudit nedá. Může to být skryté 6 a 6, já1 a dualita2, 12 měsíců... možných výkladů by bylo víc. Také tam může být osobní rovina, lidé někdy mají svoje typické číslo, které je doprovází při významných událostech a ukazuje se před změnou, nebezpečím, nebo se číslo může vztahovat i k zemřelému předkovi, který posílá nějaký vzkaz z druhé strany.

7. A druhá otázka - říká se, že podle barvy očí lze poznat charakter člověka. Ale co když má někdo heterochromii? Což je i můj a rovněž mé kamarádky případ, proto mne to zajímá. Je to pěkná mutace, ale co to o nás vypovídá z toho "duchovního" pohledu? Z pohledu lidí, co těmto věcem věří, z pohledu esoteriků apod. Nevěřím na tyhle věci, jen mne zajímá tvůj názor.
Barva očí spadá spíše do některého z oborů typu irisdiagnostika a fyziognomika, které nemají s esoterikou nic společného, jsou založeny na dlouhodobém pozorování a porovnávání. A pokud si někdy člověk dal tu práci, aby je studoval podrobněji, zjistí, že to sedí. (O heterochromii už bylo v dotazníku č. 192)

8. Pomerne často narazím na číslo 66 alebo 606 v spojení s mojou osobou majú tieto čísla nejaký hlbší význam? Ďakujem :)
Zrovna šestky jsou jedno ze znamení, které je velice jednoznačné. Je to zlé znamení, upozornění na nebezpečí, špatnou cestu. Člověk pak musí ale určit, čeho konkrétně se dané šestky týkají.

9. Alue, jak se po smrti neztratit v astrální rovině a přejít na druhou stranu? A za jak dlouho po smrti duše opouští tělo?
Přecházení na druhou stranu je zcela přirozené a odehrává se automaticky, ve změněném stavu vědomí. Jediný vliv, který by tomu mohl zabránit, je sebevražda, nebo násilné zločiny uskutečněné za života, poté nemá bytost potřebnou rezonanci a zůstává v nízkých vibračních úrovních, nedostane se výš než sama rezonuje. Pro odpovídající styl života a myšlení, je odpovídající posmrtná existence, ale tohle normální člověk prakticky nemusí řešit, nemusí se tím zatěžovat. Dostane se tam přirozeně.
Duše zůstává poblíž těla určitě první tři dny, ale může to prodloužit pokud chce a potřebuje, klidně na týden, dva... I když už se odpoutá od těla, může ji tady ještě něco držet, třeba strach o majetek nebo o rodinu, pak může obcházet v astrální dimenzi i měsíce, než pochopí že je čas jít dál, odloží přízemní starosti a pak přejde. Pokud je neodloží, může tam uvíznout na mnohá desetiletí. Někdy to komplikují i truchlící pozůstalí, kteří se na zemřelého až moc upnou, neustále ho volají, on se k nim cítí být neustále táhnutý a pak se mu moc nechce přecházet, tak to protahuje. Proto se taky říká, že o zemřelých se má mluvit jen v dobrém a s mírem v duši.

10. Při dospívání jsem se absolutně nemohla přijmout (jak se mi měnilo tělo atd..), dlouho jsem to tak měla, a pak najednou v 17-18 to úplně zmizelo. Myslíš, že to souvisí třeba s tím, že se ve mně uvolnil nějaký blok v té době vzniklý, nebo je to normální a může to mít takhle více holek?? Dost nad tím poslední dobou přemýšlím...
Určitě si tím muselo projít mnoho lidí. Myslím si že je to přirozený proces, kdy se člověk dostává z dětské fáze do mezifáze, kdy si začíná uvědomovat kdo je a začíná si prosazovat svoji individualitu, než postupně dozraje v dospělého. V této mezifázi je určitě přirozené (když je pubertální dítě moudré, vědomé) postupně se zbavovat starých nefunkčních vzorců a nevhodných skořápek, jako jsou různé strachy, komplexy, fobie. Mnohdy to zbavování se skořápek probíhá bouřlivě, za vzdoru, křiku, slz, nebo někdy probíhá zcela tiše.
Strach ze tmy, strach zvednout telefon, strach vlézt do autobusu, strach z cizích lidí, komplex méněcennosti (pokud je s dítětem zacházeno jako s nekompletním člověkem, cítí se chronicky méněcenné, přenáší si to pak dál do dospívání), nesamostatnost atd., to jsou všechno věci, které se v této fázi odstraňují, nebo by se odstranit měly.
Někteří lidé nejsou bdělí a tak nefunkční programy přetrvají a nadále utvářejí jejich dospělý život. Ale bdělé děti se právě v pubertě velmi rychle změní, v ideálním případě opouštějí nefunkční vzorce které posbíraly a nahrazují je funkčními a konstruktivními. Některé vzorce nejsou ani tak vyloženě špatné, jako spíš specifické pro určitý dětský věk a ty je třeba v pubertě opustit. Pokud je člověk neopustí, zle se mu v budoucnosti vede.
Větší téma na zpracování - přijetí vlastního těla - je také veliký úkol, člověk dostává v pubertě tělo ,,jakoby nové", jiné a musí si na něj postupně zvykat. Někdy je to trochu šok, zvlášť pokud naše tělo neodpovídá ,,vyfotošopovaným" kráskám z časopisů, se kterými se dívky srovnávají. A přirozeně nějakou dobu trvá, než v novém těle najde člověk zalíbení, než si na něj zvykne a než pochopí a najde svoji individuální hodnotu na tomto světě.
Hranice přijetí svého ženského těla 17-18 let je zajímavá a asi v ledačems společná pro více žen, tehdy jsem konečně začala nosit první sukně a cítit se jako žena. Do té doby jsem byla spíš vlasatý kluk opletený indiánskými náramky. :D Ale zhruba v plnoletosti se to zlomilo a změnilo.

Upozornění pro čtenáře:

Pro příští dotazník už nemám materiál. Pokud si přejete tento formát článků zachovat a vydávat nadále, buďte tak hodní a vymyslete kreativní otázky, které mi napište sem do diskuze. Děkuji!

 


Komentáře

1 cz869 cz869 | 27. listopadu 2017 v 1:42 | Reagovat

Má p. Tomáš Marný nějaké info o prášku FULLEREN C60.

Má prý léčit HIV a také by měl značně prodlužovat životnost mitochondrii.

2 Ježovka Ježovka | 27. listopadu 2017 v 2:30 | Reagovat

Můj dotaz! Díky za zodpovězení. :-) Mě rozhodně tvoje dotazníky velmi baví a vůbec mi nebude vadit ti nějakou otázku položit :-D Doufám jen, že to bude vhodný materiál - třeba si z toho něco vybereš.

1) Myslíš, že vždy, když zvíře zemře, mělo to tak předem naplánované?

2) Budu-li používat symbol devíticípého slunce v životě(na dveřích doma, na přívěšku na krku...) bude mi to prospěšné? Může to znít hloupě, ale tuhle jsem nad tím přemýšlela a jelikož se mi ten symbol velmi líbí, přišlo mi to jako fajn nápad :-) No - tak jako tak, minimálně to bude pěkná dekorace.

3) Věděla by jsi ještě o nějakých konstruktivních, prospěšných symbolech, které by se daly "využít"? Ať hledám jak hledám, nenacházím - a ty jsi přes symboliku machr, alespoň pro mě.

4) Jaký může mít důvod, že andílek neodpovídá jakoby nebyl, i když jsem třeba zrovna zoufalá a prosím ho o důkaz, že je se mnou? Někdy jakoby prostě neslyšel, což mu ale nemám za zlé, jelikož k němu mluvím skoro pořád. (nevím jestli tohle už nespadá pod poradnu)

5) Někde jsem četla že vždy, když najdu v někom zalíbení, je to tak předurčené a má to své důvody. Souhlasíš s tím?

6) Myslíš že vždy, když má člověk nějaké sny a touhy, měl by si za nimi jít a mají budoucnost?

7) Už velmi dlouho někoho nemůžu dostat ze své hlavy, velmi mě zaujal. Kdybych se na hlavu postavila, vždy bude někde v pozadí, nedokážu to sama ukončit. Jsem blázen nebo snad i tohle má své důvody? (ano, opravdu se tak hloupě ptám. pokud spadá pod poradnu, prostě to přeskoč:)

8) Pokud se Matrixu nelíbím, může se mě snažit zbavit?

9) Připadá mi, že Vesmír slyší mé myšlenky - mám chuť na pouťové koláčky, o týden později se ke mně dostanou. Chci novou čepici určitého druhu, tak ji za pár dní objevím na trhu v sousedním městě. Přeji si nové bílé triko, tak přesně to najdu v obchodě. Chci nový zápisník se speciálním potiskem a hele, přesně takový se u nás najednou začne prodávat... Je to hrozně zvláštní, ale vždycky to tak je. Něco malého si přeju pouze ve své hlavě, jen mi to tak prolétne myšlenkami a za chvíli se to objeví v mém životě. Jakoby mi stále někdo naslouchal a přál mi hojnost, jsem za to samozřejmě vděčná. Nic méně, netušíš, čím by to mohlo být? Je to vůbec možné? Například když jsem byla malá, přála jsem si vždy najít koně s cedulí "vem si mě" (ach ty dětské sny :-D ) a tak jsem našla kolo s cedulí "vem si mě" :-D A takhle to bylo vždy se skoro každým mým menším přáním... Zvláštní, ale krásné.

10) Jak myslíš že je možné zjistit své "pravé" duchovní jméno? (Jako ty máš například Alue:)

Třeba si z dotazů něco vybereš, pokud některé už spadají pod poradnu, prostě je přeskoč. :-)

3 Teri Teri | 27. listopadu 2017 v 6:30 | Reagovat

Ahoj Alue, nevíš jaká je psychická příčina astmatu?

4 Ivo Ivo | 27. listopadu 2017 v 6:40 | Reagovat

Ahoj, funguje na ochranu před podprahovým programováním i tvůj energetický krystal? A co je schopno podprahové data smazat? Můžou pomoct třeba brazilské křišťály?

5 Miško Miško | 27. listopadu 2017 v 9:24 | Reagovat

Ahoj, mám otázku, všimol som si že často vídam číslo 69, rozumiem tomu správne, že svojím rozhodnutím v situácii ktorá príde sa môžem prikloniť ku hmote (6), teda zle alebo naopak ku niečomu konštruktívnemu, duchovnému (9), a teda správne??  
Ďakujem pekný deň Alue aj všetkým :)

6 Lea Lea | 27. listopadu 2017 v 9:36 | Reagovat

Milá Aluško, zajímaly by mne souvislosti duše a těla při darování orgánů - ať ještě zaživa, nebo odebrané od mrtvého dárce. Zda má nějaký smysl bránit se (notářsky ověřeným nesouhlasem) odebrání a použití orgánů po smrti. Děkuji.

7 Gabzz Gabzz | E-mail | 27. listopadu 2017 v 9:47 | Reagovat

Dotazníky jsou super :)
Takže otázky:

1. Když se nám doma furt ztrácejí nůžky a nebo furt něco hledáme, můžeme mít doma skřítka?? Já nějak cítím, že jo :D

2. Najdu vílu v bytě? Jak se s těmito bytostmi zkontaktovat a poznat je (jejich projevy)?

3. Je nějaký rozdíl mezi skřítkem a elfem?

4. Jsou andělské karty od Doreen Virtue dobré? (když teď Doreen nějak změnila názory)

5. Myslíš, že člověk někdy potřebuje vážně onemocnět, aby si uvědomil svou hodnotu a začal něco dělat se svým životem?

6. Kdo tě v životě nejvíce inspiroval?

7. Jaký názor máš na Ellen Degeneres? Mně přijde super :)

8. Musí automaticky každy slavný herec být upsaný ďáblu? (Třeba Millie Bobby Brown, je mega slavná kvůli jedné roli, je jí 13 ale přijde mi v pohodě :D)

8 Natyna Natyna | 27. listopadu 2017 v 9:58 | Reagovat

Jaký máš názor na ježdění na koni? Nemůžu na to u tebe na blogu najít odpověď.

9 romča romča | E-mail | 27. listopadu 2017 v 10:15 | Reagovat

[2]: S tou 9. to máme rovnako. Tiež som sa nad tým zamýšľala celý život, resp. od vtedy, čo som zistila a uvedomila si, že sa mi to deje. Prišla som len na to, že ma má asi niekto veľmi rád :)

10 :) :) | 27. listopadu 2017 v 11:19 | Reagovat

Aha, tak tomu potom asi nerozumim uz vubec :-D vzdyt krystal od tebe je opracovany, je zbrouseny a pises o nem, ze ma velkou silu, ucinnost a ze je v nem i bytost...

11 Snivel Snivel | 27. listopadu 2017 v 11:50 | Reagovat

Jak je to s manifestací ? Jak manifestovat specifickou věc ? Např. Peníze, lasku apod.

12 Alue Alue | 27. listopadu 2017 v 11:58 | Reagovat

[10]:  Asi si pleteš Energetický krystal a přírodní brazilský křišťál.

13 hanka hanka | 27. listopadu 2017 v 12:02 | Reagovat

Mám dotaz, je pravda, že Olomouc je na tom energeticky hodně špatně kvůli geopatogenním zónám? Má někdo takovou zkušenost? Já to město nemůžu vydýchat, doslova. Je mi tam špatně a nejsou pro to racionální důvody, je mi silně nesympatická.

14 hanka hanka | 27. listopadu 2017 v 12:12 | Reagovat

Další dotaz, možná je to spíš na celý článek. Zajímaly by mě jaké jsou všechny dostupné možnosti ochrany před wifi. Já vím o energetickém krystalu, potom o výrobcích p. Heina (http://www.obnova-zdravi.cz/index.php) a nevím, jestli před wifi chrání kartička tm případně brazilský křišťál a do jaké míry, nebo jestli je lepší několik ochranných pomůcek zkombinovat. Nebo jestli existují ještě jiné možnosti. Velice uvítám komplexnější rozbor, je to pro mě dost důležité a určitě nejen pro mě :)...děkuji moc.

15 hanka hanka | 27. listopadu 2017 v 12:14 | Reagovat

Ještě mě napadá jedna otázka, pardon že to tak kouskuju. Jak jsi se dostala ke sportu, byla jsi pohybově nadané dítě? Co ti sport přináší a jaký pohyb máš nejradši? Je nějaký sport který bys v budoucnu ráda zkusila?
A další dotaz, i když vím že nejsi moc cestovatel, tak máš nějaký cestovatelský sen?
Děkuji za dotazníky, doufám že budou pokračovat:)

16 Ježovka Ježovka | 27. listopadu 2017 v 12:40 | Reagovat

[9]: Tak přeci nejsem sama :-)

17 leeth leeth | 27. listopadu 2017 v 12:47 | Reagovat

zdravím:))
Po článcích posledního měsíce mě napadly divné otázky. Snad odpustíte.
1)Říká se, že masturbace, hlavně častá, bere ohromné množství životní energie, různí životní/duchovní guru se jí tudíž vzdávají a píší o tom, jak jim to změnilo život a probudilo větší sílu a potenciál.
Také se zmiňují o tom, že milování z lásky životní energii naopak přidává, utvrzuje zdraví atd.
Přemýšlím nad tím sem tam už pár let a neumím přijít na to, zda-li je to pravda.
Co o tom víš ty, drahá Alue?
2)Lidé, kteří zaprodají duši ďáblu, vědí o tom komu se zaprodávají a že se vůbec zaprodávají? Podle čeho si člověka destruktivní síla vybírá?
Obecně to podle různého povídání zaprodaných hvězd vypadá, že nevěděli, do čeho jdou, o co se jedná.

18 :) :) | 27. listopadu 2017 v 13:57 | Reagovat

[12]:ale ja jsem mela na mysli i s tou otazkou pouze energeticky krytal, to nebyla otazka na brazilsky křištál, ale na energeticky, protoze vsichni mi rikaji o krystalu co se nosi na krku, ze je lepsi neopracovany. Promin jestli jsem to spatne vysvetlila :-(

19 - - | 27. listopadu 2017 v 14:29 | Reagovat

Co si myslíš o hudební skupině Evanescence? Znáš je?

20 áťa áťa | E-mail | 27. listopadu 2017 v 15:03 | Reagovat

Hry o trůny jsou zlo. Obecně žádná díla, kde si někdo libuje ve zvrácenostech nebo násilí, se mi nikdy nelíbila.

21 Viki133 Viki133 | 27. listopadu 2017 v 15:06 | Reagovat

Ahoj Alue, já bych se tě chtěla zeptat, když už se řeší to téma wi-fi, zda orgonit je dobrá volba jako ochrana. Pokud ano, jaké velikosti orgonitů jsou potřebné, a zda nám víš poradit spolehlivý zdroj na nákup orgonitů, které jsou opravdu funkční, protože jsem si jistá, že jak to je i v případě křišťálú, tak i orgonity se prodávají všelijaké neúčinné, padělky. Děkuji za odpověď :)

22 Alue Alue | 27. listopadu 2017 v 15:33 | Reagovat

[18]:  V době kdy mi tahle otázka došla, jsem měla v nabídce pouze energetické krystaly skleněné, takže tam otázka ne/opracování vůbec nepřipadá v úvahu. Energetické krystaly z křišťálu mám až teď nově a v takovém případě je to jedno, křišťál je vizuálně hezký, důležitá je ale jeho funkce a ta se vyrábí.
Bytosti jsou pouze v přírodních křišťálech. Takže otázka jestli má nebo nemá být opracovaný se logicky může vztahovat pouze k brazilským křišťálům které jsou do ruky, to co je na krk a ze skla, je samozřejmě nějak opracované, někdo to přece musí vyrobit a funkce se do toho vloží dodatečně.

23 blankytně zelená 540 blankytně zelená 540 | 27. listopadu 2017 v 15:35 | Reagovat
24 smetánka smetánka | 27. listopadu 2017 v 15:42 | Reagovat

Děkuju za odpověď! Na dotazníky se vždycky těším..
Otázka:
Je možné, že i zdravý, duchovně vyrovnaný člověk může mít zlozvyky - tím nemyslím závislost na nějaké omamné látce, ale třeba trhání vlasů, obsedantně kompulzivní poruha..,kterých se nedokáže zbavit, i když se o to snaží? Nebo to odkazuje na nějaký vnitřní problém? (to znamená jestli si myslíš, že existuje závislost jako závislost a ne jako důsledek něčeho jiného).

25 Václav Václav | 27. listopadu 2017 v 16:39 | Reagovat

8. Pomerne často narazím na číslo 66 alebo 606 v spojení s mojou osobou majú tieto čísla nejaký hlbší význam? Ďakujem :)
https://www.youtube.com/watch?v=DfnBW6HvNwM

26 Ilíriel Ilíriel | 27. listopadu 2017 v 16:45 | Reagovat

Ahoj, mám otázku, která souvisí s poslední otázkou v tomto dotazníku. Pokud se člověk negativních vzorců z a omezení z dětství nezbaví v pubertě a nese si je s sebou do dospělosti, dá se jich nějak bezpečně a účinně zbavit? Nemyslím snadno a rychle, ale tak, aby si neublížil a aby to při cílené snaze časem fungovalo. Například když mu jako dítěti někdo řekne, že nemá hudební sluch a nikdy se nemůže naučit zpívat a v dospělosti má pak blok a ačkoliv dávno ví, že sluch má a zpívat by mohl, tak mu to to omezení prostě nedovolí. Nebo takové podobné věci (např. nikdy nebudeš v ničem dobrý, nikdy nebudeš mít dost peněz apod.). Ptám se do dotazníku proto, že si myslím, že podobné problémy trápí celkem dost lidí, kteří pak končí na různých seminářích, kde si většinou akorát zadělají na další problémy a nic nevyřeší.

27 octomaník octomaník | E-mail | Web | 27. listopadu 2017 v 17:14 | Reagovat

Ke každému elektrospotřebiči by se měl dát kus šungitu
http://vool.cz/ahMVM
takže by měl být i u wifiny, také se dají koupit placičky šungitu, které nalepíte na mobil.....

28 :) :) | 27. listopadu 2017 v 17:18 | Reagovat

[22]: aha, takze v tom mam zmatek. Energeticky krystal a jakykoliv jiny křišťál neni jedno a to same, jedna se o neco uplne jineho...krystal je pouze sklo,a křišťál je mineral? Kdyz se  kristal opracuje, ztraci na svych schopnostech. Da se z kristalu udelat krystal? To je asi kdyz uz nema ty schopnosti ze? Ze skla se da vyrobit cokoliv, tedy i privesek jehoz funkce se vyrabi? A cim a jak se ta funkce vyrabi?dekuji.

29 Lenka Lenka | E-mail | 27. listopadu 2017 v 18:39 | Reagovat

[14]: Ahoj, k Olomouci mám také dost silné reakce, jednou mě to málem "zabilo" záchvat při odjezdu z města takového kalibru, že jsem si na silnici volala záchranku.Obecně tam mám špatné sny o vojácích, válčení a silně negativní reakce na sakrální stavby. Jsem ze severu Čech a už do Olomouce nejezdím ani pracovně. Raději :D

30 Klára Klára | 27. listopadu 2017 v 18:54 | Reagovat

Měla bych jednu otázku do dotazníku. Jde o mojí kamarádku. Ona je momentálně jediný člověk se kterým se můžu o duchovních věcech bavit otevřeně, obě nás tohle téma zajímá, ale ona se zajímá spíše o tu temnou stránku. Kouká na hodně hororů a vůbec ji zajímají vraždy atd. Zajímá mě jestli jí to nemůže nějak blbě ovlivnit. Jestli tím na sebe nezačne přitahovat špatné síly... Už jsem s ní otom mluvila ale nechce si to moc připustit.
Diky

31 Em Em | 27. listopadu 2017 v 19:08 | Reagovat

1) Ahoj Alue, myslíš že má cenu udržovat vztah, který vznikl z přátelství a jakoby přeskočil tu fázi šílené a puberťácké zamilovanosti? Ten vztah mi přijde dost stabilní, ale je takové podivné se po pár týdnech dohadovat o věcech, o kterých se partneři dohadují po několika letech, a brát to spíše pragmaticky ve stylu "s tím člověkem mi jednou bude moc fajn, chci s ním mít děti, ale nemiluju ho"..

2) Mohla by jsi udělat nějaký souhrn o tom, jaké jméno je vhodné dát dítěti, co které jméno přitahuje a předurčuje.. nebo máš tip na kvalitní literaturu o tomto? Je to pro mě dost důležité téma jak pojmenovat své dítě.

32 Alue Alue | 27. listopadu 2017 v 20:15 | Reagovat

[28]:  Podívej se na e-shop, každá položka má přesný a konkrétní popis. - četla jsi je?

Energetický krystal se dá vyrobit z vícero materiálů, dá se to vložit i do přírodního kamene/křemene.

33 Alue Alue | 27. listopadu 2017 v 20:20 | Reagovat

[1]:  dotazy pro tm musíš napsat tm.

34 Alue Alue | 27. listopadu 2017 v 20:27 | Reagovat

... a jinak děkuji za množství nových námětů, z toho pár dalších článků určitě bude. :)

35 im im | 27. listopadu 2017 v 21:52 | Reagovat

Mám dotaz na hooponopono - proč je řazen pod černou magii, když se pracuje s konstruktivními slovy? Jak to vlastně na nás působí?

36 zdeněk zdeněk | E-mail | 27. listopadu 2017 v 22:08 | Reagovat

Čtu e-book "Cesty mimo tělo" a napadl mě dotaz, který by měl být směrován spíše sem. tm kdysi psal o pyramidách v Egyptě, že v těch podzemních jsou místnosti kde je od původních obyvatel Země mnoho sděleno. Je možné se tam v astrálu dostat nebo to mají hlídané i v astrální rovině?

37 fred fred | 27. listopadu 2017 v 22:22 | Reagovat

K otázce č.1. Hru o trůny jsem sice nečetl ani neviděl seriál. Ale! zajímavý střípek do mozaiky mi poskytl Pjakin 5.11.17. Dovolím si zkráceně citovat.

"Jestliže se chcete něco dozvědět o řízení, velice přínosným seriálem je Hra o trůny. ... Je třeba vědět dvě věci.
1. sedm království Západozemí je vlastně sedm království, která tvořila jednotnou Čínu i s příslušnou starobylou zdí na severu (cca před 2200 lety).
2. existují tam vnější hráči - Muži bez tváře a Železná banka - to jsou ti, kteří určují co a jak dělat.
Jestliže vezmete do úvahy tyto dvě věci, tak veškeré globální řízení, celá mechanika řízení davo-„elitářské“ společnosti je tam podrobně vyložena.

Takže výklad řízení přešel do filmové tvorby. A to proto, že řízení je teď závislé na zpětné vazbě. Oni totiž nevědí, kterým směrem se co dál bude rozvíjet. A tak je to vlastně pobídka ke globálnímu brainstormingu. No a lidé inspirovaní a zaujatí tímto seriálem píšou své scénáře, a potom už jen stačí vše sledovat a vybírat to racionální jádro odpovídající dané koncepci, a pokračovat v tomto směru při nastavování řízení globálních procesů. Takto to probíhá."

38 aston z křišťálového vodopádu 432 Hz aston z křišťálového vodopádu 432 Hz | E-mail | 28. listopadu 2017 v 8:14 | Reagovat

Může tikot mechanických natahovacích hodinek léčit?

39 Daisy Daisy | 28. listopadu 2017 v 10:47 | Reagovat

[34]:Mě by,Aluško,zajímalo kolik jsi prodala knih Anděl strážný,protože teď někdy to bude rok od jejího vydání :-)Já osobně se k ní neustále vracím a jsem za ni moc vděčná.

40 Jana Jana | 28. listopadu 2017 v 12:18 | Reagovat

Aj ja by som mala otazku do dotazniku: Alue, myslis si, ze je to v poriadku, ked sa prezivanie alebo psychika cloveka hned prejavuje aj vo fyzickom tele? Pocitujem to na sebe, ze ked mam vacsi stres, prejavi sa mi v podobe fyzickej bolesti, ale zasa viem napr bolest hrdla vyliecit vizualizaciou.

41 Jana Jana | 28. listopadu 2017 v 12:36 | Reagovat

A este k tej psychike, ktora sa odraza vo fyzickom tele. Mam teraz problem prehltnut tabletu, davam si totiz denne vyzivove doplnky, avsak nejak som sa psychicky nastavila tak, ze mi teraz uz robi problem tabletku prehltnut, ostava mi v hrdle a naposledy ani suchy chlieb ci voda nepomohla.

42 :) :) | 28. listopadu 2017 v 12:36 | Reagovat

[32]: jojo cetla, dekuji :)

43 Lenka.L Lenka.L | 28. listopadu 2017 v 13:44 | Reagovat

Ještě me napadá, co si myslíš o potratech? Nedávno jsem se bavila s kamarádkou a kdyby ji vyšlo, že je v očekávání, tak by si to nechala sebrat. Celkem me tím překvapila. Máme vlastně takove právo nedat diteti život? Jak moc to muže ženu poznamenat? Není to vlastně vražda? Já kdybych něco takového udělala, tak bych asi pocitem viny zemřela. Říkala bych si kolik by mu ted asi bylo, jak by vypadal atd. Není to proti přírodě a jak se na toto pohlizi vesmír? :) Děkuju.

44 Amélia z Brazílie plnej líp Amélia z Brazílie plnej líp | 28. listopadu 2017 v 14:38 | Reagovat

To aké číslo je 6 sa tu opakuje stále, preto by som rada vedela,že prečo majú krištále 6 hrán a predsa sú tak fantasticky konštruktívne? Ďakujem.

45 Koko Koko | 28. listopadu 2017 v 14:54 | Reagovat

Mám ráda skupinu Linkin Park. Jak už mnozí ví, zpěvák Chester spáchal sebevraždu. Napadlo mě, jak to tedy mají potom duše sebevrahů. Slyšela jsem, že je to specifická skupina a mají to jiné. (Nemyslím to, že jdou rovnou do pekla, jak se říká v křesťanství). Nevíš o tom něco Alue? Děkuji :)

46 Lucka Lucka | 28. listopadu 2017 v 15:07 | Reagovat

Díky, Alue, za zodpovězení otázky! :-)

Kdybys měla chuť, uvítala bych nějaký článek o vzniku a symbolice Vánoc - třeba v podobném duchu, jako je článek o Silvestru.

Děkuji ti za vše, co pro nás čtenáře děláš. Tvé znalosti jsou pro mě každodenním přínosem.

47 Ilíriel Ilíriel | 28. listopadu 2017 v 20:28 | Reagovat

Tak mám ještě jednu otázku :-) Četla jsem teď na Svobodě učení stránku se žádostí o příspěvky. Píše se tam, že nechtějí peníze z dotací apod., protože jde o peníze odebrané lidem nedobrovolně a následně přerozdělené.
Otázka: Nakolik ovlivňuje člověka to, od koho přijímá peníze a jakým způsobem byly získány? Nesou si ty peníze tu energii, i když se jedná např. o anonymní bankovní převod - "jen" virtuální čísla a ne fyzické bankovky a mince? Jsou tím pádem např. peníze z daní nějakým způsobem negativně poznamenané? A co když někdo někoho okrade, pak jde do obchodu a za ty ukradené peníze si něco koupí - jak potom ty peníze ovlivní majitele obchodu, když je zloděj zaplatil dobrovolně, ale získal násilím? Jak daleko ten vliv sahá?

48 Ferylis Ferylis | 28. listopadu 2017 v 20:32 | Reagovat

Aluško, mohla bys něco více napsat o symbolu zlaté lilie? Myslím, že ho máš i na své první knize, pokud se ten symbol takto jmenuje.

Jinak spíše než dotaz malý poznatek: V ZSV jsme zkoumali peníze a s kámoškou jsme narazily na zajímavou věc - když dáš 500 proti světlu, Božka má třetí oko! :O Vždycky jsem přemýšlela nad symbolikou peněz (brána, hlava, most...) a 500kč mi nikdy moc nesedělo, protože hlava je přece i na druhé straně. O to nic, myslíš, že je to oko jen náhoda? (Asi ne.) Ale co by to mohlo znamenat? Zkus to taky a koukni na to! :O

Děkuji za všechny dotazníky, vždycky mi odpoví na spoustu otázek :)

49 Teri Teri | 28. listopadu 2017 v 20:56 | Reagovat

Ahoj Alu, ještě by mě zajímalo... tak cca 1 rok zpátky jsme vyráběli něco z papírů. Jako poslední jsem použila nůžky, které jsem následně položila na stůl. Mamka mi pak řekla, ať jí nůžky podám, ale byly fuč. Za cca týden jsme dělali celobytový úklid, všechny skříně jsme vyházeli, veškerý nábytek odsunuli, vše vyčistili. Nůžky jsme ale nikdy nenašli. Netušíš, kam mohli zmizet? Má nějaká bytost sílu “schovat” tak těžký předmět?

50 ocelot ocelot | 28. listopadu 2017 v 21:10 | Reagovat

Ahoj Alue, za jakým účelem jsi kdysi zakládala tento blog a o čem byl první článek na něm? Díky.

51 mg mg | 29. listopadu 2017 v 9:54 | Reagovat

Ťažká otázka (úsmev):
Ak žijeme súčasne v niekoľkých dimenziách a všetky sú podľa všetkého súčasťou ilúzie MATRIX, tak ako sa najlepšie pripraviť na smrť.
Aby sme ilúziu dokázali zanechať, ak budeme chcieť.

52 LUCTUC LUCTUC | 29. listopadu 2017 v 12:59 | Reagovat

[41]: Hele, ahoj, nechtěla by jsi mi pomoci? Zajímala by mě tvoje vizualizace proti bolesti v hrdle, taky jí mívám ze stresu a je to taký pocit, jako mýt v krku knedlík, jako kdyby mi nešlo něco říct.

53 tauri tauri | 29. listopadu 2017 v 19:52 | Reagovat

[52]:
Je to nevyřčená myšlenka, slovo.
Neměl rodič vždy pravdu a nenechal Tě domluvit?
Tak si to srdcem rozpusť a vizualizuj si, že co chceš říct, to laskavě řekneš a nikdo Tě nezastaví, dokud nedomluvíš..Do vizualizace si nedávej, že kvůli druhému musíš řvát, ale mluvit, jakoby protistrana neměla nad Tebou žádnou moc a tvoje slovo prošlo vším, jako máslem.
Jen se navnímej do situace, která Ti to vyvolává a rozpusť ten knedlik a dej si tam, že jsi v klidu a proud z tý čakry jede i přes to všechno zastavení druhými. Vnímej to pocitem, srdcem, dokud neucítíš změnu..klidně to může trvat i minutu, víc..Záleží, komu dáš víc pozornosti, zda sobě, nebo druhému co řve. Uvědom si, že to jsou Tvoje hranice a Ty jsi pánem svého života..a bude to cajk. Měj se :)

54 áťa áťa | E-mail | 29. listopadu 2017 v 23:53 | Reagovat

Neplánuješ udělat zase nějaké hlubokomyslné video (myslím něco ve stylu, v jakém jsi udělala Komunikace s dévy stromů, návštěva kruhu v obilí, Nehmotné bytosti nebo Smrtí nic nekončí)? Morčoseriál je ale samozřejmě super :).

55 martin martin martin martin | 30. listopadu 2017 v 8:11 | Reagovat

Myslíš Alue, že je obecně internet pro vývoj lidstva a lidského vědění prospěšný?

56 blankytně zelená 540 blankytně zelená 540 | 30. listopadu 2017 v 23:38 | Reagovat

Je člověk, který prodal duši schopen komunikovat se svými anděli?

57 h h | 1. prosince 2017 v 13:01 | Reagovat

Občas mám pocit, že předvídám budoucnost. Jen takové drobnosti. Například mě napadne jedno slovo a za dvě minuty ho uvidím v knize. Nebo píšu mail kamarádovi a napadne mě: "Tyjo, mohl by mít dnes svátek, proč by ne?" A on ten svátek fakt má, aniž bych si zjišťovala, kde ho má, někdy v minulosti. Jak to dělám? :D Je to normální? xD

58 kalia kalia | 2. prosince 2017 v 0:47 | Reagovat

Předpoklad: Illumináti (ze 13. rodiny) se nepřevtělují - mají jen jeden život a pak nevím (asi jdou buď do nebe nebo do pekla navždy). Běžní lidé, kteří nejsou zlí, jdou po smrti do nebe a pak se mohou převtělit.

A otázka - proč tomu tak je? Prý to není náhoda, že se do illuminátské rodiny někdo narodí. Pokud má ale jen jeden život (tedy to je jeho první a poslední život), tak odkud se vzal? Jelikož mají výběr mezi nebem a peklem, tak upsaní ďáblu od narození nejsou, ale mají předurčeno, že se nemůžou převtělit do dalšího života a nemůžou (možná ani nechtějí, ale nemůžou i kdyby chtěli) si v tomto ohledu vybírat. Proč to tak je a odkud se tedy vzala jejich duše?

59 Ilíriel Ilíriel | E-mail | 2. prosince 2017 v 16:29 | Reagovat

Ahoj, mám otázku do dotazníku: jak funguje energie v klasickém pravoúhlém prostoru (typická paneláková místnost) a jak v jiných tvarech (nepravidelné, víceúhelníky, kulaté apod.)? Osobně můžu říct, že se mi vždycky nejlíp bydlelo v nepravidelných prostorech (jedna stěna šikmá, nepravidelný pětiúhelník apod.) a pocitově tam byla příjemnější energie. Celý život toužím po oblém prostoru typu superadobe. Jsou pravoúhlé prostory nějakým způsobem energeticky destruktivní? Ovlivňují nějak negativně člověka, který v nich tráví čas? A pokud ano, dá se s tím něco dělat? Třeba postavit si tam šikmo nějakou lehkou příčku, pověsit závěs, zavěsit pod strop plátno na způsob stanové střechy a podobně?

60 Dara Dara | 3. prosince 2017 v 13:37 | Reagovat

[22]: Chápu tedy správně, že v Energetickém krystalu z křišťálu žádná bytost není a nemusí se tedy ani čistit pod tekoucí vodou a ani sluníčko mu nevadí? :)

61 Alue Alue | 3. prosince 2017 v 17:32 | Reagovat

[60]:  Energetické krystaly se nemusí čistit, voda  ani slunce nebudou mít na jejich funkci vliv. Pokud je ale koupat chceš, je to možné u těch které nemají kovové poutko ale vrtaný průvlek. - tzn. nic tam nezkoroduje.

62 Ježovka Ježovka | 4. prosince 2017 v 18:00 | Reagovat

Napadla mě ještě jedna otázka. Zkoušela jsem to hledat na internetu, ale informace jsou buď nepřesné, zmatené, lišící se či tak nějak... New Age. Zná-li má duše někoho z minulého života(či životů), může to dávat nějak najevo? Četla jsem například o tlaku v srdeční a krční čakře, silném pocitu hluboké lásky, známosti, nevysvětlitelné přitažlivosti a blízkosti nebo proudění energie tělem.
Připomíná mi to různá zajímavá osudová setkání sobě si blízkých duší, zajímalo by mě, jestli to někteří lidé opravdu cítili. Dal by se na to napsat i docela zajímavý filozofický článek, nic méně já ho nemám kam dát a především si nejsem jistá informacemi které se ke mně dostali, tak se ptám tebe, jestli o tomhle náhodou něco nevíš. :-)

63 :) :) | 4. prosince 2017 v 22:59 | Reagovat

Alus jeste me napadla otazka ohledne toho zda maji andely i lide kteri se nechali zasvetit dablu, celebrity jako je Miley Cyrus atd...nedavno jsem nad tim premyslela a fakt by me to zajimalo...dekuji moc :)

64 Jan Jan | 5. prosince 2017 v 12:03 | Reagovat

Dotaz:proč si myslíte,že Tajemství Amenti 1a2 není ok? Poprvé je tam vše přehledně popsáno a hlavně s čím se nezaplétat.Děkuji za odpověď

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama