204. Dotazník: Jak funguje symbolika slunce?

6. prosince 2017 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Dotazníky
Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze... Děkuji!
Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Je pravda, že když si něco přeješ a představuješ si to, že už to máš a když to potom necháš být a nebudeš o tom přemýšlet, že se to pak nějaký den stane? Nebo to funguje jinak?
Funguje to tak, že když něco chceš, vizualizace je od toho, aby začala spouštět ten správný řetězec událostí, které podpoří daný proces (Vize zarezonuje ve vesmíru, tím se otvítá určitá možnost po které se můžeš vydat a začnou ti chodit znamení, která je potřeba sledovat a řídit se jimi, aby bylo možné tu cestu naplnit. Relativně ta možnost existuje vždy, jelikož tvá cesta je předvídaná, jakou však (ne)naplníš, záleží na tobě, tvé vůli a tvé míře uvědomělosti.) a také aby sis ujasnil co přesně chceš, jak to má být a jaké jsou jednotlivé kroky. I velcí vynálezci používají vizualizace k pokusům, které pak nemusí sestrojovat fyzicky a tím se vývoj projektu velmi urychlí.
Vizualizace sama od sebe není prostředek k instantnímu získání hmotného bohatství nebo úspěchu. Je to jedna ze součástí dané cesty za tím. Pokud něco chceš, musíš si dobře rozvrhnout cestu po jaké půjdeš a potom ji šikovně realizovat s tím, že to může trvat dlouho a že v mezičase překonáš celou řadu klacků pod nohama.
Nic člověku nespadne do klína samo jenom proto že si to představoval, rozhodně ne velké věci. Jestli sníš pouze o jedné tabulce čokolády a někdo ti ji dá, budiž, můžeš se mnou nesouhlasit. Ale jsi-li zaměřený na něco skutečného a velikého, nepočítej s tím že stačí chtít. Hlavně podle toho musíš jednat. To znamená mít plán, jasnou vizi, soustavně se tomu věnovat, nenechat se ničím zastavit a sledovat znamení.2. Myslíš, že meditace pomáhají na pozitivní myšlení? Kde se pak odvíjí a vychází nám vše co si přejeme, když to vesmír přijme jako pozitivní vibraci?
Meditace může být dobrá, pokud se člověk potřebuje uklidnit a pokud se potřebuje naučit odpočívat při příliš roztěkané a divoké mysli. Takže pro určité lidi rozhodně může být prospěšná. Je však trochu potíž v tom, že není zcela jasná definice toho, co to meditace je, protože spousta lidí to bere tak že meditujeme vlastně pokaždé kdy naše mysl odpočívá, to znamená i u nějaké činnosti jako je koupel, zametání podlahy, úklid, procházka, poslech hudby. Také není jasné - a jednotlivé zdroje si v tom protiřecí -, co je vlastně obsahem meditace. Jestli nemyslet na nic, pozorovat nezaujatě myšlenky, nebo si představovat něco.
Relaxovat a představovat si něco cíleně, to už je vizualizace a ne meditace, ale mnoho lidí to za meditaci považuje a ještě se na to dělají různé společné akce, které jsou často i dost nebezpečné, jelikož pod pojmem meditace se odehrávají někdy i maskované rituály černé magie. Takže se v tomto oboru moc nepitvám, protože si pod tím každý představuje něco úplně jiného a tento zmatek v pojmech je tak neuspořádaný, že není ani možné provést v tomto tématu nějakou hloubější analýzu a definici.
Co týče druhé části otázky, tak to asi bylo vysvětleno o odstavec výše.

3. Zážitky co se mi staly mě včera dovedly na přemýšlení o geomagnetickém poli země, jak v minulosti psal tm. Ty jsi Aluško psala v minulosti, že spirituální schopnosti si člověk buduje postupně prací na sobě a když je získá např. drogou, nepřirozeně, porušuje zákony vesmíru. (snad jsem to pochopil dobře :-D). Jak do toho zapadá to zařízení, které popsal tm? Čistě hypoteticky, kdyby na to někdo došel a zařízení si postavil. :) Určitě to není jednoduché a levné, ale...všechno je možné.
Drogami člověk žádné schopnosti nezíská, ale ve změněném stavu vědomí do něj mohou vstoupit duchové a spustit nějaký zážitek. Jinak člověk naopak ztrácí, než že by něco získal. Co psal tm na internet o nepojmenovaném zařízení nevím, takže k tomu nemůžu nic napsat.

4. Co si myslíš o hypnóze? Máš s tím zkušenosti? Nebo někdo ze čtenářů?
Osobní nemám. Problém u hypnózy není v tom že by nefungovala, ale velmi záleží na schopnostech hypnotizéra a může nafušit funkce mozku. Údajně, pokud se jednou mozek uvede do hypnózy, nemusí se poté vrátit plně do svého původního stavu a některé kanály, které se během hypnózy otevřely, se nemusí dokonale uzavřít. Je to málo známé riziko. To poté může způsobovat psychické problémy. Z toho důvodu bych hypnózu nezkoušela, přestože už mnoha lidem prokazatelně velmi pomohla.

5. Zajímalo by mě jak zjistit své duchovní jméno (jméno své duše). I když ho zjistím, tak se jím nejspíše představovat nebudu, nicméně každé slovo má v sobě vibraci a tím pádem i každé jméno. Možná, že když člověk bude znát své pravé duchovní jméno, tak mu to otevře nějaké schopnosti, lépe pozná kdo je a kam má směřovat. Říká se, že jméno je osud (nomen omen). Co si o tom myslíš?
O skutečném jménu, nebo duchovním jménu, píšu hodně v knize Anděl strážný. Přirozeně by snad duchovní jméno mohlo člověka záhadně provázet dokud nezjistí že je to on, tak jako se to stalo mně. Pokud neprovází a člověk cítí potřebu ho zjistit, může se na něj zeptat svého anděla strážného.
Že má jméno rezonanci a ovlivňuje osud člověka, je fakt, dnes už celkem dobře známý. Hlavní je jméno či oslovení, které člověk používá aktivně v běžném denním provozu. Co má napsané na papíře už je podružnější, ale též to má vliv.

6. Co je to tachyon?
Tachyon je energie, kterou oficiální věda připouští spíše hypoteticky než reálně a jeho ,,oficiální" charakteristiku můžeš najít na wikipedii: https://cs.wikipedia.org/wiki/Tachyon
Jednoduše v kostce řečeno, tachyonová energie harmonizuje a léčí živé organismy, je velmi konstruktivní a životadárná.

7. Myslíš, že vždy, když zvíře zemře, mělo to tak předem naplánované?
Asi podobně jako člověk. Na nadvědomé úrovni každá bytost ví kdy odejde.

8. Budu-li používat symbol devíticípého slunce v životě(na dveřích doma, na přívěšku na krku...) bude mi to prospěšné? Může to znít hloupě, ale tuhle jsem nad tím přemýšlela a jelikož se mi ten symbol velmi líbí, přišlo mi to jako fajn nápad No - tak jako tak, minimálně to bude pěkná dekorace.
Slunce je velmi konstruktivní symbol, který ochraňuje svého nositele. Osobu, projekt, společnost, či firmu. Ten kdo se označí symbolikou slunce je chráněný konstruktivní silou vesmíru a je nezničitelný zvnějšku. Vše zlé, co by kdo vyslal proti nositeli slunce, se znásobeně vrací zpět, ale nositele to nikdy nezničí. Kdo chce zničit nositele, bude zničen sám a svého zlého cíle nikdy nedosáhne.
Takže sluníčko si dej kamkoliv chceš, i na dům, bude tě chránit a je to velmi dobrý nápad. Dej si ale pozor, aby sluníčko nemělo v sobě schované šestky, levotočivé spirály, nebo nemělo levotočivé paprsky, to by zneutralizovalo jeho účinek, podobně jako když se nakreslí levotočivě pravotočivá spirála, nikdy nebude plně fungovat jedním ani druhým směrem, protože se v ní oba pohyby vzájemně bijí.
Cípů nebo paprsků nemusí být nutně devět, ale nemělo by jich být šest.

A než se na to zeptáte, ano. Logo Aluška.org a nové Tadesco.cz jsou dva zajímavé příklady konstruktivně zvolených sluníček, ale nakreslit si je můžete jakkoliv, při dodržení správné symboliky.


9. Věděla by jsi ještě o nějakých konstruktivních, prospěšných symbolech, které by se daly "využít"? Ať hledám jak hledám, nenacházím - a ty jsi přes symboliku machr, alespoň pro mě.
Děkuji. Další dobrý symbol pro člověka, který má poměrně dobře použití, je pentagram, ale nesmí stát na špičce a opět se musí dát pozor co je uprostřed, nebo čím je dozdoben. Může být i pentagram v kruhu. Pokud by to byl přívěsek na krk, musí se dbát na to, aby při věšení neměl špičku dole. Je to dobrý symbol, ale jeho lehké pootočení zcela mění jeho význam a tím i rezonanci. Správně orientovaný chrání člověka. Špatně orientovaný likviduje člověka. Z toho důvodu, když už, tak je stejně lepší sluníčko, kterému je jedno, jestli se trochu pootočí a bude někde nakřivo.
Mezi další konstruktivní symboly obvykle patří i zvířata. Symbol zvířete často rezonuje na jeho výrazných vlastnostech. Slon a delfín - přátelství, inteligence. Sova - moudrost, tajemství. Pes - ochrana rodiny, věrnost. Orel - síla. Motýl - transformace do vyššího stavu bytí.10. Jaký může mít důvod, že andílek neodpovídá jakoby nebyl, i když jsem třeba zrovna zoufalá a prosím ho o důkaz, že je se mnou? Někdy jakoby prostě neslyšel, což mu ale nemám za zlé, jelikož k němu mluvím skoro pořád.
Důvod proč by anděl člověku skutečně neodpovídal, by musel být velmi závažný. Proto se ve většině neúspěšných případů děje spíš to, že člověk je moc hrrr a poté není schopen vnímat jemné andělské vedení, nebo nesleduje znamení, která mu anděl posílá. Mává nad nimi rukou, nebere je v patrnost a nepřipouští si, že by to mohlo mít nějakou souvislost. Je to spíše naše lidská necitlivost nebo nepozornost, co nám brání.
Ke komunikaci se člověk většinou musí dlouhodobě cvičit. Zejména cvičit svoji pozornost a úroveň bdělosti, aby byl všímavý a pozorný. Nesmí otupět a nesmí mít příliš konkrétní očekávání, musí být připraven přijmout i netypické formy komunikace.

 


Komentáře

1 jab jab | E-mail | 6. prosince 2017 v 6:55 | Reagovat

Jakým symbolům by jsme se měli vyvarovat?

2 BED BED | 6. prosince 2017 v 7:01 | Reagovat

Pekné a múdre.

3 BED BED | 6. prosince 2017 v 7:04 | Reagovat

Zostala som paf - žijem v informácii, že Slnko je náš Otec a Mesiac Matka. Ono je jang, a mesiac jin. Houby - jeden múdry človek to opisuje inak. Čo TY Aluško ?

4 Ayeri Ayeri | 6. prosince 2017 v 7:54 | Reagovat

Jaká je symbolika Měsíce, popřípadě trojné Luny a obrázku s propojeným Sluncem a Měsícem? Setkávám se s protichůdnými názory, jedni tvrdí, že Měsíc = city a intuice, druzí, že je destruktivní.
Jinak já sama nosím symbol anděla, ten se taky dá započítat mezi konstruktivní ochranné symboly, které nemůžou nic zkazit. Pokud teda nemá kříž :)

5 aves passeri aves passeri | E-mail | Web | 6. prosince 2017 v 8:03 | Reagovat

Meditaci můžeš brát jako práci s myslí, kterou se tím učíš ovládnout. A pak záleží na tom, co se chceš naučit. V zásadě jde o to naučit ji zklidnit (klasická meditace, jak ji známe, tam totiž spousta lidí musí začít, protože mysl máme hodně rozdivočenou :-)) - a ano, člověku to pomáhá relaxovat). Ale člověk se může také učit, jak ji mít jasnější a vnímavější (třeba skrze různé vizualizace). Učí se vnímat její moc (i zde třeba vizualizacemi). A může ji použít i k tomu naučit se vnímat její podstatu, nebo různě jí pročišťovat energii těla. Bez určitého zvládnutí té první fáze - mysl zklidnit - ty další fáze ale většinou moc nejdou, protože člověk vydrží jen pár chvil, než mu do toho zas vleze nějaká děsně důležitá myšlenka, o tom, co mi kdy kdo provedl, nebo co se určitě v budoucnu pokazí :-))))

6 Anelie Anelie | 6. prosince 2017 v 10:13 | Reagovat

[3]: Ahoj Bed, dostala jsem podobnou informaci od jednoho velmi dobreho lecitele. My jsme dobijeni baterii, kde zapornym polem (jin) je slunce a kladnym polem (yang) stred zeme ! Uplne me to sokovalo protoze na netu se vsude pise ze slunce je yang.ale spojeni zeme-slunce mi prijde logictejsi nez slunce - mesic . Jeste dodam ze pan lecitel je velmi vyhledavany a to bez jakekoliv reklamy. Takze to povazuji za verohodnou informaci.

7 Chulinkaa Chulinkaa | E-mail | 6. prosince 2017 v 11:43 | Reagovat

Jééé, všude samí koníčci :-)

8 mariankosnac mariankosnac | 6. prosince 2017 v 13:59 | Reagovat

[6]: Môže byť spojeni zeme-slunce a mesiac môže byť cudzie možno i umelé teleso ktoré sem prišlo z iného konca vesmíru a bolo zachytené zemskou príťažlivosťou.(ak teda vynecháme teoriu ze sme v dutej zemi potom neviem odkial je mesiac)

9 Viki133 Viki133 | E-mail | 6. prosince 2017 v 14:31 | Reagovat

Ahoj, ja bych se chtěla zeptat také na ten měsíc. Už z různých zdrojů jsem slyšela a četla, že svatba má být jedině za přibývajícího měsíce, že to přináší štěstí. A že za ubývajícího měsíce neštěstí. A prý ideální svatba je za úplňku, nebo těsně před ním. Byla bych moc vděčná za tvůj  názor, je to nyní aktuální téma pro mě. Děkuji :)

10 :) :) | 6. prosince 2017 v 14:38 | Reagovat

Tak to slunicko co se usmiva je tak krasne, ze mi staci se na nej jen divat a je mi dobre, to je fakt asi nejhezci slunicko ktery jsem kdy videla, tak pozitivni az me to zaskocilo :-O :-D bych ho chtela takovyhle nosit i na krku, to teda nevim jak ale :D asi si ho udelat z nejaky modelovaci hmoty :D

11 martin martin martin martin | 6. prosince 2017 v 15:20 | Reagovat

Děkuji za zodpovězení Alue. Hypnoza je asi i určitý druh vnuknutí, kdy podle hloubky hypnozy, je možné naprogramovat svou mysl nebo mysl druhého. Je to nejspíš dost riskantní.

Čtu si tvou knížku Anděl strážný a musím říct, že je krásně napsána. Zatím jsem sotva v půlce, ale jen pro to, že si to dávám pěkně po troškách :-). Krásně jsi mě připoměla imaginaci, kterou jsem jako malej dost praktikoval, aniž by jsem si to uvědomoval. To, jak si přišla ke jménu Alue, je nádhera.

A jestli dovolíš, chtěl bych tu vyzdvihnout pár vět z knihy, které je potřeba vytesat každému na čelo :-) :

Tak, jak jste se narodili na tento svět, přišli jste sem jako zcela dokonalá suverénní bytost. Vaše bytost byla od narození kompletně vybavena vším, co pro celý život potřebuje. Příroda je dokonalá, člověk je součástí této přírody a od narození mu bylo dáno vše. Ta skutečná pravda a nástroje pro vše, co v životě chcete dokázat, jsou ukryty ve vás, ve vaší duši, ve vašem moudrém a dokonalém těle. Vy jste pravda a Vy jste řešení. Vy jste pán svého života. Nikdo jiný. Jste dokonalá bytost, jste kompletní bytost pro vše a pro vše, co chcete uskutečnit, jste dokonale uzpůsobeni. Jste čistá bytost, čistá duše, prosta hříchu a prosta jakékoliv karmy z minulého života...

12 vanilková vanilková | 6. prosince 2017 v 15:23 | Reagovat

Jak je to symbolikou muder a jejich prospěšnosti pro člověka? Na některých obrázcích jsem už zahlédla i celkem destruktivní pozice (takové to když člověk ukazuje jen ukazováček a malíček, ostatní prsty jsou v dlani - nevím, jak se tothle gesto přesně jmenuje)

13 BED BED | 6. prosince 2017 v 15:53 | Reagovat

[6]:Tuším, že viem o akého liečiteľa sa jedná. Mňa naučili že : yang je sila aktívna/mužská  - to by na slnko pasovalo.  Jin, že je sila pasívna/ženská, čo pasuje na mesiac. Za boha Slnka je považovaný Horus-muž, za vládkyňu mesiaca Luny, neviem, asi Luna ? Ja vnímam mesiac ako umelé teleso. Vždy keď je osvietené teda dorastá vravím, že tí obyvatelia-entity aj zemské zaliezli na druhú, tmavú stranu, neosvetlenú.Takže necítim tak vplyv. Ako náhle začne ubúdanie mesiaca, v tom tieni vnímam, že sa dejú škodlivejšie aktivity, tých beťárov tam.
:-D - Napokon si myslím, že našim ľudským rozumom prisudzovať nejaké personálne vyjadrenie je trochu hlúpe. Na zemi , ktorá je duálna to tak frčí, ale všade nevládne duál.  Šumafuk...

14 leeth leeth | 6. prosince 2017 v 17:33 | Reagovat

ahoj :))
1) Vysvětlovala jsi na svých stránkách něco ve smyslu, že hmyz nejsou zvířata -
že  jednají na zakládě mofrogenetických polí vesmíru.
Kdyby tohle byla data, která by si všichni lidé uvědomili, dalo by se říct, že vegetariáni by vlastně neměli mít problém jíst hmyz? Příroda - květiny a různé plodné rostliny se vlastně také řídí mofrogenetickými poli?
Existuje podobný systém s mořskými živočichy? Existují nějací, kteří by byli ekvivalentem hmyzu na souši?

15 Ježovka Ježovka | 6. prosince 2017 v 20:03 | Reagovat

Díky moc za zodpovězení tolika mých otázek! :-) A za dotazníky celkově.

16 Petra Petra | 6. prosince 2017 v 20:08 | Reagovat

Otázka do dotazníku: Jak vnímáš skupinu Imagine Dragons? V poslední době je hodně poslouchám a zdají se mi celkem konstruktivní, ale zas se nechci zlákat do sítí hudebného průmyslu, kde je mnoho podprahových dat. Proto nevím, co si o této skupině mám myslet.
Děkuji

17 zdeněk zdeněk | E-mail | 6. prosince 2017 v 20:48 | Reagovat

Jaký je tvůj názor na Bitcoin?

18 hanka hanka | 6. prosince 2017 v 22:22 | Reagovat

Do dotazníku: Je vhodné používat černé svíce?

19 mariankosnac mariankosnac | 6. prosince 2017 v 22:30 | Reagovat

Keď tak pozerám na tú anketu aké ste znamenie, jedno znamenie tu má výrazný náskok a to je vodnár. Nemám pocit že by vodnárov bolo narodených nejak viac ako ostatných znamení, máš pre to nejaké vysvetlenie?

20 Ceneon Ceneon | E-mail | 7. prosince 2017 v 2:17 | Reagovat

[14]: Nevím, co všechno má duši, ale minerály to jsou, květiny též. Strach z pavouků si vysvětluji tak, že máme zafixovanou bezmocnost, když jsme byli jako mouchy chyceni v pavučině :-). Tak by mne zajímalo, zda jsme byli i hmyzem a moje domněnka je správná :-).
Z mořských živočichů jsou na nízké úrovni sardinky, sledi, ančovičky. Až jsem uvažoval o jejich pojídání jako vegetarián :-D. Dozvěděl jsem se, že ryby jsou pro vegetariány velice prospěšné a mnoho jich je začalo pojídat a cítili se pak lépe.
Každopádně je rozdíl sníst takové nízké zvíře jako sardinku nebo vysoce vyvinutá zvířata jako prasata, krávy, koně, psy, kapry.
Samého by mne zajímalo, jak to bylo za starých časů, zda Slované ryby jedli.

Jinak mám tip pro vitariány - batáty.
Na rozdíl od brambor se dají jíst syrové a jsou moc dobré i tak. I když vařené jsou měkká lahůdka, syrové jsou tvrdé.
Sice jsem si je nedával s vitariánskou přílohou, ale s veganskou tatarkou nebo s čokoládovou pomazánkou :-).

21 Luz Luz | 7. prosince 2017 v 8:25 | Reagovat

[10]: Mne se taky moc libi. V nekterych obchodech se prodavaji ruzne komponenty na privesky (kovove luzko a pryskyricove zakryti na to), tak by sis neco vhodneho mohla sehnat a pak by stacilo slunicko vytisknout na papir a umistit do toho. (nikdy jsem to nedelala, ale videla jsem vyrobky od lidi, co to delaji, a da se koupit ta pryskyrice i luzka. Mozna by to ale vyzadovalo vytisknuti na nejakem odolnejsim papire nebo fotografickem.). :)

22 Alue Alue | 7. prosince 2017 v 10:08 | Reagovat

[19]:  ... nemám páru :D

23 Alue Alue | 7. prosince 2017 v 10:10 | Reagovat

[10]:  No vidíš a to bylo normálně na googlu. Jak jsem ho viděla, hned jsem se taky zamilovala a vyšlo to. :)

26 martin martin martin martin | 7. prosince 2017 v 15:18 | Reagovat

[23]: Vždyť ho používá Tomáš jako logo tadesca :-)

27 Lenka Lenka | 7. prosince 2017 v 15:26 | Reagovat

[19]: taky jsem nad tim premyslela. Muze to byt vekem vodnare??

https://www.psychologiechaosu.cz/kvantove-vedomi/vek-vodnare/

28 Alue Alue | 7. prosince 2017 v 16:31 | Reagovat

[26]: A hádej kdo ho našel. Můžeš třikrát.

29 M. M. | 7. prosince 2017 v 18:05 | Reagovat

Co vánoční kaktus? Má podobnou energii jako obyčejný?

30 fred fred | 7. prosince 2017 v 20:31 | Reagovat

[19]: Tato otázka byla položena v Dotazníku 117 (komentář 10), ale uspokojivá odpověď se neobjevila.
http://karolinaloskotova.blog.cz/1505/117-dotaznik

31 hanka hanka | 7. prosince 2017 v 20:53 | Reagovat

V knize Radikální odpuštění autor doporučuje na uvolnění potlačených emocí tzv. satori dýchání, myslíš, že je to bezpečné?

32 Luz Luz | 7. prosince 2017 v 21:33 | Reagovat

[24]: Jiste, to jo... Ale mela jsem na mysli, kdyby chtela pouzit specialne konkretni vybrany obrazek. Takhle delane sperky jsou taky krasne a originalni.

33 :) :) | 7. prosince 2017 v 22:11 | Reagovat

[21]: wau to zni perfektne, o tom jsem nikdy neslysela a to uz jsem videla kdeco :-D dekuji moc za radu kouknu na to ;)

34 :) :) | 7. prosince 2017 v 22:14 | Reagovat

[24]:jako ten je taky peknej, ale me se prave libi ta zluta na tom a ten jeho usmev s privrenyma ocima, tvaricky a na tech paprscich ty dve barvicky, jak je to vystinovany, to je proste bozi :-D

35 Luz Luz | 8. prosince 2017 v 9:57 | Reagovat

[33]: Nasla jsem, ze se to jmenuje kristalova pryskyrice, + k tomu nejake to kovove luzko, coz maji v ruznych eshopech,  a obrazky opravdu maji byt na fotografickem papire, aby se neposkodily, v praxi nevim, jaka je obtiznost, ale daji se najit navody i na netu.

36 Adri Adri | 8. prosince 2017 v 13:09 | Reagovat

Jak pečovat o slepé střevo? Tedy - jak preventivně bránit zánětu, a co dělat, pokud máme podezření na potíže, ale nechceme rovnou pod kudlu? Děkuju. :-)

37 octomaník octomaník | E-mail | Web | 8. prosince 2017 v 17:58 | Reagovat

[36]:Slepé střevo - podráždění
List ostružiníku
Vrchovatou čajovou lžičku čerstvě natrhaných a nadrobno nasekaných listů ostružiníku na jeden šálek čaje spaříme horkou vodou, necháme půl minuty vyluhovat, scedíme a po doušcích vypijeme denně jeden až dva šálky. Ostružiníkový čaj pijeme tak dlouho, dokud podráždění slepého střeva neodezní.
Tolik Maria Treben
Na octowebu je naskenovaná knížka ke stažení - Žaludeční a střevní onemocnění
---
Omluva za trolling :-D

38 Ceneon Ceneon | E-mail | 8. prosince 2017 v 23:40 | Reagovat

[36]: Příčinou je: Strach. Strach ze života. Zablokování proudu dobra.
Řešení:
Jsem v bezpečí. Uvolňuji se a nechávám život radostně plynout.

Ze stránek:
http://www.nakridlechandelu.cz/duchovni-priciny-nemoci-duchovni-priciny-nemoci/

Podrobnější vysvětlení, které doporučuji, je zde, zní to velice logicky:
http://empatia.cz/prehled-pricin-nemoci/zanet-slepeho-streva

39 Alice Alice | E-mail | 9. prosince 2017 v 16:18 | Reagovat

A co symbol srdiecka na retiazke. Nosim take velke zelene srdoecko. Nasla som ho nahodou po rokoch. Vtedy pred rokmy mi ho daroval moj syn. Posobi na ludi velmi dobre. Na urade mi nechceli pomoct vraj to nie je och povinnostou a ako som sa s tou uradnickou rozpravala zrazu sa na ten privesok zadivala nemohla odtrhnut oci a potom povedala ze dobre a vsetko mi vybavila. A nebola to jej povinnoat ale sama by som to tazko doriesila. A moj sef bol na mba nahnrvany myslim ze aj pravom a tiez zrazu sa na ten privesok zadival a nemohol odtrhnut oci. Po chvili ticha zrazu kludnim hladim len povedal nech si uz na take chyby davam pozor lebo mi to kazi meno. A ja sa fakt snazim odvtedy s maximalnou pedantnostou nerobit chyby. Slniecko som raz dostala ako velke hodiny od syna su ako slnecbica alebo slniecko a su pravotocive s dvomi cervenymi lienkami cesky berusky. Doniesol mi ich z talianska ked bol na tabor cez prazdniny. Len teraz syn nechce nic flaka sa. A pritom podla vsetkeho je darom vesmiru ked tak vnutorne vie co potrebujem napriklad ja.

40 LucTuc LucTuc | 10. prosince 2017 v 15:36 | Reagovat

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/slezsko-zazilo-zemetreseni-o-sile-3-5-stupne-skody-nejsou/1560815
Ahoj Alue, znovu ti píši s další otázkou a prosbou o tvůj názor na tohle. Tohle je odkaz na článek, kde se píše o dnešním zemětřesení přírodního původu, ale my už známe že v dnešní době se nedá věřit ani počasí a jak se v médiích předhazuje jako přírodní. Tohle se mi nějak nezdá, bydlím v oblasti kde se těží uhlí a díky té těžbě se objeví zemětřesení a proto takovéhle nějaké další zemětřesení mi přijde podezřelé. Tuto otázku mě napadlo hodit sem pod tento článek s dotazníkem, tak se ptám, jestli nemáš nějaké informace co by to mohlo být? A co když možná přijde zase nějaké další zemětřesení? Jen mi přijde že v tomhle máme být na pozoru, takže proto ti to posílám.

41 Lana Lana | 10. prosince 2017 v 21:56 | Reagovat

Viděla jsi nový seriál od německého Netflixu, Dark? Myslím, že jsi zaslouží větší halo protože ta symbolika v něm je opravdu výborná.

42 Ježovka Ježovka | 11. prosince 2017 v 22:19 | Reagovat

Aluško... Heh. Já vím, že už jsem ti těch otázek položila hodně, ale... Ty jsi jediný člověk, kterého se můžu na tyhle věci ptát. Nikoho jiného "duchovního" kolem sebe nemám a některé otázky se prostě na internetu najít nedají, tak to vždy zkouším u tebe. :-) A díky ještě jednou za všechno, na co my odpovíš, má to pro mě vždy hodnotu.

Zajímalo by mě, je-li naše duše "nezaprodaná," nás může ďábel (temné síly, matrix...) manipulovat skrze srdce. Chci tím říct, zda-li si myslíš, že je možné aby nám matrix nahodil udičku a poté způsobil, abychom jí cítili a chtěli následovat opravdu srdcem a duší? To asi možné není, ne? Protože to bychom potom byli zmanipulovatelní bioroboti komplet všichni. Já jen že mé srdce by se rádo hnalo někudy, kudy mi to nepřijde úplně možné ani bezpečné. Já vím, že srdce nikdy nelže, nikdy se nemýlí a tak dále... Nic méně o "udičkách" už jsem si přečetla dost a tohle mi (z pohledu logiky) připadá jako jedna z nich. Jakoby mě něco chtělo svézt na scestí, avšak má duše chce mít jiný názor a to scestí se jí líbí. A tak se většinu času hádám sama se sebou, respektive logika se srdcem(chtíčem). :-D

43 D. D. | 15. prosince 2017 v 7:32 | Reagovat

Chtěla bych se zeptat, jestli je možné se narodit s přivtělenou duší? Anebo, když se přivtělená duše při smrti odpojí, může se s novým narozením téhož člověka znovu přivtělit?
Děkuji.

44 Ilíriel Ilíriel | 15. prosince 2017 v 23:09 | Reagovat

Ahoj, mám otázku do dotazníku. Když si nakreslím pravočivou spirálu třeba na tričko, tak musí být z pohledu "zvenčí" levotočivá. Tzn. směrem ke mně je pravotočivá - dává mi energii, ale směrem k ostatním lidem je levotočivá a energii jim bere? Není ona ta spirála jakýsi "směrovač" energie, kterou převádí z levotočivé strany na pravotočivou? A je to pak fér vůči těm, ke kterým je otočená destruktivní stranou? A co když si nakreslím spirálu třeba doma na zeď?
Co pak sousedi, kterým bude energii vlastně brát? Nebo to tak nefunguje a chápu to špatně? Vrtá mi to hlavou.

A ještě jedna otázka ke konstruktivním symbolům: co symbol stromu? Nebo potažmo i runa algiz (pokud mi správně připomíná strom a není to náhoda).

45 S. S. | 16. prosince 2017 v 13:19 | Reagovat

Čo vravíš na to, ako táto holka rozpráva o jej stretnutí s niekým s mimozemskej civilizácie? https://www.youtube.com/watch?v=K-SjVhja8Ho Ešte som nepočula niekoho o takom stretnutí hovoriť podobne, zvykne to prebiehať aj takto? Nemohla sa stretnúť na astrálnej rovine s nejakou inou bytosťou?

46 hanna hanna | 19. prosince 2017 v 11:43 | Reagovat

Alue, sú potrební k splodeniu dieťaťa len muž a žena? Resp. sú potrební k splodeniu dieťaťa aj muž aj žena? Prosím aspoň o jednoslovnú odpoveď, samozrejme, že rozvitá odpoveď poteší viac...ďakujem

47 Ilíriel Ilíriel | 20. prosince 2017 v 12:51 | Reagovat

Otázka do dotazníku: Jak konstruktivně oslavit "Vánoce"? Respektive spíš zimní slunovrat? S tím, že se bude slavit 24. a dávat dárky, hýbat nechci, ale ráda bych to udělala způsobem, který bude energeticky přínosný. Zatím mě napadá procházka za světla v přírodě, od slunovratu bych chtěla mít doma na zdi velké slunce. Vím, že nechci mít doma umírající stromek, ale chybí mi za něj nějaká náhrada - nějaký ten "centrální bod", kam dát ty dárky. Anebo bude lepší si je prostě jen tak předat? Ráda bych to udělala co nejlíp, ale v symbolice se zatím nevyznám prakticky vůbec a nechci to nějak zmotat. Už pár dní nad tím dumám a vůbec si nejsem jistá, co dělat a co nedělat - jestli třeba některé vánoční symboly a zvyky jsou konstruktivní, nebo aspoň neškodné, a daly by se použít, nebo se všemu, co připomíná klasické Vánoce, vyhnout obloukem... Vím, že jdu s takovou otázkou asi pozdě, ale třeba se na ni dostane aspoň po svátcích.

48 blankytně zelená blankytně zelená | 21. prosince 2017 v 17:58 | Reagovat

[47]:

Myslím, že na Alušce se někdy dávno psalo, že je vždy lepší, když už si teda chtějí lidi dávat dárky apod. , tak to udělat buď 23. nebo 25. prosince.

Potvrzuji, že je to opravdu rozdíl,
protože v tyto dny jsou určitě konstruktivnější energie a lidi jsou více v pohodě.

Kdežto 24. je to podle mně nastaveno schválně tak, aby se lidé stresovali, byli naštvaní, agresivní, hádali se a tak. A z těchto emocí uvolněná energie jde pak víte komu.....

Jo a on slunovrat je původně 21. 12. jestli se nepletu, nebo 23. - to teď už nevím....někde jsem četla, že toto datum bylo pozměněno, aby se to hodilo církvi k destruktivním účelům.

49 Alue Alue | 21. prosince 2017 v 19:04 | Reagovat

[48]:  Tak tak... v mnoha rodinách lidé potvrzují, že pokud slaví vánoce 24., vždycky se pohádají. I u nás to tak bylo když jsem byla malá, dospěláci se vždycky strašně pohádali a bylo po náladě. Přitom kvůli obvyklé opakující se hovadině. Babička chtěla abychom večeřeli u ní, nechtěla ona k nám a každý rok zapomínala, že mamka nemá ráda majonézu do salátu a když ji tam zamíchala tak pak bylo pozdě...  přitom jsme babičku měli přes dvorek, přeběhnout byla otázka jedné minuty a udělat staré paní pomyšlení na vánoce se mi nezdá jako taková strašná oběť, kterou bychom nemohli dát. Pak byly taky obvyklé kolapsy z přetažení, když se někdo vehementně vrhl do vánočního úklidu a zapomněl, že má obrovský barák na patro a nemá šanci to stihnout.
Vánoce, svátky klidu, rodinné pohody a míru, to jo... :D  :D

50 Mary Mary | 23. prosince 2017 v 21:18 | Reagovat

Co si myslíš o tom, že první robot dostal občanství v Saúdské Arábii?

51 Alue Alue | 24. prosince 2017 v 11:35 | Reagovat

[50]:  to samé co všichni ostatní

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.