V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 01.12.

Pravda o úkazu nad Kalifornií ze dne 22.12.2017 / Doporučuji

24. prosince 2017 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Ze světa
Vážení čtenáři,
vzhledem ke včerejším mimořádným událostem jsem se rozhodla udělat ze svého včerejšího vyjádření v Zápisníčku samostatný článek rozšířený o další obrázky, protože mi chodí hodně opakujících se dotazů k nebeskému úkazu nad Kalifornií, který včera oběhl celý svět. Napsala jsem k incidentu výživný kus, ale vzhledem k tomu že Zápisníčky čtou poctivě pouze skalní čtenáři a leckomu to může zapadnout ve spleti mnoha dalších aktualitek z prosince, dávám případu ještě jednou speciální prostor v tomto článku.

23.12.2017
Dneska jsem měla sen o apokalypse. Zaměstnává to moji mysl zejména proto, že od té doby co spím na krystalech a beru L-Tryptofan, už nemám takové ty klasické noční můry a když už se mi zdá něco nepříjemného, tak to nezachází do pocitového extrému, spíše jsem pozorovatel, stále mám nějakou moc nad děním, nepropadám panice a hlavně po probuzení často cítím důvod, proč se mi ten sen zdál.V tom snu (vím že to byl sen, žádné AC, ani LD) jsem byla venku a najednou se něco stalo ve světě a pode mnou se začala otevírat a pukat zem, i všude okolo kam jsem dohlédla. Opodál vykolejovaly vlaky na rozbitých kolejích a byl slyšet lidský nářek. Tak tak jsem uskakovala od puklin, a šlo vidět, že je v nich láva. I když to byl celkem drsný scénář, nechávalo mě to relativně klidnou a říkala jsem si, co to pro mě znamená, proč se to děje, proč vidím tyhle věci.


Mezitím padla temnota a rozpoutala se bouře. Nepršelo, ale honily se mraky, bylo zataženo, hodně foukalo, ve vzduchu lítal kdejaký binec a byli pořád slyšet lidé někde v dálce. Najednou jsem věděla, že se na naši planetu dostalo nějaké strašné zlo z jiné dimenze, nějaké nestvůrné bytosti a že není bezpečné zůstávat venku v bouři, ničím nekrytá.


Takže jsem si našla opuštěný velký dům. Nikdo tam nebyl. Schovala jsem se do místnosti, kde byly čtvery dveře a kontrolovala jejich bezpečnost. Troje byly zamčené a neprosklené, ale ty kterými jsem vešla dovnitř já, které vedly ven mimo budovu, nešly ani normálně zavřít, natož zamknout. Jakoby se protáčely. Takže jsem zůstala stát u nich, držela jsem je pokud možno zavřené a tak aby se nehýbaly, aby nebylo poznat že tam jsem. Mezitím jsem doufala, že zrovna já nebudu mít tu smůlu, aby mě nějaká ta bytost navštívila... Nic se mi nestalo a pak sen pokračoval v trochu jiném duchu. Když bouře opadla, začali jsme se my zbylí lidé v temnotě mezi rozbitými domy hledat a seskupovat. Zbytek dění už není tak důležitý. Celkem se mi ulevilo, když jsem se probudila v teplé plyšáčkem povlečené postýlce a přes zeď, jakoby nadvědomě věděli že už jsem vzhůru, začali kvikat morčíči, abych donesla snídani. :)

Dneska ráno otevřu internety a hle:
https://www.youtube.com/watch?v=Vft1t63XW5U&feature=youtu.be

Toto bylo zpozorováno nad Kalifornií a vyděsilo to mnoho lidí. Oficiální zdroje přišly s chabým vysvětlením, že jde o raketu Falcon SpaceX, jak uvádí například hovinky.cz:
,,Raketa Falcon 9 je čtvrtá z deseti raket nesoucích satelit, který v budoucnu nahradí největší současnou síť družic. Podle SpaceX půjde o jeden z největších technologických pokroků v historii. " (celý článek je zde)

JENOMŽE ten samý server který si dovoluje tvrdit že je to nějaká raketa, nedávno uveřejnil záběry oné zmíněné rakety, za kterou je vydáván tento nebeský úkaz. (Článek a video ZDE) Na daném videu (cca v jeho polovině) je vidět jak skutečná raketa SpaceX vypadá na nebi, natáčeli ji a tyto záběry se naprosto zásadně LIŠÍ od toho co bylo vidět nad Kalifornií a ani vzdáleně se tyto dva záběry neshodují! Je naprosto evidentní, že je to lež a že záhadný úkaz nad Kalifornií v žádném případě není žádná raketa. SpaceX to není určitě.

Takto vypadá reálný záběr rakety SpaceX

Tyto úkazy se začaly na nebi objevovat až v poslední době a to lidé už vystřelili raket nepočítaně. Spíš mě překvapuje, že média si nedají ani tu práci, aby nám nějak znesnadnila ověřit si jejich lži a klidně publikují naprosto protichůdné záběry, patrně spoléhají na to, že my lidé jsme už tak tupí, že nad ničím nepřemýšlíme a rovnou všechno vezmeme jako fakt, přece to psali na hovinkách.

Toto je úkaz nad Floridou, který očividně s rakerou SpaceX nemá společného vůbec nic.

Velice podobné záběry jako je tento, už tu byly opakovaně, jsou to otevřené mezidimenzionální brány. Koho, to ví každý kdo četl seriál JEMEN. Všimněte si spirál, které se uvnitř podlouhlého tubusu tvoří.


Po shlédnutí tohoto záznamu mi došlo, proč se mi v noci zdál ten sen.
Stalo se to 22.12. 2017 krátce před půl sedmou hodinou večerní dle časového pásma USA. V Kalifornii mají o 9 hodin méně než u nás (časový posun), takže podle našeho času to bylo kolem půl desáté v noci. - Náhoda??

Navíc když trošku zahledáte, najdete další video, které zachycuje CELÝ úkaz. Když se dodíváte do konce, zjistíte, že po dokončení teleportace přes kanál zůstala na nebi dvě bílá světla. Patrně dvě teleportované lodě.

https://www.youtube.com/watch?v=LBipoRvap7I

A tady je další záběr, točený ze vzduchu, který je ještě delší a ukazuje další cestu dvou světel:


V tomto videu se překlikněte na čas 4:49. Uvidíte teleportované UFO, jak dělá během VTEŘIN prudké manévry a cestuje k prvnímu světlu, pak prudce od něj. - To není žádná raketa! Tak se žádný lidský stroj na světě nedokáže pohybovat.


O tom že šlo ve skutečnosti o teleportování jedné či dvou lodí absolutně nepochybuji, dostupné důkazy jsou zcela jednoznačné a nezvratné. Moje skepse vůči mediální masáži je jak vidíte zcela opodstatněná. Člověk nemůže spoléhat na předchystaná vysvětlení, musí si důkazy najít a ověřit sám, protože jedině tehdy má jistotu, že není někým manipulován tam, kde ho chtějí mít. Do tuposti. Aby nad vším mávl rukou. Aby se nevzrušoval, ani když mu přímo nad hlavou otevřou teleportační kanál. Aby se nezajímal, co za bytosti v té lodi je a co tu budou dělat. A pak z něj ještě dělají pitomce a vykládají mu o nějaké raketě SpaceX. A novináři? - Ti neumí nic jiného než překládat již dané a reprodukovat staré. Ti nepřemýšlí jestli je to pravda, jsou to jen otáčející se kolečka v dobře rozběhnutém systému.


 


Komentáře

1 Jaroslav Rektoris Jaroslav Rektoris | E-mail | 24. prosince 2017 v 7:06 | Reagovat

Velmi zajímavé.Myslíte si,že to má na svědomí CERN ? Proč se o tomto "zařízení" stále většinou mlčí a hodně mlží?   Díky za Váš názor

2 juli juli | 24. prosince 2017 v 9:49 | Reagovat

Alu, není to úkaz nad Californii, nikoliv Floridou? Děkuji za upřesnění. Měj se krásně, zdraví J.

3 kalia kalia | 24. prosince 2017 v 10:15 | Reagovat

Předevčírem jsem se před spaním koukla na mapu New Yorku (byla to náhoda, zavedl mě k tomu spam v mailu, obvykle je nečtu a hned mažu, ale tento mě tak volal že jsem si na mapě vyhledala adresu, ze které údajně psali a pak to teprve smazala) a 23.12. ráno se mi pak zdálo, že jsem byla ve městě USA (asi tedy New York, to město bylo rozděleno vodou) a honil mě obrovský tříhlavý kerberos. Šel především po mě a ostatních lidí si moc nevšímal. Byla jsem na okraji města a bylo tam překvapivě málo lidí, něco jako vesnice (což mě překvapilo, nikdy jsem v New Yorku nebyla, ale myslela jsem si, že to je velkoměsto). Probudila jsem se nevyspalá z toho snu, jelikož jsem byla ve stresu při spánku a tak i když jsem spala, jakoby ne. Tento sen s tím souviset ale nemusí.

Píšu komentář ale proto, že včera jsem četla a koukala se na video o tom podivném úkazu. Dnes jsem se před chvílí vzbudila. Zdál se mi sen o tom, že jsem šla do jakési vesmírné on-line knihovny a chtěla jsem si vyhledat knihu o tom, co byl ten úkaz nad Floridou. Knihovník mi řekl, že to, co jsem viděla na videu (a v představě mu ukázala), je mimozemšťan z nějaké planety - ne z hvězdy (to jsem zapomněla odkud, ale byl to druh, který neznám).  Řekl mi, že o nich má víc knih než jednu (že jsou popsáni z více úhlů pohledu, názory na ně se trochu liší), ať si vyberu - byly tam asi 4 knihy, tak jsem si je stáhla všechny. Ještě mi ten knihovník řekl, že to jsou zajímaví mimozemšťani, protože mají tělo (tím myslel asi tu větší kouli?) kolem kterého jim v auře lítá/obíhá menší kulička. Že jsou zajímaví v tom, že mají tělo postavené podobně, jako ve vesmíru obíhají např. planety okolo hvězdy nebo měsíc okolo planety atd. Jestli se ale z té podoby světelné koule umí i zhmotnit (změnit podobu aby vypadali "normálně" tělesně hmotně, když přijdou na planetu), o tom nic neříkal. Ale říkal, že přišli vyhladit lidstvo. Pak mě bohužel někdo vzbudil (nikdy mě nikdo nebudí a spím dokud se neprobudím sama, ale dnes asi že jsou ty Vánoce, tak abych něco spaním nepromeškala..). Snažila jsem se znovu usnout a vrátit se k těm knihám (protože mě to zajímalo, měly v nich být popsány všechny nashromážděné znalosti o tomto druhu mimozemšťanů, jak žijí atd.), ale už jsem byla vzhůru. Nevím, jestli tento sen byl skutečný a nebo si to moje podvědomí vymyslelo, víc by se dalo asi říct kdybych si přečetla ty knihy. Možná to byla fantazie, jelikož jsem včera četla as-gard.com (mimochodem některé články jsou opravdu skvělé - ty, kterým jsem rozuměla) a tam psali něco o kouli, co obíhá okolo těla (nevím, četla jsem to pomocí google překladače a většině článků jsem nerozuměla a tento článek patřil mezi ně). Ale stejně to sem píšu, kdyby to náhodou někomu něco řeklo.

4 Honza Honza | 24. prosince 2017 v 10:34 | Reagovat

Nemyslím si, že nešlo o start rakety. Start to byl nádherný.  https://www.youtube.com/watch?v=JRzZl_nq6fk :-D

5 kalia kalia | 24. prosince 2017 v 11:11 | Reagovat

Teď jsem si to ufo hledala a nebylo to nad Floridou ale nad Kalifornií (Los Angeles).

V tom městě, kde jsem byla v prvním snu, byla voda a přes ní vedl hezký dřevěný most, po kterém se dalo pěšky přejít na druhou stranu z té části, kde to bylo klidné jako na vesnici do té části velkoměsta. Hledala jsem fotky takového mostu v NY i LA a nic. Určitě to ale někde bude, protože když se mi zdá o místech, tak většinou reálně existují. Např. jednou se mi zdálo o bazénu (ve kterém jsem nikdy předtím nebyla a pak jsem na ten samý bazén narazila ve skutečnosti a bylo to tam úplně stejné jako v tom snu, i ulice kolem).

6 Alue Alue | 24. prosince 2017 v 11:31 | Reagovat

[2]:  wtf, jsem asi usnula nad klávesnicí když jsem to psala. :D

7 Alue Alue | 24. prosince 2017 v 11:34 | Reagovat

[4]:  Jj, raketa asi tak udělá prudkou otočku přímo na nebi.

8 Alue Alue | 24. prosince 2017 v 11:41 | Reagovat

[1]:  CERN teď nejede, mám dojem že někdy loni, snad na podzim v září ho odstřelili ti z povrchu. Znova... byl o tom článek v Zápisníčku.

9 mariankosnac mariankosnac | 24. prosince 2017 v 12:48 | Reagovat

Povahou by som to videl na rakety, minule ruský RS-12M Topol ktorý urobil svetelnú špirálu a toto americká raketa SpaceX a takto podivne sa chovajú asi kvôli matení nepriateľa a z rakety môžu opadávať vyhorené články. Keby to bolo UFO bolo by zostrelené a niekam by snáď i dopadlo alebo... proste by okolo toho bol väčší rozruch ale vždy to len vyšumí do stratena.

10 Ayeri Ayeri | 24. prosince 2017 v 14:15 | Reagovat

Šťastné a veselé Vánoce Alue :)

11 R@d€k H@mr$mid R@d€k H@mr$mid | 24. prosince 2017 v 20:48 | Reagovat

Falcon Space X působivej start. 🚀 Hlavně ty rotující odpadávajcí stupně rakety. Pecka. Muskovi fandím, žene to dopředu a má vizi.

12 Coubee Coubee | 24. prosince 2017 v 22:01 | Reagovat

Pár dní před tím (v noci z 18. na 19.) jsem taky viděl zajímavá světla. Po celém Liberci svítily kužely světla kolmo k nebi, jako halogen od discotéky, ale nehybné a na místech, kde nikdy nic takového nesvítilo. Bylo jich kolem dvaceti. Vypadalo to dost děsivě. Možná nanebevzetí před apokalypsou?

13 Alue Alue | 24. prosince 2017 v 22:59 | Reagovat

[12]:  Fotil jsi to?

14 Coubee Coubee | 25. prosince 2017 v 0:04 | Reagovat

[13]: Fotil, ale na fotce je to všechno mizerně vidět. Vypadalo to asi takhle https://www.youtube.com/watch?v=Ss2av6QPLQc

15 Honza Honza | 25. prosince 2017 v 9:24 | Reagovat

[7]:Já žádnou prudkou otočku neviděl. Ve kterém čase a v jakým videu ji prosím najdu? :-D

16 Alue Alue | 25. prosince 2017 v 11:49 | Reagovat

[15]:   Je to přesně napsané v článku:

,,A tady je další záběr, točený ze vzduchu, který je ještě delší a ukazuje další cestu dvou světel:

https://www.youtube.com/watch?v=a3_4Bc6tRp4

V tomto videu se překlikněte na čas 4:49. Uvidíte teleportované UFO, jak dělá během VTEŘIN prudké manévry a cestuje k prvnímu světlu, pak prudce od něj. - To není žádná raketa! Tak se žádný lidský stroj na světě nedokáže pohybovat."

17 mariankosnac mariankosnac | 25. prosince 2017 v 16:41 | Reagovat

[16]: Okrem toho niečo ako by preletelo okolo približne v čase 3:41 neni to moc vidieť (asi nesúvisí s raketou išlo to z druhej strany). Možno nejaká stíhačka alebo ufo sa prišlo juknúť na raketu.

18 Ceneon Ceneon | E-mail | 25. prosince 2017 v 23:13 | Reagovat

[11]: Jj, je to velký vizionář. Ty odpadávající kusy rakety jsou působivé.

Opravdu se nejedná o žádné tajné technologie, nějaké talíře. To, co vidíte v čase 4:49, je nějaké letadlo. To, že je vidět rychlý pohyb je dáno oddálením z masivního přiblížení a pohybem. Stejně tak přiblížení kamery je důvodem zdánlivě obzvláště vysoké rychlosti objektu v čase 3:41.

19 Martin Martin | E-mail | 26. prosince 2017 v 9:11 | Reagovat

Zdravím čtenáře tohoto webu.Dnes ráno 26.12.2017 kolem 4.30hod, jsem na obloze v Moravskoslezských Beskydech, viděl zvláštní úkaz.Při pohledu z okna na oblohu jsem viděl, zřetelný kruhovitě ohraničený velký bílý útvar,(vypadalo to jako hustá Mlha, bílý prach) který postupoval ze SV směrem od Polska na Jihozápad a velmi rychle se pohyboval. Samozřejmě,že jsem se to snažil vyfotit. Na jednom ze dvou snímků, je vidět i samostatný kulovitý objekt. Nebyla to oblačnost, (byla jasná obloha)
ani na flightradaru nebyl vidět žádný přelet letadla. Celý úkaz viděla i má žena, kterou jsem probudil. Podobnost tohoto úkazu je opravdu velká s tímto videem v tomto článku.
Martin

20 Alue Alue | 26. prosince 2017 v 9:43 | Reagovat

[19]:  mohl bys mi to poslat mailem? ráda bych se také podívala

21 Vašek Vašek | E-mail | 26. prosince 2017 v 12:55 | Reagovat

Nevím, jestli neověřovali novináři nebo autorka článku. Na Youtube jsem si našel video s natočeným startem rakety Falcon 9 (https://youtu.be/JRzZl_nq6fk) a po dosažení určité výšky vytváří raketa přesně ten samý efekt, jako UFO z Kalifornie. Co je ovšem ta rychle se pohybující tečka, netuším.

22 ella ella | 26. prosince 2017 v 17:07 | Reagovat

Prusvitna raketa? Me zase jako prvni napadlo,ze to vypada jako nejaka obrovska spermie nebo pruhledna velryba.

23 Alue Alue | 26. prosince 2017 v 17:20 | Reagovat

[22]:  nebo nebeský kondom. :-D

24 pozorovatel pozorovatel | 26. prosince 2017 v 21:15 | Reagovat

Podle mně je to jen obyčejný chemtrail, zřejmě zkoušeli novou látku, která buď sama svítí (či hoří), nebo ty částice nasvěcovali z letadla. Dnes jsem takových čar viděl stovky nad ČR, ale to už je asi nuda ... tak pro nás naši páníčkové vymysleli novou zábavu ;-) Možná to byla zkouška před Silvestrem :-D

25 Sora Sora | 26. prosince 2017 v 22:01 | Reagovat

[20]: to bude asi tohle
there are reports that the event was a test launch of a Russian (RS-12M Topol) ICBM from Kapustin Yar test range, Russia.

https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/26063363_2141084746114615_5633468783276085488_o.jpg?oh=710bc3585fe93f725414ea0dc74346bc&oe=5AF77CA1

26 lubo lubo | E-mail | 29. prosince 2017 v 10:00 | Reagovat

Podla mna je to uplne jasne..tu sa mozete presvedcit...https://www.youtube.com/watch?v=JRzZl_nq6fk O_O

27 Tea Tea | 1. ledna 2018 v 17:33 | Reagovat

A nesouvisí to také s těmi rozsáhlými požáry v Californii (120 tis. hektarů, 1500 budov, 200 tis lidí v ohrožení?

28 Alaiana Alaiana | 1. ledna 2018 v 21:47 | Reagovat

Klidně ať se nám třeba reptiliáni ukážou v celé své kráse. Lidem se řekne, že to jsou třeba pomeranče a oni tomu budou věřit. Jako fakt věří všemu možnému i nemožnému.

[3]: Ty stránky mám moc ráda. I když jsem teda četla zatím jenom ty dva články, co byly přeložené na Tadescu, ale moc se mi líbily, souhlasím s nimi. Tak čekám na další překlady.

29 kalia kalia | 3. ledna 2018 v 14:38 | Reagovat

26.12.17 byla odpálena raketa v Rusku:
https://www.youtube.com/watch?v=9BpjcljVoSo
https://www.youtube.com/watch?v=rp7lYL-4PfE
https://www.youtube.com/watch?v=9d4WHlQPuOI
(taky zajímavé co lidi natočili)

[28]: že jo, mě tam přišel nejzajímavější tento článek:
https://www.as-gard.com/zhenskij-okean
(i když nevím, jestli to je úplně všechno pravda - zdá se mi divné, že by muži neuměli svým tělem vůbec/ani trochu sbírat vesmírnou energii - ale něco na tom principu bude, protože je fakt, že úspěšné firmy mají mladé asistentky, jedna jediná modelka=žena může svými obnaženými fotkami podpořit nějakou firmu a té se díky tomu mohutně zvýší prodej a  muži jsou opravdu od začátku puberty puzeni k sexuálnímu styku, většinou si nemohou pomoct a chovají se, jako by jim šlo o život když nějakou holku "nedobudou")

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama