V e-shopu Alue.cz jsou nové Brazilské křišťály. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 17.11.

Rozhovor s Dagmar Kludskou: „Věrných mužů je strašně málo.“

7. prosince 2017 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Rozhovory a Osobnosti
Bezpochyby nejslavnější česká kartářka Dagmar Kludská otevřeně vypovídá o svém životě, o nevydařeném manželství, o mužích. Ze své zkušenosti například tvrdí, že věrné muže by člověk na prstech spočítal...

Jste nositelkou slavného jména, můžete původ svého příjmení našim čtenářům objasnit?
Jsem pravnučka Karla Kludského. Historie našeho rodu se táhne téměř tři století, jeho kořeny začínají v Polsku a na Šumavě. Naše rodina je velice rozvětvená, jen mí prapředci, Antonín a Marie Kludská měli dvacet synů, můj otec je z jednadvaceti dětí! Početné byly i všechny další rodiny. Jedno je všechny ale spojovalo - cirkus.

V cirkusu jste prožila dětství?
Ano, milovala jsem zvířata, kouzelnou opičku Kivi, oslíčka Dino, slony Bonyho a Babyho a arabské plnokrevníky. Měla jsem ráda i maminčiny cvičené psíky a cvičené holuby, se kterými jsem mimo jiné v cirkusové manéži a varité vystupovala. Moji holoubci jsou zachycení na filmovém plátně s Libuškou Šafránkovou v pohádce Tři oříšky pro Popelku.To jsem netušil, že vaši "svěřenci" hráli v jedné z nejslavnějších českých pohádek všech dob!
Vždycky když tuto pohádkou vidím, vrací se mi nostalgické vzpomínky na dětství strávené u cirkusu.


Vaše dětství by se prý dalo nazvat jednou velkou šňůrou cirkusových vystoupení...
Ano, téměř každý týden jsme přejížděli ze štace na štaci, od jara do podzimu jsem chodila do škol ve městech, kam náš cirkus zavítal a kde jsem předváděla své cvičené holoubky. Mé prvotní velké přání bylo stát se artistkou na visuté hrazdě ...

Kdy jste začala svůj sen realizovat?
V pěti letech jsem usoudila, že nastal kýžený čas, abych svůj sen uskutečnila. Brzy ráno, když všichni spali, hbitě jsem vylezla po provazovém žebříku do jednadvacetimetrové výšky. V samé kopuli cirku jsem oběma rukama uchopila hrazdu a vzápětí se na ni vcelku svižně vyhoupla a posadila. Jako by mi to nestačilo, sebrala jsem odvahu a zahákla se pod koleny po vzoru slavné artistky Dočky. Můj smělý čin o pár minut později způsobil strašlivý rozruch! Dolů mě musela snést Dočka ... Tehdy mě maminka pořádně nařezala a musela jsem jí slíbit, že už to nikdy neudělám. Ať jsem se pokoušela v manéži o cokoliv, všechno mi bylo zakazováno, díky mému bronchiálnímu astmatu. Byla jsem hubená, téměř průsvitná bledulka se slámovými culíky, často jsem se dusila, upadala do kómatu a nesčíslněkrát jsem byla hospitalizována. Dostala jsem přezdívku Nedochůdče. Čím jsem byla starší, tím více mě navštěvovaly různé sny a předtuchy. Sama jsem často nevěděla, co je sen a co je realita...

Než jste ale těchto návštěv snů využila, působila jste také jako zpěvačka, můžete se k tomu období vrátit, jak to tehdy bylo?
Všechno vlastně začalo v pražské kavárně Alfa a Vltava. Na podzim, když skončila cirkusová sezóna a přestěhovali jsme se do domu v Michli, přihlásila jsem se do soutěže Hledáme nové talenty. Hudba a zpěv byla má další láska. Nacvičila jsem si tři písně. Vyhrála jsem druhé místo se skladbou Summertime. O rok později jsem dostala první nabídku. Zpívat a konferovat program Sny manéže ve státním cirkusu Evropa. Ta nabídka mi doslova vyrazila dech. Později mi hudební agentura nabídla místo zpěvačky. Má první tříměsíční smlouva byla do Chebu, do kavárny Apollo s kapelou Leoše Dvorského. Byla jsem šťastná, můj sen se stal skutečností...

Ale vaše maminka to prý neviděla ráda!
Ano, maminka se zlobila. Neměl jí kdo předvádět holoubky. Zlobila se až tak moc, že mi odmítla dát kostýmy na vystoupení. Do Chebu jsem přijela jako chudá příbuzná v jedněch černých upnutých šatech, sukni a halence, ale to mi nic neubralo na mé touze zpívat. Dva roky jsem se živila zpěvem a nebýt mé maminky, která bez mé vůle ukončila můj pracovní poměr, asi bych se zpěvem živila dodnes. To období patřilo k mým nejkrásnějším, nejen proto, že jsem jazz a blues milovala, ale také proto, že jsem byla bez dohledu přísné maminky.

Jak jste se vůbec dostala ke kartářství?
První karty, větší obrázkové, jsem dostala v šesti letech od světoznámého kouzelníka Bory. Tehdy jsem si s nimi jen hrála, podporovaly mou dětskou fantazii... V šestnácti letech jsem tři měsíce účinkovala v Římě, kde jsem se seznámila s Řekyní Penelope, tanečnicí, která ještě po představení vykládala karty. Po dlouhém prošení mne zasvětila do tajů výkladu z karet. Přes čtyřicet let se zabývám karetním výkladem, stále se učím, hledám souvislosti a stále mě překvapují. Navíc jsem je propojila astrologickým výkladem. Po revoluci jsem se stala první profesionální kartářkou v Čechách. Vlastním živnostenský list.

Máte na svém kontě 18 knih. O čem jsou vaše knihy?
Mé knihy pojednávají o výkladu z karet, o západní i východní astrologii (Souboj znamení, Velký hra znamení, Čínské horoskopy), o snech (Zlatý snář, Magie snů), o výkladu z kávové sedliny (Tajemství budoucnosti). Zaznamenala jsem i neobvyklé a neopakovatelné příběhy mých klientů v knize Srdcová dáma, karty a vy, Deník kartářky, Perličky z věštírny a jiné... Psaní příběhů je má další vášeň, stejně jako hudba, zpěv a astrologicko-karetní výklad.

Jaká je podle vašich zkušeností spolehlivost výkladu karet?
80- 90 % úspěšnosti. Lidé, mí klienti se ke mně vrací, takže mám možnost se přesvědčit, jak věštba vyšla.

Když k vám přijdou klienti na výklad karet, co chtějí nejčastěji vědět?
Lidé se ptají na všechno možné, někdy i na takové věci, že se nestačím divit. Láska však stále zaujímá primární postavení a to mě moc těší. Těší mě to proto, že srdce mých klientů netepe jen do rytmu dechu a kroků. Neplní pouhou funkci krevního oběhu. Života. Je v něm něco víc, láska, něha, přátelství, dobré skutky ...

Řeknete jim pravdu, i když vám třeba karty ukazují něco špatného?
Každá kartářka by měla zachovat etický kodex, nevystrašit klienta, ale jemně upozornit na možnost jistých problémů... Lidé většinou slyší jen to dobré, nechtějí si připustit nic zlého. V každém výkladu existují slunné a stinné stránky osudu. Vždy záleží na kartářce, jakou formu projevu zvolí...

Dagmar Kludská
spisovatelka a kartářka
narozena 28.8.1944 v Praze, rozvedená, čtyři děti
Rodiče: Josef Kludský 1902 - 1983, spolumajitel cirkusu, a Božena Kludská - Jungová 1910 - 1985, v domácnosti.
Absolventka gymnázia. Zájmy, psaní, hudba - jazz, ezoterika, tanec, psychologie.
Práce: 1959 - 62 artistka, Čsl. cirkus,
1963 - 65 zpěvačka, PKS Praha (uměl. agentura), 1959 - 68 tanečnice a zpěvačka, Pragokoncert. 1979 - 89 dělnice, Nár. podnik Výtahy.

Prý až dost často pomáháte zachraňovat manželství...
Ano, o to se velice snažím. Rodina je základ, s rodinou se snáze všechno překoná. Na svém kontě mám desítky zachráněných manželství, ale i narozených dětí, řadu studentů, vysokoškoláků, podnikatelů, atd.

Vám se ale manželství rozpadlo, proč?
Ačkoli jsme se zpočátku velice milovali, po čase jsme si přestali rozumět. Důvodem byly hádky, finance, časté nevěry, nemanželské dítě... Markantní rozdíl charakterových vlastností, výchovy naší i našich dětí ...

Jak se dnes žije samoživitelkám? Vy sama jste jako rozvedená vychovala čtyři děti...
Některým lépe, jiným hůře. Záleží, jak si to každá matka-samoživitelka zařídí. Jsou i takové, které strádají, ale hrdost jim nedovolí soudně vymáhat výživné. Někdy si připadám jako sociální pracovnice, která se snaží nejen poradit, ale nastolit i pořádek. Moc dobře vím, jak je těžké být mámou a tátou zároveň. Zažila jsem to na vlastní kůži a mnohdy mi do zpěvu nebylo. Abych děti vůbec uživila, po večerech jsem uklízela školu a jesle, nabírala si úklidy domácností, mytí oken a žehlení prádla u bohatých dam, mimo svou každodenní práci, tehdy jsem pracovala jako dělnice u výtahů. Prošla jsem vším, byla jsem doručovatelkou, prodavačkou, servírkou, pokojskou, pracovala jsem na stavbě, v továrně, v kuchyni i kantýně. Díky této zkušenosti mám k lidem mnohem blíž, vím, co která práce obnáší.

Neztratila jste iluzi o mužích?
Neztratila, ale zjistila jsem a to v pozdějším věku, že se bez nich dá také žít.

Myslíte si, že existují i věrní muži?
Ano, ale moc jich není. Moderní doba, ve které žijeme, bezostyšně nabízí lákadla, kterým se dá jen ztěží odolat. Vlastně je lituji, pro jejich slabošství. Jsem přesvědčena, že za sto a více let budou vládnout ženy. Ženy jsou mnohem silnější a odolnější než muži. Nejsem feministka, ale právo žen a matek uznávám a vždy je budu hájit.


 


Komentáře

1 Cassanova Cassanova | 7. prosince 2017 v 21:22 | Reagovat

Holky vy máte rádi takové muže, kteří jsou nevěrní a mají více žen. Přirozeně vás přitahují.

Ruku na srdce. Budete raději s mužem o kterého nemá žádná žena zájem, protože nemá žádnou společenskou prestýž, nemá bohatství, není zábavný, nemá osobní kouzlo, není pěkný atd. a on proto s žádnou jinou ženou nechodí, nebo budete raději s mužem, který všechny tyto výhody má a proto má kolem sebe mnoho žen, které o něj stojí a on přirozeně stojí o ně? Nedostatkové zboží má vždy větší cenu, než čeho je dostatek a prodává se pod cenou.

Vemte si takového milionáře Karla Janečka. Ten propaguje mnohoženství. Má kolem sebe spoustu milenek a žádné to nevadí. Já si myslím, že tak je to správně a tak by to mělo být. Každý chlap by měl mít alespoň pět žen, protože si to prostě zaslouží.

Když kohout může mít kolem sebe třeba dvanáct slepic, tak proč mi chlapi by jsem nemohli mít alespoň pět žen? 8-)

2 Alue Alue | 8. prosince 2017 v 11:09 | Reagovat

[1]:  Tak v tom případě ti jistě nevadí, když tvoje partnerka bude kromě tebe řádit s dalšími čtyřmi muži. Když je aktraktivní a potentní a stíhala by to, proč by sis na ni taky nemohl vystát frontu jednou za týden? :)
https://www.youtube.com/watch?v=YvEuMD0xZeE

Že někdo může a že se kolem něj točí desítky nápadníků, ještě neznamená že toho má využívat.

3 jirik jirik | 8. prosince 2017 v 12:28 | Reagovat

[1]:I takto se dá odhalit nevěra. Ženě stačil jeden pohled na fotografii města a hned věděla, co dělá manžel
http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/5882-i-takto-se-da-odhalit-nevera-zene-stacil-jeden-pohled-na-fotografii-mesta-a-hned-vedela-co-dela-manzel
---
Jinak existují ženy i muži, kteří jsou věrní svým životním partnerům a nemají potřeby vyhledávat tzv. bokovky, apod.
---
Gabriel Laub „Morálka pořád klesá: některé ženy podvádějí své milence s vlastními manžely.“

Zdroj: https://citaty.net/autori/gabriel-laub/citaty-o-manzelstvi/
-------
Kdyby neexistovala závist, stačila by jedna žena pro celou dědinu!

Akorát mám dojem, že by klesla rapidně porodnost

4 mariankosnac mariankosnac | 8. prosince 2017 v 12:52 | Reagovat

[1]: pět žen, to si žiadny chlap nezaslúži, taký trest. :)

5 Alicia Alicia | 8. prosince 2017 v 13:02 | Reagovat

[1]: Nevnucuj zenam, co se jim libi a co ne, to si dokazeme ujasnit samy..Prave o takovych slabosich mluvila pi. Kludska, a ejhle jeden se ozval..je to slabost charakteru...Janecek je urcite zaprodany, jeho manzelkou bych nechtela byt ani kdyby mel tech milionu plnou rit... :-D

6 Luz Luz | 8. prosince 2017 v 13:09 | Reagovat

[1]:  Pokud cloveku nestaci jeden partner, tak si myslim, ze se nejedna o skutecnou lasku ale ciste sobectvi.
Mnohozenstvi davalo smysl ve spolecnostech, kde byl nedostatek muzu napr. hlavne kvuli valceni - takze se o zeny mel kdo postarat. A take se povazovalo za dulezite mit hodne potomku.
Ovsem prirozene je ve spolecnosti pomer priblizne rovnomerny, tudiz takove nastaveni by bylo nejen nespravelive k zenam, ze by nemely vylucne a rovnocenne partnerstvi (coz ti zjevnne nijak nevadi a nedokazes si uvedomit, jak se citi - pokud rikaji, ze jim to nevadi, to neznamena, ze to tak opravdu je) ale taky k muzum, protoze by na mnoho z nich partnerky nezbyly. A to by take ve spolecnosti dobrotu nedelalo.

7 Luz Luz | 8. prosince 2017 v 13:11 | Reagovat

A jinak rozhovor zajimavy, ackoli kartami se nezabyvam, ale je to sympaticka pani a nevedela jsem ani, jak to mela tezke s temi ruznymi zamestnanimi a obzivou.

8 Luz Luz | 8. prosince 2017 v 13:47 | Reagovat

[1]: No a jeste pokud jde o tvuj dotaz - asi malokdo (nejen zeny) by chtel namisto rovnocenneho partnerstvi byt jen jednim z predmetu do sbirky.
Tedy byt s nekym atraktivnim, pro ktereho ale vernost neni hodnotou - ne. Radeji s nikym, jestlize by  jako dalsi moznost byl jen nekdo, kdo se mi v nicem nelibi a nelze tam najit nic, na cem by se vztah dal budovat.
Jestlize nekdo zustava s nevernikem, tak zrejme nehraje roli uz tak moc laska, ale spise materialni vyhody nebo nemoznost se z toho sama dostat a materialne se zajistit, ale ze by takova zena byla stastna, to tedy asi zrovna ne.

9 Cassanova Cassanova | 8. prosince 2017 v 14:17 | Reagovat

Milá Aluško.

Na každém statku je pouze jeden kohout, jeden kurník a několik slepic. Další kohout nepřipadá v úvahu.

To jsou odvěké zákony přírody a tak to má být. Věřím, že při tvé inteligenci to plně chápeš 8-)

10 Alue Alue | 8. prosince 2017 v 16:09 | Reagovat

[9]:  Nemůžeš člověka soudit podle slepic a vydávat to jako výmluvu pro něčí pokřivený charakter a absenci úcty k ženě.

Labutě udržují monogamní vztahy, proč je k lidem nepřirovnáš? Jednoduše se ti víc hodí ty slepice.
Kudlanka po spáření ukousne samečkovi hlavu, protože splnil svůj účel a důležitá je jenom samička, která ho k založení potomstva už nepotřebuje... to se ti taky nehodí do krámu, viď.

Včely založí trubce jenom pro období spáření, s královnou se spáří jenom pár, ostatní tisíce umírají venku a včely je na zimu vyloženě vyhodí, protože jsou zbyteční a jenom by jim tam užírali zásoby... proč nepoužiješ tenhle příklad?

Inu, když už se snažím argumentovat přírodou, musím jí taky trochu rozumět.

Předpokládám, že jsi tedy trvale single, pochybuji že tvoji aplikovanou slepičí filosofii někdo udýchá. Rozhodně ne žena se zdravou sebeúctou. Ta si najde někoho normálního, nezlob s ena mě, ale působíš tak na mě. :D  Leda bys tady jenom trolloval a bavil se kdo se toho jak chytne.

11 aston aston | E-mail | 8. prosince 2017 v 16:19 | Reagovat

[2]: [10]: tleskám :-D  :-D :-D bravo... Líp a vtipněji by to snad nikdo neshrnul :'D. Cassanova má zkrátka filozofii odvěkých přírodních slepičích zákonů a na kudlanku zapomněl.

12 Xoxo Xoxo | 8. prosince 2017 v 16:24 | Reagovat

[9]: Takhle ti to řeknu - kdybych měla na výběr muže hezkého a s dobrým charakterem, nebo nějakého s prominutím zmrda, vždy si vyberu toho hodného. Jestli je to zpúsobeno mou nezvrácenou výchovou a hodným tatínkem a milionovým dědečkem... Nevím. Každopádně jsem žena a přesto odpovídám takhle. Hezký den.

[10]: Já nejvíc miluji to přirovnání o tom, jak je žena zámek a muž klíč, tudíž žena nesmí nic a muž vše a ještě je považován za frajera. A nejlepší je, když tohle hlásají i ženy, a pak mají kvasinky a pohlavní nemoci a brečí. :-! :-) :-)

13 Alue Alue | 8. prosince 2017 v 16:39 | Reagovat

[12]:  A přitom tajemství a dar života jsou v ženě, ne v muži. On se k nim může dostat pouze pokud ho k tomu žena pustí a přivede.
Už se ví, že když potřebnou rychlostí napíchneš vajíčko, začne vznikat nový jedinec a vždy se narodí holčička. Chlapeček jenom přes oplodnění. Pokud by se to využilo ve velkém, muži by přestali existovat a lidstvo by bylo jen o jednom pohlaví. Což by samozřejmě nebylo v pořádku, jen říkám že tam ten potenciál je, ukryt v ženě. Je to podobně zajímavé jako když rybička umí změnit pohlaví ze samičky na samečka, když nejsou v akvárku samečci. Ale naopak to nejde, tzv. sameček neumí změnit pohlaví, nemá tu schopnost. Měla jsem akvárko jako malá a stalo se nám to s mečovkama, pomalu samičce narostl ocásek samečků.
Ale vykládej to primitivům co věří že ženy mají mentalitu slepic z kurníku a chlap jim má houfně šéfovat, zbytečná ztráta času.

14 Xoco Xoco | 8. prosince 2017 v 16:59 | Reagovat

[13]: Haha, to teda. :-) Mimochodem, kdyby všechny ženy měly sebeúctu jako já, Karel Janeček by si v životě nezaš... no radši nic. :-D

15 Alue Alue | 8. prosince 2017 v 17:04 | Reagovat

[14]:  To jsou zlatokopky, těm je to jedno. Akorát že pár asociálních bambulů si pak myslí, že to tak chodí i v normálním životě. A ouha.

16 Kristina Kristina | 8. prosince 2017 v 17:53 | Reagovat

[10]: :-D  :-D  :-D  :-D  :-D takto dobre som sa dlho nezasmiala

17 H. H. | 8. prosince 2017 v 19:04 | Reagovat

To se mi nezdá. Já znám spoustu věrných mužů.

18 Cassanova Cassanova | E-mail | 9. prosince 2017 v 0:24 | Reagovat

[10]:
Milá Aluško.

Vidím, že jsi neoblomná. Proto s tebou nebudu dál pokračovat v této názorové bitvě a rád bych tuto naši diskuzi ukončil krásnou remízou 2:2.

Pokud by jsme dále pokračovali v této naši názorové bitvě, tak si myslím, že by to mohlo poškodit náš právě začínající vztah, který je velmi křehký a to bys určitě nechtěla.

Také ti děkuji za příklady ze života zvířat jako jsou labutě, kudlanky a včely. Něco si o nich přečtu, abych zjistil nové pohledy na tuto věc. Také tobě bych rád doporučil nastudovat si něco ze života drůbeže, abys věděla jak to chodí v kurníku. Třeba se něčemu novému naučíš.

S pozdravem,
jeho blahorodí a obávaný milovník žen.

Cassanova. 8-)

PS: Janeček je borec. ;-)

19 Alue Alue | 9. prosince 2017 v 10:55 | Reagovat

[18]:  Tohle není remíza. Aluška zandala win win, Cassanova utřel a koupí si knížku o včelách. [:tired:]  :D  :D

20 Luz Luz | 9. prosince 2017 v 12:28 | Reagovat

Ach jo, jak vidno, byla to naprosta skoda casu sem neco psat, panovi jde pouze o to zkouset trollovat Alue a vest svuj monolog.

21 Ježovka Ježovka | 9. prosince 2017 v 14:53 | Reagovat

Tahle diskuse mi zlepšila odpoledne :-D  :-D

22 hanka hanka | 9. prosince 2017 v 15:06 | Reagovat

[18]: Pokud se se ženou milujete, tak vás ani nenapadne mít milenku. Muži kteří jsou svým partnerkám nevěrní, které jsem potkala a víc je znala, tak tím jenom řeší své komplexy a žen si vůbec neváží, proto je zneužívají. Žádná žena netouží po povrchním vztahu na jednu noc ani po roli milenky, dělají to jen proto, že doufají ve vztah a zoufale hledají lásku, nebo mají komplex a maskují to samy před sebou pocitem, že po nich muži šílí, ale oni je ve skutečnosti jen využívají - kdyby všechny ženy měly rády sebe a vážily si sebe, tak promiskuitním chlapům sklapne - nejen že nebudou mít s kým, ale taky nebudou mít vážný vztah protože zakomplexovaného Donjuana a mistra světa žádná nechce ;-)  
Mám kamaráda, který se nepokrytě chlubí že má nezávazné milostné vztahy a dokonce vím se kterými ženami. Můžu říct že za prvé je mi líto těch žen a vždycky u nich vidím touhu po něčem víc a zároveň jsou smutné z toho že jsou využité a odkopnuté (taky mají dost špatnou energii a sebedestruktivní návyky). Za druhé ten kamarád je mi v tomhle dost nesympatický, na moje kamarádky má občas nechutné narážky, ale to jen díky tomu, že ony to dovolí - ke mně si nedovolil nikdy ani nejmenší náznak a to se známe spoustu let, naopak má ke mně úctu a váží si mně. Já si toho moc vážím a uvědomuju si, že to je tím, že já sama to nedovolím. On prostě cítí že na mě tohle neplatí a myslím že mě i obdivuje a že pro sebe by chtěl stálou partnerku se zrovna takovou vlastností. Musím říct že jsem nikdy neměla problém s tím, že by na mě muži měli oplzlé narážky, já jim totiž nedávám prostor, a ne že bych byla studený psí čumák, naopak, pánskou společnost mám ráda, mám kamarády se kterými jdu klidně jen tak na koncert, rozumíme si, jsme na stejné vlně a - nic si ke mně nedovolí.
Další věc - když má muž milenky a vztahy na jednu noc, tak v mých očích hodně klesne, protože ubližuje ženám. Nejde o to, že neublíží mně, já si to beru osobně když jen tak spí s nějakou holkou, protože ženy jsou něco jako moje sestry, táhneme za jeden provaz. Nejpřitažlivější je pro mě muž, který má monogamní vztah, je sám se sebou spokojený a svoji ženu nade všechno miluje - takové chlapy obdivuju nejvíc, ne nějaké namachrované kohouty, co si hrajou na polobohy a jsou přesvědčeni že po nich každá ženská šílí.

23 Luz Luz | 9. prosince 2017 v 15:27 | Reagovat

[10]: No taky je tu jeste otazka, proc to takhle je s temi slepicemi? Protoze to tak zaridili lidi kvulo svum ucelum, slepic potrebuji hodne, aby byla vajicka, ale dospelych kohoutu moc nepotrebuji, ti poslouzi uz jako kurata k zabiti na maso.

24 Alue Alue | 9. prosince 2017 v 18:19 | Reagovat

[23]:  Bohužel.. kohoutci končí na pekáči, ale viděle jsem i dokument z USA kde je zabíjí hned po vylíhnutí, ani je nenechávají dorůst, pro ně je to odpad, rovnou do mlýnku s nima.. zažila. Bylo to strašný.

25 octomaník octomaník | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 18:59 | Reagovat

[22]: namachrovaný kohout - aby to nebyl kapoun - bacha na to....
---
Jinak máš super příspěvek a náhodou jsem si trochu zatrolil v prosincovém octovém notýsku - http://vool.cz/kFsKN a konkrétně se jedná o tento obrázek
http://vool.cz/q8wvQ

26 Tauri Tauri | 9. prosince 2017 v 20:59 | Reagovat

Teda tady se rozhořela diskuze :D
Hele, kadždé pohlaví má něco, není třeba dělat ze sebe víc, či míň..Ten kdo většinou machruje je míň..To nic nemění na tom, že v okolí znám i slušné kluky a nemůžem si najít sobě rovnou holku, protože zneužívají ženství a dají kde komu, nebo dělají dášu. Těch, co na sobě makají je menšina a co se věnují energiím ještě míň. Hodné jsou už většinou vdané..takže máme smolíka.

27 Alue Alue | 9. prosince 2017 v 21:06 | Reagovat

[24]: ... * zaživa :D  :D  :D

28 Sasanka Sasanka | 9. prosince 2017 v 22:27 | Reagovat

Děkuji za hezký rozhovor.Ráda jsem si připomněla paní Kludskou a její zajímavý život.Co se týče diskuze,jsem na straně věrně se milujících lidí.Ovšem Ti s pošramocenými hodnotami zřejmě ani nedokáží Lásku poznat- prožít-pochopit,proto je alespoň podle mého,jakákoliv diskuze s nimi na tohle téma bezpředmětná.

29 Stenly919 Stenly919 | 10. prosince 2017 v 3:38 | Reagovat

Tak nadvláda žen, nebo spíše pokus o nadvládu žen jsme tady už měli, a ženy při tom  dokázali spadnout na úplné morální bahno. Alespoň o tom píše Jirásek ve starých pověstech českých. A co se týká polygamie, tak znám jednoho řidiče autobusu, který žije několik dnů v týdnu s manželkou a pak dalších pár dnů tráví s milenkou. Ale jak dokázal, že si na to ty ženy zvykly a ani jedna se s ním nerozešla(a v případě manželky nerozvedla) není jasné nikomu. Takže vyjímka, která potvrzuje pravidlo existuje.

30 Majda Majda | 10. prosince 2017 v 6:02 | Reagovat

[13]: Alue, můžeš to napichování vajíčka doložit nějakým !věrohodným! zdrojem? Jen pro pořádek.

31 Alue Alue | 10. prosince 2017 v 9:58 | Reagovat

[30]:  Četla jsem studii, na netu by asi bylo možné si ji dohledat.

32 jirik jirik | 10. prosince 2017 v 10:25 | Reagovat

[29]: Nejznámější byl MUDr Rath - dokonce žili v jednom baráku.. na netu o tom byl článek včetně fotek....

33 Lori Lori | Web | 10. prosince 2017 v 12:17 | Reagovat

[13]: Rybičky sú schopné zmeniť pohlavie i tak, že samček sa stane samičkou ( v angličtine sa to volá  protandry) alebo samička sa zmení na samčeka  ( protogyny )
U klaunov očkatých ( rybička Nemo :D ) sa napr. všetky rybičky narodia ako samček a potom sa niektorí zmenia na samičku. ( https://en.wikipedia.org/wiki/Amphiprioninae v časti Reproduction )

34 Kattiva Kattiva | 10. prosince 2017 v 14:11 | Reagovat

[18]: Môj drahý, ja sa tak smejem.  Na hodinách etológie na VŠ nám bolo prednášané, že pôvodné, divoké, sliepky vytvárajú páry - žije spolu jeden kohút s jednou sliepkou. V prírode to bohužiaľ nefunguje tak, že sa rodia sliepky a kohúty v pomere 1:10. Prosím radšej nevysvetľuj veci na príkladoch, o ktorých nemáš páru. To, že je pre človeka výhodné živiť namiesto kohútov kvôli vajíčkam sliepky nemá s prírodou nič spoločného.

36 merlin merlin | E-mail | 10. prosince 2017 v 20:03 | Reagovat

Jak to vypadá,když vládnou ženy,se stačí podívat na dokument o jednom tichomořském ostrově,kde ženy vládnou víc jak tisíc let a co se tam děje je opravdu humáč. Takovou prasárnu a úchylárnu by chlap nikdy nevymyslel.Proti tomu je způsob života Karla Janečka jen procházka růžovým sadem. :-) Paní Kludská má pravděpodobně psychický blok vůči mužům a je to k vůli té veliké zradě, kterou jí způsobil její manžel.Znám spoustu žen,které nadávají,že všichni muži jsou stejní,jen proto,že je jeden či dva muži zradili.Mě taky zradilo pár žen a nikdy bych na ženy nezanevřel a neházel je do jednoho pytle,protože vím,že existují skvělé ženy.       Je celkem srandovní,že ženy nadávají,že muži jim zahýbají a že oni jsou ti špatní.Ale podívejme se na příčinu.    Žena je základ rodiny,žena je základ života,žena je bohyně a je strůjcem všeho.Žena je ta která si jako první vybírá partnera,my chlapi si pouze myslíme,že jsme si ženu vybrali jako prví.:-D Jen žena určí jestli bude vztah konstruktivní nebo ne.A taktéž pouze žena rozhoduje jestli bude sex nebo ne.Pouze u muslimů to funguje obráceně.V dnešní době jsou ženy hodně promiskuitní a to se odráží na celé společnosti. :-( Kdyby ženy držely více nohy u sebe, tak by nebylo tolik nevěrných mužů.Ve vesmíru to bylo vymyšleno tak,že  musí být spolu muž a žena aby tvořili dokonalý celek. Né žena a žena a né muž a muž.Aby mělo dítě zdravý vývoj, potřebuje oba aspekty lásky,jak ženský tak mužský.Vesmír je dokonalý. Za sebe můžu říct,že v dnešní době potkat ženu která je hodná,mazlivá,inteligentní,věrná,duchovně zralá a probuzená tak to je učiněný zázrak. Jak mě jednou řekla jedna kamarádka "taková žena neexistuje" A tak jsem jí řekl,že se brzy odstěhuji na Plejády. :-D :-D :-D

37 Alue Alue | 11. prosince 2017 v 10:41 | Reagovat

[36]:  Primitivní kmeny dělají spousty humáčů, těžko je soudit, jsou prostě jiní. - je o tom něco někde, že bych si alespoň početla? Stačí mi jmenovat nějaký název, abych to mohla najít.

Btw. To jak žena ,,drží nebo nedrží nohy u sebe" je otázka její vnitřní sebelásky a sebeúcty, stejně je to určitě i u muže. Z těch kteří měli v hlavě funkční mozek a ne piliny jsem promiskuitu ještě neviděla.

38 jirik jirik | 11. prosince 2017 v 11:00 | Reagovat

Test: co je důležité ve vašem životě?
https://astroplus.cz/test-co-je-dulezite-ve-vasem-zivote/

39 merlin merlin | E-mail | 11. prosince 2017 v 12:45 | Reagovat

[37]:Aluško, zkusím to najít,ale nic neslibuji :-) pamatuji se,že jsem to viděl v cestománii nebo nějakém podobném pořadu.:-)

40 stenly919 stenly919 | 11. prosince 2017 v 12:56 | Reagovat

[32]:Tak z čechů to není jen mudr pudr Ráth, ale i další. Tady je rozhovor s jedním docentem, který mj. popisuje svůj žovpt a organizaci v polygamním svazku.

http://thajsko.com/rady/sex/drstreda/asiatky.htm

41 octomaník octomaník | E-mail | Web | 11. prosince 2017 v 20:32 | Reagovat

Malý zajímavý test – jací doopravdy jste?
Vemte si papír a tužku a odpovědi zapisujte. Buďte v nich poctiví, pomůže vám to zjistit, jací doopravdy jste.
https://astroplus.cz/maly-zajimavy-test-jaci-doopravdy-jste/
-----------
3. Přiřaďte každé barvě jednoho člověka,
kterého znáte a je pro vás důležitý

tento bod mi vyšel velmi zajímavě - dokonce jsem tam našel odpověď na otázku kterou už dva dny hledám....

42 Hmm Hmm | 12. prosince 2017 v 9:12 | Reagovat

Mna by hlavne zaujimalo, ze s kym ti muzi tie zeny podvadzaju, asi s kozami. Lebo velmi sa hovori o muzoch, ale so zenami je to uplne rovnako. Akurat niektore idealisticke zeny, alebo aj muzi si myslia, ze je to viac u jedneho, ci druheho pohlavia a ze ak toho druheho miluju, tak nepodvedu. Zeny si casto myslia, ze sex a laska su spojene, lebo pre mnohe zeny to tak je.

43 octomaník octomaník | E-mail | Web | 12. prosince 2017 v 13:03 | Reagovat

Podľa štúdie sa u ženy môže zachovať a prenášať DNA od každého muža, s ktorým mala pohlavný styk
https://www.hlavnespravy.sk/podla-studie-sa-u-zeny-moze-zachovat-prenasat-dna-od-kazdeho-muza-s-ktorym-mala-pohlavny-styk/1238562
-----
Jestli mě funguje paměť tak se toto téma nedávno tady taky rozebíralo.....

44 merlin merlin | E-mail | 12. prosince 2017 v 20:57 | Reagovat

[43]: Nepřenáší se jen DNA, ale hlavně Energie. Proto když žena spí s mnohými muži a hlavně negativními muži, je energeticky zničena, hlavně její vagína...

45 Alice Alice | E-mail | 14. prosince 2017 v 8:35 | Reagovat

[41]: TAK TO JE GOL. na TEN BOD TRY SOM SI DALA AUTOMATICKY "JA A PETER" O NOM SI MYSLýM ZE JE NOJ DVOJPLAMEN A UZ NIEKOLKO DNI SA PYTAM SAMA SEBA CI FAKT. A KED SOM SI PRECITALA ZE BIELA JE DUCHOVNE DVOJCA A JA SOM TAM MALA TU ODPOVED "JA A DVOJPLAMEN" JE TO UZASNE. CELKOVO TEN BOD 3 BOL ZAUJMAVY. NAPRIKLAD VYSLO ZE KOHO MAM NAJRADSEJ A TIEY SOM K CERVENEJ NAPISALA SYN A SEDI TO. JE TO TEN KOHO MAM NAJRADSEJ AKO KAZDA MAMA SVOJE JEDINE DIETA.A SEDI AJ OSTATNE. ESTE NAJST TAK TEST CO MA CAKA. CI BUDEME JA A MOJE DUCHOVNE DVOJCA SPOLU AKO PAR. BOLI SME A YAS NEBOLI A O 20 ROKOV YAS CHVILU A UY YASE NIE. A JA BY SOM CHCELA ABY SME SA DALI DO HROMADY UY NAVZDY AJ TU NA ZEMI AKO PAR. LEN ON JE DUCHOVNE VYSSIE NEZ JA.

46 octomaník octomaník | E-mail | Web | 14. prosince 2017 v 10:57 | Reagovat

[45]:Tak to vedeš na body o proti mě o hodně; já se dozvím výsledek až tak říkajíc po fyzické smrti.
Kdysi jsem četl něco o partnerských vztazích (asi to bylo od Edgara Cayceho) a bylo tam, že někteří partneři se dají dohromady až po smrti, tedy v *duchovní realitě* (a to přestože se znají a potkávají ve *fyzické realitě*).
Počtení to bylo velmi zajímavé....
----
Mimochodem máš zaměněné zet za ypsilon

47 Alice Alice | E-mail | 15. prosince 2017 v 7:40 | Reagovat

[46]: Dakujem. Ano všimla som si Y zameneni za Z už bol email odoslaný. Píše sa to zle do toho malého ramečku pre odpovede. Pisala som to v robote tak som sa ponahlala. Ja som o parových dušiach čítala, že sa spoja na svojej poslednej inkarnácií tu na zemi. Dnes  sa mi o tom aj snivalo. Mne to rozum nebere ako by sme to on a ja spolu vydržali. On znamenie vodnar ja rak s ascendenom vo váhach. Lenže keď sme spolu je tam niečo čo ani on ani ja nevieme ukočírovať ale rozum nam obom káže mať odstup lepšie povedane ON sa snažil ale ja nie a nie. Jeden rozvod mi stačil. Stalo sa mi s nim to, že sa nam oči len na sekundu stretli a bol to taký šok jak keď do človaka zrazu kdesi kopne elektrika 220V. Normalne cele telo ako blesk keď udrie. Aj srdce akoby dostalo riadnu pecku. Neviem či to citil aj on ale bolo to riadne silne elektricke pole alebo ako to nazvať neviem či som sa na moment nemusela prichitiť aj stola. Kopla ma už elektrika zo zásuvky doma ale toto bolo mnohonásobne silnejšie. Niečo na to som odišla z jeho kancelárie. Mne v sne stale chodi že on a ja sa musíme dat dohromady. JA to na jednej strane aj chcem je to krásny chlap ale na druhej viem že vidi do mňa až moc a to ma akosi vedie k tomu že sa budeme hadať lebo moje myslienky nie su vždy len o tom aki su všetci dokonalí a tak. Vieš čo chcem povedať. :-) A on je na seba dosť zaťažený. Chce byť dokonalý v očiach všetkých. V tom teste bolo že aký je náš nepriateľ a ja som dala na krysu čistotný a fat každý koho som mala akosi za uhlavneho nepriatela bol pedant a je pedant na poriadok. Momentálne je to jeden kolega.. Predtým to bola a je moja najstaršia sestra. Proste intrigani doslova. A gestapo v jednom. To su ich postoje voči mne. Sedelo to perfektne. No na mna vyšlo Krásna to je milé. Vravím si to každý deň že som krásna to aby podvedomie na tom pracovalo a nakoniec mi to vyšlo aj v tom teste. :-) A kzm dvojplamenom mali sme niečo ako mysticku svatbu. Bol to velmi živi sen. A rano po zobudeni som si začala hladať na internete niečo o tom čo sa mi snivalo a ako zázrakom som našla clanok presne tak napísaný ako bol moj sen.Ona mu da zlate srdce on jej modre a vznbikne zelene srdce. Ked som vo sne zrazu uvidela to krásne velke zelene srdce vravim si vo sne Tov co chccu nam liečiť. Vidiš ono to bolo ako polosen a polobdenie pritom nebola som schopna sa uplne prebrat ale zas asi som bola schopna rozmýšat. Neviem to popisať.Najdem ten clanok ešte niekde. Takže niečo mi chcu povedať. Lenže ja som si nechala vela kecať do života od brata a on od svojho brata. Staralo sa do nas vela ludi a on je ešte ženaty. Sice ako sam mi dal najavo nie je tam štastný chce to riešiť a mam počkať ale nakoniec aj ja som urobila veľa chýb až sne prerušili kontakt. A on je zatiaľ stále ženatý. Ono zas ta jeho manželka ho nenecha odisť Ona o mne a o nom vie a vedela.  Ty máš veľa zaujmavých príspevkov čo by si mi vedel povedať o snoch. Ja mam take sny že so mnou komunikuje strašne vela bytosti. Nie su to zle bytosti čo mi hovoria je celkom fajn až si začnem nahovárať že si to ja nejak namýšľam a vsugerujem lenže odpoveď na niečo take je od tých bytosti v takej formulacií ako ja vôbec neuvažujem alebo nepouživam take slovne spojenia. Dnes v noci mi prišla bytosť ktorá mi objasnovala ako vlastne vznikli duše, prečo su tie dvojplamene a prečo su doibre a zle duše. Okrem iného vraj aj kôly rovnovahe vo vesmire. Proste su duše ktoré sa dobrými nestanu oni budu stale z nášho pohladu diabolske lebo tak boli vytvorene. A su duše anjelske lebo tak boli stvorene. Chapeš čo mi vravia všal? No a to je to . Minule nmy vysvetlovali vesmir ako to je. No a presne o tom čo mi povedali som ana druhý deň našla članok ne strankach Vek zlateho svetla. Takže som niekde dobre napriek tomu tie bytosti pridu niektoré raz dvakrát a dosť a pridu zase ine a tak. Niektoré zostavaju.  Ďakujem

48 Alice Alice | E-mail | 15. prosince 2017 v 8:35 | Reagovat

[46]: Ešte k tomu predošlemu emailu Toto je ten članok vyvrala som len ten urivok.

Partnerství na Nové Zemi – Dvojplamen
A v jeden krásný okamžik nastane zázrak, kdy oba tyto plameny jsou tak hluboce odevzdáni jeden druhému, je zde tak plná důvěra a tak velká láska, že nejprve žena daruje svému milému dvojplameni své zlaté srdce a muž dvoj-plamen jej s láskou a úctou přijme a taky ji daruje své srdce a po tomto nádherném darování dojde k zázraku, kdy obě srdce se spojí v oslnivém světle lásky a radosti a splynou v Jedno Srdce a vznikne, narodí se Jedno ZELENÉ SRDCE, toto je Vnitřní Dítě těchto Dvou plamenů, vzniklé z lásky. A září tím nejjasnějším plamenem a toto krásné zelené vnitřní dítě je společné pro oba tyto plameny. Zde je Boží dítě.

Inak mala som potom ešte sen a v ňom  mi povedali, že On a JA budeme mať dieťa - dievčatko. A to mi stale hovoria a že čas sa skracuje. Aj dnes v noci mi to boli povedať, ja  sa vždy len zasmejem, že ak niečo nie je na 100% možne tak to že by som mala dieťa. Mám už 44 budem mať za 6 mesiacov 45 rokov. To je absurdne. Ale oni si "melu" svoju peničku.  Dievčatko sa mi v tu prvu noc ukazalo vo sne Rozprávala sa so mnou a povedala že sa vola Jasmyna. Je velmi energicka, nezbedna a hlavne tvrdohlava. Nie je  lahke zvladať ju v našom svete. Keď som si to pomyslela povedali mi v tom sne, že jediný kto ju zvladne keď sa narodi do svetskeho sveta sme Ja a Peter. No už totalna haluz.  To jej  meno som vtedy počula prvý krát a ráno som musela hľadať v kalendáry, či vôbec mame take meno. Máme.

49 Gabriela Gabriela | 16. prosince 2017 v 20:59 | Reagovat

[1]:Je vubec mozne ze "muzi" jako ty tady smi pobihat volne????

50 Petr L. Petr L. | E-mail | 24. prosince 2017 v 8:49 | Reagovat

[2]: Cassanova bohužel vůbec nepochopil vůbec nic a mám pocit, že na tyto stránky trochu zabloudil.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama