Zápisníček / Prosinec 2017

1. prosince 2017 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Aluška.org
Aktuální dění ze světa, i z mého života. Vítejte v Zápisníčku :)
Příspěvky jsou řazeny sestupně, pro nejnovější data scrollujte dolů.
01.12.2017
Někdo byl aktivní a hodil můj rozbor filmu Men in Black 3 na ruský Youtube, kde očividně symbolické rozbory nikomu nevadí. Takže pokud vám to uteklo a nestahovali jste to z místa které jsem dávala, můžete se na to podívat na nové adrese, jinak celý článek i s doprovodnými poznámkani k rozboru najdete tady (odkaz už jsem doplnila):
Video je online TADY
Na českém Youtube původně video bylo, jiné ukázky z tohoto filmu na něm normálně zůstávají, ale po týdnu to někdo manuálně zkontroloval, zjistil že je tam odkryto až moc ze symboliky a prostě mi to smázli.

Jak pracovat s bolestivým knedlíkem v krku
Včera jsem zaznamenala plodnou část diskuze pod posledním dotazníkem, ráda bych na ni touto formou speciálně upozornila, pro mnohé je to důležité a aktuální téma:

,,Myslis si, ze je to v poriadku, ked sa prezivanie alebo psychika cloveka hned prejavuje aj vo fyzickom tele? Pocitujem to na sebe, ze ked mam vacsi stres, prejavi sa mi v podobe fyzickej bolesti, ale zasa viem napr bolest hrdla vyliecit vizualizaciou."

,,Zajímala by mě tvoje vizualizace proti bolesti v hrdle, taky jí mívám ze stresu a je to taký pocit, jako mít v krku knedlík, jako kdyby mi nešlo něco říct."

,,Je to nevyřčená myšlenka, slovo. Neměl rodič vždy pravdu a nenechal Tě domluvit? Tak si to srdcem rozpusť a vizualizuj si, že co chceš říct, to laskavě řekneš a nikdo Tě nezastaví, dokud nedomluvíš... Do vizualizace si nedávej, že kvůli druhému musíš řvát, ale mluvit, jakoby protistrana neměla nad Tebou žádnou moc a tvoje slovo prošlo vším, jako máslem. Jen se navnímej do situace, která Ti to vyvolává a rozpusť ten knedlik a dej si tam, že jsi v klidu a proud z tý čakry jede i přes to všechno zastavení druhými. Vnímej to pocitem, srdcem, dokud neucítíš změnu..klidně to může trvat i minutu, víc..Záleží, komu dáš víc pozornosti, zda sobě, nebo druhému co řve. Uvědom si, že to jsou Tvoje hranice a Ty jsi pánem svého života."


Seznamte se.
Dneska kolem desáté slyším, že někdo poskakuje po střeše, tak jsem šla číhat k oknu v pracovně, protože mi bylo jasné, že Veverka si jde pro svačinku. Jaké ale bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že to není žádná z těch mých co bydlí na střeše. :D Moje veverky jsou hezky temně čokoládově hnědé s bílým bříškem, ale tohle je veverka Zrzečka, pravděpodobně bydlí v lesíku kousek odtud a asi viděla ty moje jak se každý den pasou na okně a musela to šplhání po omítce odkoukat od nich... Takže už vykrmuju tři. :D


Ještě jsem ráno nasypala slunečnici na balkon a tam teď úřaduje celý gang vrabců, takže počítám že zítra už tam zase nic nebude.

2.12.2017
Zlatuška má 1302gramů. To je o 60gr méně oproti 30.11 a celkem už shodila 92gr. Vypadá to, že jí zhubnutí dělá dobře, dneska je při venčení aktivnější. Doufám že se nám to snažení a dieta vyplatí, že to stihnem a že to Zlatuš zvládne.
Ostatní morčátka jsou na tom s váhou tak, že Vanilka je nastejno, Amálka pořád roste takže nabrala úctyhodných 45gr za 11 dnů a Lentilka přibrala, myslím že začíná lehce špekatět, na délku už je velká stejně jako Vanilka, ale není to nic závratného. 18gr za 11 dnů.

Extra silné energetické krystaly z křišťálu, které nemají žádné kovové poutko ale vrtaný otvor, jsou teď všechny vystavené na e-shopu: Energetické krystaly (extra). Víc jich zatím nemám ani skladem ani v záloze. Možná ještě nějaké v budoucnosti seženu, zato se podařilo sehnat pár krásných se stříbrem.

7.12.2017
Včera jsem náhodou objevila energetické místo u nás ve vesnici. Šla jsem po chodníku a najednou mi sjel mráz po celém těle. Ale teplý příjemný mráz. Postavily se mi všechny chlupy, jako když slyším nějakou fakt hodně dobrou hudbu. Bylo to jako požehnání z nebes, cítila jsem se u toho fakt dobře a podporovaně. Zastavila jsem se a koukala kolem, jako bych hledala odkud to jde.... Nic jsem nenašla, ale udělalo to na mě dojem. První jsem si myslela, že mi to někdo nějak poslal. Ale kdo, jak a proč?
Dneska jsem tam šla zase a vzpomněla jsem si na ten pocit, jestli tam zase bude.... Byl tam, ve stejném místě jsem cítila takové proudy, ale už mi to nestavělo chlupy. Patrně se to trochu posunulo a už jsem nebyla přímo ve středu, ale asi někde na boku, kde to bylo slabší. Jelikož je to frekventované místo, nebyl moc klid na průzkum, že bych se vydala po silnici, po trávníku a hledala střed toho energetického místa. (Už takhle vyvolávám pozornost, nepotřebuju ještě exhibovat na trávníku s virgulemi.)
Pak mi došlo, že vlastně cca 100 metrů odtud je velmi starý malý kostelík. Obvykle bývají kostely na kopečku, ale tenhle je pod kopcem. Energetický proud, kvůli kterému ho kdysi vystavěli právě zde, patrně po letech už dávno uhnul a zdá se být hodně nestabilní, že cestuje za jeden den klidně o několik metrů.

Zlatuška váží 1255 gramů a je aktivnější. Očividně už nemá z mozku z tuku kostku a víc se projevuje její povaha. Konečně se začíná stavět na zadní, na což dřív byla moc líná knedla. Z čeho bohužel už takovou radost nemám, tak dneska jsem ji vrátila k holkám do domečku aby nebyla tak sama. Společné venčení se jim líbí, tak proč by s nimi nemohla přes noc zůstat.... Holky se na ni přišly podívat, přivítaly ji, ale Zlatuška všechny prohnala a pak každou k nich bezdůvodně napadala, byla prostě agresivní, takže jsem ji vrátila zpátky do jejího kotce, když začala kousat Vanilku do zadku tak že kvikala a nevěděla co má dělat, kam uhnout, protože Zlatuška byla všude a řádila tam jak černá ruka. Hm.... :-/ Tak už asi vím kdo onehdá kousl Lentilku do čumáčku tak že tam měla krvavý stroupek. Nikdo jiný agresivní prostě není a co s nimi nebydlí Zlatuška, tak je soužití v domečku klidné a nikdo nikoho nepokousal. Tak uvidíme. Doufám že to Zlatuška všechno zvládne a jestli bude po operaci pořád agresivní a bude všechny takhle kousat, tak jí koupím vlastní klec. Už ji mám i dokonce vybranou. Posunu případně kousek skříň a Zlatuška prostě bude s holkama sousedit a koukat na ně přes plexisklo... Dřív taková vůbec nebyla, možná se z ní postupem času a věkem stává nerudná nesnášenlivá fúrie. Dá se pak ještě vyzkoušet bydlení ve dvojicích, možná Amálku by mohla snést trochu líp. Jestli bude fakt vyžadovat vlastní ubikaci, tak ji dostane, místo na další klec naštěstí mám.

12.12.217
Hledala jsem hezký kalendář pro rok 2018, ideálně něco roztomilého a chlupatého.
Jenomže v normálním obchodě seženete recepty, krajinky, nebo myslivecký kalendář a to je nuda, když už se na to mám dívat celý rok, tak chci aby se mi to líbilo. Nebo jsem možná i zaváhala, kalendáře jsou přebrané, ale nějak nevím proč bych měla kupovat kalendář dřív, třeba už na podzim. Jednou jsem dostala kalendář s andílky, ten vyšel i letos pro rok 2018, je moc hezký, ale na můj vkus je málo veselý, spíš melancholický.
Takže jsem šla googlit, jestli by nebylo něco lepšího, ideálně morčátkového. A našla jsem malý e-shop Punťalka.cz a hádejte co tam mají :) MORČÁTKOVÝ KALENDÁŘ. A hezky velký, žádnou malou šmudlu. Ten je prostě perfektní. E-shop nabízí více pěkných věcí s morčátky, takže jsem si tam vybrala i bavlněnou tašku.
Objednávka mi dneska přišla. Kalendář je nádherný, čumáčkový a veselý jak jsem chtěla. Taška je hodně kvalitní, z pěkně tlusté bavlny.
Lidi co netrpí tímto druhem postižení to asi tolik neokouzlí, ale kdo je nadšenec do morčátek, ten je z něčeho takového vážně paf. Možná dobrý tip pro vás jestli hledáte hezký kalendář, nebo tip na dárek pro někoho ve vašem okolí, kdo chová morčíky a umí je i esteticky ocenit. :) kvik kvik. Příští rok se vůbec nebudu otravovat s hledáním, koupím si ho zase, jestli budou mít novou edici. :D

Zlatuška zhubla na 1240 gramů. Pořád je to oplácaná čuňoška, takže termín jsme naplánovali předběžně na příští týden, s tím že se pak uvidí, v jaké bude kondici a mezitím sundáme ještě pár gramů, aby měla předpisových 1200. Zatím je to veselá breberka, zhubnutí jí krásně odlehčilo a čile pobíhá na dece, nemám vůbec pocit že by tou dietou nějak strádala, spíš naopak, vypadá vesele a pěkně pokvikuje. A jak zhubla, jde fakt vidět jak má ty nádory na břiše veliké, předtím se to pod tukem schovalo... Taky jsem zjistila, že v porovnání s ostatními morčíky je Zlatuš strašně kožnatá, pod krkem má takovou plandavou kožní řasu, jakou jsem ještě v životě neviděla. Myslela jsem že má pod krkem prostě hodně chlupů, ale prdlajs.

Veverky pořád vesele chodí na slunečnici, i Zrzečka se vrací :) Foťák i kameru mám plné záběrů, ale nestíhám to zpracovat, asi se k sestřihům a jejich vydání dostanu až příští rok.

13.12.2017
Dnešní oznámení pro zákazníky alueshopu dávám pro jistotu i sem, pro případ že by ho tam někdo přehlédl. Týká se rozesílání vánočních objednávek pro nadcházející týden:

PŘEDVÁNOČNÍ PROVOZ
Vážení zákazníci, dovolte abych vás upozornila na aktuální předvánoční rozvrh.
Dnes 13.12. jsem dokončila a odeslala všechny rozjednané objednávky. Na poslední chvíli budu ještě schopna poslat poslední balíčky v pátek odpoledne.
V pondělí 18.12. jsem celý den v zahraničí, odjíždím ráno, vracím se pozdě v noci. V úterý trávím den od dopoledne na veterině se svým morčátkem a netuším jak se to časově protáhne a jestli budu schopna ten den pracovat na objednávkách. Proto budu příští týden schopna odeslat objednávky nejdříve 20.12. a v tuto dobu už nelze garantovat že stihnou dorazit do Vánoc. Česká pošta již oznámila, že doporučuje odeslat poslední vánoční dárky nejpozději do 19.12. (viz.: https://www.ceskaposta.cz/-/ceska-posta-doporucuje-podat-baliky-do-19-prosince).
Z toho důvodu vás prosím, abyste - pokud zamýšlíte svůj nákup jako dárek pod stromeček - zadali objednávku nejpozději do čtvrtka 14.12. či do pátku 15.12. dopoledne, abych je mohla vyřídit ještě tento týden. Při pozdějším zadání pravděpodobně balíček nedorazí včas. Jinak si v období Vánoc nevyhrazuji žádné volno, e-shop, web i poradna jsou v provozu jako obvykle.
Děkuji za pochopení
..... s láskou a úsměvem Alue ....

19.12. 2017
JAK TO DOPADLO SE ZLATUŠKOU:
Mám výborné zprávy. Zlatuška byla na tvrdé senové dietě 3 týdny a zhubla z 1394gr na krásných 1223gr k 17.12. Dneska má o pět gramů víc, ale nekrmila jsem ji dobrůtkama, tak to asi bude odchylka podle plného bříška nebo bobků, či tak nějak, určitě nemohla přibrat.
Veterinář nás pochválil jak krásně a rychle zhubla. Další pochvala byla za dobré nabalení přepravky do zimy... I když jsem tam došla poprvé, taky jsem dostala pochvalu, řekl mi že většina chovatelů tyhle boule nepozná, protože na svoje morčátka prdí a bříško jim kontrolně neprohmátne, takže když pak nějaký nádor praskne, přijde se na to pozdě.
Navíc jí to prospělo, přestala úplně chrčet (byla pořád nějak chabrus na plíce), začala pořádně chodit, je mnohem aktivnější, veselejší, kontaktnější, panáčkuje, dává pusinky čumáčkem přímo z kotce...
A HLAVNĚ, když jsme jí prohmatávali břicho, zjistila jsem že už to nemůžu nahmatat a veterinář potvrdil, že nádory jsou třetinové oproti výchozímu stavu. Logicky jsme usoudili že v žádném případe NEJDE o nádor mléčné žlázy, ale spíše jde o výrůstek, tukovou bouli, nebo vnitřní zánět, který se začal léčit díky tomu, že Zlatuška zhubla a obnovila se jí tím imunita. Rozhodli jsme se tedy že do ní řezat nebudeme, protože to nepotřebuje když boule reagují na hubnutí, víme že rakovina to není a rozřezávat jí břicho jenom abychom měli vzorek na rozbor, veterinář nedoporučil. Bříško není bolestivé, vyšetření se morčová nebrání, rakovinu prostě nemá. Jsem taky ráda, že jsme natrefili na veterináře, který má rozum, přemýšlí nad svěřencem, aby se na něm nedělaly zbytečné a riskantní zákroky. Taky řekl, že s tímto typem boule stačí udržet morčátko štíhlé a v pohodě může i s takovou věcí žít pět let.
Zdravotní doporučení pro Zlatušku je zhubnout ještě 50 gramů, ideálně na 1150-1170gr, což jsem si taky říkala že by mohla, že ještě rezervu má a snažit se váhu stabilně držet, aby morčátko nepřibíralo. A boule jenom preventivně sledovat.
Dneska jsem Zlatušku vrátila k holkám do domečku, protože opravdu mám vůli a snahu ji integrovat a udělat to tak aby nemusela bydlet sama. Zlatuška začala lítat po domečku jako čamrda, obíhala všechny skrýše opakovaně a byla na vrcholu blaha že je zase doma. Zatím to vypadá že to půjde, i když je Zlatuška vzrušená z další změny a trochu hyperaktivní od radosti, tak agresivní dneska není jako byla minule. Občas je díky jejímu pobíhání nepokoj, ale snad se to usadí, až se Zlatuš uklidní. Jinak by Zlatuš prospělo ještě jeden týden bydlet v bedýnce a dohubnout na vhodnou váhu (s ostatníma holkama jí nebudu schopná snížit váhu, to by musely jíst jenom seno všechny), jinak se pokusím vyladit stravu tak, aby mohla bydlet s ostatníma a zůstala přitom štíhlá. Ostatní morčátka mám lehce buclatá, tak si nemyslím že by je zdravý životní styl měl nějak ohrozit. Prostě se to pokusím udělat nějak tak aby to šlo, protože Zlatuška očividně bydlet sama nechce, podle toho jakou měla dneska radost.
Předpokládám že nový dietní stravovací režim pro skupinu by byla jedna porce zeleniny ráno a jednou denně půl misky granulek pro všechny čtyři. A do večera dávat jenom seno a do vodičky kapat vitamin C. Z toho by nikdo neměl tloustnout.
Strašně se mi ulevilo. U veterináře bylo veselo, protože Zlatuška, nově nabitá elánem, se zaklesla drápama o přepravku když ji chtěl vet vyndat a pak ukázala jak hezky bobkuje na ručníček, načež když veterinář pochválil jaké má hezky zdravé dva malé bobíky, ráčila si je po sobě vzápětí uklidit a spokojeně žvýkala, dokud jsem ji nezabalila zpátky a neodvezla domů.

20.12.2017
Mno, tak nevim nevim. Zlatuška začala být na večer nesnesitelná, začala si nárokovat všechno jídlo v domku včetně sena které tam bylo jediné (aby se nemohla přežrat granulí). Brala ostatním morčíkům z pusy jejich seno, jenom aby se ujistila že jejich není lepší než to co má ona. Taky neustále vyháněla Vanilku, kousala ji do zadku před domečkem, neochotná jít si lehnout jinam a nechat ji na pokoj. Vanilka pořád plakala, až byla večer úplně vystresovaná, naježená a kulila očima...
Když jsem Vanilce šla pomoct a konejšila ji, ještě dodatečně plakala a sýpala, aby mi ukázala že tohle tak nemůžu nechat.
Tak Zlatuška nepřečkala ani jednu noc ve společném domečku a musela zpátky do bedýnky na samotku.
Zlatušce jsem se to snažila vysvětlit slovně i gesty rukou, jemně jsem ji naváděla aby nekousala do Vanilky a šla jinam kde je místo. Protože jde o Zlatuš, je to v jejím zájmu. Když se neuklidní, tak tam nemůže bydlet. Na druhý pokus to Zlatuška pochopila (není blbá, pálí jí to, ale dělá si všechno po svém a je hrozně hamižná) a když jí došlo že se stavím na stranu Vanilky a ostatních, že si nepřeju aby se takto chovala, začala cvakat zubama, že jí nenechám svobodu se sama rozhodovat koho bude šikanovat. Bezdůvodně kouše i do Amálky, aniž by jí Amálka zavazela, nebo aniž by šlo o jídlo, jenom protože...? nevim proč.
Zdá se že Zlatuška je jídlem absolutně posedlá a jenom co zhubla, snaží se opět spáchat sebevraždu přejídáním. Když ho nedostane, rve ostatním ven z pusy to jejich, protože všechno musí být její a ona musí pořád futrovat. Navíc i přes její zhubnutí sveřepě odmítá aktivní pohyb při denním venčení... Když ještě žila Mája, bylo to jiné, soustředila se hodně na ni, lehala s ní a lízala jí jemně ouška, ale zdá se že teď už ji zajímá jenom to jídlo. Má tři kamarádky a žádnou z nich jako Máju nemiluje. :( Místo toho je chápe jako ty co jí žerou její jídlo a zabírají její domky.
Možnosti mám dvě. Buď nechám Zlatušku aby bydlela s ostatníma, opět se dopracovala k morbidní obezitě a předčasně na ni zemřela, nebo jí dám vlastní domeček a budu jí opatrně dávkovat jídlo a hlídat jí váhu. I veterinář, poté co jsem popsala její chování řekl, že přežírací morče, pokud chci aby žilo, musím ,,nekrmit". Nechci aby Zlatuška umřela předčasně na svůj zlozvyk. Teď co zhubla je tak krásná, učenlivá a tak roztomilá, chyběla by mi.

23.12.2017
Dneska jsem měla sen o apokalypse. Zaměstnává to moji mysl zejména proto, že od té doby co spím na krystalech a beru L-Tryptofan, už nemám takové ty klasické noční můry a když už se mi zdá něco nepříjemného, tak to nezachází do pocitového extrému, spíše jsem pozorovatel, stále mám nějakou moc nad děním, nepropadám panice a hlavně po probuzení často cítím důvod, proč se mi ten sen zdál.
V tom snu (vím že to byl sen, žádné AC, ani LD) jsem byla venku a najednou se něco stalo ve světě a pode mnou se začala otevírat a pukat zem, i všude okolo kam jsem dohlédla. Opodál vykolejovaly vlaky na rozbitých kolejích a byl slyšet lidský nářek. Tak tak jsem uskakovala od puklin, a šlo vidět, že je v nich láva. I když to byl celkem drsný scénář, nechávalo mě to relativně klidnou a říkala jsem si, co to pro mě znamená, proč se to děje, proč vidím tyhle věci.
Mezitím padla temnota a rozpoutala se bouře. Nepršelo, ale honily se mraky, bylo zataženo, hodně foukalo, ve vzduchu lítal kdejaký binec a byli pořád slyšet lidé někde v dálce. Najednou jsem věděla, že se na naši planetu dostalo nějaké strašné zlo z jiné dimenze, nějaké nestvůrné bytosti a že není bezpečné zůstávat venku v bouři, ničím nekrytá.
Takže jsem si našla opuštěný velký dům. Nikdo tam nebyl. Schovala jsem se do místnosti, kde byly čtvery dveře a kontrolovala jejich bezpečnost. Troje byly zamčené a neprosklené, ale ty kterými jsem vešla dovnitř já, které vedly ven mimo budovu, nešly ani normálně zavřít, natož zamknout. Jakoby se protáčely. Takže jsem zůstala stát u nich, držela jsem je pokud možno zavřené a tak aby se nehýbaly, aby nebylo poznat že tam jsem. Mezitím jsem doufala, že zrovna já nebudu mít tu smůlu, aby mě nějaká ta bytost navštívila... Nic se mi nestalo a pak sen pokračoval v trochu jiném duchu. Když bouře opadla, začali jsme se my zbylí lidé v temnotě mezi rozbitými domy hledat a seskupovat. Zbytek dění už není tak důležitý. Celkem se mi ulevilo, když jsem se probudila v teplé plyšáčkem povlečené postýlce a přes zeď, jakoby nadvědomě věděli že už jsem vzhůru, začali kvikat morčíči, abych donesla snídani. :)

Dneska ráno otevřu internety a hle:
https://www.youtube.com/watch?v=Vft1t63XW5U&feature=youtu.be

Toto bylo zpozorováno nad Kalifornií a vyděsilo to mnoho lidí. Oficiální zdroje přišly s chabým vysvětlením, že jde o raketu Falcon SpaceX, jak uvádí například hovinky.cz:
,,Raketa Falcon 9 je čtvrtá z deseti raket nesoucích satelit, který v budoucnu nahradí největší současnou síť družic. Podle SpaceX půjde o jeden z největších technologických pokroků v historii. " (celý článek je zde)
JENOMŽE ten samý server který si dovoluje tvrdit že je to nějaká raketa, nedávno uveřejnil záběry oné zmíněné rakety, za kterou je vydáván tento nebeský úkaz. (Článek a video ZDE) Na daném videu (cca v jeho polovině) je vidět jak skutečná raketa SpaceX vypadá na nebi, natáčeli ji a tyto záběry se naprosto zásadně LIŠÍ od toho co bylo vidět nad Kalifornií a ani vzdáleně se tyto dva záběry neshodují! Je naprosto evidentní, že je to lež a že záhadný úkaz nad Kalifornií v žádném případě není žádná raketa. SpaceX to není určitě. Tyto úkazy se začaly na nebi objevovat až v poslední době a to lidé už vystřelili raket nepočítaně. Spíš mě překvapuje, že média si nedají ani tu práci, aby nám nějak znesnadnila ověřit si jejich lži a klidně publikují naprosto protichůdné záběry, patrně spoléhají na to, že my lidé jsme už tak tupí, že nad ničím nepřemýšlíme a rovnou všechno vezmeme jako fakt, přece to psali na hovinkách.

Velice podobné záběry jako je tento, už tu byly opakovaně, jsou to otevřené mezidimenzionální brány. Koho, to ví každý kdo četl seriál JEMEN. Všimněte si spirál, které se uvnitř podlouhlého tubusu tvoří.
Po shlédnutí tohoto záznamu mi došlo, proč se mi v noci zdál ten sen.
Stalo se to 22.12. 2017 krátce před půl sedmou hodinou večerní dle časového pásma USA. V Kalifornii mají o 9 hodin méně než u nás (časový posun), takže podle našeho času to bylo kolem půl desáté v noci. - Náhoda??

Navíc když trošku zahledáte, najdete další video, které zachycuje CELÝ úkaz. Když se dodíváte do konce, zjistíte, že po dokončení teleportace přes kanál zůstala na nebi dvě bílá světla. Patrně dvě teleportované lodě.

https://www.youtube.com/watch?v=LBipoRvap7I

A tady je další záběr, točený ze vzduchu, který je ještě delší a ukazuje další cestu dvou světel: https://www.youtube.com/watch?v=a3_4Bc6tRp4
V tomto videu se překlikněte na čas 4:49. Uvidíte teleportované UFO, jak dělá prudké manévry a cestuje k prvnímu světlu, pak prudce od něj. To není žádná raketa!!! Tak se žádný lidský stroj na světě nedokáže pohybovat!


26.12.2017
Pamatujete si celkem nedávný článek o tom, že se Doreen Virtue obrátila k víře v Ježíše Krista? Komu náhodou utekl, tady ho najdete, je celkem výživný: ,,Doreen Virtue přijala Ježíše Krista. Zahazuje své předchozí kariérní úspěchy a oddává se službě Bohu. - Geniální plán dokončen? / Doporučuji"
Dneska tam dodatečně přistál poměrně dost zajímavý komentář, na který bych ráda upozornila, aby nezapadl v archivu.

,,Byla jsem jednou na její akreditované akci, vedené jejími syny Grantem Virtuem a Charlesem Schenkem. Skončilo to celé jako jedna velká vymývárna mozků, podobná těm z amerického Jihu, kde lidi spontánně vstávají a řvou: "Děkuji ti, Ježíši!" Načež padaají k zemi a tam se klepou v jakémsi epilepticckém záchvatu. Nemám nic proti vířě, nemám nic proti Ježíšovi, a tahdy tam dokonce ani jeho jméno nepadlo, místo toho tam padala jména nějakých mistrů, ale jinak máte naprostou pravdu ve všem. Prošla jsem si úplně stejnou cestou. Kniha o vtělených andělech i všechny jiné knihy od Doreen mě sice TAKÉ svého času pomohly, posunout se k tomu, co dělám, ale nic významného mě nenaučily. Ale bylo to hezké, uklidňující čtení. Pak jsem ale začala sledovat videa a s ní A JÁ MÁM VELMI DOBRÝ ČICH NA LIDI, a musím říst, že mi na ní něco VÝRAZNĚ, ALE VÝRAZNĚ NESEDĚLO. Hned jsem si řekla: "To je hochštaplerka." Moc Vám děkuji za potvrzení mé letité teorie."


.....


 


Komentáře

1 Jana Jana | 1. prosince 2017 v 11:59 | Reagovat

Ja si liecim bolest hrdla tak, ze zhlboka dycham a pri nadychu si vizualizujem ako vdychujem prud svetlej energie, potom sa mi ustali v oblasti Solar plexu/brusnej dutiny/v podstate tam, kde sa brusna dutina dviha pri nadychu,.. chvilu podrzim a pri nadychu si predstavujem ako tento svetly prud vytlaca z oblasti hrdla vsetku prichytenu necistotu, ktoru si predstavujem ako potom cierne machulky. Cierne machulky vychadzaju z ust a hned pred ustami si predstavujem akoby svetelnu bublinu, do ktorej vyfuknem tu ciernotu. Takto pokracujem viacerymi nadychmi a vydychmi. Ked mam pocit, ze v bubline/ulozisku tej bolesti v podobe ciernoty/ uz je vsetka ciernota, tak ju poslem az ku Stvoritelovi, ktoreho si predstavujem ako velku svetelnu energiu v podobe Slnka, on moju bublinu prijme a zmeni cierne na svetlo. A podakujem mu.

2 Barča Barča | 1. prosince 2017 v 12:10 | Reagovat

Co se týče smazání videa s Muži v černém, tak to je spíš věc autorských práv, než nějaká symbolika

3 Jana Jana | 1. prosince 2017 v 14:14 | Reagovat

[1]: Oprava..
...chvilu podrzim a pri VYDYCHU si predstavujem ako tento svetly prud vytlaca z oblasti hrdla vsetku prichytenu necistotu, ktoru si predstavujem ako potom cierne machulky.

4 Helene Helene | 1. prosince 2017 v 14:15 | Reagovat

Páni, teď se mi úplně vybavil ten pocit bezmoci když jsme se s mamkou nepohodly a já chtěla jen vyjádřit názor, chtěla říct co si myslím, proč se tak cítím a nejhorší na tom bylo že jsem to nemyslela zle, ale prostě jsem cítila právo vyjádřit se proč s mamkou nesouhlasím a odůvodnit se, dát jí prostor k tomu aby mě pochopila. No a čím víc se člověk snaží takhle něco říct, tím víc na něj potom rodič přímo řve ať zavře hubu, pak řve i dítě a to potom rodič má ,,právo" mu nafackovat žejo :D. No a takto potom vzniká jedinec s knedlíky v puse. Já na angíny trpěla hodně, ale potom jsem se postupně učila projevovat svůj názor, takže zmizely.

5 Petr L. Petr L. | E-mail | 1. prosince 2017 v 18:46 | Reagovat

Tvůj rozbor Men in black 3, mě právě přivedl na tebe a na tvoji knihu Anděl strážný a jsem za to velmi vděčný. Děkuju Aluško

6 Petr L. Petr L. | E-mail | 1. prosince 2017 v 18:53 | Reagovat

Ta zrzečka je moc hezká :-) Dneska jsem se šel projít a viděl jsem na naší říčce Volyňce 13 kachen, tak jsem měl radost, že se tam tak vrací život. Nedávno se tam vrátili i pstruzi a teď kachničky :-)

7 Ježovka Ježovka | 2. prosince 2017 v 17:06 | Reagovat

[2]: No to ano, ale jde o to, že jinde to nechali být a na cz youtube to najednou mažou.

8 elen elen | 4. prosince 2017 v 9:55 | Reagovat

ty nové krystaly jsou tak silné jako ten tvůj, aluško? A mají i další vlastnosti, když to není sklo ale přírodní kámen, nebo je to tak nastejno?

9 Alue Alue | 4. prosince 2017 v 10:19 | Reagovat

[8]:  Jsou trochu lepší než ten můj velký skleněný. Vypadá to, že křišťály to chytají ještě líp než sklo. Vlastnosti zůstávají pořád stejné.

10 elen elen | 6. prosince 2017 v 14:12 | Reagovat

díky za odpověď...*

11 aston aston | E-mail | 7. prosince 2017 v 20:55 | Reagovat

To je síla, nevěděl jsem, že energetický proud může tak rychle uhýbat :O

12 lenka f lenka f | E-mail | 7. prosince 2017 v 21:42 | Reagovat

U Zlatky změnu v chování může klidně způsobovat i její onemocnění. Snad se to po operaci srovná a nebude pak nevrlá a agresivní k ostatním. Nevím jestli si to dobře pamatuju, ale snad si někde psala, že Zlatka se měla ráda s Májou. Myslíš, že by to její onemocnění mohlo s Májiným odchodem nějak souviset? Nevím jestli u morčat je to až tak možný.

13 Namasteen Namasteen | 7. prosince 2017 v 23:29 | Reagovat

Mám další dobrou zkušenost s tvými krystaly. Dozvěděly jsme se, že kolegyňka z práce má teď na podzim "trochu potíže". Nálada šla hodně dolů, padly na ni deprese, se kterými se i snažila léčit, ale nikdo ji neuměl pomoct, a už v minulosti se prý xkrát pokusila o pěknou blbost. No takže jsem ji dala na krk ten krystal, ať ho nosí, dokud bude třeba, a přišla po týdnu s tím, že má pocit, že ji snad vyměnili :) Že je to úplně neskutečný, že se ráno probudí, hned vyskočí a těší se na den! Že je to pro ni úplný nezvyk. A že i u nás v práci - každý den hodně zákazníků - se cítí líp, že ji to tak nezatěžuje a nedrtí ;) Tenhle výrazný pocit se cca po měsíci stabilizova a umírnil. Život sám o sobě má tu nejkonstruktivnější energii, tak jsem ráda, že ji krystal dodal to, v co jsem doufala, že dodá.

14 Alue Alue | 8. prosince 2017 v 8:28 | Reagovat

[12]:  Zlatka to měla už tehdy, ale neodvážila jsem se to operovat, měla jsem strach a nebylo tam toho tolik. Až teď když vidím že je na minutu dvanáct.
Jak to souvisí s nádory, přesně nevím, ale Zlatuš má hormonální problémy, musím jí čistit mazovou žlázku a asi proto má ty boule a proto je taky agresivní. Ale operace nebude kastrace, bude to odstranění nádorů, teď je otázka jestli by vůbec mělo smysl uvažovat o tom že by šla pod kudlu ještě jednou kvůli svým problémům s hormony.... to už jí snad radši dám vlastní klec, než ji ještě chuděrku kastrovat.
Teď jsem jí stříhala drápky a chudinka se chvěla, jedna návštěva u veta a už je traumatizovaná, nikdy v životě se mi neklepala, až teď.

15 Alue Alue | 8. prosince 2017 v 8:29 | Reagovat

[13]: Jsi moc hodná, mám radost :)

16 lenka f lenka f | E-mail | 8. prosince 2017 v 13:09 | Reagovat

(14)
No to jsem nevěděla, že má Zlatka také hormonální problémy, když jsem mluvila o operaci, tak jsem myslela odstranění nádoru. Jasno bude taky pak až z histologie. Tak hlavně ať je prognóza po operaci dobrá. :-)
Mimochodem brazilský křišťál je parádní. Už mám 2 od Tebe a velká spokojenost.

17 Alue Alue | 8. prosince 2017 v 16:14 | Reagovat

[16]:  histolku nevím, tu asi dělat nebudem, kdyby se tam zjistilo že je to zhoubné tak z toho pak budu chytat nerva, lepší bude nevědět.

18 vanilková vanilková | 9. prosince 2017 v 11:23 | Reagovat

[13]: to je hezký :-)

19 Amálka Amálka | Web | 12. prosince 2017 v 14:14 | Reagovat

Jé, ten morčátkový kalendář je krásný! Naprosto skvělý tip na dárek pro sestru, díky. (jen tu hrozí nebezpečí, že až mi přijde, tak si ho nechám :)

20 Alue Alue | 12. prosince 2017 v 16:11 | Reagovat

[19]:  tak kup dva, je tam nějaký bonus že ke dvěma kalendářům ještě dostaneš cedulku tady kvikám já :D :D

21 Amálka Amálka | Web | 12. prosince 2017 v 17:15 | Reagovat

[20]: už je to objednané i s cedulkou ;-)

22 Teri Teri | 13. prosince 2017 v 9:12 | Reagovat

Ahoj Alu, chtěla jsem se zeptat ohledně tvých energetických krystalů (ty z braz. křišťálů), nemůže to z toho Ag háčku nějak vypadnout? Stalo se mi to u těch ze skla, že se háček nějak otevřel a krystal mi vypadl, bohužel se mi rozpadl tak na 20 kousků.. proto si chci kupovat nový. Nemůže se to tedy nějak vyháknout?

23 Alue Alue | 13. prosince 2017 v 19:21 | Reagovat

[22]:  To je mi líto. Bohužel všelijaká kovová zapínání jsou zrádná, jak je to z kousků, tak vždycky je otázka toho materiálu kdy zestárne, nebo povolí. Tyhle stříbrné jsou dělané tak že jedna část je zavrtaná dovnitř do kamene a očko vypadá že je spolehlivé, vydržet by mělo.
Pokud z toho máš strach, doporučuji kouknout mezi ty vrtané, které žádné kovové očko nemají, tam už nehrozí že by se něco urvalo, zrezivělo, nebo nějak jinak povolilo. Pořád jsou 4 vrtané volné a skladem. http://alueshop.webnode.cz/energeticke-krystaly-extra/

Také nedoporučuji krystaly přendávat z té bavlnky. Každý kdo to udělal a přendal to na retízek zaplakal nad výdělkem, protože jednoho dne řetízek zestárl, i když byl stříbrný, zapínání se otevřelo a člověk to někde venku ztratil, nebo ještě líp, spadlo mu to někde na kachle... Jedině bavlnka, která žádné zapínání nemá, je plně spolehlivá, tam se nemá co otevřít, nebo urvat. Ta se jenom jednou za čas vymění.

24 Daisy Daisy | 17. prosince 2017 v 19:10 | Reagovat

https://m.youtube.com/watch?v=jEIjHzC2ri8
Hezký večer, Aluško, dovoluji si vložit velmi krásnou Duši K :-)

25 Ježovka Ježovka | 20. prosince 2017 v 1:40 | Reagovat

Jsem moc ráda, že to se Zlatuškou dopadlo dobře. I když to nevypadá, celou dobu to sleduji. Bála jsem se o ni, je má oblíbená. Přeji jí pěkný morčecí život, jste obě moc šikovné. :-)

26 Alaiana Alaiana | 22. prosince 2017 v 21:57 | Reagovat

To s tím poutkem se mi stalo jenom jednou, byla to klíčenka s cikádou. Neztratila jsem ji při tom, jenom už mi teď nikde nevisí. U přívěsků se mi to ale zatím nestalo nikdy.

[22]: Tak máš krásný křišťál. :D Ten, co sis koupila, jsem měla vyhlídnutý taky. Ještě společně s jedním, který měl zase poutko, ten už je teď taky fuč. Ten s tím poutkem se mi líbil víc, na tom jsem zarezonovala, takže bych si nakonec vybrala ten. Ale žel vesmíru si to aktuálně nemůžu dovolit. Takže někdy jindy, si počkám na jiné, až budou.

27 gril gril | E-mail | 23. prosince 2017 v 9:34 | Reagovat

buď silná zlatušla to pochopí ;-)

28 Ježovka Ježovka | 23. prosince 2017 v 14:08 | Reagovat

Tyhle sny o apokalypse se mi zdají taky už delší dobu, vždy to má prakticky tu samou kostru jako ty popisuješ, jen se většinou liší způsoby, jakými je svět zničen. Posledně to byl třeba nějaký velký výbuch a následně bylo všechno radioaktivní, nebo předtím zase napadení cizí rasou(udělali z nás otroky a bioroboty, pár lidí mi to v tom snu ukázalo jako "možnou budoucnost," mimochodem jsi tam byla taky :-D ), jak říkáš. A nejhorší je, že ty sny jsou vždycky tak nechutně reálné, že jsem z nich vždy hotová ještě po probuzení. Nic méně o napadení cizí rasou už se jednou zdálo i mé mamince, těžko říct, co tohle znamená.

Každopádně chápu, jak muselo být příjemné, probudit se doma.

A ta "raketa" no comment. Při těchhle věcech se mi vždycky vybaví agent Mulder s hláškou "a já prý, že jsem paranoik."

29 zdeněk zdeněk | E-mail | 23. prosince 2017 v 15:10 | Reagovat

V americe  nebyly nainstalovány "zelené lasery" ?

30 Kaia Kaia | 24. prosince 2017 v 11:39 | Reagovat

https://www.youtube.com/watch?v=WS7f5xpGYn8 Aluško nepřijde Ti, že v tomto videoklipu se Katy Perry 'vzdává' illuminátů? I text je zajímavý, konkrétně třeba: Nemám žádné nitky,nejsem ničí loutka. A jak ji na konci popraví(za to že se jim vzepřela),tak se znovu vrátí akorát v jiném těle=jiném životě.
Můžu se mýlit...Takže co si o tom myslíš Ty? :-)

31 aston aston | E-mail | 24. prosince 2017 v 21:58 | Reagovat

Milá Aluško, přeji ti, abys přečkala krušný čas vánočních "svátků" v co největší pohodě a nabrala během volna spoustu potřebné nové energie do nového roku :-).

https://youtu.be/oXVyyLp8tDE

32 Mára Mára | E-mail | 26. prosince 2017 v 9:48 | Reagovat

Vyšlo nové video o chemtrails https://youtu.be/oiO3LsqKots

33 jiří jiří | E-mail | 26. prosince 2017 v 17:28 | Reagovat

[32]:Po shlédnutí se mi zdá,že je to další příznivec spolku sisifos... :-D

34 Náťa Náťa | Web | 26. prosince 2017 v 21:44 | Reagovat

[30]: Ten klip je vážně zajímavý, myslím, že by bylo super, kdyby si na něj Aluška vyhradila čas a rozebrala ho. Mě tam zase mimo jiné zaujalo to písmo jako z Harryho Pottera a jak jeden z těch chlápků vydechoval kouř, který pak formoval slova... což bych brala jako potvrzení toho, že subliminální zprávy nejsou jenom výmysl.

35 aston aston | E-mail | 26. prosince 2017 v 22:09 | Reagovat
36 Mára Mára | E-mail | 27. prosince 2017 v 2:39 | Reagovat

[33]: je to skeptik, nicméně podle mě mluví objektivně.

37 Alue Alue | 27. prosince 2017 v 12:14 | Reagovat

[34]:  Nesdílím příliš vaše nadšení, ten klip je jenom povrchní popová sr...., ze symboliky tam toho moc není.

38 Gabzz Gabzz | E-mail | 29. prosince 2017 v 16:02 | Reagovat

Alue, chci se zeptat. Je symbolicky černý motýl konstruktiví nebo spíše destruktivní?

39 áťa áťa | E-mail | 29. prosince 2017 v 20:33 | Reagovat

[32]: na rotu s kořenářem nedávej, útočí na všechno, co není "ověřené", tady si podává dokonce tadesco.cz https://youtu.be/myHXGQ-0dbA?t=184

(Je pravda, že jsem nevěděl, že byl v článku použit obrázek úplně z jiné události a z jiného data, ale to je pro mě drobnost)

40 Alue Alue | 30. prosince 2017 v 9:13 | Reagovat

[38]:  nevím, takový symbol jsem ještě nepotkala a nevím v jakém by byl kontextu

41 Mára Mára | E-mail | 30. prosince 2017 v 10:09 | Reagovat

[39]: Já se s nima hodně stotožňuju, dřív jsem taky žral každou konspirační teorii a podobný věci za absolutní pravdu, stejně tak jsem věřil každý písmenko Alue, ale Paťa Kořenář a Martin Rota mi dost otevřely oči.

42 zdeněk zdeněk | E-mail | 31. prosince 2017 v 4:25 | Reagovat

[39]: No nevim jestli bych zrovna důvěřoval člověku co sedí ani ne metr od moderního WIFI routeru.
Tvrzení, že ta "laserová zbraň" není možná. Nebo teda "to tak technicky nefunguje" 5.08 .... achjo.
Kurzu fyziky by mu neuškodilo! :-)
EMP zbraň si může udělat kdokoliv znalý elektroniky doma. Tvrdý, zdroj napětí s nízkým vnitřním odporem, nějaká spínací elektronika a směrová anténa, nazdar. Samozřejmě vypočítat a vyrobit tu směrovou anténu by byl problém, asi by to dalo trochu práce.
A když je někdo línej počítat tak si vhodně vyrobí věž alá "marxův generátor" a je to.
Nedávno jsem tady někde dával do dizkuze video jak borci vzali 3 magnetrony z mikrovlnky, udělali k tomu něco jako "waveguide", ačkoliv s hroznou směrovou charakteristikou, a byli schopni s tim udělat dost škody. Magnetron je ta součástka, která vyrábí mikrovlnné záření. Je to výkonový oscilátor.
https://youtu.be/0XbLz0L6UdI
A krom toho si docela zajímavě vymysleli ochranu těla alobalem. Nojo, Faradayova klec. :D na štítnou žlázu ale zapomněli.
Krásný moment je v čase 2.17, kde míří na ten skůtr.
Když se zničí tranzistor, což se silným elektromagnetickým polem není problém - na bázi či řídící elektrodě (závisí na typu) se indukuje napětí vyšší než je přechod schopný snést, dojde ke zničení tranzistoru. Což ale způsobí elektrický zkrat mezi elektrodou G a S u unipolárů, které jsou nejčastěji používány. No a pokud jsou připojeny nevhodně k napájení, což vždycky nějaký je u složitější elektroniky, tak zkratují napájení - v případě skůtru zkrat baterie a vuala.
Magic smoke. A když už ne tranzistor, tak přepěťová ochrana diodou. Zničit signálovou diodu je ještě jednodušší za pomocí emp zbraně.
Proto je tak jednoduché zapálit silnou emp zbraní dům. Zevnitř. Ačkoliv dostat se do bunkrů v podzemí, nah, to už chce znalosti ke kterým se člověk jen tak nedostane. :)

43 áťa áťa | 31. prosince 2017 v 12:29 | Reagovat

[42]: ty kráso :O asi ych se měl naučit rusky...

44 fluttershine fluttershine | 31. prosince 2017 v 14:40 | Reagovat

[39]: Nevím, neviděla jsem toto konkrétní video, ale dřív jsem je sledovala celkem hodně (a možná zase začnu, dobře se mi u toho háčkovalo) a nepřipadalo mi, že by na někoho přímo útočili, ale spíš se snažili přesvědčit diváky, aby si ověřovali informace a nevěřili všemu jen tomu, protože je to někde napsané, a tak nějak je navést na to, aby se začali o věci aktivně zajímat.
Což je vlastně podobné tomu, co nám vštěpuje Alue - ať myslíme vlastní hlavou a nevěříme všemu.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.