V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 13.12.

Dvě přednášky s MUDr. Janem Šulou: Jak si zachovat zdraví a O sedmi branách imunity

20. ledna 2018 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Oblíbená Videa
Ráda bych vám doporučila následující dvě přednášky s MUDr. Janem Šulou. Dalo by se směle prohlásit, že to pro vás mohou být dvě nejdůležitější přednášky o zdraví, jaké kdy uslyšíte (A ráda bych vám poděkovala za doporučení tohoto materiálu, ano, skutečně s těmito názory velice souzním, říká to samé jinými slovy). Speciálně pokud řešíte zdravotní problém, nebo se bojíte nemocí (,,No jo, tohle my máme v rodině dáno geneticky, tak já to budu mít taky..." Tato víra je mylná a velmi nebezpečná, jak uslyšíte i v doporučených videích.)
Pan Šula jasně říká k čemu je konvenční medicína dobrá a užitečná, a s čím si naopak poradit nedokáže. Také narovinu říká, že je mnoho velice dobrých a osvědčených funkčních metod jak pracovat s nemocemi - i s rakovinou - ale ze zjištných důvodů tyto jednoduché způsoby nejsou podporovány. Jsou totiž levné a hlavně člověka skutečně mohou vyléčit, namísto aby jen donekonečna potlačovaly symptomy. Proto jsou jejich vynálezci a propagátoři tvrdě potlačováni a jejich učení se zakazuje, přestože (nebo spíš PRÁVĚ PROTO ŽE) je účinek jejich metody jasně prokázán.
Když vám řekne laik jaké má zkušenosti s doktory, jak to ve skutečnosti funguje a jak moc vlastně ,,chtějí pomoct" lidem, má to trochu jinou váhu, než když vám to narovinu řekne člověk z oboru, člověk co to zažil zevnitř.
Pan Šula ve svých přednáškách přináší také řadu velice konstruktivních zpráv, faktů a praktických rad, jak bychom měli myslet a jednat, pokud chceme zůstat zdraví a vitální i do vysokého věku. Hodně dělá víra.


Když věříme tomu že jsme nebo že budeme nemocní, nemoc přijde, protože tím dáváme jednoznačný pokyn svým buňkám. A také pokud věříme, že je normální být s přibývajícím věkem stále více nemocný, prožijeme to, protože to svým buňkám zadáváme. Jediná cesta zdraví je taková, kdy přijímáme plnou zodpovědnost za své myšlení i styl života a neodevzdáváme moc nad sebou a svým tělem nějakým vnějším institucím, ale ponecháváme si ji a svědomitě s ní pracujeme. Je také velmi důležité zaměřit se v životě na smýšlení směřující k představě pevného zdraví, zatímco 999% populace se bohužel orientuje spíše na přemýšlení o nemoci a zabývá se představou vznikající nemoci.
Obě přednášky jsou velmi výživné, ta druhá hezky navazuje na první a věnuje se také tématice rakoviny. Pan Šula zde vysvětluje, jak rakovina vzniká, jak si ji člověk dokáže vytvořit svým myšlením a jaké jsou vhodné a nevhodné způsoby řešení tohoto onemocnění. Zdůrazňuje, že u závažných chorob nelze řešit a léčit pouze tělesné projevy, ale je nutné pracovat i s duší a psychikou nemocného.
Každý z nás je vyzbrojen geniálním imunitním systémem, který je proti vnějším zhoubám velmi dobře pojištěn. Pokud správně funguje psychika, pracuje efektivně i imunitní systém a buňky žijí v harmonii s celým systémem. Pokud však naše rozladěná psychika dlouhodobě dává tělu a jeho buňkám silně destruktivní pokyny, postupně si sami prolomíme zmíněných 7 bran imunity a závažná choroba přijde. Proto je nutné chápat člověka ne jako systém orgánů a hromadu masa obaleného do kůže, ale jako na spirituální emoční bytost, která má tak silnou emoční a psychickou energii, že tato energie dokáže dělat naprosté divy s fyzickým tělem. A to jak konstruktivním, tak i destruktivním směrem. Psychika léčí, psychika likviduje.
Naše tělo je podřízeno našemu způsobu myšlení a naší psychice. Pokud myslíme destruktivně, věříme že jsme nemocní, hovíme si ve své nemoci jako v bahýnku, pořád o tom všem vykládáme a litujeme se, jsme zakyslí, neumíme odpustit, závidíme, nenávidíme, nepřejeme druhým dobro ani úspěch, vyčítáme donekonečna staré křivdy, kompostujeme a vrstvíme si v sobě dlouhodobě všechny bordýlky co nám kdo řekl a udělal ošklivého, naše tělo se podle toho bude chovat a onemocní, nebo zemře pokud se neprobereme včas a nezměníme svůj postoj k životu.
Toto je velmi jednoduchý princip, který dodnes konvenční medicína nepochopila a neumí s ním pracovat. A z toho důvodu je potřeba vzít své zdraví za správný konec a věnovat se mu individuálně, aktivně a s citem, nestačí jen submisivně lupat prášky a myslet si, že to něco vyřeší.

Duše K - tentokrát s MUDr. Janem Šulou o tom jak ochránit své zdraví bez lékařů a léků
https://www.youtube.com/watch?v=jEIjHzC2ri8&t=3s


MUDr. Jan Šula a Jaroslav Dušek - 7 bran imunity a imunologie odpuštění
https://www.youtube.com/watch?v=7iy-Zoz8YS8

 


Komentáře

1 Andy Andy | 20. ledna 2018 v 1:36 | Reagovat

Pán si buňky naprogramoval do - já sám jsem táááák zdravý a proto mám žluté zuby (první fotka), na hlavě tři chlupy a očividnou nadváhu.
Pán pupkatý je sympaťák, je očividné, že jeho geniální imunitní systém funguje na 1000% ... 8-O

2 Alue Alue | 20. ledna 2018 v 8:11 | Reagovat

[1]:  Žlutost zubů je dána od narození, pokud se nebělí tak žloutnou dál čajem a kávou a nemá to co dělat s imunitou. Ztráta vlasů u muže souvisí s hormonálními potížemi a bříško o sedavém stylu života. Nemyslím si, že si Šula zaslouží od tebe takový odsuzující komentář. Nebo ty snad vypadáš naprosto dokonale a zuby si bělíš každý rok?

3 sycho sycho | E-mail | 20. ledna 2018 v 9:26 | Reagovat

Prednasku zarazenou zde jako prvni jsem videl asi 3x a muzu s cistym svedomim potvrdit, ze je to na dane tema opravdu to nejlepsi, co jsem kdy videl.

Dokonce mi z daneho prislo, ze Dr. Sula jde jeste o level dal nez doktor Hnizdil (psychosomatika) a ze dokonce i ty psychosomaticke procesy jsou schopni "nejak" zaznamenat a merit :)

Skoda, ze doktor Sula ordinuje v Italii a ne zde, hned bych k nemu zasel se svym problemem :/...

4 sycho sycho | E-mail | 20. ledna 2018 v 9:30 | Reagovat

[1]: Ty vzdycky delas jen to, co je pro tvoje telo spravne? To, ze vis jak na to neznamena, ze mas vyhrano.

Pri pohledu na pana Sulu me napadlo totez, co pises, to ale prece neznamena, ze neni zdravy. Treba mu na vlasech nezalezi, tak proste neresi jejich vypadavani, to je preci jeho pravo a nesnizuje to to, co rika...

5 Daisy Daisy | 20. ledna 2018 v 10:16 | Reagovat

I pod komentáři na YT řeší lidé pana doktora :-! Osobně si myslím,že je daleko podstatnější odnést si informace,které mohou zlepšit MŮJ život,např. se poohlédnout po knihách,které cituje a je jich tam spousta a určitě užitečných.Namátkou-Mental healing,Imunologie odpuštění,Biologie víry,Molekuly emocí,Nová germánská medicína,Dokonalý život.To je pro mě podstatnější než to, jestli je pan doktor sympaťák nebo ne.

6 armag armag | 20. ledna 2018 v 10:18 | Reagovat

Zuby z čaje nežloutnou. To bych je musel mít úplně žluté.
Kvalita zubů záleží hlavně na slinách a výživě.
Stačí, když něco z toho je jinak, než by mělo být a nic s tím neuděláš.
Také bych potřeboval, aby zuby rostly řekněme jednou za 10 let komplet nové.

7 Alue Alue | 20. ledna 2018 v 10:30 | Reagovat

[5]:  Pak se divíme proč jsou slavní lidé posedlí plastikama a nemůžou v klidu a míru normálně zestárnout, když je společnost tak strašně povrchní.

8 Daisy Daisy | 20. ledna 2018 v 10:48 | Reagovat

Před časem jsem měla problémy se zuby, kterých jsem se zbavila používáním ústní vody Dr.Landy-je skvělá,obsahuje ale mj.propolis a další bylinky,které zuby lehce zabarvují.Když jsem se ptala zubní hygienistky na odborné bělení,důrazně mě před ním varovala!Tak nemám sice zuby oslnivě bílé,ale za to zdravé-je to vždy otázka priorit :-)

9 Alue Alue | 20. ledna 2018 v 10:58 | Reagovat

[8]:  Zkus čistit kurkumou, přirozené zabarvení stahuje. Nebělí zub, ale čistí pigmenty na jeho povrchu.

10 Daisy Daisy | 20. ledna 2018 v 11:04 | Reagovat

[9]: Děkuji za tip!!Kurkumu při vaření ráda používám,ale hodně barví,tak by mě nenapadlo použít ji jako bělidlo ☺Vyzkouším!☺

11 hanka hanka | 20. ledna 2018 v 11:28 | Reagovat

[8]: Děkuji za tip na ústní vodu, vypadá to výborně akorát nevím, jestli obsahuje fluorid? Na netu jsem nenašla složení.

Jinak s kurkumou na zuby mám výborné zkušenosti, lehce bělí a mně pomohla s přecitlivělostí zubů, kterou jsem měla v důsledku chemického čištění na dentální hygieně. Díky kurkumě se to po měsíci spravilo, taky mám dojem že má tendenci jemně zatahovat obnažené krčky, prostě příjemné účinky po všech stránkách. Navíc kurkuma regeneruje mozek po chemickém fluoru.

Povídání je skvělé, nejvíc mě oslovuje myšlenka cítit svoje tělo, cítit se. To je pro péči o tělo klíčové, člověk pozná sám jestli je v pořádku nebo jestli nastupuje nějaká nemoc, případně jestli má jít k doktorovi nebo se léčit sám. Mám to štěstí (zaklepat) že mám cit pro to, co tělo potřebuje a co se mu děje, většinou když mám problém tak mě napadne samo co mi pomůže a trefím to, i když nemám nějaké velké znalosti o léčitelství.
Důležitá prevence před nemocemi je udržovat sám sebe v čistotě myšlenek, uvědomovat si co si myslím, co říkám a co mě k tomu vede, cítit emoce a nevytěsňovat. Dobrá pomůcka je taková základní mentální hygiena, večer před spaním si projít celý den, co jsem od rána dělala, zrekapitulovat, procítit, uzavřít a jít v klidu spát.

12 Andy Andy | 20. ledna 2018 v 13:26 | Reagovat

Dlouhý komentář, vím, no rozhodla jsem se odepsat na vaše reakce a dotazy:
Nezpochybňuji to, co pan doktor říká, je vzdělaný, inteligentní můž, leč nevěrohodný a pokrytecký ... Pokud piješ srajdy - instantní kávu a čaj ze supermarketů, pak tomu rozumím. Že zuby jsou žluté, jenže pokud pije něco takového, znamená to, že má v sobě takové ty parazity, malé potvory, co produkují chuť na to takové srajdy pít. Pochybuju o tom, že člověk s normálně fungující imunitou by něco takového pil a dobrovolně se vystavoval riziku.
To, že má nadváhu nemusí nutně znamenat, že nic nedělá, třeba mu jen nefunguje trávicí systém správně nebo má problémy se štítnou žlázou ....
Celebrity a slavní lidé. Pseudo hvězdičky o kterých se píše na blesk cz apod. jsou lidé sami posedlí pozoroností, protože nemají žádné sebevědomí, a proto potřebují ujišťování zvěnčí o své vlastné hodnotě.
A pak jsou tu opravdové celebrity a osobnosti, které si s názorem jiných lidí vůbec nelámou hlavu, protože mají své práce dost a nějaká povrchní Andy, která soudí lidi by je vlastně nezajímala. A pokud zabřednou do plastik, značí to něco o nich samých, že nejsou vnitrně srovnaní, ne dostatečně, aby byli proti soudům imunní. Tak to je, to je sláva. Přijdete o soukromí, lidé se o vás budou bavit, všichni to ví, že tohle je to ONO riziko, které se rozhodli podstoupit. Ví, do čeho šli.
Oh, zapomněla jsem na vlasy. Pánům vypadávají, už jsme si zvykli na to, že to  tak je a bylo a hotovo, tak proč tomu věnovat pozornost, ... vždyť výkyvy v hormonálním systému jsou zcela běžná záležitost, ženy mají bolestivé, případně nepravidelné, menstruace, akné, apod., ale snaží se s tím aspoň něco dělat, když už. Zatímco pánové to prostě nechají tak a i nadále si o sobě myslí, kdovíjací to nejsou fešáci, proč se nečím takovým zabývat, na vlasech přece nezáleží...

[2]:

[4]:

[7]:

13 Daisy Daisy | 20. ledna 2018 v 13:41 | Reagovat

[11]: https://www.picnicsro.cz/bylinna-ustni-voda-dr-landy-2x250ml?gclid=EAIaIQobChMIm4nhhMfm2AIVEmYbCh0n_w2fEAQYAiABEgKlyfD_BwE Tady je úplně na konci přesné složení :-) Beru z těchto webovek,mají dlouhodobě nejnižší cenu.

14 sasanka sasanka | 20. ledna 2018 v 16:26 | Reagovat

Ano,skvělé přednášky.Pan doktor Šula je velkým darem pro naši společnost.Konečně někdo,kdo se nezdráhá vypouštět přesné informace o tom jak se věci mají,zcela bez obalu.Předává velmi cenné a užitečné informace,především pravdu,která je pro lidi kteří se v oboru nepohybují nedostupná.Nebojí se ani tenkého ledu.Před panem doktorem hluboce smekám!! Jeho přednášky sleduji stále dokola už od doby co mu vyšly a snažím se vstřebat co nejvíce jeho mouder.Takovýchto úžasných osobností je tu pro naši společnost třeba!

15 Alue Alue | 20. ledna 2018 v 18:00 | Reagovat

[14]:  taky to sjedu ještě jednou, minimálně.... už jsem použila jeho radu s červeným vínem v praxi :D

16 Daisy Daisy | 20. ledna 2018 v 18:07 | Reagovat

[15]:Tomu,Aluško,nevěřím,že Ty jsi byla na rtg!?! :-)  :-)  :-D Pan doktor říká litr červeného PO  vystavení se rtg záření :-) :-)

17 Alue Alue | 20. ledna 2018 v 18:08 | Reagovat

[16]:  i po rentgenu říkal

18 Daisy Daisy | 20. ledna 2018 v 18:25 | Reagovat

[17]:Tak na zdravííí :-)

19 lenka f lenka f | E-mail | 20. ledna 2018 v 19:41 | Reagovat

Červené víno je dobré a obecně na krvetvorbu je taky dobré veškeré červené ovoce. Mě hrozně chutnají třešně. :-)

20 keito keito | E-mail | Web | 21. ledna 2018 v 10:01 | Reagovat

Ahoj, když si tak čtu komentáře, fakt NECHÁPU, co tu řešíte. Místo toho, abyste se zaměřili na OBSAH, řešíte vzhled, neboli FORMU. TAkovéhle skvělé přednášky by nám měly být omílány pořád dokola, nebo spíš vtloukány do hlavy ;-), aby každému došlo, jak to s námi je, jak fungujeme. A hlavně by bylo třeba s tím začít už od útlého věku. Protože čím dřív pochopíme, že si za vše můžeme sami, že lze myšlením změnit vše, tím líp. V pozdějším věku je těžší přešaltovat, nicméně jak je vidět na příběhu například Clemense Kubiho (byť u něj to byla hraniční situace), lze to i později ;-). Mezi takto smýšlejícími lékaři je tento pro mě nejdůvěryhodnější. Vyhovuje mi, že to má pojato jak ze strany HMOTY (věda), tak i DUCHA (psychosomatika).

21 Jarek Van Ek Jarek Van Ek | E-mail | 21. ledna 2018 v 20:28 | Reagovat

Myslím,  že vše je poněkud komplikovanější a současně jednodušší.  Neexistuje žádná zázračná metoda k uzdravení.  Někde zabírá chemie ( chytřejší ví,  že hlavně odpočinek a víra v uzdravení), jinde zabírá alternativa, obojí v reálu platí omezeně. Evidence based medicína má nějaké metody, které do určité míry fungují,  včetně vyoperování novotvarů atd..
O co opírám svůj nazor? Řada lidí potvrzuje své neobvyklé schopnosti, své vize. Zdá se, že duše není jen filozofický pojem, že je tedy nesmrtelná. Logické pak je, že pokud si duše vytvoří životní plán pro nastávající pobyt zde na Zemi, pak jeho součástí budou i nemoci. Co jiného mimo lásky může ještě tak zásadně ovlivnit naše konkrétní prožitky,  pocity, zkušenosti. Bez nemocí  by duchovní cesta byla výrazně omezena. Proto si myslím,  že nemoci k životu patří a že způsob,  jakým jim chceme čelit souvisí s naší životní filosofií,  úrovní duševního rozvoje jedince.
U Dr. Šuly je vidět i určité znechucení vůči linii, kterou tvrdě prosazují oficiální lékařské instituce, včetně lékařské komory. Je z něho cítit i vztek za osobní dehonistaci. Proto některé jeho tvrdé odsudky ofic.medicíny, jsou poněkud zjednodušené, nebo jdou za hranu. Ale z přednášky je zřejmé to, co ví hodně z nás,kteří  mají zkušenosti s vážnou nemocí, že evidence based medicína toho ještě velmi hodně neví a hodně tápe.

22 Andy Andy | Web | 22. ledna 2018 v 9:33 | Reagovat

Koukala jsem a super. Konečně mi docvaklo pár věcí, co jsem potřebovala a moje zdraví je obratem lepší při spolupráci s akupunkturou. Zdá se to strasne složité a přitom je to tak jednoduché... Prostě se řídit svými pocity a být zaměřena na  zdraví  než na
problém. Achjo, ten život mě nepřestává překvapovat jak skvěle funguje - v praxi :-D

23 Daisy Daisy | 22. ledna 2018 v 11:08 | Reagovat

https://youtu.be/_EGwFsLHzSE Na YTjsou další skvělá videa s MUDR. Vojáčkem, který je kolegou Dr.Šuly-vzdělaný,vtipný a hezký muž-takže snad přesvědčivý i pro kritiky vzhledu dr.Šuly :-D

24 Aťa Aťa | E-mail | 22. ledna 2018 v 11:24 | Reagovat

Mám odskúšané na sebe,že pán doktor hovorí pravdu. Pri jednej lekárskej kontrole mojej chrbtici mi doktor povedal,že to mám tak rozhádzané,že mi to začne rýchlo odchádzať. Usmiala som sa a pomyslela si: "No určite, moja chrbtica mi dlho vydrží." A vydržala, prešlo už odvtedy dvadsať rokov.

25 Dominika K. Dominika K. | 19. června 2018 v 22:27 | Reagovat

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama