V e-shopu Alue.cz jsou nové Brazilské křišťály. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 14.11.

Výklad symbolického sdělení od Google (1.díl)

14. února 2018 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Symbolika
Následující série článků vyšla nedávno na tadesco.cz, vzhledem k důležitosti a konstruktivitě jejího sdělení zařazuji i sem...
Symbolika google připravená pro rok 2018 pro čtenáře tadesca rozluštěna. Velice úzce spojena s časopisem The ECONOMIST 2018. Díl 1/2

Než budeme pokračovat v analýze a dekódování časopisu The Economist, je nutné vysvětlit i následující dekódování, které má velmi úzkou vazbu na děje budoucí a na obálku tohoto časopisu. Bez tohoto vysvětlení by vám objasňování obálky nebylo vůbec pochopitelné. Pochopili by to jenom zasvěcení…..

Symboliku jsem viděl také živě, ne zcela náhodou, když jsem jedno ráno zasedl k počítači, uvařil si kávičku a…..
Ejhle, vyskočil velmi zajímavý vzkaz, nejen pro mě ale pro celé lidstvo. Není to jenom jeden jediný vzkaz, bylo jich více a musíme je tedy skloubit dohromady a vysvětlit. - Kdo je ale viděl a hlavně, kdo je všechny správně pochopil?


Následující události pro tento rok nám museli dát vědět a zakódovali vše do REKLAM, na které se většina lidí dívá. Potom nemůžete tvrdit, že jste to neviděli. Jóó, že jste nepochopili, na to vám řeknou: TO JE ALE VÁŠ PROBLÉM…..

Dejme se tedy do práce, budeme dekódovat 5 filmů (reklam), kde bylo vše řečeno….

ANIMACE A FILM REKLAMA 1
Můžeme hned na začátku tvrdit, že se jedná o velice zajímavou symboliku a vzkaz lidem. Pravděpodobně lidé, kteří dostali za úkol udělat následující symboliku, to nedělali s láskou a úsměvem. Věděli, že se jedná o jejich krk v dalších budoucích dějích. Končí doba temna a začíná právě to, na co celé lidstvo staletí a tisíciletí čekalo. Pamatujte ale, že vše záleží na nás, na každém jednotlivci. Nesmíme jít proti sobě, mohlo by vše skončit katastrofou a vězte, že s tím právě počítají…..

Je nutné opět připomenout větu, kterou pořád opakuji:
KE KONCI ČASŮ LIDSTVA MUSEJÍ LIDEM ŘÍCI PRAVDU
Je úplně jedno, jestli je řečena otevřenou řečí, nebo symbolicky. Byla lidem ukázána. Je to pouze a jenom váš problém, když symbolice nerozumíte.
Obraz řekne víc než tisíce slov. A ptáte se, proč nerozumíte obrazům? No, protože jste se naučili číst zavádějící písmena….

Podívejme se na celou animaci najednou:

Probereme si všechno postupně. Celý seriál obrázků se skládá z několika jevů, které je nutné postupně i s možnými důsledky rozebrat…..

PRVNÍ OBRÁZEK SI ROZEBEREME PODROBNĚJI
Jedná se o symboliku opět ve dvojité dualitě. Dvě písmena G a dvě písmena O, podle ,,G O O G L E" a také dvě sluníčka. To druhé by mělo dělat tečku za veškerými destruktivními ději na planetě Zemi. Je to opět upozornění na dvojitou dualitu a mohu prozradit dopředu, že jedno upozornění ještě přijde. Jak vidíte, máte opět všechno na černém podkladě. Vědí, že jejich čas vypršel. Přichází změna.

Obrázek 1.
Obrázek 1. nám ukazuje člověka, jehož hlava je jedno O a drží v levé ruce "měřící kleště". Drží je ve správné ruce. Jak víme, levou ruku ovládá pravá mozková hemisféra, a proto je to správně uchopeno do ruky. (Malé děti berou vždy tužky do levé ruky a snaží se takto psát, než jim domestikovaní rodiče začnou "ničit " jejich správný život a přeorientovávat je na ruku pravou a vše s tím souvisejícím). Je to úplně stejné jako se správnou orientací (muž versus žena).
Muž na obrázku pozoruje slunce a zároveň měří. Je zde naznačeno správné vnímání dějů a správné pochopení dějů. Pravá mozková hemisféra a levá ruka, levé oko, které se dívá do světla….

Obrázek 2.
Samotné slunce na obloze má 18 špiček, čímž je naznačen ve dvojité dualitě rok 2018 a související děje v tomto roce. A právě nesmíme zapomenout na dvojitou dualitu, která tvoří 18 špiček paprsků sluníčka, čímž je také naznačeno 3×6, číslo ĎÁBLA ale také hmoty. Opět potvrzeno, že nadešel jejich čas, a končí…..

Obrázek 3.
Sluníčko spadlo do váhy. Váha má dvě ramena, dvě misky a dva podstavce na kterých stojí. Nacházejí se v každém momentu i dvě sluníčka v obraze. Je to potvrzení prvního obrázku a jak se má celý děj vnímat. Je zde na dvojitou dualitu kladen značný důraz. Slunce zapadlo do misky, prvně se tetelí a pak se diví, vyvalí oči, že nemá takovou váhu (sílu) aby vyzvedlo svůj protějšek (závaží) které symbolizuje 144.000 světelných bytostí, které mají na planetě Zemi veliký úkol. (Byly povoleny padlými anděli) a jsou mezi námi….
Váha a slunce poukazuje na nelogičnost dějů.

Obrázek 4.
Sluníčko, které mělo 18 "paprsků" (mimo jiné také symbol pro rok 2018) vyskočí z misky, ze své původní pozice a na chvíli zůstává miska bez závaží. (svět zůstává bez celosvětového hegemonického vedení) momentálně v Německu, v Česku je také bezvládí no a mimochodem se EU rozpadá vládcům pod rukama…..

Obrázek 5.
Na misku po seskočení sluníčka velkého, dopadá slunce malé. Pamatujte, že mnoho lidí vidělo dvě slunce na obloze. Byla i vyfotografována. Zátěž 144.000 světelných bytostí zatím zůstáva dole. Dávají tím najevo, že nikoliv logika, ale právě intuice a vše nelogické je to pravé….

Obrázek 5-5.
Po dopadu malého sluníčka, které vyzvedne misku se 144.000 světelnými bytostmi do výšky, je symbolická zpráva pro lidstvo, že nastávají konstruktivní časy a zlaté časy lidstva. Malé sluníčko které po dopadu tvoří s velkým, které vyskočilo z misky symbol osmičky 8 a tedy symbol nekonečna, symbol přístupu k datům ke kterým lidstvo doposud nemělo možnost přístupu….
Po kratičkém "tetelení sluníčka" a pousmání se objeví obrovské světlo, jakoby světelný výbuch a ROZSVÍCENÍ pro každý lidský mozek…..

OBRÁZEK 7.

Sluníčko "explodovalo", jinak řečeno došlo k osvícení lidí a teprve nyní budou mít ty správné znalosti. Přejdou z temna do světla….
Ale pozor, na cestě nás čeká ještě mnoho překážek.

Napsal tm
opravila Alue


 


Komentáře

2 chleba chleba | 14. února 2018 v 15:32 | Reagovat

ten doodle z googlu probehl uz 17. rijna 2017, popis prilezitosti zde: https://www.google.com/doodles/s-chandrasekhars-107th-birthday

3 asdf asdf | 14. února 2018 v 16:19 | Reagovat

je to obrazek na pocest americkeho astrofyzika ktery dostal nobelovu cenu
144 je neco s hmotnosti slunce a bileho trpaslika google dela tyhle animace pro ruzne vyznamne dny, ale vy tam o tom nepisete ani slovo https://cs.wikipedia.org/wiki/Subrahmanyan_Chandrasekhar
nevim proc z toho delat neco co to neni, takhle najit veci tam kde nejsou se da snad u vseho

4 LucTuc LucTuc | 14. února 2018 v 18:09 | Reagovat

[3]: No tak jako to číslo je náhoda co není přehlédnutelná. Mě to třeba už šrotovalo hlavou kolik tohle lidi vidí, když jdou na internet a jestli tohle nenese nějakou zprávu, proč zrovna číslo 144? I v té animaci je vybráno náhodně, protože se jedná o zátiší které má naznačit že i menší těleso může mít větší hmotnost a takto náhodně vybrané číslo má svůj vlastní význam. To nejde přehlédnout.

5 kalia kalia | 14. února 2018 v 21:49 | Reagovat

[1]: ve snu se mi zdálo, že lidi z budoucnosti normálně cestují do důležitých historických událostí. Jsou to civilisti, asi se tak učí dějepis nebo nevím, proč to dělají (spíš asi koho to zajímá, ten se na danou událost může živě podívat). Nic neovlivňují.

I v realitě jsem něco takového zažila.

6 chleba chleba | 15. února 2018 v 9:46 | Reagovat

[4]: ne, to cislo neni vybrano nahodne. viz ty odkazy v komentarich [2]: a [3]:, ale muzes si to precist treba i tady: https://cs.wikipedia.org/wiki/Chandrasekharova_mez

a navic, neni to 144, ale 1.44, coz je v ty grafice spatne videt.

7 Míša Míša | 15. února 2018 v 14:39 | Reagovat

[6]: jo no
taky sem si až teď všimla, že je to 1.44

8 Dave Dave | E-mail | 15. února 2018 v 19:14 | Reagovat

[5]:
A můž use zeptat, co jsi zažila? Zajímalo by mě to :-)

9 Alaiana Alaiana | 21. února 2018 v 0:04 | Reagovat

Jo, tak tohle je opravdu moc konstruktivní. Že je tam 1,44 jsem si všimla hned a stejně vím, že to má tento zde popsaný význam. Oni nám to opravdu nebudou dávat jako dětem ve školce...

[3]: Jj, dělá, takže tohle má dvojitý význam. A ten druhý je skrytý, ti co znají symboliku to vidí, že jo.

[5]: Tak to by bylo krásné, kdyby to tak bylo. A Kalio, kdyby náhodou, taky by mě zajímal tvůj zážitek, prosím. :)

10 Michaela Michaela | 21. února 2018 v 19:29 | Reagovat

Proč číslo 144? Když si všimnete pozorně, je to 1,44 (anglicky mluvící země často místo čárky používají u desetinných čísel tečku, tedy 1.44). Toto číslo znázorňuje tzv. Chandrasekharovu mez, ta udává co se stane s hvězdou když dojde do určitého stádia. Pokud je daná hvězda víc hmotná, než je 1,44x násobek hmotnosti našeho Slunce, tak vybouchne jako supernova a odhodí své vnější vrstvy, zbytek se promění v extrémně hustou a hmotnou neutronovu hvězdu. Pokud je hvězda méně hmotná než je 1,44x násobek hmotnosti Slunce, hvězda jednoduše spotřebuje své palivo a vyhasne. Závěrečný výbuch malé, ale pravděpodobně mnohem více hmotné hvězdy má zřejmě znázorňovat supernovu  

Takto nějak to popisuje dnešní moderní věda, tou je zde ale poměrně dost pohrdáno. Samozřejmě si to číslo může každý vyložit jak chce, ale dá se na to dívat i tímto pohledem a nehledat v tom za každou cenu nějaké poselství :-) :-) :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama