Kniha Anděl strážný: Je v prodeji na alueshop.webnode.cz ZDE!
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 20.02.

Zápisníček / Únor 2018

3. února 2018 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Aluška.org: web a novinky
Aktuální dění ze světa, i z mého života. Vítejte v Zápisníčku :)
Příspěvky jsou řazeny sestupně, pro nejnovější data scrollujte dolů.

01.02.2018
Veverčí miminka asi letos budou zase!! :) V Zápisníčku na minulý měsíc mi došly znaky, tak jsem nemohla napsat, že jsem 30. ráno vstala a na balkoně dvě veverky. Moje černá střešní spolubydla a červený veverčáček. Že je to kluk a že zadělává na miminka mi bylo hned jasné, protože nepříbuzné veverky spolu na balkoně ve stejný čas nikdy nebudou, leda by se pářily a leda by sameček běhal za samičkou. Taky mu šel vidět pinďa, takže je to jisté, opravdu se teď veverky páří. Veverčáček byl oproti té mojí přerostlé vypasené tučné obludě úplně drobounký a hubeňoučký, tak doufám že taky někdy dojde na svačinku, jídla tady mám dost. Veverčáček rozkošně stydlivě seděl na zábradlí se složenýma pacičkama a hypnotizoval meděnýma očkama naši tlustou samičku. Snědli byste ho láskou. Nebyl moc rád že je točím (ale kdo by si to nechal utéct, já chci mít něco taky na památku, netočím jenom pro lidi ale pro sebe taky. Když vzpomínám na Máju, tak si s ní pustím videjko a hned se cítím líp.), tak se různě přesouvali. Podařilo se mi veverčáčka natočit úplně zblízka a pak jsem je nechala napokoji, aby mohli udělat ty miminka, na která se těším, doufám že budou bydlet zase u mě na střeše a že mi je přijde mamina ukázat! :) Jinak je to ta mladší čokoládová veverka, loňské miminko co bylo odchované na střeše tu zůstalo a teď ji prohání samečci, takže uprostřed noci se ozývají rány, jak veverky dupou na půdě a jak se tam nahánějí. Stará mamka veverka snad taky bude mít znova mladé, doufám.

Malá pikantnost na téma voleb, možná bychom se mohli inspirovat :D


Město Cormorant v Minnesotě opětovně zvolilo psa za svého starostu.
Důvod je prostý, město je malé, čítá jen pár set obyvatel a starostu nepotřebuje, ale někoho si zvolit musí. A jelikož zákon přímo nezakazuje mít za starostu psa, zvolili zlatého retrívra, který si pozornost náležitě užívá.
K tomu by se v rámci dnešních závažných zpráv ještě dalo dodat následující:
Pamatujete na Pepu Outsidera? Je to Slovenský troll, který tvrdí že žije v Austrálii, že dělá pro ACIO, ale ve skutečnosti vysílá od Košic a nejmenuje se Peter, ale Juraj. Příjmení má jakési maďarské. Byl to důvod proč jsem já a pak i TM ukončila spolupráci s prvopodstatou, protože když jsem viděla, jak pod záštitou tohoto trolla vzniká údajný troll team, který zveřejňuje články ,,channeling s Gandalfom, channeling so Sarumanom, channelingy s dalšími dvěma postavami z počítačových her co si ani nepamatuji ale vypadají strašně VIP a duchovně..." bylo mi jasné že žádný tým to není, že to všechno píše Juraj pod jinými jmény a když jsem apelovala na zdravý selský rozum majitele PP, bylo to házení hrachu na stěnu. Já ale na rozdíl od jiných autorů nejsem žádný anonym a beru svoji práci vážně, pokud možno seriozně a nemůžu si dovolit spolupracovat s nějakými zmetky, trolly, nebo blbci. Takže nahazuji zpátečku hned, jak od někoho začne smrdět podraz. Dost jste se mě ptali ,,co si o tom myslím", tak tady to dodatečně máte, vyklopené narovinu.
To jsou staré věci co vím už dlouho. Ale ohledně této kauzy vyšla nová perlička, protože Juraj je zveřejněný na jakémsi videu, kde je vidět jeho obličej. Je to takový klasický plnotučný počítačový koblih. Na tadesco o tom vyšel krátký článek od Terezy a najdete tam i odkaz na inkriminované video. http://tadesco.cz/peter-insider-odhalen-video/

,,...nesmysly, dezinformace, lži a místy až groteskní báchorky jednoho muže, který sám sebe nazýval, a možná pořád nazývá, Peter Insider, údajný ředitel 12. sekce ACIO (Advanced Contact Intelligence Organization = Organizace pro kontakt s vyspělými inteligencemi). Několik rozhovorů (lépe vyjádřeno pokusů o rozhovor, poněvadž jeho slovní projev byl otřesný) jsem slyšela. Mnohdy jsem nevěděla, jestli ty své "top secret informace" opravdu myslí vážně nebo tahá posluchače (včetně pana woodmena) za nos.
Ve videu níže (od minuty 49:54) ho můžete vidět, jak poskytuje své "top secret informace" v nějakém bytě na Slovensku. Nemyslíte, že údajného ředitele ACIO by měli pohostit spíše v luxusním hotelu? Dokonce známe přibližné místo, odkud vysílal přes Skype své "zaručeně pravdivé" zprávy z celého světa na jakékoliv téma. Požádala jsem už loni svého dobrého kamaráda, který má svůj kontakt v zahraniční zpravodajské službě, aby nechal dát analyzovat jeho skypové hovory. Místo, odkud vysílal a kde pravděpodobně i žije, jsou Košice nebo jejich okolí."

Zajímavá je i diskuze pod zmíněným článkem, kde se vyjadřuje diskutující Maroš, jeho příspěvek mě velmi zaujal:

Psychopatov "mám v uchu"! Vysvetlím… V minulosti mi "prechádzali" v jednom civilnom zamestnaní po niekoľko rokov "cez ruky" - skôr cez bránu "firmy", stovky až tisíce problémových ľudí, a od odhadu - čo sú zač, závisel jednak môj príjem, ale i bezpečnosť, a aj sa streľalo, aj sa bodalo. Teda - reč tela, pózy, farba hlasu, oči, pach, a - PRÍBEHY! Báchorky, báchorky, prípadne vyhrážky, sľuby. 99% vrodení psychopati - to 1% buď ich obete, alebo SIS-kári a provokatéri. Naučil som sa ľudí čítať a počúvať. To vibráto v hlase, priškrtenosť, herectvo - skrátka nuansy ich vnútra. Bolo to špinavé obdobie môjho života, ale jedinečná škola života. Teraz k veci! Toho PSYCHOPATA "Insidera" som počul po prvý krát na Svobodnom vysílači - SVCS a myslím neskôr aj na Slobodnom vysielači SK. Hneď hneď po prvej relácii som e-mailom "vyletel" na Pavla Hlávku - či je až taký blbec, že nevníma tie bláboly Insidera, ktorý neskutočným spôsobom - odbočím - "Kapitán" Danko - SK poslanec za SNS má ešte ďalšiu prezývku - "generátor náhodných slov " - pretože tento človek často nevie dať dohromady slová vyjadrujúce jednoznačnú logickú vetu - naspäť - teda že - Insider blúzni, že je to typický prejav konfabulácií psychopata, ktorý verí tomu čo hovorí, a pretože skutočne má víziu tejto svojej fantázie - z ktorej je sám nadšený - dokáže toto prežívať, a teda - PÔSOBÍ AUTENTICKY - presvedčivo! Rodený podvodník! Lenže - tú infantilnú úchylku má vo farbe hlasu! A vďaka tomu, že takéhoto človeka nevidíte, že vás nedokáže odpútavať fascinujúcimi gestami - "čarovať vám pred očami" - dokážete túto nenormálnosť vôbec zachytiť! V tomto je rozhlas ozaj skvelý - ako analyzátor.
Pavlovi Hlávkovi som zúrivým mailom na rovinu vytkol, že nesie priamu zodpovednosť za budúce naivné obete tohto "blogera kontaktéra", ktorého SVCS vďaka IDIOTIZMU A ZARYTEJ - Z PRESVEDČENIA! - NEPROFESIONALITE NEKOMPETENTNÉHO Pavla Hlávku, takto jeho pomocou - SVCS vlastne STVORÍ - vytvorí mu dôveryhodnosť - a "projekt Peter Insider" - si bude žiť vlastným životom!
Reakcia Hlávku, či SVCS? Žiadna! Prečo? Pretože Hlávka síce SVCS zakladal, ale je to DRAMATURGICKÝ PABLB! - a toto napíšem ako Fantzzi chemtrailsom na oblohu - človek bez vedomostí a kompetencií, ktoré navyše aj odmieta získať - naučiť sa, či delegovať na niekoho schopnejšieho! Hlávkahlávka - je najslabší článok reťaze SVCS. U mňa je to jedným slovom - ko…
Takže - Prvopodstata prevzala Insidera tiež, na čo som prudko a hrubo reagoval voči Tomášovi, že tento psychopatický ko… sa pripája najskor "niekde od Malaciek" - nech si dávajú pozor! Ale - Woodman, tak ako aj Hlávka - boli - a Hlávka stále je - vďační, za každú hovadinu, ktorá im umožní to ich "médium" - "zvýnimočniť" - navyše - Hlávka funguje - ako absolútne neproduktívny redaktor - nedotknutý poznaním - v podstate ako parazit na reláciách vyrobených inými - Jarda Chvátal, Doležal a iní…
Pozor! tento príbeh ešte neskončil! Takýto psychopati túžia niekoho úplne ovládnuť, a ja sa obávam, že obete "Insidera" už niekde existujú…

Já jsem nikdy nedala víc než jednu minutu blábolení Pepy Outsidera a šokovalo mě, tolik se našlo lidí, kteří mu to žrali. Že vůbec někdo měl nervy, poslouchat hodiny v kuse ,,eeeeee aaaa eeee takbysomtopovedal eeeee aaaaa - a kolik tam teď máte hodin? - eeeeee aaeeee jako momenálně? eee eeeeee...". Lidi co to nemají v hlavě v pořádku poznáte velice rychle podle hlasu, intuitivně máte tuto schopnost v sobě, ani nemusíte být nějaký odborník, nebo kriminalista.

4.2.2018
Veveřák už evidentně splnil co měl, na veveřátka je zaděláno a včera jsem ho potkala, jak snídá na balkoně. Takže už živím i potenciálního taťku :D

Byla jsem upozorněna na zajímavý film s názvem PLANETA 51. Je to pohádka pro děti z roku 2009. Podobnost s AREA 51, nebo PLANETOU M 51 odkud je rasa Animus, je poměrně podezřelá.
Na pohádkové planetě 51 žijí zelení lidé, kteří se nejvíc bojí invaze mimozemšťanů která je bude žrát, nebo ovládat jejich myšlení. Vše tam dětem otočili přesně naopak. Na vodítku si jako svého hodného pejska vodí aliena (Vetřelec), co močí kyselinu. (https://www.csfd.cz/film/238481-planeta-51/prehled/)


12.2.2018
Přináším jeden velmi čerstvý a velmi vtipný postřeh ohledně Pepy Outsidera. Někdo na něj vyhrabal video, kde se účastní konference v angličtině. Lidi kteří mu konferenci nabídli, asi trochu překvapilo, že Pepa ve skutečnosti pořádně neumí anglicky (mluví hůř než Milouš ,,like a bablbam"), ale když už se to vysílalo, tak jim asi nezbylo nic jiného, než tu hru hrát s ním. Pepa Outsider se údajně ve videu lituje, že mu prý minulý týden ,,oni" zabili manželku přímo před jeho očima. Přitom víme z jiného jeho videa, že tvrdil, že jeho manželka je mimozemšťanka a je údajně neohrozitelná.
No kdo ještě takové pytlíkoviny poslouchá a hlavně kdo jim věří... to mi hlava nebere. Pepa hlavně údajně žije v Austrálii, takže je zcela omluvitelné, že neovládá angličtinu. Nechápu, proč do toho šel... kor když přece truchlil za imaginární manželku, že jo. Ale jinak tam zní docela vypohodičkovaně, na to že by měl truchlit. Však to se stane každýmu docela běžně, život jde dál, že jo.
Ještě jsem jukla na stránečky jedné účastnice inkriminované konference s Outsiderem a to je také hodně silný materiál. Hlavně ten photoshop s perlou a výčet 14ti profesí, které údajně dělá, včetně Lemurijského léčitelství a Keltského šamanismu... jo a taky čte Akášu a čistí minulé životy a vůbec dělá úplně všechno.
Achjo... videjko je TU, stránečky jsou TU, pokud byste se rádi pobavili, nebo spíše pozastavili. A zábavný photoshop TU, pokud byste ocenili i malou kulturní vložku v tomto všedním dnu.

16.2.2018
Svoboda slova na internetu už se evidentně chylí ke konci. Hlavně občané nemyslete a nehledejte si zdroje nezávislých médií. My vám řekneme co je pravda a co si máte myslet. viz. článek: Cenzura? Centrum.cz blokuje e-maily s odkazy na dezinformační weby
,,Freemailové služby vydavatelství Economia podle webu Aeronet.cz blokují e-maily, ve kterých se nacházejí odkazy na "alternativní" média. Cenzura by měla být zavedena na schránky @centrum.cz, @atlas.cz i @volny.cz. Podle Aeronetu blokování začalo 15. prosince 2017 a trvá dodnes. Má prý souvislost s prezidentskými volbami, neboť majitel Economie Zdeněk Bakala podporoval Drahoše, na něhož ona "alternativní hlásala skutečnou pravdu"."
Doporučuji přečíst celý článek, kde najdete podrobnosti. Centrum.cz mělo vždycky maily na dvě věci. Na ho, a na prd. Jestli se vás problém týká a hledáte mail kde vás nikdo nebude sledovat ani vám filtrovat poštu, zkuste protonmail.com

Už před nějakou dobou bylo velké halo kolem instantního nápoje MANA. Výrobce udeřil na trh se zajímavou propagací a zajímavým nápadem. ,,Nevařte, buďte líní, náš nápoj vám dá všechno, co potřebujete..." A v propagačním videu vám to vysvětluje opičák ve skafandru. Achjo. Ideální výrobek pro naši mladou generaci, která je ráda když umí uvařit čaj, protože dělat kuchtu v kuchyni už se dneska nenosí, když má člověk tolik práce na svém ultramoderním dotykovém telefonu. Také se u pití Many nemusí přemýšlet co nakoupit, nebo jak z toho nakonec neudělat blivajs.
Kamarádku výrobek zaujal, a zastavila se podobně jako já při pročítání obsahu. MANA totiž obsahuje sojovou bílkovinu, řepkový olej, lipidy mořské řasy, synteticky vyráběné sladidlo sukralozu a je pěkně mastná. Za výrobek sestavený z levných nebo ne ideálních surovin vypláznete pěkných pár tisíc, ale přesto má nápad úspěch a prodává se dobře.
Připadá mi smutná tahle doba, která přišla. Kdy někteří lidé místo vaření raději pijí hotový nápoj s maltodextrinem a říkají tomu vývoj/pokrok. Všechno je strašně přetechnizované a uspěchané, všichni neustále nalepení na obrazovce, i když jdou do kavárny tak se neumí bavit s lidmi ale pořád musí do toho telefonu čumět. A už se ani nevaří... Protože je tu neustálý přístup k něčemu zajímavějšímu. A tak se velice rozmáhají řešení pro líné lidi. Jako dovoz krabičkové diety do domu, nebo instantní tekuté jídlo... Kdo má dneska čas na jídlo, no ne?

Když jsme u té přetechnizované doby... Mám pocit, že jsem zaspala někde v době před deseti lety, když jste byli cool, pokud jste nosili v kapse mp3/mp4. Mám starý iPod classic, už je mu 10 let a baterka je podle toho úplně vyždímaná. Všechno jede, nikdy jsem ho nehodila na zem a když se sekne, má kombinaci kláves na restart, takže ho vždycky oživím. Ale už nic nevydrží. Tak jsem se dívala, co mi Apple může po deseti letech nabídnout. Hledala jsem vlastně to samé. Ideálně kolem 100GB místa, ať si to můžu vesele zaflákat úplně vším, na písničky, filmy.... víc nepotřebuju. A hle, zjistila jsem, že už se Apple neotravuje s děláním úplně obyčejného přehrávače. Dneska mi nabídne tablet za 30 litrů, co se odemyká na otisk prstu, má kameru vepředu, vzadu, podporu pro hry, napojení na wifi a vlastně slouží i jako telefon. Tak jsem se zděsila při představě, že bych si měla dobrovolně koupit takovej krám, co mi bude skenovat otisky prstů.... A to jsem ještě žabař, před pár dny u mě byla návštěva, co má prý telefon, který se odemyká pohledem na obličej svého majitele a byl nový, takže telefon si nějaký měsíc na ten obličej zvyká a zapamatovává si ho... To nechceš... To fakt nechceš.
Vypadá to, že možná Apple dělá servis a možná mi tu baterku vymění a budu moct frčet se starouškem dál. Protože za krám na otisk prstů peníze nedám, nejsem blázen. To bych nechtěla ani zadarmo. Dívala jsem se zase u jiných firem, ale mám blbou zkušenost, že když to nemá tlačítko na tvrdý restart, tak to do dvou let zdechne tím že se to sekne a navíc má všechno strašně malou paměť.
Nechápu, proč Apple nezůstal u výroby classic, když to byl takový obrovský hit. Možná právě proto, že ten iPod je udělaný tak dobře, že si minimálně dalších deset let nic nemusíte koupit a to se v dnešní době konzumu jaksi nepodporuje. A navíc po těch deseti letech zažijete šok, protože to na co jste zvyklí, už se dáááávno nedělá. Dneska frčí otisky prstů a instantní jídlo v tetrapaku.

18.2.2018
Včera dopoledne jsem vydala nové video o Zlatušce, které si diváci v podstatě vydupali :D A za cca 24 hodin to posbíralo skoro 7 tisíc shlédnutí. Takže veškeré moje vlogy, Alutalky a veverky se můžou jít zakopat, morčata prostě jedou nejvíc. Na titulní stránku webu video házet nebudu, protože tady vše již bylo popsáno a v podstatě je to jenom opakování událostí z listopadu - prosince 2017.

Co se přihodilo Zlatušce?
https://www.youtube.com/watch?v=vwwqVZIJ6Mw&t=12s

Kdybyste náhodou někdy chtěli propadnout davovému šílenství kolem zázračné černé korejské masky na uhráky Pilaten, tak to prosím nedělejte. Dneska jsem to zkusila, jednak to vůbec nic dobrého neudělalo, akorát mi to vytrhalo všechny chloupky na obličeji, mám totálně podrážděnou pleť a pěkně to pálí. Hodím to už rovnou do koše, protože nejsem sadista. Achjo :-/ Krám jeden levnej. Mám dobré zkušenosti se slupovačkou od Avonu, Rioru, ale tohle Pilaten je fakt špatný.

20.2.2018
Zázračná maska Pilaten je nejenom na nic, nejenom že mi podráždila obličej, ale ještě jsem se z ní osypala. Fakt dobrej kup toto. :D :D :D

Předevčírem bylo u nás o půlnoci -9,5 a včera -7,5 stupňů. A to mě všichni strašili jak bude -30. Říkala jsem že jestli bude někde -30, tak maximálně místy na horách a ne u nás na malém kopečku, že to je zase nějaká konspirační teorie. O 30 kiláků dál už hlásili -12. Kolik jste měli vy? :)


.....

 


Komentáře

1 BED BED | 3. února 2018 v 1:27 | Reagovat

Budem hnusná - ale on vyzerá ako nejaké "nedochúdče". :-D  Ako sa dostanem ku posluchu jeho hlasu ?

2 Vojta Vojta | E-mail | 3. února 2018 v 7:59 | Reagovat

Již ve starém Římě to dotáhl jeden kůň až na senátora. Proč by to nemohl dotáhnout pes až na starostu. Třeba v jeho případě platí:"Naučte svého psa chodit do práce. Třeba ji bude vykonávat lépe než Vy.". :-)

3 Daisy Daisy | 3. února 2018 v 8:54 | Reagovat

Aluško,znáš pana Zelenku,co také spolupracuje s SVCS?Zajímalo by mě,jaký máš názor na společné meditace na podporu egregoru Slovanství?Děkuji!

4 lenka f lenka f | E-mail | 3. února 2018 v 9:07 | Reagovat

Já jsem původně čekala, jak vznikly ty jeho stránky, že to bude něco úplně ale úplně jiného než jak se z toho nakonec vyklubalo. Hlasový projev je děsný - ale neřešila jsem to. Postupem času se z PP staly nekontaktní stránky, kam JW jen něco dá, aby tam jako něco viselo. To je můj dojem. Chvíli jsem poslouchala občas i střípky, ale jak tam pořád řešili přestup do 5D, kdo tam přejde a nepřejde, jestli přejde babička, maso, alkohol, nemocný a já nevím kdo a co ještě, tak mě to přestalo zajímat. Dalo by se říci, že to z mé strany postupně vyšumělo a dneska to v podstatně nesleduji. Já na dost webů jen tak nakouknu, zda mě tam něco zaujme nebo nezaujme. Dneska jsem pravidelný předplatitel akorát matrixu jardy chvátala. Jinak je dobře, že jste to zveřejnili aspoň si spousta lidí udělá (někdo dřív někdo později) obrázek o tom "insiderovi". :-)

5 stenly919 stenly919 | 3. února 2018 v 10:03 | Reagovat

Taky mě to blábolení insidera nikdy moc nebralo, ale spíše je zajímavý to, jak jednou zavolla do studia svobodného vysílače J. Chvátal, zrovna,  když byl Insider v přímém přenosu, začal s ním diskutovat a tak ho zkompromitoval, že insider začal dokonce sprostě nadávat. Škoda, že už nevím, který konkrétní pořad to byl, ale třeba se někdo najde, kdo ho sem postne, stálo to za poslech. Divím se, že to dosud nikdo nezmínil.

6 Alue Alue | 3. února 2018 v 10:31 | Reagovat

týjo, všimli jste si co někdo v diskuzi ve zmíněném zdroji vyhrabal? hele: http://www.gematrix.org/?word=pavel+hlavka

7 lenka f lenka f | E-mail | 3. února 2018 v 10:45 | Reagovat

[6]:

Všimla jsem si toho a taky mě to překvapilo.

8 Mára Mára | E-mail | 3. února 2018 v 13:51 | Reagovat

Zneužití zpravodajské služby se trestá dle zákona. Být Tebou radši tu větu smažu.

9 BED BED | 3. února 2018 v 17:01 | Reagovat

[1]:Našla som, počula... hmm, poznala som jedného Juraja, od Malaciek - obe dve "indície" sú spomenuté na stránke. Ale výzor a hlas mi nesedí. Ešte si pamätám, že človek ktorý video umiestnil na youtube si hovorí Gosudarjon, a už dlhšie "lákal" ľudí na ten jeho projekt. Děs..

10 Mára Mára | E-mail | 4. února 2018 v 18:23 | Reagovat

A když jsme u toho, Vetřelec je podle Tebe reálný stvoření?

11 Pavel Pavel | 7. února 2018 v 20:48 | Reagovat

[5]: Zajímalo by me jaký mate názor na p. Chvátala?

12 BED BED | 10. února 2018 v 21:25 | Reagovat

[11]:  Mág -stará duša, veľa vie, ale to hlavné nedosiahol, skončiť s mágiou a otočiť sa k Bohu.

13 Daisy Daisy | 13. února 2018 v 8:34 | Reagovat

[12]: A jaký názor máš/máte na pana Zelenku ze Svobodného vysílače?Teď bývá i na portálu Příznaky transformace a přijde mně super!

14 Verča H. Verča H. | 13. února 2018 v 14:10 | Reagovat

Aluško, můžu se prosím zeptat? Nevím, kam se obrátit. Kde mohu zjistit výklad čísel mého jména, která mi spočítal web gematrix? Vyšlo mi (pro mě) zajímavé číslo 1110. Děkuji za případný komentář :)

15 BED BED | 13. února 2018 v 16:32 | Reagovat

[13]:Pana Zelenku som sledovala dávnejšie, rok som nič nepočúvala, nečítala, na SV nechodím. Jeho hodnotím ako starú dušu, ktorá hodne vie, je distingvovaný v odovzdávaní informácií, dobre sa mi absorbuje. Opäť oprášim ... :-)

16 Alue Alue | 13. února 2018 v 18:44 | Reagovat

[14]:  Žádný výklad není, je na tobě jak výsledná čísla pojmeš.

17 Verča H. Verča H. | 13. února 2018 v 19:59 | Reagovat

[16]: Děkuji :) ..už jsem koukla na nějaké numerologické výklady čísel, a nasla jsem i symboliku čísel od Doreen Virtue (ačkoliv její práci nesleduji) a ten její výklad mě zaujal.

18 Daisy Daisy | Středa v 11:34 | Reagovat

[15]:Děkuji za odpověď, mám stejný názor a ještě bych dodala-je velmi pokorný!

19 Malina Malina | Pátek v 23:47 | Reagovat

Na tu instantní Manu sem zrovna všude zaregistrovala poslední dobou reklamy,hned jak někdo vidí tu opici co to propaguje,to přece musí každýmu být jasný už od pohledu..

20 Čajová Víla Čajová Víla | Sobota v 12:03 | Reagovat

Aluško, ani nevíš, jak jsem ráda, že čtu o MANĚ "nebeské" zrovna u Tebe! Před časem mi to ukázal známý stylem, že jako někdo, kdo nestíhá snídat bude jednak ultra nasnídaný, druhak ultra zdravý a v neposlední řadě zhubne (je trochu při těle). Sice jsem se to snažila neodsoudit hned na první dobrou, vzhledem k tomu, že to třeba někomu pomůže (třeba na cestách v dalekých zemích, kde si raději vypijete manu než byste vyplivli hromadu peněz za restauraci a tu hromadu peněz dáte do zážitku). To si asi dovedu docela představit.
Ale nahradit s tím jedno nebo dokonce dvě jídla denně?
Vždyť to není skutečné jídlo! Vždyť je to prášek, ještě prý se do něj lije olej (no mňam)..A chutná to podobně jako sušené mléko.
Nic proti.. ale raději si přivstanu a pořádně se nadlábnu SKUTEČNÉHO jídla a vím, co si do papuly nacpu.

Jinak s tím iPodem. Apple baterky mění, ale nejsem si jistá, jestli i na iPodu. Určitě zapátrej po netu, protože iPod Shuffle nebo podobné malé jednoduché hračičky se pořád ještě dají koupit (namátkou jsem našla za 1500 Kč, ale asi chceš větší paměť, moc jsem to nestudovala).
Ohledně Apple. Tak trochu fušuji do IT a bezpečnosti.. a ráda bych napsala, se vší úctou, Tvých názorů si moc vážím, ale.. nesouhlasím s tím co píšeš.
Applí výrobky jsou bezpečné na tolik, na kolik není hloupý uživatel (a ano, bývá to tak téměř všude, ale u Apple je jedna obří výhoda, kterou ostatní zařízení moc nemívají).
Veškerá hesla, otisky, obličeje a jiné věci se ukládají v šifrách přímo do daného zařízení. Takže pokud Ti někdo vyloženě neukradne dejme tomu telefon anebo ho neztratíš a není to nějaký super hyper extra inteligentní hacker (kterých je jako šafránu a se vší úctou pochybuji, že by ho zajímal někdo z nás, vždyť nejsme slavní ani milionáři, ani mocní.. :-D ).. zkrátka a dobře, bezpečné to fakt je.
A není to jen takový "canc" co se dočteš na netu. Ověřovali  jsme to a nepřišli jsme na to, jak to obejít aniž by si vlezla do daného čipu a vyluxovala z něj data a rozšifrovala je. Což..kdybych tohle uměla, asi budu už slavná i bohatá i mocná (nebo pod drnem).
Takže tak :-)
P.S. Prosím, čtenáři, moc mě nekamenujte, jsem holka a mám vystudované IT a neříkám, že mám patent na rozum, ale co píši, mám ověřené nejen já, ale i pár blízkých lidí, kteří si své soukromí setsakra střeží a rozhodně v žádném případě by nesvěřili otisk nebo ctěný ksift jen tak někam.
Mimochodem..když jsme u toho iPadu.. otisk netřeba. V podstatě i u mobilu který ti cpe že chce Tvůj otisk nebo obličej vždy máš možnost říct ne a používat staré dobré číselné heslo :-)
Hawk, domluvila jsem!

P.P.S. Nedalo mi to a u článku Výklad symbolického sdělení Google 2. díl jsem se mrkla na čas 01:00
Možná to nic neznamená, ale pokud číslo 0100 považujeme za binární a převedeme ho do decimální soustavy, vznikne nám zajímavá 4 ...

21 Tara Tara | Sobota v 14:39 | Reagovat

Tak s názorem na Manu úplně nesouhlasím. Složení opravdu není nejkvalitnější, ale pokud by bylo, koupím si ji hned. Sama si každý týden vařím krabičky na nadcházející týden a ano, po určitý čas si to člověk vychutnává, ale stojí to opravdu velké množství času, který by mohl být investován úplně jinde a kvalitněji. Takže bych takovýto nápad úplně nezatracovala. (Navíc, dá se používat i pro běžně fungující a pracující osoby, ale pokud člověk patří do vytížené kategorie a dělá to, co ho baví, akorát prostě nemá tolik času, kolik by chtěl, není takový produkt špatný nápad - pokud by bylo lepší složení.)

22 Alue Alue | Sobota v 16:20 | Reagovat

[21]:  Nápad opravdu není teoreticky špatný... ale složení je v poměru k ceně neuvěřitelné, prý to chutná jak sušený mlíko a perfektně to sedí na tuhle digitální uspěchanou dobu.
Nevím, jestli by ti chutnalo pít několik týdnů po sobě jenom mlíko, i kdyby bylo dobře složené. Já bych vydržela 2-3 dny max, pak už by mi to lezlo ušima.

Jíst se má jídlo čerstvé a pokud možno ,,živé", ze zamraženin a polotovarů jsou lidé podvyživení, nemocní a vyčerpaní. Ztrácí to výživnou hodnotu a nemá to už žádné bovisy. Nepřijímáme s jídlem jen hmotu, ale i energii. Proto nikdy nemůžou instantní jídla fungovat jako plnohodnotná náhrada, pouze jako nouzovka. Člověk není stroj, aby se stravoval z prášku.

23 Čajová Víla Čajová Víla | Sobota v 17:38 | Reagovat

[22]: Jako by jsi mi mluvila z duše. Souhlasím sice s Tarou, že pokud je někdo s časem na tom opravdu bídně, pořád je dobré alespoň něco málo výživného byť umělého..než nedat tělu nic. Ale pouze jako nouzovka. Pravidelně nevím nevím..  
Tohle měl v hlavě srovnané už Hippokratés - Nechť jídlo je Tvou medicínou, Tvým lékem budiž jídlo (či tak nějak podobně). A někdy 400 př.n.l. Manu určitě nevedli, že jo? :-D
Mimochodem...taky krabičkuji. Je to otrava, žere to čas.. ale když si v práci otevřu své dušené maso anebo vynikající salát s tuňákem a domácí čoko kuličky s datlí.. a srovnám to s "rádoby" mňamkama co vaří v jídelně (prý zdravá strava, bílkovinu by člověk pohledal, každý den sacharidů, že by jeden chytil cukrovku jen od pohledu, o komplexnosti stravy dámy kuchařky zřejmě nikdy neslyšely..) a když to porovnám s tekutinou v lahvi co lohní kolega.. Říkám si.. "Ok, tak místo hodiny a půl seriálů v neděli vařím, ale pochutnám si, to za to stojí!".

24 fred fred | Sobota v 19:33 | Reagovat

Mana podle Wikipedie:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Mana_(pokrm)

25 Ježovka Ježovka | Neděle v 12:59 | Reagovat

Taky se někdo dnes cítí tak zoufale bez energie? To já jen, jestli jsem jediná, nebo jestli je nás opět víc... Cítím se, jakoby někdo přijel s cisternou a odcucl mi většinu energie, přitom jsem včera nic významného nedělala - ale kdyby to šlo, proležím celý dnešek jako po maratonu.

Mimochodem ke krabičkám se hlásím taky, mně to vyhovuje pro hubnutí. Many jsem si dávno všimla a hned se mi to nezdálo, ale ta opice docela pobavila :-D PS: "Zaseklá v době před deseti lety" nejsi sama, už když jsem byla mladší, připadala jsem si sto let za opicema - můj nejoblíbenější seriál byly akta x, milovala jsem M. Jacksona a půjčovala si walkman s máminýma starýma kazetama :-D Připadám si "retro" mezi mojí generací prakticky odjakživa. A je mi tak dobře, protože novinky se kterými oni někdy přijdou jsou fakt... :-?

26 Ježovka Ježovka | Včera v 2:59 | Reagovat

Malá zajímavost ohledně gematrixu... Mám už delší dobu podezření na jednoho z našich novějších kocourů, že je to duše našeho milovaného zesnulého kocourka Mikeše. Tak mi z ničeho nic přišla na mysl myšlenka "a co zkusit porovnat jejich jména v gematrixu, třeba budou mít shodu" - a taky že jo! Jméno nového kocourka je Max a když jsem ta jména porovnala, měla shodu v klasické gematrii i v té jednoduché. Tohle nebude náhoda, teď už jsem si dost jistá. Takže toto je pro všechny, kteří o gematrii kdy pochybovali :-D Mně osobně v ní už vyšlo dost věcí trefně.

27 vanilková vanilková | Dnes v 8:12 | Reagovat

Na černé tečky a vyčištění pleti doporučuji Franzouzský zelený jíl. Prodává ho spousta značek (kupuji od Saloos). ten by měl být přírodní, plet nedráždit a přitom být účinný! ;-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama