V e-shopu Alue.cz přibyly nové druhy Energetických krystalů. - K dispozici ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 20.10.

Stříhání dlouhosrstého morčátka | Zlatuščin zimní sestřih (video)

13. března 2018 v 19:18 | Alue K. Loskotová |  Filmy od Alue
Po třech týdnech konečně vyšlo alespoň krátké morčátkové videjko. Zrovna mám ve střihu rozdělaný druhý díl AluTalk, uvidím jak rychle ho stihnu dodělat a zařadit do programu. Mezitím můžete relaxovat nad Zlatuškou v improvizovaném kadeřnictví..... :)

Stříhání dlouhosrstého morčátka | Zlatuščin zimní sestřih
https://www.youtube.com/watch?v=l5C0U7sYCT8O dnešní krátké videjko jste si hodně psali, tak ho tu máte :) Odvěká záhada jak vlastně udržuji Zlatuščinu srst v přiměřené délce je konečně odhalena! Zlatuška není výstavní morče, dlouhá srst ji omezuje v pohybu a já si na to taky nějak extra nepotrpím, takže vesele zkracuju jak se dá. Přestože je to jednoduché, doporučuji zákrok vždy svěřit dospělé osobě. S nůžkami se musí opatrně, hlavně pokud se zkracuje srst kolem zadečku. Ne každé morčátko je navíc tak hodné jako Zlatuška, že pěkně celou dobu drží.
 


Komentáře

1 Dagmar Dagmar | 13. března 2018 v 23:40 | Reagovat

Krásné,pohodové a roztomilé videjko,Zlatuška je úžasná a ty jsi moc šikovná :-)Hezky jsem se u toho zrelaxovala po příjezdu z náročné směny,díky ! :-)

2 Ježovka Ježovka | 15. března 2018 v 2:01 | Reagovat

Awww. Zlatušku jsem měla vždy moc ráda, je rozkošná. ♡ Být tvým morčátkem musí být jak za odměnu. Obdivuji ji, jak tam sedí a je klidná, já znám jenom prdlá morčata co nevydrží na místě. :-D Pravda ale je, že jsem osobně nikdy žádné nechovala.

A vím, že už jsem to říkala, ale řeknu to znovu - nevím, jak to, ale i z tohohle videa na mě jde taková ta energie "všechno je dobrý, všechno je možný, klíííd, to bude dobrý, to se vyřeší, nic se nebortí, vždyť je to jen maličkost a ty ji můžeš zvládnout"... Asi tímhle prostě záříš ty sama. Hrozně moc si tenhle druh energie užívám, proto ji neustále chválím. Z videí je ještě o něco silnější. :-) Podobný typ energie, jako když člověk na jaře a v létě jde do přírody a cítí její bytosti. Neumím to popsat, ale jde to cítit a je to úžasné. Uvědomím si pak vždycky, že si nesmím nechat problémy tak vlézt dovnitř a že jsou jenom přechodné.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama