V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 16.12.

210. Dotazník: Mohou domácí skřítkové schovávat věci?

27. dubna 2018 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Dotazníky
Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze... Děkuji!
Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Mám ráda skupinu Linkin Park. Jak už mnozí ví, zpěvák Chester spáchal sebevraždu. Napadlo mě, jak to tedy mají potom duše sebevrahů. Slyšela jsem, že je to specifická skupina a mají to jiné. (Nemyslím to, že jdou rovnou do pekla, jak se říká v křesťanství). Nevíš o tom něco Alue? Děkuji :)
Duše sebevraha potká podobný vývoj jako duše vraha. Pusť si film The Ghost, kde je to ukázané. Vzít život druhému, nebo vzít život sám sobě, je prakticky to nejhorší, co se dá na tomto světě udělat. To se otiskne do naší rezonance a tato rezonance pak určí, co se s námi stane po smrti.
Proto vždycky říkám, vyberte si jasně stranu. Buďte dobří a pomáhejte druhým. Je to snadné a přirozené. Když se podělá všechno co se vůbec podělat může, nesmíte se nikdy vzdát. A ta spousta lidí, kterým jste vy v minulosti pomohli, pomůže zase vám. Předtím než se věci podělají, dostáváte mnohá a jasná znamení. Když je nebudete přehlížet, nebudete nikdy v koncích, vždy si poradíte a nebudete mít ani nikdy potřebu se zabíjet.
Co se týče slavných lidí, tam figurují také různé vstupy do spolků, v některých je sebevražda druh vyvrcholení členství po určité době, případně zafigurují drogy. Do člověka vstupují temné bytosti, které ho postupně ovládnou a sebevražda je pak logická, protože z původního člověka už zbyla jen skořápka. Jindy může přijít krize z nedostatku soukromí, ustát mediální tlak je na psychiku velice náročné. Člověk chorobně posedlý pozorností si to užívá, ale normálního člověka to semele. Není divu, že se u vrcholu drží zejména chorobné povahy a pochybné charaktery. Je to panoptikum mentálních deformací a retardací. Někteří exoti jsou ochotní chodit nepozvaní na různé večírky i polonazí, jenom aby měli fotky v bulváru, aby se o nich mluvilo.2. Četla jsem teď na Svobodě učení stránku se žádostí o příspěvky. Píše se tam, že nechtějí peníze z dotací apod., protože jde o peníze odebrané lidem nedobrovolně a následně přerozdělené. Otázka: Nakolik ovlivňuje člověka to, od koho přijímá peníze a jakým způsobem byly získány? Nesou si ty peníze tu energii, i když se jedná např. o anonymní bankovní převod - "jen" virtuální čísla a ne fyzické bankovky a mince? Jsou tím pádem např. peníze z daní nějakým způsobem negativně poznamenané? A co když někdo někoho okrade, pak jde do obchodu a za ty ukradené peníze si něco koupí - jak potom ty peníze ovlivní majitele obchodu, když je zloděj zaplatil dobrovolně, ale získal násilím? Jak daleko ten vliv sahá?
Peníze na tebe mají špatný vliv tehdy, kdy je získáš nepoctivou cestou, nebo když jich máš tak moc že nevíš co s nimi, nebo tak málo, že nemáš skoro na jídlo... Co nemáš ve své režii, své kompetenci, ve svých rukách a na co nemáš žádný přímý vliv, nemá vliv ani na tebe, protože ty neneseš odpovědnost za činy druhých lidí. Ty zodpovídáš pouze sama za sebe.

3. Aluško, mohla bys něco více napsat o symbolu zlaté lilie? Myslím, že ho máš i na své první knize, pokud se ten symbol takto jmenuje.
Ano, symbol fleur de lis je na knize Svět za oponou, ve které se o symbolu píše. Znova se o něm nedávno psalo také v sérii o konstruktivních symbolech, konkrétně zde: Konstruktivní a ochranné symboly v praxi 6.díl: Známé symboly / Doporučuji

4. Jinak spíše než dotaz malý poznatek: V ZSV jsme zkoumali peníze a s kámoškou jsme narazily na zajímavou věc - když dáš 500 proti světlu, Božka má třetí oko! :O Vždycky jsem přemýšlela nad symbolikou peněz (brána, hlava, most...) a 500kč mi nikdy moc nesedělo, protože hlava je přece i na druhé straně. O to nic, myslíš, že je to oko jen náhoda? (Asi ne.) Ale co by to mohlo znamenat? Zkus to taky a koukni na to! :O Děkuji za všechny dotazníky, vždycky mi odpoví na spoustu otázek :)
Všechny peníze všech měn byly magicky zakódovány naprosto stejně, takže je jedno, jestli vidíme nějaké odchylky nebo rozdíly oproti základní obecné poučce. Na významu a funkci to nic nemění.
Poznatek o pětistovce mě upřímně zaujal, naštěstí jsem zrovna jednu měla a šla se také podívat.

A opravdu, Božena Němcová má otevřené třetí oko protože z druhé strany prosvítá druhá hlava. A ještě jedna věc mě zaujala, z jejího levého oka jde světlo, což je opět dáno prosvítajícím obrázkem z druhé strany. Levé oko, pravá mozková hemisféra. Já tam význam vidím, ale samozřejmě nemůžu s určitostí říci, jestli to byl záměr grafika, nebo ,,náhoda". Náhody však na tomto světě neexistují.5. Ahoj Alu, ještě by mě zajímalo... tak cca 1 rok zpátky jsme vyráběli něco z papírů. Jako poslední jsem použila nůžky, které jsem následně položila na stůl. Mamka mi pak řekla, ať jí nůžky podám, ale byly fuč. Za cca týden jsme dělali celobytový úklid, všechny skříně jsme vyházeli, veškerý nábytek odsunuli, vše vyčistili. Nůžky jsme ale nikdy nenašli. Netušíš, kam mohly zmizet? Má nějaká bytost sílu "schovat" tak těžký předmět?
Některé bytosti to dělají, zejména skřítkové, jejich podstata je sice přírodní, ale někdy bývají v domech. Schovávání věcí není z jejich strany vyložená zlomyslnost, ale spíš druh zábavy, nebo pokus na sebe upozornit, vytrhnout člověka z obvyklé koleje a navést ho na nové myšlenky, nový způsob myšlení. Může to také být určité znamení, nůžky mohou pro skřítka i pro vás něco vyjadřovat a jejich schováním mohl vyslat nějaký druh zprávy, například k tématu na které jste myslely, nebo o kterém jste se bavily. Skřítkové vidí i budoucnost, mohou proto nějakou věc schovat i z důvodu kdy vidí, že se něco nepříjemného stane.
Jednou mi takhle na dva týdny zmizel lak na nehty, byla jsem ještě malá a měla jsem ho půjčený od kamarádky, takže nastala hrozná depka, protože to nebylo moje, nemohla jsem koupit jiný jako náhradu a měla jsem strach že mi nebude věřit a řekne že jsem jí ho ukradla a vymýšlím si pytloviny o tom že sám od sebe záhadně zmizel... Kamarádka to ale vzala úplně v pohodě. Prohledávala jsem několik dnů každý kout a nic. Po dvou týdnech jsem našla lak položený na koberci před skříňkou. Prostě jsem ráno otevřela oči a byl tam. Přitom jsem v mezičase několikrát prohledala celý pokoj, 2x vysávala a nebyl nikde.
V tom domě se ztrácely často klíče a nůžky, které se pak našly na neobvyklém místě, ale moje věci vždycky byly na místě kde jsem je nechala. Tohle mi udělali jenom jednou a pak už ne. Poprosila jsem je, aby moje věci nechávali být. Možná byli proti tomu lakovat si nehty, protože levné laky jsou toxické a nehty ničí. A neuměli mi to říct jinak.
Další moc zajímavý zážitek byl v Brně, to jsem přišla někam na návštěvu, bylo tam všude kolem hodně květin. Nalili jsme si vodu do sklenic a já svoji sklenici s vodou nechala nevypitou na stole a šli jsme se podívat do vedlejšího pokoje na něco jiného... Po cca třiceti minutách jsme se vrátili zpátky, chtěla jsem se jít napít a zjistila jsem, že moje sklenice je prázdná. Ale ne jakoby ji někdo vylil, někdo tu vodu úplně zdematerializoval, protože ta sklenička byla zevnitř úplně suchá, naspod nebyla ani kapička... Voda se pochopitelně už nikdy nenašla třeba v podobě loužičky nebo doplněné jiné sklenice, prostě jsem si nalila novou. Tehdy jsme si říkali, že si ji asi vzaly víly, jinak jsme pro to žádné vysvětlení neměli a další lidé s námi v domě nebyli, aby tu sklenici mohli vyprázdnit a vytřít dosucha.

6. Ahoj Alue, za jakým účelem jsi kdysi zakládala tento blog a o čem byl první článek na něm? Díky.
Stránky jsem si založila proto, že jsem chtěla sbírat zajímavé a kvalitnější články na témata věci mezi nebem a zemí na jednom místě (tehdy byl na internetu docela prd všeobecně a dobrých věcí velmi málo, na duchovní témata skoro vůbec nic) a pak také proto, že jsem měla kreativní přetlak a potřebovala se vypisovat ze svých zážitků, ale také z věcí a otázek které mě trápily. Neměla jsem je komu říct a bylo toho strašně moc v mé hlavě, co potřebovalo jít ven, dostat formu, ujasnit se, utřídit se.
Taky puberta se mnou mlátila ostošest, byla jsem extrémě citlivá a všechno jsem si hrozně moc brala, kdykoliv se cokoliv stalo, hned jsem se v tom topila a strašně se obviňovala že za všechno můžu já a že jsem ta nejhorší na světě, v čemž mě moje okolí vždy spolehlivě utvrdilo. Připadala jsem si se svými problémy hrozně sama a chybělo mi pochopení od druhých. Taky jsem pořád řešila otázku, jestli jsem vážně tak hrozně špatná jak mě doma naučili, nebo jestli je to prostě jenom nějaká lokální bublina, která splaskne, když najdu lidi kteří mi budou podobní a kteří možná pochopí moje duševní procesy a poskytnou mi na ně nějaký reálnější nezaujatý náhled, abych mohla mít pak zdravější náhled i já sama na sebe.
Psané deníky už mi nestačily, protože buď byly pod polštářem (takže mi na moje myšlenky nikdo nemohl nic rozumného říct), nebo skončily v ruce někoho nepovolaného, kdo se mi hrabal ve věcech a pak použil můj osobní deník proti mně. Jednou se mi dokonce stalo, že mi z deníku děcka vytrhala stránky kde jsem psala pro sebe ty nejvíce niterné věci (co bych pochopitelně na internet v životě nenapsala ani jako dítě). Celý deník mi počmárali, nejintimnější stránky mi nevrátili a ještě rok se mi posmívali za to co jsem do něj napsala a šermovali mi s tím před nosem. Nesla jsem to strašně špatně... Tak jsem si říkala, že zkusím jinou taktiku a na papírové deníčky se vykašlu. (To mi bylo 13.)
Takže to byl druh spirituálního deníčku. Po pár měsících od založení jsem přestala trpět na chronické migrény, takže psaní bylo pro mne doslova léčivé. Hlavně jsem si mohla o těch věcech napsat s lidmi, kteří přemýšleli podobným směrem a některé věci si tak ujasnit, obhájit, probrat. Můj první článek bylo vyznání lásky v různých jazycích a na stránkách je doteď.
Doma se velmi brzy přišlo na to že píšu nějaké stránky a velice tvrdě se proti tomu bojovalo, protože problémy které předtím byly skryté, si teď mohl přečíst kdokoliv venku a to se samozřejmě nikomu nelíbilo, když se mu nastavilo zrcadlo. Ale já mám svou hlavu a nikdy jsem si nenechala od nikoho nic diktovat, ani jako malá ani teď, takže stránky přežily všechny krize a dneska je z nich to, co jsem kdysi sama potřebovala a hledala.

7. Ťažká otázka: Ak žijeme súčasne v niekoľkých dimenziách a všetky sú podľa všetkého súčasťou ilúzie MATRIX, tak ako sa najlepšie pripraviť na smrť. Aby sme ilúziu dokázali zanechať, ak budeme chcieť.
Ne. Matrix je pouze tato hmotná, nejnižší úroveň bytí. Když zemře fyzické tělo, vracíš se do vyšších jemnohmotnějších, kde jsi svobodný.

8. Neplánuješ udělat zase nějaké hlubokomyslné video (myslím něco ve stylu, v jakém jsi udělala Komunikace s dévy stromů, návštěva kruhu v obilí, Nehmotné bytosti nebo Smrtí nic nekončí)? Morčoseriál je ale samozřejmě super :).
Ano, naposledy jsem dělala 2.AluTalk o harmonizačním kódu. V hlavě mám třetí díl, ale nějak ho nestíhám namluvit.

https://www.youtube.com/watch?v=cuhTdk5tjDc

9. Myslíš Alue, že je obecně internet pro vývoj lidstva a lidského vědění prospěšný?
Můj názor je, že internet je stejný jako oheň. Výborný sluha, ale špatný pán. Internet může sloužit k vysoce konstruktivním i vysoce destruktivním účelům a záleží pouze na tom, kdo u toho sedí a jak ho použije.
Pomocí ohně můžeš připravit dobrou večeři, zapálit si svíčku, nebo podpálit les - také záleží na způsobu použití. A to z ohně nedělá špatnou věc. Je to zkrátka živel, se kterým musíš rozumně zacházet. Stejně vnímám weby.

10. Je člověk, který prodal duši schopen komunikovat se svými anděli?
O tom upřímně dost pochybuji.


 


Komentáře

1 Ježovka Ježovka | 27. dubna 2018 v 3:07 | Reagovat

Ta poslední fotka je fakt pěkná :-) A jinak dobrý dotazník.

2 Ježovka Ježovka | 27. dubna 2018 v 4:04 | Reagovat

A ještě mimochodem...

K první otázce: Neumím si osobně vůbec představit být hodně známá. Že bych vyšla někam ven na hodně veřejné místo a někteří lidi hned začali "jéjé, ty jsi 'tahleta', podepíšeš se mi prosím?! Můj bože!" (nikdy jsem nechápala, k čemu jim ten podpis vlastně je. Vždyť s tím toho člověka nakonec prostě stejně jen otravují a dotyčný jim ho dává "že jim ho prostě dává", tak nevím, jakou má vlastně takový podpis pak cenu. Ale jako nohate, nemám nic proti fanouškům čehokoliv). Šílenství. Fakt neskutečná představa, že bych se nemohla ani jen tak volně pohybovat po městě a nebylo útěku z vlastní identity(lidi vás pak nevidí jako sobě rovného ale jako nějaké divné božstvo čehosi, co když se zjeví někde na veřejném prostranství, tak je asi konec světa a apokalypsa. Chtěla bych žít ve světě kde tohle neexistuje a taková Katy Perry - zaprodaná, já vím, ale jen obrazně - si mohla klidně jít třeba co já vím na kafe kamkoliv by chtěla a nikdo z ní boha nedělal :D Ale ono holt na téhle bázi funguje i showbyznys - prodat sám sebe). Navíc mám vážně pocit, že by mi asi bouchla hlava, kdyby o mě pořád někde někdo mluvil. Ať už bych si to snažila nepustit do života sebevíc, ten vnitřní pocit tam prostě pořád je. Úplně se vidím, jak bych párkrát v záchvatu vzteku a rebélie schválně několikrát vyšla do města a pěkně do parku, vyšly by o tom desítky článků bůhvíkde a pak už bych to víckrát neudělala, jelikož by to bylo tak psychicky zničující, že bych radši zůstala zalezlá na své zahradě za třímetrovým betonovým plotem :-D  :-D A za tohle lidé upisují duši... Připomíná mi to MJ, jak se jednou chudák pokusil jít nakupovat převlečený za ženu a bohužel mu to nevyšlo :-D

No a to schovávání věcí znám. Co si pamatuju, když jsem byla hodně malá, ztrácelo se doma z neznámých důvodů spoustu věcí(a stejně to je i v domě mého dědy). Mám i zážitek podobný tebou popisovanému: Jako prcek jsem si kdysi chtěla ověřit existenci domácích skřítků. Tak jsem dala do koupelny na talířek sušenku a hrnek mléka(to jsem si ještě myslela, že oni potřebují jíst fyzické jídlo) a řekla jim, ať si to snědí, že je to pro ně a že chci vědět, jestli tu žijí, tak jestli by nebyli tak hodní. Když jsem se o 15 minut později vrátila, půlka sušenky a půlka hrnku mléka byli pryč. :-D Tak nevím. Buď mě chtěla potěšit maminka a záměrně to ujedla ona, nebo mě chtěli potěšit oni domácí skřítci :D

Btw. Napadla mě už před časem jedna otázka: Myslíš, že tvůj web je jen pro "některé"? Teď nechci zvedat ego sobě ani ostatním čtenářům, myslím to tak, jestli je možné, že data přítomná zde na tvém blogu prostě mají "vybrané čtenáře", kteří třeba měli předurčené Alušku.org najít a že jednoduše ta data patří na odiv jen určité skupince lidí, kteří to třeba mohou nějak dál využít a budou ty znalosti potřebovat? Mně osobně přišlo, že jsem tvé stránky rozhodně nenašla náhodou a spoustu čtenářů(co jsem kde zaregistrovala)to mělo podobně. Před různými udičkami už jsi mě i ochránila a intuice povídá, že u mě by mohlo mít budoucí vyšší smysl, že jsem se tu naučila hodně symboliky. No, určitě víš, jak tu otázku myslím a i když je dost zbytečná a spíš úvahová, zajímal by mě tvůj názor. :-)

3 Jenny Jenny | 27. dubna 2018 v 8:03 | Reagovat

Tak to máme nejspíš už pár let skřítky u nás v kanceláři.Občas se nám tu ztrácí věci, například propisky, nůžky, sešívačky, kolegyně si jednou přinesla nový deštník a ještě ten den o něj přišla, další kolegyně měla na monitoru vystavené figurky z lidlu a jeden den přijdem ráno do práce a koukáme jak blázni, všechny figurky byly fuč :D Mě se už dvakrát ztratily obnošené pracovní boty, nebo nedojezené sušenky z šuplíku..z ledničky se ztratilo další kolegyni sádlo :D..a co bylo opravdu divný, v létě dostal jeden kolega v práci k narozeninám rumové pralinky a nechal si je na stole, dopoledne pak všichni odešli na oběd a v kanceláři jsem pak zůstala jen já a kolegyně, obědy si nosíme svoje z domova..víme na 100% jistě že do kanceláře nikdo cizí nepřišel, přesto se pralinky během té půlhodinové pauzy vypařily a nikdo nechápal kam.Je to všechno dost záhadný, protože v kanceláři pořád někdo z nás je a klíče máme jen my co tu pracujeme, takže nikdo cizí z haly nemůže proniknout bez povšimnutí.Nejvyšší vedoucí má podezření že ty věci krade někdo z nás, ale tomu já osobně nevěřím, že by byl někdo z nás tak vyšinutý a hlavně k čemu by komu byly třeba ty figurky z lidlu...ještě jedna perlička je, že mě jako jediné se sám od sebe zapíná po pracovní době pc, i přesto že ho vždycky na konci směny normálně vypnu..takže se čas od času stane, že ráno přijdu, chci zapnout pc, ale to už je očividně dávno zapnuté, když se v ten moment co zmáčknu tlačítko na zapnutí, jen rozsvítí obrazovka s přihlašovacími údaji..zajímavé je, že to dělalo pc u jiného stolu, kde jsem dříve měla pracovní místo, a dělá to teď i pc které jsem dostala na svém stávajícím místě :-? na to mi pro změnu šéfik řekl, že mi dá asi kolem stolu česnek :D..

4 Alue Alue | 27. dubna 2018 v 8:15 | Reagovat

[3]:  Co na tom vidíš za záhadu? Vždyť vysvětlení je přece úplně jasné a logické. Máte tam gremlina, co si po pracovní době maže pralinky sádlem a zajídá sušenkama.... prosimtě, ty taky všude vidíš nějaké nadpřirozeno. :D  :D  :D  :D

5 Alue Alue | 27. dubna 2018 v 8:20 | Reagovat

[3]:  A počítač se ti v noci zapíná proto, že se gremlin nudí, tak u toho sjíždí Pewdiepie na Youtube a zapomíná to pak vypnout.... :D  :D

6 Alice Alice | E-mail | 27. dubna 2018 v 8:48 | Reagovat

No ja nemám doma škriatka ale zabúdam kde čo dám. Lenže keď sa ukludnim a porposím "HORE" nech mi poradia kde tom môže byť tak mi príde hneď myšlienka kam mám ísť a nájdem to. Niekedy už upratujem rýchlosťou blesku. Upracem to kam to patrí pritom si myslím že som to nechala na stole a nejdem sa pozrieť do poličky kde to ma svoje miesto ale tvrdohlavo chodím okolo stola pod stôl a tak.  A tiež som si myslela že som nožničky nechala na stole a nie su tam. A keď  ich poprosim, že kde sú tie veci najdem ich napríklad v kuchyni na poličke lebo ako mi začal kypieť hrniec na platni bežala som do kuchyne aj s nožničkami a položila som ich tam. Ale myslela som že som ich nechala v obývačke na stole. No a ovládatko od TV  ani nehovorím. Hladam hladam ale nenachadzam, znovu ukludnim sa  poprosim nech mi povedia kde som ho odložila a povedia mi. Niekedy proste je zapadnute v sedačke, niekedy v daľšej izbe pri počítači a tak.
Raz som neomhla najst vodicky preukaz. Už som nevedela kde ešte. Poprosila som kde je povedali ,mi že v kufry ako som prišla z dovolenky. Ale nenašla som ho tam. No oni trvali na svojom. Vzdala som to a  vybavila som si novy. O mesiac šiel syn preč a chcel ten kufor. Tak som kufor umyvala, čistila a čo som v ňom našla? Zapadnutý môj vodicky preukaz a presne v prednom vačku ako ma posielali hlasy. Tak teraz mam vodicke preukaty dva.

7 Alice Alice | E-mail | 27. dubna 2018 v 9:12 | Reagovat

Nechela som to sem moc davat, urobilo sa mi z toho obrazka zle lenže toto je dôkaz že aj Sagan zapredal dušu. To gesto "ROHATEHO" hovori za všetko. Uspech Sagana je tiež kupeny. A to su veriaci podľa ich slov...
https://sport24.pluska.sk/cyklo/zabery-ktore-nemal-nikto-vidiet-exkluzivne-foto-zo-saganovho-sukromia-takto-kuli-plany.html?itm_source=plus1den&itm_medium=topbox-right&itm_campaign=internal&itm_content=homepage&itm_position=1

8 Jenny Jenny | 27. dubna 2018 v 9:19 | Reagovat

[5]: jo tak to je dost možný, celý je to tak uhozený že jiný vysvětlení se snad ani nenabízí :D :D :D možná je to i nějaký gremlin foot fetišista ujetý na dámský nohy, když mi krade boty :D..pochopitelně o této teorii, až se zase něco ztratí, radši před kolegy pomlčím..:D

9 Mia Mia | 27. dubna 2018 v 9:29 | Reagovat

Ako je na tom energeticky /duchovne vzatie života zvieraťu  (príp.človeku), pokiaľ sa jedná o ukončenie trápenia? Keď napríklad zranenú srnu ktorá by hodiny až dni umierala odstreli poľovník. Keď veterinár eutanazuje zviera ktoré trpí,  má bolesti, je nevyliecitelne choré a nedá sa mu pomôcť a čakali by ho len hodiny - mesiace trápenia. Videla som pár zvierat ktoré majitelia držali pri živote za každú cenu a bolo to hrozné. Ako je na tom z pohľadu energie,vesmíru ten veterinár ktorý každý druhý deň eutanazuje zviera? Vacsinou dlhodobého, veľmi starého pacienta.

10 octomaník octomaník | 27. dubna 2018 v 9:43 | Reagovat

[6]:Tak buďto roztržitost nebo skleroza na pochodu.......aspoň, že přímá horká linka funguje

11 Lulu Lulu | 27. dubna 2018 v 12:58 | Reagovat

Teraz som si istá, že mám vo svojej izbe škriatka.Včera som si písala úlohy a tašku som nechlala úplne otvorenú.Neskôr som odyšla potom sa vrátila a taška bola privretá.Asi chcel povedať, že mám nechať úlohy ísť von, či sa venovať nejakým svojim koníčkom.Ale možno len chcel na seba upozorniť a pokúsim sa s ním naviazať kontakt.:-)(nikto doma nebol)

12 Verča Verča | 27. dubna 2018 v 15:58 | Reagovat

k prvnímu dotazu: četla jsem na netu a viděla videa, kde se velmi vážně spekuluje, zda šlo u tohoto zpěváka o sebevraždu. údajně byl od dětství sexuálně zneužíván, z čehož měl těžké psychické následky a nyní se chystal zveřejnit seznam sítě pedofilů v umělecké průmyslů a údajně byl proto zavražděn..

13 Alue Alue | 27. dubna 2018 v 16:15 | Reagovat

[12]:  Ano i to je možnost, kdo moc ví, odstraňuje se preventivně, nebo zavčas, než začne být nebezpečný....

14 mg mg | 27. dubna 2018 v 16:25 | Reagovat

ad Otázka 7.

Ďakujem za vcelku optimistickú odpoveď.

:-)

15 Aneta Aneta | 27. dubna 2018 v 18:11 | Reagovat

https://www.instagram.com/p/BiDK3M7A0Np/  Alu prosimte podivej se na tuhle fotku, podle me to neni nahoda, ale ze by chteli obetovat sve dite? O_O

16 Verča Verča | 27. dubna 2018 v 19:37 | Reagovat

Aluško měla bych dotaz do dotazníku, popřípadě i co si myslí o tom ostatní diskutujíci?
Četla jsem tvůj starší seriál o zákonech vesmíru. A úplně nemám jasno v zákonu zpětné vazby - tedy když něco udělám, stejný typ energie se mi vrátí zpět. Třeba někoho obelžu, a pak někdo obelže mě, nebo se mi ta destruktivní energie vrátí jiným způsobem zpět.
No a když člověk udělá jednou chybu, které pak velmi lituje a uvědomuje si jí a poučil se, platí ten stejný zákon? - tedy je to ten stejný případ, když to není čin z úmyslu někoho poškodit, ale je to debilní přešlap s nešťastnými následky? Šlo o nevěru.

17 Alue Alue | 27. dubna 2018 v 19:37 | Reagovat

[15]:  ... to je teda děsivé O_O

18 Hvezda Hvezda | 28. dubna 2018 v 5:14 | Reagovat

[17]:Vis co me Alue zarazi na te fotce herecky co ma stejne saty jako Kate? Ze drzi v ruce kytice rudych ruzi. Ja skutecne verim, ze rude ruze jsou ochranou vesmiru ci jak to nazvat pred zlem, magii a tak. Jestli jsem to dobre pochopila. Proc by tedy autori tohoto filmu davali herecce do ruky zrovna tyto kvetiny? Omyl preci neexistuje, vypada to logicky, ze kdyz ma rude saty ze ty kvetiny se vice hodi.. prosim co si o tom myslis? Dekuji

19 Alue Alue | 28. dubna 2018 v 7:49 | Reagovat

[18]:  Nevím. Já ten film neznám a nevím jestli ten co to režíroval znal symboliku a něco tam dával záměrně, nebo jenom pro oko.

20 Ondřej Ondřej | 28. dubna 2018 v 16:00 | Reagovat

V souvislosti s tím vražděním a podobným špatným činům by mě zajímalo zda existuje nějaká výjimka pro lidi s poruchou osobnosti (nemají svědomí a na EEG mají dost často neaktivní pravou mozkovou hemisféru). Přijde mi zvláštní posuzovat rezonanci činů u člověka který neví že je to špatné a normálního zdravého člověka. :-?

21 Paskalina Paskalina | E-mail | 29. dubna 2018 v 2:28 | Reagovat

Tak nevím, mizení věcí okolo mě jsem vždy přičítala manipulaci s časem v matrix...paměť jsem vždy měla výbornou...

22 Ceneon Ceneon | E-mail | 29. dubna 2018 v 3:30 | Reagovat

[20]: Zkus hrát hrát nějakou frekvenci, přesný návod nedám, ale chci říct to, že když budeš hrát či pouštět nějakou frekvenci, tak rozrezonuješ například nějaký nábytek, vědět to nemusíš, ale stane se tak a to pokaždé :-). Nevědomost v tom nehraje roli. Z hlediska karmy už si netroufnu říct, ale to, že na takovém chování rezonuješ, to je prostě dané, je to zákon vesmíru.

Jinak právě jsem se díval, kdy je úplněk a to v pondělí. Při úplňků se zvedá počet nehod, úrazů, násilných činů, superúplněk (ten teď není) má ještě mnohem větší vliv. K tomu by se mohla Aluška vyjádřit, proč to tak je. Já jen vím, že je to umělé těleso "nedávno" přidané do našeho světa o průměru 450km, které chytá duše.

23 aston aston | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 18:57 | Reagovat

Ahoj, před nějakou dobou jsem myslím v jednom z tvých komentářů četl, že se ti podařilo vykolejit z osudu, který ti byl řečen při výkladu palmového listu - že ti najednou přestala předpověď sedět. Ten komentář byl pro mě skutečnou perlou a nyní ho nemohu najít :D... Nechtěla bys o tom prosím říci ještě jednou (třeba i v nějakém článku)? Nemusíš detaily, jde o fakt, že se něco takového někomu podařilo. Podle mě se jedná o nevyslovitelně cennou zkušenost!!!!

24 Alue Alue | 29. dubna 2018 v 20:02 | Reagovat

[23]:  To jsou moje osobní věci, to na internetu moc rozepisovat nechci. Fakticky je to ale tak, že jsem tam správně neměla list vůbec mít, k mému velkému překvapení ho našli a to co mi přečetli pro budoucnost, sedělo částečně a jenom krátkou dobu a pak se to úplně rozešlo jinam. Takže je spíš možné, že to bylo dálnovidectví na objednávku, to ale nedokáže vidět víc než pár roků dopředu.

25 54 54 | 29. dubna 2018 v 20:55 | Reagovat

Věříš to co říká pan Neruda v rozhovorech na stránkách wingmakers? Ono mi to přijde, že to dává docela smysl. Pak ale i po smrti bychom zůstali uvězněni v systému.

26 aston aston | E-mail | 29. dubna 2018 v 21:03 | Reagovat

[24]: Nevěděl jsem, že jsi ho tam původně neměla ani mít a o to víc se mi teď vyrojilo otázek... Více se ale asi ptát nebudu, děkuji za odpověď :).

27 v@v v@v | 29. dubna 2018 v 21:05 | Reagovat

[24]:Alue-Snad nejsi fixovaná na palmový list?Svůj osu píšeš sama a ty jsi autor.Ano,jsou věci dané,ale těch není mnoho.O spoustě cestiček rozhoduješ jedině ty sama.Já dnes paradoxně taky viděl cestu která mohla být a naštěstí nebyla.A tahle křižovatka byla nastavena před cca 10 lety.Jaksi jsem ji už zažil,tohle se nezažívá často.

28 Alue Alue | 30. dubna 2018 v 8:27 | Reagovat

[27]:  jop, no právě proto neměli můj list najít a našli a přestal mi rychle vycházet... počáteční nadšení je v trapu přátelé.

29 Ondřej Ondřej | 30. dubna 2018 v 21:09 | Reagovat

Vím že je to asi pěkně staré téma a narazil jsem na to v jednom z tvých filmů ale hmyz opravdu nemá duši? S tímhle sdělením se mi ulevilo. Nicméně mamka pracuje s kyvadlem a většinou na to co se ptám odpovídá dobře. Jenže když jsem se ptal na hmyz, odpovědělo že duši má a když jsem se ptal jestli má vědomí tak odpovědělo že hmyz vědomí nemá, a že z morfogenetických polí řízený není.tak nevím 🤔 třeba na dutou zemi odpovědělo tak že my žijeme na vnější straně ne na vnitřní jak jsem se zde dočetl a že má vnitřní vskutku žijí bytosti, které jsou určitým způsobem vyspělejší než my. Zajímá mě primárně ten hmyz jelikož jsem zmatený z té odpovědi od kyvadla :-?

30 David David | 1. května 2018 v 18:37 | Reagovat

Mě by taky upřímně zajímal názor konkrětně na 5. Rozhovor s Nerudou protože mě to dává taky šílený smysl. Protože například když medituju zjišťuji že mi stačí prostě prožívat ten pocit existence ničeho jen bytí, je to zvláštní ale neuspokojuje mě to méně naopak více než učení čehokoli tak jako to má být smysl bytí tady. :-|

31 ocelot ocelot | 1. května 2018 v 21:37 | Reagovat

Aluš, děkuji za hezkou a zajímavou odpověď na mojí otázku, ohledně úplných počátků tvého blogu.

32 :) :) | 2. května 2018 v 0:08 | Reagovat

Ahoj Alus, zajimalo by me jestli ti nekdo nekdy ukradl clanek a vydaval ho za svuj? :( me se to ted stalo a je to teda hodne neprijemny pocit...jeste kdyz tam tomu cloveku vsichni pisou, jak je to skvely a uzasny...a jak toho cloveka chvalej pritom toho nespravnyho. Ja bych si tohle nikdy nedovolila a uprimne mi je z takovejch lidi pekne nanic. Dekuji za odpoved.

33 Alaiana Alaiana | 6. května 2018 v 17:48 | Reagovat

[2]: Já jsem taky nechápala to šílenství a zbožšťování těchto lidí. Dokud jsem neobjevila Michaela. Pak jsem to pochopila, ale u mě to ani tak není proto, že zpíval, ale proto, co pro nás dělal. Já ho mám hlavně v srdci. Kdyby tu dneska byl, nic by pro mě neexistovalo a jela bych za ním, protože bych k němu měla proslov a abych mu poděkovala. Přála bych si s ním strávit chvíli času a chtěla bych i fotku s ním a jeho podpis a obojí bych opatrovala jako oko v hlavě. No a pro někoho je Katy Perry to samé co pro mě Michael. Někoho to dávání podpisů může i otravovat, nebo možná že každého to čas od času otravuje, ale myslím si, že třeba člověk jako Michael dával podpisy rád. Když se slavná hvězda, nebo nějaká významná osoba podepisuje, tak to je myslím si zrovna jedna z těch hezkých věcí. Já bych to dělala ráda. Protože to člověk dělá přece proto, že něco umí, něco dokázal, a tak ho někdo má rád. A na člověka, který toho tolik dokázal, zatímco já se pachtím doma, opravdu nejde pohlížet jako na sobě rovného. To prostě není možné, protože to vlastně ani tak není.
Pak je na tom kromě podpisů hezké třeba to ježdění v limuzíně, když z ní člověk vystoupí, otevřou se mu dveře, když někam vchází, tak taky, ty róby, co má člověk na sobě… Když si vezmu třeba ten Hollywood, tak mi sice vadí, jakým způsobem se nám prezentuje, ale jako takový ho odsuzovat vlastně nemůžu. Protože to nemá být o tom, že tam člověk prodává sám sebe(teď teda pomíjím to, že zaprodává duši), ale má to být znak toho, že dotyčný něco umí, takže se mu podařilo se někam dostat a něco v životě dokázal. A já si myslím, že každý člověk by měl v životě něco dokázat. Ovšem je otázkou, co znamená „dokázat něco,“ protože to je pro každého něco jiného a každý nechce do Hollywoodu. Ale určitě spoustu lidí by tam chtělo, ten úžasný pocit pak: „Wau, mně se to povedlo, já jsem fakt tady, dokázal jsem to.“ Já vůbec nejsem chorobně posedlá pozorností, ale i mně by se líbilo být takový fenomén a legenda jako Michael v tom konstruktivním slova smyslu.  
A to že člověk nemá chvíli klid a nemá kam zdrhnout – no však se tomu taky jinak říká zlatá klec. :D Žel to nejsou jen ty konstruktivní věci a výhody, které to člověku přináší, ale má to i svou stinnou stránku, jak se tu o tom píše, jako je: mediální tlak, bulvár, nedostatek soukromí, špatná závist, lži a pomluvy… - tohle by mělo zmizet a přestat existovat.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama