Nová verze české hymny je útokem na Českou republiku a její státnost. Kakofonie disharmonických zvuků má zakódované audiotomy, které vyzývají posluchače k sebevraždě

2. dubna 2018 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Symbolika
VIDEO: Nová verze české hymny je útokem na Českou republiku a její státnost. Kakofonie disharmonických zvuků má zakódované audiotomy bratří Cohenů, které vyzývají posluchače k sebevraždě. Český olympijský výbor zkouší na českém národu pokus se satanskými symboly, jaké jsme viděli při otevírání Gotthardského tunelu! Tuto skladbu si nepouštějte ani do sluchátek a už vůbec ne před malými dětmi!

V České republice naplno vypukl nový skandál. Český olympijský výbor nebyl spokojen s provedením současné podoby české národní hymny. Jednak je prý moc krátká a navíc prý její instrumentální podoba je příliš stará a nemoderní. ČOV proto ve spolupráci s hudebním skladatelem Milošem Bokem připravil nové aranžmá této skladby, které se včera dostalo na veřejnost. Šok, který to vyvolalo, nemá v historii české hudby obdoby. Po spuštění skladby z YouTube začne člověk okamžitě zmatkovat, a to z toho důvodu, že slyší hrát dvě různé spuštěné písně. Člověk hledá okamžitě záložky v prohlížeči a chce druhou skladbu vypnout, protože ruší hymnu. Občas se to stává, že kliknete na nějaký web a najednou vám začne z něj hrát hudba. Takže po spuštění nové verze hymny člověk hledá, kde tu druhou skladbu vypnout. Jenže vzápětí přichází šok, který začal v posledních hodinách otřásat, na Zelený Čtvrtek, v době Velikonoc, svátků ukřižování Krista, českými médii.


Hudební skladatel Miloš Bok

Jak totiž posluchač záhy zjistí, ty dvě skladby, které znějí z reproduktorů, nejsou dva zdroje dvou písní, ale je to jedna jediná skladba s názvem Kde domov můj, nová verze státní hymny České republiky v novém aranžmá ČOV a Miloše Boka. Po prvních honosných tónech úderů tympánů to vypadá nadějně, jenže záhy poté přijde šok. Z reproduktorů se začnou šířit disharmonické zvuky odporné a rozladěné kakofonie, která neladí, která zní jako orchestr koček a psů, jenž tahá za uši i hudební analfabety, která zní jako dvě různé skladby slepené dohromady, přičemž jedna je navíc asi hrána pozpátku. A opravdu to tak je. Část tónů v nahrávce je přehrána pozpátku a pochází z díla Bratří Cohenů s názvem "Red Rum" (pozpátku Murder - vražda). Kdokoliv nahrál tuto skladbu, nahrál 4. větu Opusu Red Rum, dvě písně v jedné, posunuté o půl tónu a o jeden takt. To je na zvracení.

Nové aranžmá národní hymny je oslavou Bafometa skrze kakofonii disharmonických zvuků
Ve skladbě se nachází celkem 11 audiotomů se satanskými vzkazy, Uvítání Světlonoše, Pozdrav pastýřovi, Zub Kerbera, Talos, Kalos, Bradka Mesiáše, Kabala Šeleh a Pojídač světla. Úseky jsou hrány o půl tónu v jiném klíči a o jeden takt v pomalejším tempu, pozpátku a proti sobě, technika kakofonie zvaná "kontrasympozice". Kakofonická disharmonika je používána satanistickými kulty pro vyvolávání ďábla skrze audiotomy, zvukové programovací vzorce pro mozek člověka. Kakofonie má obvykle uvést člověka do transu a přimět ho k různým činům a změně vědomí.

Bratři Cohenové se svého času věnovali kontrasympozici jako novému směru progresivní hudby dekadentního směru, ale většina nahrávek má úděsnou úroveň a používají se pouze pro různé brakové filmy třetí kategorie, ale uplatnění nalezly u satanistických spolků. A právě zneuctění symbolů státní hymny do kakofonie je procesem uctívání Bafometa. A právě jeho oslavu jsme mohli nedávno vidět v bizarním ceremoniálu otevírání Gotthardského tunelu, články a videa jsme přinesli zde. Zmršení a zneuctění české hymny přesně na Velikonoce, nejsvětější křesťanské svátky, je plánovaný útok kabalistů proti základnímu ukotvení České republiky. Je to pošlapání symbolu státnosti, otevřený útok proti českému národu.

Bafomet a selka. Ceremoniál otevírání Gotthardského tunelu.

Symbolika zaútočení na českou hymnu na Velikonoce má svůj důvod. Je to vzkaz, že český národ končí, že do jeho luhů a hájů vstupuje nový zvuk, nový rytmus, nová rasa, nová kultura. Kakofonie je zvukovým ztělesněním multikulturalismu, migrace. Různé a nespojité vibrace, různého původu. A kdy jindy uveřejnit tuto Novou Evropu a Novou Bohemii, než právě na Velikonoce, na nejdůležitější křesťanský svátek roku.

Proti skladbě se strhl takový obrovský odpor na internetu, že dokonce začíná být situace i nebezpečná, na internetu se objevují výhrůžky autorovi skladby. Každý, kdo si skladbu poslechne, tak mu spadne čelist, protože to připomíná skladbu zahranou žáky opravdu mizerné Lidové školy umění, ovšem ani oni by zřejmě nedokázali zahrát takový kus, jako je o půl tónu posunutá a o jeden takt pomalejší rytmika smyčců a žesťů vůči sobě. Otázkou je, proč zrovna Český olympijský výbor stojí za tímto útokem na hymnu. Odpověď je jednoduchá. Protože globalisté!

Globalisté se zapojili do bitvy o kontrolu pražského Jeruzaléma v předvečer Velikonoc. Verzi hymny od Boni Pueri hned zkraje Český olympijský výbor odmítl
Olympijské hry jsou válečným a politickým nástrojem globalistů a světové kabaly. Olympiáda spadá přímo pod křídla chazariátu a uctívání Satana je hlavní zábavou kabaly. A právě kabalistické symboly můžeme často vidět na zahajovacích a ukončovacích ceremoniálech velkých sportovních akcí, které spadají pod organizační kuratelu globalistů, tzn. olympiády, mistrovské šampionáty, velké sportovní akce mezinárodního charakteru. A čas od času vidíme, že právě během těchto akcí vysílají globalisté mohutné obrazové a také zvukové symboly a vzkazy. Útok na českou státní hymnu však považují za nejnebezpečnější útok proti české státnosti, který se vymyká všem představám. Zaútočit na symbol národa si dosud globalisté jinde nedovolili. Útok proti zemi skrze hymnu je útok vedený proti jednomu pilíři státnosti, a protože další útok proti státnosti je blízko, Dublin IV, tak to potom znamená, že toto je pouze symbol a startovací signál k destrukčním procesům české státnosti.

Česká hymna ve správném znění (Boni Pueri)
https://www.youtube.com/watch?v=9FaIsRxP2IQ

Nová česká hymna totiž obsahuje úmyslně cizí prvek, který má symbolizovat příchod jiné a jinak "naladěné" kultury do České republiky. Jistě víte, o jakou kulturu půjde. Toto je symbol, zatroubení první trubky prvního jezdce, rozlomení první pečetě. Útok proti Kristu, na svátek jeho ukřižování, byl vyslán posměšný symbol satanské kakofonie, která špiní nejen národ, ale především památku Krista. Srovnejte si tuto odpornou skladbu s nahrávkou Boni Pueri. Jenže tuto nahrávku Český olympijský výbor nechce, protože zní moc krásně a nebesky.

Čeští sportovci jsou nástrojem globalistů, nestačí jim reprezentovat vlast, musí navíc ničit krásnou melodii české hymny
ČOV chce evidentně slyšet satanské symboly, kakofonii, vyznávání Satana, zvrácené kontrasympozice bratří Cohenů atd. Tento nebezpečný materiál by měl být umístěn na index jako jedna z nejnebezpečnějších forem pošpinění symbolů české státnosti. Nic se neděje náhodou. Velikonoce jsou svátky Krista, ukřižování a vzkříšení. Uvedení kakofonické grimasy české hymny je satanským symbolem uctění Bafometa a kabalistických symbolů světového globalistického chazariátu.

Problémem české hymny je, že v lidech vyvolává národní hrdost a vztah k vlasti. A to je pro globalisty nepřijatelné. Je zde proto vyvíjena snaha českou hymnu zničit, aby zněla odporně, aby ani děti nedostaly do hlav její správné tóny, aby symboly státnosti a národního citu byly zničeny v disharmonickém chaosu rozladěných koček a psů, kteří třískají do hrnců a tahají za dráty a záchodová splachovadla. Když jsme viděli ve švýcarském Gotthardu obrazy a podoby Bafometa, bylo to bizarní, ale bylo to daleko, u těch divných Švýcarů. Ale když slyšíme satanskou kakofonii v podání českého orchestru a nové podoby hymny, najednou si uvědomujeme, že jsme uprostřed globalistického teátru plivání a zesměšňování českého národního symbolu, toho jediného, který národu zůstává, písnička, hymna.

Zde najdete odkaz na falešnou verzi ,,české hymny" která by měla být ,,modernější". Avšak nedoporučuji poslouchat ji dlouho, je opravdu odporná: https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&v=Ll8MKliqe6o 


Komentáře

1 zdeněk zdeněk | E-mail | 2. dubna 2018 v 1:27 | Reagovat

Že je krátká je podle mě pravda, s tím souhlasím. Ale to ji prostě můžou zahrát dvakrát. :-)

2 mariankosnac mariankosnac | 2. dubna 2018 v 5:20 | Reagovat

Nová česká hymna (kvílení démonů) je dobrá tak keď chcete niekoho prekliať alebo ako odpuzovač ...  To je tak keď hraje a spieva príliš veľa ľudí naraz ktorí to nevedia alebo je to celé zámer. Skurviť jednu z posledných krásnych vecí čo ešte v Česku máte.

3 Ayeri Ayeri | 2. dubna 2018 v 7:55 | Reagovat

Souhlasím s tím, že ta nová hymna je hrozná. Nelíbí se mi, nechci, aby nám dělala ostudu, ale to je tak všechno. Tohle mi připadá jako zbytečné nenávistné plivání fanatických křesťanů, kteří se bojí vylézt ze své díry na konci světa :)

4 Tereza Tereza | 2. dubna 2018 v 9:30 | Reagovat

Sprostě často nemluvím, ale tady musím - nová verze je podle mě prostě sr*čka :-x  Rozumět tomu není, utahané to je jak turecký med a vůbec v tom není slyšet ta jasná melodie, je to divně ponuré.
No doufám, že to neprojde, bo tohle je fakt děs...

5 Katie Katie | 2. dubna 2018 v 11:23 | Reagovat

Slyšela jsem jen začátek toho nového a bylo to tak divný, až mi běhal mráz po zádech hrůzy. Jako když na svět vychází zlo.. O_O

6 kalia kalia | Web | 2. dubna 2018 v 11:37 | Reagovat

Tu novou verzi jsem si bohužel už pustila, četla jsem o tom totiž článek v mainstreamu, tak jsem byla zvědavá, jaké to bude (a měla jsem očekávání, že to bude něco pěkného a kvalitního). Nedalo se to ale poslouchat (a to jsem se snažila vydržet a najít v tom ten "smysl" - no bohužel jsem ho našla - bohužel proto, že byl destruktivní). Nejdřív to bylo jako když hrají dvě skladby přes sebe, když jsem se do toho zaposlouchala, tak mi to připadalo, jako že to dává smysl a je tam nějaký destruktivní kód. Takže jsem vydržela 10-20s a to jsem se snažila. Potom jsem v tom článku hledala, jestli jsem se nespletla a tato "hudba" se olympionistům vážně líbí. Bylo to tam černé na bílém, tak jsem v úžasu četla několikrát dokola, že tuto "hymnu" chtějí. Pak jsem článek zavřela, že se nebudu věnovat sr-čkám a půjdu raději dělat něco jiného a už se k tomu nebudu vracet, jelikož takovéto věci jsou moc špatné na to, aby si zaloužily mojí pozornost.

7 Verča Verča | 2. dubna 2018 v 12:32 | Reagovat

tyjo díky, to jsem vůbec nevěděla...koukám jak blázen..parchanti!
jsem tak ráda, že tolik lidí na to reaguje!

8 Alue Alue | 2. dubna 2018 v 12:41 | Reagovat

[6]:  Taky nerozumím jak se to může někomu líbit. Každý kdo má hudební sluch to musí okamžitě vypnout jak je to falešné a disharmonické... a každý kdo má alespoň trošku vkusu taktéž. Ti olympionici jsou buď hluší, nebo mají z mozku po steroidech kostku.

9 Milan Milan | 2. dubna 2018 v 13:14 | Reagovat
10 misa misa | 2. dubna 2018 v 16:02 | Reagovat

Neměla jsem odvahu si tuto novou hymnu pustit.
1. K původní české hymně řeknu toto:
je nádherná, tak akorát dlouhá i na stupně vítězů. Oslavuje krásy české země. Jen si ji zkuste zazpívat. To, že je prý krátká, vnímám jako velkou ZÁMINKU pro její DESTRUKTIVNÍ přepracování, aby běžný lid neměl kecy, zavřeme mu ústa tímto vysvětlením.
2. A k olympijským sportovcům vím toto: Eva Samková je se satanisty - fotky a reklamní fotky jako důkaz. Ester Ledecká ! taky dělá gesta satanistů - fotky jako důkaz. Ta mě hodně zklamala, myslela jsem, že je čistá. Ale sponzoruje ji Cocacola, má na helmě /hlavě/! jejich logo, tak co dobrého bychom od ní chtěli.

Závěr: sportovcům-satanistům se tato hudba jistěže líbí. Nejspíš jim satanisti za podporu této nové hymny slíbili větší prachy na jejich sportovní kariéru.

Tak proč

11 misa misa | 2. dubna 2018 v 16:08 | Reagovat

Všimněte si prosím té tapety za tím skladatelem M. Bokem (on je celý v černé!).
Jsem paranoid s bujnou fantazií,nebo tam opravdu vidím satanské hlavy? Je jich tam několik a mají rohy. Já je tam prostě vidím :-(

12 Alue Alue | 2. dubna 2018 v 18:21 | Reagovat

[11]:  no jo, je to tam opravdu... náhoda?

13 Barča Barča | 2. dubna 2018 v 18:58 | Reagovat

[10]: Tak určitě. Musím s tebou souhlasit. A vůbec, každý člověk je vlastně satanista. Všichni bychom měli jít do pekla a trpět na věčnost za to, že jsme měli vůli se k něčemu vypracovat.

......

K té hymně: je fakt, že se původní dobře poslouchá a není zrovna nejnovější. Chtěli skladbu zmodernizovat, zkusili to a vyšlo něco na co se nejenom bude hůř zvykat, ale ani mi ta slova hymny nějak nesedí do rytmu. Je dost složitá na zahraní. Přeci jen v jednoduchosti je krása. Hymna není jenom pro sportovce :)

14 zero zero | E-mail | 2. dubna 2018 v 19:01 | Reagovat

Zajisté se najdou “umělci”, kteří považují toto hudební dílko za úžasné umění. Ale popravdě, výsledek vypadá jak kdyby se dirigent nedostavil na nahrávací frekvenci a orchestr se pokusil skladbu zahrát a nahrát bez něj. A tak zatímco většina muzikantů hraje své party bezchybně, tak někteří muzikanti se evidentně ztratili při čtení notového zápisu a hrají úplně jiný takt. A úplně nejlepší jsou výtečníci kteří si nevšimli že orchestr už hraje a stále ještě ladí.

Situace je obdobná jak u malířů. Klasičtí malíři kteří uměli věrně zachytit obraz, či vystihnout povahu portrétovaného se už omrzeli a tak galerie nabízí různé mazaly, z jejichž výtvorů nikdo neví co na plátně vlastně je.

Tyto dva příklady mají jedno společné. Že tyto typické modely vývoje nejdou evolučním směrem, od jednoduššího a nedokonalého, ke komplexnějším a dokonalejším řešením. Nemusíme ani nic vědět o podprahových informacích, ale už jen skutečnost že situace jde od deseti k pěti, by nás měla přinutit k zamyšlení.

Tento zvrácený mechanismus by se dal přirovnat k příkladu, kdy se muž rozvede se svou krásnou manželkou (kterou mu závidí celá vesnice) jen proto, že se rozhodl založit rodinu se zaručeně nejškaredší ženou v celém okrese.

Kdyby se lidstvo rozmnožovalo tímto zvráceným způsobem, byla by lidská populace tak škaredá, že by výrobci zrcadel zkrachovali!

15 Tom Tom | 2. dubna 2018 v 19:04 | Reagovat

Chtel jsem jit na Lanu del Ray :-(.
Moc se mi nelibi jak v pisni v katedrale ukazuje na nebesa a rika ze je posledni prilezitost odejit nahoru nebo zustat zde ale pak je lepsi dle pisne se hodne skourit O_O

16 Ceneon Ceneon | E-mail | 2. dubna 2018 v 19:41 | Reagovat

Aha, on to není apríl... :-(

17 Veronika Veronika | 2. dubna 2018 v 19:44 | Reagovat

[11]:Taky je vidím :-(,ale ta hymna neprojde,je nás moc,kteří s ní nesouhlasíme.

18 Teri Teri | 2. dubna 2018 v 20:19 | Reagovat

Díky za článek, po 10 vteřinách mě rozbolela hlava, teď chápu proč.

19 ginze ginze | 2. dubna 2018 v 21:57 | Reagovat

Ano, s tímto "dílem" jsem se setkala už před pár dny a jestli se to někomu líbí, pak opravdu nechápu. Zní to jakoby to hráli lidé co to pořádně neumí a ještě u toho střídavě usínali, prostě hrůza...a myslím, že tohle musí slyšet snad i člověk co má hudební hluch :-D

20 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 2. dubna 2018 v 21:59 | Reagovat

Hudba jde opravdu lehce mimo zpěv. Ale podle mě to není nic, co by mělo vzbuzovat moje emoce. Tahle verze stejně bude brzy zapomenuta v propadlišti dějin.

21 misa misa | 2. dubna 2018 v 23:54 | Reagovat

[13]: reakce na Barča:  

Ne, každý člověk není satanista. Ano, mít vůli se k něčemu vypracovat je skvělé. Být skvělou sportovkyní, skvělou zpěvačkou, skvělou herečkou. Každý se chce  zlepšovat a zlepšovat, růst a růst v tom, co dělá, to je pochopitelné. Člověk se tak vyvíjí dál a dál.

Ovšem měl by jednat v souladu s konstruktivní silou, mít svou čest, čisté svědomí a morální hodnoty. Kdo se prodá za peníze, je bezcharakterní lump a už náleží k temné straně.

Příklad: sportovkyně je skvělá, stále skvělejší, baví ji sport, potřebuje sponzora na sezonu. OSLOVÍ KONSTRUKTIVNÍ FIRMY, které po ní nebudou chtít dělat různá satanská gesta. Nejspíš nebude závodit na olympijské mezinárodní úrovni(myslím, že takových firem je méně a daly by jí méně peněz, nejde o mezinárodní gigantické firmy), ale závodit bude a bude mít čisté svědomí a obstojí sama před sebou se ctí.

Pokud se dá sportovkyně do spolku s destruktivní satanskou firmou - jistěže dostane hooodně peněz, startuje mezinárodně a na olympionádách. Ale je jejich otrok a dělat satanská gesta jí poručí. Dala se na temnou stranu.

Každý má na výběr. Jak psala Aluška, buď stojíš na straně konstruktivní síly nebo destruktivní síly. Nic mezi tím není.

Toto platí i pro zpěvačky. Buď bude svobodná a bude zpívat v rámci Čech, třeba Slovenska. Nebo bude propagována mezinárodně a podepíše smlouvu s Ďáblem. Jen ten jí dá mezinárodní slávu a hoooodně peněz.

22 hanka hanka | 3. dubna 2018 v 7:46 | Reagovat

Nová verze hymny se mi taky nelíbí, slyším v ní moderní tendence "hudebních skladatelů". Ovšem nutno dodat, že právě ta kakofonie a disharmonie se vyučuje na uměleckých školách a říká se tomu moderní hudba, studenti se učí to poslouchat a hledat v tom řád. Moderní harmonie je disharmonická a destruktivní, nejen v klasické hudbě ale i v jazzu. Když to dostatečně dlouho posloucháte a studujete, zvyknete si. Studenti a muzikanti pak už nevnímají co je krásné a posilující, ale vnímají hudbu jako konstrukt. Mají znetvořená měřítka a vnímání krásy. Je to stejné jako když si zvyknete na ladění 440hz. Vystudovaní hudebníci se vám budou smát, že když posloucháte 432 tak jste vadní a neslyšíte jak je to rozladěné. Opak je pravdou!

23 Dasca Dasca | 3. dubna 2018 v 14:23 | Reagovat

nedalo se to poslouchat ta nova hymna...hučelo mě v uších a cítila sem hnus,odpor..ale to dnes tak globaliste chcou,odpornou modu,odpornou hudbu a odporne chovani.. :-?

24 Ježovka Ježovka | 4. dubna 2018 v 3:10 | Reagovat

Tohle snad ani nepotřebuje komentář... Věřím, že pustit to malému dítěti, rozbrečí se.

25 Alaiana Alaiana | 8. dubna 2018 v 19:35 | Reagovat

[21]: Rozhodně neposuzuji člověka podle toho, jaká gesta dělá na fotkách. Člověk taky dělá různé blbosti podle toho, kde co viděl nebo četl, aniž by tušil jejich skutečný význam. Každopádně člověka posuzuji podle toho, jaký je. Podle jeho povahy. Každý takový rozhodně není bezcharakterní lump, viz. Michael.
Dále - ty asi nemáš ambice se někam vypracovat, nebo se vypracovávat v životě dál a dál, tak se ti tohle hrozně snadno napíše. Co ovšem mají dělat ti, co tyto plány mají? A co mají dělat se svým mimořádným talentem? Zůstat na místě? Říkáš, že všichni co startují na olympionádách a mezinárodně jsou zaprodaní, já v tomto s tebou nesouhlasím. Jednou jsem se takhle na něco ptala Alue a v té otázce jsem zmiňovala třeba Sáblíkovou. Podle tebe je asi zaprodaná, protože ta startuje na olympionádách a mezinárodně taky; přičemž jsem dostala odpověď, že ona do toho nepatří. Takže asi tak.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.