V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 13.12.

Zápisníček / Duben 2018

1. dubna 2018 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Aluška.org
Aktuální dění ze světa, i z mého života. Vítejte v Zápisníčku :)
Příspěvky jsou řazeny sestupně, pro nejnovější data scrollujte dolů.

01.04.2018
Na Facebooku je teď profil, který funguje jako forma internetové prezentace mé práce(není to můj osobní profil, ani není soukromý, pozor na to). Najdete ho na této adrese:https://www.facebook.com/AluebutterflyKdo si ho chce přidat do přátel, klidně může, budu ráda. Kontaktujte mne však klasicky na e-mailu, pokud byste něco potřebovali.

Z daného profilu je znova založená stránka Aluška.org, kterou můžete sledovat tady: https://www.facebook.com/aluska.org/?pnref=lhc
Na této stránce Aluška.org vychází skoro denně aktualizace. Buď když vyjde nový článek na hlavním webu Aluška.org, ale také tam budou vycházet všechna nová videa, která nahraji na Youtube. Takže je to v podstatě další možná forma odebírání novinek. Blog.cz nabízí odebírání novinek do e-mailu, toto je druhá varianta odběru novinek přes facebook. Pro tuto stránku už je vložený proklikový banner se symbolem efka v levém menu. Ideálně bych to dala pod možnost odběru novinek mailem aby to bylo tématicky u sebe, ale technicky se to tak nedalo udělat, takže efko je hned pod počítadlem návštěvnosti.

Aluška.org, jako stránka, už tuto stejnou prezentaci na FB měla, ale mnoho let neaktivní. Dělala ji jedna čtenářka z vlastní iniciativy, přidávala tam články a lidem se to líbilo, ale vydržela to chvilku, pak ji to asi nějak přestalo bavit a mnoho let se tam nic nedělo. Možná tam byl i problém, že ji lidé kontaktovali v domnění že jsem to já, protože skutečnost že mi spravuje stránku někdo jiný, byla prostě matoucí. Takže pro přesnost, za znovuzaložením této stránky stojím já, v podstatě jen obnovuji starý projekt, co ležel u ledu.Když jsem u toho odběru novinek mailem, možná některé z vás překvapí, jak to (ne)funguje blbě. Já nevím kolik lidí má přihlášený odběr do mailu, nikde k tomu nejsou žádná data, nemám k tomu žádný přístup, nic. Když ta funkce vypadne a nefunguje, tak o tom nevím, leda když mi někdo řekne, že mu to nechodí už dva-tři týdny a ať mu to zapnu (nemám jak). Občas mi někdo i psal ať mu to vypnu (taky nemám jak). Už jsem se setkala i s tím, že mi někdo nadával že ho cenzuruju, protože mu ty odběry (díky poruše) přestaly chodit a nechtěl si nechat vysvětlit, že já to nijak neovládám... Čili odběry do mailu zapínáte i vypínáte vy sami, já nad tím nemám absolutně žádnou kontrolu ani moc a nemůžu to ani vypnout, ani spravit, to mají v režii admini. Naopak nová forma odběru článků a videí skrz fb stránku Aluška.org by měla být spolehlivější a nemělo by to vypadávat (no, ale uvidíme, teprve jsme na začátku). A určitě nevěřte tomu, že když vám do mailu dva týdny nepřišel odběr z Aluška.org, tak že nepíšu, nebo že jsem umřela. Ne, pouze to vypadlo. Zase.

Když už jsem u toho co je tu blbě, tak pokud něco hledáte na stránce Aluška.org, nepoužívejte ten blbý vyhledávač nahoře, protože ten nikdy nic nenajde. Jděte raději na google, napište tam téma které hledáte, např. ,,Jak pracovat s Energiemi" a za to napište ,,aluška.org" a google vám ten článek vždycky najde. Je to taky rychlejší, než mi psát mailem, kam jsem ten článek zašantročila a pak čekat několik dnů na odpověď... Zdejší vyhledávač je prostě na okrasu.

Pokusně jsem ještě založila Skupinu Aluška.org, ale jelikož se teprve se systémem Facebooku seznamuji a přesně neznám všechny funkce a jejich účel, je to jenom pokus. Co se s ní dál bude dít, nebo jestli se tam vůbec bude něco dít, to se ještě vyvrbí. Kdyžtak napište si o tom myslíte. Skupina je zde: https://www.facebook.com/groups/1667773583310891/
A berte to i jako případnou omluvu předem, kdyby tam proběhly nějaké nelogické kiksy, tak jsem prostě jenom klikla někam, kde jsem neměla, nebo nastavila nějakou pitomost, co jsem nechtěla. Hlavní záměr je umožnit odběr novinek z webu další formou a vytvořit tam internetovou prezentaci své práce. Zatím spíš zkouším co to dělá a co to umí.

Objevila jsem fajn ,,internetové rádio". Vysílá veselou optimistickou příjemnou hudbu, která připomíná léto u tropické pláže. Dobře se u toho pracuje i uklízí. https://www.youtube.com/channel/UCz24srq31kr8CyNT-oN1Dqw/featured
V seznamech videí má i uložené playlisty, jinak ,,vysílá" nonstop živě.

Občas si někdo povzdechne, proč už nevychází série kuriozitek z mailů a diskuzí. Tak dneska udělám výjimku a jednu věc sem dám, na kterou jsem zůstala před pár dny hledět.

Dobrý večer Alu,
náhodně jsem objevil váš web. Mnoha lidem pomůže pochopit, že nemohou žít s vědomím "Po nás potopa" bez odpovědnosti za své pozemské činy. Nejsem puritán, ale představa duchovních polonahých bytostí, které jsou na vašich obrázcích, myslím, že neodpovídá skutečnosti duchovního světa. Jde o ilustrace, samozřejmě, křídla jsou jen zhmotněním plné volnosti a svobodné vůle, ale svůdné křivky jejich těla?
Pěkný večer
J.

Dobrý den,
Moje kresbičky jsou otázkou mé fantazie a pokud se vám nelíbí, nebo se nad nimi pohoršujete, není to můj problém. :)

Pomáháte lidem ke světlu nebo k temnu? Myslíte, že ddráždění pohlavních pudů vede vzhůru? Pokud tuto věc nechápete je to smutné. Znáte knihu Poselství Grálu? Doporučuji. Snad se váš pohled na řadu duchovních věcí změní. Neodepisujte mi již.
Přeji vám vše dobré.
J.

..... Legenda praví, že pan J. trpí dodneška trvalým traumatem po zhlédnutí mých necudných kresbiček.

Nightwish připravují něco jako Best of. Výběr nejlepších skladeb od začátku až do konce v originálním znění se bude jmenovat Decades. Po dvaceti letech existence skupiny je to na místě. Tahle skupina nemá ve zvyku příliš opakovat své staré kladby na nových deskách, snad by tam Tuomas mohl vyplodit i nějakou novou. :)
..... Nedávno jsem našla zajímavý záznam, Marco s Floor zpívají Ave Maria. Marco na to moc hlas nemá, ale Floor je tam úžasná, poslechněte :) https://www.youtube.com/watch?v=Hvw3dyYozYA

Tohle mě naposledy úplně zničilo... :D To jste vy, když se snažíte něco naučit podle internetového tutoriálu: https://9gag.com/gag/ax1MDqL

02.04.2018
Jelikož se vám včerejší kuriozitka líbila, tohle mi přistálo dneska o čtvrt na čtyři ráno do diskuze. Je to sice čest, že někdo raději místo aby spal tak tráví čas na Aluška.org, ale kvalita příspěvku tomu nevyspání odpovídá. Autor se raději ani nepodepsal, asi věděl proč.

,,Ahoj Alue. Můžu se zeptat, podle obsahu těch mailů se dá těžko uvěřit, že by ti někdo něco takového psal. Máš nějaký důkaz, že ti někdo psal a že ti dovolil to publikovat? Je neuvěřitelné, že by tady v diskusi se neohradil, když se tu tak do něj pouštíte. Myslím, že pár poznámek na to téma bylo jinde na síti, ale tam to bylo úplně jinak. A proč by někdo psal o Grálu. Vždyť grál, to je nějaká ptákovina ne? Hele snažím se ti uvěřit, dej si nějak slušně šanci. Mám trojité brnění, tak si do mě kopni, pokud ti to udělá dobře. Snažím se tě pochopit, proč takové texty vůbec publikuješ. Já být hvězdou, tak tohle nikdy neudělám. Hrozně to snižuje popularitu a ničí image publikovat něčí maily. Každý podobného jména se může cítit poškozen. Budeš mě bít?"

Proč jsem sem toho J dala? Jednak je to zajímavá sonda do psyché neznámého primáta, zadruhé by to mohlo jiné primáty odradit od vypisování dalších podobně hodnotných vzkazů. A zatřetí mám smysl pro humor a doufám, že někteří z vás také. Kdo smysl pro humor nemá a neumí se zasmát, nechť ráčí odvibrovat někam jinam, třeba do 8D a nekazí mi tady idylku.

Nedávno jsem objevila seriál Kočka není pes, tak si to pouštím z archivu ČT k práci. A už jsem viděla tolik Rudolfů Desenských jak radí s neposlušným pejsánkem, až se mi dneska v noci o tom zdálo, že krotím nějakého hafana pomocí jeho rad. Zblbnout ze zvířátek je velice snadné... mimochodem seriál doporučuji, kdybyste ho náhodou neznali.

Také jsem viděla film Pád do ticha. Je to skutečný příběh dvou horolezců, kteří přežili extrémní expedici v Andách v Peru. Velice zajímavý, napínavý a dobře fakticky podaný poučný film. Je drsný, ale nikdo neumře.

Minulý měsíc jsem začala své už klasické kolečko, že zhubnu zimního špeka, ale jelikož si moc tučná nepřijdu, úplně jsem do toho nešla naplno. Po měsíci je výsledek takový, že jsem nezhubla, ale ani nepřibrala. Zkrátka dodržovat napůl jídelníček a nesladit mi nestačí na redukci, alespoň to stačí na udržení váhy. Alušák se musí hlavně HÝBAT. Tak jsem se od prvního tohoto měsíce nakopla do zadele a šla do toho naplno. Po srovnání starších záznamů z června 2017 mi došlo, že mám o pět kilo víc, ale podle chytré váhy jenom tři kila z toho jsou skutečné špeky, zbytek vypadá na vodu. Což je fajn, tu vodu stačí vyskákat. Začala jsem klasické kolečko s Jillian na 30 dnů, takže tento měsíc mám o zábavu postaráno, ale instantně jsem opět ztěžkla o kilo a půl, jak se mi znova nafoukly svaly. Zajímavé je, že tělo je nafouklo kompletně, aniž bych zprvu zatížila ruce, hned mi znova naskočily svaly i na rukách a to stačilo jenom dělat chvíli shuffle, kde se ruce nezatěžují. Teď najíždím Jillian, takže počítám že ještě o půl kila ztěžknu, než začne váha opravdu klesat. A ještě jedno číslo bylo zajímavé, po 9-10 měsících kdy jsem prakticky vůbec nedělala silový trénink, mi klesl podíl svalové hmoty jenom o 0,01%. Takže údajný úbytek svalů bylo jen jejich vizuální splasknutí přes zimu. Připadám si trochu jako hříčka přírody, protože se mi zdá neuvěřitelné, že ty svaly zůstaly od léta úplně stejné... V rámci toho jsem se vrátila zpět ke kalorickým tabulkám (www.kaloricketabulky.cz - DOPORUČUJI). Zapisovat si jídelníček je opruz, ale zároveň to motivuje necpat se čokoládou. Mám doma na stole dva čokozajíčky a košík čokoládových vajíček, takže moje výzva je nesežrat to a počkat až to vyjedou návštěvy, abych si nepokazila tabulku. :D
Cvičení vyplavuje směsici velice příznivých hormonů do krve, takže jak jsem doposud měla chronicky extra dobrou náladu, teď ji mám ještě lepší, takže už vydám ne za jednu, ale za dvě radioaktivní rybičky.

A ještě jedna dobrá zpráva ze života radioaktivní rybičky, konečně jsem sehnala potřebný papír a podala jsem si přihlášku do autoškoly, ale jelikož je to malé město, tak musím počkat, až se nám poskládá nová třída. Prý se většinou otvírá v půlce měsíce, tak budu doufat, že se nás takhle zjara sejde dost a nebudu muset čekat dlouho. Těším se, že už snad nebudu nesamostatná nepojízdná brambora.

5.4. 2018
Narazila jsem na zajímavý článek ,,Drsná předpověď Nostradama: Blíží se třetí světová válka, bude to strašné", který předpovídá černou budoucnost pro celou Evropu. Podle nejčerstvějších zpráv které se dostaly interně ke mně, však třetí světová válka nebude. I když to v tuto chvíli nevypadá, údajně nakonec nepropukne. Avšak mnohem realističtější verze budoucna je pád měny, ten očekává mnoho lidí po celém světě, nějakým zázrakem se to pořád ještě drží. Avšak pád měny není žádný konec světa, i když i to bude nepříjemné.

Volejte sláva a pět dnů se radujte! Youtube kanál AlueButterfly dnes překročil hranici 20 000 odběratelů, což je úžasné. Děkuji vám!!! :)

11.4.2018

POZOR, STĚHUJI E-SHOP!

Milí čtenáři, posledních pár týdnů jsem pracovala na přípravě nového e-shopu, jelikož ten starý provizorní e-shop mi nevyhovuje, nelíbí se mi šablony a ještě se v něm vyskytují nežádoucí chyby. Stěhování už bylo opravdu nutné. Starý e-shop na adrese alueshop.webnode.cz bude v nejbližších hodinách a dnech měnit svoji podobu, začnou na něm mizet produkty a bude tam nepořádek. Nebojte, demolice je to řízená. E-shop nebude zcela zrušen, ale přejde na free verzi a postupně se z něj stane jen odkazová stránka, upozorňující na to, že e-shop byl přesunut.

VŠECHNY AKTUÁLNĚ ROZPRACOVANÉ OBJEDNÁVKY NADÁLE PLATÍ A V POŘÁDKU JE VYŘÍDÍM DLE PODMÍNEK JAK JSTE ZVYKLÍ.


Zbrusu nový e-shop bude provozován na již zakoupené doménové adrese, ale doménu musím nejprve převést a aktivovat v novém systému. Odhadem by mělo vše fungovat jak má za den až za dva. Takže mě čeká dočasné přechodné období. Do té doby buďte prosím trpěliví a držte mi palce. O plné aktivaci a zprovoznění nového e-shopu vás upozorním prostřednictvím nového článku na Aluška.org a také na dalších kontaktních místech, jako je Komunita Youtube a Facebook. Upozornění na novou adresu bude vypsáno také na starém e-shopu.

12.4.2018
Diskutovaná kauza cenzury nezávislých alternativních médií nabírá obrátky, poškozená strana podává žalobu a žádá majitele cenzurovaných mailových účtů o pomoc se sháněním důkazů.
,,Vážení! 24. 4. 2018 se bude na podvýboru pro svobodu slova probírat kauza naplňování skutkové podstaty § 182 TZ. Jsem tam pozván společně se zástupci centrum.cz a tiscali.cz. Dovoluji si vás proto požádat o všechny důkazy týkající se zásahů do soukromé elektronické pošty.
Před několika měsíci začaly poskytovatelé emailu společnosti Economia a.s. cenzurovat zprávy, ve kterých byly odkazy na mnoho nezávislých webů, jako např. aeronet.cz, nwoo.org, parlamentnilisty.cz, czechfreepress.cz a další. Mezi tyto poskytovatele patří např. Centrum.cz, Atlas.cz, Volny.cz, Quick.cz a Tiscali.cz
Vzhledem k tomu, že se jedná o porušení zákona § 182 TZ o listovním tajemství a článků 13 a 17 Listiny základních práv a svobod, je na místě trestní oznámení na společnost Economia, a.s.
Tento případ bude projednáván na Podvýboru pro svobodu slova v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR 24.4.2018"

Nepovedená verze nové české hymny má dohru. Aktivista podal trestní oznámení kvůli "hanobení"
Lidové noviny informovaly o tom, že jeden z vlastenců, jak sám sebe Pavel Danys popisuje, podal na šéfa olympijského výboru trestní oznámení, neboť pokus o novou hymnu považuje za hanobení státního symbolu.
"Nevydržel jsem to a jako člověk s vlasteneckým cítěním jsem musel nějak reagovat. Jako důvod jsem uvedl, že mám podezření na hanobení státního symbolu," vysvětlil Danys, s jakými argumenty přišel na policii. Stížnost poslal prý už i na ministerstvo kultury.
Zajímavé je, jak záležitost komentovali Lidovkami oslovení právníci. Podle ústavního právníka Ondřeje Bultase je základní problém v tom, že se v českém právním řádě žádný trestný čin "hanobení státních symbolů" nevyskytuje, jednání lze dle něj zařadit "pouze" pod trestný čin výtržnictví. Pavla Danyse nicméně chápe, neboť se mu hymna taky nelíbí. Danysovo oznámení chápe spíše jako symbolické gesto."
Nejlepší je ten dodatek redakce na konci. :D

NOVÝ E-SHOP ALUE.CZ JE V PROVOZU! :) - ALUE.CZ -

16.4.2018
Aston vydal novou romantickou písničku lazenou ve 432Hz na svém youtube kanále. Poslechněte :)

Smutná dívko
https://www.youtube.com/watch?v=OLUOQGMT2Ds


21.4.2018
Milí čtenáři, na žádost jsem stáhla článek o dvou ,,tantrických učitelích", kteří pohlavně zneužívají své klienty a vzájemně se kryjí. Píšu to sem proto, že vznikly menší zmatky a lidé se ptají, kam ten článek zmizel a proč.
Žádost přišla přímo ze strany zmíněného ,,učitele". Zapírá a tvrdí, že ani nedělá tantru, přestože to všude inzeruje!!! Podle něj všichni lžou a jenom ho pomlouvají...
Článek jsem nestáhla proto, že by nebyl pravdivý, ale proto, aby mě tyto existence neobtěžovaly, jelikož s někým takovým nechci mít nic společného ani po e-mailu. Kdo zneužívá slabosti a bezbrannosti osob, které hledají pomoc a útěchu, není pro mne rovnocenná lidská bytost, ale odporná opice s pudem neandrtálce a nehodlám si s ní ani dopisovat. Dotyčné jsem si zablokovala jak na FB tak i v mailu s žádostí aby mi nic nepsali. Už v minulosti mi na ně přišlo několik referencí a něco z toho jste na Aluška.org i mohli číst, jenom jsme vymazali jejich jména.
Znova vás varuji, nechoďte na žádné tantra kurzy, dělají je jenom úchylové a zvrhlíci, kteří v případě že budete o svém zneužití mluvit, vše zapřou. Všimněte si, že tantru dělají většinou obtloustlí a škaredí chlapi středního věku co by si jinak normální ženskou nenabalili a jejich bývalé klientky, jelikož s nimi spaly a mají vymytý mozek ,,protože si je jejich guru jakože vybral" jim říkají Igorku, Miloušku, Jiříčku. I nyní můžete na internetu najít v češtině autentickou zkušenost ženy která byla zneužita na tantra kurzu zmíněného ,,učitele" (http://sonakolmanova.com/to-bylo-potom-co-me-znasilnil/) a dopis pana Kramera který jsem stáhla, mám pořád v mailu, kdo ho bude chtít vidět, klidně může.
Panu Kramerovi jsem psala ohledně tohoto incidentu a znova mi potvrdil, že to co napsal je autentické a lze to snadno ověřit.

Hello Alue,
My email was for the Sexological Bodywork community where almost everyone knows several people who have been sexually-abused by Richard. There is one easy sexual assault you can check out: contact Martina Weiser at Ananda Spa in Germany.
All the best,
Joseph
Ve zmíněném českém zdroji je přímo napsáno, že případ řeší policie. Je možné, že výsledek šetření se dostane na veřejnost. Kdo něco najde, nechť mi pošle echo.

23.4.2018
Nedávno se mi stala historka, která je tak plná otřepaných klišé a starých mýtů, že vám ji sem napíšu.
Byl u mne pán, něco potřeboval, asi jsem mu byla sympatická. Tak mi říká, ať někdy přijedu na Moravu do sklípku, že dáme vínko, až dodělám ty papíry v autoškole. (Jo tohle asi nevíte... já od pondělka minulého týdne dělám autoškolu.) A já mu říkám že nepiju. A ne že piju občasně a trošku, ale už absolutně vůbec, už si ani neloknu... A on kouká a kouká...
,,Ani víno?"
,,Už ani víno."
,,Jako proč?"
,,No přece... Po alkoholu se tloustne. A taky mi je z něho blbě."
Pán kouká... Vůbec to nevěděl. ,,Jako fakt?"
Říkám ,,Jo, alkohol se v těle prakticky promění na cukr a pak se dělá pneumoška, což jak asi vidíte, úplně nechci mít."
,,To snad né..." diví se.
,,No jo, a vemte si, že se z toho nenajíte, ani nenapijete, ani to není zdravé, akorát do sebe naládujete haldu cukru a máte z toho špeka, takže proč to pít a proč ten zlozvyk podporovat, nebo se to učit? Vždyť je to zbytečná věc."
Pán se podíval na své bříško. Tlustý nebyl, ale měl toho klasického malého Milánka. ,,No, já teď po tom úrazu přibral tak 20 kilo, taky bych se sebou měl začít něco dělat... No ale z alkoholu že by byl člověk tlustej, to snad ne. To spíš že se nehýbu... No já vlastně ani nemám být po kom tlustej, my to nemáme v rodině."
,,Tomu doufám nevěříte."
,,Jako čemu?"
,,Že je tloustnutí o tom jestli to máte v rodině." Pán kouká, tak jsem přidala. ,,Tloustnutí je o životním stylu, stravě a míře pohybu, to je celé."
Pán pak nějak ztratil zájem, asi jsem ho tak trochu vyděsila tím, že jsem poučující biožena co jí jenom saláty aby náhodou nepřibrala, takže si se mnou moc srandy neužije. :D
A vlastně není moc daleko od pravdy, pít ve sklípku pro mne opravdu není zábava a druhak, když chcete vypadat dobře, nestačí vsázet na genetiku, musíte pro to něco aktivně dělat a musíte vědět co a proč děláte a to spoustu lidí děsí.

..... Lidé, co věří že tloustnutí je o tom jestli byla tlustá i naše mamka, jsou pro mě jako jednorožci. Věříte že někde jsou, ale nečekáte, že je opravdu osobně potkáte :) Přitom je to tak strašně deprimující víra, která vám vlastně říká, že nad ničím nemáte kontrolu. Když jsem byla malá, tak mi to taky párkrát někdo řekl a já se furt bála kdy to jako přijde, než jsem si o tom něco zjistila.

25.4.2018
V pondělí jsem jela poprvé autoškolským autíčkem. Vypadá to, že jsem docela nadějný případ, sice se šušním v křižovatkách jako šnek a musím opatrně s brzdou, ale jinak jsme jeli celkem na pohodičku. Zdechlo mi to ,,jenom" dvakrát, protože já jelito jsem zapomněla nohu přendat z brzdy na plyn při rozjíždění. Čučím jestli něco nejede a pak zapomenu na nohu... Ptala jsem se učitele, jak to se mnou vidí a pochválil mě, že na ženskou a ještě umělecky založenou to bylo dost slušný a že kdybych byla starší, tak si mě vezme. :D Byla to prča, 90 minut uteklo jak nic, těším se na další jízdu.

Potkali jsme i jedno silniční čuně, chtěl za každou cenu předjet autoškoláka na rovince, ale idiot se nepodíval jestli něco nejde v protisměru. A to jsem jela slušně předpisově. Nakonec vybral tu mezírku tak-tak protože jsem ubrala, jinak to v protisměru napálil a my asi do něho, protože to bylo fakt těsné. První hodina a už taková radost. Na světě jsou asi dva druhy řidičů. Jedni když vidí elko tak se chovají jako blbci aby mi ukázali jak to neumím a ti druzí když vidí elko, tak si od vás drží odstup, protože chápou, že budete jako neohrabaný šnek.

Narazila jsem na kuriozní případ jedné silikonky, která si chtěla nechat pomocí operace změnit barvu očí. Už měla silikonem narvané všechno a očividně nevěděla, jakou další pytlovinu by si ještě vymyslela, tak se rozhodla že bude mít modré oči. Dneska skoro nevidí.... Hloupost některých lidí mě nikdy nepřestane fascinovat. Nechápu, kdo ty blbiny pořád vymýšlí. Oční šperky, oční tetování, změna barvy duhovky... Bohužel se vždycky najde nějaký zvrácený řezník, který vám za peníze klidně udělá hadí jazyk nebo díru do tváře. Však co, on to nosit nebude, hlavně že si nahrabal. Že si někdo vymyslí takovou blbost je jedna věc, ale kde se berou ti pomatenci, co to na nich pak provádí, to mi hlava nepobere.

Sjíždím k práci sérii Červený trpaslík. Dneska byl zajímavý díl, který mluví o smyslu života. Podle tohoto dílu je jediný skutečný smysl života naložit se svým časem rozumně a prospěšně. V dílu pak běhá ,,inkvizitor", který likviduje všechny budižkničemy, kteří za celý život neudělali nic dobrého, ani prospěšného. Červený trpaslík je komedie, ale občas jsou tam fakt zajímavé momenty, které mají svou hloubku. Je to díl S05E02

A nakonec jedna hezká krátká lekce o skutečné lásce v angličtině. Vzpomněla jsem si během tohoto povídání na mnoho lidí, na které to dokonale sedí. https://9gag.com/gag/ajE7qZR

29.4. 2018
Tak dobrý mno.. za deset minut odcházím pryč a sekl se mi zip na šatech přímo mezi lopatkama. A nejde ani tam, ani zpátky a šaty jsou pevné, takže nejdou ani servat. Když seš v loji, tak si zatleskej...

30.4.2018
Tak jsem se zrovna vrátila z druhé jízdy autem. Vychmátla jsem mladšího učitele a ten mě hodinu a půl v kuse zdrbával za blinkry a zrcátka. Nakonec mi ale řekl že to bylo na druhou jízdu dobrý. Jsem nakonec ráda, že mi takhle naložil, za pár dnů až mi to v mozku slehne, tak už to určitě půjde líp.


.
 


Komentáře

1 Lori Lori | Web | 1. dubna 2018 v 1:11 | Reagovat

Keď sme pri tých rádiách, môžete vyskúšať radio.garden
- na tej stránke sa dá naladiť akýkoľvek live stream z celého sveta. Občas tam počúvam Latina rádio v Columbii, Teheran traditional radio pre orientálny inštrumentálnu hudbu, meditáčné tóny v Indii, cvičím si nemčinu alebo má len tak baví počúvať ako rozprávajú kade tade po svete. Je to zábava a občas objavíte poklad v podobe nejakej piesne alebo rozhovoru :)

Do Google stačí napísať " radio garden "

2 zdeněk zdeněk | E-mail | 1. dubna 2018 v 1:30 | Reagovat

Ten blbý vyhledávač nahoře by se měl dát oddělat, ni? Nebo ja tedy nevim jak je to teď, svůj blog jsem zrušil už před léty, ale pamatuju si, že šlo nastavit co tam bude a co ne.

3 Ceneon Ceneon | E-mail | 1. dubna 2018 v 2:12 | Reagovat

Pan J. asi měl velkou potřebu být vzrušen, když ho to tak dráždilo. :-) Co je špatného na polonahých bytostech, vždyť se na ně tak krásně kouká, člověk se u toho ani nemusí přece vzrušovat, to je o té potřebě, jak píši :-).

4 Alue Alue | 1. dubna 2018 v 8:35 | Reagovat

[2]:  vyhledávač tam je na okrasu, protože ho tam lidé chtějí mít, jinak nadávají že nemají co čím najít

5 aston aston | E-mail | 1. dubna 2018 v 10:57 | Reagovat

chudákovi pánovi ddráždí pohlavní pudy pohled na anděly a víly. tak to jsem ještě nečetl. :-x

6 Gabby Gabby | E-mail | 1. dubna 2018 v 11:13 | Reagovat

Ten pocit, když otevřu facebook a v upozorněních stojí: ,,Alue přijala vaši žádost o přátelství"
Rekace: http://replygif.net/i/1044.gif
:D

7 fluttershine fluttershine | 1. dubna 2018 v 11:40 | Reagovat

Chudinka pán, když nesnese pohled na tvé polonahé (příšerně svůdné! xD) kresbičky, co by se mu stalo, kdyby šel do galerie? :D

8 Alue Alue | 1. dubna 2018 v 12:39 | Reagovat

[7]:  asi by si tím vypíchl oko :D

9 Gabby Gabby | E-mail | 1. dubna 2018 v 13:15 | Reagovat

[8]: Takze ne pedofilie, ale esofilie?? :-D  :-D

10 Verča Verča | 1. dubna 2018 v 15:18 | Reagovat

Díky za kuriozitky!:-)
Ale teda ještě nedavno to čtu, jak se stavíš ostře proti FB - jaké že je to zlo, jak jsou lepší webovky atd ...a teď se tam aktivuješ?..teda nijak mi to nevadí - akorát, změnila jsi názor?..nebo kvůli nabírání nových čtenářů?je fakt, že spousta lidí, co tě neznaj by tě hodně z nich určitě rádi objevili

11 Alue Alue | 1. dubna 2018 v 16:20 | Reagovat

[10]: propagace mé práce, jak už jsem psala v článku... já tam stejně nemůžu moc trávit čas ani kdybych změnila názor, to se nedá stíhat.

12 Mel Mel | 1. dubna 2018 v 18:20 | Reagovat

Myslim ze fb skupina je skvely napad!:)

13 Zouy Zouy | 1. dubna 2018 v 18:23 | Reagovat

Znate prosím dobrou věštkyni ,nebo kartařku ,co napíše na email ? :-)

14 Verča Verča | 1. dubna 2018 v 18:27 | Reagovat

[11]:jasně chápu ..

15 Kuník Kuník | 1. dubna 2018 v 21:50 | Reagovat

"To jste vy, když se snažíte něco naučit podle internetového tutoriálu" hele Alu, to jako, že jsme všichni úplně blbí ?? :-D  :-D  :-D

16 JAB JAB | E-mail | 1. dubna 2018 v 22:42 | Reagovat

Je to jasný, Alue je alternativní deviantka, vyžívající se v kresbičkách jemnohmotných bytostí.

17 Alue Alue | 2. dubna 2018 v 9:14 | Reagovat

[12]:  jop... ještě nevím k čemu skupiny slouží, ale kdo se chce přidat klidně může :D

18 Tereza Tereza | 2. dubna 2018 v 9:36 | Reagovat

"..., nechť ráčí odvibrovat někam jinam,..." To je naprosto senzační a asi to začnu používat :-D
Jinak Alue, nemáš náhodou někde napsáno, že zasláním emailu dáváme automaticky souhlas k publikování jakýchkoli částí? Mám pocit, že jsem to tu někde četla, ale jsem na (starším, pomalejším) mobilu a hledání by bylo na dlouho :-)

19 Alue Alue | 2. dubna 2018 v 9:40 | Reagovat

[18]:  Ano, mám to vypsané v podmínkách používání, na které je proklik v patičce.
http://karolinaloskotova.blog.cz/0608/o-blogu
Za normálních okolností je to proto, že mnohé zprávy čtenářů jsou vysoce hodnotné a Aluška.org pak někdy z jejich zkušeností čerpá. Zadruhé, když už nad něčími maily strávím několik hodin co bych strávila psaním článku, tak by mě opravdu naštvalo, nemoct si to dát do poradny, pokud je to hodnotné, protože pak je to způlky i moje dílo, se kterým jsem se piplala... zatřetí by to mělo odrazovat primáty, ale ne vždy se to povede.

20 Jenny Jenny | 2. dubna 2018 v 9:46 | Reagovat

Pád do ticha je také velmi zajímavý, na podobné téma, pokud někdo ještě neviděl, můžu doporučit film Everest z roku 2015, je to podle skutečné události, kdy v roce 1996 tragicky zahynulo několik lidí z expedice vedené Robem Hallem (on sám také zahynul), když je zastihla bouře..je to velmi poutavý film, i když bohužel smutný..ale je to snad dalo by se říct můj nejvíc oblíbený film z těch co byly natočeny v poslední době, nějakým způsobem na mě hodně zapůsobil.. no filmy jsou zkrátka moje veliká záliba tak mi to nedá nedoporučit :-))

21 Tereza Tereza | 2. dubna 2018 v 10:47 | Reagovat

[19]: Já jsem si to říkala, že jsem to tu četla :-) Je to naprosto pochopitelné. A primáty to neodráží, neboť podobní primáti podepisují smlouvy bez přečtení podmínek apod. - což je podobný princip. Pak jen kopou kolem sebe.

22 Zouy Zouy | 2. dubna 2018 v 11:30 | Reagovat

[10]: Také mě to přišlo divný Alu,  že chceš být na face..je to opravdu zlo a ty jako taková bytost co je citlivá na určité energie a bytosti jde na face..nesedi mi to k Tobě. Změnit takto silně názor je divný.Neposlouchala jsi tu divnou hymnu dříve ? Třeba ti něco vtloukla do mozku ???

23 Auri Auri | Web | 2. dubna 2018 v 12:42 | Reagovat

Kočka není pes je super, ale od dílu, kdy paní pořídila morče svým kočkám "na hraní", jsem to přestala sledovat, jak mě tím namíchli. :-x

24 Alue Alue | 2. dubna 2018 v 12:44 | Reagovat

[22]:  V článku je jasně napsané, že to není můj osobní profil. Mám na FB propagaci svého webu a netrávím tam čas. Řeči o tom jestli mám něco na mozku si Zouy laskavě odpusť, porušuješ tím pravida slušné diskuze.

25 Alue Alue | 2. dubna 2018 v 12:44 | Reagovat

[23]:  Taky mě to namíchlo.

26 Zouy Zouy | 2. dubna 2018 v 19:17 | Reagovat

[24]: Omlouvám se Alue, takto jsem to psát neměla.

27 Alue Alue | 2. dubna 2018 v 22:45 | Reagovat

[26]: Díky.

28 Ježovka Ježovka | 4. dubna 2018 v 2:31 | Reagovat

Zcela mimo téma, ale;

Vyšlo nějaké nové video od Eminema. Neposlouchám ho už dlouho a ani se o něj nezajímám, ale vyskočilo to na mě na youtube, tak říkám jako okej no, už jsem ho dlouho neviděla, co s ním asi je v těchhle dnech... Pustila jsem to a v PRVNÍ sekundě mě to tak nechutně energeticky uhodilo, že jsem měla chuť to okamžitě stopnout a nejlíp i vypnout. Že je Eminem prolezlý Satanem a vším hnusem obecně vím, ale něco takhle extrémního jsem ještě nezažila ani u něj. Tak jsem se teda přemluvila a dokoukala to do půlky a teď co? Je mi špatně. A ne, nevsugerovala jsem si to. Historicky poprvé je mi z nějaké energie špatně. I samotný klip je obrazově naprosto hnusný, po dokoukání jen do půlky si připadám, jako kdyby mi to nějak ublížilo. To jeho "nejsem raper ale démon, co mluví anglicky" je jednoduše trefný. Píšu to sem jako (pro mě osobně) kuriozitku, protože je to poprvé, co mě něco takhle energeticky fakt doslova praštilo - a taky jako varování. I když počítám, že beztak snad skoro žádní čtenáři Alušky.org něco jako je Eminem neposlouchají. :D

29 hanka hanka | 5. dubna 2018 v 11:58 | Reagovat

[2]: já vyhledávač potřebuju! Občas fakt nemůžu nějaký článek najít tak hledám

30 hanka hanka | 5. dubna 2018 v 12:02 | Reagovat

[28]: To věřím, ten se mi nelíbil nikdy. Mimochodem nedávno jsem si říkala, že jsem díky tobě (nechávala jsi tu někde odkaz) našla hudbu Axela Floventa a jsem z něj nadšená. Taková čistota, upřímnost a barevnost, je to fakt mimořádně talentovaný člověk. Tak dodatečně děkuji :)

31 Andi Andi | 5. dubna 2018 v 18:29 | Reagovat

Pamatuju na výklad z palmových listů, byl to ten jakýsi pán v brýlích, ten řekl, že od 40. let bude Evropa skutečně spolupracovat mezi sebou, konstruktivním směrem ... tedy ev, státy :) Paráda

32 Ježovka Ježovka | 5. dubna 2018 v 23:07 | Reagovat

[30]: Vážně? To mě moc moc těší! :-) Jeho hudba je fakt úžasná, obecně tahle "alternativní neznámá" hudba je často něco vážně nádherného, jen to najít. Já byla taky jak urvaná ze řetězu, když jsem to objevila. Přeji pěkný poslech. :-) A jinak doporučuji i kanál "sleepmusic", tam se často najdou  podobné krásy.

33 Ježovka Ježovka | 5. dubna 2018 v 23:15 | Reagovat

O a jinak - Alu, gratuluju k úspěchům na youtube:) Já osobně morčíka nemám, ale stejně tvá videa ráda sleduju, jsou krásně uklidňující.

No, já osobně se pádu měny docela děsím, obzvlášt po článcích od TM, ale neberu je zas až tak doslovně...

34 BED BED | 5. dubna 2018 v 23:35 | Reagovat

Čítam hore vyjadrenie pana J. - "Nejsem puritán, ale představa duchovních polonahých bytostí, které jsou na vašich obrázcích, myslím, že neodpovídá skutečnosti duchovního světa." - S týmto súhlasím, vôbec neodpovedá, čo som Ti už Alue napísala dávno, že anjeli s pushupkami nie je dobré vyjadrenie,neexistujú. ten pán J. myslí tuším obrázky, ktoré si nemaľovala TY ale ktoré pridávaš, tie sladučké...

35 Alue Alue | 6. dubna 2018 v 7:44 | Reagovat

[34]:  Tak to je vážně ,,problém" se kterým se nehodlám nijak ztotožňovat. :D

36 BED BED | 6. dubna 2018 v 15:12 | Reagovat

[35]: ano, to je vážne problém - bez uvodzoviek. Tvoj problém, lebo sama vieš, že bytosti sú nehmotné a to infantilné znázorňovanie energií je výplod ľudskej fantázie.
Ja chodím na tvoju stránku preto, že máš tu i skvosty - a to sú tie, kde sa staráš o zvieratká, morčínky, kde nastavuješ ucho starostiam mladých ľudí, tvojich rovesníkov. Ale sklzávaš do manipulácie, do neprávd a do mágie - viď téma satan, symboly, - naberáš si,  škoda Ťa Alue.

37 Alue Alue | 6. dubna 2018 v 15:26 | Reagovat

[36]:  BED, upřímně je mi úplně jedno, jestli se ti tady nějaké obrázky nelíbí. Do očí bys mi ,,je tě škoda" neřekla, no klávesnice snese každý tvůj emoční výron, když jsi doma v teploučku schovaná za anonymní klávesnicí a jelikož nic veřejného evidentně nebuduješ, nemáš ani s čím porovnat a taky nic neriskuješ. Tvé psychické problémy, jsou nad rámec mé kompetence a určitě nad nimi nebudu ztrácet čas, tím bych uzavřela tuto dementní debatu o prsatých andělíčcích.

38 fluttershine fluttershine | 6. dubna 2018 v 20:26 | Reagovat

Mimochodem, díky za inspiraci k shuffle dance, dneska jsem to zkoušela prvně a sice jsem si připadala jako pošuk, asi to nebylo tak příšerný... Ještě jsem nezvládla side step, ale první krok už vypadá líp, než když jsem ho zkoušela na začátku :D Je to zábavnější a náročnější, než jsem čekala :D Tož uvidíme, jak budu pokračovat.

39 Ježovka Ježovka | 6. dubna 2018 v 21:44 | Reagovat

:-? Ježovka má nyní jistou povinnost a chuť napsat další kilometrový komentář, takže, tu je:

Ty hele, BED... Poradila bych ti, ať si zajdeš někdy do kostela a mrkla na obrazy, ale takovou návštěvu bych nedoporučila ani nepříteli, takže jinak; podívej se někdy doma na net na kresby víl a i na ty hodně staré, náboženské, kde jsou andělíčci s holými prdelkami. Strašné, že? :-D Sorry jako, ale muslš se umět na lidské tělo umět dívat trochu z uměleckého pohledu. Já třeba mám spoustu kreseb nahých žen i mužů, mám ráda fotky od umělců, kteří vyobrazují akty i prostě nahá lidská těla. A neznamená to, že jsem lesba, perverzní a tak podobně; znamená to, že lidské tělo je krásné a není nutné se na něj neustále dívat sexuálním pohledem nebo se za něj přehnaně stydět(a ne, kupodivu nechodím ani neslušně oblečená). Je velký rozdíl mezi vulgárním a krásným, uměleckým vyobrazením lidského těla. Ať už jde o víly, anděly nebo "obyčejné" lidi. Každý má navíc na umění jiný vkus a jsou mu sympatické jiné věci. Aluščiny kresby jsou krásné, navíc si myslím, že kdyby vyobrazila anděla jako bezpohlavní bytost, všichni se začnou ptát... Já osobně vnímám lidské tělo dvěma směry; sexuálním a uměleckým. Copak ti třeba ženská prsa nepřipadají nádherná? Nebo mužské tělo? Ne jen sexuálně, i jinak. Navíc já se divím, že má tohle někdo čas řešit. Já řeknu krásný obrázek, vdechnu pěknou energii a jdu dál. Ale což, jako neberu ti, že každý věci vidí jinak, ale tohle je fakt prkotina; Alue vyobrazuje andílky a víly tak, jak je jí to sympatické, očividně dokáže vidět krásu v lidském těle. Nevím, že se v dnešním světě kde na vás koukají vulgárně vyobrazené kozy z každé reklamy, někdo pohoršuje nad jejími kresbičkami a obrázky. Holt jak řekla Alu, to je vážně "problém". :D Ano, andělé a víly jsou jemnohmotné bytosti, tak jak je má kreslit? Jako flek energie? Mimoto, nahota souvisí s ryzí přírodou, tak jsme byli stvořeni, takže ty obrázky nejsou tak daleko od pravdy jak říkáš(ano ano, andělé skutečně hmotná těla nemají, ale oblečení už vůbec ne, když chceš chudáka umění řešit z takhke hnusně logického hlediska)... Chtěla bych třeba vidět, jak bys jemnohmotné víly nakreslila ty:) Baví mě, jak se lidi snaží furt na Alu vidět něco blbě. Kdo chce psa bít... :) Mimochodem ano, Aluška při kreslení používá, jak jsi psala, FANTAZII - to už tak s uměním bývá! Navíc člověk vidí takhle víly a andělíčky vvyobrazené už odmalička.

A k tomu poslednímu, sorry, ale já musím; víš, co je manipulace? Právě před tou se lidi snaží Alu chránit. Nepravdy? Nikde jsem nenašla víc pravdy než právě tady. A magie? Haha. Magie je jen jiný výraz pro sprosté obcházení zákonů Vesmíru a právě i před
tím se Alu lidi snaží chránit a varovat. Nevšimla jsem si, že by někdy magii praktikovala či k ní naváděla, naopak. Jako kdybys absolutně nepochopila nic z toho, co píše, promiň:/ Pomocí článků o symbolech a satanovi se lidi snaží varovat a navést na správnou cestu, aby nepotřebovali berličku a mohli sami poznat co je blbě a co ne. Vždyť čemu věříš víc? Alue nebo reiki? Kde jsi vzala, že to, co říká, jsou polopravdy? Kde jsi nalezla pravdivější informace? Chjo... Hlavně, že jsi ji mohla posoudit, zaškatulkovat a nahnat si ego tím, jaká je Alu zmanipulovaná chudinka. Hele, o tomhle se vedou žumpadiskuze jinde, běž tu "chudinku Alu" litovat jinam. Nerozumím tomu, jak někdo může její články pochopit takhle z druhé strany. Buď si ty články o symbolech přečti znovu a nebo už je radši vůbec nikdy nečti, škoda úsilí obou zúčastněných(četla jsi je vůbec někdy nebo jen odsoudila dle popisku?!). Ono totiž fakt i záleží, z jakého pohledu to člověk CHCE vidět. Nebo snad nic jako Satan neexistuje? Nic zlého neexistuje? Jo, existuje. A Alue se snaží na poukázat, aby se tomu lidi mohli vyhnout. Chceš-li někomu nadávat za překrucování pravdy a navádění k vulgárnímu typu erotiky, jdi a komentuj videa A. Grande, Nicky Minaj a podobných výplodů.

Navíc u umění platí; nelíbí? Jdi dál. Na vyobrazení víly či andílka jakožto nádherné, klidně i polonahé, bytůsky ženského pohlaví není vůbec nic špatného. Lidé to dělají přirozeně a je to i otázka vkusu. Záleží i jestli vnímáš anděly víc jako ženské či mužské bytosti. Já třeba víc mužské, takže je vyobrazuju jako krásně urostlé modrooké muže s dlouhými bílými vlasy, takový je i můj anděl.

Mimochodem myslím, že když Alu dřív přidávala někdy obrázky, kde byly víly vyobrazeny jako ženy(však TA víla, je to přirozené, mají i takové energie, spíše víc do ženska)i s poprsím, nemyslím si, že by ji napadlo nad tím takhle více přemýšlet. To s tím člověk musí mít prvně nějaký problém, že... Já si prostě řeknu "jé, krásný obrázek" a jdu dál. :-D

Fajn, mohla bych tuargumentovat do rána, ale na to fakt nemám, už mě bolí prsty. Ty obrázky jsou krásné, Aluško :-) Lidské tělo je krásné, stejně tak naše fantazie.

Mír všem.

40 Ježovka Ježovka | 6. dubna 2018 v 21:58 | Reagovat

Mimochodem mě dostává, jak furt má spoustu lidí potřebu pod tíhou svého nalomeného ega vidět v Alue satana a já nevím, co ještě všechno... Mluví, jakoby ji znali do posledního smítka, jejich život byl bezchybný a mohli si ji dovolit soudit. ZKUSTE SE JEDNOU NEZAMĚŘOVAT NA NI ALE NA TO, CO SE VÁM SNAŽÍ PŘEDAT, PROSÍM!!! A osobní život nechte dané osobě - a sobě taky nějaký vybudujte :-) Vždycky je čas se zachránit, když člověk aspoň trochu chce.

Holt buď stojíte na straně jedné nebo druhé, vyberte si dobře, za jaký konec provazu budete táhnout.

Tohle je fakt jak s MJ a pedofílií; pomohl stovkám dětí a snažil se předat poselství o léčení světa ale ne, je to přece hnusný pedofil... Fakt důkaz toho, že věřit znamená vidět.
.
.
.
.
.

Ale vždyť já vim, chudák Alu, je jí škoda.

41 BED BED | 7. dubna 2018 v 10:24 | Reagovat

[39]: Ale si sa naježila :-D.  Beriem tvoj názor ale musela som sa nad niektorými pasážami zasmiať. Kostoly /po reformácii sú aj prázdne, bez obrazov, bez balastu/.  Priznanie jehmotnosti "anjelov" ale urputné obhajovanie telesnosti v znázorňovaní navonok.
Ja rozlišujem dve delenia ľudí - prijímanie zvonku a prijímanie zvnútra. Ktoré TY?

42 Choco Choco | 7. dubna 2018 v 11:02 | Reagovat

Vtipné je, jak někomu dokážou znepříjemnit život... prostě jen obrázky :D
Já mám, Aluško, tvé kresbičky ráda. Hlavně ty, které zobrazují nehmotné bytosti (můj oblíbený je sněžný skřítek, je to takový roztomilý bambula :3 ). Tyhlety obrázky mi pomohly pochopit, jak asi nehmotný svět vypadá a díky nim jsem si pak nakreslila své vlastní obrázky.
Je mi jedno, jestli jsou ty bytosti nahaté, protože tvoje kresby jsou krásné... vnitřně. A i kdyby na nich byl bobek, tak je budu mít ráda, protože by byly nakreslené s láskou ^.^

43 Alue Alue | 7. dubna 2018 v 12:02 | Reagovat

[41]:  BED, jestli jsi opravdu tak namyšlená a arogantní že ti to připadá vtipné, tak upřímně nevím co na mém webu děláš. Jeden by doufal že se alespoň zastydíš za své chování. Jelikož opakovaně porušuješ pravidla použití stránek, budu nadále podle toho s tvými příspěvky zacházet a to jsi měla druhou šanci. Třetí nedávám.

[42]:  Díky :) chtěla bych se ke kreslení skřítků zase vrátit, no jo, ale na to je potřeba vyhradit si čas.

44 Gabby Gabby | E-mail | 7. dubna 2018 v 13:46 | Reagovat

Tak tomuto videu jsem se smala asi 111111211113221 let :D
Pro pobavení:
https://youtu.be/Wm0xqfAomZQ

45 Ježovka Ježovka | 7. dubna 2018 v 15:22 | Reagovat

[41]: Od toho jsem Ježovka :-D I když, prakticky řečeno, ty se naježit nemůžou, už naježené jsou. Prázdné? Fakt? Zajímavé. Mě když dřív občas někdo dotáhl do kostela, byly tam vždy obrazy. Teď tam už nelezu, tam nevím. Smát se můžeš, konec konců, ráda ti zlepším den :D Do toho jak já co v sobě či na sobě/nebo snad dokonce své tělo/přijímám, nikomu nic není, nesouvisí to s tématem. A pro informaci se mám ráda... Jak říkám; vzhledem k tomu, že jsem umělec, mám na tohle ještě i jiný názor. To, že někdo znázorňuje krásu lidského těla ještě nemusí nutně znamenat, že si něco kompenzuje nebo je hned perverzák. To je to samé jako když spoustu lidí nechápe focení aktů... Nojono.

46 Ježovka Ježovka | 7. dubna 2018 v 15:24 | Reagovat

Nah, teď když to čtu znova... Poselství grálu? Jako fakt? :-? No nic, už na to kašlu :D Proč jsme se nad tím nemohli fakt jen zasmát...

47 Alue Alue | 7. dubna 2018 v 20:30 | Reagovat

[45]:  Mno evidentně nemohli, BED je zakomplexovaná babka a prostě ji ty hezké ženské vadí. To je ten celý problém a soudě podle těch příspěvků co pořád píše jí vlastně vadí úplně všichni a všechno. Neustále nespokojená a v ofenzivě, na to fakt už nejsem zvědavá a fakt už mě to nebaví ani číst. Buď jsem někde rád, nebo tam nelezu.

48 Ježovka Ježovka | 8. dubna 2018 v 1:53 | Reagovat

[47]: :-(  :-( Rozumím ti, taky by mě to nebavilo. Ale jinak každopádně pokud je to fakt tak, že má dotyčná paní/žena komplexy ze svého vzhledu, doufám, že se na to časem vykašle a pokusí se s tím něco udělat(okej, je mi sice blbý ji tu takhle rozebírat, ale...)... Protože si tím člověk hrozně kazí život. Jako mladší jsem to zažila a je to fakt na houby. Přitom člověk často ani není fakticky ošklivý, je to jen ten blbej pocit. A nikomu to nepřeju. Vím, že na mě BED nejspíš už kašle, ale myslím to dobře, kdyby si tenhle koment ještě přečetla - každý je krásný svým originálním způsobem, fakt. A takřka všechno se dá spravit. Znala jsem holky, co si myslely, že jsou ošklivé a tak chodily nic moc oblečené a ani si nedělaly nikdy nic s vlasy - pak se náhodou zalíbily nějakému klukovi, zjistily, že vlastně ani ošklivé nejsou, začaly nosit sukně a vytvářet si sem tam nějaký účes(A ZAČALY SE USMÍVAT!) a ono lup, najednou to byla pěkná fajn holka. Však chlapi nepotřebují zas tak moc. Rozhodně ale nespokojenost se vzhledem nepřeju nikomu. Je to na houby a zbytečný. No a pokud je se svým vzhledem spokojená a má nějaký jiný problém, snad bude řešitelný, kdyby ho někdy řešit chtěla. Ta zapšklost za to fakt nestojí. Je to jen v hlavě. Však za co život stojí, když si ho sami kazíme a sami od sebe všechny odháníme... Vždyť jsme jedna rodina, každý má něco. Někdo vzhled, další talent a jiný vysoké IQ nebo třeba talent na sporty.

49 kalia kalia | 8. dubna 2018 v 12:56 | Reagovat

Před dlouhým časem mě napadlo to samé, co toho pána v kuriozitce (že jsou ty nehmotné bytosti pro některé kluky asi příliš sexy), ale neřešila jsem to, protože mě se např. ženská prsa líbí (že jsou krásná) a tu sexualitu nevnímám, umím si užívat krásu sexuálních věcí bez sexuality, pouze z hlediska krásy. Toto umí většina holek a menšina kluků (tedy doufám, že aspoň nějací kluci to umí). Takže kdysi mě napadlo "chudáci kluci, kteří neumí vnímat krásu bez sexuality, a vidí tyto obrázky", ale pak jsem si řekla, že to je jejich problém a ať si to případně vyřeší sami, co bych se jim do toho pletla.

Zajímavé je, že jak jsem začala psát web, tak ho zatím píšu bez sexuality a bez mužsko-ženské polarity. Protože vím, že ten, kdo vnímat krásu bez sexuality neumí, neumí ani číst vědomosti bez "návnady či přidané hodnoty", bez mužsko ženské polarity. Já jí tam časem přidám, ale začala jsem od těch nejdůležitějších článků a  ty jsem psát z polarity nechtěla a už se jeden kluk rozčiloval, že píšu asexuálně a to ho odpuzuje (což byl i účel, jelikož si myslím, že pokud by se se mnou někdo bez sexuality nebavil, pouze jako s člověkem, tak se spolu bavit nemáme a je dobře, že ho odpuzuju). Tedy pokud to bylo na mě, já tam totiž nemám komentáře ani kontakt, takže jsem tu narážku četla někde jinde a vyložila jsem si to na sebe, ale třeba to bylo na někoho jiného. Každopádně pokud to bylo na mě, tak se takovým klukům nezavděčíš: sexualita = jsi málo duchovní a svádíš mě ke hříšným myšlenkám a ke zlu, bez sexuality = odpuzuješ mě, protože mi nedáváš energii či falešný pocit, že bych tě mohl mít. Co na to říct, toto si musí ti kluci vyřešit sami.

50 Gabby Gabby | E-mail | 8. dubna 2018 v 20:20 | Reagovat

Alue, budou ještě dotazníky? Máš stále z čeho čerpat? :) Dotazníky mám ráda a doufám, že je stále budeš ještě vydávat :)
Jak jsi výše psala: ,,jop... ještě nevím k čemu skupiny slouží, ale kdo se chce přidat klidně může"
Tak nevím, jestli ti už někdo odpověděl a nebo jestli jsi to už pochopila, ale pokud ne, ráda to vysvětlím :)
Třeba někdo miluje kočky, tak udělá skupinu milovníků koček. Ve skupině se přídávájí příspěvky konkrétně na téma koček. Pokud někdo z tvých přátel není v té skupině, tak nevidí tvé příspěvky, které v ní sdílíš, teda aspoň myslíš. Já mám třeba facebook ráda kvůli skupinám, kde jsem v různých čtenářských skupinách a bazarech a lidi si tam doporučují knihy a tak :)

51 Alue Alue | 8. dubna 2018 v 20:28 | Reagovat

[50]:  aha, mno tak zatím jsem to tam nechala žít svým vlastním životem, jestli se tam něco bude nebo nebude dít... :)

52 Auri Auri | 9. dubna 2018 v 5:24 | Reagovat

Alusko, se zapisnickem to nesouvisi, ale mrkni na konec tohoto videa https://www.youtube.com/watch?v=XrFn8f6HEvg (1:44). Pusobi to na me, jako by se v tom kostelnim prostredi rozhodl nejaky bubak, ze bude skodit. :D  O_O

53 Ježovka Ježovka | 9. dubna 2018 v 20:55 | Reagovat

[52]: :-D  :-D Duch se smyslem pro humor.

54 hanka hanka | 10. dubna 2018 v 17:39 | Reagovat

[52]: Ty housle mu vyletěly úplně samy,jako by mu je zezadu někdo vzal O_O

55 Alue Alue | 11. dubna 2018 v 8:27 | Reagovat

[54]: ale prd, vždyť do nich šťouchl zepředu dirigent, je to tam pěkně vidět....

56 hanka hanka | 11. dubna 2018 v 13:04 | Reagovat

[55]: Fakt že jo, už to vidím:D

57 Ježovka Ježovka | 11. dubna 2018 v 21:12 | Reagovat
58 Andi Andi | 12. dubna 2018 v 14:15 | Reagovat

Hehehh :D Jn, ten komentář redakce :-D taky jsem se zasmála

59 Andi Andi | 12. dubna 2018 v 14:40 | Reagovat

Jo, ráda bych upozornila před novými smart phony. Dostala jsem novy Huawei ...
Nejde otevřít! Nelze vytáhnout baterie, simka se vkládá bokem.
Dále, nelze volat přes sluchátka, ve chvili kdy vytočíte číslo, hovor se odpojí a zapnou se mp3ky.
mám huawei 8 ... tak bacha na to.

60 zdeněk zdeněk | E-mail | 12. dubna 2018 v 17:25 | Reagovat

Ten komentář redakce Šifry k "hymně" je super. :-D 10/10

61 Ježovka Ježovka | 12. dubna 2018 v 23:03 | Reagovat

Ten komentář redakce :-D To mi v těchhle politicky těžkých dnech zlepšilo den.

62 Ježovka Ježovka | 16. dubna 2018 v 20:12 | Reagovat

O! Až teď jsem si všimla té roztomilé maličké 540tky pod horní lištou. Buď jsem slepá nebo tam přibyla až nedávno :D

63 Alue Alue | 17. dubna 2018 v 8:07 | Reagovat

[62]:  Ta je tam od začátku tohoto designu :)

64 vanilková vanilková | 17. dubna 2018 v 8:47 | Reagovat

[62]:
Jéééé O_O  
Všimla jsem si toho až po tomto komentáři a ani nevím proč, ale udělalo mi to ohromnou radost! :-D

65 Ježovka Ježovka | 18. dubna 2018 v 1:02 | Reagovat

[63]: Tak v tom případě jsem slepá :-D

[64]: :D Na mě taky vykoukla, nerozumím, že jsem si jí doteď nevšimla.

66 zdeněk zdeněk | E-mail | 19. dubna 2018 v 21:59 | Reagovat

https://www.youtube.com/watch?v=j800SVeiS5I
Velice zajímavé 13ti minutové video, které zobrazuje dnešní společnost.....

67 Ježovka Ježovka | 20. dubna 2018 v 4:09 | Reagovat

[66]: Au, to je tak zoufale depresivní a temné, až to bolí :-( /ne, že by to nebylo ve spoustě věci trefné nebo to nevystihovalo, co se zde na planetě každý den i noc děje/

Přála bych si náš druh někdy moct vidět/nebo si to pamatovat, běžný člověk si ale samozřejmě nepamatuje, co zažil v minulých životech/v harmonii, lásce, jako nespoutané, krásné bytosti se vším všudy(když zavřu oči a cítím srdce, můžu cítit i svou původní podstatu nebo jak to nazvat, asi je to niterné spojení se zdrojem, se sebou samým. To umí každý, ale musím říct, že je to nádherné. Dost mi ten pocit připomíná právě onu popisovanou nesvázanost. často pak také z nějakých důvodů vidím bílou vlčici s modrýma očima jak stojí na kopci a hledí na západ slunce, nechává si pročesávat kožíšek větrem. Krásný pocit. Ona je jedno z mých totemových zvířat, jmenuje se Nirvana a je úžasná. Vím, že hodně odbíhám, ale kdo považujete hledání svého vnitřního zvířete za zbytečné, rozhodně to tak není. Od doby, co svou Nirvanu znám, jsem více v harmonii a obracím se na ni někdy v myšlenkách, když mi je smutno. Je to moc příjemné, takže za sebe doporučuji). Jako ty nádherné bílovlasé usměvavé bytosti v dlouhých oblecích s modrým vzorem z mých představ, září z nich taková neskutečně klidná a harmonická energie(je možné, že jsem tuhle představu/vizi vzala někde při napojení na mého anděla). Tohle celé tady mě prostě mrzí a bolí, fakt bych to nazvala pitomostí... Narodit se do toho jako neviňátko není sranda a to myslím obecně pro všechny miminka, obzvlášť, pokud chytnou nějaké špatné rodiče. A nejhorší je, že je to jen v našich hlavách. Jako celek nechápeme, že kdybychom přestali jít jeden proti druhému, je po problému a elity by mohly tak leda utřít nos. Jsme odporně rozpojení a není to k nám fér. A nejhorší je to, že lidstvo už začíná samo o sobě říkat, že je špatné. Ne, že bychom toho tady nezpackali dost, ale... Vždyť to částečně ani není naše vina. Nevím úplně, kde se to ve mně bere, ale odjakživa mám pořád v lidstvo velkou víru. Jsme úžasní. A fakt bych to ráda lidem nějak sdělovala. Něco v mém nitru to ví i přes to všechno. Všichni se zachránit už bohužel nedají, ale je tu spoustu lidí, kteří jen potřebují otevřít dveře ke konstruktivní cestě(nebo spíš rozvázat pásku na očích). Aspoň, že poslední dobou je více a více "probuzených".

Chtělo by to i nějakého tvůrce videí, který tuhle věc chytne z druhého konce a začne vydávat konstruktivně laděná videa na tohle téma. Já třeba už dlouho chci předávat lidem dobré věci hudbou :-) Je to významný energetický nosič, takže by to mohlo mít svůj účinek. Ale tohle je zatím pořád jen v mé hlavě a fakt nevím, jestli a jak se to kdy dostane do reálné roviny. Každopádně jsem přemýšlela nad tím, že bych si na svůj "merch"(prodávané oblečení) dala schválně konstruktivní symboly a schválně vzhled i každý detail všeho ladila do konstruktivních symbolů, aby to lidi nosili na sobě i při sobě... Tak, jako to dělá Aluška tady na blogu. Takže Alu, pokud za pár let někde uvidíš nějaké lidi, jak nosí trička s devíticípími sluníčky a nápisem "Kate Whiteman", víš, kde se to vzalo a kdo mě tohle všechno naučil :D

Huh, zajímalo by mě, kde se ve mně pořád berou tyhle ultra dlouhé komentáře :-?

68 Paskalina Paskalina | E-mail | 20. dubna 2018 v 20:43 | Reagovat

67- nádherný komentář i obsah, děkuji :-)

69 fluttershine fluttershine | 21. dubna 2018 v 14:34 | Reagovat

Mám dneska vzpomínací náladu, projíždím staré články, a narazila jsem na soutěž Víly na jaře. Pamatuju si, že se mi to tehdy i jako nevýherci moc líbilo (protože bez parfému docela dobře dokážu žít xD), máš v plánu zase něco uspořádat? :-)

70 Ježovka Ježovka | 21. dubna 2018 v 15:12 | Reagovat

[68]: I já děkuji :-) Občas sama čučím, kde se tohle ve mně bere.

72 Ježovka Ježovka | 21. dubna 2018 v 20:40 | Reagovat

[71]: Ale proboha :-( Fuj.

73 Petr Pan Petr Pan | 22. dubna 2018 v 13:00 | Reagovat

Další tantra článek je třeba zde
http://lenkaliska.cz/zasveceni/

74 Alue Alue | 22. dubna 2018 v 14:36 | Reagovat

[73]:  To je ale hnus... nejvíc mě ale fascinuje, že si někdo nechá nasadit brýle aby nemohl vědět kam se jede, pak zabavit doklady, mobil -WTF??? A co jako čekala, že se bude dál dít? To ji mělo napadnout už když lezla ven z autobusu!! A ještě jede úplně sama do úplně cizího prostředí, měla jet s manželem nebo někým. A ubytování si zajistit samostatně. A pokud takové věci nejdou a není to transparentní, tak přece nejsem úplný dement, abych jela někam a nevěděla kam a nechala si od cizích lidí brát věci a ještě se fotit nahá. No demence některých lidí fakt přesahuje všechny kosmické hranice a pak ať se nediví, když skončí na takovém místě.

75 hanka hanka | 23. dubna 2018 v 8:59 | Reagovat

No přesně...s tím pitím:o) nechápu že si někdo myslí že to co dává do svého těla nemá na něj žádný vliv, na váhu, na kondici, na psychiku. A pak se mě lidi ptají proč jako nepiju (taky vůbec). Jediné po čem je ticho je když řeknu že mi to absolutně nechutná že je to hnus, a ještě to dobrovolně do sebe lít? A platit za to? :D

76 Jenny Jenny | 23. dubna 2018 v 9:10 | Reagovat

Z alkoholu se opravdu přibírá, to můžu potvrdit jak z vlastní zkušenosti, tak i z toho co mám vypozorované z okolí.Obsahuje prázdné kalorie, které tělu nic nedají, ale hezky se uloží v podobě tuku.U abstinujících alkoholiků začnou mizet kila přirozeně, s tím jak přestanou pít ty kvanta alkoholu, začnou jim mizet otoky, vyjasní se oči, pleť, mysl, zregenerují se játra,...samozřejmě pokud se místo upíjení se nezačnou pro změnu přejídat..alkohol je zkrátka démon :-/

77 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 23. dubna 2018 v 9:52 | Reagovat

[75]: Když jsem někomu kdysi řekla, že mi alkohol moc nechutná, tak mi odpověděl, že ho člověk nepije proto, že mu chutná, ale pro ty omamné účinky.

78 Ayeri Ayeri | 23. dubna 2018 v 11:08 | Reagovat

Přístup "potrefená husa se ozvala, smažu článek" mi úplně není sympatický. Když víš, že máš pravdu, tak ať to tady klidně visí, ať se třeba vzteknou, tobě nemusí záležet na tom, co si o tobě myslí a co ti píšou. Nemusíš to číst. Můžeš je klidně zablokovat. Právě proto, že jsou to šílené existence by to tady mělo být. Pokud jsi si jistá, že je to pravda, dali ti o důvod víc to tady nechat, aby to našlo více lidí a nenachytali se. Takhle dosáhli přesně toho, co chtěli. Řekli ti, ať to dáš pryč, ty to uděláš, ale v zápisníčku, kam chodí jen užší publikum, dál vedeš svou. Jinými slovy jsi jim ustoupila a dala jim přesně to, o co se snažili.

79 Alue Alue | 23. dubna 2018 v 18:15 | Reagovat

[78]:  No jo, ony tyhle právní věci jsou trošku složitější, než by se na první pohled zdálo.

80 Ayeri Ayeri | 24. dubna 2018 v 10:21 | Reagovat

[79]: Já jsem se popravdě dost divila tvé odvaze už když jsi tam nechala jména, což bych já osobně nedělala. Tak to promiň, myslela jsem, že to máš zmáknuté, když tam dáš všechno včetně jmen :)

81 Gabby Gabby | E-mail | 24. dubna 2018 v 14:44 | Reagovat

Alue, chci se zeptat, v sousedství žije starší paní a vždycky si spolu pěkně popovídáme, je strašně milá a příjemná a cítím z ní velice konstruktivní energii. Jenomže dnes jsem si všimla, že má na přívěsku ztočeného hada.. Myslíš, že neví, co to znamená a třeba to dostala a nosí to? Opravdu z ní nic destruktivního necítím, jen mě to zarazilo.

82 Alue Alue | 24. dubna 2018 v 17:19 | Reagovat

[81]:  hm, já bych to pochopila jako špatné znamení.

83 Petr Pan Petr Pan | 24. dubna 2018 v 18:47 | Reagovat

[81]: A té paní ses na prvním místě ptala? Odkud ho má, kdo jí ho dal, jaký má pro ni význam?

84 Ježovka Ježovka | 24. dubna 2018 v 23:43 | Reagovat

Alkohol jsem nesnášela vždycky. Už v pubertě jsem nechápala, co s tím všichni furt maj.

85 Simona Simona | 25. dubna 2018 v 4:30 | Reagovat

[67]: Krásne napísané! Medzi ľudmi by sa mala šíriť láska. Podporovať svoju intuíciu a veriť jej, spojiť sa so svojim “vnútrom”... Naučiť sa nikoho neodsudzovať za jeho názory a činy... nikdy nepoznáme celý príbeh (prečo sa daná osoba tak chová).  

Momentálne žijem na druhom konci sveta, tak preto ten čas. Máme tu deň :-D

86 janča janča | 25. dubna 2018 v 11:35 | Reagovat

Jo, na silnicích je blbců a netrpělívých lidí čím dál víc. Od doby, kdy jsem zažila první autonehodu se dívám na všechny strany a v úseku, kde se to stalo se just dívám dozadu, jestli ten za mnou zvládne zabrzdit nebo ne.. A kdybych si měla vybrat znovu, učila bych se v autoškole v zimě. Dělala jsem jí napodzim a nezažila sníh, ani ledovku, takže pak jsem měla "naostro" dost problém..

87 Luz Luz | 25. dubna 2018 v 12:52 | Reagovat

Máš pravdu s tím alkoholem. Nějak si ale neumím představit ho přestat pít úplně. Zvykla jsem si v posledních letech dát si někdy pivo nebo víno (např. když jdu někam na večeři nebo když je firemní akce nebo příležitostně i jen večer doma s mužem). Je to docela fajn na zlepšení nálady.

88 Alue Alue | 25. dubna 2018 v 14:37 | Reagovat

[87]:  Mně připadá blbý muset pít, abych měla lepší náladu. Když ji nemám sama dobrou, tak je asi něco blbě, možná jsem s blbýma lidma na blbém místě.
Od jisté doby jsem to úplně přestala potřebovat. Radši na náladu beru béčko a tryptofan nebo třezalku.

89 Ježovka Ježovka | 25. dubna 2018 v 17:42 | Reagovat

[85]: Děkuji :D A přeji hodně štěstí s životem v cizině, těším se, že jednou taky něco takového uskutečním - už mnoho let mě to neskutečně táhne do Ameriky a to konkrétně hlavně Kalifornie, nejspíš to tak má být, či co :D

A jinak gratuluju k první jízdě, Alu :D ! O pitomcích na silnicích mi ani nemluv... Pár zkušeností(včetně rozjetí mě samotné přímo na přechodu) stačilo. Osobně věřím, že má dědula pravdu a řízení ti půjde :D

90 Simona Simona | 26. dubna 2018 v 1:09 | Reagovat

Autoškola je super. Držím palce! Nech máš čo najmenej blbcov na cestách, Alue. Spomínam, keď som mala robiť autoškolu ja. Myslela som si, že to nikdy nezvládnem. Predstava kombinácie rúk a nôh, aby auto išlo, mi pripadala brutálne zložitá :-D A keď sme prišli s manželom do Austrálie, museli sme svoje hlavy preprogramovať na jazdu na opačnej strane. To bolo niečo!

Tu v AU ľudia jazdia kľudne, dodržujú predpisy a za celý pobyt som videla len dve nehody, a to jazdím autom každý deň! Mám pocit, že štýl jazdy odpovedá psychike řidičů. Tu sú ľudia uvolnení, vysmiati, nič neriešia. Nemajú problém niekoho pustiť keď sa zipuje, alebo keď sa niekam tlačí... určite má na to dôvod. Málokto to zneužíva. Funguje to tu fakt ukážkovo. Keď Vám to píšem, znie mi to až neskutočne :-D

91 Alue Alue | 26. dubna 2018 v 8:25 | Reagovat

[90]: Já jsem se té autoškoly šíleně bála celý minulý týden :(Ale paradoxně ani ne moc jízd, ale jak to všechno mám stihnout vychodit a naučit se za 5 týdnů celou knížku a taky ti cizí lidi a sezení v učebně.... No a už to jde poznat. Druhý týden mám skoro za sebou a nevím kam dřív skočit a teď do pr. se mám ještě něco učit.
Potřebuju ještě umýt okna a balkon a přeskládat za barákem dřevo do komínků, no nevím kdy to mám všechno dělat. Ale asi je to pořád lepší než tam jít jednou za týden a dělat to tři měsíce.

92 martin martin martin martin | 28. dubna 2018 v 21:41 | Reagovat

[91]:Držím palce Alue, no bydlet blíž, tak ti to dřevo s radostí preskládám, no snad se někdo najde ;-)

93 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 28. dubna 2018 v 21:43 | Reagovat

Neděje se zase něco s časem? Dneska si furt myslím, že je neděle.

94 Liliana Liliana | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 22:47 | Reagovat

Baví mě číst zápisníčky :-) Co se týče váhy... tak tam se nemusím nijak hlídat a drží se to plus minus furt stejně... ani výrazně nehubnu, ani výrazně nepřibírám :-) Seriál Kočka není pes nějak moc nesleduju, protože ta paní odbornice přes kočky mi není příliš sympatická a s některými jejími názory prostě nemůžu souhlasit 8-O
Udělat si řidičák, to je z mého pohledu velká odvaha, tak ať to dobře dopadne :-)

95 vanilková vanilková | 29. dubna 2018 v 15:23 | Reagovat

29.4. :D  :D  :D  tohle mě dostalo...

A jak to nakonec dopadlo?

96 Alue Alue | 29. dubna 2018 v 20:25 | Reagovat

[95]:  Dopla to kamarádka mezi futrama :D Murphyho zákon schválnosti.

97 Ježovka Ježovka | 30. dubna 2018 v 21:22 | Reagovat

Ty šaty pobavily :D To znám a rozumím. Jinak Červeného trpaslíka znám :D

[94]: Se máš. Já si musím docela dávat pozor na to co jím a hýbat se(což ale stejně dělám přirozeně celý den) :D

[23]: Jop, to je hnus. V životě bych své kočce nic živého na hraní nedala, už vůbec ne morčinku. Nepochopím. To může udělat jen někdo bez citu.

98 Ježovka Ježovka | 30. dubna 2018 v 21:26 | Reagovat

Jo a jedna věc ještě... Zajímavé, že pozoruju, že tyhle stránky na mě mají takový "Aluška.org efekt" - přes den jsem třeba i lehce na nervy(máme teď dost vážných starostí), myšlenky všude možně, občas i lehce černé... A pak přijdu sem, hned se mi sjednotí mysl konstruktivním směrem, začnu být taková klidnější a prostě nemyslím tolik na starosti, je to moc příjemný stav. Máte to někdo taky? Je i docela účinné nechat Alušku.org jen tak na liště otevřenou jako energetický zářič :D Vždy se tu i z nějakého důvodu ohromně rozepíšu(heh, to jste si určitě všimli)a tak vůbec, napůl tu bydlím :-D Je to místo k odpočinku.

99 Lulu Lulu | 1. května 2018 v 10:33 | Reagovat

[39]:A ja som raz kreslila v škole morskú pannu bez podprsenky ale prsia jej aj tak zakrývali vlasy.Moja spolužiačka K. sa nad tým hrozne pohoršovala, no hlavne, že pozerá na televízore Prima cool a tam je toho plno.

100 Ježovka Ježovka | 1. května 2018 v 14:07 | Reagovat

[99]: :-D Tohle mě pobavilo. Přesně.

101 Petule Petule | E-mail | 1. května 2018 v 18:57 | Reagovat

Pevné nervy na jízdy! :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama