V e-shopu Alue.cz přibyly nové druhy Energetických krystalů. - K dispozici ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 20.10.

216. Dotazník: Existují paralelní světy?

27. května 2018 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Dotazníky
Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze..... Děkuji!
Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Zajímalo by mě, jak je to s paralelnímy světy. Jestli vůbec existují, prostě jiná časová osa ve které se věci udály jinak, protože jsme se tam rozhodli ubírat se jinou cestou, je možné že existuje naše alternativní já v paralelnim světě, či více alternativních já ve více paralelních světech kde naše osobnost se vydala jinou cestou, rozhodla se jinak v určitých zásadních chvílích našeho života? Nebo jsou dokonce paralelní světy kde jsme se vůbec nenarodili, kde je ráj na zemi protože tam temná strana neuspěla, nebo naopak kde temná strana dosáhla ještě věčích úspěchů? Nebo kde žijem vědomě s reptilianama, nebo je jinej system apod, těch možností je spousta co by v těchto světech mohlo být jinak Jak to vidíš ty?
Teoretická paralelní realita vzniká tehdy, kdy člověk nějakým zásadnějším způsobem změní svůj osud. Tedy rozhodne se nelogicky intuicí na nějaké osudové křižovatce, kudy by se měl např. vydat rovně, ale on třeba vidí znamení a vydá se doleva. Kdo má dar vidění, ten dokáže i již zrušenou paralelní realitu, kudy se člověk nakonec nevydal, v bodech vidět a číst. Mnohokrát mi bylo sděleno, když jsem měnila svůj osud, kam mě vedla nějaká špatná cesta a jak bych skončila, kdybych se rozhodla podle ní a ne intuitivně a podle znamení. Podle toho vím, že to je možné. Ale bavíme se tedy spíše o vývoji dějů teoretickém. Je předepsaný nějaký program a vývoj, s nějakým výsledkem. Když se nesplní, protože člověk šel jinudy, nic se nemění na tom, že byl předepsán a předchystán, takže se dá pořád číst.Největší sranda pak ale je, když člověk který je mimo předepsaný děj a má osud ve svých rukách, začne ovlivňovat další lidi. Ti se totiž mohou začít chovat jinak, než matrix původně očekávat, protože může být změněný jejich systém myšlení přes vliv člověka, co svůj osud řídí. Pak se začínají dostávat jinam pořád další a další lidé. I takoví, kteří by to sami od sebe nikdy nemohli udělat, protože neví jak ty mechanismy fungují a o znameních neslyšeli. I když to samozřejmě záleží na nich samotných a taky záleží jestli pak sledují znamení a nechají nebo nenechají se srazit zpátky do předepsaného systému. Ale když se zadaří, vzniká něco jako efekt motýlích křídel. Proto to systém nemá rád a snaží se pořád člověka vracet zpátky, protože jeden může inspirovat stovky a tisíce dalších.

2. Funguje atlantský symbol doopravdy? A který? Ony ty co se prodávají totiž nejsou geometricky stejné. A působí i na přívěsku / nakreslený, nebo jen originál prstýnek?
Když nakreslím rukou sluníčko, které není dokonale souměrné, jeho význam se nemění a bude fungovat i když není kulaté ale jak brambora. Když to bramborové sluníčko dám na papír, na přívěsek nebo na prstýnek, bude fungovat.
U atlantského symbolu je to stejné. Jde o symbol jako takový, to jestli je dokonalý na mikromilimetr, je úplně jedno. Může se kreslit, tisknout, dělat do kovu.
Atlantský symbol dodává energii a tím posiluje organismus člověka, mám proměřený svůj prstýnek a vyšel výborně. Samozřejmě to neumí všechny zázraky světa a není to to nejsilnější co člověk může sehnat, ale pomůcka je to pořád dobrá a stojí za koupi.


3. Alus jak jsi stravila Vanoce a co jsi dostala pod stromeček?
Vánoce byly, ale ne 24.12. Udělali jsme večeři, rozdali si nějaké drobnosti a šli spát. :)

4. Jak u tebe probihal Novy rok?
Od té doby co nemám kočky to neřeším už vůbec. Takže morčatům přikryju kotec aby je neděsila světla a jdu v pohodě spát. Protože vím z minulých let, že ty ohňostroje celkem dávají, nejsou z nich až tak na mrtvicu jako byly kočky. Takže už kvůli tomu ani nemusím ponocovat.

5. A jaky stromecek jsi mela? To by me zajimalo a libil by se mi na toto tema i clanek klidne
Dostala jsem náletovinu ze soukromé louky. Rostla pod dráty vysokého napětí kde se to musí průběžně prořezávat kvůli bezpečnosti. Takhle se to teď řeší každý rok, vyberou se prostě malé stromky na místě, kde stejně vyrůst do větší velikosti nesmí.

6. Jak moc je důležité sdílet s ostatními?
Asi jak u koho a co sdílí :) Třeba lidé co si na bejsbůk fotí co měli k obědu nebo píšou jak se ráno vykakali, mě docela dost fascinují svojí mírou sdílnosti a myslím si, že by svět nebyl ochuzen, kdyby ubrali na sdílení a šli si radši ven začutat. :)

7. Co věnce na dveřích? Jde z nich nějaká destruktivní energie? Někde jsem o tom něco takového četla, je to pravda? Jestli vadí na dveřích, vadí také položené jinde?
Nikdy jsem se o symboliku věnce nezajímala, ale osobně je nikde na a nic nepoužívám. Adventní věnec se čtyřmi svíčkami určitě ne (sudý počet, žejo), taky se věnce dávají při pohřbech a celkově mi věnec jako takový zavání náboženstvím, i když je to třeba velikonočně laděná dekorace. Takže je nedávám nikde.

8. Ahoj Alue, chci se zeptat jak mám změnit to když mám přítele ale nevěřím mu. Asi dvakrát mi lhal, jenže já jsem prostě špicla a najdu si všechno když chci a prostě nevím co dělat. Mám problém s důvěrou, jsem posedlá kotrolou, jsem paranoidní a trochu šlená. A prostě už nevím co dělat, ale je to horší a horší, prostě koukám a sleduju všechno co udělá neudělá i historii telefonu. Všechno se dozvím a nevím co udělat, aby mi to bylo jedno, protože o to se snažím už půl roku a nejde to i když sem si přečetla několik knížek a podobně a vím co udělat, jak to změnit. Nedokážu to, ego a emoční tělo je silné a už jsem v tom ztracená, stačí maličkost a jsem zpět v nedůvěřivosti, i když dokážu abych byla v pohodě a nad věcí, tak jsem jako čertík z krabičky a vyletím. Ale když vím že nemůžu věřit, protože neříká pravdu a kecá a já nevím přitom to může být jen má paranoja nevím. Už si nevím rady co dělat dál.
Extrémní žárlivost a posedlost kontrolou partnera je způsobena extrémním komplexem méněcennosti a extrémním pocitem vlastní nejistoty a nejistoty o vlastní sebehodnotě. Většinou to vzniká v dětství, špatným přístupem rodičů k dítěti, kteří ho nenaučili vážit si sebe, ale naopak ho ponižovali a odmítali. Dítě jde pak do dospělého života vybavené přesvědčením, že není k ničemu, že to ostatní poznají a že ho opustí kvůli někomu lepšímu, a tak vznikají nezvladatelné úzkosti.
Problém není ve tvém partnerovi, problém máš ty v hlavě a dokud se nenaučíš mít se ráda a vážit si sebe sama a být si jistá tím že jsi hodnotná bytost, tak se tvé chování nezlepší. Na vztah nejsi dostatečně zralá, ani připravená a měla by ses proto primárně zaměřit pouze na sebe sama a najít si také své vyžití a svůj vlastní program. Do vztahu vstupuj až tehdy, kdy jsi na to emočně vyzrálá, protože takhle ničíš život ne jenom sobě, ale ničíš ho i partnerovi, který je nucený žít pod neustálým tlakem a paradoxně ho ke lhaní nutíš, protože se nemůže ve vztahu uvolnit a být upřímný. Ze strachu, že tě něco podráždí.
O tom jak se naučit mít rád a jak řešit vzniklá traumata a komplexy, jsem napsala knihu Svítání.9. Je pravda, že železo a sůl odpuzuje duchy? Případně jaká sůl (stačí kuchyňská?)
O železe jsem neslyšela, ale slyšela jsem o sypání soli do rohů místnosti. Asi aby to pohlcovalo destruktivní energii. Jestli to fakt funguje a jak moc nevím, protože jsem to nikdy nezkoušela a používám jiné osvědčené postupy.

10. Je přirozené, když žena porodí víc než jedno dítě? (Dvojčata, trojčata...) mají každý svou duši? (Někde jsem u tebe četla, že siamská dvojčata mají jen jednu duši)
Záleží na tom, o jaký typ dvojčete jde. Pokud jsou dvojčata jednovaječná, mají společnou duši rozdělenou do dvou těl. Z toho jsou pak ty příběhy jak dvojčata co byla rozdělena při narození žila stejný život i stejně zemřela, záhadně fungující telepatie mezi nimi atd. Pokud je každé dítě z jednoho vlastního vajíčka, má i vlastní duši.
Nakolik to je nebo není přirozené? No asi se stačí zamyslet, jestli se rodila dojčata a někdy trojčata i v dobách kdy ještě nebylo umělé oplodnění. Jelikož se rodila, tak to asi přirozené je.


 


Komentáře

1 Lili Lili | 27. května 2018 v 8:31 | Reagovat

Vrátím se k těm dvojčatům, Aluško. Zaujala jsi mne tím, že jednovaječná dvojčata mají jednu duši. Mám kamarádku, která je jednovaječné dvojče. Narozdíl od své sestry ale strávila čas po narození v inkubátoru, bolestivými operacemi, její dvojče bylo opečováváno láskou od začátku. Zdá se, že ta péče chybí... protože se na ni lepí smůla (vztahy, práce,  cokoliv)...zatímco dvojče  prochází životem i podobnými ranami osudu zcela v pohodě. Myslely jsme, že to je tím zpackaným začátkem života, ale není tedy možné i to, že ta větší část duše je v tom úspěšnějším dvojčeti? Lze kamarádce nějak pomoct, pokud je tato možnost také ve hře?

2 Alicia Alicia | 27. května 2018 v 8:57 | Reagovat

Dekuji za hezky dotaznik, jako vzdy prinosny...Jen bych uplne nesouhlasila s odpovedi na 8.dotaz...Pokud ma pisatelka dotazu pritele a uz ji 2krat lhal, da se ocekavat, ze ji bude lhat i v budoucnu, jen to bude lepe skryvat...jeji posedlost a neklid je zrejme intuitivnim tusenim, ktere ji varuje...duvera se obnovuje tezko, v tomto pripade by udelala lepe, kdyby vztah striktne ukoncila a nasla si pritele, kteremu bude moci duverovat, a tim vymizi i ta posedlost kontrolou sama od sebe....

3 Alue Alue | 27. května 2018 v 9:13 | Reagovat

[2]:  Všichni chlapi lžou, ale záleží v čem lžou. Já nachytávám při lžích lidi i z úplně nesmyslných důvodů.

Chorobný žárlivec, který druhým leze do soukromé pošty, si VŽDY najde důvod proč si myslet, že ten druhý lže, to je právě ta paranoia, ostatně pisatelka to tam i píše, že se to spíš domnívá, jistě to ani neví. Prokázaná lež by byla jistota, toto jsou jen domněnky.

Za tvrzením že člověk co leze partnerovi do soukromé korespondence a je posedlý jeho kontrolou není zralý na vztah, si stojím. Problémy se narušováním soukromí neřeší a i když je to partner, pořád má právo mít svůj vlastní prostor a mít svůj klid.

I kdyby se objevil vztah č.2, stejným chováním pisatelka docílí stejného scénáře a stejného rozpadu. Protože kdo chce psa bít, hůl si na něho vždycky najde. Proto je nutná změna myšlení.

4 Alue Alue | 27. května 2018 v 9:18 | Reagovat

[1]:  Kdysi jsem znala jednov.dvojčata. Holky. Obě vypadaly stejně, ale jenom ,,jakoby stejně". Vedle sebe jsi viděla že jedna je hezčí a druhá je ošklivější, ale izolovaně sis nebyla jistá která je která, protože se i oblíkaly stejně.
A jedno dvojče bylo zlé (ošklivější, křivější obličej) a druhé dvojče bylo hodné (hezčí). To jedno se ke mně chovalo normálně a to druhé mě úplně nenávidělo, i když jsem jim nic neudělala, ani jsem neznala jejich jméno, ani jsem si s nimi nikdy nehrála, jenom jsme se od vidění sem tam potkávaly na společném kroužku.... Vysvětluji si to tak, že je to sice jedna duše, ale vlastnosti se nemusí podělit rovnoměrně.

A bývalo to pak i hezký psycho, když jsem myslela že vidím to hodný dvojče, třeba jsem se na něj usmála, pozdravila a ona mě úplně setřela a poslala někam a pak jsem zjistila že to bylo to zlý, protože hodný zrovna vyšlo zpoza rožku. :D  :D  :D

5 aves passeri aves passeri | Web | 27. května 2018 v 10:36 | Reagovat

Taky bych řekla, že závisí na tom, v čem kdo lže. A i v proč. Někdy si za to můžeme sami - právě v těch chvílích, kdy si druhý nemůže být jistý, že nebude mít zbytečné problémy. Spousta dětí se naučila už v dětství lhát, aby nemusely pořád prožívat zbytečná dramata. Když se pak sejde člověk, který je vytváří, s člověkem, který se naučil radši neříkat pravdu, aby měl klid, tak se ta dynamika krásně rozjede - a oba si mohou ujasnit, jestli to takhle chtějí mít i dál. Nebo se změnit. Ctít víc pravdu a přestat se tak bát, co jestli mě někdo zradí. Důvěra je pro mě hlavně důvěra v to, že ať ten druhý udělá cokoliv, já to zvládnu a nesrazí mě to na kolena... ne důvěra v to, že ten druhý je dokonalý pravdomluvný superman :-)))) a

6 Gabby Gabby | E-mail | 27. května 2018 v 17:54 | Reagovat

1. Jak moc je silná láska? Dokáže opravdu překonat smrt?

2. Co si myslíš o princezně Dianě? Někde jsem s ní slyšela rozhovor a to co říkala bylo konstruktivní.

3. Jak vypadá tvá typická snídaně? Vaříš podle někoho?

4. Je dítě hlavně ovlivňováno rodičem (třeba když ho bude učit násilí, rasismu atp.) nebo má v sobě dítě nějaký "jistič" a samo pozná, že je to špatné  když ho rodiče učí opaku? Jakoby do jaké míry je dítě ovlivněno výchovou rodiče?
Třeba když potkáš vzteklé dítě na hřišti  je to jen jeho povaha nebo výchova?

Děkuji za odpovědi :)

7 Alicia Alicia | 27. května 2018 v 18:23 | Reagovat

[3]: V tomhle asi nelze pausalizovat. Je mozne, ze to je paranoa a nevyzrala osoba, ale pokud predtim takovy problem nemela, tak to muze byt silna intuice a varovani...Ono je lehke odsoudit, ze nekdo vlezl do posty druhemu, ale jak jinak to ma pisatelka zjistit, nebo se ma snad nechat podvadet cely zivot...Spousta chlapu lze, zalezi na tom, jak podstatne veci to jsou...

8 A A | 27. května 2018 v 19:09 | Reagovat

[4]: Já znám hodně lidí co vypadají dobře či průměrne ale stejně jsou zlí. Dá se to nějak vysvětlit?

A k těm dvojčatům - jěště jsem neslyšela že by se vícerčata rodila v minulosti a pokud ano, tak to museli být náhody. Víc dětí se totiž rodí zejména ženám užívajícím antikoncepci, vajíčka se často pořádně nedostanou z těla a zůstávají v děloze, kde se jich oplodní víc najednou.

9 Met Met | 27. května 2018 v 20:08 | Reagovat

Aluško, mohla bys napsat jak se teda dá zbavit znamének? Psalas že se dají léčit, všude jsme našla jen návody obsahující jablečný ocet ale tipuju že ten neléčí a spíš bělí? Jak to je?

10 LenkaL. LenkaL. | 28. května 2018 v 0:04 | Reagovat

Ahoj, jinak k tomu sdílení (ot.6)...asi jsem se měla  více rozepsat, pardon. Já jsem nemyslela přímo jako sdílení na facebooku, ikdyž i to by tam taky zapadalo.
Spíš jako sdílení toho, co člověk dělá.Co mu dělá radost. To jak je moc důležité to sdílet nejenom se sebou, ale i s okolím. Jako třeba ty. Máš určité informace a sdílíš je mezi ostatní. Články, knihy, youtube.
Člověk, co nesdílí, je ve skutečnosti velmi neštastný a je asi duležité najít způsob jak sdílet s ost. lidmi.
Proto se ptám, jak moc je to duležité pro každého z nás. Vem si, kdyby jsi nic nesdílela. Připadá mi, že spousta lidí, se bojí něco sdílet (svojí práci, dílo,atd).
Přitom pro ostatní to muže mít mnohem větší hodnonu než si daný člověk myslí.
Asi jsem ted narazila i na zajímavé odpovědi z knihy: Ukaž, co děláš. Ještě ji ale nemam dočtenou :).

Hehe, je celkem zajímavý, že lidi si pod slovem sdílet hned vybaví fb :D. Něco na tom bude.

11 Mariam Mariam | 28. května 2018 v 1:44 | Reagovat

Jaký máš názor na epilaci ipl?

12 Alue Alue | 28. května 2018 v 8:40 | Reagovat

[10]:  Já tu otázku pochopila, ale jelikož na to nemám co napsat, tak jsem to vzala s humorem.

13 Lenka.L Lenka.L | 28. května 2018 v 17:15 | Reagovat

Aha, tak to jo :-D

14 54 54 | 28. května 2018 v 20:49 | Reagovat

Co říkáš na Bruno Groninga? Údajně léčil lidi jen pohledem a i prý dnes, když se člověk dívá na film o něm tak se mnoho lidí vyléčilo.

15 Veron Veron | E-mail | 29. května 2018 v 0:01 | Reagovat

Ahoj Alue. Aká by podľa teba mala byť správna žena, po ktorej bude jej drahý, zdravo túžiť? Áno všade sa hovorí o jemnosti, nežnosti, ale podľa mňa žena musí mať v sebe aj do istej miery atraktívnosť a taký šmrnc. Čo si o tom myslíš?

16 Sebastian Sebastian | 29. května 2018 v 16:03 | Reagovat

[15]:
Úplne fantastické je, ak žena dokáže byť sama sebou. Vtedy si nájde správneho partnera a partner ju bude mať rád takú aká je. Takýtpo vzťah aj niečo vydrží.
Ak sa budeš snažiť byť taka a onaká aby si sa zapáčila alebo bola milovaná, potrvá to len krátko - celé to bude pôsobiť tak zvláštne, stale bude mať partner pocit, že niečo nie je v poriadku a nakoniec sa to rozpadne...

17 Sisi Sisi | E-mail | 30. května 2018 v 16:14 | Reagovat

Ahoj Alue, neplánuješ zveřejnění nových zkušeností s energetickými krystaly?

18 Alue Alue | 30. května 2018 v 19:23 | Reagovat

[17]:  ano mám už další sbírku recenzí a taky dva články z poradny... no z poradny by to šlo, ale u sbírky se vždycky snažím, aby toho bylo hodně, tak nevychází často.

19 fluttershine fluttershine | 31. května 2018 v 20:10 | Reagovat

K těm dvojčatům a víc, jo, je to přirozené, ale víc se jich rodilo v době, kdy se začínalo s umělým oplodňováním - nevědělo se, jestli se nějaké vajíčko vůbec chytí, takže jich oplodnili víc, no, a když se jich chytlo víc, dopadlo to takhle. Ale doba jde kupředu a už se to, co jsem slyšela, takhle nedělá, což je asi fajn. :D

20 Ondřej Ondřej | 3. června 2018 v 3:30 | Reagovat

Četl jsem na pentablue o tom že astrál 4D ovládají anunakiové, padlá rasa. Co to znamená padlá rasa? Někde jsem i četl že tam pobývají i padlé bytosti. Jak k takovému pádu dojde, nebo co takový pád znamená?

21 hanka hanka | 3. června 2018 v 15:22 | Reagovat

Mám otázky do dalšího dotazníku. Je pravda že chození přes kanály přináší smůlu?
Napíšeš někdy nějakou knihu o vztazích?

22 aston aston | E-mail | Web | 5. června 2018 v 20:27 | Reagovat

K zamyšlení: Pokud bys někdy chtěla aktualizovat heslo stránek, uvažovala bys třeba nad něčím jako "vědomím ke svobodě"? Jak píšeš ve své knížce - že někdo něco ví mu je prd platné, pokud si to neuvědomuje a nežije dle toho. :-)

23 aston aston | 6. června 2018 v 19:02 | Reagovat

Může být žába vegan?
https://youtu.be/ED84KoEsKH0?t=225

24 aston aston | E-mail | 7. června 2018 v 11:00 | Reagovat

V rámci symboliky, jaký internetový prohlížeč je vhodné používat?

Vím, že Chrome je na tom nejhůř, má ve znaku tři 6. A co Firefox a Opera? Znak opery - písmeno "O" znamená také číslo šest a u Firefoxu máme zase "fox" tři šestky... je lepší se těm třem úplně vyhnout?

25 ondrasek ondrasek | 11. června 2018 v 22:19 | Reagovat

Alue, mám zvláštní vjemy a chci se zeptat co si o tom myslíš. Večer, když je někde umělé osvětlení a já zaměřím pozornost před sebe, tak vydím kolem svého těla víry proudící bílé energie. Nevíš co by to mohlo být?

26 hanka hanka | 12. června 2018 v 9:20 | Reagovat

Opět mě napadla otázka do dotazníku:)
Je vhodné vystavovat si doma fotografie zemřelých příbuzných, manželů, dědečků a podobně? Já z toho nemám dobrý pocit, přijde mi že zemřelé tím jakoby taháme zpátky k sobě místo abychom je nechali v klidu odpočívat tam kde jsou. Bude to stejné i u zemřelých domácích mazlíčků?

27 Lucka Lucka | 17. června 2018 v 12:26 | Reagovat

Ahoj Aluško,
Chci se tě zeptat, jestli by jsi nenapsala článek o sportu, co cvičíš .Jaké cviky doporučuješ na zpevnění nohou, rukou a zadečku. Píšeš, že cvičíš. Tak by mne zajímalo například co.
Jenže je tu pak taky jedna věc. když je člověk unavenej po práci a nemá třeba energii cvičit, protože ráno brzo vstává a má čas už jen dvě hodiny na relax po práci, a to musí věnovat třeba přípravě svačin do práce a večeři a sprchovací rutině... Tak jestli by třeba jen na pět minut stačil nějaký cvik, aby se to tělo opravdu zpevnilo, časem...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama