Kniha Anděl strážný: Je v prodeji na Alue.cz ZDE!
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 20.9.

Komentáře

1 Renata Renata | 5. června 2018 v 9:01 | Reagovat

tieto stavy velmi dobre poznam, ale casto si to vyvolam aj sama, ked ma zaskoci nejaka sprava, alebo mam nieco dolezite pred sebou, totalne si rozladim vsetko co sa rozladit da a vsetko to spusta ta obava, ten stres a nerovpzita sposobi rozne psychosomaticke prejavy a uz mi je vsetko a nevyspim sa. niekedy to trva aj par dni, potom to akoby lusknutin prsta dokaze casto zmiznut .

2 Alue Alue | 5. června 2018 v 9:08 | Reagovat

[1]:  jop, já to mám taky. když mi oznámíš, že mám vstávat ve dvě ráno, v 5 ráno, tak se tak bojím že to nedám.... takže neusnu a pak to fakt nedám.

3 lenka f lenka f | E-mail | 5. června 2018 v 9:42 | Reagovat

Taky se mi někdy stane, že nemůžu usnout ale v naprosté většině případů usnu tak, že ztratím vědomí a ani o tom nevím a už najednou nejsem. Mám od tebe 2 brazilské křišťály, které jsou perfektní. Někdy si je vezmu, když jsem měla třeba horší den a krásně uklidňují a krásně to v nich vibruje. Pak na mě jde únava, slyším šum a to je radši dám buď pod polštář nebo na noční stolek, protože to pak ztratím vědomí a nechci, aby mi někde vypadly z rukou a třeba se naštíply. Jednou se mi v noci stalo, že asi něco ošklivýho bylo u mě v ložnici a chtělo si to asi ze mě nacucat energii. Vystrašit mě. Nic jsem neviděla, ale pocítila jsem, že ta energie byla dole u postele, když jsem se otočila na bok tak u mé hlavy. Jako když se otočíš a něco ti kouká ze strany postele do obličeje. Byla to taková odporná a nízká energie až jsem hnusem stáhla koutky pusy. Vůbec jsem nedostala strach, ale spíš jsem pocítila, že se toho štítím. A ani už nevím jak, asi jsem pak usnula, dalo to pokoj a už jsem to tam nikdy necítila.
Jinak ten obrázek tmavovlasé dívky na houpačce je taky ve skladbě Ascent Argus whisper. Je moc hezká.

4 sasanka sasanka | 5. června 2018 v 9:50 | Reagovat

S autoškolou jsem to měla podobné.Učitel byl mistr na umělý stres, škubal mi s volantem a vozil se po mě, jak to jen šlo.Ve výsledku jsem měla testy na poprvé 50 z 50 v super rychlém čase, ale jízdy jsem nedala ani na podruhé.Až jsem požádala o změnu učitele (a přizpůsobila se časově) a najednou šlo vše jako po másle.Na potřetí jsem jízdy dala, zásluhou nového učitele, který byl pravým opakem toho předchozího a vnášel do člověka klid svým úžasným hlasem i postojem.

5 sasanka sasanka | 5. června 2018 v 10:05 | Reagovat

S vlivem různých typů energií vycházejících a přenášejících se z lidí mám taky bohaté zkušenosti.Hodně to souvisí s převládající emocí.Když někoho ovládne nervozita,úzkost, strach, snadno se to přenese i na mě.Díky tomu, že už jsem schopna si uvědomit, o co se jedná, často si s tím dokážu i snadno poradit.Stačí se na moment zastavit a uvědomit si, že to co právě cítím není moje a nepatří mi to.Začnu se v daný moment soustředit na něco pozitivního, třeba, jak má někdo ze zůčastněných při hovoru krásné oči, bohatou slovní zásobu, něco hezkého na sobě, nebo výborně artikuluje. Zkrátka cokoliv pozitivního, co mě rozptýlí a pomůže sklidnit a vrátit do mého středu. Větší problém nastane, když se ocitnu v místnosti, kde je více lidí,které ovládla jakákoliv negativní emoce, s tím už se pracuje obtížněji.Záchvěvy nepříjemna mohou přetrvat i několik dní.Asi nejlepší je v tomto případě použít EFT, již zmiňované v předchozích článcích na tomto webu.

6 hanka hanka | 5. června 2018 v 10:52 | Reagovat

Děkuji za návod! Metodu s vizualizací proudu světla a čištění buněk dělám taky ale asi to chce déle a důsledněji aby to mělo efekt když jsem hodně vyčerpaná. Jinak jsem proti takovému vysávání zatím nic nevymyslela, jedině počkat až se srovnám nebo se jít dobít do přírody. Zjistila jsem že dát se dohromady z poškození destruktivním vlivem mi zabere zhruba stejnou dobu jakou jsem byla tomu vlivu vystavena, po kratších setkáních minimálně noc a den. Dokonce jsem si začala dělat záznamy, abych vysledovala čím jsou u mě nepříjemné stavy způsobené, a je to většinou po setkání s lidmi když s nimi mám nějakou osobnější vazbu a strávím s nimi delší dobu (víc jak hodinu), bohužel sem spadá i rodina. Někdy cítím pokles energie okamžitě při setkání, ale většinou až když dojdu domů začnu cítit vyčerpání. První příznak je nespavost, neschopnost usnout a neklidný přerušovaný spánek (ano, trvalo mi dlouho než jsem zjistila že to není jen obyčejná nespavost ale že to je reakce na schůzku). Nespavost se u mě objevuje i pokud dojde přítel který spí se mnou v posteli a něco si venku natáhl, to jsem fakt na prášky protože on si v klidu usne a já pykám za něco za co nemůžu. Potom typicky ještě druhý den se cítím pod psa a vypsat příznaky by bylo na celou stránku. Stalo se mi že jsem absolvovala týdenní pracovní cestu s dost destruktivním týmem lidí, na začátku jsem se držela, ale čím déle jsme byli neustále spolu, tím těžší bylo se udržet ve svém až ke konci cesty jsem byla už úplně apatická, když nebyla práce tak jsem jenom ležela, pak se vybičovala k výkonu. No a po návratu z týdenní cesty jsem na týden a půl odpadla, měla jsem migrénu, cítila se jak nemocná a psychicky na dně. Opravdu hrozné. To už bych nechtěla opakovat. A energetický krystal na to pochopitelně nestačil. Proto si dělám záznamy o tom jak se kdy cítím a jaké mám příznaky, ať vypozoruju co mi dělá zle a asi bude potřeba tomu přizpůsobit životní styl.

7 Verča Verča | 5. června 2018 v 10:57 | Reagovat

Obvykle to způsobuje škodlivá plazma v auře. To ti řekne každý zkušený léčitel. Tedy mezi lidmi zachytáváš díky špatným vlnám, atd..odpadní plazmu, která se hromadí v auře. to vyvolává velmi nepříjmené pocity a jakési "imaginární" břemeno, které cítíš při těchto kontaktech, i po nich, někdy to vytváříš sama. Třeba lidi,co se hodně často trápí, ji mají hodně usazené v auře, kde je jí moc, tam proniká do těla fyzického a způsobuje nemoc té oblasti. Obvykle je pociťovaná, jako neurčitá zátěž, člověk se cítí lepkavý, oteklý, jakoby horké hnusné jehličky po těle, ale neni to pravidlo - někdy může způsobovat i jiné vjemy. Věci, které se mi ověřili nejsou žádné ochrany - na tohle mi tedy nefungovaly nikdy. Ale odstranění je skvělé - právě - třením sněhu, ledu, ledový čerstvý vzduch na kůži (ten odvádí hlavně nahromaděnou plazmu na hlavě),.. také je velmi účinná lázeň silně koncentrovaná čistou mořskou solí,  ideálně v kombinaci s hrubým kartáčkem, nebo houbou z lufy, kterým odrbáváte - tedy masírujete celé tělo - ideálně jemně i obličej(nebo když nic nemáte po ruce, tak mokrým drsným froté ručníkem, nebo pro silnější nátury - namočte se vezměte normální, nebo mořsou sůl, nadrbejte si jí krouživě po celém těle a počkejte dokud nezačne pálit, pak jned opláchněte. Pálení za chvíli zmizí a plazma je pryč.. Kdo má doma dostatečně silný krystal křišťálu, může ho použít, aby natáhl do sebe plazmu z kritických míst, normálně s ním jezděte pomalu po těle. to je také velice dobré. Můj kamarád léčí rukama a plazma se mu uchycuje hodně právě na rukách, říká tomu "šlem". Tak hned pod studenou vodu, když není v tu chvíli nic jiného ( proto voda pomáhá i "uzemnit" - protože  mimo jiné odvádí plazmu, která blokuje tok energie). To jsou skvělé pomůcky. když jsem přišla na to, že to ulevuje, přečetla jsem si náhodou v jedné starodávné knize přírodního léčení,  že léčitel očišťuje své pole masáží hrubým kartáčkem v koupeli, protože tato činnost nejen prokrvuje a otvírá póry, ale především odebírá energetický balast z aurického pole:-)...u soli to je také známo - že působí v domech - tedy vysypávání místností s destruktivnými energiemi - to není zádný výmysl - sůl je naprosto nenahraditelný absorbent škodlivých energií. dokonce i  v lázních pro dámy - na celulitidu používaj jen 2 věci - kartáč, sůl, vodu:-D..a když to  je schopné zlikviduje celulitidu, tak to snad dokáže vyhnat i poltergeista:-DDDD

8 :) :) | 5. června 2018 v 11:03 | Reagovat

Tak to je husty, moc dobry clanek, ja to mivam taky, ale takhle s tim pracovat neumim, buh vi co na sobe mam, ale hodne mi pomaha tvuj krystal, ale zase je to docela hrozny kdyz si to clovek uvedomi, ze to takhle skace a hned se to lepi, jak maji zit ti co o tom vubec nevedi a nevi co s tim... :-(

9 Tereza Tereza | 5. června 2018 v 11:26 | Reagovat

Až z toho mám husinu...
Co s tím, když cítím projevy toho, že mě něco vysává, ale neumím pracovat s energiemi? Občas je to fakt na palici, nemám být z čeho unavená a přesto jsem. Třeba jen kvůli tomu, že jsem se potkala s negativním člověkem. Stačí ho potkat venku a pozdravit, ne se s ním dlouze vybavovat :-(

10 vanilková vanilková | 5. června 2018 v 12:09 | Reagovat

[7]: Díky za připomenutí používání soli! Asi si dneska udělám lázeň...

Chtěla jsem se jen tak ze zvědavosti zeptat, zdali někdo, kdo si koupil energetický krystal (ten skleněný) má taky takovou paranoiu chodit bez něj?
Já nevím, jestli to náhodou až něpřeháním, ale potřebuju ho mít neustále na sobě - ve dne v noci a když si ho sundám, tak jsem nervózní. A taky nemám ráda, když je na mě vidět. Vždycky ho schovávám pod tričko. (nějak si myslím, že ty zkrátka tyto ochranné věcičky neměly být vidě, aby neprovokovaly...)

11 Alue Alue | 5. června 2018 v 12:16 | Reagovat

[10]:  Mám to. Musím si vzít vždycky buď krystal nebo kartičku, bez toho se cítím jak nahatá.
Krystaly jsou na krku nenápadné jako dekorace, ty neschovávám..

12 sasanka sasanka | 5. června 2018 v 13:31 | Reagovat

[9]:Tohle mi spíš připadá jako typický projev nezpracované emoce.V naší společnosti je typické zakazovat už v dětském věku negativní emoce.Kluci se odnaučí plakat a tím potlačovat smutek. Vztek, hněv apod.se setkává s nepřijetím. Kolik z nás si prošlo podmiňovanou láskou, kdy rodiče dávali jednoznačně najevo, že jsme přijatelní, pouze když jsme stále hodní a milý? Jenomže člověk je tvor emocionální.Takže když potlačíme negativní emoci, která se v nás probudí a nedostane možnost se projevit, dostaví se nevysvětlitelná únava nebo se může projevit jako vnitřní podrážděnost až skrytá agrese. Zkrátka ta nevyjádřená emoce se přetransformuje tak, až to pocítíme fyzicky.Protože sami sebe můžeme dočasně oklamat, ale naše tělo nikdy.To vždy vyjádří pravdu. Jsme přijatelní takový, jací jsme, i s negativními pocity.Vždy je podstatné pracovat s danou informací, kterou nám ten,který pocit přináší a vyjádřit danou emoci konstruktivně, dříve než nás "semele" destrukce.

13 Ježovka Ježovka | 5. června 2018 v 15:25 | Reagovat

Já se "tam venku" nesnesu se spoustou spoustou lidí, jestli je to mnou nebo jimi nevím - asi tak nějak napůl. Takže jsem už takový odtažitý s nikým se moc nebavící tvor, jelikož mě to vždycky akorát stojí sílu a nervy. Proto se i velmi nerada s lidmi bavím o jejich názorech, celkově se jim tak nějak vyhýbám, ale ne, že bych byla poustevník :-D Jen mě neberou nějaký přiblbý diskotéky a tak podobně. Usnout nemůžu poměrně často, ale nenapadlo mě, že by to třeba mohlo být tímhle. Takže díky za návod :-) Mám pořád podezření že i v tomhle domě je naveženého - možná od bývalých majitelů - něco zlého, jelikož v noci tu někdy poblikává lampička a hlavně jsem viděla asi tak tři tmavé bytosti(které se, přesně jak říkáš, zprvu tvářily že jsou moje maminka) jednou ve snu. Nebývají to moc sny, spíš jakoby dost nepříjemný stav polospánku ze kterého se vždy brzy společně s cuknutím vzbudím, nejspíš prostě astrál. I když už asi týden s nimi žádný problém nemám a mám i pocit celkově lepších energií v domě, tak to možná ještě rádo někam odtáhlo. Třeba na tyhle "věci" pomáhají i kočky, máme jich tu totiž plno :D

Připomíná to zážitek ze včerejší noci - zalehnu, dvě hodiny nemůžu usnout, převaluju se, zatímco osoba vedle mě si vesele pochrupuje... Tak se otočím naposled, nahodím polohu "jakože teď možná už usnu" a zavřu oči. Vědomí se konečně zklidnilo a když už to vypadalo nadějně, slyším najednou sice mentální, ale skoro až fyzicky znatelný šeptavý hlas, který říkal nějaké mužské jméno - už si bohužel nepamatuju jaké. Nevím proč se mi u toho vybavila světle šedá barva. Chtělo mě to vtáhnout do astrálu, ale já byla ještě napůl při vědomí, tak jsem honem hodila zpátečku a s cuknutím se z toho zvládla probrat, ale srdce mi bilo jak šílené. Podobné stavy mám odmala a prostě to nesnáším. Tišeji to v mé hlavě opakovalo to jméno ještě asi dvě minuty, pak se mi to podařilo zazdít, ale vůbec to nechtělo přestat. Fuj, fakt nevím co to bylo. Možná už mozku hrabalo z nedostatku kvalitního spánku :-D

Jo a - dostat škrábanec drápem v astrálu bych fakt nechtěla, celkově mě tam nikdy nic nekouslo nebo tak, jen se vždy snažili mě vyděsit. Doufám, že nic takového nikdy/nebo alespoň v blízké době/ nezažiju :-D

14 Andy Andy | Web | 5. června 2018 v 17:49 | Reagovat

[10]: Krystal nosím pořád. Když ho nemám déle na sobě, je mi hůře, když si ho nandám, tak vždy velká úleva. Nosím ho aby byl vidět, když pomáhá mě, tak co by nepomohl i někomu jinému - třeba se inspiruje...

15 Paskalina Paskalina | E-mail | 5. června 2018 v 19:52 | Reagovat

[10]:mám to podobně :-)

16 ketty ketty | E-mail | Web | 5. června 2018 v 20:11 | Reagovat

[10]: Také to tak mám,zvlášť do práce si potřebuji vždy vzít nějakou energetickou ochranu, ale krystal využívám i jako hezkou ozdobu.

17 romča romča | E-mail | 5. června 2018 v 22:58 | Reagovat

[10]: Aj ja to tak mám. A to že je vidieť mi neva, všetci už sú na to zvyklí :)

18 Winston Smith Winston Smith | 6. června 2018 v 20:00 | Reagovat

Mě se to nepřenáší do snů , ale spát nemůžu , když mi nějaký manipulátor a citový upír zkazí celý den a někdy je to tak silný  , že na to myslím třeba celý týden .  Většinou jsem to řešil alkoholem . Ale poslední měsíc abstinuju .

Nejvíc to mám v práci , ikdyž je nás tam 5 a půl  tak jeden  člověk  nás tam všechny štve .  Na první dojem púsobí přátelsky ,ale když si ho k sobě člověk pustí .  Tak  má všechny znaky citovýho upíra a manipulátora .

Ale s tou citlivostí to mám stejně , dřív jsem chodil na místa a stýkal se s lidmi ikdyž jsem podvědomě tušil , že mi nesedí .  A pak jsem na to doplácel  .  

ale pořád se učím

19 AHoJ Aluška AHoJ Aluška | 6. června 2018 v 20:52 | Reagovat

AHoJ Alue. Skús porozmýšľať nad vecami, ktoré Ti znižujú vibrácie. (citlivý človek to pozná rušivý vplyv prostredia napr. už po vyfajčení jednej cigarety) Ak namiesto Pána Boha-Stvoriteľa hľadáš najprv pomoc vo veciach stvorených, to je ako keď chcem pomoc od maliara a prosím jeho štetec... Na spánok perfektne pôsobí horčík v kombinácii s vit. B6. Tento horčík je top: https://goo.gl/RQKRwg  Myslím že by Ti mohol pomôcť MUDr. Jan Palouček, kúp si knihu POSELSTVÍ BAREV. Na youtube si pozri aspoň jednu jeho prednášku. Zdá sa mi, že nebýva ďaleko od Teba, ak by si sa chcela s ním osobne stretnúť, napíš mi na mail https://goo.gl/9KpA3o

20 Renata Renata | 7. června 2018 v 9:36 | Reagovat

[2]: presne, ked viem, ze musim skoro vsatavat,niekam cestovat,napr na dovcu,  pripadne pracovny pohovor a chcem byt vyspata, svieza a dobre naladena, tak sa stane presny opak, na druhy den totalna nepouzitelna troska bez zaujmu o svet.

[7]: Verco diky za rady, skusim. Ja este pripajam, mne ohromne pomaha ked je leto ponorit sa do jazera prirodneho, nie chlorovaneho bazena, aj ked aj to je lepsie ako nic, pomaha aj sauna a mne aj pobyt pri mori, ked sa spamatam z cesty, upokojim  a vyspim, na druhy den pride pohoda, ten vzduch pri mori je uzasny, posobi takmer okamzite.

21 Markéta Markéta | 7. června 2018 v 12:31 | Reagovat

Dík za poučný článek. Já jsem až do dnes považovala takový stav jako následek kávy vypité v odpoledních hodinách a přikládalo to za vinu kofeinu. A ono je to všechno trochu jinak.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.